BIEGOWA EKSPEDYCJA FUJI
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2021-06-14
Miejsce : Polska
Dystans : 287 km
Zgłoszonych : 131
Wystartowało : 113
Nie ukończyło : 107
Ukończyło : 6
Na trasie : 107
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1POPIOŁEK Paweł 113ZAMOŚĆM-OPEN 1M 116:15:26.00408:42:04287,0+00:00:003:2317,7
2WOJTANIS Magdalena 9SPCTORUŃK-OPEN 1K 128:39:27.00362:22:03287,0+12:24:015:5910,0
3PODKAŃSKI Krzysztof 20INOWROCŁAWM-OPEN 2M 231:02:09.00529:20:04287,0+14:46:436:299,2
4MŁYNARCZYK Tatiana 32WOŁCZKOWOK-OPEN 2K 237:05:27.00985:19:52287,0+20:50:017:457,7
5MIERZWA Adrian 31OSTROŁĘKAM-OPEN 3M 352:18:40.00507:35:58287,0+36:03:1410:565,5
6MUSIAŁ Paweł 13WARSZAWAM-OPEN 4M 467:30:33.00889:20:13287,0+51:15:0714:064,3
7SPLONSKOWSKI Krzysztof 2SZCZECINM-OPEN 5M 525:23:05.001009:30:05278,4+09:07:395:2811,0
8PTASZYŃSKA Agnieszka 21SZCZECINK-OPEN 3K 333:42:35.001009:30:46272,8+17:27:097:248,1
9DZIEDZIC Józef 46ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM-OPEN 6M 638:36:03.00769:51:48268,6+22:20:378:377,0
10SACHARSKI Bartłomiej 7SZCZECINM-OPEN 7M 723:31:51.001009:50:23249,3+07:16:255:3910,6
11DUDEK Dariusz 22GRANICZNAM-OPEN 8M 826:21:20.00937:04:55246,4+10:05:546:259,3
12WŁODARCZAK Paweł 100SZCZECINM-OPEN 9M 932:57:27.00554:13:26243,5+16:42:018:077,4
13MORAWSKI Piotr 56OTWOCKM-OPEN 10M 1048:36:38.00721:09:35227,2+32:21:1212:504,7
14STOLARZEWSKA Maria 98WROCŁAWK-OPEN 4K 451:10:49.00577:57:14220,6+34:55:2313:554,3
15JANCZARSKA-BERGEL Katarzyna 58KRAKÓWK-OPEN 5K 545:19:13.00681:06:51216,8+29:03:4712:324,8
16STEFANICKI Marek 26ŚWINOUJŚCIEM-OPEN 11M 1148:50:47.00913:25:25208,3+32:35:2114:044,3
17KROK Krzysztof 43NIEZRZESZONYMUSZYNAM-OPEN 12M 1244:25:23.00745:23:00207,4+28:09:5712:514,7
18FRUBA Karina 92STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK-OPEN 6K 647:49:06.00624:32:11200,9+31:33:4014:164,2
19SURDACKI Jerzy 87DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM-OPEN 13M 1326:01:44.00625:02:58200,4+09:46:187:477,7
20BODNARCZUK Iwona 30BEZRZECZEK-OPEN 7K 736:29:40.00936:34:29199,3+20:14:1410:595,5
21WÓJTOWICZ Marcin 45MYSŁOWICEM-OPEN 14M 1419:12:48.00841:27:27194,7+02:57:225:5510,1
22SIWAK Łukasz 51SZCZECINM-OPEN 15M 1523:09:13.00696:24:30179,4+06:53:477:447,7
23PACIOREK Marek 54POPOWO-LETNISKOM-OPEN 16M 1622:55:50.00722:05:00176,1+06:40:247:487,7
24PIETRUSZKA Sławomir 50RAZ SZCZECINSZCZECINM-OPEN 17M 1728:31:04.00626:35:34168,8+12:15:3810:085,9
