BIEGOWA EKSPEDYCJA NA K2
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2020-12-04
Miejsce : Polska
Dystans : 312 km
Zgłoszonych : 516
Wystartowało : 490
Nie ukończyło : 159
Ukończyło : 331
Na trasie : 159
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WIERUSZEWSKA Agata 319WARSZAWAK-OPEN 1K 1152:51:02.01559:59:59312,0+00:00:0029:232,0
2KULCZAK Paweł 210BRODOWOM-OPEN 1M 1166:01:05.01585:15:19312,0+13:10:0031:551,9
3URBAŃCZAK Szymon 404OSIECZNAM-OPEN 2M 223:59:25.001128:43:38312,0+128:51:34:3613,0
4ŁOŚ Jarosław 12#RUSZ4LITERYM-OPEN 3M 324:16:50.001872:52:11312,0+128:34:14:4012,8
5N Daniel 358KRAKOWM-OPEN 4M 424:20:19.002136:46:18312,0+128:30:44:4012,8
6WITCZAK Adam 153M.A.J. CORREREPYSKOWICEM-OPEN 5M 525:22:08.001824:33:08312,0+127:28:54:5212,3
7PĘKAŁA Piotr 15SP MANOWO/SOSW KOSZALINKOSZALINM-OPEN 6M 625:44:51.001008:42:27312,0+127:06:04:5712,1
8WIRA Mariusz 374KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIM-OPEN 7M 725:49:10.00889:16:24312,0+127:01:54:5712,1
9BYTNER-KWIATKOWSKA Monika 295DĄBROWSKI TEAMWARSZAWAK-OPEN 2K 226:02:02.00672:49:53312,0+126:48:55:0012,0
10WIŚNIOWSKI Krzysztof 133SZCZECINM-OPEN 8M 826:03:10.001632:51:02312,0+126:47:55:0012,0
11JANCZAK Marek 244RADOMM-OPEN 9M 926:45:47.001368:56:24312,0+126:05:15:0811,7
12JAKUBOWSKI Szymon 239KRUSZEWNIAM-OPEN 10M 1026:46:57.001345:17:53312,0+126:04:05:0911,6
13URBAŃSKI Krzysztof 248GDAŃSKM-OPEN 11M 1127:12:46.001801:01:13312,0+125:38:15:1311,5
14WIERZBICKI Sebastian 410WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WIELKOPOLSKIM-OPEN 12M 1227:14:55.001152:39:48312,0+125:36:05:1411,5
15WIDERKIEWICZ Maciej 178KOWALEM-OPEN 13M 1327:20:16.003504:54:48312,0+125:30:45:1511,4
16KMIECIAK Aga 238KRAKÓWK-OPEN 3K 327:29:37.001776:27:32312,0+125:21:25:1711,3
17PAŃCZYK Tomasz 356SZCZECINM-OPEN 14M 1427:38:21.001224:25:56312,0+125:12:35:1811,3
18SOWA Krzysztof 57ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIEM-OPEN 15M 1527:40:14.001872:52:24312,0+125:10:45:1911,3
19LIEBNER Patryk 445TRIGYM SZCZECINSZCZECINM-OPEN 16M 1627:45:12.001897:29:12312,0+125:05:45:2011,2
20KARCZEWSKI Mariusz 464GRYFICEM-OPEN 17M 1728:00:12.002352:45:29312,0+124:50:45:2311,1
21DĄBROWSKI Dawid 327WYSZKÓWM-OPEN 18M 1828:03:10.001584:39:31312,0+124:47:55:2311,1
22MACHERA Rafał 394KONIECPOLM-OPEN 19M 1928:04:58.00696:52:18312,0+124:46:05:2411,1
23NOWAK Marcin 443KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WLKP.M-OPEN 20M 2028:06:20.00793:12:41312,0+124:44:45:2411,1
24KASPRZAK Artur 100RUN EXPERT TEAMM-OPEN 21M 2128:06:50.00985:10:51312,0+124:44:15:2411,1
25BIELECKI Wojciech 429OSP WZGÓRZEBEŁŻYCEM-OPEN 22M 2228:12:12.001032:29:56312,0+124:38:45:2511,1
26DULNIK Marcin 130BIEGOWE.PLWARSZAWAM-OPEN 23M 2328:24:23.001201:18:13312,0+124:26:35:2711,0
27RACINOWSKI Marcin 412SZCZECINM-OPEN 24M 2428:31:11.001392:39:02312,0+124:19:45:2910,9
28GRYGIELEWICZ Leszek 13M-OPEN 25M 2528:45:08.001201:24:07312,0+124:05:55:3110,9
29JURECZKO Rafal 266OLKUSZM-OPEN 26M 2628:46:50.001176:28:44312,0+124:04:15:3210,8
30SOWA Mateusz 422JW 4531SZCZECINM-OPEN 27M 2728:54:00.00889:05:20312,0+123:57:05:3310,8
31WALIGÓRSKI Tomasz 378GDYNIAM-OPEN 28M 2828:55:34.00817:12:46312,0+123:55:25:3310,8
32WOJTANIS Magdalena 159TORUŃK-OPEN 4K 429:07:00.00458:00:00312,0+123:44:05:3510,7
33SOBANSKI Artur 344SZCZECINM-OPEN 29M 2929:11:13.003696:28:58312,0+123:39:45:3610,7
34KWIATKOWSKI Michał 294GÓRA KALWARIAM-OPEN 30M 3029:11:33.001585:01:53312,0+123:39:25:3610,7
35TUMIEL Daniel 271CALCATERRA SPORT ASDRZYMM-OPEN 31M 3129:12:17.001369:25:21312,0+123:38:45:3610,7
36WASILEWSKI Sylwester 36M-OPEN 32M 3229:13:49.002353:25:02312,0+123:37:15:3710,7
37TOMALAK Marcin 259SZCZECINM-OPEN 33M 3329:16:24.001753:08:55312,0+123:34:35:3710,7
38ZALEWSKI Mariusz 309FIZJOTERAPIA DZIECIĘCA D. ZALEWSKISTRZELCE KRAJM-OPEN 34M 3429:16:32.001106:15:01312,0+123:34:25:3710,7
39KOŁTUN Wojtek 94M-OPEN 35M 3529:19:37.00889:44:35312,0+123:31:25:3810,6
40ADAMCZYK Bernard 306MILANÓWEKM-OPEN 36M 3629:21:59.001489:29:56312,0+123:29:05:3810,6
41KTACZ Łukasz 322BEŁCHATÓWM-OPEN 37M 3729:23:21.001632:29:00312,0+123:27:35:3910,6
42SIWAK Łukasz 82SZCZECINM-OPEN 38M 3829:29:38.00841:13:00312,0+123:21:25:4010,6
43BROŻYNA Miłosz 488SZCZECINM-OPEN 39M 3929:29:53.001105:08:08312,0+123:21:05:4010,6
44MATUSZAK Krzysztof 179MATUSZAK TEAMSZCZECINM-OPEN 40M 4029:30:31.001488:53:42312,0+123:20:25:4010,6
45ANDRZEJCZAK Roman 184RR RUNNERKI ROMKASZCZECINM-OPEN 41M 4129:43:28.00865:21:45312,0+123:07:35:4210,5
46ZIELIŃSKA Agata 79HQ MNC NEK-OPEN 5K 529:48:39.001441:13:40312,0+123:02:25:4310,5
47CICHOCKI Jakub 66DRUŻYNA SZPIKUM-OPEN 42M 4229:48:45.002088:56:31312,0+123:02:15:4310,5
48OLEJNIK Wojciech 86RUN EXPERT TEAMM-OPEN 43M 4329:49:40.001513:10:52312,0+123:01:25:4410,5
49ALBERT Damian 18FIZJOBIEGACZE SZCZECINM-OPEN 44M 4429:51:30.001177:04:23312,0+122:59:35:4410,4
50KONIKOWSKI Daniel 255SZCZECINM-OPEN 45M 4529:56:14.003720:26:36312,0+122:54:45:4510,4
51GŁOWACKI Adrian 333ŚWINOUJŚCIEM-OPEN 46M 4629:58:30.003864:40:37312,0+122:52:35:4510,4
52WOŹNIECKA Karolina 65BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-OPEN 6K 630:07:03.002088:52:46312,0+122:43:55:4710,4
53ŚCIEBURA Paweł 251WARSZAWAM-OPEN 47M 4730:12:29.00170:34:28312,0+122:38:35:4810,3
54CZERNICKA Magdalena 503ZWONOWICEK-OPEN 7K 730:14:52.00577:17:38312,0+122:36:05:4910,3
55SACHARSKI Bartłomiej 23WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEM-OPEN 48M 4830:17:16.001488:25:31312,0+122:33:45:4910,3
56MIŁOSZEWICZ Aleksandra 1FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINK-OPEN 8K 830:19:37.001176:37:37312,0+122:31:25:4910,3
57BIAŁAS Konrad 258WARSZAWAM-OPEN 49M 4930:21:32.001609:16:44312,0+122:29:25:5010,3
58DZIAŁDOWSKI Damian 330AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHTORUŃM-OPEN 50M 5030:30:39.00985:24:37312,0+122:20:25:5210,2
