BIEGUN B4 - BEFORE
Biegun - Leśne Tornado
Organizator : OCR Events
Data : 2021-11-07
Miejsce : Gdynia
Dystans : 3 km
Zgłoszonych : 87
Wystartowało : 45
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 44
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | B4 - Kobiety | B4 - Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KRĘGIELSKI Filip 551B4 - Mężczyźni1M 12021-11-07 11:10:4100:30:25.40 10:085,9
2JANKOWIAK Filip 1495B4 - Mężczyźni2M 22021-11-07 11:01:4800:36:08.75+00:05:4312:025,0
3KRAWIEC Anna 1520B4 - Kobiety1K 12021-11-07 11:01:4800:50:43.15+00:20:1716:543,5
4BRETES Zuzanna 1634B4 - Kobiety2K 22021-11-07 11:08:4600:51:01.75+00:20:3617:003,5
5ZIELIŃSKA Zuzanna 1580B4 - Kobiety3K 32021-11-07 11:01:4800:53:44.50+00:23:1917:543,3
6BEDNAREK Kornelia 1627B4 - Kobiety4K 42021-11-07 11:08:4600:57:54.30+00:27:2819:183,1
7ZIELIŃSKI Igor 1638B4 - Mężczyźni3M 32021-11-07 11:08:4701:04:02.80+00:33:3721:202,8
8GRUSZCZYŃSKI Jakub 1630B4 - Mężczyźni4M 42021-11-07 11:08:4701:06:09.45+00:35:4422:032,7
9PIĄTKOWSKA Bartek 0104B4 - Mężczyźni5M 52021-11-07 11:08:4901:06:14.55+00:35:4922:042,7
10BUJNICKA Magdalena 1410B4 - Kobiety5K 52021-11-07 11:01:4501:06:35.15+00:36:0922:112,7
11BUJNICKI Marcin 1422B4 - Mężczyźni6M 62021-11-07 11:01:4501:06:36.50+00:36:1122:122,7
12SZCZEPANIAK Sebastian 1637B4 - Mężczyźni7M 72021-11-07 11:08:4801:09:28.80+00:39:0323:092,6
13ZAWIERUCHA Mateusz 1631B4 - Mężczyźni8M 82021-11-07 11:08:4901:09:29.40+00:39:0423:092,6
14JAKUBCZAK Ola 0106B4 - Kobiety6K 62021-11-07 11:08:4701:09:29.70+00:39:0423:092,6
15PILACKI Maciej 1633B4 - Mężczyźni9M 92021-11-07 11:08:4801:09:29.75+00:39:0423:092,6
16KAPITUŁA Kamil 1636B4 - Mężczyźni10M 102021-11-07 11:08:4801:09:49.90+00:39:2423:162,6
17FILIPCEWICZ Jan 1458B4 - Mężczyźni11M 112021-11-07 11:01:5001:10:10.00+00:39:4423:232,6
18ŚLIWECKA Dorota 1445B4 - Kobiety7K 72021-11-07 11:01:5001:10:10.85+00:39:4523:232,6
19MAĆKOWSKA Edyta 1529B4 - Kobiety8K 82021-11-07 11:01:4801:10:35.15+00:40:0923:312,6
19GLINKA Tomasz 1490B4 - Mężczyźni12M 122021-11-07 11:01:4801:10:35.15+00:40:0923:312,6
21TROCHELEPNA Anna 1628OstojaB4 - Kobiety9K 92021-11-07 11:01:4901:10:37.95+00:40:1223:322,5
22SHYPUK Kateya 1629OstojaB4 - Kobiety10K 102021-11-07 11:01:4901:10:40.75+00:40:1523:332,5
23MIGACZ Krzysztof 1635B4 - Mężczyźni13M 132021-11-07 11:01:4801:10:44.00+00:40:1823:342,5
24STRZAŁKA Laura 0109B4 - Kobiety11K 112021-11-07 11:08:4701:11:32.05+00:41:0623:502,5
25GOŁYŹNIAK Antonina 1639B4 - Kobiety12K 122021-11-07 11:08:4701:11:40.20+00:41:1423:532,5
26WILLMA Karolina 1516B4 - Kobiety13K 132021-11-07 11:01:4601:13:05.75+00:42:4024:212,5
27CEMPA Ada 1425B4 - Kobiety14K 142021-11-07 11:01:4601:13:05.95+00:42:4024:212,5
28ZIELIŃSKA Maria 1599B4 - Kobiety15K 152021-11-07 11:08:4801:13:10.75+00:42:4524:232,5
29LASKOWSKA Agata 1521B4 - Kobiety16K 162021-11-07 11:01:4501:14:44.95+00:44:1924:542,4
30KLOTZKE Rafał 1510B4 - Mężczyźni14M 142021-11-07 11:01:4501:15:01.85+00:44:3625:002,4
31DOBBEK Agnieszka 1448B4 - Kobiety17K 172021-11-07 11:01:4401:15:02.95+00:44:3725:002,4
32LEWANDOWSKA Sara 1626B4 - Kobiety18K 182021-11-07 11:08:4701:15:25.00+00:44:5925:082,4
33KUŹNIARSKA Roksana 0120B4 - Kobiety19K 192021-11-07 11:08:4701:18:42.00+00:48:1626:142,3
34BUJNICKI Marcin 28PASŁĘKB4 - Mężczyźni15M 152021-11-07 11:01:4201:28:31.00+00:58:0529:302,0
35POTRAC Anna 1388B4 - Kobiety20K 202021-11-07 11:01:4801:31:11.35+01:00:4530:232,0
36ZIEMANN Daniel 1098B4 - Mężczyźni16M 162021-11-07 11:01:4701:31:12.25+01:00:4630:242,0
37MIKOŁAJCZYK Klaudia 1584B4 - Kobiety21K 212021-11-07 11:01:4601:31:12.90+01:00:4730:242,0
38SZUR Paweł 1515B4 - Mężczyźni17M 172021-11-07 11:01:4601:31:13.75+01:00:4830:242,0
39DUDKOWSKI Seweryn 1454B4 - Mężczyźni18M 182021-11-07 11:01:4601:31:14.00+01:00:4830:242,0
40BAGIŃSKA Joanna 1400REDAB4 - Kobiety22K 222021-11-07 11:01:4701:31:14.55+01:00:4930:242,0
41WITOS-MALINOWSKA Maja 1512B4 - Kobiety23K 232021-11-07 11:01:5001:31:22.15+01:00:5630:272,0
42BEZPYATA Oksana 1402B4 - Kobiety24K 242021-11-07 11:01:4901:31:22.80+01:00:5730:272,0
43CHAVEZ Mario 1427B4 - Mężczyźni19M 192021-11-07 11:01:4901:31:23.25+01:00:5730:272,0
44MALINOWSKI Michał 1576B4 - Mężczyźni20M 202021-11-07 11:01:4901:31:23.55+01:00:5830:272,0
Niesklasyfikowani
DEMBEK Diana 1447B4 - Kobiety2021-11-07 11:08:48 DNF--
Znaleziono 45 wynik(ów)