25KNAPIK Maciej 109KRAKÓWM-OPEN 18M 1844:17:04.00461:25:05168,4+28:01:3815:463,8
26LITWINCZUK Gabriel 95OLKUSZBIEGA.PLKLUCZEM-OPEN 19M 1925:17:57.00554:15:53168,3+09:02:319:016,7
27DZIKIEL Beata 96BABKI Z KLASĄGŁOGÓWK-OPEN 8K 825:04:44.00432:29:28166,2+08:49:189:036,6
28PĘKAŁA Piotr 33SP MANOWO/SOSW KOSZALINKOSZALINM-OPEN 20M 2013:50:37.00864:46:08162,9+5:0511,8
29KURASIŃSKA Dorota 16SZCZECINK-OPEN 9K 935:49:57.001032:24:30157,5+19:34:3113:394,4
30GRYGIELEWICZ Leszek 36BEZRZECZEM-OPEN 21M 2115:11:42.00936:29:45156,9+5:4810,3
31KARCZEWSKI Mariusz 1GRYFICEM-OPEN 22M 2219:23:58.001008:40:55155,8+03:08:327:288,0
32BOGUSŁAWSKI Rafał 34SZCZECINM-OPEN 23M 2324:50:22.00912:55:41154,0+08:34:569:406,2
33KULCZAK Paweł 19BRODOWOM-OPEN 24M 2437:51:16.00913:38:49147,2+21:35:5015:253,9
34KAWIORSKI Patryk 42SZCZECINM-OPEN 25M 2554:28:02.00745:59:43146,8+38:12:3622:152,7
35OKRÓJ Dawid 67WARSZAWAM-OPEN 26M 2624:22:56.00648:47:40143,9+08:07:3010:095,9
36ŁUTOWICZ Gabriela 35SZCZECINK-OPEN 10K 1034:40:15.00864:53:24140,4+18:24:4914:484,0
37WOŹNIAK Mariusz 47GRÓJECM-OPEN 27M 2714:36:36.00792:42:49138,5+6:199,5
38KAŁOWSKA Alicja 53OTWOCKK-OPEN 11K 1124:58:23.00675:03:27135,6+08:42:5711:035,4
39KLUJ Bogusław 111BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTM-OPEN 28M 2825:49:17.00338:37:19134,0+09:33:5111:335,2
40ADAMCZYK Kamila 23SZCZECINK-OPEN 12K 1228:23:39.00960:45:34124,8+12:08:1313:394,4
41BŁACHNO Małgorzata 93SKAŁAK-OPEN 13K 1316:18:59.00625:31:01124,4+00:03:337:527,6
42KOZIEŁ Jacek 24GRYFINOM-OPEN 29M 2918:17:13.00936:57:46121,4+02:01:479:026,6
43OŻAROWSKA Patrycja 64WIĄZÓWK-OPEN 14K 1428:56:48.00483:53:26117,1+12:41:2214:494,0
44KOBYLNIK Agata 10TEAM K2SZCZECINK-OPEN 15K 1524:33:59.00840:55:52117,0+08:18:3312:354,8
45PAPROCKI Marcin 8TEAM K2DOŁUJEM-OPEN 30M 3020:48:08.00865:30:18112,8+04:32:4211:035,4
46PRUSZANOW Marcin 37KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-OPEN 31M 3120:50:53.00888:57:39112,1+04:35:2711:095,4
47SZOJDA Paulina 63VIKING TRAINING CENTERTYCHYK-OPEN 16K 1619:15:24.00648:38:48111,1+02:59:5810:235,8
48WĄSIK Rafał 11#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIM-OPEN 32M 3228:22:34.001010:01:45106,8+12:07:0815:563,8
49WAHN Przemysław 61SZCZECINM-OPEN 33M 3309:30:26.00672:33:33105,8+5:2311,1
50MAJ Justyna 71ORZESZEK-OPEN 17K 1725:15:00.00510:00:00103,5+08:59:3414:384,1
51BIELIŃSKA Elżbieta 107NOWA KARCZMAK-OPEN 18K 1821:48:47.00432:12:39103,4+05:33:2112:394,7
52MACENOWICZ Eryk 101PIASECZNOM-OPEN 34M 3429:13:00.00481:30:59100,3+12:57:3417:283,4
