BIEGOWA EKSPEDYCJA NA K2

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-12-04
Miejsce:
Polska
Dystans:
312 km
Zgłoszonych:
460
Wystartowało:
428
Nie ukończyło:
287
Ukończyło:
141
Na trasie:
287
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ŁOŚ Jarosław 12#RUSZ4LITERYM 301M 124:16:50.001872:52:11312,0+00:00:004:4012,8
2PĘKAŁA Piotr 15SP MANOWO/SOSW KOSZALINKOSZALINM 401M 225:45:32.001032:42:27312,0+01:28:424:5712,1
3WIRA Mariusz 374KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIM 402M 325:49:10.00889:16:24312,0+01:32:204:5712,1
4BYTNER-KWIATKOWSKA Monika 295DĄBROWSKI TEAMWARSZAWAK 301K 126:02:02.00672:49:53312,0+01:45:125:0012,0
5WIŚNIOWSKI Krzysztof 133SZCZECINM 403M 426:03:10.001632:51:02312,0+01:46:205:0012,0
6JANCZAK Marek 244RADOMM 404M 526:45:47.001368:56:24312,0+02:28:575:0811,7
7JAKUBOWSKI Szymon 239KRUSZEWNIAM 302M 626:46:57.001345:17:53312,0+02:30:075:0911,6
8PAŃCZYK Tomasz 356SZCZECINM 303M 727:16:04.001200:25:56312,0+02:59:145:1411,4
9SOWA Krzysztof 57ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIEM 304M 827:40:14.001872:52:24312,0+03:23:245:1911,3
10MACHERA Rafał 394KONIECPOLM 201M 928:04:58.00696:52:18312,0+03:48:085:2411,1
11KASPRZAK Artur 100RUN EXPERT TEAMM 405M 1028:06:50.00985:10:51312,0+03:50:005:2411,1
12DULNIK Marcin 130BIEGOWE.PLWARSZAWAM 305M 1128:24:23.001201:18:13312,0+04:07:335:2711,0
13GRYGIELEWICZ Leszek 13M 501M 1228:45:08.001201:24:07312,0+04:28:185:3110,9
14JURECZKO Rafal 266OLKUSZM 406M 1328:46:50.001176:28:44312,0+04:30:005:3210,8
15ŚCIEBURA Paweł 251WARSZAWAM 407M 1428:54:56.00242:34:28312,0+04:38:065:3310,8
16WALIGÓRSKI Tomasz 378GDYNIAM 408M 1528:55:34.00817:12:46312,0+04:38:445:3310,8
17WOJTANIS Magdalena 159TORUŃK 302K 229:07:00.00458:00:00312,0+04:50:105:3510,7
18KOŁTUN Wojtek 94M 409M 1629:19:37.00889:44:35312,0+05:02:475:3810,6
19SIWAK Łukasz 82SZCZECINM 306M 1729:29:38.00841:13:00312,0+05:12:485:4010,6
20MATUSZAK Krzysztof 179MATUSZAK TEAMSZCZECINM 4010M 1829:30:31.001488:53:42312,0+05:13:415:4010,6
21ANDRZEJCZAK Roman 184RR RUNNERKI ROMKASZCZECINM 502M 1929:43:28.00865:21:45312,0+05:26:385:4210,5
22ZIELIŃSKA Agata 79HQ MNC NEK 303K 329:48:39.001441:13:40312,0+05:31:495:4310,5
23OLEJNIK Wojciech 86RUN EXPERT TEAMM 202M 2029:49:40.001513:10:52312,0+05:32:505:4410,5
24ALBERT Damian 18FIZJOBIEGACZE SZCZECINM 307M 2129:51:30.001177:04:23312,0+05:34:405:4410,4
25SACHARSKI Bartłomiej 23WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEM 308M 2230:17:16.001488:25:31312,0+06:00:265:4910,3
26MIŁOSZEWICZ Aleksandra 1FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINK 201K 430:17:57.001200:37:37312,0+06:01:075:4910,3
27DZIAŁDOWSKI Damian 330AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHTORUŃM 203M 2330:30:39.00985:24:37312,0+06:13:495:5210,2
28SURUDO Tomasz 92M 4011M 2430:31:11.001585:34:28312,0+06:14:215:5210,2
29GRECZUK Paweł 103CZARNAROZPACZTEAMSŁUBICEM 309M 2530:39:23.001464:41:22312,0+06:22:335:5310,2
30NAPIERAŁA Marcin 163KOZIEGŁOWYM 3010M 2630:44:39.00697:26:20312,0+06:27:495:5410,1
31CHROBOT Kamil 217ZAWIERCIEM 3011M 2730:58:39.001058:16:54312,0+06:41:495:5710,1
32PUJSZO Sławomir 158CHWASZCZYNO BIEGACHWASZCZYNOM 4012M 2831:04:25.001081:02:08312,0+06:47:355:5810,0
33DZIERBA Paweł 33M 3012M 2931:05:41.001777:01:14312,0+06:48:515:5810,0
34GLAJCAR Tomasz 250HARBUTOWICEM 4013M 3031:08:35.00936:58:40312,0+06:51:455:5910,0
35ZIELIŃSKA Monika 83K 401K 531:09:39.001345:14:33312,0+06:52:495:5910,0
36CENTKOWSKI Jacek 104DIGITAL.AIM 4014M 3131:09:51.001392:45:39312,0+06:53:015:5910,0
37STĘPNIAK Grzegorz 406KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI72-400M 4015M 3231:20:51.00673:34:36312,0+07:04:016:0110,0
38LIDZBARSKI Adam 143SZEMUDM 4016M 3331:23:30.001560:17:27312,0+07:06:406:029,9
39TERCZEWSKA Małgorzata 342KOŚCIAN TEAMKOŚCIANK 402K 631:37:43.001465:09:16312,0+07:20:536:049,9
40NATORSKI Maciej 3WARSZAWAM 4017M 3431:43:43.001081:37:43312,0+07:26:536:069,8
41STAWSKA Barbara 91K 403K 731:55:30.001105:43:03312,0+07:38:406:089,8
42DZIEDZIC Józef 283ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM 503M 3532:11:29.00865:21:39312,0+07:54:396:119,7
43DOMBROWA Robert 142NOWY ŚWIAT BIEGAMĄKOSZYCEM 504M 3632:27:53.001753:51:42312,0+08:11:036:149,6
44WIKTORSKI Sebastian 5M 3013M 3732:37:32.001848:48:48312,0+08:20:426:169,6
45KOP-OSTROWSKI Paweł 148SZCZECINM 4018M 3832:42:21.001584:56:59312,0+08:25:316:179,5
46PODLEŚNY Piotr 80M 3014M 3933:29:06.001249:10:28312,0+09:12:166:269,3
47KOZIOŁ Piotr 263KRAKÓWM 3015M 4033:32:29.00889:03:34312,0+09:15:396:279,3
48SURDACKI Jerzy 93DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM 4019M 4133:41:04.00841:08:15312,0+09:24:146:289,3
49PAPROCKI Marcin 9RUN EXPERT TEAMM 4020M 4233:43:53.001465:01:21312,0+09:27:036:299,2