59SURUDO Tomasz 92M-OPEN 51M 5130:31:11.001585:34:28312,0+122:19:45:5210,2
60AUGUSTYNIAK Jakub 424ŚLĘZAM-OPEN 52M 5230:37:45.001009:04:24312,0+122:13:15:5310,2
61GRECZUK Paweł 103CZARNAROZPACZTEAMSŁUBICEM-OPEN 53M 5330:39:23.001464:41:22312,0+122:11:35:5310,2
62NAPIERAŁA Marcin 163KOZIEGŁOWYM-OPEN 54M 5430:44:39.00697:26:20312,0+122:06:25:5410,1
63DOMINIK Szymon 213KWISS.PLMYŚLENICEM-OPEN 55M 5530:50:23.002160:40:30312,0+122:00:35:5510,1
64ŻYLUK Bożena 396WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN 9K 930:57:24.001177:29:14312,0+121:53:35:5710,1
65CHROBOT Kamil 217ZAWIERCIEM-OPEN 56M 5630:58:39.001058:16:54312,0+121:52:25:5710,1
66KUSAJ Krystian 260ZAWIERCIEM-OPEN 57M 5731:02:05.001777:15:15312,0+121:48:55:5810,1
67PUJSZO Sławomir 158CHWASZCZYNO BIEGACHWASZCZYNOM-OPEN 58M 5831:04:25.001081:02:08312,0+121:46:35:5810,0
68WÓJTOWICZ Marcin 167100 MARATHON CLUB POLSKAKATOWICEM-OPEN 59M 5931:05:25.001753:18:43312,0+121:45:35:5810,0
69DZIERBA Paweł 33M-OPEN 60M 6031:05:41.001777:01:14312,0+121:45:15:5810,0
70GLAJCAR Tomasz 250HARBUTOWICEM-OPEN 61M 6131:08:35.00936:58:40312,0+121:42:25:5910,0
71ZIELIŃSKA Monika 83K-OPEN 10K 1031:09:39.001345:14:33312,0+121:41:25:5910,0
72CENTKOWSKI Jacek 104DIGITAL.AIM-OPEN 62M 6231:09:51.001392:45:39312,0+121:41:05:5910,0
73STĘPNIAK Grzegorz 406KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI72-400M-OPEN 63M 6331:20:51.00673:34:36312,0+121:30:06:0110,0
74GŁADYSZ Łukasz 415SZCZECINM-OPEN 64M 6431:21:15.001033:00:14312,0+121:29:46:0110,0
75SPLONSKOWSKI Krzysztof 477SZCZECINM-OPEN 65M 6531:23:06.001010:02:32312,0+121:27:56:029,9
76LIDZBARSKI Adam 143SZEMUDM-OPEN 66M 6631:23:30.001560:17:27312,0+121:27:36:029,9
77ZADROŻNY Grzegorz 174SZCZECINSZCZECINM-OPEN 67M 6731:32:50.001728:32:25312,0+121:18:16:049,9
78RUDNIK-MIJAL Małgorzata 151ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINK-OPEN 11K 1131:36:42.001777:35:32312,0+121:14:16:049,9
79TERCZEWSKA Małgorzata 342KOŚCIAN TEAMKOŚCIANK-OPEN 12K 1231:37:43.001465:09:16312,0+121:13:16:049,9
80M-SKI Bartosz 318TURLANY KLOPSSTARGARDM-OPEN 68M 6831:38:55.00625:08:07312,0+121:12:06:059,9
81NATORSKI Maciej 3WARSZAWAM-OPEN 69M 6931:43:43.001081:37:43312,0+121:07:16:069,8
82STAWSKA Barbara 91K-OPEN 13K 1331:55:30.001105:43:03312,0+120:55:36:089,8
83WAHN Przemysław 395SZCZECINM-OPEN 70M 7032:09:43.002976:51:42312,0+120:41:16:119,7
84DZIEDZIC Józef 283ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM-OPEN 71M 7132:11:29.00865:21:39312,0+120:39:36:119,7
85DOMBROWA Robert 142NOWY ŚWIAT BIEGAMĄKOSZYCEM-OPEN 72M 7232:27:53.001753:51:42312,0+120:23:06:149,6
86CHEĆKO Daniel 350JAWORZNOM-OPEN 73M 7332:31:19.001488:40:04312,0+120:19:46:159,6
87WIKTORSKI Sebastian 5M-OPEN 74M 7432:37:32.001848:48:48312,0+120:13:26:169,6
88KOP-OSTROWSKI Paweł 148SZCZECINM-OPEN 75M 7532:42:21.001584:56:59312,0+120:08:36:179,5
89MOSTOWSKI Dariusz 329JEDZIEMY DLA AGI (TME MTB TEAM SZCZECIN)SZCZECINM-OPEN 76M 7632:50:03.001249:12:00312,0+120:00:56:189,5
90FURMANEK Jarosław 432SZCZECINM-OPEN 77M 7733:05:50.001608:49:12312,0+119:45:16:219,4
91GĄSIOREK Janusz 134LIBIĄŻM-OPEN 78M 7833:22:04.001920:30:49312,0+119:28:56:259,4
92PODLEŚNY Piotr 80M-OPEN 79M 7933:29:06.001249:10:28312,0+119:21:56:269,3
93KOZIOŁ Piotr 263KRAKÓWM-OPEN 80M 8033:32:29.00889:03:34312,0+119:18:36:279,3
94ZAJĄC Andrzej 128DRUŻYNA SZPIKUCZŁUCHÓWM-OPEN 81M 8133:39:47.004273:04:10312,0+119:11:16:289,3
95SURDACKI Jerzy 93DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM-OPEN 82M 8233:41:04.00841:08:15312,0+119:09:56:289,3
96CZERNICKA Magdalena 442ZWONOWICEK-OPEN 14K 1433:55:16.00457:35:10312,0+118:55:46:319,2
97KORAL Jakub 364WARSZAWAM-OPEN 83M 8333:55:25.002832:23:16312,0+118:55:36:319,2
98PRUSZANOW Marcin 125KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-OPEN 84M 8434:02:13.001345:23:42312,0+118:48:46:329,2
99WOJTUCH Robert 257KS BPSC TEAMBEDZINM-OPEN 85M 8534:04:51.001513:59:30312,0+118:46:06:339,2
100SZYSZKA Konrad 59SZYSZKI TEAMM-OPEN 86M 8634:10:49.001297:15:05312,0+118:40:16:349,1
101JANASZEK Grzegorz 293WESELM-OPEN 87M 8734:25:45.00601:00:20312,0+118:25:16:379,1
102GONERKO Joanna 126BIEGAM BO DOMINIKA MOTYWUJESZCZECINK-OPEN 15K 1534:28:39.001728:44:26312,0+118:22:26:379,0
103SIWIEC Robert 354PLIK TEAMOLSZEWNICA STARAM-OPEN 88M 8834:29:37.001320:58:44312,0+118:21:26:389,0
104SZYMAŃSKA Jolanta 230MOSTYK-OPEN 16K 1634:37:20.001802:08:54312,0+118:13:46:399,0
105MATUSZAK Anita 241MATUSZAK TEAMSZCZECINK-OPEN 17K 1734:37:57.001801:23:16312,0+118:13:06:399,0
106MŁYNARCZYK Tatiana 72POLICEK-OPEN 18K 1834:41:20.00817:24:49312,0+118:09:46:409,0
107SĘK Marcin 273SZCZECINM-OPEN 89M 8934:42:40.002256:32:31312,0+118:08:26:409,0
108PAPROCKI Marcin 9RUN EXPERT TEAMM-OPEN 90M 9034:46:09.001465:01:21312,0+118:04:56:419,0
109KUBIŚ Kamil 2545KGRYFINOM-OPEN 91M 9134:47:04.001634:00:07312,0+118:03:56:419,0
110PAWŁOWSKA-ZALEJSKA Justyna 27K-OPEN 19K 1935:07:23.001561:13:26312,0+117:43:36:458,9
111LICHACZEWSKI Konrad 53M-OPEN 92M 9235:08:39.002112:55:41312,0+117:42:26:458,9
112ULCHURSKI Michał 386ŚWINOUJŚCIEM-OPEN 93M 9335:15:25.001297:16:41312,0+117:35:36:468,8
113SZYMAŃSKI Marek 408KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM-OPEN 94M 9435:15:33.001440:31:58312,0+117:35:26:468,8
114FURMAŃSKI Marcin 32ZIELONAESENCJA.PLSZCZECINM-OPEN 95M 9535:20:32.00266:07:07312,0+117:30:26:478,8
115CIEŚLAK Dominika 4RABKA ZDRÓJK-OPEN 20K 2035:27:22.00481:00:00312,0+117:23:36:498,8
116KARWIK Asia 185RR RUNNERKI ROMKASZCZECINK-OPEN 21K 2135:29:12.003792:55:11312,0+117:21:46:498,8
117RADOŻYCKI Radek 300SZCZECINM-OPEN 96M 9635:36:11.001443:02:51312,0+117:14:46:508,8
118SZMYTKOWSKI Krzysztof 149MIA SAN MIALEGIONOWOM-OPEN 97M 9735:41:08.001776:15:59312,0+117:09:56:518,7
119CHOWANIEC Sebastian 247ROMET FACTORY TEAMNOWY DWÓR MAZOWIECKIM-OPEN 98M 9835:51:01.001010:26:30312,0+116:59:56:538,7
