Organizator : OCR Events
Data : 2021-07-03
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 430
Wystartowało : 392
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 385
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
          
1BRASZKA Robert 705Okr 3 - M1M 12021-07-03 09:20:5602:54:46.3015,03000:53:0911:395,100:58:15
2AUGUSTYNIAK Mariusz 718Crossfit Team SuszOkr 3 - M2M 22021-07-03 09:20:5703:00:42.0015,03000:45:4312:025,001:00:14
3MATYSIAK Sławomir 806brak / AMBASADOROkr 3 - M3M 32021-07-03 10:01:2404:02:51.6515,03001:02:4816:113,701:20:57
4PIĘTKA Grzegorz 650Hell's Heaven SzczecinOkr 3 - M4M 42021-07-03 09:02:3704:33:38.5015,03001:09:2118:143,301:31:12
5ROPELA Radosław 956WOLF TEAMOkr 2 - M1M 52021-07-03 10:11:2501:28:52.5010,02-100:40:518:536,800:44:26
6BĄK Kuba 1036Orzeł trąbki wielkieOkr 2 - M2M 62021-07-03 12:03:1001:36:49.2510,02-100:42:009:406,200:48:24
7JAKIMSKI Mariusz 730Okr 2 - M3M 72021-07-03 09:30:3801:36:51.1510,02-100:45:229:416,200:48:25
8SZTYLKA Karol 955Best BeastsOkr 2 - M4M 82021-07-03 10:01:2001:40:57.2010,02-100:48:1610:055,900:50:28
9KULIŃSKI Aleksander 756Okr 2 - M5M 92021-07-03 09:42:5401:46:45.4510,02-100:50:4310:405,600:53:22
10ZAWADZKI Piotr 800BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M6M 102021-07-03 10:01:2001:49:42.6010,02-100:48:1410:585,500:54:51
11PAŁACHA Andrzej 899OCR Park TeamOkr 2 - M7M 112021-07-03 10:42:3401:58:42.7510,02-100:47:1311:525,100:59:21
12SZYMAŃSKI Artur 898Calisthenics PłockOkr 2 - M8M 122021-07-03 10:42:3301:59:19.4510,02-100:57:0111:555,000:59:39
13KOTŁOWSKI Marcin 693BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M9M 132021-07-03 09:11:5901:59:52.7010,02-100:58:1111:595,000:59:56
14NOGAŃSKI Paweł 782POWER TRAININGOkr 2 - M10M 142021-07-03 09:52:1502:00:08.5010,02-100:51:3612:005,001:00:04
15MAJCHRZAK Bartłomiej 735Vikings Run TeamOkr 2 - M11M 152021-07-03 09:30:4102:05:33.3510,02-100:55:4012:334,801:02:46
16KOWALSKI Dominik 1065For Fun1M 162021-07-03 12:03:0802:07:53.9510,02-101:00:2912:474,701:03:56
17OŚCIK Krzysztof 736Vikings Run TeamOkr 2 - M12M 172021-07-03 09:30:4002:08:20.5010,02-101:01:4612:504,701:04:10
18DURKA Michał 889Calisthenics PłockOkr 2 - M13M 182021-07-03 10:42:3402:09:24.9510,02-100:57:3712:564,601:04:42
19MICHALIK Piotr 922OCR Park TeamOkr 2 - M14M 192021-07-03 10:51:0102:09:36.6510,02-100:53:0312:574,601:04:48
20ŁUGOWSKI Maciej 890Crossfit Team SuszOkr 2 - M15M 202021-07-03 10:42:3502:14:35.6510,02-100:57:1513:274,501:07:17
21GORNOWICZ Marcin 679Okr 2 - M16M 212021-07-03 09:11:5702:15:56.4510,02-101:00:1713:354,401:07:58
22MALEŃCZYK Sylwester 908Okr 2 - M17M 222021-07-03 10:42:3702:17:09.3010,02-100:55:2913:424,401:08:34
23LANNOY Igor 732Okr 2 - M18M 232021-07-03 09:30:4102:17:48.4510,02-101:03:2713:464,401:08:54
24BANACH Mateusz 707Okr 2 - M19M 242021-07-03 09:20:5602:18:49.1010,02-100:58:0013:524,301:09:24
25MEGGER Piotr 738Okr 2 - M20M 252021-07-03 09:30:4002:20:11.3010,02-101:01:1314:014,301:10:05
26DUBIEL Monika 665Hell's Heaven SzczecinOkr 2 - K1K 12021-07-03 09:02:3202:20:40.9510,02-101:00:1014:044,301:10:20
27KULCZAK Paweł 985Okr 2 - M21M 262021-07-03 11:22:5802:21:29.6010,02-101:09:5914:084,201:10:44
28KLIMKIEWICZ Beata 812BigYellowFoot Adveture TeamOkr 2 - K2K 22021-07-03 09:30:4102:21:29.6010,02-101:06:4214:084,201:10:44
29KACZOR Anna 864Big Yellow FootOkr 2 - K3K 32021-07-03 09:30:4102:21:31.5510,02-101:06:4514:094,201:10:45
30RYNKOWSKI Marcin 688Crossfit Team SuszOkr 2 - M22M 272021-07-03 09:11:5902:21:49.8010,02-101:04:5014:104,201:10:54
31PODBIELSKA Gosia 668Ospro OCR TeamOkr 2 - K4K 42021-07-03 09:02:3302:23:59.9510,02-101:02:1814:234,201:11:59
32TOMCZAK Artur 703Dirty SparrowsOkr 2 - M23M 282021-07-03 09:20:5702:25:58.9510,02-101:07:0314:354,101:12:59
33NIZIOŁ Małgorzata 797Best BeastsOkr 2 - K5K 52021-07-03 10:01:2002:26:26.4010,02-101:12:5214:384,101:13:13
34WINKLER Mateusz 737Vikings Run TeamOkr 2 - M24M 292021-07-03 09:30:4002:30:15.9010,02-101:03:5915:014,001:15:07
35BARANOWSKA Katarzyna 980Okr 2 - K6K 62021-07-03 10:42:3802:40:33.6510,02-100:35:5716:033,701:20:16
36MIKULEWICZ Przemysław 981MOVE.Okr 2 - M25M 302021-07-03 10:42:3802:40:34.5510,02-100:35:3116:033,701:20:17
37JAWORSKI Kamil 817Okr 2 - M26M 312021-07-03 09:28:5202:42:58.4510,02-101:03:3816:173,701:21:29
38KACPRZAK Przemysław 987For Fun2M 322021-07-03 11:22:5702:43:43.8510,02-101:19:2316:223,701:21:51
39KACZMAREK-ŁUSZCZAK Tomasz 988For Fun3M 332021-07-03 11:22:5702:44:45.4510,02-101:18:5916:283,601:22:22
40POHLID-DODA Anna 887Crossfit Team SuszOkr 2 - K7K 72021-07-03 10:42:3502:47:51.7010,02-101:16:5516:473,601:23:55
41OWCZARZAK Krzysztof 675Okr 2 - M27M 342021-07-03 09:11:5902:48:15.1510,02-101:06:4016:493,601:24:07
42GODLEWSKA Magdalena 901Crossfit Team SuszOkr 2 - K8K 82021-07-03 10:42:3502:50:46.1510,02-101:16:5317:043,501:25:23
43DOMZAŁA Paweł 757BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M28M 352021-07-03 09:42:0802:58:46.5010,02-101:21:0217:523,401:29:23
44WIECZOREK Dariusz 925Okr 2 - M29M 362021-07-03 10:51:0203:13:16.6010,02-101:06:1919:193,101:36:38
45JĘDRYKA Anna 807brak/ AMBASADORKAOkr 2 - K9K 92021-07-03 10:01:2203:23:12.6010,02-101:40:0120:193,001:41:36
46PRZYBYSZEWSKI Kamil 819Okr 1 - M1M 372021-07-03 09:30:3900:40:57.355,01-200:40:578:117,300:40:57