50CZERNICKA Magdalena 442ZWONOWICEK 304K 833:55:16.00457:35:10312,0+09:38:266:319,2
51PRUSZANOW Marcin 125KB HERMES GRYFINOGRYFINOM 4021M 4334:02:13.001345:23:42312,0+09:45:236:329,2
52WOJTUCH Robert 257KS BPSC TEAMBEDZINM 4022M 4434:04:51.001513:59:30312,0+09:48:016:339,2
53SZYSZKA Konrad 59SZYSZKI TEAMM 3016M 4534:10:49.001297:15:05312,0+09:53:596:349,1
54GONERKO Joanna 126BIEGAM BO DOMINIKA MOTYWUJESZCZECINK 404K 934:28:39.001728:44:26312,0+10:11:496:379,0
55MŁYNARCZYK Tatiana 72POLICEK 305K 1034:41:32.00841:24:49312,0+10:24:426:409,0
56PAWŁOWSKA-ZALEJSKA Justyna 27K 306K 1135:07:23.001561:13:26312,0+10:50:336:458,9
57FURMAŃSKI Marcin 32ZIELONAESENCJA.PLSZCZECINM 3017M 4635:20:32.00266:07:07312,0+11:03:426:478,8
58CIEŚLAK Dominika 4RABKA ZDRÓJK 307K 1235:27:22.00481:00:00312,0+11:10:326:498,8
59CHOWANIEC Sebastian 247ROMET FACTORY TEAMNOWY DWÓR MAZOWIECKIM 3018M 4735:51:01.001010:26:30312,0+11:34:116:538,7
60PODKAŃSKI Krzysztof 403INOWROCŁAWM 505M 4835:53:37.00385:49:22312,0+11:36:476:548,7
61ŁUKOWIAK Rafał 41GORZÓW WIELKOPOLSKIM 3019M 4936:10:34.001872:52:26312,0+11:53:446:578,6
62RATAJ Maciej 120ŁOCHOWOM 4023M 5036:19:13.001344:40:41312,0+12:02:236:598,6
63PIOTROWSKA Anna 282SPARTANIE DZIECIOM /META NADARZYNNADARZYNK 405K 1336:25:53.00937:16:27312,0+12:09:037:008,6
64SERKOWSKA Anna 58AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYKARTUZYK 406K 1436:39:40.001032:47:06312,0+12:22:507:038,5
65LIS Jacek 228DĄBROWA GÓRNICZAM 506M 5136:46:14.001393:27:23312,0+12:29:247:048,5
66ZALEJSKI Tomasz 28M 4024M 5236:56:31.001561:13:38312,0+12:39:417:068,4
67NOWAK Natalia 95DĘBNOK 308K 1537:07:30.00721:07:41312,0+12:50:407:088,4
68NIC Jakub 168MAKSYMILIANOWOM 4025M 5337:09:38.00577:26:39312,0+12:52:487:088,4
69SMYCZ Grzegorz 343SMYKI BIEGAJĄKOSTRZYN NAD ODRĄM 3020M 5437:43:37.00985:17:29312,0+13:26:477:158,3
70BATOR Zbigniew 157WARSZAWAM 601M 5538:10:02.00865:43:04312,0+13:53:127:208,2
71WASILEWSKI Andrzej 233SZCZECINM 4026M 5638:41:29.00745:26:28312,0+14:24:397:268,1
72WILCZYŃSKA Magdalena 212MARKIK 202K 1638:56:42.00721:15:35312,0+14:39:527:298,0
73WASILEWSKA Ewa 150WEIDE TEAMSZCZECINK 309K 1739:00:51.001176:34:32312,0+14:44:017:308,0
74ZARKOVA Denitsa 235NIGHT RUNNERSPOZNAŃK 203K 1839:29:44.001296:49:08312,0+15:12:547:357,9
75JUSZKIEWICZ Małgorzata 206SZCZECINK 407K 1939:30:17.00841:32:04312,0+15:13:277:357,9
76HEJKA Wladek 56AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYKARTUZYM 4027M 5739:35:21.001010:21:47312,0+15:18:317:367,9
77BRZOZOWSKI Adam 129SZCZECINM 4028M 5839:41:11.001129:55:28312,0+15:24:217:377,9
78KIEŁTYKA Robert 214TYCHYM 4029M 5942:01:41.001080:31:42312,0+17:44:518:047,4
79PRZYBYLAK Paweł 141LESZNOM 507M 6043:41:03.001104:14:13312,0+19:24:138:247,1
80ZIENTAL Grzegorz 285REBELLION OF FREE RUNNERSBĘDZINM 508M 6144:32:56.001272:39:11312,0+20:16:068:347,0
81TOKARSKI Rafał 44RAZ SZCZECINM 509M 6244:48:55.001200:51:40312,0+20:32:058:377,0
82TOKARZ Krzysztof 281KRAKÓWM 4030M 6344:49:02.001057:04:54312,0+20:32:128:377,0
83KALISZEWSKI Tomasz 216OTWOCKM 4031M 6444:53:12.001224:24:37312,0+20:36:228:377,0
84PISZCZ Dariusz 367RZESZÓWM 4032M 6544:54:49.00457:16:13312,0+20:37:598:386,9
85P-CHA Jarecki 2ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM 4033M 6645:45:01.00601:43:30312,0+21:28:118:476,8
86HYLLA Mateusz 90TARNÓW OPOLSKIM 3021M 6747:02:26.001584:45:41312,0+22:45:369:026,6
87BURGHARDT Renata 160KB HERMES GRYFINOGRYFINOK 408K 2048:28:15.00697:07:12312,0+24:11:259:196,4
88ZAHORSKI Rafał 193OLEŚNICAM 4034M 6848:59:31.00505:04:07312,0+24:42:419:256,4
89SZYMAŃSKA Agnieszka 52PKO BANK POLSKIWYSZKÓWK 409K 2149:15:50.001225:19:09312,0+24:59:009:286,3
90PODOLAK Iza 39GRYFINOK 4010K 2249:21:59.00505:04:18312,0+25:05:099:296,3
91PASZEK Krystyna 291DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK 501K 2349:42:05.00986:36:17312,0+25:25:159:336,3
92LĄCZAK Justyna 385ASSECO ACTIVE TEAMSZCZECINK 4011K 2450:22:13.00458:00:00312,0+26:05:239:416,2
93MŁODZIŃSKI Dariusz 69WARSZAWAM 5010M 6950:22:47.001561:10:28312,0+26:05:579:416,2
94DUDA Łukasz 116MIRAZ RACE TEAMCHORZÓWM 3022M 7050:27:02.00624:39:52312,0+26:10:129:426,2
95KACZMAREK Joanna 40K 3010K 2550:42:47.001248:41:31312,0+26:25:579:456,2
96SZKOCKI Andrzej 108PRZECŁAWM 5011M 7150:54:46.00529:30:55312,0+26:37:569:476,1
97SAKOWSKA Aneta 315MARATONKA GRAJEWOWARSZAWAK 4012K 2651:11:41.001153:19:30312,0+26:54:519:506,1
98ŁUTOWICZ Gabriela 303SZCZECINK 4013K 2751:55:19.00625:03:27312,0+27:38:299:596,0
99CEBENKO Maria 154KB HERMES GRYFINONOWE CZARNOWOK 502K 2852:18:23.00769:23:49312,0+28:01:3310:036,0
100PARCHIMOWICZ Janusz 25M 602M 7252:37:10.001561:50:43312,0+28:20:2010:075,9
101TARARUJ Edyta 19WARSZAWAK 4014K 2953:11:57.001680:58:27312,0+28:55:0710:135,9
102BODNARCZUK Iwona 47FIZJOBIEGACZE SZCZECINK 4015K 3053:32:28.001201:04:54312,0+29:15:3810:175,8
