BIEGOWA EKSPEDYCJA KILIMANDŻARO
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2021-10-27
Miejsce : Polska
Dystans : 350 km
Zgłoszonych : 141
Wystartowało : 137
Nie ukończyło : 34
Ukończyło : 103
Na trasie : 34
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WALIGÓRSKI Tomasz 101GDYNIAM-OPEN 1M 1026:04:17.060d 00:49:08350,0+00:00:004:2813,4
2KASPRZAK Artur 10MIERZYNM-OPEN 2M 2028:28:25.054d 01:13:09350,0+02:24:014:5212,3
3PAPROCKI Marcin 9SZCZECINM-OPEN 3M 3029:11:45.050d 01:06:44350,0+03:07:035:0012,0
4WIRA Mariusz 92BOREK WIELKOPOLSKIM-OPEN 4M 4030:05:05.046d 01:52:05350,0+04:00:595:0911,6
5PĘKAŁA Piotr 50KOSZALINM-OPEN 5M 5030:26:20.0131d 00:46:37350,0+04:22:015:1311,5
6WIDERKIEWICZ Maciej 103KOWALEM-OPEN 6M 6030:44:48.0161d 00:43:38350,0+04:40:035:1611,4
7KARCZEWSKI Mariusz 12GRYFICEM-OPEN 7M 7031:07:42.093d 00:59:19350,0+05:03:035:2011,2
8PREUSS Friederike 115PASEWALKK-OPEN 1K 1031:22:53.0137d 01:08:47350,0+05:18:045:2211,2
9AUGUSTYNIAK Jakub 87ŚLĘZAM-OPEN 8M 8031:39:13.054d 00:43:18350,0+05:35:005:2511,1
10MŁYNARCZYK Tatiana 24WOŁCZKOWOK-OPEN 2K 2031:42:39.044d 01:40:07350,0+05:38:025:2611,0
11PAŁKA Tomasz 80WOLBROMM-OPEN 9M 9031:42:48.0241d 01:16:39350,0+05:38:035:2611,0
12SOWA Krzysztof 36SZCZECINM-OPEN 10M 10032:17:49.0216d 00:33:59350,0+06:13:035:3210,8
13NOWAK Marcin 128BOREK WLKP.M-OPEN 11M 11032:23:48.065d 01:49:38350,0+06:19:035:3310,8
14RACINOWSKI Marcin 104SZCZECINM-OPEN 12M 12032:28:04.060d 00:39:19350,0+06:23:595:3310,8
15WÓJTOWICZ Marcin 73MYSŁOWICEM-OPEN 13M 13032:44:24.0104d 01:25:58350,0+06:40:015:3610,7
16TURKIEWICZ Krzysztof 114SZCZECINM-OPEN 14M 14033:40:50.0157d 01:08:14350,0+07:36:045:4610,4
17SACHARSKI Bartłomiej 22SZCZECINM-OPEN 15M 15033:42:10.0141d 00:49:36350,0+07:38:005:4610,4
18BAŃKA Mariusz 106LUBLINM-OPEN 16M 16035:21:16.061d 00:26:38350,0+09:17:006:039,9
19WAHN Przemysław 69SZCZECINM-OPEN 17M 17035:32:33.0105d 01:52:25350,0+09:28:026:059,8
20CICHOCKI Jakub 35SZCZECINM-OPEN 18M 18035:35:54.0117d 00:57:20350,0+09:31:046:069,8
21GRYGIELEWICZ Leszek 25BEZRZECZEM-OPEN 19M 19035:40:18.0104d 00:32:03350,0+09:36:006:069,8
22WOŹNIAK Mariusz 33GRÓJECM-OPEN 20M 20035:41:19.0115d 00:30:44350,0+09:37:006:079,8
23PAKMUR Michal 100SŁUPSKM-OPEN 21M 21036:40:17.0138d 00:51:12350,0+10:36:006:179,5
24PRUSZANOW Marcin 64GRYFINOM-OPEN 22M 22039:43:00.0114d 01:15:25350,0+13:38:596:488,8
25SURDACKI Jerzy 56GRYFINOM-OPEN 23M 23040:01:44.073d 01:15:30350,0+13:57:036:518,7