53NOWAK Tadeusz 72KATOWICEM-OPEN 35M 3516:20:24.00648:53:2894,2+00:04:5810:245,8
54TOKARZ Dominik 81ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM-OPEN 36M 3619:59:48.00649:38:4991,5+03:44:2213:064,6
55KARAPKA Aleksandra 110ZIELONA GÓRAK-OPEN 19K 1910:26:45.00457:39:1189,3+7:018,5
56SABAT Katarzyna 68WROCŁAWK-OPEN 20K 2011:01:41.00289:27:1988,6+7:288,0
57KUPIS Katarzyna 5TEAM K2WARZYMICEK-OPEN 21K 2117:47:23.00984:26:1885,4+01:31:5712:294,8
58KUCHARCZYK Kaśka 4TEAM K2SZCZECINK-OPEN 22K 2220:53:17.00841:56:0184,8+04:37:5114:464,1
59KOZŁOWSKA Mariola 52MARKOWI BIEGACZEMARKIK-OPEN 23K 2308:57:47.00624:37:2182,0+6:339,1
60MACULEWICZ Łukasz 28GRUPA POLMOTORSZCZECINM-OPEN 37M 3718:01:29.00888:23:3581,8+01:46:0313:134,5
61KROKER Rafał 59WARSZAWAM-OPEN 38M 3823:28:59.00696:37:4578,1+07:13:3318:023,3
62TUMIEL Daniel 117CALCATERRA SPORT ASDROMAM-OPEN 39M 3906:53:08.00195:20:1474,0+5:3410,7
63JAWORSKA Katarzyna 44SZCZECINK-OPEN 24K 2408:51:05.00768:42:1674,0+7:108,4
64WIERCIOCH Weronika 77SZCZAWNICAK-OPEN 25K 2518:12:36.00648:48:1669,4+01:57:1015:443,8
65PIĄTEK Bartosz 115POZNAŃM-OPEN 40M 4011:09:20.00362:51:3465,8+10:105,9
66MACHERA Rafał 88KONIECPOLM-OPEN 41M 4105:13:50.00624:49:1864,3+4:5212,3
67SAKOWSKA Aneta 12MARATONKA GRAJEWOWARSZAWAK-OPEN 26K 2612:07:12.00866:05:0964,2+11:195,3
68KOZIOŁ Piotr 57KRAKÓWM-OPEN 42M 4210:05:23.00432:40:4263,7+9:306,3
69MAKOWSKI Adam 112WARSZAWAM-OPEN 43M 4305:55:42.00504:24:1763,5+5:3610,7
70GRÜTZNER Victoria 70LUBLINIECK-OPEN 27K 2710:02:03.00481:12:4957,2+10:315,7
71LITWINIAK Izabela 40GOLENIÓWK-OPEN 28K 2810:03:00.00698:34:1556,6+10:395,6
72KASPRZAK Magda 6MIERZYNK-OPEN 29K 2915:08:51.00677:10:1456,5+16:053,7
73WIERZGAŁA Iwona 106STRZENIÓWKAK-OPEN 30K 3013:34:50.00432:39:5253,0+15:223,9
74MUSKAŁA Mateusz 73SOSNOWIECM-OPEN 44M 4409:52:28.00624:28:0749,0+12:055,0
75SKOMIAŁ Artur 90WARSZAWAM-OPEN 45M 4505:27:39.00336:45:2348,0+6:498,8
76ZAHORSKI Rafał 48OLEŚNICAM-OPEN 46M 4606:12:26.00745:30:0647,0+7:557,6
77DZIAŁAŃSKI Przemysław 76KRAKÓWM-OPEN 47M 4706:01:43.00409:27:4445,0+8:027,5
78POWĄZKA-OPRYSZEK Joanna 84KRAKÓWK-OPEN 31K 3106:36:07.00624:28:2644,0+9:006,7
79KRAUZE Sylwia 119KRAKÓWK-OPEN 32K 3208:04:52.00193:33:3842,9+11:185,3
80NOWICKA Katarzyna 15SZCZECINK-OPEN 33K 3309:50:23.00888:21:3541,9+14:054,3
81ORLON Barbara 17SZCZECIN GRYFUSSZCZECINK-OPEN 34K 3404:37:55.00744:34:4040,8+6:488,8
82RASAŁA Piotr 102BYTOMM-OPEN 48M 4804:02:31.00528:22:4440,3+6:0110,0