103PIETRUSZKA Sławomir 61RAZ SZCZECINM 5012M 7354:00:05.001801:15:51312,0+29:43:1510:235,8
104DUDEK Dariusz 290GRANICZNAGRANICZNAM 4035M 7454:51:14.001154:21:25312,0+30:34:2410:325,7
105CETERA Janusz 117EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEKM 603M 7554:53:28.001200:29:35312,0+30:36:3810:335,7
106KASOWSKI Bogusz 352WARSZAWAM 3023M 7655:06:12.00674:32:24312,0+30:49:2210:355,7
107ROMAŃSKA Marietta 122SZCZECINK 503K 3155:07:41.001033:50:39312,0+30:50:5110:365,7
108KLIMKIEWICZ Kaolina 182WARSZAWAK 3011K 3255:14:11.001273:09:38312,0+30:57:2110:375,6
109NARÓĆ Aneta 50K 4016K 3355:47:27.00553:36:55312,0+31:30:3710:435,6
110FRUBA Karina 380STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK 3012K 3456:11:22.00984:33:59312,0+31:54:3210:485,6
111STRZELEC Tomasz 267KB HERMES GRYFINOGRYFINOM 4036M 7756:59:24.00504:24:36312,0+32:42:3410:575,5
112PAJKOWSKI Mirosław 31SL SALOSM 5013M 7857:46:27.001250:19:17312,0+33:29:3711:065,4
113TRAWIŃSKA Teresa 14KOLIBER TEAMWARSZAWAK 504K 3558:25:53.00672:25:50312,0+34:09:0311:145,3
114ŁAPA Przemek 194WROCŁAWM 3024M 7958:39:34.001562:05:45312,0+34:22:4411:165,3
115BARAN Adam 51TARNOBRZEGM 5014M 8059:37:04.00433:33:20312,0+35:20:1411:275,2
116DUDA Sylwia 203SZCZECINK 4017K 3659:59:11.001347:01:31312,0+35:42:2111:325,2
117MORAWSKI Piotr 366OTWOCKM 3025M 8160:28:12.00457:01:39312,0+36:11:2211:375,2
118GRUDZIEŃ Monika 112PSZCZYNAK 4018K 3761:47:20.001250:10:33312,0+37:30:3011:525,0
119DONNER Andreas 305CITYRUNNER BERLINBERLINM 5015M 8262:01:57.00604:30:04312,0+37:45:0711:555,0
120GARBACKI Igor Garbacki 171SZCZECINM 204M 8362:07:03.001081:26:30312,0+37:50:1311:565,0
121WARDENGA Kazimierz 191JEJKOWICEM 5016M 8462:15:08.00576:30:02312,0+37:58:1811:585,0
122KUCZYŃSKI Sebastian 170SZCZECINM 205M 8564:14:50.001273:53:29312,0+39:58:0012:214,9
123ZAROBIAK Katarzyna 186SZCZECINK 4019K 3864:21:19.00913:29:00312,0+40:04:2912:224,8
124GRZESZCZUK Mieczysław 362SZCZECINM 604M 8664:21:58.00912:48:48312,0+40:05:0812:224,8
125STEFANICKI Marek 164ŚWINOUJŚCIEM 605M 8765:08:13.00985:22:28312,0+40:51:2312:314,8
126SWACHA Anita 299WARSZAWAK 4020K 3965:24:49.00938:04:30312,0+41:07:5912:344,8
127GRUDZIEŃ Michał 114PSZCZYNAM 4037M 8866:08:32.001201:36:21312,0+41:51:4212:434,7
128MARENDZIAK Jarosław 76M 4038M 8966:09:37.00984:55:48312,0+41:52:4712:434,7
129WALENT Marta 24K 3013K 4066:45:08.001033:24:03312,0+42:28:1812:504,7
130FARSCHTSCHIYAN Jens 89NIDDATALM 4039M 9067:08:22.001080:36:17312,0+42:51:3212:544,6
131KRUPAK Emilia 265GDAŃSKK 3014K 4167:09:09.001225:15:51312,0+42:52:1912:544,6
132MARTYNIUK Ryszard 302GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM 3026M 9167:17:49.00890:17:15312,0+43:00:5912:564,6
133MICHALAK Beata 219OPOLEK 4021K 4267:33:41.001297:38:53312,0+43:16:5112:594,6
134MARENDZIAK Aneta 78K 4022K 4369:17:55.00744:55:48312,0+45:01:0513:194,5
135BODNAR Zbigniew 11BIEG KORCZAKASZCZECINM 70+1M 9269:42:15.001370:00:14312,0+45:25:2513:244,5
136MARENDZIAK Wiktor 77M 206M 9370:42:41.001512:55:50312,0+46:25:5113:354,4
137POŹNIAK Aleksandra 20CENTRUM MEDYCZNE EUROMEDISK 3015K 4470:56:47.001250:11:22312,0+46:39:5713:384,4
138RĄCZKA Marita 124WARSZAWAK 4023K 4571:17:57.001513:13:30312,0+47:01:0713:424,4
139MATOGA Urszula 326SIEPRAWK 3016K 4672:23:18.001033:34:42312,0+48:06:2813:554,3
140SZÓSTAK Wioletta 62K 505K 4772:44:10.001634:06:37312,0+48:27:2013:594,3
141MARENDZIAK Ewa 109CORK CITYK 3017K 4882:24:00.001226:13:53312,0+58:07:1015:503,8
142ZALEWSKI Mariusz 309FIZJOTERAPIA DZIECIĘCA D. ZALEWSKISTRZELCE KRAJM 5017M 9428:49:39.001106:15:01311,1+04:32:495:3310,8
143GRZYBOWSKA Joanna 308NCBCLEGIONOWOK 3018K 4955:13:44.001272:57:06311,0+30:56:5410:395,6
144M-SKI Bartosz 318TURLANY KLOPSSTARGARDM 3027M 9530:31:36.00625:08:07310,6+06:14:465:5310,2
145KUCZYŃSKA Sylwia 172SZCZECINK 4024K 5074:11:31.001633:31:24308,2+49:54:4114:264,2
146JANASZEK Grzegorz 293WESELM 4040M 9634:09:44.001033:00:20308,1+09:52:546:399,0
147SZMYTKOWSKI Krzysztof 149MIA SAN MIALEGIONOWOM 4041M 9734:59:50.001728:15:59307,1+10:43:006:508,8
148ZADROŻNY Grzegorz 174SZCZECINSZCZECINM 4042M 9831:26:29.001656:32:25305,6+07:09:396:109,7
149PAWŁESA Małgorzata 339WARSZAWAK 4025K 5164:31:24.001249:02:52304,6+40:14:3412:424,7
150PIOTROWSKA Gabriela 340PIASECZNOK 3019K 5264:12:11.001248:46:53304,1+39:55:2112:394,7
151KEDZIERSKA Karolina 328SZCZECINK 3020K 5341:58:26.001224:58:00303,3+17:41:368:187,2
152WĄSIATYCZ Iwona 242BARANOWOK 506K 5444:47:18.001488:44:00303,0+20:30:288:526,8
153GADOWSKI Wojciech 74MIERZYNM 3028M 9942:13:11.001849:32:25300,5+17:56:218:257,1
154MACIUŁA Rafał 234KS BPSC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 4043M 10037:42:46.001440:54:45300,1+13:25:567:328,0
