Organizator : OCR Events
Data : 2021-11-06
Miejsce : Gdynia
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 116
Wystartowało : 96
Nie ukończyło : 28
Ukończyło : 68
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startu2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SERAFIŃSKI Maciej 10RAJSPORT ACTIVEKONINElite Mężczyzn1M 12021-11-06 12:59:4600:21:5900:31:3600:56:5201:06:26.90 6:389,0
2KRAUCHANKA Aliaksandr 91WARSZAWAElite Mężczyzn2M 22021-11-06 13:19:4100:23:5700:33:5700:59:4901:09:18.50+00:02:516:558,7
3SZULWACH Cezary 0107Biegun OCR TeamElite Mężczyzn3M 32021-11-06 13:19:4300:24:1400:34:3301:00:3601:13:13.70+00:06:467:198,2
4JACIÓW Paweł 15WATAHAPRZEMYŚLElite Mężczyzn4M 42021-11-06 12:59:4600:25:0300:36:2501:03:3801:13:43.30+00:07:167:228,1
5BĄK Daniel 18Biegun ocr teamGDAŃSKElite Mężczyzn5M 52021-11-06 12:59:4600:23:5800:35:1401:03:0401:13:58.85+00:07:317:238,1
6SNALKOUSKIY Vadzim 0112xRunnersElite Mężczyzn6M 62021-11-06 12:59:4700:26:0300:38:5001:07:0701:18:37.85+00:12:107:517,6
7JANUSZEWSKI Bartosz 0103Obstacle Center TeamElite Mężczyzn7M 72021-11-06 13:09:3300:25:0300:36:1401:04:4901:19:12.95+00:12:467:557,6
8KASPRZYK Wiesław 38ZACHARZYNElite Mężczyzn8M 82021-11-06 13:09:3200:25:5800:37:4301:08:3301:23:54.30+00:17:278:237,2
9KATOLIKAH Raman 0111xRunnersElite Mężczyzn9M 92021-11-06 12:59:4700:25:3200:38:4701:08:0201:24:27.30+00:18:008:267,1
10PUZDROWSKI Jarek 85Biegun OCRGDYNIAElite Mężczyzn10M 102021-11-06 13:19:4300:28:2300:41:0701:12:4001:27:31.45+00:21:048:456,9
11OLICHOWSKI Mateusz 80WOLF TEAMNAKIELNOElite Mężczyzn11M 112021-11-06 13:19:4100:28:0700:42:0701:14:1301:28:13.00+00:21:468:496,8
12JAKUBCZAK Marcin 81Best BeastsBYDLINOElite Mężczyzn12M 122021-11-06 13:19:4200:27:3500:39:5401:10:3101:28:13.20+00:21:468:496,8
13LORYCH Krystian 100Biegun OCR TeamBORKOWOElite Mężczyzn13M 132021-11-06 13:19:4100:25:3200:37:4401:11:1501:30:00.50+00:23:339:006,7
14SKRODZKI Mateusz 73Biegun OCRGDAŃSKElite Mężczyzn14M 142021-11-06 13:19:4400:28:5800:42:0401:16:2501:31:08.70+00:24:419:066,6
15PUSTAŁA Maksymilian 0118Obstacle Center TeamElite Mężczyzn15M 152021-11-06 13:19:4300:29:4000:43:1301:15:0401:31:55.85+00:25:289:116,5
16ZALEJASZ Sylwester 4xRunnersGDAŃSKElite Mężczyzn16M 162021-11-06 12:59:4600:28:3600:40:3701:14:0901:32:58.30+00:26:319:176,5
17WÓJCIK Adam 64Ex Team /AmbasadorCHOCZNIAElite Mężczyzn17M 172021-11-06 13:19:4100:27:2000:40:4801:17:2601:35:30.60+00:29:039:336,3
18OBRĘBSKI Patryk 8RAJSPORT ACTIVEPŁOCKElite Mężczyzn18M 182021-11-06 12:59:4600:28:1000:41:2001:18:3901:38:18.90+00:31:529:496,1
19WŁODARCZYK Dawid 55Jungle NextremeSÓJKI / KUTNOElite Mężczyzn19M 192021-11-06 13:09:3400:31:0800:45:0201:22:4501:43:08.10+00:36:4110:185,8
20FORMELA Piotr 87Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyzn20M 202021-11-06 13:19:4200:26:2300:41:4001:19:0201:43:35.35+00:37:0810:215,8
21WYKURZ Krzysztof 71WOLF TEAMPILAElite Mężczyzn21M 212021-11-06 13:19:4300:37:5000:55:5901:35:4801:52:28.35+00:46:0111:145,3
