BIEGOWA EKSPEDYCJA FUJI
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2021-06-14
Miejsce : Polska
Dystans : 287 km
Zgłoszonych : 226
Wystartowało : 213
Nie ukończyło : 108
Ukończyło : 105
Na trasie : 108
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MACHERA Rafał 88KONIECPOLM-OPEN 1M 1023:20:34.0185d 00:49:18287,0+00:00:004:5212,3
2WIRA Mariusz 192BOREK WIELKOPOLSKIM-OPEN 2M 2023:21:15.045d 00:49:13287,0+00:00:584:5212,3
3PĘKAŁA Piotr 33SP MANOWO/SOSW KOSZALINKOSZALINM-OPEN 3M 3024:44:06.066d 00:46:08287,0+01:23:575:1011,6
4PAŁKA Tomasz 169CHARSZNICAM-OPEN 4M 4024:48:29.063d 00:49:13287,0+01:27:595:1111,6
5TUMIEL Daniel 117CALCATERRA SPORT ASDROMAM-OPEN 5M 5026:19:38.077d 03:20:14287,0+02:59:005:3010,9
6RYMER Wojciech 161WŁASNY JEDNOOSOBOWYPUCICEM-OPEN 6M 6026:25:25.0109d 00:42:53287,0+03:04:595:3110,9
7SPLONSKOWSKI Krzysztof 2SZCZECINM-OPEN 7M 7026:53:49.043d 01:30:05287,0+03:33:015:3710,7
8SACHARSKI Bartłomiej 7SZCZECINM-OPEN 8M 8027:04:44.052d 01:50:23287,0+03:44:015:3910,6
9KUZIEMSKI Piotr 159BRZEGM-OPEN 9M 9027:19:56.0135d 00:28:50287,0+03:59:025:4210,5
10WÓJTOWICZ Marcin 45MYSŁOWICEM-OPEN 10M 10027:28:25.080d 01:27:27287,0+04:07:595:4410,4
11WAHN Przemysław 61SZCZECINM-OPEN 11M 11027:38:28.084d 00:33:33287,0+04:17:595:4610,4
12WOJTANIS Magdalena 9SPCTORUŃK-OPEN 1K 1028:39:27.015d 02:22:03287,0+05:18:595:5910,0
13RASAŁA Piotr 102BYTOMM-OPEN 12M 12029:26:06.0204d 00:22:44287,0+06:05:576:099,8
14KOZŁOWSKA Mariola 52MARKOWI BIEGACZEMARKIK-OPEN 2K 2030:07:39.0129d 00:37:21287,0+06:47:006:179,5
15KARCZEWSKI Mariusz 1GRYFICEM-OPEN 13M 13030:18:33.080d 00:40:55287,0+06:58:006:209,5
16WOŹNIAK Mariusz 47GRÓJECM-OPEN 14M 14030:21:11.074d 00:42:49287,0+07:00:586:209,5
17DUDEK Dariusz 22GRANICZNAM-OPEN 15M 15030:23:41.047d 01:04:55287,0+07:03:016:219,4
18WYRWAS Tadeusz 193ŁOMŻAM-OPEN 16M 16030:47:51.053d 01:39:21287,0+07:27:026:269,3
19PODKAŃSKI Krzysztof 20INOWROCŁAWM-OPEN 17M 17031:02:09.022d 01:20:04287,0+07:41:576:299,2
20ORLON Barbara 17SZCZECIN GRYFUSSZCZECINK-OPEN 3K 3033:37:33.0197d 00:34:40287,0+10:17:007:018,5
21GRYGIELEWICZ Leszek 36BEZRZECZEM-OPEN 18M 18034:14:12.072d 00:29:45287,0+10:53:587:098,4
22KOZIOŁ Piotr 57KRAKÓWM-OPEN 19M 19034:52:21.0135d 00:40:42287,0+11:31:597:178,2
23PTASZYŃSKA Agnieszka 21SZCZECINK-OPEN 4K 4035:15:58.046d 01:30:46287,0+11:55:027:228,1
24WIKTORSKI Sebastian 3SKARBIMIERZYCEM-OPEN 20M 20035:39:27.0211d 00:30:49287,0+12:18:597:278,0