155WARKOCKI Przemysław 355FTSZLAKPOZNAŃM 5018M 10166:28:00.001132:04:00300,0+42:11:1013:174,5
156JABŁOŃSKA Wiktoria 35ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK 204K 5543:47:06.001852:32:43299,6+19:30:168:466,8
157PTASZYŃSKA Agnieszka 301KUTNOK 4026K 5647:47:40.001249:18:50298,6+23:30:509:366,2
158WÓJTOWICZ Marcin 167100 MARATHON CLUB POLSKAKATOWICEM 4044M 10229:35:39.001609:18:43298,4+05:18:495:5710,1
159SAJEWSKA Karolina 6WARSZAWAK 3021K 5752:51:26.001945:59:52298,3+28:34:3610:375,6
160ROMAŃSKI Krzysztof 135SZCZECINM 5019M 10355:44:41.001730:07:56298,1+31:27:5111:135,3
161MOSTOWSKI Dariusz 329JEDZIEMY DLA AGI (TME MTB TEAM SZCZECIN)SZCZECINM 4045M 10431:22:10.001177:12:00297,8+07:05:206:199,5
162RUDNIK-MIJAL Małgorzata 151ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINK 4027K 5829:56:54.001705:35:32294,8+05:40:046:059,8
163WITCZAK Adam 153M.A.J. CORREREPYSKOWICEM 3029M 10523:55:42.001704:33:08294,1+4:5212,3
164ZAROBIAK Piotr 187SZCZECINM 4046M 10653:47:30.001872:38:24291,1+29:30:4011:055,4
165GĄSIOREK Janusz 134LIBIĄŻM 4047M 10730:28:04.001728:30:49290,1+06:11:146:189,5
166SIWIEC Robert 354PLIK TEAMOLSZEWNICA STARAM 4048M 10831:35:50.001224:58:44288,4+07:19:006:349,1
167SAMOJŁO Sławomir 332ŚWINOUJŚCIEM 5020M 10942:40:46.001105:32:48288,3+18:23:568:526,8
168HAMIK Rafał 173HAMSTER TEAMCHEŁM ŚLĄSKIM 3030M 11034:28:11.001633:21:40286,8+10:11:217:128,3
169KUJAWSKI Dariusz 276WARSZAWAM 5021M 11142:49:43.001320:50:27285,5+18:32:539:006,7
170TUMIEL Daniel 271CALCATERRA SPORT ASDRZYMM 4049M 11225:32:59.001273:25:21284,7+01:16:095:2311,1
171KEMPISTY Anna 17WARSZAWAK 4028K 5943:23:06.001752:54:15283,0+19:06:169:116,5
172KNAPSKI Gniewomir 275ODKRYWAĆ BY ŻYĆWARSZAWAM 207M 11357:52:42.001279:10:35282,9+33:35:5212:164,9
173KOGUTEK Maciej 195KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAM 4050M 11444:24:44.001873:02:16282,5+20:07:549:256,4
174KUPIS Katarzyna 8K2 TEAMK 4029K 6046:22:22.001945:19:01282,4+22:05:329:516,1
175KROK Krzysztof 207NIEZRZESZONYMUSZYNAM 5022M 11550:00:39.001034:16:33281,7+25:43:4910:395,6
176O-Z Iza 181SZCZECINK 4030K 6160:50:45.001585:58:16281,7+36:33:5512:574,6
177SZUDERA Kamila 75SZYSZKI TEAMK 3022K 6238:33:33.001585:27:55281,6+14:16:438:127,3
178HAWRYLAK Marcin 227BBL SZCZECINSZCZECINM 5023M 11655:40:12.001464:57:19281,5+31:23:2211:515,1
179WŁOSIŃSKA Beata 278MYSŁOWICEK 4031K 6357:05:31.001249:52:30281,3+32:48:4112:104,9
180OPIEKA Krzysztof 46GRYFICEM 3031M 11761:23:44.001945:06:07281,1+37:06:5413:064,6
181DOBOSZ Piotr 418PITERŻARÓWKAM 3032M 11834:02:40.00673:00:55280,1+09:45:507:178,2
182WOŹNIECKA Karolina 65BYDGOSZCZBYDGOSZCZK 3023K 6427:01:00.001824:52:46279,9+02:44:105:4710,4
183ADAMCZYK Bernard 306MILANÓWEKM 4051M 11926:22:57.001225:29:56278,6+02:06:075:4010,6
184KUBIŚ Kamil 2545KGRYFINOM 4052M 12031:09:45.001394:00:07277,8+06:52:556:438,9
185RADOŻYCKI Radek 300SZCZECINM 4053M 12131:22:02.001275:02:51276,7+07:05:126:488,8
186SOBCZYK Tomasz 204PRUSYM 3033M 12247:27:40.001560:16:09275,9+23:10:5010:195,8
187KLUCZYK-CZARNECKA Dominika 111BIEGAM BO AŚKA ZMUSZASZCZECINK 4032K 6541:12:52.001920:45:38275,2+16:56:028:596,7
188SZYMAŃSKA Jolanta 230MOSTYK 3024K 6631:00:17.001490:08:54274,6+06:43:276:468,9
189LIS Beata 249DĄBROWA GÓRNICZAK 4033K 6745:13:33.001416:38:24274,5+20:56:439:536,1
190ŚWITALSKA Edyta 136SCTPK 4034K 6834:58:07.001585:10:22273,9+10:41:177:397,8
191CICHOCKI Jakub 66DRUŻYNA SZPIKUM 4054M 12325:48:42.001800:56:31273,8+01:31:525:3910,6
192MUSIAŁ Paweł 121WARSZAWAM 4055M 12439:49:20.001776:49:41272,4+15:32:308:466,8
193PUPEK Małgorzata 107WILKI Z CIECHOCINKASZCZECINK 3025K 6933:25:26.001849:15:59272,2+09:08:367:228,1
194LICHACZEWSKI Konrad 53M 4056M 12530:49:18.001896:55:41271,0+06:32:286:498,8
195FRYMUS Anna 202SZCZECINK 4035K 7060:45:55.001537:34:31268,3+36:29:0513:354,4
196PASZKIEWICZ Sandra 307SZCZECINK 3026K 7133:26:45.001201:57:54267,9+09:09:557:298,0
197BRZEZIŃSKI Piotr 110WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM 208M 12656:13:29.001848:49:06267,9+31:56:3912:354,8
198ULCHURSKI Michał 386ŚWINOUJŚCIEM 3034M 12730:40:17.001033:16:41267,8+06:23:276:528,7
199SZEWCZYK Magdalena 127SZCZECINK 3027K 7252:49:11.001776:32:51266,8+28:32:2111:525,1
200TOMALAK Marcin 259SZCZECINM 4057M 12824:33:37.001393:08:55262,5+00:16:475:3610,7
201JANCZARSKA-BERGEL Katarzyna 70KRAKÓWK 3028K 7357:13:23.001898:17:59259,9+32:56:3313:124,5
202ŁYSIEŃ Dominik 226ŻYWIECM 209M 12945:01:40.001416:54:42258,7+20:44:5010:265,7
203ORLON Barbara 284SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSSZCZECINK 4036K 7436:10:20.001176:55:10258,7+11:53:308:237,2
204ŻYLUK-GADOWSKA Paulina 55MIERZYNK 3029K 7536:34:43.001728:30:00258,2+12:17:538:307,1
205WASILEWSKI Sylwester 36M 3035M 13024:02:57.001897:25:02258,1+5:3510,7
206BARTYZEL Beata 87KRAKÓWK 3030K 7630:32:52.001921:12:42257,5+06:16:027:078,4
