BIEGACZE I PIECHURZY
Dla Niepodległej
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-11-01
Miejsce : Polska
Dystans : 123 km
Zgłoszonych : 51
Wystartowało : 46
Nie ukończyło : 28
Ukończyło : 18
Na trasie : 28
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BRZEZIŃSKI Andrzej 19LANRUNSOLKUSZWeterani Starsi M1M 1Lanruns2029:20:29.01d 15:18:06123,00,00014:184,2
2KOWALCZUK Dariusz 15ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSeniorzy Starsi M1M 23028:31:28.02d 07:39:09123,00,00013:544,3
3KARPAŁA Hanna 35SKAWINAWeterani Młodsi K1K 16088:08:45.05d 15:11:56123,00,00042:591,4
4PRZYBYLAK Paweł 16LESZNOWeterani Młodsi M1M 37027:02:29.06d 01:13:47123,00,00013:114,5
5PODKAŃSKI Krzysztof 22INOWROCŁAWWeterani Młodsi M2M 49015:18:13.07d 15:56:28123,00,0007:278,0
6BOCZULA Krzysztof 24WROCŁAWWeterani Młodsi M3M 512014:10:10.011d 00:06:13123,00,0006:548,7
7POPOV Sergey 26B4TEAMWARSZAWASeniorzy Starsi M2M 6B4TEAM13029:26:39.012d 02:51:57123,00,00014:214,2
8SIWEK Grzegorz 34LANCKORONAMastersi M1M 7Lanruns14021:53:47.013d 00:42:13123,00,00010:405,6
9MAZUR Katarzyna 2UL.PRZECHODNIA 10Seniorzy Starsi K1K 214012:18:20.013d 01:07:04123,00,0006:0010,0
10KARCZMARCZYK Mateusz 36B4TEAMBYDGOSZCZSeniorzy Starsi M3M 8B4TEAM17009:45:28.016d 00:50:34123,00,0004:4512,6
11SKRZYPCZYŃSKI Sebastian 9ZIELONA GÓRAMastersi M2M 917180:00:00.016d 07:00:00123,00,00087:480,7
12DZIEDZIC Józef 10ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeterani Młodsi M4M 1018019:35:23.017d 01:57:00123,00,0009:336,3
13BRZEZINA Teresa 30JANKOWICEWeterani Młodsi K2K 318017:58:59.017d 08:00:43123,00,0008:466,8
14NOWAKOWSKA Sylwia 28BYDGOSZCZMastersi K1K 420033:10:20.019d 01:13:28123,00,00016:103,7
15KACPRZAK Sławek 4RAZEM TRENUJEMY SPORTJUSTYNÓWMastersi M3M 1121013:58:19.020d 01:19:31123,00,0006:488,8
16WOLAK Krystyna 5KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE- ZDRÓJWeterani Starsi K1K 5Kobiety na 5+25042:05:07.024d 01:20:36123,00,00020:312,9
17HABAJ Piotr 32PARKRUN GDYNIAGDYNIAMastersi M4M 1226011:21:30.024d 14:06:28123,00,0005:3210,8
18GRABOWSKA Julia 6ROLKI WRZEŚNIAWRZEŚNIAMastersi K2K 627012:41:37.026d 01:31:29123,00,0006:119,7
19PACEK Mirosław 21SEROCKWeterani Młodsi M5M 1329020:10:10.027d 01:54:26111,2-11,76610:525,5
20RONOWSKI Mateusz 17MAT KIN RUNGRUDZIĄDZSeniorzy Starsi M4M 1427007:43:22.021d 14:44:23106,6-16,4364:2013,8
21OBOLEWICZ Karol 18WARSZAWASeniorzy Starsi M5M 1529018:04:16.027d 01:59:08106,0-17,03010:135,9
22ZABIEGLIŃSKI Andrzej 42JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniorzy Starsi M6M 1624022:20:22.022d 05:02:54102,3-20,70713:064,6
