BIEGUN B4 - BEFORE
Biegun - Klątwa Majtka
Organizator : OCR Events
Data : 2021-07-04
Miejsce : Gdynia
Dystans : 3 km
Zgłoszonych : 77
Wystartowało : 61
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 59
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | B4 - Kobiety | B4 - Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1DĄBROWSKI Mirek 1251RunedaREDAB4 - Mężczyźni1M 12021-07-04 09:56:4400:42:03.05 14:014,3
2BUJNICKI Marcin 1267PASŁĘKB4 - Mężczyźni2M 22021-07-04 09:56:4400:45:16.60+00:03:1315:054,0
3MILLER Natalia 1236RUMIAB4 - Kobiety1K 12021-07-04 09:56:4300:49:20.20+00:07:1716:263,6
4MULLER Aleksandra 1241GDYNUAB4 - Kobiety2K 22021-07-04 10:03:4000:50:07.40+00:08:0416:423,6
5LUBAŃSKA Anna 1242WARSZAWAB4 - Kobiety3K 32021-07-04 10:03:4000:50:07.50+00:08:0416:423,6
6SEROCKA Basia 1309NOWY DWÓR GDAŃSKIB4 - Kobiety4K 42021-07-04 10:10:4800:52:07.90+00:10:0417:223,5
7LIPERTOWICZ Adrianna 1226Crazy FishGRYFICEB4 - Kobiety5K 52021-07-04 10:03:3900:52:30.10+00:10:2717:303,4
8PAPKE Artur 1283PĘTKOWICEB4 - Mężczyźni3M 32021-07-04 10:03:4000:52:30.95+00:10:2717:303,4
9KĘDZIERSKA Ewelina 1228GRYFICEB4 - Kobiety6K 62021-07-04 10:03:4000:52:32.70+00:10:2917:303,4
10PIOTROWSKI Radosław 1235GDYNIAB4 - Mężczyźni4M 42021-07-04 10:03:3900:52:32.85+00:10:2917:303,4
11MAJCHRZAK Adriana 1293GDYNIAB4 - Kobiety7K 72021-07-04 09:56:4300:53:12.70+00:11:0917:443,4
12WOJDRY Błażej 1296DECATHLON RUMIAŁÓDŹB4 - Mężczyźni5M 52021-07-04 10:03:4001:00:51.95+00:18:4820:173,0
13KORALEWSKA Irena 1284SADLINKIB4 - Kobiety8K 82021-07-04 10:03:4201:01:53.40+00:19:5020:372,9
14SADOWSKI Piotr 1255RUMIAB4 - Mężczyźni6M 62021-07-04 10:10:4801:02:56.95+00:20:5320:582,9
15SZOPA Cezary 1247RunedaGDYNIAB4 - Mężczyźni7M 72021-07-04 10:10:4701:02:57.85+00:20:5420:592,9
16JANKOWSKA Sandra 1234RUMIAB4 - Kobiety9K 92021-07-04 10:10:4701:03:01.00+00:20:5721:002,9
17KOWERDEJ Kamila 1272GDYNIAB4 - Kobiety10K 102021-07-04 10:03:4501:05:26.30+00:23:2321:482,8
18KARSZNIA Krzysztof 1276ŻELISTRZEWOB4 - Mężczyźni8M 82021-07-04 10:03:4201:05:26.90+00:23:2321:482,8
19KAMIŃSKI Damian 1275GDYNIAB4 - Mężczyźni9M 92021-07-04 10:03:4401:05:27.95+00:23:2421:492,8
20LECH Rafał 1291Css szfaWILAMOWOB4 - Mężczyźni10M 102021-07-04 10:03:4101:05:31.30+00:23:2821:502,7
21POROŻYŃSKA Maria 1288GDAŃSKB4 - Kobiety11K 112021-07-04 10:03:4101:05:32.15+00:23:2921:502,7
22MAŁKOWSKI Michał 1239GDAŃSKB4 - Mężczyźni11M 112021-07-04 10:03:4501:06:16.90+00:24:1322:052,7
23KWIATKOWSKI Sebastian 1290Drākens IławaIŁAWAB4 - Mężczyźni12M 122021-07-04 10:03:4001:06:38.95+00:24:3522:122,7
24KWIATKOWSKA Joanna 1289Let's Go 40+ ArmagedonIŁAWAB4 - Kobiety12K 122021-07-04 10:03:4101:07:24.90+00:25:2122:282,7
25BUSZMANN Tomasz 1257RUNEDAREDAB4 - Mężczyźni13M 132021-07-04 10:10:4701:07:28.05+00:25:2522:292,7
26WITOS-MALINOWSKA Maja 1238GDAŃSKB4 - Kobiety13K 132021-07-04 10:10:4801:07:28.40+00:25:2522:292,7
27JĘDRZEJCZAK Kamil 1262RunedaSOPOTB4 - Mężczyźni14M 142021-07-04 10:10:4901:07:29.35+00:25:2622:292,7
28MATCZAK Natalia 1279GDAŃSKB4 - Kobiety14K 142021-07-04 10:10:4901:07:30.00+00:25:2622:302,7
29MATCZAK Marta 1278KOŁOBRZEGB4 - Kobiety15K 152021-07-04 10:10:4801:07:31.20+00:25:2822:302,7