207SZYMECZKO Jola 60RUNONLINE.PLZABORZEK 4037K 7728:56:37.001873:42:05255,1+04:39:476:488,8
208BASZUN Michał 416PERSONASGLIWICEM 3036M 13148:55:01.00721:35:22253,3+24:38:1111:355,2
209KWIATKOWSKI Michał 294GÓRA KALWARIAM 3037M 13223:39:18.001297:01:53253,2+5:3610,7
210ŻYLUK Bożena 396WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK 4038K 7824:42:35.00913:29:14252,8+00:25:455:5110,2
211DUDEK Małgorzata 96KOSZALINK 4039K 7936:07:02.001824:49:18252,2+11:50:128:357,0
212PIETRUSZKA Renata 357SZCZECINK 4040K 8050:05:43.001176:50:05246,5+25:48:5312:114,9
213SOWA Mateusz 422JW 4531SZCZECINM 3038M 13322:34:50.00697:05:20246,0+5:3010,9
214LIEBNER Patryk 445TRIGYM SZCZECINSZCZECINM 3039M 13421:36:27.001537:29:12245,8+5:1611,4
215ZEMANKIEWICZ Łukasz 139KANAŁ 6AMSZCZECINM 3040M 13530:49:15.001176:46:51245,3+06:32:257:328,0
216KARAŚ Jacek 177RED RUNNERPOZNAŃM 4058M 13627:57:23.001656:50:41244,0+03:40:336:528,7
217ROSZKIEWICZ Ewelina 383WARSZAWAK 3031K 8149:42:04.00961:20:31241,6+25:25:1412:204,9
218OKRÓJ Dawid 262WARSZAWAM 3041M 13749:00:19.001321:43:52240,4+24:43:2912:134,9
219KMIECIAK Aga 238KRAKÓWK 3032K 8220:47:39.001416:27:32239,1+5:1311,5
220GŁADYSZ Łukasz 415SZCZECINM 3042M 13824:23:46.00721:00:14238,7+00:06:566:089,8
221DĄBROWSKI Dawid 327WYSZKÓWM 2010M 13921:35:16.001248:39:31235,8+5:2910,9
222WYRWAS Tadeusz 370ŁOMŻAM 606M 14025:27:06.001105:06:12233,5+01:10:166:329,2
223KUPIS Krzysztof 132WARZYMICEM 4059M 14136:49:59.001779:15:13233,4+12:33:099:286,3
224KRUGIOLKA Renata 420AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYK 3033K 8338:49:33.00601:49:46231,4+14:32:4310:046,0
225NOWAK Kamil 131WROCŁAW (WROCŁAW-KRZYKI)M 3043M 14223:36:12.001224:53:00230,9+6:089,8
226WÓJTOWICZ Przemysław 428OSP WZGÓRZEBEŁŻYCEM 3044M 14326:31:18.00672:30:55229,3+02:14:286:568,6
227BUDNICKI Grzegorz 377SZCZECINM 3045M 14428:52:40.001104:53:55228,4+04:35:507:357,9
228KALINOWSKI Łukasz 37SZCZECINM 3046M 14525:41:38.001921:56:29228,0+01:24:486:458,9
229JAŚKIEWICZ Krzysztof 402MSPORTLUBINM 4060M 14640:20:08.00651:12:58224,0+16:03:1810:485,6
230KASPRZAK Beata 140RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK 4041K 8446:06:20.001729:41:03221,8+21:49:3012:284,8
231KAMIŃSKI Paweł 375ELBLĄGM 3047M 14726:41:21.001009:11:52220,2+02:24:317:168,3
232KUSAJ Krystian 260ZAWIERCIEM 3048M 14821:55:51.001393:15:15219,0+6:0010,0
233KAMINSKI Karol 325KOSTRZYN NAD ODRĄM 2011M 14929:18:56.001224:40:05218,8+05:02:068:027,5
234URBAŃSKI Krzysztof 248GDAŃSKM 4061M 15018:50:41.001441:01:13218,7+5:1011,6
235AUGUSTYNIAK Jakub 424ŚLĘZAM 3049M 15121:30:46.00673:04:24218,3+5:5410,1
236MOTŁOCH Piotr 169KRAKÓWM 3050M 15228:24:18.001561:28:50217,6+04:07:287:497,7
237KO Grzesz 85DAMAGEM 3051M 15348:33:08.001920:13:23217,3+24:16:1813:244,5
238PACHUT Krzysztof 372SŁOPNICEM 4062M 15432:08:20.001104:46:26216,3+07:51:308:546,7
239N Daniel 358KRAKOWM 2012M 15515:18:34.001152:46:18216,0+4:1514,1
240CHEĆKO Daniel 350JAWORZNOM 4063M 15622:14:15.001152:40:04216,0+6:109,7
241BOHN Darek 296LEROY MERLIN KATOWICE BAILDONASOSNOWIECM 4064M 15775:48:00.001303:48:00214,3+51:31:1021:132,8
242GŁOWACKI Adrian 333ŚWINOUJŚCIEM 3052M 15820:49:40.001224:40:37211,9+5:5310,2
243KOGUTEK Rozalia 198KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK 205K 8539:58:48.001488:57:26210,4+15:41:5811:245,3
244BALCERAK Aleksandra 64K 3034K 8629:29:51.001897:10:44207,8+05:13:018:317,0
245ZOMERFELD Tomasz 414KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEM 4065M 15927:03:57.00720:55:18207,4+02:47:077:497,7
246ULAN Ania 21SZCZECINK 3035K 8780:46:51.001538:03:36206,6+56:30:0123:272,6
247BIAŁAS Konrad 258WARSZAWAM 4066M 16018:56:23.001249:16:44203,4+5:3510,7
248KTACZ Łukasz 322BEŁCHATÓWM 3053M 16118:49:22.001224:29:00201,9+5:3510,7
249SCHALLER Ronny 400CITYRUNNER BERLINRANGSDORFM 4067M 16237:04:34.00793:46:55201,6+12:47:4411:025,4
250DULNY Jarosław 363DULNY FOTOSZCZECINM 4068M 16330:38:52.001177:29:43201,6+06:22:029:076,6
251CHURZĘPA Ewelina 200WROCŁAWK 3036K 8840:17:06.001537:07:00201,1+16:00:1612:015,0
252KUŹMIŃSKA Weronika 88K 206K 8943:27:53.001896:59:38200,3+19:11:0313:014,6
253TYRAŃSKI Michał 22WOLNY ZAWODNIKGRYFICEM 3054M 16422:07:58.001945:06:09199,9+6:389,0
254DOMINIK Szymon 213KWISS.PLMYŚLENICEM 2013M 16519:48:39.001512:40:30199,8+5:5610,1
255KOGUTEK Agnieszka 196KS "SKARBY" ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK 4042K 9034:42:23.001464:54:01199,3+10:25:3310:265,7
256MENDYKA Łukasz 349KB AKTYWNI ŚRODA WLKP.ŚRODA WIELKOPOLSKAM 3055M 16621:49:57.001057:35:00197,7+6:379,1
257ZACHWIEJA Katarzyna 245KRAKÓWK 4043K 9124:25:24.001417:23:00197,0+00:08:347:268,1
258SKIERCZYŃSKI Zbigniew 101K2 PARTNERS DOBRAM 5024M 16722:11:27.001848:33:47195,8+6:488,8
