Organizator : OCR Events
Data : 2021-11-06
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 421
Wystartowało : 409
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 406
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
          
1DZIÓBEK Lech 1085Biegun OCR TeamOkr 3 - M1M 12021-11-06 08:29:5801:50:00.4015,03000:34:267:208,200:36:40
2CZACHURSKI Mateusz 1314Ex TeamOkr 3 - M2M 22021-11-06 09:12:1702:08:53.5515,03000:39:508:357,000:42:57
3KOŃPA Michał 1592Okr 3 - M3M 32021-11-06 10:58:3002:15:26.9015,03000:40:439:016,600:45:08
4KARBOWSKI Sławomir 1552Okr 3 - M4M 42021-11-06 10:49:4302:16:26.2515,03000:42:039:056,600:45:28
5BRASZKA Robert 852Okr 3 - M5M 52021-11-06 08:19:1702:19:34.1015,03000:41:519:186,400:46:31
6ZAWADZKI Piotr 1337BigYellowFoot Adventure TeamOkr 3 - M6M 62021-11-06 09:36:0702:20:16.2015,03000:41:129:216,400:46:45
7MARKOWSKI Tomasz 1431Jungle NextremeOkr 3 - M7M 72021-11-06 09:53:0402:21:42.5015,03000:46:449:266,400:47:14
8SZULCEK Patryk 1375BigYellowFoot Adventure TeamOkr 3 - M8M 82021-11-06 09:36:0602:23:35.4515,03000:41:019:346,300:47:51
9KALINOWSKI Szymon 1561Vikings Run TeamOkr 3 - M9M 92021-11-06 10:49:4502:23:38.8015,03000:44:199:346,300:47:52
10SMYKOWSKA Magdalena 1436Jungle NextremeOkr 3 - K1K 12021-11-06 09:53:0402:24:29.7515,03000:46:469:376,200:48:09
11BĄK Kuba 1558Okr 3 - M10M 102021-11-06 10:49:4802:31:01.2515,03000:42:5310:046,000:50:20
12KASIELSKI Rafał 1355SurviWałTeamOkr 3 - M11M 112021-11-06 09:20:4702:32:18.6015,03000:46:3910:095,900:50:46
13PIONK Rafał 648Active FlowOkr 3 - M12M 122021-11-06 08:19:1902:32:34.8515,03000:42:1710:105,900:50:51
14KULIŃSKI Aleksander 1392Okr 3 - M13M 132021-11-06 09:41:3902:34:46.5015,03000:46:4910:195,800:51:35
15AUGUSTYNIAK Mariusz 329Crossfit Team SuszOkr 3 - M14M 142021-11-06 08:00:0102:41:25.7515,03000:49:0010:455,600:53:48
16MICHALIK Piotr 1474Biegun OCROkr 3 - M15M 152021-11-06 10:10:5302:42:04.0515,03000:46:4610:485,600:54:01
17KRĘGIELSKI Bartosz 1397PUH BTK Bartosz KręgielskiOkr 3 - M16M 162021-11-06 09:41:3802:42:33.7015,03000:50:2710:505,500:54:11
18MAJCHRZAK Bartłomiej 1557Vikings Run TeamOkr 3 - M17M 172021-11-06 10:49:4602:43:10.2515,03000:48:3910:525,500:54:23
19SEWERYN Mirosław 1374BigYellowFoot Adventure TeamOkr 3 - M18M 182021-11-06 09:36:0702:54:41.1015,03000:50:3611:385,200:58:13
20ŁUGOWSKI Maciej 443Crossfit Team SuszOkr 3 - M19M 192021-11-06 08:00:0102:55:09.6015,03000:48:5511:405,100:58:23
21OŚCIK Krzysztof 1556Vikings Run TeamOkr 3 - M20M 202021-11-06 10:49:4402:57:43.9515,03000:43:0011:505,100:59:14
22BANACH Mateusz 868Okr 3 - M21M 212021-11-06 08:19:1803:00:56.3515,03000:47:2412:035,001:00:18
23MAŃKOWSKI Krzysztof 1285Okr 3 - M22M 222021-11-06 09:01:2903:05:33.7015,03000:53:3412:224,901:01:51
24MEGGER Piotr 1559IRON TEAMOkr 3 - M23M 232021-11-06 10:49:4803:13:26.2015,03000:48:3412:534,701:04:28
25MATYSIAK Sławomir 1406Ambasador Biegun OCROkr 3 - M24M 242021-11-06 09:41:4303:42:34.4515,03001:00:2514:504,001:14:11
26PIĘTKA Grzegorz 888Okr 3 - M25M 252021-11-06 08:19:2503:46:20.7015,03001:04:4015:054,001:15:26