47PRZYBYLSKI Krzysztof 666STUCCO TEAMOkr 1 - M2M 382021-07-03 09:02:3100:41:37.055,01-200:41:378:197,200:41:37
48SĘKOWSKI Piotr 686Okr 1 - M3M 392021-07-03 09:11:5800:43:46.505,01-200:43:468:456,900:43:46
49BIERNACKI Rafał 841xRunnersOkr 1 - M4M 402021-07-03 10:11:2500:44:42.605,01-200:44:428:566,700:44:42
50MILER Dawid 879WildMorsyOkr 1 - M5M 412021-07-03 10:32:4600:45:04.705,01-200:45:049:006,700:45:04
51BŁASZCZYK Brunon 866Borsuk Crew - AmbasadorOkr 1 - M6M 422021-07-03 10:21:3000:46:28.355,01-200:46:289:176,500:46:28
52KAPICA Damian 818BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M7M 432021-07-03 09:30:3800:46:40.005,01-200:46:409:206,400:46:40
53MIELEWCZYK Zbigniew 920Dziki OCROkr 1 - M8M 442021-07-03 10:51:0000:47:11.455,01-200:47:119:266,400:47:11
54CZAPIEWSKI Sylwester 694BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M9M 452021-07-03 09:11:5900:48:08.905,01-200:48:089:376,200:48:08
55KOZA Damian 689Okr 1 - M10M 462021-07-03 09:11:5800:48:55.805,01-200:48:559:476,100:48:55
56DWORAKOWSKI Kamil 719Okr 1 - M11M 472021-07-03 09:20:5700:51:14.755,01-200:51:1410:145,900:51:14
57WEŁNA Rafał 656Okr 1 - M12M 482021-07-03 09:02:3100:52:14.655,01-200:52:1410:265,700:52:14
58PIWOWARCZYK Anna 713BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K1K 102021-07-03 09:20:5600:52:50.455,01-200:52:5010:345,700:52:50
59PTASZNIK Michał 709Harpagan RunnersOkr 1 - M13M 492021-07-03 09:20:5700:53:18.755,01-200:53:1810:395,600:53:18
60WIĘCŁAWSKA Magdalena 914Atomówki OCR Park TeamOkr 1 - K2K 112021-07-03 10:51:0000:53:57.155,01-200:53:5710:475,600:53:57
61WERYK Mateusz 1010Biegun OCR TeamOkr 1 - M14M 502021-07-03 11:37:2200:54:23.405,01-200:54:2310:525,500:54:23
62HOŁDA Dominik 670BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M15M 512021-07-03 09:02:3200:55:26.105,01-200:55:2611:055,400:55:26
63KRĘGIELSKI Bartosz 1072Okr 1 - M16M 522021-07-03 12:03:0900:56:18.855,01-200:56:1811:155,300:56:18
64JUSIŃSKI Sebastian 894Okr 1 - M17M 532021-07-03 10:42:3400:56:33.955,01-200:56:3311:185,300:56:33
65KAWECKI Piotr 752Okr 1 - M18M 542021-07-03 09:42:5400:56:38.655,01-200:56:3811:195,300:56:38
66DAMPS Kasia 740Biegun OCR TeamOkr 1 - K3K 122021-07-03 09:30:3900:57:11.855,01-200:57:1111:265,200:57:11
67ARCISZEWSKA Magda 671BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K4K 132021-07-03 09:02:3200:57:13.555,01-200:57:1311:265,200:57:13
68KWIATKOWSKI Tomasz 739Biegun OCR TeamOkr 1 - M19M 552021-07-03 09:30:3900:57:25.505,01-200:57:2511:295,200:57:25
69WÓJCIK Maciej 742Okr 1 - M20M 562021-07-03 09:11:5800:59:22.505,01-200:59:2211:525,100:59:22
70RÓŻEŃSKI Szymon 1057Fitmania OlsztynOkr 1 - M21M 572021-07-03 11:52:0500:59:24.305,01-200:59:2411:525,100:59:24
71WANAGOS Przemysław 721OCR Park TeamOkr 1 - M22M 582021-07-03 09:20:5600:59:47.655,01-200:59:4711:575,000:59:47
72MIŁOŚ Barbara 748BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K5K 142021-07-03 09:42:5301:00:21.005,01-201:00:2112:045,001:00:21
73DĄBROWSKI Damian 883WOLF TEAMFor Fun4M 592021-07-03 10:11:2501:00:32.755,01-201:00:3212:065,001:00:32
74RADOMSKI Adam 921OCR Park TeamOkr 1 - M23M 602021-07-03 10:51:0101:02:04.655,01-201:02:0412:244,801:02:04
75SZMYTKOWSKI Patryk 810Okr 1 - M24M 612021-07-03 10:01:2301:02:27.155,01-201:02:2712:294,801:02:27
76SCH Mirka 663BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K6K 152021-07-03 09:02:3201:03:09.905,01-201:03:0912:374,801:03:09
77BUTKIEWICZ Piotr 826Okr 1 - M25M 622021-07-03 10:11:2701:04:10.905,01-201:04:1012:504,701:04:10
78GRABOWSKI Michał 903For Fun5M 632021-07-03 10:42:3501:04:33.605,01-201:04:3312:544,601:04:33
79STANISZEWSKI Marcin 1083Move FactoryOkr 1 - M26M 642021-07-03 12:03:1101:04:42.805,01-201:04:4212:564,601:04:42
80KUBIAK Maciej 885Okr 1 - M27M 652021-07-03 10:42:3701:05:53.155,01-201:05:5313:104,601:05:53
81LASKOWSKI Przemysław 957Calisthenics PłockOkr 1 - M28M 662021-07-03 10:42:3301:06:04.305,01-201:06:0413:124,501:06:04
82SOBOCZYŃSKA Justyna 785NordeaOkr 1 - K7K 162021-07-03 09:52:1401:06:31.905,01-201:06:3113:184,501:06:31
83CHOMICKI Dominik 932NordeaOkr 1 - M29M 672021-07-03 09:52:1401:06:33.655,01-201:06:3313:184,501:06:33
84BIAŁKOWSKI Kacper 1060Okr 1 - M30M 682021-07-03 12:03:0701:07:20.105,01-201:07:2013:284,501:07:20
85PROKOPOWICZ Weronika 749BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K8K 172021-07-03 09:42:5301:07:43.155,01-201:07:4313:324,401:07:43
86WANAGOS Dorota 712OCRPark TeamOkr 1 - K9K 182021-07-03 09:20:5601:07:54.155,01-201:07:5413:344,401:07:54
87KOŃCZAK Łukasz 794Okr 1 - M31M 692021-07-03 09:52:1301:08:12.905,01-201:08:1213:384,401:08:12
88SEWERYN Mirosław 941Big Yellow FootFor Fun6M 702021-07-03 11:04:2101:08:20.055,01-201:08:2013:404,401:08:20
89BELLING Piotr 729Sii Running TeamOkr 1 - M32M 712021-07-03 09:30:4001:08:42.855,01-201:08:4213:444,401:08:42
90MEŃKO Michał 697OCR Park TeamOkr 1 - M33M 722021-07-03 09:12:0001:09:03.805,01-201:09:0313:484,301:09:03
91MATYSIEWICZ Patryk 906Okr 1 - M34M 732021-07-03 10:42:3701:09:33.005,01-201:09:3313:544,301:09:33
92CZARNECKA Adrianna 809BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K10K 192021-07-03 10:01:2101:10:00.855,01-201:10:0014:004,301:10:00
93WIANECKA Agata 913OCR Park TeamOkr 1 - K11K 202021-07-03 10:51:0001:10:19.405,01-201:10:1914:034,301:10:19