22WIECZOREK Mateusz 26xRunnersGDAŃSKElite Mężczyzn22M 222021-11-06 12:59:4800:34:4500:51:1901:34:2101:59:30.25+00:53:0311:575,0
23DUKIEWICZ Dariusz 76WOLF TEAMPIŁAElite Mężczyzn23M 232021-11-06 13:19:4200:37:4400:57:1401:48:0302:16:41.80+01:10:1413:404,4
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
24GABELGAARD Tanja 159RIBEElite Kobiet1K 12021-11-06 13:30:1700:49:0801:11:4802:09:0202:30:06.15+01:23:3915:004,0
25GAŃKO Mateusz 17Obstacle Center teamDĘBE WIELKIEElite Mężczyzn24M 242021-11-06 12:59:5000:50:3201:16:0302:13:3102:47:10.15+01:40:4316:433,6
26BAŁDYGA Miłosz 45Biegun OCR TeamREDAElite Mężczyzn25M 252021-11-06 13:09:3300:27:5500:41:2101:19:26+00:22:3410:355,7
27KUCHARSKI Łukasz 68BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAElite Mężczyzn26M 262021-11-06 13:19:4400:35:4800:53:02+00:21:2610:365,7
28LEJK Beniamin 74xRunnersPĘPOWOElite Mężczyzn27M 272021-11-06 13:19:4400:38:3901:02:16+00:30:4012:274,8
Niesklasyfikowani
DNCLIUTKUS Dainius 84OCR Baltic WarriorsPILIUONAElite Mężczyzn2021-11-06 13:19:4100:23:4000:34:4901:04:4401:16:56.700:007,8
DNCRUTKOWSKI Mariusz 9WOLF TEAM/SpichlerzLUBOWIDZElite Mężczyzn2021-11-06 12:59:4800:24:3800:35:4801:06:2301:18:27.750:007,6
DNCSZULWACH Maciej 0117Biegun OCR TeamElite Mężczyzn2021-11-06 13:19:4200:26:0200:38:2801:07:4301:25:49.700:007,0
DNCMARKOWSKI Fabian 89RAJSPORT ACTIVEGARZYNElite Mężczyzn2021-11-06 13:19:4100:25:5100:39:0301:16:2901:30:58.300:006,6
DNCŁOTOCKI Rafał 23TRZCIANKAElite Mężczyzn2021-11-06 12:59:4800:32:0000:47:3101:20:2801:31:54.500:006,5
DNCROPELA Radosław 5WOLF TEAMKACZKOWOElite Mężczyzn2021-11-06 12:59:4700:32:0300:48:2601:21:1401:34:06.300:006,4
DNCMULCZYŃSKI Piotr 52BOŻEWOElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3300:29:2800:43:3801:17:3601:37:12.750:006,2
DNCBACEVICIUS Mindaugas 0101OCR Baltic WarriorsKAUNASElite Mężczyzn2021-11-06 13:19:4300:31:2800:48:0101:22:2501:38:05.450:006,1
DNCĆWIRZEŃ Marcin 86WOLF TEAMTRZCIANKAElite Mężczyzn2021-11-06 13:19:4000:28:5900:42:4301:19:4101:38:14.800:006,1
DNCKROPIDŁOWSKI Grzegorz 58WOLF TEAM/SpichlerzŁĘCZYN DOLNY 4Elite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3300:28:4200:43:1801:24:1601:41:03.500:005,9
DNCBERNACKI Grzegorz 11WOLF TEAM64-704Elite Mężczyzn2021-11-06 12:59:4700:34:2300:51:2301:30:1001:46:31.950:005,6
DNCGRABOWIEC Arkadiusz 78Power TrainingWARSZAWAElite Mężczyzn2021-11-06 13:19:4100:30:3700:48:4301:30:2001:47:05.350:005,6
DNCKNOP Marcin 2Lemon Team / Ambasador30-350Elite Mężczyzn2021-11-06 12:59:4700:32:0200:47:3201:28:5101:47:59.050:005,6
DNCNAJDEREK Michał 67CHODZIEŻElite Mężczyzn2021-11-06 13:19:4200:36:2400:52:2101:32:0401:48:18.900:005,5
DNCMORAWSKI Grzegorz 66WARSZAWAElite Mężczyzn2021-11-06 13:19:4100:34:3300:52:0201:30:2201:48:33.300:005,5
DNCKNIOŁA Łukasz 42WOLF TEAMPIŁAElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3400:36:5900:53:1701:34:3301:50:06.800:005,4