25GŁOWACKI Marcin 201TIGER FIGHT CLUBINOWROCŁAWM-OPEN 21M 21035:50:26.070d 00:22:58287,0+12:29:597:298,0
26PACIOREK Marek 54POPOWO-LETNISKOM-OPEN 22M 22036:28:08.042d 02:05:00287,0+13:07:577:377,9
27SURDACKI Jerzy 87DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM-OPEN 23M 23036:28:25.044d 01:02:58287,0+13:07:597:377,9
28SEMENIUK Igor 131SZCZECINM-OPEN 24M 24036:59:36.043d 00:29:40287,0+13:39:007:447,8
29GAWEŁ Mikołaj 162BBL BARLINEKBARLINEKM-OPEN 25M 25037:00:17.0114d 00:38:30287,0+13:39:587:447,8
30MŁYNARCZYK Tatiana 32WOŁCZKOWOK-OPEN 5K 5037:05:27.041d 01:19:52287,0+13:44:597:457,7
31KORAL Jakub 86KLUB FITNESS ZDROFITWARSZAWAM-OPEN 26M 26037:13:16.091d 07:16:11287,0+13:52:587:467,7
32WĄSIATYCZ Iwona 129BARANOWOK-OPEN 6K 6038:05:00.0152d 00:42:04287,0+14:44:577:577,5
33PRUSZANOW Marcin 37KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-OPEN 27M 27038:52:53.085d 00:57:39287,0+15:32:028:077,4
34DZIKIEL Beata 96BABKI Z KLASĄGŁOGÓWK-OPEN 7K 7039:11:06.031d 00:29:28287,0+15:50:578:117,3
35WŁODARCZAK Paweł 100SZCZECINM-OPEN 28M 28039:37:35.026d 02:13:26287,0+16:17:008:177,2
36KONIKOWSKA Julia 134SZCZECINK-OPEN 8K 8039:54:38.0126d 00:30:45287,0+16:34:008:207,2
37ZEMANKIEWICZ Łukasz 146KANAŁ 6 AMSZCZECINM-OPEN 29M 29040:09:36.0164d 00:45:37287,0+16:49:008:237,1
38KORBA Ewald 176TURZA ŚLĄSKAM-OPEN 30M 30040:10:01.067d 00:41:05287,0+16:49:578:237,1
39PAPROCKI Marcin 8TEAM K2DOŁUJEM-OPEN 31M 31040:49:14.0106d 01:30:18287,0+17:28:588:327,0
40NOWAK Marcin 200BOREK WLKP.M-OPEN 32M 32041:16:08.065d 01:17:26287,0+17:55:578:377,0
41SIWAK Łukasz 51SZCZECINM-OPEN 33M 33041:22:55.046d 00:24:30287,0+18:02:028:396,9
42PAKMUR Michal 167SŁUPSKM-OPEN 34M 34041:41:25.0134d 00:47:09287,0+18:20:598:426,9
43KURKOWIAK Agnieszka 123POZNAŃK-OPEN 9K 9041:44:12.0175d 00:28:13287,0+18:23:588:436,9
44BOGUSŁAWSKI Rafał 34SZCZECINM-OPEN 35M 35041:45:17.0116d 00:55:41287,0+18:24:588:436,9
45SABAT Katarzyna 68WROCŁAWK-OPEN 10K 10041:46:56.093d 01:27:19287,0+18:26:028:446,9
46WILK Dariusz 214MARKIM-OPEN 36M 36041:53:31.016d 01:09:15287,0+18:33:008:456,9
47BAŃKA Mariusz 168LUBLINM-OPEN 37M 37041:56:58.063d 01:53:43287,0+18:36:028:466,8
48DZIAŁAŃSKI Przemysław 76KRAKÓWM-OPEN 38M 38042:07:10.0113d 01:27:44287,0+18:46:588:486,8
49DZIEDZIC Józef 46ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM-OPEN 39M 39042:36:43.036d 01:51:48287,0+19:16:018:546,7
50NOWAK Tadeusz 72KATOWICEM-OPEN 40M 40044:02:58.0157d 00:53:28287,0+20:42:029:126,5