26SEMENIUK Igor 21SZCZECINM-OPEN 24M 24040:31:40.068d 00:47:26350,0+14:27:036:568,6
27SAJA Przemysław 20NOWOGARDM-OPEN 25M 25040:49:33.0293d 01:13:27350,0+14:45:026:598,6
28WOJTANIS Magdalena 11TORUŃK-OPEN 3K 3040:53:22.014d 04:02:15350,0+14:49:017:008,6
29JANCZARSKA-BERGEL Katarzyna 38KRAKÓWK-OPEN 4K 4041:01:10.084d 01:03:37350,0+14:57:007:018,5
30PETERSBURSKI Robert 48SZCZECINM-OPEN 26M 26043:01:47.0215d 00:39:09350,0+16:57:037:228,1
31SPLONSKOWSKI Krzysztof 34SZCZECINM-OPEN 27M 27043:17:22.081d 01:21:54350,0+17:13:017:258,1
32KOZACZUK Sebastian 74OŁAWAM-OPEN 28M 28043:28:22.0121d 00:53:49350,0+17:24:017:278,1
33WASILEWSKA Ewa 19SZCZECINK-OPEN 5K 5043:56:17.079d 04:03:18350,0+17:52:007:318,0
34DUDEK Dariusz 66GRANICZNAM-OPEN 29M 29044:24:47.0100d 00:49:06350,0+18:20:037:367,9
35HYLLA Mateusz 112TARNÓW OPOLSKIM-OPEN 30M 30045:26:38.0168d 00:26:17350,0+19:22:027:477,7
36KOZIOŁ Piotr 70KRAKÓWM-OPEN 31M 31045:42:22.0208d 10:37:52350,0+19:38:017:507,7
37PTASZYŃSKA Agnieszka 28SZCZECINK-OPEN 6K 6045:56:02.0144d 01:12:29350,0+19:51:597:527,6
38GIERUS Ilona 121WROCŁAWK-OPEN 7K 7046:03:07.0129d 00:54:03350,0+19:58:597:537,6
39WŁODARCZAK Paweł 65SZCZECINM-OPEN 32M 32046:03:36.0157d 01:29:56350,0+19:59:027:537,6
40PODKAŃSKI Krzysztof 45INOWROCŁAWM-OPEN 33M 33046:23:55.022d 01:29:26350,0+20:19:047:577,5
41LITWINCZUK Gabriel 47KLUCZEM-OPEN 34M 34047:59:21.064d 01:09:13350,0+21:55:018:137,3
42KAMIŃSKA Magdalena 94SZCZECINK-OPEN 8K 8048:16:35.072d 02:01:46350,0+22:12:028:167,2
43BATOR Zbigniew 59WARSZAWAM-OPEN 35M 35048:19:45.042d 01:17:19350,0+22:15:038:177,2
44KURKOWIAK Agnieszka 14POZNAŃK-OPEN 9K 9049:30:16.0116d 01:14:30350,0+23:26:008:297,1
45WĄSIATYCZ Iwona 91BARANOWOK-OPEN 10K 10050:15:03.0119d 00:46:54350,0+24:10:598:367,0
46WILK Dariusz 137MARKIM-OPEN 36M 36051:16:17.027d 01:59:17350,0+25:12:008:476,8
47ZARKOVA Denitsa 32POZNAŃK-OPEN 11K 11052:00:54.069d 00:33:50350,0+25:56:048:556,7
48KORBA Ewald 119TURZA ŚLĄSKAM-OPEN 37M 37055:03:07.076d 02:40:19350,0+28:58:599:266,4
49KOWALCZUK Dariusz 113LUBLINM-OPEN 38M 38055:14:08.0103d 01:15:59350,0+29:09:599:286,3
50PRZYBYLAK Paweł 17LESZNOM-OPEN 39M 39055:40:57.064d 00:40:13350,0+29:36:049:326,3
51OKRÓJ Dawid 30WARSZAWAM-OPEN 40M 40056:57:59.0144d 00:25:54350,0+30:53:049:456,1
52ZAKRZEWSKA Kasia 75WARSZAWAK-OPEN 12K 12057:28:40.068d 01:02:07350,0+31:24:039:516,1
53BOHATYREWICZ Patryk 135SZCZECINM-OPEN 41M 41057:33:46.061d 00:30:06350,0+31:29:039:526,1