120WYRWAS Tadeusz 370ŁOMŻAM-OPEN 99M 9935:53:45.001753:06:12312,0+116:57:16:548,7
121BATOR Zbigniew 467WARSZAWAM-OPEN 100M 10035:54:18.001009:33:57312,0+116:56:46:548,7
122KARAŚ Jacek 177RED RUNNERPOZNAŃM-OPEN 101M 10135:55:47.002040:50:41312,0+116:55:16:548,7
123PODKAŃSKI Krzysztof 403INOWROCŁAWM-OPEN 102M 10236:01:03.00361:49:22312,0+116:49:56:558,7
124ŁUKOWIAK Rafał 41GORZÓW WIELKOPOLSKIM-OPEN 103M 10336:10:34.001872:52:26312,0+116:40:26:578,6
125KALINOWSKI Łukasz 37SZCZECINM-OPEN 104M 10436:16:27.002329:56:29312,0+116:34:36:588,6
126PIOTROWSKA Anna 282SPARTANIE DZIECIOM /META NADARZYNNADARZYNK-OPEN 22K 2236:25:53.00937:16:27312,0+116:25:07:008,6
127SERKOWSKA Anna 58AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYKARTUZYK-OPEN 23K 2336:39:40.001032:47:06312,0+116:11:27:038,5
128LIS Jacek 228DĄBROWA GÓRNICZAM-OPEN 105M 10536:46:14.001393:27:23312,0+116:04:47:048,5
129HAMIK Rafał 173HAMSTER TEAMCHEŁM ŚLĄSKIM-OPEN 106M 10636:46:45.001897:21:40312,0+116:04:17:048,5
130SZYMECZKO Jola 60RUNONLINE.PLZABORZEK-OPEN 24K 2436:48:30.002449:42:05312,0+116:02:37:048,5
131BARTYZEL Beata 87KRAKÓWK-OPEN 25K 2536:52:46.002233:12:42312,0+115:58:17:058,5
132ZALEJSKI Tomasz 28M-OPEN 107M 10736:56:31.001561:13:38312,0+115:54:27:068,4
133PALCZYNSKA Oksana 166STARGARDK-OPEN 26K 2636:57:36.001609:08:35312,0+115:53:27:068,4
134NOWAK Natalia 95DĘBNOK-OPEN 27K 2737:07:30.00721:07:41312,0+115:43:37:088,4
135NIC Jakub 168MAKSYMILIANOWOM-OPEN 108M 10837:09:38.00577:26:39312,0+115:41:27:088,4
136KACZMAREK Monika 313WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄDĘBNOK-OPEN 28K 2837:16:22.002616:29:55312,0+115:34:37:108,4
137MOTŁOCH Piotr 169KRAKÓWM-OPEN 109M 10937:32:24.002185:28:50312,0+115:18:37:138,3
138SMYCZ Grzegorz 343SMYKI BIEGAJĄKOSTRZYN NAD ODRĄM-OPEN 110M 11037:43:37.00985:17:29312,0+115:07:27:158,3
139ZACHWIEJA Katarzyna 245KRAKÓWK-OPEN 29K 2937:55:39.002257:23:00312,0+114:55:27:178,2
140WÓJTOWICZ Przemysław 428OSP WZGÓRZEBEŁŻYCEM-OPEN 111M 11138:03:55.00936:30:55312,0+114:47:07:198,2
141BATOR Zbigniew 157WARSZAWAM-OPEN 112M 11238:10:02.00865:43:04312,0+114:40:57:208,2
142ZEIDLER Łukasz 337WARSZAWAM-OPEN 113M 11338:15:03.002904:58:36312,0+114:35:57:218,2
143MENDYKA Łukasz 349KB AKTYWNI ŚRODA WLKP.ŚRODA WIELKOPOLSKAM-OPEN 114M 11438:27:01.00936:35:30312,0+114:23:57:238,1
144WASILEWSKI Andrzej 233SZCZECINM-OPEN 115M 11538:41:29.00745:26:28312,0+114:09:37:268,1
145BUDNICKI Grzegorz 377SZCZECINM-OPEN 116M 11638:44:39.001488:53:55312,0+114:06:27:278,1
146WILCZYŃSKA Magdalena 212MARKIK-OPEN 30K 3038:44:59.00625:15:35312,0+114:06:07:278,1
147ZEMANKIEWICZ Łukasz 139KANAŁ 6AMSZCZECINM-OPEN 117M 11738:47:20.001608:46:51312,0+114:03:47:278,0
148DOBOSZ Piotr 418PITERŻARÓWKAM-OPEN 118M 11838:48:43.00745:00:55312,0+114:02:17:278,0
149WASILEWSKA Ewa 150WEIDE TEAMSZCZECINK-OPEN 31K 3139:00:51.001176:34:32312,0+113:50:07:308,0
150ŚWITALSKA Edyta 136SCTPK-OPEN 32K 3239:26:35.001849:10:22312,0+113:24:27:357,9
151ZARKOVA Denitsa 235NIGHT RUNNERSPOZNAŃK-OPEN 33K 3339:29:44.001296:49:08312,0+113:21:17:357,9
152JUSZKIEWICZ Małgorzata 206SZCZECINK-OPEN 34K 3439:30:17.00841:32:04312,0+113:20:47:357,9
153RATAJ Maciej 120ŁOCHOWOM-OPEN 119M 11939:31:03.001248:40:41312,0+113:19:57:357,9
154HEJKA Wladek 56AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYKARTUZYM-OPEN 120M 12039:35:21.001010:21:47312,0+113:15:37:367,9
155BRZOZOWSKI Adam 129SZCZECINM-OPEN 121M 12139:41:11.001129:55:28312,0+113:09:47:377,9
156MACIUŁA Rafał 234KS BPSC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM-OPEN 122M 12239:50:27.001536:54:45312,0+113:00:37:397,8
157SZERMENT Eryk 388#SZERMENTTEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIM-OPEN 123M 12339:54:25.001392:54:19312,0+112:56:37:407,8
158PŁUSA Adam 246WROCŁAWM-OPEN 124M 12439:55:57.002786:22:11312,0+112:55:07:407,8
159HAMIK Adam 240HAMTARIXBIERUŃM-OPEN 125M 12540:06:38.002784:49:43312,0+112:44:27:427,8
160PASZKIEWICZ Sandra 307SZCZECINK-OPEN 35K 3540:19:38.001201:57:54312,0+112:31:27:457,7
161PUPEK Małgorzata 107WILKI Z CIECHOCINKASZCZECINK-OPEN 36K 3640:48:36.002065:15:59312,0+112:02:27:507,6
162SZERMENT Magdalena 389#SZERMENTTEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIK-OPEN 37K 3740:53:15.001560:28:49312,0+111:57:47:517,6
163KAMIŃSKI Paweł 375ELBLĄGM-OPEN 126M 12641:20:47.001369:11:52312,0+111:30:17:577,5
164PAWLAK Emilia 411GORZÓW WIELKOPOLSKIK-OPEN 38K 3841:31:20.001680:54:29312,0+111:19:47:597,5
165GRZYWACZ Karol 348LOLO TEAMGDYNIAM-OPEN 127M 12741:33:49.002400:52:50312,0+111:17:17:597,5
166BOGUSŁAWSKI Rafał 439GRUPAPOLMOTOR / RENAULTSZCZECINM-OPEN 128M 12841:36:57.002857:23:23312,0+111:14:08:007,5
167RAĆ Monika 454DOBRAK-OPEN 39K 3941:52:21.00649:24:02312,0+110:58:38:037,5
168KIEŁTYKA Robert 214TYCHYM-OPEN 129M 12942:01:41.001080:31:42312,0+110:49:18:047,4
169ZOMERFELD Tomasz 414KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEM-OPEN 130M 13042:22:36.00864:55:18312,0+110:28:28:087,4
170KSIĘŻYK Szymon 458POZNAŃM-OPEN 131M 13142:36:55.001681:48:12312,0+110:14:08:117,3
171SACHARSKI Bartłomiej 484WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-OPEN 132M 13242:52:21.001598:47:00312,0+109:58:38:147,3
172WRÓBLEWSKA Marta 430KOSZALINK-OPEN 40K 4042:59:57.001393:03:10312,0+109:51:08:167,3
173KOZACZUK Sebastian 381OŁAWAM-OPEN 133M 13343:24:34.003385:18:43312,0+109:26:28:207,2
174PRZYBYLAK Paweł 141LESZNOM-OPEN 134M 13443:41:03.001104:14:13312,0+109:09:58:247,1
175ŻYLUK-GADOWSKA Paulina 55MIERZYNK-OPEN 41K 4144:05:50.002064:30:00312,0+108:45:18:287,1
176TOKARZ Krzysztof 281KRAKÓWM-OPEN 135M 13544:10:25.00913:04:54312,0+108:40:38:297,1
177ZENEVICH Slava 209DIETLY.PLKRAKÓWM-OPEN 136M 13644:15:38.001851:24:12312,0+108:35:28:307,0
178RAJCZYK-PAPROCKA Anna 138RUN EXPERT TEAMSZCZECINK-OPEN 42K 4244:21:06.003096:47:42312,0+108:29:58:317,0
179ORLON Barbara 284SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSSZCZECINK-OPEN 43K 4344:27:00.001632:55:10312,0+108:24:08:327,0