27ZEMŁA Dawid 1390Okr 3 - M26M 262021-11-06 09:41:4103:47:02.2515,03001:04:5515:084,001:15:40
28ZAKHARCHUK Vitalii 596Okr 2 - M1M 272021-11-06 08:10:4701:20:27.9510,02-100:39:398:027,500:40:13
29ORANKIEWICZ Krzysztof 963Jungle NinjaOkr 2 - M2M 282021-11-06 09:53:0401:22:15.2510,02-100:39:298:137,300:41:07
30MIŁOŚ Tomasz 977Biegun OCR TeamOkr 2 - M3M 292021-11-06 10:58:3501:25:12.5010,02-100:42:128:317,000:42:36
31PRZYBYLSKI Krzysztof 420Crossfit stoczniaOkr 2 - M4M 302021-11-06 08:00:0201:27:34.7010,02-100:42:118:456,900:43:47
32NIENADOWSKI Bartosz 1315R.AMBO Druga CrewOkr 2 - M5M 312021-11-06 09:12:1701:29:13.9010,02-100:42:448:556,700:44:36
33MALINOWSKI Rafal 1419Jungle NextremeOkr 2 - M6M 322021-11-06 09:53:0501:32:59.1010,02-100:44:249:176,500:46:29
34SZYMAŃSKI Artur 1399Calisthenics PłockOkr 2 - M7M 332021-11-06 09:41:4101:33:00.1510,02-100:46:209:186,500:46:30
35KOMOSIŃSKI Łukasz 1489BeazzdOkr 2 - M8M 342021-11-06 10:20:1901:33:40.4510,02-100:44:379:226,400:46:50
36KAPICA Damian 936BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M9M 352021-11-06 09:36:0601:37:32.9510,02-100:47:589:456,200:48:46
37LEWANDOWSKI Tomasz 439Crossfit Team SuszOkr 2 - M10M 362021-11-06 08:00:0101:47:56.0510,02-100:52:2010:475,600:53:58
38DURKA Michał 1405Calisthenics PłockOkr 2 - M11M 372021-11-06 09:41:4401:48:38.4010,02-100:51:4010:515,500:54:19
39TEKLAK Karol 1417BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M12M 382021-11-06 09:36:0701:49:25.3510,02-100:48:5110:565,500:54:42
40KOTŁOWSKI Marcin 1382BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M13M 392021-11-06 09:36:0801:49:30.1010,02-100:50:4310:575,500:54:45
41WIĘCŁAWSKA Magdalena 1477Biegun OCROkr 2 - K1K 22021-11-06 10:10:5301:51:02.5010,02-100:52:3711:065,400:55:31
42RYNKOWSKI Marcin 389Crossfit Team SuszOkr 2 - M14M 402021-11-06 08:00:0201:53:55.6010,02-100:50:1811:235,300:56:57
43MAZURKIEWICZ Adam 1426Jungle NextremeOkr 2 - M15M 412021-11-06 09:53:0301:55:09.9510,02-100:55:2111:305,200:57:34
44DZIWISZEK Tomasz 1437Okr 2 - M16M 422021-11-06 09:53:0901:57:07.7010,02-100:55:3511:425,100:58:33
45ARCISZEWSKA Magda 1387BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - K2K 32021-11-06 09:36:0901:58:08.6510,02-100:54:4611:485,100:59:04
46SZYMICHOWSKI Daniel 1532WOLF TEAM / SpichlerzOkr 2 - M17M 432021-11-06 10:39:1002:00:16.0010,02-100:56:0512:015,001:00:08
47DZWONEK Michał 1432Jungle NextremeOkr 2 - M18M 442021-11-06 09:53:0602:00:35.2010,02-100:59:1212:035,001:00:17
48LASKOWSKI Przemysław 1403Calisthenics PłockOkr 2 - M19M 452021-11-06 09:41:4402:06:34.4510,02-101:00:1012:394,701:03:17
49TOMCZYK Przemysław 1344SurviWałTeamOkr 2 - M20M 462021-11-06 09:20:5202:09:16.5010,02-101:02:0712:554,601:04:38
50CZARNECKI Mateusz 1181Okr 2 - M21M 472021-11-06 08:40:1802:15:28.6010,02-101:06:3413:324,401:07:44
51CYGANIK Magdalena 1523WYtrenowaniOkr 2 - K3K 42021-11-06 10:58:2902:15:47.5010,02-101:02:5413:344,401:07:53
52DUNAJSKI Arek 1525Okr 2 - M22M 482021-11-06 10:58:3002:15:48.0010,02-101:03:0613:344,401:07:54
53KACZOR Anna 621BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - K4K 52021-11-06 08:10:4802:16:24.6510,02-101:00:2913:384,401:08:12