54ZEMANKIEWICZ Łukasz 88SZCZECINM-OPEN 42M 42057:42:58.0114d 00:40:21350,0+31:38:049:536,1
55PIERNICKI Zbigniew 125SZCZECINM-OPEN 43M 43058:25:47.061d 00:58:12350,0+32:21:0310:006,0
56KOBYLNIK Agata 2SZCZECINK-OPEN 13K 13059:30:01.0228d 00:25:15350,0+33:25:5910:125,9
57SIWAK Łukasz 49SZCZECINM-OPEN 44M 44059:39:45.064d 00:30:59350,0+33:35:0310:135,9
58PIETRUSZKA Sławomir 4671-665 SZCZECINM-OPEN 45M 45059:48:10.059d 02:48:17350,0+33:44:0010:155,9
59BRZOZOWSKI Adam 132SZCZECINM-OPEN 46M 46059:53:14.060d 02:51:07350,0+33:49:0010:155,8
60STRZELEC Tomasz 6GRYFINOM-OPEN 47M 47059:59:36.019d 02:05:51350,0+33:55:0210:175,8
61BURYTA Maciej 15SZCZECINM-OPEN 48M 48060:16:18.0168d 00:57:05350,0+34:12:0010:195,8
62BARAN Adam 39TARNOBRZEGM-OPEN 49M 49060:52:35.032d 01:15:23350,0+34:48:0210:265,7
63ŁUTOWICZ Gabriela 23SZCZECINK-OPEN 14K 14061:21:19.033d 01:26:23350,0+35:17:0010:315,7
64FRUBA Karina 99REDZIKOWOK-OPEN 15K 15061:39:04.054d 03:13:58350,0+35:34:5910:345,7
65ANDREJCZUK Wiatek 61KLEOSINM-OPEN 50M 50062:26:50.0102d 03:22:24350,0+36:22:0410:425,6
66KROK Krzysztof 42MUSZYNAM-OPEN 51M 51062:52:09.0152d 01:46:12350,0+36:47:5910:465,6
67KLIMKIEWICZ Karolina 57WARSZAWAK-OPEN 16K 16064:24:28.080d 00:56:55350,0+38:20:0111:025,4
68MUCHA Grzegorz 41ŁÓDŹM-OPEN 52M 52065:41:33.023d 02:08:08350,0+39:37:0211:155,3
69BIAŁKOWSKA Katarzyna 52SIADŁO DOLNEK-OPEN 17K 17065:58:38.087d 01:20:04350,0+39:54:0211:185,3
70MUCHA Grzegorz 40ŁÓDŹM-OPEN 53M 53066:56:17.015d 02:08:08350,0+40:52:0011:285,2
71CEBEŃKO Maria 26GRYFINOK-OPEN 18K 18068:08:32.070d 01:04:44350,0+42:04:0211:405,1
72WOJTAT Halina 82SZCZECINK-OPEN 19K 19068:16:32.0109d 02:32:01350,0+42:12:0211:425,1
73GRAPATYN Piotr 76BYDGOSZCZM-OPEN 54M 54069:32:27.086d 00:56:28350,0+43:28:0111:555,0
74BARTOSIŃSKI Piotr 90SZCZECINM-OPEN 55M 55070:00:47.035d 04:10:35350,0+43:56:0312:005,0
75STEFANICKI Marek 27ŚWINOUJŚCIEM-OPEN 56M 56070:19:55.064d 01:35:39350,0+44:15:0412:035,0
76JAŚKIEWICZ Krzysztof 77LUBINM-OPEN 57M 57071:59:56.0203d 01:36:52350,0+45:55:0412:204,9
77MORAWSKI Piotr 5OTWOCKM-OPEN 58M 58072:23:11.054d 02:26:40350,0+46:19:0012:244,8
78MACULEWICZ Łukasz 29SZCZECINM-OPEN 59M 59073:16:05.0280d 01:13:24350,0+47:11:5912:334,8
79DRAB Daria 117WARSZAWAK-OPEN 20K 20073:34:12.0198d 00:41:58350,0+47:30:0012:364,8
80LIS Beata 71DĄBROWA GÓRNICZAK-OPEN 21K 21075:12:06.0192d 00:47:54350,0+49:07:5912:534,7
81WĄSIK Rafał 4SŁOMNIKIM-OPEN 60M 60078:29:57.0183d 00:43:01350,0+52:25:0413:274,5