30TOWARNICKI Arkadiusz 1266GDYNIAB4 - Mężczyźni15M 152021-07-04 10:10:4901:07:31.55+00:25:2822:302,7
31GROCHOWIECKI Krzysztof 1287GDAŃSKB4 - Mężczyźni16M 162021-07-04 09:56:4501:07:59.70+00:25:5622:392,6
32MARDZIŃSKA Sylwia 1259RunedaWEJHEROWOB4 - Kobiety16K 162021-07-04 09:56:4501:08:18.60+00:26:1522:462,6
33KOWALSKI Henryk 1281KWIDZYNB4 - Mężczyźni17M 172021-07-04 09:56:4401:08:20.60+00:26:1722:462,6
34SZOPA Małgorzata 1246RunedaGDYNIAB4 - Kobiety17K 172021-07-04 09:56:4401:08:20.90+00:26:1722:462,6
35STOLIŃSKA Michalina 1256RunedaREDAB4 - Kobiety18K 182021-07-04 09:56:4401:08:21.00+00:26:1722:472,6
36MALINOWSKI Michał 1237GDAŃSKB4 - Mężczyźni18M 182021-07-04 09:56:4501:08:21.10+00:26:1822:472,6
37BLADOWSKA Katarzyna 1245RunedaREDAB4 - Kobiety19K 192021-07-04 09:56:4401:08:21.45+00:26:1822:472,6
38GRABOWSKA Agnieszka 1261RUNEDAREDAB4 - Kobiety20K 202021-07-04 09:56:4401:08:21.80+00:26:1822:472,6
39KRASIŃSKA-MITRA Ewa 1250RUNEDAGDYNIAB4 - Kobiety21K 212021-07-04 09:56:4401:08:22.15+00:26:1922:472,6
40BAŁTRUSZEWICZ Magda 1252RunedaWEJHEROWOB4 - Kobiety22K 222021-07-04 09:56:4401:08:22.30+00:26:1922:472,6
41MATYJASIK Hubert 1292IŁAWAB4 - Mężczyźni19M 192021-07-04 09:56:4501:08:22.80+00:26:1922:472,6
42PŁUCIENNIK Joanna 1258RunedaRUMIAB4 - Kobiety23K 232021-07-04 09:56:4301:08:22.95+00:26:1922:472,6
43BAŁDYGA Anna 1243REDAB4 - Kobiety24K 242021-07-04 09:56:4301:08:23.25+00:26:2022:472,6
44PĘDZIK Marek 1277GRYFICEB4 - Mężczyźni20M 202021-07-04 09:56:4501:08:23.35+00:26:2022:472,6
45PAWLAK Bartosz 1286GDAŃSKB4 - Mężczyźni21M 212021-07-04 09:56:4501:08:23.85+00:26:2022:472,6
46HINC-ZARDECKA Natalia 1248RunedaREDAB4 - Kobiety25K 252021-07-04 09:56:4401:08:24.00+00:26:2022:482,6
47SZOPA Cezary 1038RunedaGDYNIAB4 - Mężczyźni22M 222021-07-04 09:56:4301:08:27.65+00:26:2422:492,6
48KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1328B4 - Kobiety26K 262021-07-04 11:22:1801:10:27.30+00:28:2423:292,6
49FIKUS Anna 1299B4 - Kobiety27K 272021-07-04 10:03:4301:10:40.40+00:28:3723:332,5
50KORNICZEWICZ Anna 1297ZĄBKIB4 - Kobiety28K 282021-07-04 10:03:4301:10:46.75+00:28:4323:352,5
51BUJNICKA Magdalena 1270PASŁĘKB4 - Kobiety29K 292021-07-04 10:03:4201:15:30.70+00:33:2725:102,4
52CHOJNICKA Joanna 1268PASŁĘKB4 - Kobiety30K 302021-07-04 10:03:4101:15:33.45+00:33:3025:112,4
53. . 1039  12021-07-04 10:03:4201:15:33.85+00:33:3025:112,4
54TOWARNICKA Izabela 1265DAMROKI¸ 19/5B4 - Kobiety31K 312021-07-04 09:56:4501:15:56.20+00:33:5325:182,4
55PRZYBYLSKA Aleksandra 1285Elite TeamGDYNIAB4 - Kobiety32K 322021-07-04 09:56:4501:15:58.35+00:33:5525:192,4
56KOMORKIEWICZ Karol 1249RunedaREDAB4 - Mężczyźni23M 232021-07-04 09:56:4701:16:02.45+00:33:5925:202,4
57LITEWSKA Joanna 1264B4 - Kobiety33K 332021-07-04 09:56:4601:16:07.95+00:34:0425:222,4
58SILCZUK Patrycja 1294DECATHLON RUMIARUMIAB4 - Kobiety34K 342021-07-04 11:32:4201:18:53.00+00:36:4926:172,3
59GELO Patryk 1295DECATHLON RUMIAREDAB4 - Mężczyźni24M 242021-07-04 11:32:4301:18:57.10+00:36:5426:192,3
Niesklasyfikowani
OBSZAŃSKA Małgorzata 1269PASŁĘKB4 - Kobiety2021-07-04 10:03:42 DNF--
TORZEWSKI Tomasz 1240PODESZWA TEAMGDAŃSKB4 - Mężczyźni2021-07-04 10:03:42 DNF--
Znaleziono 61 wynik(ów)