51SZOJDA Paulina 63VIKING TRAINING CENTERTYCHYK-OPEN 11K 11044:32:20.0175d 00:38:48287,0+21:11:599:186,4
52MURAWSKI Przemysław 204WARSZAWAM-OPEN 41M 41044:38:24.028d 01:48:49287,0+21:17:599:196,4
53ZAKRZEWSKA Kasia 116WARSZAWAK-OPEN 12K 12045:15:02.0100d 01:02:00287,0+21:54:579:276,3
54MUCHA Grzegorz 120KLUB KARATE SHOTOKAN "KACHI"ŁÓDŹM-OPEN 42M 42046:04:28.018d 02:37:54287,0+22:43:599:376,2
55ANIELSKA Anna 166KARLINOK-OPEN 13K 13046:46:52.080d 02:45:21287,0+23:26:029:466,1
56WOJTAT Halina 155KOLOROWA DRUŻYNA NESSISZCZECINK-OPEN 14K 14050:06:43.092d 01:03:30287,0+26:46:0110:285,7
57KLUJ Bogusław 111BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTM-OPEN 43M 43050:17:38.025d 02:37:19287,0+26:57:0010:305,7
58LITWINCZUK Gabriel 95OLKUSZBIEGA.PLKLUCZEM-OPEN 44M 44051:50:58.041d 02:15:53287,0+28:30:0210:505,5
59BARTOSIŃSKI Piotr 188TIME50SZCZECINM-OPEN 45M 45051:53:26.038d 01:11:18287,0+28:32:5910:505,5
60MIERZWA Adrian 31OSTROŁĘKAM-OPEN 46M 46052:18:40.021d 03:35:58287,0+28:58:0110:565,5
61PIETRUSZKA Sławomir 50RAZ SZCZECINSZCZECINM-OPEN 47M 47052:19:57.038d 02:35:34287,0+28:59:0210:565,5
62BODNARCZUK Iwona 30BEZRZECZEK-OPEN 15K 15054:46:19.058d 00:34:29287,0+31:25:5811:275,2
63OKRÓJ Dawid 67WARSZAWAM-OPEN 48M 48056:54:24.0104d 00:47:40287,0+33:33:5911:535,0
64KOBYLNIK Agata 10TEAM K2SZCZECINK-OPEN 16K 16057:31:51.0147d 00:55:52287,0+34:11:0212:015,0
65KAŁOWSKA Alicja 53OTWOCKK-OPEN 17K 17057:46:37.064d 03:03:27287,0+34:26:0012:045,0
66PIĄTEK Bartosz 115POZNAŃM-OPEN 49M 49058:20:47.0135d 02:51:34287,0+35:00:0112:114,9
67BRZEZIŃSKI Piotr 147SZCZECINM-OPEN 50M 50058:27:25.0126d 01:02:53287,0+35:06:5912:134,9
68JANCZARSKA-BERGEL Katarzyna 58KRAKÓWK-OPEN 18K 18058:30:19.052d 09:06:51287,0+35:09:5812:134,9
69LITWINIAK Izabela 40GOLENIÓWK-OPEN 19K 19058:43:35.0187d 02:34:15287,0+35:23:0012:164,9
70KROK Krzysztof 43NIEZRZESZONYMUSZYNAM-OPEN 51M 51059:39:21.054d 01:23:00287,0+36:18:5912:284,8
71MUSKAŁA Mateusz 73SOSNOWIECM-OPEN 52M 52059:48:19.0140d 00:28:07287,0+36:27:5812:304,8
72BIELIŃSKA Elżbieta 107NOWA KARCZMAK-OPEN 20K 20060:20:04.089d 00:12:39287,0+36:59:5712:364,8
73KRAUZE Sylwia 119KRAKÓWK-OPEN 21K 21060:23:16.093d 01:33:38287,0+37:02:5812:374,8
74MORAWSKI Piotr 56OTWOCKM-OPEN 53M 53060:46:43.037d 01:09:35287,0+37:26:0112:424,7
75FRUBA Karina 92STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK-OPEN 22K 22062:44:26.041d 00:32:11287,0+39:23:5913:064,6
76LEMAŃSKI Andrzej 124SZCZECINM-OPEN 54M 54065:01:05.0115d 00:41:48287,0+41:40:5713:354,4