94KONDEJ Michał 1035Active FlowOkr 1 - M35M 742021-07-03 11:37:2101:10:25.155,01-201:10:2514:054,301:10:25
95OKRÓJ-SITTERLEE Mariola 750brak/ AMBASADORKAOkr 1 - K12K 212021-07-03 09:42:5301:10:26.655,01-201:10:2614:054,301:10:26
96PODBIELSKI Krystian 669Ospro OCR TeamOkr 1 - M36M 752021-07-03 09:02:3301:10:39.655,01-201:10:3914:074,201:10:39
97SKOCZYLAS Łukasz 708Okr 1 - M37M 762021-07-03 09:20:5701:11:01.005,01-201:11:0114:124,201:11:01
98CIROCKA Wiesłąw Cirocki 741Okr 1 - M38M 772021-07-03 09:30:4001:11:05.155,01-201:11:0514:134,201:11:05
99KOLODZIEJCZYK Jan 902OCR Park TeamOkr 1 - M39M 782021-07-03 10:42:3601:11:23.205,01-201:11:2314:164,201:11:23
100BEDNARCZYK Olivier 1050PolishArmyOkr 1 - M40M 792021-07-03 11:52:0601:11:46.605,01-201:11:4614:214,201:11:46
101PEK Dariusz 912Okr 1 - M41M 802021-07-03 10:51:0001:11:48.805,01-201:11:4814:214,201:11:48
102ZABŁOTNA KOWALSKA Dominika 919OCR Park TeamOkr 1 - K13K 222021-07-03 10:51:0001:12:02.705,01-201:12:0214:244,201:12:02
103SCHMIDT Waldek 911MTB-Małe Trójmiasto Biega Wejherowo/ AMBASADOROkr 1 - M42M 812021-07-03 10:51:0101:12:06.055,01-201:12:0614:254,201:12:06
104WÓJCICKA Anna 676Hell's Heaven SzczecinOkr 1 - K14K 232021-07-03 09:11:5801:12:13.955,01-201:12:1314:264,201:12:13
105DETTLAFF Sławomir 861Okr 1 - M43M 822021-07-03 10:21:3001:12:45.005,01-201:12:4514:334,101:12:45
106PAGÓRSKI Łukasz 762TeamPagórOkr 1 - M44M 832021-07-03 09:42:5401:12:49.855,01-201:12:4914:334,101:12:49
107SKOWROŃSKI Andrzej 1011Byle Dobiec TeamOkr 1 - M45M 842021-07-03 11:37:2201:13:30.355,01-201:13:3014:424,101:13:30
108VEREDYN Ihor 930Okr 1 - M46M 852021-07-03 10:51:0201:13:38.755,01-201:13:3814:434,101:13:38
109LIS Maciej 926OCR PARK TEAMOkr 1 - M47M 862021-07-03 10:51:0101:13:56.005,01-201:13:5614:474,101:13:56
110DUNAJ Kamil 657Big Yellow Foot Adventure TeamOkr 1 - M48M 872021-07-03 09:02:3201:14:00.455,01-201:14:0014:484,101:14:00
111SMYKOV Dmitrii 779NordeaOkr 1 - M49M 882021-07-03 09:52:1401:14:36.555,01-201:14:3614:554,001:14:36
112MATYSIEWICZ Grzegorz 905Okr 1 - M50M 892021-07-03 10:42:3601:14:44.655,01-201:14:4414:564,001:14:44
113BRUSIŁO Bartosz 933United RunnersOkr 1 - M51M 902021-07-03 09:52:1501:14:56.055,01-201:14:5614:594,001:14:56
114GINTER Karolina 660Wojowniczki trójmiastoFor Fun7K 242021-07-03 09:02:3201:15:00.255,01-201:15:0015:004,001:15:00
115GRUSZKA Beata 659Wojowniczki Real BigYellowFoot Adventure TeamFor Fun8K 252021-07-03 09:02:3201:15:02.755,01-201:15:0215:004,001:15:02
116SITTERLEE Piotr 763Okr 1 - M52M 912021-07-03 09:42:5401:15:08.055,01-201:15:0815:014,001:15:08
117FRANCHE Julien 777NordeaOkr 1 - M53M 922021-07-03 09:52:1501:15:09.355,01-201:15:0915:014,001:15:09
118ŚWIĘTOSŁAWSKI Łukasz 1018Okr 1 - M54M 932021-07-03 11:37:2401:15:17.505,01-201:15:1715:034,001:15:17
119TRYBUŚ Filip 816Okr 1 - M55M 942021-07-03 10:01:2201:15:20.605,01-201:15:2015:044,001:15:20
120HOLEWA Grzegorz 964Cross Heroes-Ogień!Okr 1 - M56M 952021-07-03 11:12:2301:15:36.255,01-201:15:3615:074,001:15:36
121NGUYEN CANH Oskar 768Okr 1 - M57M 962021-07-03 09:42:5601:15:40.355,01-201:15:4015:084,001:15:40
122LASKOWSKA Malwina 892Crossfit Team SuszOkr 1 - K15K 262021-07-03 10:42:3301:15:55.155,01-201:15:5515:114,001:15:55
123CZARNECKI Krzysztof 916Okr 1 - M58M 972021-07-03 10:51:0101:16:07.205,01-201:16:0715:133,901:16:07
124DOROBCZYŃSKI Marek 746Okr 1 - M59M 982021-07-03 09:42:5501:16:11.155,01-201:16:1115:143,901:16:11
125CZARNECKI Mateusz 715Okr 1 - M60M 992021-07-03 09:20:5801:16:25.805,01-201:16:2515:173,901:16:25
126WEINER Patryk 714Okr 1 - M61M 1002021-07-03 09:20:5801:16:28.555,01-201:16:2815:173,901:16:28
127FALKOWSKI Krystian 867Okr 1 - M62M 1012021-07-03 10:21:3001:16:37.705,01-201:16:3715:193,901:16:37
128MIKIELSKI Paweł 837Okr 1 - M63M 1022021-07-03 10:11:2501:17:27.605,01-201:17:2715:293,901:17:27
129JĘDRASZCZYK Tomasz 998Okr 1 - M64M 1032021-07-03 11:22:5601:17:54.955,01-201:17:5415:343,901:17:54
130POMKOWSKI Marek 1090Okr 1 - M65M 1042021-07-03 11:37:2201:18:23.105,01-201:18:2315:403,801:18:23
131HEBANOWSKI Łukasz 1012For Fun9M 1052021-07-03 11:37:2401:18:41.355,01-201:18:4115:443,801:18:41
132KUKLINSKI Patryk 787Okr 1 - M66M 1062021-07-03 09:52:1501:18:42.505,01-201:18:4215:443,801:18:42
133CHOLEWIŃSKI Tomasz 923Okr 1 - M67M 1072021-07-03 10:51:0301:18:50.005,01-201:18:5015:463,801:18:50
134KOSTUCH Łukasz 942Okr 1 - M68M 1082021-07-03 11:04:2201:19:07.005,01-201:19:0715:493,801:19:07
135RATAJCZAK Dawid 1051Okr 1 - M69M 1092021-07-03 09:30:4201:19:08.305,01-201:19:0815:493,801:19:08
136PLEBANEK Paweł 931Okr 1 - M70M 1102021-07-03 10:51:0101:19:11.255,01-201:19:1115:503,801:19:11
137WIŚNIEWSKI Norbert 723Okr 1 - M71M 1112021-07-03 09:21:0001:19:42.105,01-201:19:4215:563,801:19:42
138STĘPNIAK Marlena 1079RAJSPORT ACTIVEOkr 1 - K16K 272021-07-03 12:03:0801:20:21.555,01-201:20:2116:043,701:20:21
139LIBERADZKI Marcin 854Okr 1 - M72M 1122021-07-03 10:21:3101:20:27.755,01-201:20:2716:053,701:20:27
140BUDZISZ Rafał 667Okr 1 - M73M 1132021-07-03 09:02:3301:20:51.105,01-201:20:5116:103,701:20:51
141BOBROWSKI Dawid 927OCR ParkOkr 1 - M74M 1142021-07-03 10:51:0001:21:13.955,01-201:21:1316:143,701:21:13
142ZIEMANN Daniel 860Okr 1 - M75M 1152021-07-03 10:21:3001:21:25.805,01-201:21:2516:173,701:21:25