54TOMCZAK Artur 1306Dirty SparrowOkr 2 - M23M 492021-11-06 09:01:3002:18:48.1010,02-101:04:5513:524,301:09:24
55ANTOSIK Igor 1522WYtrenowaniOkr 2 - M24M 502021-11-06 10:58:3002:19:44.2510,02-101:03:0413:584,301:09:52
56WITKOWSKI Hubert 1598Okr 2 - M25M 512021-11-06 10:58:3002:20:19.5010,02-100:53:2714:014,301:10:09
57 1517  12021-11-06 10:30:0302:24:04.4010,02-101:03:5914:244,201:12:02
58WINKOWSKI Ireneusz 1319Okr 2 - M26M 522021-11-06 09:12:2002:28:25.6510,02-101:06:5614:504,001:14:12
59ZAWADZKA Monika 1460Kontener FormyOkr 2 - K5K 62021-11-06 09:41:4002:28:42.8010,02-101:09:3014:524,001:14:21
60TKACZYK Michał 1514Obstacle Center TeamOkr 2 - M27M 532021-11-06 10:58:4602:29:03.5510,02-100:58:2914:544,001:14:31
61KOSTUCH Łukasz 1452Okr 2 - M28M 542021-11-06 10:03:1402:29:18.1510,02-101:07:3314:554,001:14:39
62KWIATKOWSKI Marcin 295Okr 2 - M29M 552021-11-06 08:00:0302:30:45.4510,02-101:11:1115:044,001:15:22
63GAŁACH Nikodem 1420Jungle NextremeOkr 2 - M30M 562021-11-06 09:53:0602:31:19.9010,02-101:07:4315:074,001:15:39
64TOMCZAK Joanna 1305Dirty SparrowOkr 2 - K6K 72021-11-06 09:01:2902:32:59.5010,02-101:04:5815:173,901:16:29
65 1518  22021-11-06 10:30:0102:37:06.1010,02-101:03:5915:423,801:18:33
66ŁOSIN Marta 1469Biegun OCR TeamOkr 2 - K7K 82021-11-06 10:10:5602:39:49.2510,02-100:47:0115:583,801:19:54
67MALEŃCZYK Sylwester 1577Okr 2 - M31M 572021-11-06 10:58:3202:39:55.5510,02-101:06:2815:593,801:19:57
68MACANDER Jakub 1456Okr 2 - M32M 582021-11-06 10:49:4502:40:13.9510,02-101:17:5516:013,701:20:06
69PELA Jakub 346Okr 2 - M33M 592021-11-06 08:00:0302:43:44.6510,02-101:11:0916:223,701:21:52
70SOBKIEWICZ Michał 293Enax Run4FunOkr 2 - M34M 602021-11-06 08:00:0402:44:03.7510,02-101:09:5616:243,701:22:01
71DOMZAŁA Paweł 1384BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M35M 612021-11-06 09:36:0502:46:06.6510,02-101:10:5816:363,601:23:03
72JĘDRYKA Anna 1407Ambasador Biegun OCROkr 2 - K8K 92021-11-06 09:41:4102:46:07.2010,02-101:22:3616:363,601:23:03
73JARZYCKI Mateusz 1596Okr 2 - M36M 622021-11-06 10:58:3302:51:16.3010,02-101:07:2117:073,501:25:38
74HANISZEWSKI Bartłomiej 1597Okr 2 - M37M 632021-11-06 10:58:3302:51:41.3510,02-101:07:2317:103,501:25:50
75ŻÓŁĆ Sebastian 1311Dziki z TrójmiastaOkr 2 - M38M 642021-11-06 08:19:2102:54:18.0010,02-101:17:5417:253,401:27:09
76ANDERS Katarzyna 813Dziki z TrójmiastaOkr 2 - K9K 102021-11-06 08:19:2102:54:18.6010,02-101:18:1117:253,401:27:09
77POLAK Jarosław 821JAROSŁAW PolakOkr 2 - M39M 652021-11-06 08:19:1902:54:20.0010,02-101:17:5417:263,401:27:10
78LIBERADZKI Marcin 1338Okr 2 - M40M 662021-11-06 09:20:5302:56:19.1510,02-101:14:2117:373,401:28:09
79MIKULSKI Jakub 1443Okr 2 - M41M 672021-11-06 10:03:1402:58:12.4510,02-101:15:3617:493,401:29:06
80ZIEMANN Paweł 1091Okr 2 - M42M 682021-11-06 08:40:1902:58:24.9510,02-101:17:0217:503,401:29:12
81KACZMAREK-ŁUSZCZAK Tomasz 1508Okr 2 - M43M 692021-11-06 10:20:2103:02:53.0010,02-101:12:5618:173,301:31:26
82KROPIDŁOWSKI Sławomir 1591Akademia Biegowa KościerzynaOkr 2 - M44M 702021-11-06 10:58:3303:04:43.4010,02-101:06:1418:283,201:32:21