77STOLARZEWSKA Maria 98WROCŁAWK-OPEN 23K 23065:01:55.030d 01:57:14287,0+41:41:0213:354,4
78KURASIŃSKA Dorota 16SZCZECINK-OPEN 24K 24065:11:50.0140d 00:24:30287,0+41:51:0213:374,4
79STEFANICKI Marek 26ŚWINOUJŚCIEM-OPEN 55M 55065:22:01.052d 01:25:25287,0+42:01:5713:394,4
80GRZESZCZUK Mieczysław 114SZCZECINM-OPEN 56M 56065:35:07.047d 00:52:08287,0+42:14:5713:424,4
81SAKOWSKA Aneta 12MARATONKA GRAJEWOWARSZAWAK-OPEN 25K 25066:51:01.0185d 02:05:09287,0+43:30:5713:584,3
82ŁUTOWICZ Gabriela 35SZCZECINK-OPEN 26K 26067:03:50.066d 00:53:24287,0+43:43:0214:014,3
83MUSIAŁ Paweł 13WARSZAWAM-OPEN 57M 57067:30:33.037d 01:20:13287,0+44:10:0014:064,3
84KULCZAK Paweł 19BRODOWOM-OPEN 58M 58067:31:33.078d 01:38:49287,0+44:11:0014:074,3
85KOZIEŁ Jacek 24GRYFINOM-OPEN 59M 59067:33:48.0161d 00:57:46287,0+44:13:0114:074,2
86MACULEWICZ Łukasz 28GRUPA POLMOTORSZCZECINM-OPEN 60M 60068:27:35.0188d 00:23:35287,0+45:07:0014:184,2
87GENDA Jadwiga 189SZCZECINK-OPEN 27K 27069:10:11.038d 01:14:10287,0+45:49:5814:274,1
88ADAMCZYK Kamila 23SZCZECINK-OPEN 28K 28070:41:22.0139d 00:45:34287,0+47:20:5914:464,1
89KNAPIK Maciej 109KRAKÓWM-OPEN 61M 61071:48:46.040d 05:25:05287,0+48:28:0115:004,0
90TOKARZ Dominik 81ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM-OPEN 62M 62072:04:35.066d 01:38:49287,0+48:44:0015:044,0
91HAŁAS Renata 27SZYBCIEJ NIE MOGĘMIĘDZYWODZIEK-OPEN 29K 29072:45:17.0140d 00:54:31287,0+49:24:5815:123,9
92PAJEWSKA-PATYNA Mirka 148SZCZECINK-OPEN 30K 30073:59:47.079d 01:27:22287,0+50:39:0115:283,9
93WĄSIK Rafał 11#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIM-OPEN 63M 63074:14:46.091d 02:01:45287,0+50:54:0115:313,9
94KROKER Rafał 59WARSZAWAM-OPEN 64M 64075:19:02.0106d 00:37:45287,0+51:58:5715:443,8
95MAJ Justyna 71ORZESZEK-OPEN 31K 31076:00:00.070d 06:00:00287,0+52:39:5715:533,8
96WITKOWSKA Agnieszka 14WARSZAWAK-OPEN 32K 32078:04:07.0205d 00:25:09287,0+54:43:5716:193,7
97OŻAROWSKA Patrycja 64WIĄZÓWK-OPEN 33K 33081:19:09.0117d 03:53:26287,0+57:58:5717:003,5
98WIERZGAŁA Iwona 106STRZENIÓWKAK-OPEN 34K 34082:22:37.087d 00:39:52287,0+59:02:0017:133,5
99KUPIS Katarzyna 5TEAM K2WARZYMICEK-OPEN 35K 35082:27:34.0183d 00:26:18287,0+59:07:0017:143,5
100JAROCHA Dorota 150SZCZECINK-OPEN 36K 36083:21:42.0150d 00:45:14287,0+60:01:0117:253,4
101SZAJKOWSKA Ewa 141WARSZAWAK-OPEN 37K 37084:35:12.020d 02:11:31287,0+61:14:5817:413,4
102KUPIS Krzysztof 99WARZYMICEM-OPEN 65M 65096:11:09.0114d 01:10:17287,0+72:50:5720:063,0