143SHTYPULIAK Sergii 691Okr 1 - M76M 1162021-07-03 09:11:5801:21:40.255,01-201:21:4016:203,701:21:40
144FURTAN Krystian 1008Okr 1 - M77M 1172021-07-03 09:42:5601:21:52.005,01-201:21:5216:223,701:21:52
145PODHAJNY Tomasz 1071For Fun10M 1182021-07-03 12:03:1101:22:00.205,01-201:22:0016:243,701:22:00
146POBŁOCKA Hanna 727Okr 1 - K17K 282021-07-03 09:30:4101:22:02.655,01-201:22:0216:243,701:22:02
147ROZMUS Ewelina 844BigYellowFood Adventure TeamOkr 1 - K18K 292021-07-03 09:30:4101:22:06.155,01-201:22:0616:253,701:22:06
148CHILCZUK Piotr 690Okr 1 - M78M 1192021-07-03 09:11:5901:22:35.105,01-201:22:3516:313,601:22:35
149DETTLAFF Magdalena 862Okr 1 - K19K 302021-07-03 10:21:3001:23:21.705,01-201:23:2116:403,601:23:21
150POHLAND Paweł 910Okr 1 - M79M 1202021-07-03 10:51:0201:23:31.205,01-201:23:3116:423,601:23:31
151DUNAJ Mateusz 687Okr 1 - M80M 1212021-07-03 09:02:3301:23:58.255,01-201:23:5816:473,601:23:58
152ZIELONKA Mateusz 1080Baltic SealsOkr 1 - M81M 1222021-07-03 12:03:0801:23:59.555,01-201:23:5916:473,601:23:59
153CYMERYS Michał 711Okr 1 - M82M 1232021-07-03 09:20:5601:24:45.655,01-201:24:4516:573,501:24:45
154DALKIEWICZ Marta 893Crossfit Team SuszOkr 1 - K20K 312021-07-03 10:42:3401:24:54.055,01-201:24:5416:583,501:24:54
155CYMAN Izabela 764Okr 1 - K21K 322021-07-03 09:42:5401:25:20.505,01-201:25:2017:043,501:25:20
156OSTROWSKI Robert 781NordeaOkr 1 - M83M 1242021-07-03 09:52:1301:26:34.305,01-201:26:3417:183,501:26:34
157BŁOŃSKI Dawid 1045Lacroix teamOkr 1 - M84M 1252021-07-03 11:52:0701:26:35.605,01-201:26:3517:193,501:26:35
158SZMYTKOWSKI Łukasz 805Okr 1 - M85M 1262021-07-03 10:01:2301:26:35.805,01-201:26:3517:193,501:26:35
159GIEJŁO Monika 814Kontener FormyOkr 1 - K22K 332021-07-03 10:01:2001:26:42.005,01-201:26:4217:203,501:26:42
160KOCHANEK Paweł 1082Kontener Formy | Intel RunnersOkr 1 - M86M 1272021-07-03 12:03:0801:26:44.955,01-201:26:4417:203,501:26:44
161LEŚNICZAK Barbara 1024Okr 1 - K23K 342021-07-03 11:37:2201:26:49.605,01-201:26:4917:213,501:26:49
162PLISZKA Dominika 1033BigyellowfootOkr 1 - K24K 352021-07-03 11:37:2101:27:12.755,01-201:27:1217:263,401:27:12
163BRODZIK Ireneusz 811For Fun11M 1282021-07-03 10:01:2101:27:18.355,01-201:27:1817:273,401:27:18
164MAĆKOWSKA Edyta 760NextremeOkr 1 - K25K 362021-07-03 09:42:5401:27:23.955,01-201:27:2317:283,401:27:23
165DOBROWOLSKA Dorota 1009Active FlowOkr 1 - K26K 372021-07-03 11:22:5701:27:28.455,01-201:27:2817:293,401:27:28
166PIERZECKI Kamil 766Okr 1 - M87M 1292021-07-03 09:42:5601:28:04.605,01-201:28:0417:363,401:28:04
167BEDNARZ Maciej 863Okr 1 - M88M 1302021-07-03 10:21:3201:28:27.605,01-201:28:2717:413,401:28:27
168KUPCZYK Sebastian 940For Fun12M 1312021-07-03 11:04:2101:28:30.805,01-201:28:3017:423,401:28:30
169ŚWIGOŃ Daniel 934Okr 1 - M89M 1322021-07-03 09:42:5601:28:31.305,01-201:28:3117:423,401:28:31
170MRÓZ Sebastian 1062For Fun13M 1332021-07-03 12:03:1001:28:32.505,01-201:28:3217:423,401:28:32
171MARZEION Paweł 802Okr 1 - M90M 1342021-07-03 10:01:2401:28:32.755,01-201:28:3217:423,401:28:32
172MARZEION Grzegorz 799Athletic ApolloOkr 1 - M91M 1352021-07-03 10:01:2301:28:32.955,01-201:28:3217:423,401:28:32
173KUPCZYK Mateusz 938Okr 1 - M92M 1362021-07-03 11:04:2101:28:37.455,01-201:28:3717:433,401:28:37
174PIEKARSKA Kasia 710BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K27K 382021-07-03 09:19:4601:28:40.155,01-201:28:4017:443,401:28:40
175WICA Janusz 793Okr 1 - M93M 1372021-07-03 09:52:1601:29:08.455,01-201:29:0817:493,401:29:08
176LEWANDOWSKI Leszek 1044Lacroix TeamOkr 1 - M94M 1382021-07-03 11:52:0701:29:44.305,01-201:29:4417:563,301:29:44
177WILCZYŃSKA Dorota 1043Lacroix TeamOkr 1 - K28K 392021-07-03 11:52:0901:29:58.305,01-201:29:5817:593,301:29:58
178ZAWADZKA Monika 801KontenerFormyOkr 1 - K29K 402021-07-03 10:01:2101:30:12.155,01-201:30:1218:023,301:30:12
179MUZYK Marta 1053BRBK biegli w podatkachOkr 1 - K30K 412021-07-03 11:52:0601:30:30.255,01-201:30:3018:063,301:30:30
180JANCEWICZ Dominik 880WildMorsyOkr 1 - M95M 1392021-07-03 10:32:4501:30:35.005,01-201:30:3518:073,301:30:35
181ŚLIWIAK Dawid 832Okr 1 - M96M 1402021-07-03 10:11:2701:30:43.705,01-201:30:4318:083,301:30:43
182GRZYB Albert 1058Okr 1 - M97M 1412021-07-03 11:12:2401:30:52.905,01-201:30:5218:103,301:30:52
183STRZYŻEWSKI Tomek 846Okr 1 - M98M 1422021-07-03 10:21:3101:31:00.505,01-201:31:0018:123,301:31:00
184MUSIAŁ Krzysztof 982Okr 1 - M99M 1432021-07-03 11:12:2301:31:33.805,01-201:31:3318:183,301:31:33
185HAJDUKIEWICZ Mirosław 803Okr 1 - M100M 1442021-07-03 10:01:2201:31:38.055,01-201:31:3818:193,301:31:38
186CICHOCKA Martyna 865Okr 1 - K31K 422021-07-03 10:01:2101:32:02.705,01-201:32:0218:243,301:32:02
187DANIEL Monika 765Ninja Squad LublinOkr 1 - K32K 432021-07-03 09:42:5301:32:03.005,01-201:32:0318:243,301:32:03
188KACZYŃSKI Marek 692Okr 1 - M101M 1452021-07-03 09:12:0101:32:17.255,01-201:32:1718:273,301:32:17
189BIELICKI Wojciech 1040Lacroix TeamOkr 1 - M102M 1462021-07-03 11:52:0701:32:18.955,01-201:32:1818:273,301:32:18
190GOLAK Sebastian 1047Okr 1 - M103M 1472021-07-03 11:52:0701:32:19.255,01-201:32:1918:273,201:32:19
191ROKICKI Czeslaw 1046Lacroix Electronics TeamOkr 1 - M104M 1482021-07-03 11:52:0701:32:19.855,01-201:32:1918:273,201:32:19