259ANDREJCZUK Wiatek 73KLEOSINM 5025M 16835:15:05.001827:36:16195,1+10:58:1510:505,5
260GRZESIAK Maciej 335KRAKÓWM 4069M 16938:35:14.001248:49:21194,5+14:18:2411:545,0
261SZERMENT Eryk 388#SZERMENTTEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIM 3056M 17025:45:26.001032:54:19193,6+01:28:367:587,5
262KACZMAREK Monika 313WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄDĘBNOK 3037K 9219:57:22.001248:29:55192,1+6:139,6
263ZOWCZAK Dorota 292RAWA TEAMKOMORNIKIK 3038K 9320:25:05.001153:03:25189,9+6:279,3
264PAKMUR Michal 146BYLIOTYLISŁUPSKM 3057M 17139:34:17.001585:04:02186,9+15:17:2712:424,7
265WIEŻEL Hanna 54SZCZECINK 3039K 9434:35:16.001920:38:31185,0+10:18:2611:135,3
266MATUSIK Michał 71NIEPOŁOMICEM 3058M 17230:15:59.001898:17:13185,0+05:59:099:486,1
267KURKOWIAK Agnieszka 280POZNAŃK 4044K 9526:43:18.001368:51:08184,9+02:26:288:406,9
268FURMANEK Jarosław 432SZCZECINM 5026M 17319:25:30.00673:35:22184,6+6:189,5
269KRĘCISZ Arkadiusz 368WARSZAWAM 2014M 17438:50:32.001130:11:11183,8+14:33:4212:404,7
270ANIELSKA Anna 289KARLINOK 3040K 9628:23:19.001296:32:28181,5+04:06:299:236,4
271BIAŁKOWSKA Katarzyna 253SIADŁO DOLNEK 4045K 9729:04:50.001177:05:30178,6+04:48:009:466,1
272ZEIDLER Łukasz 337WARSZAWAM 3059M 17519:03:47.001224:58:36178,1+6:259,3
273WAWRZYNIAK Monika 361WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄK 3041K 9826:39:16.001104:56:05176,5+02:22:269:036,6
274STACHNIO Tomek 316WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄMIESZKOWICEM 2015M 17615:38:15.001224:58:46176,3+5:1911,3
275CHROBOCIŃSKA Elżbieta 97K 507K 9932:57:00.001824:35:47175,5+08:40:1011:155,3
276BOROWIECKA Joanna 312SZCZECINK 3042K 10044:14:21.001274:46:34175,4+19:57:3115:074,0
277GRAPATYN Piotr 431BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM 4070M 17732:38:21.00672:58:50174,7+08:21:3111:125,4
278WIERZBICKI Sebastian 410WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WIELKOPOLSKIM 3060M 17814:44:41.00720:39:48172,4+5:0711,7
279HAMIK Adam 240HAMTARIXBIERUŃM 3061M 17920:57:06.001440:49:43171,8+7:188,2
280SIWEK Magdalena 225SZCZECINK 3043K 10121:25:41.001440:24:40170,4+7:328,0
281SZYMAŃSKI Marek 408KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM 3062M 18018:31:35.00720:31:58168,8+6:359,1
282ZOMERFELD Maria 413KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEK 4046K 10234:56:38.00720:58:09168,7+10:39:4812:254,8
283SOBANSKI Artur 344SZCZECINM 3063M 18115:39:33.001248:28:58166,9+5:3710,7
284NOWAK Marcin 443KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WLKP.M 4071M 18214:27:54.00385:12:41166,5+5:1211,5
285SZYMCZAK Monika 162WOLINK 3044K 10323:41:58.001776:42:56164,7+8:386,9
286KOGUTEK Zuzanna 197KS ,,SKARBY" ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK 207K 10433:35:09.001560:51:57162,3+09:18:1912:254,8
287RACINOWSKI Marcin 412SZCZECINM 4072M 18314:44:56.00720:39:02160,7+5:3010,9
288BŁASZCZYK Kamil 379JEŹDŹCY APOKALIPSYKĘDZIERZYN KOŹLEM 2016M 18414:49:55.00721:00:04156,5+5:4110,6
289KULCZAK Paweł 210BRODOWOM 4073M 18537:12:00.001441:15:19156,5+12:55:1014:154,2
290BIELECKI Wojciech 429OSP WZGÓRZEBEŁŻYCEM 3064M 18614:18:56.00528:54:15156,2+5:2910,9
291KASPRZAK Magda 7RUN EXPERTMIERZYNK 4047K 10531:46:12.001921:25:19155,1+07:29:2212:174,9
292PASZKOWSKI Karol 113SZCZECINM 3065M 18722:06:56.001776:24:04150,2+8:506,8
293WEŁPA Albert 123DOLICEM 2017M 18818:52:38.001537:30:35147,8+7:397,8
294PALCZYNSKA Oksana 166STARGARDK 4048K 10617:14:19.001609:08:35147,5+7:008,6
295WEŁPA Adrian 199DOLICEM 2018M 18925:30:46.001513:18:48147,3+01:13:5610:235,8
296PŁUSA Adam 246WROCŁAWM 3066M 19018:15:39.001202:22:11147,0+7:278,1
297SEŃ Agata 264SZCZECINK 3045K 10733:04:45.00915:15:36146,4+08:47:5513:334,4
298TOWIAŃSKI Patryk 419SZCZECINM 3067M 19115:37:45.00648:52:52146,3+6:249,4
299RAJCZYK-PAPROCKA Anna 138RUN EXPERT TEAMSZCZECINK 4049K 10819:20:01.001320:47:42146,3+7:557,6
300SZARAWAGA Jacek 371SZCZECINM 2019M 19227:29:43.001128:51:58139,4+03:12:5311:505,1
301PAWLAK Emilia 411GORZÓW WIELKOPOLSKIK 4050K 10918:40:12.00720:54:29139,3+8:027,5
302SIWEK Piotr 321BEZRZECZEM 3068M 19324:51:15.001225:00:49138,5+00:34:2510:465,6
303RAĆ Monka 454DOBRAK 4051K 11019:11:20.00289:24:02138,4+8:197,2
304SĘK Marcin 273SZCZECINM 3069M 19414:11:35.001032:32:31134,1+6:219,4
305KUJAWA Joanna 390SZCZECINK 208K 11130:50:00.00889:17:00133,4+06:33:1013:524,3
306ZAJĄC Andrzej 128DRUŻYNA SZPIKUCZŁUCHÓWM 3070M 19513:49:36.001777:04:10132,8+6:149,6
307BOŁZAN Mariusz 317SZCZECINM 3071M 19614:26:03.00649:18:27131,4+6:359,1
308MATKOWSKI Jerzy 99SZCZECINM 4074M 19717:23:58.00842:00:01130,8+7:587,5
309KLIMASZEWSKA Teresa 115KRAKÓWK 3046K 11217:26:04.001824:38:06130,0+8:027,5
310KOBUS Ewelina 441-KATOWICEK 209K 11316:42:27.00385:04:26128,4+7:487,7
311GROCHOWSKI Marcin 221ŻMIGRÓDM 3072M 19818:13:30.00625:53:32127,9+8:327,0