103DMOCHOWSKA Hanna 181SZCZECINK-OPEN 38K 38149:18:00.098d 01:04:20287,0+125:57:531:121,9
104OLECH Bogusław 127NIEZRZESZONYPRZECŁAWM-OPEN 66M 66245:49:03.061d 04:13:14287,0+222:28:551:231,2
105KANECKA Monika 194TONBRIDGEK-OPEN 39K 39258:29:00.052d 05:17:21287,0+235:08:554:021,1
106MAKOWSKI Adam 112WARSZAWAM-OPEN 67M 67028:44:30.0201d 00:24:17287,0+05:24:006:0010,0
107PRZYBYLAK Paweł 210LESZNOM-OPEN 68M 68049:02:14.059d 00:18:40285,5+25:41:5810:185,8
108BILSKI Sławek 165SKS HUSARIAMIERZYNM-OPEN 69M 69029:45:57.0129d 00:55:38285,0+06:25:026:159,6
109ANTOŃCZAK Łukasz 145BORSUKILUBIESZEWOM-OPEN 70M 70069:06:31.0156d 01:36:02278,8+45:46:0014:524,0
110WALIGÓRSKI Tomasz 195GDYNIAM-OPEN 71M 71021:43:30.076d 00:57:38276,1+4:4312,7
111SKIBA Kamila 190CHEŁMK-OPEN 40K 40028:27:58.085d 00:20:15275,8+05:07:026:119,7
112BUDNICKI Grzegorz 164SZCZECINM-OPEN 72M 72039:35:14.0137d 00:51:47268,8+16:14:588:506,8
113CZEKALIŃSKA Edyta 80OŁOBOKK-OPEN 41K 41052:05:41.0191d 00:17:19263,2+28:45:0111:525,1
114RACINOWSKI Marcin 212SZCZECINM-OPEN 73M 73024:41:00.053d 00:41:45256,4+01:20:575:4610,4
115DRAB Daria 139WARSZAWAK-OPEN 42K 42060:20:42.0169d 01:48:04254,9+37:00:0114:124,2
116SOBCZYK Tomasz 213GÓRKA SOBOCKAM-OPEN 74M 74023:39:59.053d 00:17:51247,8+00:19:025:4310,5
117DE LEHENSTEIN-FILIP Konrad 85LUMINISKRAKÓWM-OPEN 75M 75038:39:41.0205d 00:32:23240,3+15:19:019:396,2
118KAWIORSKI Patryk 42SZCZECINM-OPEN 76M 76081:39:43.0181d 01:59:43240,3+58:19:0120:232,9
119WIDERKIEWICZ Maciej 121KOWALEM-OPEN 77M 77021:16:33.0191d 00:26:31240,2+5:1811,3
120MICHALSKI Marcin 185GDAŃSKM-OPEN 78M 78039:35:12.089d 00:30:18234,3+16:14:5810:085,9
121MARENDZIAK Aneta 198CZŁAPIĄCY WE WŁASNYM TEMPIESZCZECINK-OPEN 43K 43057:34:20.072d 01:34:29233,1+34:13:5914:494,0
122CIACHLA Matylda 143POLICEK-OPEN 44K 44029:51:50.0167d 00:35:15232,7+06:31:027:417,8
123KUCHARCZYK Kaśka 4TEAM K2SZCZECINK-OPEN 45K 45055:47:29.0216d 01:56:01231,8+32:26:5914:264,2
124KAWCZYŃSKI Maciej 156RAZ SZCZECINSZCZECINM-OPEN 79M 79036:38:57.0144d 00:32:41229,0+13:18:029:366,2
125SROCZYŃSKI Maciej 182ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-OPEN 80M 80025:45:58.099d 01:19:50228,9+02:25:026:458,9
126MARENDZIAK Jarosław 197CZŁAPIĄCY WE WŁASNYM TEMPIESZCZECINM-OPEN 81M 81057:23:57.072d 01:33:39227,9+34:03:0215:064,0
127KORBA Krzysztof 174TURZA ŚLĄSKAM-OPEN 82M 82032:07:25.0113d 00:35:51227,2+08:46:598:297,1
128HYLLA Mateusz 179TARNÓW OPOLSKIM-OPEN 83M 83030:10:32.0105d 01:21:17220,1+06:50:008:137,3