192KAJDANOWICZ Anastazja 1048Okr 1 - K33K 442021-07-03 11:52:0701:32:23.405,01-201:32:2318:283,201:32:23
193BAŁDOWSKA Monika 1014Okr 1 - K34K 452021-07-03 12:03:1001:32:36.105,01-201:32:3618:313,201:32:36
194KORCZEWSKI Grzegorz 1078Okr 1 - M105M 1492021-07-03 12:03:1001:32:51.905,01-201:32:5118:343,201:32:51
195KUCHTA Emilia 682CrossEliteOkr 1 - K35K 462021-07-03 09:11:5901:33:24.205,01-201:33:2418:403,201:33:24
196SZCZODROWSKA Marta 681CrosseliteOkr 1 - K36K 472021-07-03 09:11:5801:33:26.455,01-201:33:2618:413,201:33:26
197ZIOMEK Artur 983Okr 1 - M106M 1502021-07-03 10:51:0101:33:36.555,01-201:33:3618:433,201:33:36
198FABIŚ Sebastian 815Black Water ArcheryOkr 1 - M107M 1512021-07-03 10:01:2201:33:38.105,01-201:33:3818:433,201:33:38
199WIŚNIEWSKI Marcel 722Okr 1 - M108M 1522021-07-03 09:21:0001:33:40.555,01-201:33:4018:443,201:33:40
200DĄBROWSKA Angelika 869WOLF TEAMOkr 1 - K37K 482021-07-03 10:11:2501:33:41.105,01-201:33:4118:443,201:33:41
201WIŚNIEWSKI Arkadiusz 1041Lacroix TeamOkr 1 - M109M 1532021-07-03 11:52:0601:33:43.255,01-201:33:4318:443,201:33:43
202LIEDTKE Kacper 731Okr 1 - M110M 1542021-07-03 09:30:3901:33:44.255,01-201:33:4418:443,201:33:44
203KRUMPAL Dominik 997Okr 1 - M111M 1552021-07-03 11:22:5901:33:49.205,01-201:33:4918:453,201:33:49
204DZIEKIEWICZ Jan 700Okr 1 - M112M 1562021-07-03 09:30:4201:33:57.655,01-201:33:5718:473,201:33:57
205ROPELA Monika 884Wolf TeamOkr 1 - K38K 492021-07-03 10:11:2501:34:16.455,01-201:34:1618:513,201:34:16
206MIODEK Adrian 1054Dirty SparrowsOkr 1 - M113M 1572021-07-03 11:52:0801:34:20.905,01-201:34:2018:523,201:34:20
207PAWLAK Rafał 1074Okr 1 - M114M 1582021-07-03 12:03:0901:34:34.105,01-201:34:3418:543,201:34:34
208ŚLIWA Krzysztof 1042Lacroix TeamOkr 1 - M115M 1592021-07-03 11:52:0601:34:35.555,01-201:34:3518:553,201:34:35
209SPIEREWKA Maciej 1007Okr 1 - M116M 1602021-07-03 09:42:5601:34:48.605,01-201:34:4818:573,201:34:48
210SIGITA Korsun 842Okr 1 - K39K 502021-07-03 11:52:0701:34:52.105,01-201:34:5218:583,201:34:52
211ZIOBRO Aśka 685For Fun14K 512021-07-03 09:12:0101:35:01.655,01-201:35:0119:003,201:35:01
212POPESCU Eduard 745Okr 1 - M117M 1612021-07-03 09:42:5501:35:11.905,01-201:35:1119:023,201:35:11
213ŚLUSAR Wojciech 836Okr 1 - M118M 1622021-07-03 10:11:2701:36:00.505,01-201:36:0019:123,101:36:00
214KRAWIEC Anna 918Atomówki OCR Park Team/ AMBASADORKAOkr 1 - K40K 522021-07-03 10:51:0001:36:01.805,01-201:36:0119:123,101:36:01
215KROGULEWSKA Anna 917OCR Park TeamOkr 1 - K41K 532021-07-03 10:51:0101:36:02.205,01-201:36:0219:123,101:36:02
216MOKSIK Agnieszka 1075Fit & More RybnikOkr 1 - K42K 542021-07-03 11:52:0701:36:08.255,01-201:36:0819:133,101:36:08
217KUREK Marcin 767Okr 1 - M119M 1632021-07-03 09:42:5501:36:12.405,01-201:36:1219:143,101:36:12
218MŁYŃSKA Joanna 1076R.AMBOOkr 1 - K43K 552021-07-03 12:03:0901:36:21.205,01-201:36:2119:163,101:36:21
219MŁOTKOWSKA Katarzyna 1077Okr 1 - K44K 562021-07-03 12:03:0901:36:21.705,01-201:36:2119:163,101:36:21
220DYMEK Julia 654For Fun15K 572021-07-03 09:02:3301:37:08.055,01-201:37:0819:253,101:37:08
221DYMEK Joanna 653żarta watahaFor Fun16K 582021-07-03 09:02:3301:37:08.755,01-201:37:0819:253,101:37:08
222KUREK Łukasz 1063Nie Łam SięOkr 1 - M120M 1642021-07-03 12:03:0901:37:17.705,01-201:37:1719:273,101:37:17
223KOSZYK Alicja 1066STAROSTWO POWIATOWE w TCZEWIEOkr 1 - K45K 592021-07-03 12:03:0801:37:18.755,01-201:37:1819:273,101:37:18
224RĘBACZ Kamila 1067Starostwo Powiatowe w TczewieOkr 1 - K46K 602021-07-03 12:03:0801:37:27.705,01-201:37:2719:293,101:37:27
225JAGODDA Adam 1061CMFTOkr 1 - M121M 1652021-07-03 12:03:0901:37:38.605,01-201:37:3819:313,101:37:38
226PORĘBSKI Michał 1022Okr 1 - M122M 1662021-07-03 11:37:2501:37:45.905,01-201:37:4519:333,101:37:45
227PORĘBSKA Katarzyna 1023Okr 1 - K47K 612021-07-03 11:37:2401:37:47.105,01-201:37:4719:333,101:37:47
228ZIOMEK Anna 915Atomówki OCR Park TeamOkr 1 - K48K 622021-07-03 10:51:0001:37:49.255,01-201:37:4919:333,101:37:49
229SZCZYGIEŁ Bartosz 1081Move FactoryOkr 1 - M123M 1672021-07-03 12:03:1101:38:24.805,01-201:38:2419:403,001:38:24
230PETRYSZYN Marzena 834Okr 1 - K49K 632021-07-03 10:11:2701:38:58.755,01-201:38:5819:473,001:38:58
231WÓJCICKI Łukasz 677Hell's Heaven SzczecinOkr 1 - M124M 1682021-07-03 09:11:5801:39:07.605,01-201:39:0719:493,001:39:07
232NOWACKI Kamil 909Okr 1 - M125M 1692021-07-03 10:42:3601:39:12.705,01-201:39:1219:503,001:39:12
233GALIŃSKA Marzena 1064Nie Łam SięOkr 1 - K50K 642021-07-03 12:03:0801:39:30.105,01-201:39:3019:543,001:39:30
234TALAREK Patryk 843Wolf TeamOkr 1 - M126M 1702021-07-03 10:11:2601:39:47.505,01-201:39:4719:573,001:39:47
235DOMARECKI Marek 830Okr 1 - M127M 1712021-07-03 10:11:2601:39:56.505,01-201:39:5619:593,001:39:56
236MAJEWSKI Piotr 839Okr 1 - M128M 1722021-07-03 10:11:2701:40:36.355,01-201:40:3620:073,001:40:36
237MACHCIŃSKI Łukasz 783NordeaOkr 1 - M129M 1732021-07-03 09:52:1401:40:38.405,01-201:40:3820:073,001:40:38
238ŚLUSAR Marcin 831Okr 1 - M130M 1742021-07-03 10:11:2801:40:43.305,01-201:40:4320:083,001:40:43
239ARENDT Agnieszka 651For Fun17K 652021-07-03 09:02:3401:41:29.505,01-201:41:2920:173,001:41:29
240NOWICKA Elżbieta 683Żarta WatahaFor Fun18K 662021-07-03 09:02:3401:41:29.755,01-201:41:2920:173,001:41:29
241HINC Stanisław 658Żarta WatahaFor Fun19M 1752021-07-03 09:02:3401:41:29.905,01-201:41:2920:173,001:41:29