180BALCERAK Aleksandra 64K-OPEN 44K 4444:29:51.002281:10:44312,0+108:21:08:337,0
181MUSIAŁ Paweł 121WARSZAWAM-OPEN 137M 13744:31:16.002016:49:41312,0+108:19:48:337,0
182ZIENTAL Grzegorz 285REBELLION OF FREE RUNNERSBĘDZINM-OPEN 138M 13844:32:56.001272:39:11312,0+108:18:08:347,0
183TOKARSKI Rafał 44RAZ SZCZECINM-OPEN 139M 13944:48:55.001200:51:40312,0+108:02:08:377,0
184KALISZEWSKI Tomasz 216OTWOCKM-OPEN 140M 14044:53:12.001224:24:37312,0+107:57:48:377,0
185PISZCZ Dariusz 367RZESZÓWM-OPEN 141M 14144:54:49.00457:16:13312,0+107:56:18:386,9
186KAMINSKI Karol 325KOSTRZYN NAD ODRĄM-OPEN 142M 14244:58:16.001536:40:05312,0+107:52:48:386,9
187PACHUT Krzysztof 372SŁOPNICEM-OPEN 143M 14344:59:32.001320:46:26312,0+107:51:28:396,9
188GADOWSKI Wojciech 74MIERZYNM-OPEN 144M 14445:07:27.002017:32:25312,0+107:43:38:406,9
189RAĆ Monka 475DOBRAK-OPEN 45K 4545:10:11.001273:29:03312,0+107:40:48:416,9
190RAĆ Sara 455DOBRAK-OPEN 46K 4645:22:58.00961:22:04312,0+107:28:08:436,9
191WAWRZYNIAK Monika 361WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄK-OPEN 47K 4745:28:33.002256:40:43312,0+107:22:28:446,9
192STYLSKA Anna 450SZCZECINK-OPEN 48K 4845:44:45.001153:28:52312,0+107:06:18:476,8
193P-CHA Jarecki 2ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM-OPEN 145M 14545:45:01.00601:43:30312,0+107:05:58:476,8
194BIAŁAS Agnieszka 183RR RUNERKI ROMKASZCZECINK-OPEN 49K 4946:20:38.003552:54:22312,0+106:30:28:546,7
195SZUDERA Kamila 75SZYSZKI TEAMK-OPEN 50K 5046:22:01.001585:27:55312,0+106:28:58:556,7
196SAMOJŁO Sławomir 332ŚWINOUJŚCIEM-OPEN 146M 14646:22:59.001345:32:48312,0+106:28:08:556,7
197KURKOWIAK Agnieszka 280POZNAŃK-OPEN 51K 5146:40:54.001752:51:08312,0+106:10:08:586,7
198KEDZIERSKA Karolina 328SZCZECINK-OPEN 52K 5247:02:24.001320:58:00312,0+105:48:39:026,6
199HYLLA Mateusz 90TARNÓW OPOLSKIM-OPEN 147M 14747:02:26.001584:45:41312,0+105:48:39:026,6
200KUJAWSKI Dariusz 276WARSZAWAM-OPEN 148M 14847:03:51.001392:50:27312,0+105:47:09:036,6
201DULNY Jarosław 363DULNY FOTOSZCZECINM-OPEN 149M 14947:16:27.001537:29:43312,0+105:34:39:056,6
202ANDRZEJCZAK Beata 205RR RUNNERKI ROMKASZCZECINK-OPEN 53K 5347:36:47.003528:48:05312,0+105:14:19:096,6
203WĄSIATYCZ Iwona 242BARANOWOK-OPEN 54K 5447:40:43.001584:44:00312,0+105:10:19:106,5
204KEMPISTY Anna 17WARSZAWAK-OPEN 55K 5547:50:10.001752:54:15312,0+105:00:59:116,5
205BURGHARDT Renata 160KB HERMES GRYFINOGRYFINOK-OPEN 56K 5648:28:15.00697:07:12312,0+104:22:49:196,4
206KLUCZYK-CZARNECKA Dominika 111BIEGAM BO AŚKA ZMUSZASZCZECINK-OPEN 57K 5748:37:28.002160:45:38312,0+104:13:39:216,4
207GWIZDAŁA Łukasz 261KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM-OPEN 150M 15048:42:08.001731:09:18312,0+104:08:59:216,4
208JABŁOŃSKA Wiktoria 35ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK-OPEN 58K 5848:48:44.002020:32:43312,0+104:02:19:236,4
209ZAHORSKI Rafał 193OLEŚNICAM-OPEN 151M 15148:59:31.00505:04:07312,0+103:51:29:256,4
210DUDEK Małgorzata 96KOSZALINK-OPEN 59K 5948:59:54.002304:49:18312,0+103:51:09:256,4
211BIAŁKOWSKA Katarzyna 253SIADŁO DOLNEK-OPEN 60K 6049:07:23.002353:05:30312,0+103:43:39:266,4
212PTASZYŃSKA Agnieszka 301KUTNOK-OPEN 61K 6149:14:13.001297:18:50312,0+103:36:49:286,3
213SZYMAŃSKA Agnieszka 52PKO BANK POLSKIWYSZKÓWK-OPEN 62K 6249:15:50.001225:19:09312,0+103:35:19:286,3
214PODOLAK Iza 39GRYFINOK-OPEN 63K 6349:21:59.00505:04:18312,0+103:29:09:296,3
215KOGUTEK Maciej 195KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAM-OPEN 152M 15249:26:15.001969:02:16312,0+103:24:49:306,3
216PETERSBURSKI Robert 286K2 TEAMSZCZECINM-OPEN 153M 15349:26:37.002257:07:12312,0+103:24:29:306,3
217PASZEK Krystyna 291DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK-OPEN 64K 6449:42:05.00986:36:17312,0+103:08:59:336,3
218MŁODZIŃSKI Dariusz 69WARSZAWAM-OPEN 154M 15450:22:47.001561:10:28312,0+102:28:19:416,2
219DUDA Łukasz 116MIRAZ RACE TEAMCHORZÓWM-OPEN 155M 15550:27:02.00624:39:52312,0+102:23:59:426,2
220KACZMAREK Joanna 40K-OPEN 65K 6550:42:47.001248:41:31312,0+102:08:19:456,2
221SZKOCKI Andrzej 108PRZECŁAWM-OPEN 156M 15650:54:46.00529:30:55312,0+101:56:19:476,1
222WEŁPA Adrian 199DOLICEM-OPEN 157M 15751:01:49.001825:18:48312,0+101:49:19:486,1
223KURASIŃSKA Dorota 188SZCZECINK-OPEN 66K 6651:05:37.001609:08:47312,0+101:45:29:496,1
224LIS Beata 249DĄBROWA GÓRNICZAK-OPEN 67K 6751:53:54.001632:38:24312,0+100:57:09:586,0
225ŁUTOWICZ Gabriela 303SZCZECINK-OPEN 68K 6851:55:19.00625:03:27312,0+100:55:49:596,0
226LĄCZAK Justyna 385ASSECO ACTIVE TEAMSZCZECINK-OPEN 69K 6952:07:04.00434:00:37312,0+100:43:510:016,0
227CEBENKO Maria 154KB HERMES GRYFINONOWE CZARNOWOK-OPEN 70K 7052:18:23.00769:23:49312,0+100:32:310:036,0
228PARCHIMOWICZ Janusz 25M-OPEN 158M 15852:37:10.001561:50:43312,0+100:13:510:075,9
229SAKOWSKA Aneta 315MARATONKA GRAJEWOWARSZAWAK-OPEN 71K 7152:48:26.001608:48:45312,0+100:02:310:095,9
230PASZKOWSKI Karol 113SZCZECINM-OPEN 159M 15952:57:58.002856:24:04312,0+99:53:0210:115,9
231ZAROBIAK Piotr 187SZCZECINM-OPEN 160M 16053:01:43.001680:38:24312,0+99:49:1710:115,9
232KOGUTEK Agnieszka 196KS "SKARBY" ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK-OPEN 72K 7253:03:53.001800:54:01312,0+99:47:0710:125,9
233TARARUJ Edyta 19WARSZAWAK-OPEN 73K 7353:11:57.001680:58:27312,0+99:39:0310:135,9
234BODNARCZUK Iwona 47FIZJOBIEGACZE SZCZECINK-OPEN 74K 7453:32:28.001201:04:54312,0+99:18:3210:175,8
235KRZYWANIAK Andrzej 243WAŁBRZYCHM-OPEN 161M 16153:47:31.002137:33:36312,0+99:03:2910:205,8
236PIETRUSZKA Sławomir 61RAZ SZCZECINM-OPEN 162M 16254:00:05.001801:15:51312,0+98:50:5510:235,8
237KROK Krzysztof 207NIEZRZESZONYMUSZYNAM-OPEN 163M 16354:47:34.002018:16:33312,0+98:03:2610:325,7
238JAŚKIEWICZ Krzysztof 402MSPORTLUBINM-OPEN 164M 16454:48:25.00891:12:58312,0+98:02:3510:325,7
239DUDEK Dariusz 290GRANICZNAGRANICZNAM-OPEN 165M 16554:51:14.001154:21:25312,0+97:59:4610:325,7