129WĄSIK Gabriela 171#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIK-OPEN 46K 46056:22:34.0127d 00:56:31214,0+33:02:0015:483,8
130ROSŁAŃ Krzysztof 151SZCZECINM-OPEN 84M 84021:13:16.0158d 00:40:39212,3+5:5910,0
131WIERCIOCH Weronika 77SZCZAWNICAK-OPEN 47K 47054:18:05.098d 00:48:16209,5+30:57:5715:333,9
132TARARUJ Edyta 154TEAM PKO BANK POLSKIWARSZAWAK-OPEN 48K 48035:23:06.0158d 01:06:01209,2+12:02:5710:085,9
133KARAPKA Aleksandra 110ZIELONA GÓRAK-OPEN 49K 49021:59:19.080d 01:39:11197,3+6:419,0
134MACENOWICZ Eryk 101PIASECZNOM-OPEN 85M 85051:57:25.0191d 01:30:59193,3+28:36:5916:073,7
135NOWICKA Patrycja 79UKS ATLASPRZEŹMIEROWOK-OPEN 50K 50031:26:36.097d 00:31:04191,7+08:06:009:506,1
136BATOR Zbigniew 224WARSZAWAM-OPEN 86M 86026:18:27.019d 01:13:45191,5+02:57:598:147,3
137ROSŁAŃ Aneta 152SZCZECINK-OPEN 51K 51021:45:24.0160d 00:35:11190,2+6:518,7
138MARTYNIUK Izabela 183STRZELCE OPOLSKIEK-OPEN 52K 52060:31:57.087d 01:24:48186,0+37:11:0219:313,1
139ROSIŃSKA Karolina 142TANOWOK-OPEN 53K 53035:03:51.0167d 00:39:22184,2+11:43:0211:255,3
140KASPRZAK Magda 6MIERZYNK-OPEN 54K 54046:47:09.0203d 05:10:14181,6+23:26:5715:273,9
141NOWICKA Katarzyna 15SZCZECINK-OPEN 55K 55048:54:11.0217d 00:21:35177,1+25:33:5816:343,6
142JAWORSKA Katarzyna 44SZCZECINK-OPEN 56K 56021:38:40.0197d 00:42:16174,6+7:268,1
143KONIKOWSKI Daniel 133WILKI MORSKIESZCZECINM-OPEN 87M 87020:39:44.0134d 00:28:16173,7+7:088,4
144BIELECKI Łukasz 140WARSZAWAM-OPEN 88M 88035:50:35.0168d 01:21:18172,7+12:30:0012:274,8
145SIWEK Piotr 173BEZRZECZEM-OPEN 89M 89036:28:34.0124d 02:20:28172,7+13:08:0012:404,7
146ZAHORSKI Rafał 48OLEŚNICAM-OPEN 90M 90021:50:16.0199d 01:30:06166,4+7:527,6
147BŁACHNO Małgorzata 93SKAŁAK-OPEN 57K 57022:55:42.0123d 01:31:01166,0+8:177,2
148SIWEK Magdalena 172BEZRZECZEK-OPEN 58K 58016:20:03.0123d 00:30:59164,8+5:5610,1
149GRÜTZNER Victoria 70LUBLINIECK-OPEN 59K 59033:30:27.0191d 01:12:49160,7+10:09:5912:304,8
150HALAREWICZ Joanna 149GORZÓW WIELKOPOLSKIK-OPEN 60K 60038:47:10.0163d 02:33:08156,4+15:26:5814:524,0
151KUŹNIAR Krzysztof 118SĘKOWAM-OPEN 91M 91018:02:57.082d 00:40:12149,5+7:148,3
152KLUCZYK-CZARNECKA Dominika 196MALBORKSZCZECINK-OPEN 61K 61033:28:50.081d 00:47:54146,3+10:08:0213:444,4
153WITCZAK Adam 216M.A.J. CORREREPYSKOWICEM-OPEN 92M 92011:10:48.042d 01:05:16139,9+4:4712,5
154CHROBOCINSKI Daniel 136ŻÓŁWIE W GALOPIESZCZECINM-OPEN 93M 93018:59:12.0130d 01:31:25137,9+8:157,3
155CHROBOCIŃSKA Elżbieta 137ŻÓŁWIE W GALOPIESZCZECINK-OPEN 62K 62022:14:34.0119d 01:36:10137,7+9:416,2