242WITKOWSKI Mateusz 664Hell's HeavenOkr 1 - M131M 1762021-07-03 09:02:3501:41:36.355,01-201:41:3620:193,001:41:36
243MATYSIUK Magdalena 725Outdoor Training BiałystokOkr 1 - K51K 672021-07-03 09:30:4101:42:32.305,01-201:42:3220:302,901:42:32
244LASKOWSKI Waldemar 959Crossfit Team SuszOkr 1 - M132M 1772021-07-03 10:42:3501:42:42.105,01-201:42:4220:322,901:42:42
245ŁUSZCZEWSKA Julia 734Okr 1 - K52K 682021-07-03 09:30:4201:42:45.005,01-201:42:4520:332,901:42:45
246ŚLIWIAK Grzegorz 833Okr 1 - M133M 1782021-07-03 10:11:2801:43:29.455,01-201:43:2920:412,901:43:29
247NIZIOŁ Marcin 795Best BeastsOkr 1 - M134M 1792021-07-03 10:01:2101:43:46.905,01-201:43:4620:452,901:43:46
248NIZIOŁ Patryk 796Best BeastsOkr 1 - M135M 1802021-07-03 10:01:2101:43:56.005,01-201:43:5620:472,901:43:56
249ŚLIWIŃSKI Jarosław 1005For Fun20M 1812021-07-03 11:22:5701:44:20.055,01-201:44:2020:522,901:44:20
250MICEK Jan 672Lemon TeamOkr 1 - M136M 1822021-07-03 09:02:3501:44:24.055,01-201:44:2420:522,901:44:24
251KORNIK Marek 770NordeaOkr 1 - M137M 1832021-07-03 09:52:1501:44:28.155,01-201:44:2820:532,901:44:28
252JEŻYNA Igor 1000For Fun21M 1842021-07-03 11:22:5701:44:36.805,01-201:44:3620:552,901:44:36
253DYMEK Mirella 699Okr 1 - K53K 692021-07-03 11:22:5601:45:02.405,01-201:45:0221:002,901:45:02
254PIECZYŃSKA Hanna 993brak/ AMBASADORKAOkr 1 - K54K 702021-07-03 11:22:5801:45:18.355,01-201:45:1821:032,801:45:18
255POŁOCZAŃSKI Piotr 1068Szwagry BiegająOkr 1 - M138M 1852021-07-03 12:03:1001:45:35.455,01-201:45:3521:072,801:45:35
256POŁOCZAŃSKI Wojciech 1069Okr 1 - M139M 1862021-07-03 12:03:1001:45:38.205,01-201:45:3821:072,801:45:38
257ZATORSKA Karolina 684Okr 1 - K55K 712021-07-03 09:11:5801:46:01.005,01-201:46:0121:122,801:46:01
258BOGUSZ Paula 838Wolf TeamOkr 1 - K56K 722021-07-03 10:11:2601:46:17.255,01-201:46:1721:152,801:46:17
259WINNICKI Łukasz 717Okr 1 - M140M 1872021-07-03 09:20:5901:46:20.205,01-201:46:2021:162,801:46:20
260GRZEŚKOWIAK Adam 1055Dirty SparrowsOkr 1 - M141M 1882021-07-03 11:52:0801:46:56.705,01-201:46:5621:232,801:46:56
261MARCHLEWICZ Dawid 769United RunnersOkr 1 - M142M 1892021-07-03 10:01:2201:47:22.855,01-201:47:2221:282,801:47:22
262MARZEC Joanna 728BigYellowFoot Adventure TeamFor Fun22K 732021-07-03 09:11:5901:47:39.805,01-201:47:3921:312,801:47:39
263RACZKO Nikola 1001Okr 1 - K57K 742021-07-03 11:22:5801:47:51.205,01-201:47:5121:342,801:47:51
264BOGATY Gabriela 674LEMON TEAMOkr 1 - K58K 752021-07-03 09:02:3501:48:44.455,01-201:48:4421:442,801:48:44
265GOLIŃSKI Łukasz 680Okr 1 - M143M 1902021-07-03 09:02:3401:49:30.255,01-201:49:3021:542,701:49:30
266KLEINSZMIDT Radosław 744Okr 1 - M144M 1912021-07-03 09:42:5601:49:38.555,01-201:49:3821:552,701:49:38
267GĄSIOROWSKI Rafał 1021BigYellowFood Adventure TeamOkr 1 - M145M 1922021-07-03 11:37:2301:50:25.555,01-201:50:2522:052,701:50:25
268GĄSIOROWSKI Rafał 1017BigYellowFoot Adventure TeamFor Fun23M 1932021-07-03 11:37:2201:50:25.705,01-201:50:2522:052,701:50:25
269GĄSIOROWSKI Rafał 1019BigYellowFood Adventure TeamFor Fun24M 1942021-07-03 11:37:2301:50:26.005,01-201:50:2622:052,701:50:26
270GĄSIOROWSKI Rafał 1020BigYellowFood Adventure TeamOkr 1 - M146M 1952021-07-03 11:37:2301:50:27.805,01-201:50:2722:052,701:50:27
271KOSCHEMBAHR ŁYSKOWSKI Konstanty 1032BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M147M 1962021-07-03 11:37:2401:50:29.255,01-201:50:2922:052,701:50:29
272SZYCHUŁDA Joanna 855United RunnersOkr 1 - K59K 762021-07-03 10:01:2301:50:32.955,01-201:50:3222:062,701:50:32
273PREKOP Patryk 1003Gnojki TeamOkr 1 - M148M 1972021-07-03 11:22:5801:51:47.855,01-201:51:4722:212,701:51:47
274RADZIEŃSKA Kamila 701BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K60K 772021-07-03 09:20:5701:52:11.105,01-201:52:1122:262,701:52:11
275RADZIEŃSKI Maciej 716Okr 1 - M149M 1982021-07-03 09:20:5801:52:19.605,01-201:52:1922:272,701:52:19
276SZYCA Renia 771Okr 1 - K61K 782021-07-03 09:52:1701:52:56.555,01-201:52:5622:352,701:52:56
277WICA Jolanta 733Okr 1 - K62K 792021-07-03 09:52:1601:52:59.355,01-201:52:5922:352,701:52:59
278PESTKA Michał 953Best BeastsOkr 1 - M150M 1992021-07-03 10:01:2101:53:03.455,01-201:53:0322:362,701:53:03
279SZYCA Klaudia 772Okr 1 - K63K 802021-07-03 09:52:1601:53:07.905,01-201:53:0722:372,701:53:07
280BEMOWSKA Anna 790Kontener formyOkr 1 - K64K 812021-07-03 09:52:1401:53:34.055,01-201:53:3422:422,601:53:34
281WASKOWIK Wojciech 776For Fun25M 2002021-07-03 09:52:1601:54:03.155,01-201:54:0322:482,601:54:03
282BOGALECKA Paulina 1004Gnojki teamOkr 1 - K65K 822021-07-03 11:23:0001:54:17.405,01-201:54:1722:512,601:54:17
283WICA Zuzia 791Okr 1 - K66K 832021-07-03 09:52:1501:54:34.805,01-201:54:3422:542,601:54:34
284SZYCA Kacper 792Okr 1 - M151M 2012021-07-03 09:52:1601:55:19.605,01-201:55:1923:032,601:55:19
285PIECZYŃSKI Paweł 994Okr 1 - M152M 2022021-07-03 11:22:5801:56:21.655,01-201:56:2123:162,601:56:21
286KOWALSKA Wiesława 829Okr 1 - K67K 842021-07-03 10:11:2701:56:53.405,01-201:56:5323:222,601:56:53
287MALICKI Paweł 778Nordea RunnersOkr 1 - M153M 2032021-07-03 09:52:1501:57:55.755,01-201:57:5523:352,501:57:55
288LISOWSKI Rafał 1030For Fun26M 2042021-07-03 11:37:2401:58:05.455,01-201:58:0523:372,501:58:05
289LISEK Alicja 1031For Fun27K 852021-07-03 11:37:2401:58:06.005,01-201:58:0623:372,501:58:06