312ZENEVICH Slava 209DIETLY.PLKRAKÓWM 2020M 19918:12:33.001371:24:12127,5+8:347,0
313KOZIEŁ Jacek 272GRYFINOM 4075M 20032:05:51.001225:54:54126,7+07:49:0115:123,9
314KUCHARCZYK Katarzyna 10K2 PARTNERS TEAMSZCZECINK 3047K 11422:22:55.001584:31:06122,1+10:595,5
315SKRZYPCZAK Marta 310SZCZECINK 4052K 11516:23:44.001777:05:50122,0+8:037,4
316BEDNARZ Paweł 334ZAWIERCIEM 3073M 20109:18:30.001152:48:54120,5+4:3812,9
317KĘDROŃ Karolina 220JAWORZNOK 3048K 11612:12:26.001176:18:14120,4+6:059,9
318SZUMIŁO Przemysław 373CHOJNAM 3074M 20215:08:59.001008:49:12120,2+7:337,9
319JASKUŁA Mariola 287SZCZECINK 4053K 11723:06:00.001200:38:03115,7+11:585,0
320GÓRA Grzegorz 331WARSZAWAM 3075M 20324:12:19.001249:13:04114,0+12:444,7
321KURASIŃSKA Dorota 188SZCZECINK 4054K 11817:23:49.001057:08:47106,7+9:466,1
322KASPRZAK Tomasz 34RUSZOWICEM 4076M 20416:05:03.001946:16:51106,2+9:056,6
323JANKOWSKA Dorota 144DF COOL RUNWARZYMICEK 3049K 11932:55:10.001417:15:27105,2+08:38:2018:463,2
324BIAŁAS Agnieszka 183RR RUNERKI ROMKASZCZECINK 4055K 12016:28:32.001488:54:22105,1+9:246,4
325URBAŃCZAK Szymon 404OSIECZNAM 3076M 20508:25:15.00408:43:38104,4+4:5012,4
326WARKOCZ Monika 175SZCZECINK 4056K 12128:41:21.001537:52:43104,1+04:24:3116:323,6
327ANDRZEJCZAK Beata 205RR RUNNERKI ROMKASZCZECINK 508K 12214:49:02.001512:48:05103,9+8:337,0
328KOZACZUK Sebastian 381OŁAWAM 4077M 20612:48:58.001105:18:43103,7+7:258,1
329KRZYWANIAK Andrzej 243WAŁBRZYCHM 4078M 20716:27:39.001321:33:36102,1+9:406,2
330MARKIEWICZ Ania 425WROCŁAWK 4057K 12316:58:45.00625:40:48100,5+10:085,9
331WRÓBLEWSKA Marta 430KOSZALINK 4058K 12410:43:17.00241:46:28100,1+6:259,3
332SZERMENT Magdalena 389#SZERMENTTEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIK 3050K 12511:27:20.00576:28:4996,2+7:088,4
333MADEJ Dominika 211KRAKÓWK 2010K 12620:14:46.001440:37:1995,0+12:474,7
334MIKOŁAJCZYK Michał 324UNIVERSITY OF WARSAWWARSZAWAM 2021M 20810:46:43.00984:36:0494,3+6:518,7
335BAŁABUCH Marcin 237SZCZECINM 2022M 20909:55:33.001176:18:4293,4+6:229,4
336AKSAMITOWSKI Robert 161WARSZAWAM 4079M 21015:08:04.001489:08:1392,7+9:476,1
337DROŻDŻAL Olga 190POZNAŃK 2011K 12717:29:09.00913:05:3190,6+11:345,2
338ZAJĄC Krzysztof 68WKURW_TEAM/BEZULTRADZIKIPOZNAŃM 4080M 21111:26:32.00792:36:0890,3+7:367,9
339KORBA Krzysztof 314TURZA ŚLĄSKAM 3077M 21212:52:41.001128:35:4190,1+8:347,0
340MUZYKIEWICZ Łukasz 438SZCZECINM 3078M 21322:59:19.00554:23:5290,1+15:183,9
341CHROBOCINSKI Daniel 98M 2023M 21411:12:36.001393:16:3488,6+7:357,9
342WIERUSZEWSKA Agata 319WARSZAWAK 4059K 12813:34:24.00169:47:2687,5+9:186,4
343MATUSZAK Anita 241MATUSZAK TEAMSZCZECINK 4060K 12909:05:35.00721:23:1687,2+6:159,6
344KUZNIARSKI Przemyslaw 26KASKADA SZCZECIN RUGBY KLUBSZCZECINM 3079M 21508:39:46.001584:16:4786,3+6:0110,0
345KOZŁOWSKA Bożena 147ŚWIĘTOCHŁOWICEK 4061K 13019:09:24.001561:21:5584,9+13:324,4
346SAJA Przemysław 38ENDORFINA NOWOGARDM 3080M 21610:00:38.001656:55:2784,8+7:048,5
347PETERSBURSKI Robert 286K2 TEAMSZCZECINM 4081M 21709:27:28.00648:48:2984,4+6:438,9
348WIDERKIEWICZ Maciej 178KOWALEM 2024M 21808:02:28.001536:54:4883,9+5:4410,4
349STYLSKA Anna 450SZCZECINK 4062K 13112:04:09.00289:28:5280,8+8:576,7
350WITKOWSKA Agnieszka 215WARSZAWAK 3051K 13218:06:54.001297:04:1478,8+13:474,3
351BOGUSŁAWSKI Rafał 439GRUPAPOLMOTOR / RENAULTSZCZECINM 4082M 21910:43:49.00433:23:2376,7+8:237,1
352JASKUŁA Kamil 323SZCZECINM 4083M 22014:31:16.001033:04:3475,2+11:355,2
353KONIKOWSKA Julia 256SZCZECINK 3052K 13308:19:11.001032:58:1273,3+6:488,8
354RAĆ Sara 455DOBRAK-OPEN 1K 13411:09:41.00241:22:0473,3+9:086,6
355MATUSZEWSKA Magdalena 192RRSZCZECINK 4063K 13509:39:00.001176:44:0772,2+8:017,5
356SZORTYKA Rafał 224SINIARZEWOM 3081M 22110:12:44.001368:36:5471,9+8:317,0
357WASILEWSKA Agata 106PRZECŁAWK 2012K 13607:53:10.001800:23:2571,4+6:379,1
358BRATKOWSKI Krzysztof 279GRUPA POLMOTORPRZECŁAWM 3082M 22207:04:01.001153:25:0470,5+6:0010,0
359KUPIS Aleksandra 218WARZYMICEK 2013K 13715:02:13.001298:40:4169,3+13:014,6
360WOŁOSIK Dominik 423OPPBIAŁYSTOKM 3083M 22307:21:24.00648:51:0368,7+6:259,3
361WÓJCIK Mariusz 311ŻE CO?SZCZECINM 4084M 22407:11:07.001152:56:0165,6+6:349,1
362LEMAŃSKA-BŁAŻOWSKA Elżbieta 231WROCŁAWK 3053K 13821:02:18.001464:40:0265,2+19:213,1
363HAŁAS Renata 42SZYBCIEJ NIE MOFEK 509K 13915:20:54.001441:28:5061,1+15:044,0
364JUDEK Krzysztof 165MIERZYNM 607M 22514:13:12.001224:25:4461,0+13:594,3
365WARKOCZ Adam 176SZCZECINM 4085M 22611:48:26.00385:54:0860,3+11:445,1
366GRZYWACZ Karol 348LOLO TEAMGDYNIAM 3084M 22705:06:06.00744:52:5059,8+5:0711,7
367WĄSIK Rafał 277#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIM 4086M 22816:25:04.001177:28:0259,3+16:363,6
368PAPSKI Mateusz 16ALLONS-Y!POBIEROWOM 3085M 22906:29:00.001129:07:0159,2+6:349,1
