BIEGOWA EKSPEDYCJA ŚLADAMI INKÓW
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2022-04-11
Miejsce : Polska
Dystans : 332 km
Zgłoszonych : 37
Wystartowało : 36
Nie ukończyło : 28
Ukończyło : 8
Na trasie : 28
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BATOR Zbigniew 20WARSZAWAM-OPEN 1M 1047:44:46.032d 02:21:59332,0+00:00:008:377,0
2WOJTANIS Magdalena 14SPCTORUŃK-OPEN 1K 1048:46:17.032d 02:47:45332,0+01:01:578:486,8
3PODKAŃSKI Krzysztof 10INOWROCŁAWM-OPEN 2M 2050:36:14.027d 00:28:55332,0+02:51:579:086,6
4MUCHA Grzegorz 17KLUB KARATE SHOTOKAN "KACHI"ŁÓDŹM-OPEN 3M 3051:27:02.011d 04:34:09332,0+03:42:569:176,5
5KULCZAK Paweł 8BRODOWOM-OPEN 4M 4054:58:12.032d 01:17:10332,0+07:13:579:566,0
6SZAJKOWSKA Ewa 3WARSZAWAK-OPEN 2K 2073:27:56.021d 02:14:13332,0+25:43:0113:164,5
7KROK Krzysztof 22MUSZYNAM-OPEN 5M 5073:28:48.031d 02:38:57332,0+25:44:0013:164,5
8MORAWSKI Piotr 9OTWOCKM-OPEN 6M 6078:12:35.022d 02:44:55332,0+30:27:5914:084,2
9STEFANICKI Marek 2ŚWINOUJŚCIEM-OPEN 7M 7054:29:54.029d 01:31:35305,4+06:45:0110:425,6
10MŁYNARCZYK Tatiana 21WOŁCZKOWOK-OPEN 3K 3028:16:17.032d 01:51:08288,7+5:5210,2
11WIRA Mariusz 25KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIM-OPEN 8M 8019:56:16.032d 00:52:49245,4+4:5212,3
12SIWAK Łukasz 15DPT RUN TEAM SZCZECINSZCZECINM-OPEN 9M 9032:17:48.035d 00:59:22241,7+8:017,5
13ŁUTOWICZ Gabriela 30SZCZECINK-OPEN 4K 4038:53:14.025d 01:14:58205,1+11:225,3
14STRZELEC Tomasz 7KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-OPEN 10M 10021:42:34.034d 00:54:18189,5+6:528,7
15KARCZEWSKI Mariusz 11GRYFICEM-OPEN 11M 11019:29:50.036d 02:04:04183,7+6:229,4
16ZAKRZEWSKA Kasia 18WARSZAWAK-OPEN 5K 5023:54:00.032d 01:40:00149,4+9:356,3
17RACINOWSKI Marcin 31SZCZECINM-OPEN 12M 12011:55:16.024d 00:34:51142,7+5:0012,0
18WĄSIK Rafał 23#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIM-OPEN 13M 13026:51:00.033d 01:05:18140,5+11:275,2
19SEMENIUK Igor 5SEMENIUK INTERIOR DESIGNSZCZECINM-OPEN 14M 14016:31:03.036d 00:50:14136,0+7:178,2
20WOŹNIAK Mariusz 27GRÓJECM-OPEN 15M 15011:36:02.033d 00:30:46114,5+6:049,9
21GRYGIELEWICZ Leszek 19BEZRZECZEM-OPEN 16M 16009:45:24.022d 00:59:06103,3+5:4010,6
22MUSKAŁA Mateusz 6SOSNOWIECM-OPEN 17M 17019:32:23.035d 00:58:5097,5+12:015,0
23WALIGÓRSKI Tomasz 26GDYNIAM-OPEN 18M 18006:20:47.024d 00:44:0188,0+4:1913,9
24KUPIS Katarzyna 12RUN EXPERT TEAMWARZYMICEK-OPEN 6K 6025:30:06.020d 02:21:0178,8+19:253,1
25GAŁUSZKA Agnieszka 28POLICEK-OPEN 7K 7022:13:54.026d 01:29:5666,2+20:083,0
26WĄSIATYCZ Iwona 32BARANOWOK-OPEN 8K 8008:51:13.019d 00:45:5263,7+8:207,2
27KRAMARZ Tomasz 29SZCZECINM-OPEN 19M 19007:43:37.025d 00:48:5362,8+7:228,1
28WĄSIK Gabriela 24#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIK-OPEN 9K 9013:57:35.028d 00:50:5861,8+13:334,4
29KURKOWIAK Agnieszka 4POZNAŃK-OPEN 10K 10009:13:29.025d 01:30:5647,0+11:465,1
30WŁODARCZAK Paweł 35SZCZECINM-OPEN 20M 20004:22:18.06d 01:27:3531,0+8:277,1
31BAŁABUCH Marcin 34SZCZECINM-OPEN 21M 21002:46:27.028d 00:17:3230,5+5:2711,0
32MACULEWICZ Łukasz 16SZCZECINM-OPEN 22M 22009:27:20.017d 02:21:3729,8+19:023,2
33KUPIS Krzysztof 13WARZYMICEM-OPEN 23M 23008:33:31.013d 02:49:3027,7+18:323,2
34KUCHARCZYK Kaśka 1SZCZECINK-OPEN 11K 11002:05:08.012d 00:53:379,6+13:024,6
35ZARKOVA Denitsa 33POZNAŃK-OPEN 12K 12001:32:15.00d 01:32:155,1+18:053,3
36GRAPATYN Piotr 36BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-OPEN 24M 24000:52:02.00d 00:52:024,7+11:045,4
Znaleziono 36 wynik(ów)