82KAWCZYŃSKI Maciej 120SZCZECINM-OPEN 61M 61078:42:06.0167d 00:46:51350,0+52:37:5913:294,4
83KULCZAK Paweł 16BRODOWOM-OPEN 62M 62079:08:19.035d 03:19:26350,0+53:04:0013:334,4
84GENDA Jadwiga 93SZCZECINK-OPEN 22K 22079:28:25.034d 00:24:22350,0+53:24:0113:374,4
85DZIEDZIC Józef 67WOŁOMINM-OPEN 63M 63079:31:31.069d 02:09:26350,0+53:27:0213:374,4
86ADAMCZYK Kamila 3SZCZECINK-OPEN 23K 23080:03:42.0245d 01:31:27350,0+53:59:0313:434,4
87KURASIŃSKA Dorota 44SZCZECINK-OPEN 24K 24080:12:17.0243d 00:18:29350,0+54:08:0013:444,4
88KNAPIK Maciej 124KRAKÓWM-OPEN 64M 64081:16:15.062d 00:50:31350,0+55:12:0013:554,3
89MICHALSKA Katarzyna 31WARSZAWAK-OPEN 25K 25085:48:08.030d 01:41:38350,0+59:43:5914:424,1
90MICHALAK Beata 78OPOLEK-OPEN 26K 26086:35:14.070d 00:54:11350,0+60:31:0014:504,0
91GRZESZCZUK Mieczysław 111SZCZECINM-OPEN 65M 65088:30:56.090d 00:56:15350,0+62:26:0415:104,0
92SZAJKOWSKA Ewa 1WARSZAWAK-OPEN 27K 27092:01:44.013d 01:45:52350,0+65:57:0315:463,8
93SZAJKOWSKI Stanisław 53WARSZAWAM-OPEN 66M 66094:12:27.0107d 01:22:11350,0+68:08:0116:083,7
94WĄSIK Gabriela 7SŁOMNIKIK-OPEN 28K 28094:33:42.0188d 02:07:19350,0+68:29:0316:123,7
95MARTYNIUK Izabela 123STRZELCE OPOLSKIEK-OPEN 29K 29095:02:15.082d 02:23:42350,0+68:58:0016:173,7
96KRUPAK Emilia 96GDAŃSKK-OPEN 30K 30095:27:52.0167d 00:50:14350,0+69:23:0416:213,7
97TUZINEK Kamila 37MORYŃK-OPEN 31K 31099:25:47.0164d 01:50:54350,0+73:21:0317:023,5
98ROSIŃSKA Karolina 126TANOWOK-OPEN 32K 32100:04:05.067d 00:39:00350,0+73:59:5917:093,5
99BRZEZIŃSKI Piotr 72SZCZECINM-OPEN 67M 67101:05:05.0136d 00:27:28350,0+75:00:5917:193,5
100KUPIS Krzysztof 83WARZYMICEM-OPEN 68M 68111:09:01.081d 00:52:49350,0+85:04:5919:033,1
101KRYSTEK Magdalena 54PABIANICEK-OPEN 33K 33118:58:04.0200d 00:20:48350,0+92:53:5920:232,9
102KUPIS Katarzyna 97WARZYMICEK-OPEN 34K 34125:16:01.094d 02:49:50350,0+99:11:5921:282,8
103OLECH Bogusław 58PRZECŁAWM-OPEN 69M 69189:49:05.096d 05:49:08350,0+163:44:532:321,8
104MUSKAŁA Mateusz 107SOSNOWIECM-OPEN 70M 70072:14:20.0217d 00:29:49348,0+46:10:0112:274,8
105GUZEK Agnieszka 129NAMYSŁÓWK-OPEN 35K 35058:37:00.0105d 00:37:01341,7+32:32:5910:175,8
106BOGUSŁAWSKI Rafał 81SZCZECINM-OPEN 71M 71039:25:10.0306d 00:43:23340,7+13:21:006:568,6
107TARARUJ Edyta 108WARSZAWAK-OPEN 36K 36058:37:15.0226d 01:09:39336,8+32:33:0010:265,7
108OGRODNIK Bogusław 116WROCŁAWM-OPEN 72M 72093:04:46.0183d 02:46:30329,4+67:00:0316:573,5
109HAŁAS Renata 79MIĘDZYWODZIEK-OPEN 37K 37067:33:09.0223d 00:44:09327,6+41:28:5912:224,8