240CETERA Janusz 117EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEKM-OPEN 166M 16654:53:28.001200:29:35312,0+97:57:3210:335,7
241KOGUTEK Rozalia 198KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK-OPEN 75K 7554:55:18.001824:57:26312,0+97:55:4210:335,7
242ŁYSIEŃ Dominik 226ŻYWIECM-OPEN 167M 16754:56:49.001752:54:42312,0+97:54:1110:345,7
243KASOWSKI Bogusz 352WARSZAWAM-OPEN 168M 16855:06:12.00674:32:24312,0+97:44:4810:355,7
244ROMAŃSKA Marietta 122SZCZECINK-OPEN 76K 7655:07:41.001033:50:39312,0+97:43:1910:365,7
245KLIMKIEWICZ Kaolina 182WARSZAWAK-OPEN 77K 7755:14:11.001273:09:38312,0+97:36:4910:375,6
246ANDREJCZUK Wiatek 73KLEOSINM-OPEN 169M 16955:14:26.002331:36:16312,0+97:36:3410:375,6
247KUPIS Katarzyna 8K2 TEAMK-OPEN 78K 7855:18:44.001129:19:01312,0+97:32:1610:385,6
248SOBCZYK Tomasz 204PRUSYM-OPEN 170M 17055:25:27.001776:16:09312,0+97:25:3310:395,6
249GRZYBOWSKA Joanna 308NCBCLEGIONOWOK-OPEN 79K 7955:38:26.001416:57:06312,0+97:12:3410:425,6
250KRUGIOLKA Renata 420AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYK-OPEN 80K 8055:38:33.00937:49:46312,0+97:12:2710:425,6
251NARÓĆ Aneta 50K-OPEN 81K 8155:47:27.00553:36:55312,0+97:03:3310:435,6
252SCHALLER Ronny 400CITYRUNNER BERLINRANGSDORFM-OPEN 171M 17155:57:17.001225:46:55312,0+96:53:4310:455,6
253FRUBA Karina 380STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK-OPEN 82K 8256:11:22.00984:33:59312,0+96:39:3810:485,6
254KOGUTEK Zuzanna 197KS ,,SKARBY" ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK-OPEN 83K 8356:14:54.001896:51:57312,0+96:36:0610:495,5
255KUPIS Krzysztof 132WARZYMICEM-OPEN 172M 17256:31:15.002859:15:13312,0+96:19:4510:525,5
256STRZELEC Tomasz 267KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-OPEN 173M 17356:59:24.00504:24:36312,0+95:51:3610:575,5
257SAJEWSKA Karolina 6WARSZAWAK-OPEN 84K 8457:17:15.001945:59:52312,0+95:33:4511:015,4
258PAJKOWSKI Mirosław 31SL SALOSM-OPEN 174M 17457:46:27.001250:19:17312,0+95:04:3311:065,4
259TRAWIŃSKA Teresa 14KOLIBER TEAMWARSZAWAK-OPEN 85K 8558:25:53.00672:25:50312,0+94:25:0711:145,3
260ŁAPA Przemek 194WROCŁAWM-OPEN 175M 17558:39:34.001562:05:45312,0+94:11:2611:165,3
261ROMAŃSKI Krzysztof 135SZCZECINM-OPEN 176M 17658:57:10.001682:07:56312,0+93:53:5011:205,3
262ANIELSKA Anna 289KARLINOK-OPEN 86K 8659:02:01.001224:32:28312,0+93:48:5911:215,3
263SZARAWAGA Jacek 371SZCZECINM-OPEN 177M 17759:25:05.001752:51:58312,0+93:25:5511:255,3
264WIEŻEL Hanna 54SZCZECINK-OPEN 87K 8759:26:35.002328:38:31312,0+93:24:2511:255,2
265STARUCH Mariusz 451BOLESŁAWIECM-OPEN 178M 17859:28:08.001920:52:22312,0+93:22:5211:265,2
266BARAN Adam 51TARNOBRZEGM-OPEN 179M 17959:37:04.00433:33:20312,0+93:13:5611:275,2
267DUDA Sylwia 203SZCZECINK-OPEN 88K 8859:59:11.001347:01:31312,0+92:51:4911:325,2
268CHROBOCIŃSKA Elżbieta 97K-OPEN 89K 8960:07:25.003456:35:47312,0+92:43:3511:335,2
269MORAWSKI Piotr 366OTWOCKM-OPEN 180M 18060:28:12.00457:01:39312,0+92:22:4811:375,2
270GRAPATYN Piotr 431BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-OPEN 181M 18160:41:16.00720:58:50312,0+92:09:4411:405,1
271HAWRYLAK Marcin 227BBL SZCZECINSZCZECINM-OPEN 182M 18260:46:51.001585:01:34312,0+92:04:0911:415,1
272KNAPSKI Gniewomir 275ODKRYWAĆ BY ŻYĆWARSZAWAM-OPEN 183M 18360:59:55.001351:10:35312,0+91:51:0511:435,1
273BASZUN Michał 416PERSONASGLIWICEM-OPEN 184M 18461:34:15.00865:35:22312,0+91:16:4511:505,1
274GRUDZIEŃ Monika 112PSZCZYNAK-OPEN 90K 9061:47:20.001250:10:33312,0+91:03:4011:525,0
275DONNER Andreas 305CITYRUNNER BERLINBERLINM-OPEN 185M 18562:01:57.00604:30:04312,0+90:49:0311:555,0
276GARBACKI Igor Garbacki 171SZCZECINM-OPEN 186M 18662:09:03.001081:26:30312,0+90:41:5711:575,0
277WARDENGA Kazimierz 191JEJKOWICEM-OPEN 187M 18762:15:08.00576:30:02312,0+90:35:5211:585,0
278SZEWCZYK Magdalena 127SZCZECINK-OPEN 91K 9162:37:44.001848:38:34312,0+90:13:1612:025,0
279GRZESIAK Maciej 335KRAKÓWM-OPEN 188M 18863:24:36.001344:49:21312,0+89:26:2412:114,9
280CHURZĘPA Ewelina 200WROCŁAWK-OPEN 92K 9263:44:22.002089:07:00312,0+89:06:3812:154,9
281KUCZYŃSKI Sebastian 170SZCZECINM-OPEN 189M 18964:14:50.001273:53:29312,0+88:36:1012:214,9
282ZAROBIAK Katarzyna 186SZCZECINK-OPEN 93K 9364:21:19.00913:29:00312,0+88:29:4112:224,8
283GRZESZCZUK Mieczysław 362SZCZECINM-OPEN 190M 19064:21:58.00912:48:48312,0+88:29:0212:224,8
284PAKMUR Michal 146BYLIOTYLISŁUPSKM-OPEN 191M 19164:32:18.002905:04:02312,0+88:18:4212:244,8
285ROSZKIEWICZ Ewelina 383WARSZAWAK-OPEN 94K 9464:35:44.001369:20:31312,0+88:15:1612:254,8
286WŁOSIŃSKA Beata 278MYSŁOWICEK-OPEN 95K 9564:56:21.001489:52:30312,0+87:54:3912:294,8
287ZOMERFELD Maria 413KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEK-OPEN 96K 9664:56:44.001248:58:09312,0+87:54:1612:294,8
288MADEJ Dominika 211KRAKÓWK-OPEN 97K 9764:58:28.003648:37:19312,0+87:52:3212:294,8
289PIETRUSZKA Renata 357SZCZECINK-OPEN 98K 9865:01:26.001512:50:05312,0+87:49:3412:304,8
290STEFANICKI Marek 164ŚWINOUJŚCIEM-OPEN 192M 19265:08:13.00985:22:28312,0+87:42:4712:314,8
291KASPRZAK Beata 140RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK-OPEN 99K 9965:23:27.002233:41:03312,0+87:27:3312:344,8
292KRĘCISZ Arkadiusz 368WARSZAWAM-OPEN 193M 19365:24:31.001778:11:11312,0+87:26:2912:344,8
293SWACHA Anita 299WARSZAWAK-OPEN 100K 10065:24:49.00938:04:30312,0+87:26:1112:344,8
294GRUDZIEŃ Michał 114PSZCZYNAM-OPEN 194M 19466:08:32.001201:36:21312,0+86:42:2812:434,7
295KO Grzesz 85DAMAGEM-OPEN 195M 19566:17:20.002280:13:23312,0+86:33:4012:444,7
296OKRÓJ Dawid 262WARSZAWAM-OPEN 196M 19666:21:22.001681:43:52312,0+86:29:3812:454,7
297PIOTROWSKA Gabriela 340PIASECZNOK-OPEN 101K 10166:27:05.001320:46:53312,0+86:23:5512:464,7
298MARENDZIAK Jarosław 76M-OPEN 197M 19766:41:58.00960:55:48312,0+86:09:0212:494,7
299WALENT Marta 24K-OPEN 102K 10266:45:08.001033:24:03312,0+86:05:5212:504,7