290PAC Aleksander 1006Okr 1 - M154M 2052021-07-03 11:22:5901:58:33.055,01-201:58:3323:422,501:58:33
291BISKUP Magdalena 1016Okr 1 - K68K 862021-07-03 11:37:2301:58:40.955,01-201:58:4023:442,501:58:40
292SZUMIELEWICZ Kinga 698BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K69K 872021-07-03 09:11:5901:58:42.205,01-201:58:4223:442,501:58:42
293PIOTROWSKA Magda 789Kontener formyOkr 1 - K70K 882021-07-03 09:52:1401:59:02.005,01-201:59:0223:482,501:59:02
294MILEWSKA Marta 990Okr 1 - K71K 892021-07-03 11:22:5801:59:03.505,01-201:59:0323:482,501:59:03
295WSZELAKI Włodek 850For Fun28M 2062021-07-03 10:21:3201:59:45.005,01-201:59:4523:572,501:59:45
296KALISZEWSKA Emilia 847For Fun29K 902021-07-03 10:21:3101:59:50.955,01-201:59:5023:582,501:59:50
297WSZELAKA Kasia 848For Fun30K 912021-07-03 10:21:3201:59:58.355,01-201:59:5823:592,501:59:58
298KOPCYCH Piotr 851For Fun31M 2072021-07-03 10:21:3301:59:59.305,01-201:59:5923:592,501:59:59
299BIAŁEK Paweł 853Borkowo TeamFor Fun32M 2082021-07-03 10:21:3202:00:04.305,01-202:00:0424:002,502:00:04
300PAPRZYCKA Aleksandra 827Okr 1 - K72K 922021-07-03 10:11:2702:01:09.655,01-202:01:0924:132,502:01:09
301GRABOWSKA Beata 984Fuck the PESELOkr 1 - K73K 932021-07-03 10:01:2302:01:28.955,01-202:01:2824:172,502:01:28
302PODGÓRSKI Michał 743Psychiatryk KopernikaOkr 1 - M155M 2092021-07-03 09:42:5402:01:49.555,01-202:01:4924:212,502:01:49
303JAKUBIK Anna 662Okr 1 - K74K 942021-07-03 09:02:3402:02:13.505,01-202:02:1324:262,502:02:13
304ŁAWSKI Kamil 808Razem Trenujemy SportOkr 1 - M156M 2102021-07-03 10:01:2202:03:21.505,01-202:03:2124:402,402:03:21
305LEMCZAK Klaudia 858For Fun33K 952021-07-03 10:21:3302:03:53.455,01-202:03:5324:462,402:03:53
306BARNA Marek 859For Fun34M 2112021-07-03 10:21:3302:04:01.055,01-202:04:0124:482,402:04:01
307HULEWICZ Monika 973Euro Styl K 962021-07-03 11:12:2502:04:19.055,01-202:04:1924:512,402:04:19
308TOKAREK Justyna 989Okr 1 - K75K 972021-07-03 11:22:5802:05:02.105,01-202:05:0225:002,402:05:02
309OWOCKI Tomasz 962Okr 1 - M157M 2122021-07-03 11:12:2402:06:53.805,01-202:06:5325:222,402:06:53
310KUBIAK Dominik 960Okr 1 - M158M 2132021-07-03 11:12:2302:06:55.555,01-202:06:5525:232,402:06:55
311SENEJKO Paweł 961Okr 1 - M159M 2142021-07-03 11:12:2402:06:57.255,01-202:06:5725:232,402:06:57
312HULEWICZ Filip 974Euro Styl M 2152021-07-03 11:12:2602:07:16.505,01-202:07:1625:272,402:07:16
313GRUBBA Rafał 747Okr 1 - M160M 2162021-07-03 09:43:5302:07:26.305,01-202:07:2625:292,402:07:26
314HULEWICZ Grażyna 968Euro StylOkr 1 - K76K 982021-07-03 11:12:2602:07:28.105,01-202:07:2825:292,402:07:28
315HULEWICZ Przemysław 969Euro StylOkr 1 - M161M 2172021-07-03 11:12:2502:07:31.505,01-202:07:3125:302,402:07:31
316KOWALCZYK Krzysztof 950Okr 1 - M162M 2182021-07-03 11:04:1902:07:51.805,01-202:07:5125:342,302:07:51
317KRUGLAK Anna 661HELLS HEAVENOkr 1 - K77K 992021-07-03 09:02:3402:07:52.705,01-202:07:5225:342,302:07:52
318KUJDA Kamil 824For Fun35M 2192021-07-03 10:11:2802:07:58.155,01-202:07:5825:352,302:07:58
319KURKOWSKA Małgorzata 822For Fun36K 1002021-07-03 10:11:2802:08:01.055,01-202:08:0125:362,302:08:01
320PRYCZKOWSKA Marta 823For Fun37K 1012021-07-03 10:11:2902:08:01.455,01-202:08:0125:362,302:08:01
321SZPAKOWSKI Kamil 820For Fun38M 2202021-07-03 10:11:2902:08:02.105,01-202:08:0225:362,302:08:02
322WIECZOREK Daria 924Okr 1 - K78K 1022021-07-03 10:51:0202:09:09.055,01-202:09:0925:492,302:09:09
323WAŚKOWIAK Michał 773Okr 1 - M163M 2212021-07-03 09:52:1702:10:46.855,01-202:10:4626:092,302:10:46
324ZIÓŁKOWSKA Katarzyna 1013For Fun39K 1032021-07-03 11:52:0802:11:09.555,01-202:11:0926:132,302:11:09
325ORŁOWSKI Piotr 825For Fun40M 2222021-07-03 10:11:2902:11:32.155,01-202:11:3226:182,302:11:32
326PUŁA Karolina 761Psychiatryk KopernikaOkr 1 - K79K 1042021-07-03 09:42:5502:11:47.155,01-202:11:4726:212,302:11:47
327STANKIEWICZ Ilona 991FUCK THE PESELOkr 1 - K80K 1052021-07-03 11:22:5702:12:55.355,01-202:12:5526:352,302:12:55
328LEDZIŃSKA Helena 1049Okr 1 - K81K 1062021-07-03 11:52:0702:12:55.505,01-202:12:5526:352,302:12:55
329MORAWSKA Katarzyna 992Fuck the PESELOkr 1 - K82K 1072021-07-03 11:22:5602:12:56.455,01-202:12:5626:352,302:12:56
330CICHOCKA Małgorzata 995Fuck the PeselOkr 1 - K83K 1082021-07-03 11:22:5602:12:56.855,01-202:12:5626:352,302:12:56
331GENGE Olga 996Okr 1 - K84K 1092021-07-03 11:22:5802:13:19.605,01-202:13:1926:392,302:13:19
332WĄDOŁOWSKA Marta 755Okr 1 - K85K 1102021-07-03 09:42:5502:13:24.905,01-202:13:2426:402,202:13:24
333PREWYSZ-KWINTO Marta Jolanta 856Obstacle Center TeamOkr 1 - K86K 1112021-07-03 10:21:3102:13:32.055,01-202:13:3226:422,202:13:32
334ZWATYKANICZ Martyna 878WILD MorsyOkr 1 - K87K 1122021-07-03 10:32:4602:13:38.605,01-202:13:3826:432,202:13:38
335ŻÓŁĆ Sebastian 877WildMorsyOkr 1 - M164M 2232021-07-03 10:32:4702:13:52.605,01-202:13:5226:462,202:13:52
336LEWANDOWSKI Dawid 881WildMorsyOkr 1 - M165M 2242021-07-03 10:32:4602:13:53.355,01-202:13:5326:462,202:13:53
337BOBCOV Dżoana 870Wild MorsyOkr 1 - K88K 1132021-07-03 10:32:4602:13:53.505,01-202:13:5326:462,202:13:53
338OTREMBA Beata 876Okr 1 - K89K 1142021-07-03 10:32:4602:14:16.905,01-202:14:1626:512,202:14:16
339PIÓRKOWSKA Justyna 875Wild MorsyOkr 1 - K90K 1152021-07-03 10:32:4702:14:31.355,01-202:14:3126:542,202:14:31