110CIACHLA Matylda 127POLICEK-OPEN 38K 38061:33:48.0148d 00:21:48314,7+35:29:0311:445,1
111KUCHARCZYK Kaśka 8SZCZECINK-OPEN 39K 39071:48:00.0320d 01:01:45307,8+45:43:5913:594,3
112LITWINIAK Izabela 98GOLENIÓWK-OPEN 40K 40071:55:33.0246d 01:57:14305,3+45:51:0214:084,2
113MACHERA Rafał 86KONIECPOLM-OPEN 73M 73023:25:52.0265d 00:49:31285,9+4:5512,2
114NOWICKA Katarzyna 13SZCZECINK-OPEN 41K 41102:42:03.0327d 00:28:09274,4+76:37:5922:272,7
115WASIATYCZ Grzegorz 102BARANOWOM-OPEN 74M 74036:13:41.0174d 00:45:07273,4+10:09:037:567,5
116OJDOWSKI Leon 60WAŁBRZYCHM-OPEN 75M 75028:47:11.0259d 00:38:42255,7+02:43:006:458,9
117MARENDZIAK Aneta 110SZCZECINK-OPEN 42K 42064:31:48.0226d 01:21:24240,0+38:27:0316:073,7
118MARENDZIAK Jarosław 109SZCZECINM-OPEN 76M 76104:30:04.0209d 02:25:44231,6+78:25:5927:042,2
119KORDACZUK Emil 89SZCZECINM-OPEN 77M 77022:05:04.0176d 01:00:47219,8+6:0110,0
120JANCZAK Marek 136RADOMM-OPEN 78M 78014:50:48.081d 00:44:23214,2+4:0914,4
121WITKOWSKA Agnieszka 18WARSZAWAK-OPEN 43K 43051:01:48.0281d 00:53:22180,9+24:57:0316:553,5
122WIKTORSKI Sebastian 105SKARBIMIERZYCEM-OPEN 79M 79033:49:16.0234d 00:43:56166,5+07:45:0012:114,9
123KAMIŃSKI Kamil 131LUBINM-OPEN 80M 80014:32:45.0116d 01:12:32165,1+5:1711,3
124ROMANOWSKA Anna 95SUWAŁKIK-OPEN 44K 44020:30:30.0251d 00:14:09160,8+7:397,8
125KASPRZAK Magdalena 133MIERZYNK-OPEN 45K 45034:25:14.056d 01:50:52131,2+08:21:0015:443,8
126MATUSZEWSKA Magdalena 85SZCZECINK-OPEN 46K 46016:33:39.0172d 01:35:33126,7+7:507,7
127TYRAŃSKI Michał 62GRYFICEM-OPEN 81M 81021:55:18.0264d 00:37:17126,6+10:235,8
128ZAJĄC Krzysztof 134POZNAŃM-OPEN 82M 82024:29:05.036d 02:09:35121,4+12:065,0
129GÓRSKA Dorota 130BEZRZECZEK-OPEN 47K 47017:11:35.0136d 01:30:02120,4+8:347,0
130RAJCZYK-PAPROCKA Anna 138DOŁUJEK-OPEN 48K 48023:51:55.050d 02:21:07110,1+13:004,6
131PUSZ Janusz 84SZCZECINM-OPEN 83M 83010:34:22.036d 00:37:2588,2+7:118,3
132ZAHORSKI Rafał 51OLEŚNICAM-OPEN 84M 84007:32:58.092d 00:32:4379,2+5:4310,5
133BUDNICKI Grzegorz 141SZCZECINM-OPEN 85M 85013:49:05.017d 00:37:0877,2+10:445,6
134DZICZEK Ireneusz 118SZCZECINM-OPEN 86M 86056:51:11.083d 01:30:1558,3+30:47:0058:301,0
135KUJAWA Joanna 68SZCZECINK-OPEN 49K 49008:28:00.0162d 00:49:0051,5+9:516,1
136KLUCZYK-CZARNECKA Dominika 122SZCZECINK-OPEN 50K 50003:57:13.017d 00:42:0435,2+6:448,9
137SROCZYŃSKI Igor 139WARSZAWAM-OPEN 87M 87000:36:41.00d 00:36:414,9+7:298,0
Znaleziono 137 wynik(ów)