300PAWŁESA Małgorzata 339WARSZAWAK-OPEN 103K 10366:56:01.001321:02:52312,0+85:54:5912:524,7
301FARSCHTSCHIYAN Jens 89NIDDATALM-OPEN 198M 19867:08:22.001080:36:17312,0+85:42:3812:544,6
302KRUPAK Emilia 265GDAŃSKK-OPEN 104K 10467:09:09.001225:15:51312,0+85:41:5112:544,6
303MARTYNIUK Ryszard 302GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM-OPEN 199M 19967:17:49.00890:17:15312,0+85:33:1112:564,6
304MICHALAK Beata 219OPOLEK-OPEN 105K 10567:33:41.001297:38:53312,0+85:17:1912:594,6
305KUŹMIŃSKA Weronika 88K-OPEN 106K 10667:34:49.002064:59:38312,0+85:16:1112:594,6
306MARENDZIAK Aneta 78K-OPEN 107K 10767:44:32.00672:55:48312,0+85:06:2813:014,6
307SZORTYKA Rafał 224SINIARZEWOM-OPEN 200M 20068:35:50.003744:36:54312,0+84:15:1013:114,5
308JANCZARSKA-BERGEL Katarzyna 70KRAKÓWK-OPEN 108K 10869:10:58.002114:17:59312,0+83:40:0213:184,5
309O-Z Iza 181SZCZECINK-OPEN 109K 10969:18:27.001705:58:16312,0+83:32:3313:194,5
310WARKOCKI Przemysław 355FTSZLAKPOZNAŃM-OPEN 201M 20169:36:00.001276:04:00312,0+83:15:0013:234,5
311BODNAR Zbigniew 11BIEG KORCZAKASZCZECINM-OPEN 202M 20269:42:15.001370:00:14312,0+83:08:4513:244,5
312BRZEZIŃSKI Piotr 110WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-OPEN 203M 20370:13:55.002160:49:06312,0+82:37:0513:304,4
313MARENDZIAK Wiktor 77M-OPEN 204M 20470:25:14.001440:55:50312,0+82:25:4613:324,4
314FRYMUS Anna 202SZCZECINK-OPEN 110K 11070:28:56.001945:34:31312,0+82:22:0413:334,4
315POŹNIAK Aleksandra 20CENTRUM MEDYCZNE EUROMEDISK-OPEN 111K 11170:56:47.001250:11:22312,0+81:54:1313:384,4
316RĄCZKA Marita 124WARSZAWAK-OPEN 112K 11271:17:57.001513:13:30312,0+81:33:0313:424,4
317WĄSIK Rafał 277#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIM-OPEN 205M 20571:45:30.003193:28:02312,0+81:05:3013:474,3
318MATOGA Urszula 326SIEPRAWK-OPEN 113K 11372:23:18.001033:34:42312,0+80:27:4213:554,3
319SZÓSTAK Wioletta 62K-OPEN 114K 11472:44:10.001634:06:37312,0+80:06:5013:594,3
320KOZIEŁ Jacek 272GRYFINOM-OPEN 206M 20673:15:30.001633:54:54312,0+79:35:3014:054,3
321GÓRA Grzegorz 331WARSZAWAM-OPEN 207M 20775:52:38.001537:13:04312,0+76:58:2214:354,1
322KUCZYŃSKA Sylwia 172SZCZECINK-OPEN 115K 11576:48:20.001681:31:24312,0+76:02:4014:464,1
323KRAMER Jerzy 460DOMAGE INCORPORATEDJASIEŃ 88-320M-OPEN 208M 20876:54:58.00649:22:01312,0+75:56:0214:474,1
324MUZYKIEWICZ Łukasz 438SZCZECINM-OPEN 209M 20979:16:14.003170:23:52312,0+73:34:4615:143,9
325OPIEKA Krzysztof 46GRYFICEM-OPEN 210M 21080:53:14.001945:06:07312,0+71:57:4615:333,9
326SOSKA Krzysztof 473PRZELEWICEM-OPEN 211M 21182:11:33.001753:58:01312,0+70:39:2715:483,8
327BOROWIECKA Joanna 312SZCZECINK-OPEN 116K 11682:18:46.001609:14:24312,0+70:32:1415:493,8
328MARENDZIAK Ewa 109CORK CITYK-OPEN 117K 11782:24:00.001226:13:53312,0+70:27:0015:503,8
329ANTONOWICZ Monika 471WARSZAWAK-OPEN 118K 11885:07:58.00818:28:46312,0+67:43:0216:223,7
330BINEROWSKA Edyta 274SZCZECINK-OPEN 119K 11993:11:30.003792:30:48312,0+59:39:3017:553,3
331BOHN Darek 296LEROY MERLIN KATOWICE BAILDONASOSNOWIECM-OPEN 212M 21299:13:03.001663:48:00312,0+53:37:5719:043,1
332ZOWCZAK Dorota 292RAWA TEAMKOMORNIKIK-OPEN 120K 12033:14:05.003865:03:25301,8+119:36:56:369,1
333KASPRZAK Magda 7RUN EXPERTMIERZYNK-OPEN 121K 12165:02:11.004105:25:19295,7+87:48:4913:114,5
334KASPRZAK Tomasz 34RUSZOWICEM-OPEN 213M 21351:58:30.004226:16:51291,3+100:52:310:425,6
335KRAMER Krzysztof 459DAMAGE INCORPORATEDSZCZECINM-OPEN 214M 21449:56:41.002688:48:46290,3+102:54:110:195,8
336SZYMCZAK Monika 162WOLINK-OPEN 122K 12240:01:45.003696:42:56290,2+112:49:18:167,2
337BEDNARZ Paweł 334ZAWIERCIEM-OPEN 215M 21521:13:01.003144:48:54286,1+131:37:54:2613,5
338WRÓBLEWSKA Aleksandra 461SZCZECINK-OPEN 123K 12364:40:53.002449:58:18285,7+88:10:0713:354,4
339TOWIAŃSKI Patryk 419SZCZECINM-OPEN 216M 21629:32:44.003312:52:52285,3+123:18:16:129,7
340KONIKOWSKA Julia 256SZCZECINK-OPEN 124K 12432:12:56.003672:58:12285,1+120:38:06:468,8
341RYMER Wojciech 483WŁASNY JEDNOOSOBOWYPUCICEM-OPEN 217M 21725:34:28.001705:24:48281,8+127:16:35:2611,0
342SAJA Przemysław 38ENDORFINA NOWOGARDM-OPEN 218M 21832:56:26.004200:55:27280,8+119:54:37:028,5
343LITWINIAK Izabela 304GOLENIÓWK-OPEN 125K 12549:28:22.002904:33:11279,0+103:22:310:385,6
344JUDEK Krzysztof 165MIERZYNM-OPEN 219M 21945:13:58.004056:25:44278,1+107:37:09:456,1
345WŁODARCZAK Paweł 492SZCZECINM-OPEN 220M 22038:51:02.001586:10:50275,2+113:59:58:287,1
346JASKUŁA Mariola 287SZCZECINK-OPEN 126K 12650:44:31.003696:38:03270,2+102:06:211:165,3
347EFEMBERG Joanna 512STAJNIA BALONASZCZECINK-OPEN 127K 12734:02:12.00625:04:44269,9+118:48:47:337,9
348ULAN Ania 21SZCZECINK-OPEN 128K 128101:31:01.04058:03:36268,5+22:412,6
349SIWEK Magdalena 225SZCZECINK-OPEN 129K 12933:15:42.003720:24:40267,3+119:35:17:278,0
350TYRAŃSKI Michał 22WOLNY ZAWODNIKGRYFICEM-OPEN 221M 22129:15:50.003289:06:09267,0+123:35:16:349,1
351WOŁOSIK Dominik 423OPPBIAŁYSTOKM-OPEN 222M 22224:48:04.003120:51:03264,4+128:02:55:3710,7
352KĘDROŃ Karolina 220JAWORZNOK-OPEN 130K 13025:22:21.003936:18:14257,1+127:28:35:5510,1
353TALAROWSKA Agnieszka 446KRASNYSTAWK-OPEN 131K 13134:05:44.002856:46:25252,8+118:45:18:057,4
354STACHNIO Tomek 316WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄMIESZKOWICEM-OPEN 223M 22323:15:02.003648:58:46251,5+129:35:55:3210,8
355TALAROWSKI Paweł 447KRASNYSTAWM-OPEN 224M 22423:16:34.003024:59:27251,0+129:34:25:3310,8
356WÓJTOWICZ Marcin 481100 MARATHON CLUB POLSKAKATOWICEM-OPEN 225M 22524:00:56.001756:13:23248,9+128:50:05:4710,4
357AKSAMITOWSKI Robert 161WARSZAWAM-OPEN 226M 22646:22:38.004033:08:13247,2+106:28:211:155,3
358BOHATYREWICZ Patryk 478SZCZECINM-OPEN 227M 22746:38:46.001681:10:18245,3+106:12:111:245,3
359KUCHARCZYK Katarzyna 10K2 PARTNERS TEAMSZCZECINK-OPEN 132K 13250:06:40.004200:31:06243,8+102:44:212:194,9
360OLECH Bogusław 498NIEZRZESZONYPRZECŁAWM-OPEN 228M 228245:35:02.01394:02:11234,8+92:44:0062:451,0