340ŻÓŁĆ Beata 873Okr 1 - K91K 1162021-07-03 10:32:4702:14:32.005,01-202:14:3226:542,202:14:32
341DZEMIDOK Natallia 874Okr 1 - K92K 1172021-07-03 10:32:4602:14:34.205,01-202:14:3426:542,202:14:34
342SAJEWICZ Magda 882Wild MorsyOkr 1 - K93K 1182021-07-03 10:32:4602:14:34.655,01-202:14:3426:542,202:14:34
343SROKA Monika 999Okr 1 - K94K 1192021-07-03 11:22:5702:15:44.505,01-202:15:4427:082,202:15:44
344MIKŁASZEWICZ Liliana 958 K 1202021-07-03 11:04:2002:17:22.455,01-202:17:2227:282,202:17:22
345STEFANOWICZ Jolanta 1052Obstacle Center TeamOkr 1 - K95K 1212021-07-03 11:52:0602:17:33.705,01-202:17:3327:302,202:17:33
346GAŃKO Katarzyna 1056OBSTACLE CENTER TEAMOkr 1 - K96K 1222021-07-03 11:52:0602:17:35.755,01-202:17:3527:312,202:17:35
347KIEDROWSKI Mateusz 944Okr 1 - M166M 2252021-07-03 11:04:2102:17:47.805,01-202:17:4727:332,202:17:47
348KIEDROWSKI Remigiusz 943Okr 1 - M167M 2262021-07-03 11:04:2102:17:56.155,01-202:17:5627:352,202:17:56
349ŁĄCZKOWSKI Mateusz 895MOVE.Okr 1 - M168M 2272021-07-03 10:42:3802:18:24.855,01-202:18:2427:402,202:18:24
350WIĘCKOWSKA Martyna 896Okr 1 - K97K 1232021-07-03 10:42:3802:18:40.705,01-202:18:4027:442,202:18:40
351WIĘCKOWSKA Marcelina 897Okr 1 - K98K 1242021-07-03 10:42:3902:18:42.405,01-202:18:4227:442,202:18:42
352MIKŁASZEWICZ Radosław 949Okr 1 - M169M 2282021-07-03 11:04:1902:18:48.805,01-202:18:4827:452,202:18:48
353FILIP Krzysztof 945noClubFor Fun41M 2292021-07-03 11:04:2002:19:01.955,01-202:19:0127:482,202:19:01
354FILIP Nina 948For Fun42K 1252021-07-03 11:04:2002:19:12.305,01-202:19:1227:502,202:19:12
355BIELIŃSKI Bartosz 929Okr 1 - M170M 2302021-07-03 10:51:0302:19:33.505,01-202:19:3327:542,102:19:33
356GAWRON Agnieszka 774Okr 1 - K99K 1262021-07-03 09:52:1602:20:01.305,01-202:20:0128:002,102:20:01
357WASKOWIAK Aga 775Okr 1 - K100K 1272021-07-03 09:52:1602:20:02.205,01-202:20:0228:002,102:20:02
358KIEDROWSKI Adrian 946Okr 1 - M171M 2312021-07-03 11:04:2202:20:53.905,01-202:20:5328:102,102:20:53
359KIERBEDŹ Roksana 904Okr 1 - K101K 1282021-07-03 10:42:3602:21:24.105,01-202:21:2428:162,102:21:24
360WOŹNIAK Andrzej 872WildMorsyOkr 1 - M172M 2322021-07-03 10:32:4602:22:00.755,01-202:22:0028:242,102:22:00
361DOMARACKA-WOŹNIAK Katarzyna 871Wild MorsyOkr 1 - K102K 1292021-07-03 10:32:4602:22:21.955,01-202:22:2128:282,102:22:21
362GALIŃSKA Aleksandra 1028Okr 1 - K103K 1302021-07-03 11:37:2402:22:25.855,01-202:22:2528:292,102:22:25
363GLANER Dawid 1026Okr 1 - M173M 2332021-07-03 11:37:2402:22:50.055,01-202:22:5028:342,102:22:50
364ŁOPUSKA Agata 1027Okr 1 - K104K 1312021-07-03 11:37:2302:22:51.005,01-202:22:5128:342,102:22:51
365KRZESZOWIEC Adam 947Okr 1 - M174M 2342021-07-03 11:04:2002:23:15.705,01-202:23:1528:392,102:23:15
366KRZESZOWIEC Aleksandra 954Okr 1 - K105K 1322021-07-03 11:04:1902:23:17.755,01-202:23:1728:392,102:23:17
367GRABOWSKA Beata 984Fuck the PESELOkr 1 - K106K 1332021-07-03 11:12:2502:23:26.905,01-202:23:2628:412,102:23:26
368ANDLER Agnieszka 966Fuck the PESELOkr 1 - K107K 1342021-07-03 11:12:2402:23:27.905,01-202:23:2728:412,102:23:27
369PLATA Agnieszka 965FUCK THE PESELOkr 1 - K108K 1352021-07-03 11:12:2402:23:28.555,01-202:23:2828:412,102:23:28
370MARJUSZYC-KAJZER Emilia 951Okr 1 - K109K 1362021-07-03 11:04:2002:23:41.505,01-202:23:4128:442,102:23:41
371KAJZER Piotr 952Okr 1 - M175M 2352021-07-03 11:04:2002:24:12.505,01-202:24:1228:502,102:24:12
372GLANER Wojciech 1029Okr 1 - M176M 2362021-07-03 11:37:2302:24:17.655,01-202:24:1728:512,102:24:17
373PAKUŁA Ewa 857Obstacle CenterOkr 1 - K110K 1372021-07-03 10:21:3102:26:19.805,01-202:26:1929:152,102:26:19
374BYSZUK Justyna 972Euro StylOkr 1 - K111K 1382021-07-03 11:12:2502:27:36.205,01-202:27:3629:312,002:27:36
375GLANER Łukasz 1025Okr 1 - M177M 2372021-07-03 11:37:2302:27:36.855,01-202:27:3629:312,002:27:36
376GŁOWINSKI Cezary 975Euro StylOkr 1 - M178M 2382021-07-03 11:12:2602:31:43.305,01-202:31:4330:202,002:31:43
377STAWICKI Tomasz 971Euro StylOkr 1 - M179M 2392021-07-03 11:12:2502:31:45.355,01-202:31:4530:212,002:31:45
378GŁOWIŃSKA Żaneta 976Euro StylOkr 1 - K112K 1392021-07-03 11:12:2602:31:47.205,01-202:31:4730:212,002:31:47
379PACEK Marcin 967Euro StylOkr 1 - M180M 2402021-07-03 11:12:2602:31:50.655,01-202:31:5030:222,002:31:50
380MARCINIAK Zofia 928Okr 1 - K113K 1402021-07-03 10:51:0102:34:14.455,01-202:34:1430:501,902:34:14
381MROCZKO Karolina 891Okr 1 - K114K 1412021-07-03 10:42:3602:42:26.855,01-202:42:2632:291,802:42:26
382KIJEWSKI Jacek 907Okr 1 - M181M 2412021-07-03 10:42:3502:43:49.805,01-202:43:4932:451,802:43:49
Niesklasyfikowani
DNCPAŁACHA Mikołaj 900OCR Park TeamOkr 2 - M2021-07-03 10:42:3401:44:55.3510,0-10:005,700:52:27
DNCWĄDOŁKOWSKA Paulina 724Bigyellowfoot Advemture TeamOkr 1 - K2021-07-03 09:20:5700:44:25.905,0-20:006,800:44:25
DNCGORTAT Agnieszka 780Okr 1 - K2021-07-03 09:52:1402:12:23.105,0-20:002,302:12:23
TOMCZAK Joanna 704Dirty SparrowsFor Fun2021-07-03 09:20:57 DNF--0
MIKULSKI Jakub 8402021-07-03 09:30:40 DNF--0
LENIEC Dorota 784Nordea RunnersFor Fun2021-07-03 09:52:15 DNF--0
WIŚNIEWSKI Maciej 1034BigYellowFoot Adventure Team2021-07-03 11:37:21 DNF--0
PAPRZYCKA Irena 8282021-07-03 10:11:26 DNF--0
KOPCYCH Ania 849For Fun2021-07-03 10:21:32 DNF--0
LUBOCKI Mateusz 886For Fun2021-07-03 10:43:03 DNF--0
Znaleziono 392 wynik(ów)