DNCTESKA Patrycja 175Biegun OCR TeamGDYNIAElite Kobiet2021-11-06 13:30:1500:31:3400:47:4001:27:3601:51:51.150:005,4
DNCTRZEBIATOWSKA Sylwia 155xRunnersGDYNIAElite Kobiet2021-11-06 13:30:1700:36:3100:52:4001:35:5301:52:28.050:005,3
DNCŁAWRENCZUK Paweł 57RAJSPORT ACTIVEŁOWICZElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3500:35:1900:51:3501:37:1601:55:49.600:005,2
DNCKRUS Viktor 0110OCRhubElite Mężczyzn2021-11-06 12:59:4900:34:2600:53:4001:38:2701:57:57.400:005,1
DNCPILAWSKI Ryszard 40WOLF TEAMCZARNKÓWElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3400:40:4600:58:1801:40:4201:58:33.900:005,1
DNCDĄBROWSKI Michał 31WOLF TEAM/SpichlerzŁĘCZYCEElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3700:38:4400:58:0601:41:4901:59:13.400:005,0
DNCPROŃ Patryk 29WOLF TEAM/SpichlerzROZŁAZINOElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3600:38:4400:58:1301:41:5001:59:13.550:005,0
DNCWROŃSKI Mateusz 30WOLF TEAM/SpichlerzŁĘCZYCEElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3400:38:1300:56:2401:41:5201:59:16.000:005,0
DNCŚLIZ Arkadiusz 48WOLF TEAMTRZCIANKAElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3600:34:5300:53:3601:40:4001:59:16.350:005,0
DNCZIÓŁEK Krzysztof 28Power TrainingWARSZAWAElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3500:43:4401:03:0501:45:0802:00:50.300:005,0
DNCMONTVILE Sandra 177OCR Baltic WarriorsElite Kobiet2021-11-06 13:30:1600:39:5901:01:2901:45:3602:01:07.400:005,0
DNCDARGA Marcin 6WOLF TEAM/SpichlerzElite Mężczyzn2021-11-06 12:59:4800:34:2100:51:0601:36:2002:02:26.950:004,9
DNCLEWANDOWSKI Patryk 47PAJĘCZNOElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3600:37:5000:56:4401:43:1702:03:35.100:004,9
DNCDALKIEWICZ Dariusz 37GIERZWAŁDElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3400:39:0200:58:2101:45:4402:06:09.750:004,8
DNCNOWICKI Marcin 90WOLF TEAMCHODZIEŻElite Mężczyzn2021-11-06 13:19:4200:36:3101:00:2101:48:0302:06:40.550:004,7
DNCGADULA Jakub 44PIOTRKÓW TRYBUNALSKIElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3600:38:1300:59:3001:45:4302:06:53.100:004,7
DNCJANISZEWSKI Grzegorz 56Dziady OCRWARSZAWAElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3500:38:5000:59:4101:45:4302:06:54.850:004,7
DNCLATOPOLSKI Piotr 83CrossFit SuszKWIDZYNElite Mężczyzn2021-11-06 13:19:4300:39:5401:02:1401:49:4802:07:44.250:004,7
DNCPOGRZEBSKI Roman 39WOLF TEAMNOWY DWÓRElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3400:40:4901:00:3301:46:4802:07:50.700:004,7
DNCSZCZESNY Damian 25BraveRunnersOCRBABI DÓŁElite Mężczyzn2021-11-06 12:59:5000:38:4600:56:2601:50:0702:09:32.000:004,6
DNCBARZOWSKI Kamil 24BraveRunnersOCRŻUKOWOElite Mężczyzn2021-11-06 12:59:4900:39:1600:59:5801:50:0902:09:33.000:004,6
DNCSTASEVICH Aleksandr 82OCR BelarusMINSKElite Mężczyzn2021-11-06 13:19:4400:36:1900:59:4301:50:5602:09:40.800:004,6
DNCRACZYŃSKA Anna 170Baltic Seals/AMLSŁUPSKElite Kobiet2021-11-06 13:30:1500:39:5301:04:1401:53:0202:13:04.600:004,5