361CHROBOCINSKI Daniel 98M-OPEN 229M 22935:43:20.004081:16:34233,1+117:07:49:116,5
362KOZŁOWSKA Bożena 147ŚWIĘTOCHŁOWICEK-OPEN 133K 13354:26:24.004201:21:55231,9+98:24:3614:054,3
363NOWAK Kamil 131WROCŁAW (WROCŁAW-KRZYKI)M-OPEN 230M 23023:36:12.001224:53:00230,9+129:14:46:089,8
364MARKIEWICZ Ania 425WROCŁAWK-OPEN 134K 13433:54:47.003193:40:48230,8+118:56:18:486,8
365GRZYWNA Grzegorz 407BIAŁY KRUKLUBLINIECM-OPEN 231M 23117:52:10.003024:31:20229,2+134:58:54:4012,8
366SKIERCZYŃSKI Zbigniew 101K2 PARTNERS DOBRAM-OPEN 232M 23225:50:15.003672:33:47223,6+127:00:46:558,7
367MIKOŁAJCZYK Michał 324UNIVERSITY OF WARSAWWARSZAWAM-OPEN 233M 23324:47:25.003744:31:38222,4+128:03:36:419,0
368MACULEWICZ Łukasz 449GRUPA POLMOTORSZCZECINM-OPEN 234M 23447:44:22.002929:20:04219,4+105:06:313:034,6
369KLIMASZEWSKA Teresa 115KRAKÓWK-OPEN 135K 13535:03:25.004272:38:06219,3+117:47:39:356,3
370PODGAJNY Dariusz 493SZCZECINM-OPEN 235M 23521:27:19.001537:11:09216,0+131:23:45:5710,1
371SEŃ Agata 264SZCZECINK-OPEN 136K 13648:58:28.003075:15:36215,5+103:52:313:384,4
372KAMIŃSKI Kamil 376KAMIŃSKI TEAMLUBINM-OPEN 236M 23617:21:03.003624:46:15212,5+135:29:54:5312,2
373KRYSTEK Magdalena 456PABIANICEK-OPEN 137K 13755:03:21.002688:16:29212,2+97:47:3915:343,9
374KORBA Krzysztof 314TURZA ŚLĄSKAM-OPEN 237M 23730:17:22.003840:35:41212,1+122:33:38:347,0
375SZUMIŁO Przemysław 373CHOJNAM-OPEN 238M 23823:11:41.003720:49:12210,4+129:39:16:369,1
376KRAMARZ Tomasz 479SZCZECINM-OPEN 239M 23925:11:57.001561:15:33209,9+127:39:07:128,3
377JASKUŁA Kamil 323SZCZECINM-OPEN 240M 24039:42:44.003553:04:34208,5+113:08:111:255,3
378MATUSIK Michał 71NIEPOŁOMICEM-OPEN 241M 24136:08:27.002810:17:13206,0+116:42:310:315,7
379DĄBROWSKA Anna 497POBIEROWOK-OPEN 138K 13831:38:50.001369:07:53205,2+121:12:19:156,5
380JANKOWSKA Dorota 144DF COOL RUNWARZYMICEK-OPEN 139K 13965:09:36.004057:15:27203,6+87:41:2419:123,1
381SKRZYPCZAK Marta 310SZCZECINK-OPEN 140K 14025:24:32.003289:05:50203,4+127:26:27:298,0
382TEŚLUK Marcin 67CHOSZCZNOM-OPEN 242M 24219:53:21.004488:35:51199,6+132:57:35:5810,0
383KAWCZYŃSKI Maciej 494SZCZECINM-OPEN 243M 24327:52:31.001440:42:21199,2+124:58:28:237,1
384ŚPIEWAK Konrad 45BIEGOWY KLUB FAJTERÓWM-OPEN 244M 24451:44:32.004082:28:50191,1+101:06:216:143,7
385KOZŁOWSKI Witold 384WARSZAWAM-OPEN 245M 24523:01:31.002808:34:27183,6+129:49:27:318,0
386WŁADKOWSKA Agnieszka 288SZCZECINK-OPEN 141K 14166:58:03.003625:48:00180,6+85:52:5722:142,7
387LEWSZYK Anna 435SZCZECINK-OPEN 142K 14218:36:50.002808:39:22179,7+134:14:16:129,7
388KOBYLNIK Agata 118SZCZECINK-OPEN 143K 14330:21:44.004320:20:17176,5+122:29:110:195,8
389BOBKIEWICZ Artur 502SZCZECINM-OPEN 246M 24622:53:00.001032:30:03175,6+129:58:07:497,7
390DROŻDŻAL Olga 190POZNAŃK-OPEN 144K 14435:37:36.003049:05:31174,6+117:13:212:144,9
391KUJAWA Joanna 390SZCZECINK-OPEN 145K 14538:44:00.002737:17:00170,6+114:07:013:374,4
392WASILEWSKA Agata 106PRZECŁAWK-OPEN 146K 14618:50:50.004104:23:25166,9+134:00:16:468,9
393HAŁAS Renata 42SZYBCIEJ NIE MOFEK-OPEN 147K 14758:17:05.004489:28:50166,7+94:33:5520:582,9
394JURCZYK Adam 462SZCZECINM-OPEN 247M 24725:46:59.002472:45:34166,1+127:04:09:186,4
395WEŁPA Albert 123DOLICEM-OPEN 248M 24821:18:47.004297:30:35165,4+131:32:17:437,8
396ROMANOWSKA Anna 427SUWAŁKIK-OPEN 148K 14819:29:33.001379:58:00164,8+133:21:27:058,5
397DOBRZYŃSKA Dorota 409SUCHAŃK-OPEN 149K 14919:23:18.003240:39:01164,4+133:27:47:048,5
398MADEJ Maciej 434KIEŁCZÓWM-OPEN 249M 24924:21:43.003120:45:03159,8+128:29:19:086,6
399KOSIKOWSKI Konrad 480SWARZĘDZM-OPEN 250M 25018:01:32.001632:42:54158,1+134:49:26:508,8
400WÓJCIK Mariusz 311ŻE CO?SZCZECINM-OPEN 251M 25117:28:55.003696:56:01157,0+135:22:06:409,0
401BŁASZCZYK Kamil 379JEŹDŹCY APOKALIPSYKĘDZIERZYN KOŹLEM-OPEN 252M 25214:41:31.003120:49:18156,6+5:3710,7
402KUCHARCZYK Maciek 440PRZEWORSKM-OPEN 253M 25315:32:52.002880:36:55151,5+137:18:06:099,7
403REINHOLZ Elżbieta 391SZCZECINK-OPEN 150K 15016:07:07.003505:05:29148,7+136:43:56:309,2
404MATKOWSKI Jerzy 99SZCZECINM-OPEN 254M 25422:46:52.003218:00:01147,6+130:04:09:156,5
405SIWEK Piotr 321BEZRZECZEM-OPEN 255M 25527:00:09.001225:00:49147,2+125:50:511:005,5
406BOŁZAN Mariusz 317SZCZECINM-OPEN 256M 25615:31:01.001753:18:27141,3+137:19:56:359,1
407PAŃCZYK Tomasz 468SZCZECINM-OPEN 257M 25711:08:19.003720:25:14136,6+4:5312,3
408WARKOCZ Monika 175SZCZECINK-OPEN 151K 15140:14:17.003577:52:43134,2+112:36:417:593,3
409MATUSZEWSKA Magdalena 192RRSZCZECINK-OPEN 152K 15217:10:38.003744:44:07133,4+135:40:27:437,8
410WIĘCKOWSKA Katarzyna 482WARSZAWAK-OPEN 153K 15325:28:26.001824:30:00133,3+127:22:311:275,2
411GUZ Sabina 436PLESZEWK-OPEN 154K 15436:05:26.002977:23:10130,9+116:45:316:323,6
412KOWALCZYK Monika 491SZCZECINK-OPEN 155K 15516:56:20.001560:35:12128,6+135:54:47:547,6
413KOBUS Ewelina 441-KATOWICEK-OPEN 156K 15616:42:27.00385:04:26128,4+136:08:37:487,7
414GROCHOWSKI Marcin 221ŻMIGRÓDM-OPEN 258M 25818:13:30.00625:53:32127,9+134:37:38:327,0
415POPIOŁEK Przemysław 465SZCZECINM-OPEN 259M 25912:44:30.001896:35:55127,3+6:0010,0
416ZAJĄC Krzysztof 68WKURW_TEAM/BEZULTRADZIKIPOZNAŃM-OPEN 260M 26016:20:44.004488:36:08126,2+136:30:17:467,7
417BAŁABUCH Marcin 237SZCZECINM-OPEN 261M 26115:09:34.003744:18:42125,0+137:41:27:168,2
418MIJAL Przemysław 152ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINM-OPEN 262M 26215:32:48.004273:39:14122,5+137:18:17:367,9
419PĘKAŁA Piotr 507SP MANOWO/SOSW KOSZALINKOSZALINM-OPEN 263M 26309:28:53.00792:47:35120,0+4:4412,7
420LEMAŃSKA-BŁAŻOWSKA Elżbieta 231WROCŁAWK-OPEN 157K 15759:59:50.003984:40:02118,4+92:51:1030:242,0
421WITKOWSKA Agnieszka 215WARSZAWAK-OPEN 158K 15830:12:57.003985:04:14115,9+122:38:015:383,8
422GRAJ Ewa 341KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAPOZNAŃK-OPEN 159K 15920:55:56.001873:05:47114,7+131:55:010:565,5
423STAWSKI Adam 223SIADŁO GÓRNE 49M-OPEN 264M 26412:30:49.002963:19:00114,4+6:339,1