23SUSKI Daniel 45BOCIEK WADOWICEWADOWICEMastersi M5M 1717011:18:54.014d 03:56:03101,0-22,0056:438,9
24ŁUKAWSKI Tomek 27B4TEAMBYDGOSZCZSeniorzy Młodsi M1M 18B4TEAM29012:12:23.021d 03:08:40100,8-22,2357:168,3
25MOŚ Rafał 41B4TEAMBYDGOSZCZMastersi M6M 19B4TEAM26010:47:04.021d 01:03:1095,0-28,0336:488,8
26WOSZCZAK Krystian 3LĘDZINYSeniorzy Starsi M7M 2026007:38:57.023d 01:03:4788,7-34,2885:1011,6
27STEFANÓW Mirosław 8CZECHOWICE-DZIEDZICEWeterani Młodsi M6M 2129008:09:08.026d 03:05:1088,1-34,8865:3310,8
28KUKIEŁKA Jarosław 13EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISeniorzy Starsi M8M 2229007:40:33.024d 04:38:5482,5-40,5275:3510,7
29OLECH Bogusław 1NIEZRZESZONYPRZECŁAWWeterani Starsi M2M 2329077:01:11.025d 05:35:0082,0-41,00056:211,1
30CISZEK Robert 38JELCZ-LASKOWICEWeterani Młodsi M7M 24B4TEAM28004:34:55.024d 00:11:3471,1-51,8923:5115,5
31ANDREJCZUK Wiatek 23KLEOSINWeterani Młodsi M8M 2523011:33:23.014d 00:38:0568,9-54,15010:046,0
32BRZEZINA Eliza 29JANKOWICESeniorzy Starsi K2K 729009:43:00.09d 01:10:0059,7-63,3009:456,1
33MOŚ Judyta 25BYDGOSZCZMastersi K3K 8B4TEAM27011:52:47.018d 00:15:3455,1-67,89912:564,6
34BAJDA Paweł 33WARSZAWASeniorzy Starsi M9M 2627006:21:22.019d 18:24:1353,6-69,3567:068,4
35CHRÓŚCIŃSKA Joanna 37B4TEAMBYDGOSZCZSeniorzy Młodsi K1K 9B4TEAM29010:50:43.021d 06:20:1750,8-72,19312:484,7
36ZWOLIŃSKA Angelika 40B4TEAMTORUŃSeniorzy Młodsi K2K 10B4TEAM28010:21:46.024d 01:20:3048,8-74,17512:444,7
37STAŃCZYK Krzysztof 20KB V-MAX ADAMÓWWARSZAWAWeterani Starsi M3M 2722006:23:03.020d 01:27:0640,4-82,6509:296,3
38PIRAŃSKA Marzena 7WRZEŚNIAMastersi K4K 1128005:02:21.013d 00:33:0240,3-82,7107:308,0
39FOKT Marta 39PIOTRKÓW TRYBUNALSKISeniorzy Starsi K3K 1227005:32:00.013d 01:48:5339,8-83,1708:207,2
40WÓJCIK Agnieszka 43NOWY DWÓR MAZOWIECKISeniorzy Starsi K4K 1324004:13:28.021d 00:33:4738,1-84,8806:389,0
41P Ziutka 993BYDGOSZCZSeniorzy Młodsi K3K 14B4TEAM29007:32:04.027d 00:36:1034,0-88,95913:164,5
Poniżej dystansu minimalnego: 24,6 km
42DZIEPAK Piotr 46MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMastersi M7M 2817002:07:40.01d 01:04:2420,3-102,6516:169,6
43LEWANDOWSKI Maciej 14LUBINWeterani Starsi M4M 2927001:31:40.014d 00:42:0013,0-110,0007:038,5
44BRZOSTOWIECKI Piotr 12LEGNICAWeterani Młodsi M9M 3019002:50:09.00d 02:50:0911,0-112,00015:283,9
45GRUŹLEWSKI Radosław 47ŻAGAŃSeniorzy Starsi M10M 3116002:09:42.01d 00:48:5910,5-112,51012:214,9
46BOGUSZ Damian 48ZABRZESeniorzy Starsi M11M 3216001:10:31.012d 00:22:2110,0-112,9707:018,5
Znaleziono 46 wynik(ów)