83WITKOWSKA Agnieszka 14WARSZAWAK-OPEN 35K 3510:21:06.00888:25:0939,0+15:553,8
84KACZMAREK Joanna 18SZCZECINK-OPEN 36K 3604:15:57.00408:40:2736,7+6:588,6
85ZNOWIEC Renata 97KRAKÒWK-OPEN 37K 3704:23:46.00456:26:5535,0+7:328,0
86DURAJ Patrycja 89KRAKÓWK-OPEN 38K 3806:37:50.00529:17:2433,0+12:035,0
87DE LEHENSTEIN-FILIP Konrad 85LUMINISKRAKÓWM-OPEN 49M 4903:30:29.00624:32:2332,0+6:349,1
88CZEKALIŃSKA Edyta 80OŁOBOKK-OPEN 39K 3905:46:38.00576:17:1931,8+10:545,5
89HAMIK Adam 25HAMTARIXBIERUNM-OPEN 50M 5003:03:31.00649:00:5930,1+6:059,8
90DROŻDŻEWSKI Jarosław 60ŁÓDŹM-OPEN 51M 5102:36:51.00360:36:0129,4+5:2011,2
91BARTYZEL Beata 41KRAKÓWK-OPEN 40K 4003:27:01.00553:00:1428,3+7:188,2
92LASKOWSKI Paweł 78WOLA RAKOWAM-OPEN 52M 5222:15:13.00438:57:3328,2+05:59:4747:201,3
93STANIECKI Krzysztof 94STANTEAMOBORNIKIM-OPEN 53M 5305:18:19.00432:30:5825,8+12:204,9
94NOWICKA Patrycja 79UKS ATLASPRZEŹMIEROWOK-OPEN 41K 4104:59:21.00216:31:0425,5+11:445,1
95TARCZYLUK Agnieszka 105WARSZAWAK-OPEN 42K 4203:36:18.00456:41:3725,4+8:307,0
96OLECH Bogusław 127NIEZRZESZONYPRZECŁAWM-OPEN 54M 5417:01:46.00100:13:1424,5+00:46:2041:381,4
97CZECH Mateusz 55JÓZEFOSŁAWM-OPEN 55M 5502:07:34.00648:25:0824,5+5:1211,5
98BOROWIECKA Joanna 104SZCZECINK-OPEN 43K 4305:43:59.00338:02:0021,4+16:043,7
99ŁABUZ Ewa 91KRAKÓWK-OPEN 44K 4402:35:29.00192:51:1818,2+8:327,0
100KUŹNIAR Krzysztof 118SĘKOWAM-OPEN 56M 5601:35:53.00192:40:1214,0+6:508,8
101MAKOWSKA Joanna 69PABIANICEK-OPEN 45K 4504:16:13.00337:06:4513,3+19:153,1
102WIKTORSKI Sebastian 3SKARBIMIERZYCEM-OPEN 57M 5701:14:48.00024:30:4912,7+5:5310,2
103MYSZKOWSKA Julia 128LUXTORPEDA CZERWIONKACZERWIONKAK-OPEN 46K 4603:48:47.00003:48:479,4+24:202,5
104SIWEK Agata 74WROCŁAWK-OPEN 47K 4703:48:47.00072:47:459,0+25:252,4
105KICZKA Joanna 62BRWINÓWK-OPEN 48K 4801:55:39.00001:55:398,8+13:084,6
106ZAJC Agnieszka 49WARSZAWAK-OPEN 49K 4902:30:27.00120:48:588,7+17:173,5
107KLITYŃSKA Agnieszka 29DOBRAK-OPEN 50K 5001:46:20.00385:15:038,3+12:484,7
108WEŁPA Adrian 122DOLICEM-OPEN 58M 5801:21:09.00001:21:097,9+10:165,8
109JANUSZKIEWICZ Arek 65OŁAWAM-OPEN 59M 5900:45:59.00048:24:136,7+6:518,7
110DZIADEK Krzysztof 126SZCZECINEKM-OPEN 60M 6000:36:41.00000:36:416,3+5:4910,3
111ANDRUSZKO Stefan 108SWA_TEAMOŚWIĘCIMM-OPEN 61M 6100:38:20.00000:38:206,0+6:239,4
112WĄSIATYCZ Iwona 129BARANOWOK-OPEN 51K 5100:42:04.00000:42:045,1+8:147,3
113WIDERKIEWICZ Maciej 121KOWALEM-OPEN 62M 6200:26:31.00000:26:315,0+5:1711,3
Znaleziono 113 wynik(ów)