424BYDŁOWSKI Patryk 501SZCZECINM-OPEN 265M 26517:00:43.001080:46:01114,3+135:50:18:556,7
425CIURUŚ Agnieszka 393SZCZECINK-OPEN 160K 16024:02:10.002760:34:26114,2+128:48:512:374,8
426NERKO Filip 489AUGUSTÓWM-OPEN 266M 26612:00:42.001416:51:08107,0+6:448,9
427CZEKALSKI Marcin 513SZCZECINM-OPEN 267M 26716:15:49.00529:21:02102,7+136:35:19:306,3
428BRATKOWSKI Krzysztof 279GRUPA POLMOTORPRZECŁAWM-OPEN 268M 26812:43:11.003769:25:04100,8+7:347,9
429KAPCZYŃSKI Adrian 485KAMIEŃ POMORSKIM-OPEN 269M 26908:23:11.001464:50:0898,2+5:0711,7
430KUZNIARSKI Przemyslaw 26KASKADA SZCZECIN RUGBY KLUBSZCZECINM-OPEN 270M 27009:39:22.001848:16:4797,3+5:5710,1
431SZWEDOWICZ Konrad 466GRUPA POLMOTORSZCZECINM-OPEN 271M 27115:45:15.002136:53:3797,2+137:05:49:436,2
432JADASZ Mirosław 437MIKOŁÓWM-OPEN 272M 27213:04:07.002833:24:5796,8+8:067,4
433LUCHCIŃSKA Martyna 463SZCZECINK-OPEN 161K 16113:38:41.001488:34:0695,7+8:337,0
434WALCZAK Natalia 365PKASADYK-OPEN 162K 16239:34:32.002716:41:1395,3+113:16:224:542,4
435OLEK Zbigniew 29M-OPEN 273M 27322:06:59.003169:09:4393,6+130:44:014:104,2
436RUBAJ Anna 506SZALONE WILCZYCESZCZECINK-OPEN 163K 16321:07:35.00698:14:0392,3+131:43:213:434,4
437KUPIS Aleksandra 218WARZYMICEK-OPEN 164K 16420:46:03.003314:40:4191,1+132:04:513:404,4
438TORÓJ Paweł 500INPOST SPORT TEAMWĘGRZCE WIELKIEM-OPEN 274M 27413:40:19.00769:43:5490,2+9:056,6
439WARKOCZ Adam 176SZCZECINM-OPEN 275M 27521:00:21.002233:54:0888,8+131:50:314:114,2
440PAPSKI Mateusz 16ALLONS-Y!POBIEROWOM-OPEN 276M 27609:49:15.004177:07:0186,2+6:508,8
441MIŁOSŁAWSKA Iga 270WARSZAWAK-OPEN 165K 16522:08:59.002760:16:5784,9+130:42:015:393,8
442MAZURO Piotr 392POZNAŃM-OPEN 277M 27708:27:54.003456:54:3884,2+6:0110,0
443WIERUSZEWSKA Agata 470WARSZAWAK-OPEN 166K 16660:41:03.00990:57:0083,4+92:09:5743:391,4
444KWAPIŃSKI Paweł 338SZCZECINM-OPEN 278M 27809:51:41.003648:26:0582,7+7:098,4
445NAGÓRSKI Ryszard 508CIECHOCINEKM-OPEN 279M 27909:35:47.00816:38:2782,5+6:588,6
446KUZIMSKA Maja 457GDYNIAK-OPEN 167K 16708:51:00.001176:20:2181,5+6:319,2
447KURJATA Anna 448SZCZECINK-OPEN 168K 16818:27:06.00864:56:2277,1+134:23:514:214,2
448JAKÓBCZAK Karolina 102KAMIONKA, KOŁO PIASECZNAK-OPEN 169K 16914:28:48.004080:42:1076,4+11:225,3
449WOJTAT Halina 514KOLOROWA DRUŻYNA NESSISZCZECINK-OPEN 170K 17010:48:22.00408:47:5573,6+8:486,8
450LIS-WILKOSZ Anna 208ŻERNIKI MAŁEK-OPEN 171K 17113:36:18.003865:10:1567,0+12:114,9
451BRZOZOWSKI Andrzej 156CHORZÓWM-OPEN 280M 28010:26:54.003744:37:4964,0+9:476,1
452PAC Paweł 336GRZEDZICEM-OPEN 281M 28116:51:48.003409:07:2562,8+135:59:116:063,7
453KUBIAK Kacper 421PAWŁOWICEPAWŁOWICEM-OPEN 282M 28205:05:54.002976:24:1362,5+4:5312,3
454KAWCZYŃSKA Hanna 496SZCZECINK-OPEN 172K 17208:09:51.00985:11:3261,9+7:547,6
455MICHALSKI Piotr 48LIDER PITERRACOTM-OPEN 283M 28313:34:58.003000:47:3161,3+13:174,5
456DZBANUSZEK Mariusz 345BIEGOWE WARSZEWOSZCZECINM-OPEN 284M 28407:20:05.002232:38:2259,2+7:268,1
457SEMENIUK Igor 515SZCZECINM-OPEN 285M 28506:09:34.00193:06:1257,5+6:259,3
458WYSZKOWSKI Michał 504SZCZECINM-OPEN 286M 28605:34:09.00936:15:4457,0+5:5110,2
459GOŁĘBIEWSKI Daniel 81M-OPEN 287M 28710:33:41.003385:09:2353,6+11:495,1
460GĄCEŻEWICZ Piotr 369GRUDZIĄDZM-OPEN 288M 28815:39:31.003554:06:2452,3+137:11:217:573,3
461BAZELA Marta 269SWINDONK-OPEN 173K 17308:17:08.00193:16:3945,5+10:555,5
462BOROWIECKI Grzegorz 320SZCZECINM-OPEN 289M 28911:44:45.002976:32:0945,5+15:293,9
463BEDNAREK Anna 433GRABICAK-OPEN 174K 17413:40:53.00841:29:5542,5+19:183,1
464KAWCZYŃSKA Maja 495SZCZECINK-OPEN 175K 17504:15:48.00888:26:2342,4+6:019,9
465KLIMKIEWICZ Karolina 499WARSZAWSKIE CENTRUM EXPO XXIWARSZAWAK-OPEN 176K 17611:17:40.00338:22:1640,6+16:403,6
466SOSKA Magda 472PRZELEWICEM-OPEN 290M 29032:22:38.001178:01:2239,8+120:28:248:481,2
467DROŻDŻAL Agnieszka 189SZCZECINK-OPEN 177K 17710:15:52.003745:02:5439,2+15:423,8
468BOROWSKI Krzysztof 509SKS HUSARIASZCZECINM-OPEN 291M 29104:14:52.00408:18:4936,8+6:558,7
469KOZULA Tomasz 155CHORZÓWM-OPEN 292M 29207:26:17.001489:18:3636,4+12:154,9
470DEMBOWSKA Karolina 487WROCŁAWK-OPEN 178K 17805:33:36.001464:37:2935,9+9:176,5
471KOGUTEK Maciej 469KS SKARBYŚRODA ŚLĄSKAM-OPEN 293M 29303:23:46.00265:02:3535,6+5:4310,5
472DZBANUSZEK Krzysztof 347TRENINGI U MISTRZA ALEXASZCZECINM-OPEN 294M 29403:36:22.003624:31:5435,1+6:099,7
473BŁAZOWSKI Tomasz 236WROCŁAWM-OPEN 295M 29514:17:13.001369:02:5534,3+24:592,4
474PRZYŁUSKI Robert 180OSLOM-OPEN 296M 29603:33:26.002977:47:0033,2+6:259,3
475PATYNOWSKI Maciej 405RÓŻAŃSKOSZCZECINM-OPEN 297M 29703:26:10.00312:33:2131,8+6:299,2
476PAWLIK Aneta 137DĄBROWA BISKUPIAK-OPEN 179K 17903:51:19.003168:13:0128,5+8:067,4
477RUDKO Monika 511SZCZECINK-OPEN 180K 18003:00:22.00696:31:2924,9+7:148,3
478MICHALEWICZ Katarzyna 359DĄBROWAK-OPEN 181K 18106:45:06.002641:21:3224,0+16:523,6
479DUNAJ Przemysław 397SZCZECINM-OPEN 298M 29802:25:06.002976:33:0223,5+6:109,7
480RUDNIK-MIJAL Małgorzata 490ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINK-OPEN 182K 18202:36:37.00840:47:0920,4+7:417,8
481BARTKOWIAK Waldemar 252ŚREMM-OPEN 299M 29902:07:07.003264:18:0718,2+6:598,6
482ANDRZEJAK Dawid 476SZCZECINM-OPEN 300M 30003:41:21.00385:09:2016,2+13:394,4
483STAROSTA Filip 145DF COOL RUNWARZYMICEM-OPEN 301M 30101:23:15.003264:41:0015,8+5:1611,4
484DOŁĘGOWSKI Marek 63BKSMANIAK WOLINKOŁCZEWOM-OPEN 302M 30201:27:23.00864:47:5812,1+7:138,3
485WYREMBELSKI Amadeusz 505KRAKÓWM-OPEN 303M 30302:41:35.00409:31:1311,9+13:344,4
486FINKIELMAN Pawel 105M-OPEN 304M 30400:54:00.00000:28:0010,4+5:1111,5
487KLUCZYK-CZARNECKA Dominika 474MALBORKSZCZECINK-OPEN 183K 18300:46:53.00000:46:537,5+6:159,6
488BAJGER Bartosz 398SZCZECINM-OPEN 305M 30500:46:12.00000:46:126,6+7:008,6
489LESZCZYŃSKA Katarzyna 201WROCŁAWK-OPEN 184K 18401:39:03.00001:39:035,8+17:043,5
490WĄSIATYCZ Maciej 222POZNAŃM-OPEN 306M 30601:11:59.00001:11:595,5+13:054,6
Znaleziono 490 wynik(ów)