156ZNOWIEC Renata 97KRAKÒWK-OPEN 63K 63016:30:23.0201d 00:26:55134,0+7:238,1
157MADEJ Dominika 160KRAKÓWK-OPEN 64K 64035:44:07.057d 01:22:28130,5+12:23:5716:253,7
158CZECH Mateusz 55JÓZEFOSŁAWM-OPEN 94M 94011:04:21.0209d 00:25:08125,5+5:1711,3
159LEWSZYK Anna 157SZCZECINK-OPEN 65K 65013:34:01.0116d 00:25:25123,5+6:359,1
160KLITYŃSKA Agnieszka 29DOBRAK-OPEN 66K 66024:51:02.0182d 01:15:03119,9+01:30:5712:264,8
161STANIECKI Krzysztof 94STANTEAMOBORNIKIM-OPEN 95M 95023:21:18.0149d 00:30:58115,9+00:00:5812:055,0
162HAMIK Adam 25HAMTARIXBIERUNM-OPEN 96M 96011:42:33.0205d 01:00:59114,0+6:099,7
163POWĄZKA-OPRYSZEK Joanna 84KRAKÓWK-OPEN 67K 67017:18:25.0144d 00:28:26112,9+9:116,5
164OGRODNIK Bogusław 223POLISH OGRODNIK TEAMWROCŁAWM-OPEN 97M 97015:51:21.022d 02:02:18112,1+8:297,1
165OSSOWSKA Marzena 220SZCZECINK-OPEN 68K 68026:57:25.025d 01:13:26110,2+03:36:5914:404,1
166KAMIŃSKI Kamil 184KAMIŃSKI TEAMLUBINM-OPEN 98M 98009:12:08.080d 00:23:47110,1+5:0012,0
167BOROWIECKA Joanna 104SZCZECINK-OPEN 69K 69029:20:08.0192d 02:02:00109,4+05:59:5716:053,7
168SZYMAŃSKA Agnieszka 207PKO BANK POLSKIWYSZKÓWK-OPEN 70K 70011:31:33.058d 01:03:44108,8+6:219,4
169JAMROŻY Honorata 158TORUŃK-OPEN 71K 71019:58:47.0140d 00:41:11104,4+11:295,2
170KACZMAREK Joanna 18SZCZECINK-OPEN 72K 72019:30:04.0142d 00:40:27100,4+11:395,1
171TURCZYŃSKI Sebastian 138WROCŁAWM-OPEN 99M 99010:06:31.061d 00:56:5294,2+6:269,3
172DĄBROWSKI Szymon 206SZCZECINM-OPEN 100M 100008:34:55.063d 02:01:2992,7+5:3310,8
173GAŁUSZKA Agnieszka 39POLICEK-OPEN 73K 73022:40:19.0169d 01:43:3690,4+15:024,0
174DRABOWICZ Andrzej 209NO NAMEPIŁAM-OPEN 101M 101011:59:18.062d 00:54:4190,1+7:597,5
175PAŃCZYK Tomasz 163SZCZECINM-OPEN 102M 102008:16:30.0122d 00:28:3889,7+5:3210,8
176DZIADEK Krzysztof 126SZCZECINEKM-OPEN 103M 103011:43:59.0188d 00:36:4184,7+8:187,2
177POPIOŁEK Paweł 113ZAMOŚĆM-OPEN 104M 104004:49:30.027d 00:42:0483,4+3:2817,3
178CHARLETTE Hanna 132WELLINGBOROUGHK-OPEN 74K 74012:50:36.0175d 00:32:3878,0+9:526,1
179JANCZAK Marek 199RADOMM-OPEN 105M 105007:22:36.077d 01:14:5277,3+5:4310,5
180BARTYZEL Beata 41KRAKÓWK-OPEN 75K 75008:59:58.0179d 01:00:1476,6+7:038,5
181KOZŁOWSKI Witold 175WARSZAWAM-OPEN 106M 106011:27:08.031d 00:34:2374,8+9:116,5
182WOJTASIŃSKA Małgorzata 130GRODZISK MAZOWIECKIK-OPEN 76K 76014:38:04.065d 00:24:3572,6+12:055,0
183JURCZYK Adam 178POLMOTORSZCZECINM-OPEN 107M 107011:18:03.093d 00:43:2470,7+9:356,3