DNCSKONIECZKO Adam 0125Fabryka DzikaElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3700:47:0601:10:1102:00:2802:18:49.400:004,3
DNCHOLEWA Grzegorz 12Cross Heroes - OGIEŃ!WIELICZKAElite Mężczyzn2021-11-06 12:59:4900:48:3401:15:1902:19:29.250:004,3
DNCCUDNIK Sebastian 168Obstacle Center TeamElite Mężczyzn2021-11-06 13:19:4400:51:4801:18:2902:04:4402:22:33.100:004,2
DNCŁUSZCZAK Anna 151KRAKÓWElite Kobiet2021-11-06 13:30:1600:45:2201:10:4502:09:5802:25:55.400:004,1
DNCWAŁDOWSKI Dominik 035xRunnersGDAŃSKElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3300:28:4600:43:34  
DNCZALEJASZ Paulina 176xRunnersGDAŃSKElite Kobiet2021-11-06 13:30:1600:36:5300:57:28  
DNCKOTALA Arkadiusz 13WROCŁAWElite Mężczyzn2021-11-06 12:59:4800:46:4601:05:09  
DNCFALARSKI Lucjan 0113Husaria Race TeamGDYNIAElite Mężczyzn2021-11-06 13:19:4600:46:4401:07:34  
DNCLAMECKI Rafał 75Husaria Race TeamBANINOElite Mężczyzn2021-11-06 13:19:4500:46:4601:07:36  
DNCPOLUS Peter Piotr 79Power TrainingWARSZAWAElite Mężczyzn2021-11-06 13:19:5000:46:4301:08:03  
DNCROPELA Marcin 32WOLF TEAM/SpichlerzKACZKOWOElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3500:48:1701:08:18  
DNCGAŁUSZYŃSKI Paweł 33Active FlowGDYNIAElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3400:47:4501:11:04  
DNCKOWALEWSKI Filip 16Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyzn2021-11-06 12:59:5100:44:2401:11:11  
DNCGABELGAARD Claus 60RIBEElite Mężczyzn2021-11-06 13:19:5100:43:1401:11:56  
DNCKOCHANEK Paweł 63Kontener Formy | Intel RunnersDĘBOGÓRZEElite Mężczyzn2021-11-06 13:19:4400:48:3101:12:36  
DNCKOCHANEK Agata 152Kontener FormyDĘBOGÓRZEElite Kobiet2021-11-06 13:30:1800:51:1201:14:35  
DNCBOIŃSKA Agnieszka 173WOLF TEAMPIŁAElite Kobiet2021-11-06 13:30:1700:56:1301:19:06  
DNCBERNACKA Katarzyna 166WOLF TEAMROMANOWO DOLNEElite Kobiet2021-11-06 13:30:1700:50:4601:19:07  
DNCŁAWNICZAK Justyna 156WOLF TEAMZŁOTÓWElite Kobiet2021-11-06 13:30:1600:54:3901:19:08  
DNCŚLIZ Mariusz 53WOLF TEAMTRZCIANKAElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3600:53:4101:23:07  
DNCNOWAK Paweł 43Baltic SealsSŁUPSKElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3500:53:3801:24:56  
DNCKOŁODZIEJEK Robert 1RAJSPORT ACTIVEŁODŹElite Mężczyzn2021-11-06 12:59:4900:41:5701:29:22  
DNCOSUCH Dorota 164WARSZAWAElite Kobiet2021-11-06 13:30:1801:06:1001:33:49  
DNCDĄBROWSKA Angelika 162WOLF TEAMŁĘCZYCEElite Kobiet2021-11-06 13:30:1601:06:1001:37:48  
DNCLACH Magdalena 174WOLF TEAMDOLASZEWOElite Kobiet2021-11-06 13:30:1701:06:1101:37:48  
DNCZACHARA Katarzyna 157Lemon TeamKRAKÓWElite Kobiet2021-11-06 13:30:1801:11:5601:42:11  
DNCABRAMOWICZ Michał 185Biegun OCR TeamElite Mężczyzn2021-11-06 13:09:3400:32:05  
JAŁOCHA Sylwia 158Lemon Team / AmbasadorKRAKÓWElite Kobiet2021-11-06 13:30:1700:53:38 DNF01:16:58 DNF DNF DNF--
TROJAN Anna 160BeFit24TeamKRAKOWElite Kobiet2021-11-06 13:30:1800:56:27 DNF01:18:04 DNF DNF DNF--
Znaleziono 96 wynik(ów)