369KARWIK Asia 185RR RUNNERKI ROMKASZCZECINK 2014K 14007:33:32.001440:55:1157,9+7:497,7
370KOBYLNIK Agata 118SZCZECINK 3054K 14107:52:05.001512:20:1757,5+8:127,3
371KWAPIŃSKI Paweł 338SZCZECINM 3086M 23006:50:08.001200:26:0556,4+7:168,3
372MAZURO Piotr 392POZNAŃM 2025M 23105:38:27.00288:54:3853,2+6:219,4
373KURJATA Anna 448SZCZECINK 3055K 14210:33:07.00360:56:2251,5+12:174,9
374TALAROWSKI Paweł 447KRASNYSTAWM 3087M 23204:47:50.00288:59:2751,3+5:3610,7
375KAMIŃSKI Kamil 376KAMIŃSKI TEAMLUBINM 3088M 23304:25:08.00936:46:1550,5+5:1511,4
376WŁADKOWSKA Agnieszka 288SZCZECINK 4064K 14311:06:46.001249:48:0050,4+13:134,5
377KUCHARCZYK Maciek 440PRZEWORSKM 4087M 23405:00:59.00240:36:5549,8+6:029,9
378DOBRZYŃSKA Dorota 409SUCHAŃK 5010K 14406:02:23.00720:39:0148,2+7:318,0
379MIŁOSŁAWSKA Iga 270WARSZAWAK 2015K 14508:31:04.001008:16:5748,2+10:365,7
380ŚPIEWAK Konrad 45BIEGOWY KLUB FAJTERÓWM 3089M 23511:16:11.001682:28:5047,5+14:144,2
381BAZELA Marta 269SWINDONK 2016K 14608:17:08.00193:16:3945,5+10:555,5
382GRZYWNA Grzegorz 407BIAŁY KRUKLUBLINIECM 2026M 23603:30:28.00432:31:2045,0+4:4012,8
383WAHN Przemysław 395SZCZECINM 3090M 23704:02:26.00744:51:4244,5+5:2611,0
384CIURUŚ Agnieszka 393SZCZECINK 4065K 14707:23:52.00744:34:2642,4+10:285,7
385GUZ Sabina 436PLESZEWK 5011K 14810:47:09.00505:23:1041,0+15:473,8
386LEWSZYK Anna 435SZCZECINK 5012K 14904:16:24.00456:39:2240,1+6:239,4
387MADEJ Maciej 434KIEŁCZÓWM 4088M 23805:35:10.00456:45:0339,7+8:267,1
388WALCZAK Natalia 365PKASADYK 3056K 15017:00:19.00700:41:1339,3+25:572,3
389KONIKOWSKI Daniel 255SZCZECINM 3091M 23903:43:51.00648:27:5436,0+6:139,6
390JAKÓBCZAK Karolina 102KAMIONKA, KOŁO PIASECZNAK 3057K 15106:25:41.001296:42:1034,5+11:105,4
391BŁAZOWSKI Tomasz 236WROCŁAWM 3092M 24014:17:13.001369:02:5534,3+24:592,4
392STARUCH Mariusz 451BOLESŁAWIECM 4089M 24106:25:05.00240:52:2234,2+11:155,3
393TEŚLUK Marcin 67CHOSZCZNOM 3093M 24203:00:05.00528:35:5134,0+5:1711,3
394JADASZ Mirosław 437MIKOŁÓWM 3094M 24304:35:46.00193:24:5733,9+8:087,4
395MICHALSKI Piotr 48LIDER PITERRACOTM 2027M 24407:00:12.00936:47:3133,3+12:374,8
396LITWINIAK Izabela 304GOLENIÓWK 4066K 15205:48:28.00744:33:1131,6+11:015,4
397MACULEWICZ Łukasz 449GRUPA POLMOTORSZCZECINM 3095M 24506:23:31.00313:20:0431,4+12:124,9
398KOZULA Tomasz 155CHORZÓWM 3096M 24606:34:32.001249:18:3631,0+12:434,7
399BINEROWSKA Edyta 274SZCZECINK 3058K 15308:59:45.001296:30:4829,8+18:063,3
400PATYNOWSKI Maciej 405RÓŻAŃSKOSZCZECINM 3097M 24703:05:47.00216:33:2128,7+6:279,3
401BRZOZOWSKI Andrzej 156CHORZÓWM 5027M 24805:06:12.001392:37:4928,5+10:445,6
402DROŻDŻAL Agnieszka 189SZCZECINK 4067K 15407:05:23.00361:02:5428,5+14:554,0
403REINHOLZ Elżbieta 391SZCZECINK 4068K 15503:02:03.00193:05:2928,4+6:249,4
404GRAJ Ewa 341KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAPOZNAŃK 4069K 15603:06:58.00337:05:4728,1+6:399,0
405LIS-WILKOSZ Anna 208ŻERNIKI MAŁEK 3059K 15706:22:49.00361:10:1528,0+13:404,4
406OLEK Zbigniew 29M 3098M 24903:35:19.00505:09:4327,7+7:467,7
407MIJAL Przemysław 152ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINM 4090M 25003:06:23.00145:39:1423,4+7:577,5
408PRZYŁUSKI Robert 180OSLOM 4091M 25102:26:00.00121:47:0023,0+6:209,5
409KRAMER Krzysztof 459DAMAGE INCORPORATEDSZCZECINM 3099M 25202:20:03.00048:48:4620,8+6:438,9
410GĄCEŻEWICZ Piotr 369GRUDZIĄDZM 4092M 25304:33:15.00602:06:2420,6+13:154,5
411PAC Paweł 336GRZEDZICEM 30100M 25405:05:31.00745:07:2520,6+14:494,0
412BOROWIECKI Grzegorz 320SZCZECINM 30101M 25505:22:41.001032:32:0918,7+17:153,5
413KUBIAK Kacper 421PAWŁOWICEPAWŁOWICEM 2028M 25601:14:59.00648:24:1315,1+4:5812,0
414KRYSTEK Magdalena 456PABIANICEK 3060K 15801:37:43.00120:16:2713,0+7:328,0
415TALAROWSKA Agnieszka 446KRASNYSTAWK 3061K 15902:04:17.00168:46:2512,7+9:476,1
416DUNAJ Przemysław 397SZCZECINM 4093M 25701:06:09.00552:33:0210,4+6:219,4
417FINKIELMAN Pawel 105M 608M 25800:54:00.00000:28:0010,4+5:1111,5
418GOŁĘBIEWSKI Daniel 81M 30102M 25901:52:44.00097:09:239,2+12:154,9
419PAWLIK Aneta 137DĄBROWA BISKUPIAK 2017K 16001:04:53.001752:13:019,1+7:078,4
420MICHALEWICZ Katarzyna 359DĄBROWAK 4070K 16101:59:55.00793:21:328,9+13:284,5
421KOZŁOWSKI Witold 384WARSZAWAM 30103M 26001:00:51.00000:34:278,5+7:118,3
422STAROSTA Filip 145DF COOL RUNWARZYMICEM 30104M 26100:41:00.00000:41:007,6+5:2311,1
423KUZIMSKA Maja 457GDYNIAK 3062K 16200:43:58.00048:20:216,7+6:369,1
424BAJGER Bartosz 398SZCZECINM 2029M 26200:46:12.00000:46:126,6+7:008,6
425BEDNAREK Anna 433GRABICAK 3063K 16302:11:45.00049:29:556,4+20:352,9
426BARTKOWIAK Waldemar 252ŚREMM 30105M 26300:36:17.00024:18:076,1+5:5610,1
427DZBANUSZEK Mariusz 345BIEGOWE WARSZEWOSZCZECINM 30106M 26400:38:22.00000:38:226,0+6:239,4
428DZBANUSZEK Krzysztof 347TRENINGI U MISTRZA ALEXASZCZECINM 30107M 26500:31:54.00000:31:545,0+6:229,4
Znaleziono 428 wynik(ów)