184ROSZKIEWICZ Ewelina 221ZAMIENIEK-OPEN 77K 77013:14:14.021d 00:51:1067,9+11:415,1
185TARCZYLUK Agnieszka 105WARSZAWAK-OPEN 78K 78008:54:34.0150d 00:41:3765,4+8:107,3
186GIERASIMOWICZ Anna 170MIRKÓWK-OPEN 79K 79006:58:48.017d 00:36:3464,6+6:289,3
187BIAŁAS Konrad 203WARSZAWAM-OPEN 108M 108005:47:34.023d 00:56:5663,0+5:3110,9
188DROŻDŻEWSKI Jarosław 60ŁÓDŹM-OPEN 109M 109005:31:51.0205d 00:36:0160,5+5:2910,9
189DURAJ Patrycja 89KRAKÓWK-OPEN 80K 80015:00:59.064d 01:17:2459,7+15:054,0
190ARASZKIEWICZ Patryk 180SZCZECINM-OPEN 110M 110005:34:22.086d 00:28:4158,2+5:4410,4
191RAJCZYK-PAPROCKA Anna 205DOŁUJEK-OPEN 81K 81009:02:36.041d 01:55:5351,2+10:355,7
192SKOMIAŁ Artur 90WARSZAWAM-OPEN 111M 111005:27:39.014d 00:45:2348,0+6:498,8
193BYDŁOWSKI Patryk 218SZCZECINM-OPEN 112M 112004:44:44.021d 01:06:3647,2+6:019,9
194WEŁPA Adrian 122DOLICEM-OPEN 113M 113008:07:37.0178d 01:21:0945,1+10:485,5
195CHABIŃSKI Artur 219SZCZECINM-OPEN 114M 114003:58:41.027d 00:46:0743,0+5:3310,8
196ZAJC Agnieszka 49WARSZAWAK-OPEN 82K 82010:35:19.0190d 00:48:5840,1+15:503,8
197MAKOWSKA Joanna 69PABIANICEK-OPEN 83K 83013:04:01.0142d 01:06:4539,6+19:473,0
198BOHATYREWICZ Patryk 222SZCZECINM-OPEN 115M 115006:34:43.023d 01:18:5037,9+10:245,8
199RAKOCZY Małgorzata 226SZCZECINK-OPEN 84K 84007:06:37.010d 00:39:2836,8+11:355,2
200SZYMKOWIAK Natalia 191DOPIEWOK-OPEN 85K 85004:49:33.074d 00:29:3534,5+8:237,1
201LASKOWSKI Paweł 78WOLA RAKOWAM-OPEN 116M 116024:10:21.029d 06:57:3332,0+00:49:5945:191,3
202ŁABUZ Ewa 91KRAKÓWK-OPEN 86K 86003:48:49.050d 00:51:1827,7+8:157,3
203SOBCZYK Agnieszka 215PRUSYK-OPEN 87K 87005:55:55.042d 02:04:5427,6+12:534,7
204PŁUSA Adam 177WROCŁAWM-OPEN 117M 117006:56:34.019d 00:31:2327,4+15:123,9
205ANDRUSZKO Stefan 108SWA_TEAMOŚWIĘCIMM-OPEN 118M 118002:41:11.0182d 00:38:2023,3+6:558,7
206MALIARENKO Serhii 225OSIEM-OPEN 119M 119003:08:12.014d 01:18:1321,4+8:476,8
207MYSZKOWSKA Julia 128LUXTORPEDA CZERWIONKACZERWIONKAK-OPEN 88K 88003:48:47.00d 03:48:479,4+24:202,5
208SIWEK Agata 74WROCŁAWK-OPEN 89K 89003:48:47.03d 00:47:459,0+25:252,4
209KICZKA Joanna 62BRWINÓWK-OPEN 90K 90001:55:39.00d 01:55:398,8+13:084,6
210GŁOWACKI Dominik 202TIGER FIGHT CLUBINOWROCŁAWM-OPEN 120M 120000:39:44.00d 00:39:448,0+4:5812,1
211SOBAŃSKI Kamil 153POLICEM-OPEN 121M 121000:33:44.00d 00:33:447,0+4:4712,5
212JANUSZKIEWICZ Arek 65OŁAWAM-OPEN 122M 122000:45:59.02d 00:24:136,7+6:518,7
213DOBROWOLSKI Piotr 125OLSZEWNICA STARAM-OPEN 123M 123000:37:47.091d 00:18:246,0+6:179,5
Znaleziono 213 wynik(ów)