83SKOWROŃSKI Andrzej 1440Byle Dobiec TeamOkr 2 - M45M 712021-11-06 10:03:1303:19:11.8010,02-101:31:3919:553,001:39:35
84KULCZAK Paweł 845Okr 2 - M46M 722021-11-06 08:19:1903:19:26.5010,02-101:18:1019:563,001:39:43
85HIRSZ Sławomir 1180Okr 2 - M47M 732021-11-06 08:40:1903:25:49.0510,02-101:16:5920:342,901:42:54
86 1511  32021-11-06 10:03:1503:42:04.1010,02-101:37:5022:122,701:51:02
87ROSKIEWICZ Wojtek 1438Oldies But GoldiesOkr 2 - M48M 742021-11-06 10:03:1503:48:05.9010,02-101:38:1322:482,601:54:02
88MEŃKO Michał 271Biegun OCR TeamOkr 1 - M1M 752021-11-06 08:10:4700:41:58.405,01-200:41:588:237,100:41:58
89SĘKOWSKI Piotr 436Okr 1 - M2M 762021-11-06 08:00:0100:42:03.155,01-200:42:038:247,100:42:03
90PAŁACHA Mikołaj 1465Biegun OCROkr 1 - M3M 772021-11-06 10:10:5300:42:04.455,01-200:42:048:247,100:42:04
91BIELICKI Wojciech 1571Lacroix TeamOkr 1 - M4M 782021-11-06 10:49:4300:43:06.555,01-200:43:068:377,000:43:06
92WERYK Mateusz 649Biegun OCR TeamOkr 1 - M5M 792021-11-06 08:19:1700:46:38.605,01-200:46:389:196,400:46:38
93MATYSZEWSKI Grzegorz 970Okr 1 - M6M 802021-11-06 09:53:0600:47:12.605,01-200:47:129:266,400:47:12
94JONACZYK Kasia 1488Biegun OCR TeamOkr 1 - K1K 112021-11-06 10:20:1400:47:18.855,01-200:47:189:276,300:47:18
95CZAPIEWSKI Sylwester 1383BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M7M 812021-11-06 09:36:0800:48:22.255,01-200:48:229:406,200:48:22
96MIŁOŚ Barbara 1381BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K2K 122021-11-06 09:36:0600:49:57.605,01-200:49:579:596,000:49:57
97DWORAKOWSKI Kamil 1328Okr 1 - M8M 822021-11-06 09:12:1900:50:25.205,01-200:50:2510:056,000:50:25
98DĄBROWSKI Tomasz 1526Movement Arena SuwałkiOkr 1 - M9M 832021-11-06 10:39:1000:51:40.205,01-200:51:4010:205,800:51:40
99MALGORZEWICZ Dawid 456Okr 1 - M10M 842021-11-06 08:00:0300:52:47.855,01-200:52:4710:335,700:52:47
100SOSNOWSKI Robert 1389Biegun OCROkr 1 - M11M 852021-11-06 10:10:5400:53:26.605,01-200:53:2610:415,600:53:26
101MRUKLIK Maciej 1325Okr 1 - M12M 862021-11-06 09:12:1900:53:37.305,01-200:53:3710:435,600:53:37
102JUSIŃSKI Sebastian 1548Okr 1 - M13M 872021-11-06 10:39:1100:53:47.955,01-200:53:4710:455,600:53:47
103MATYSIEWICZ Patryk 1471Okr 1 - M14M 882021-11-06 10:10:5300:54:26.255,01-200:54:2610:535,500:54:26
104ŚLIWA Krzysztof 1570Lacroix TeamOkr 1 - M15M 892021-11-06 10:49:4300:54:35.355,01-200:54:3510:555,500:54:35
105WANAGOS Dorota 289Biegun OCROkr 1 - K3K 132021-11-06 08:00:0300:55:01.855,01-200:55:0111:005,500:55:01
106SCHWEIZER Mirka 1385BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K4K 142021-11-06 09:36:0700:56:01.505,01-200:56:0111:125,400:56:01
107BŁASZCZYK Brunon 1595Borsuk Crew - AmbasadorOkr 1 - M16M 902021-11-06 10:10:5300:57:02.305,01-200:57:0211:245,300:57:02
108RADOMSKI Adam 1475Biegun OCROkr 1 - M17M 912021-11-06 10:10:5300:58:08.705,01-200:58:0811:375,200:58:08
109KRUPIŃSKI Karol 1461Okr 1 - M18M 922021-11-06 10:10:5600:58:29.555,01-200:58:2911:415,100:58:29
110KILAN Kacper 1312Okr 1 - M19M 932021-11-06 09:12:1800:58:33.355,01-200:58:3311:425,100:58:33
111HOŁDA Dominik 1386Okr 1 - M20M 942021-11-06 09:36:0800:58:49.405,01-200:58:4911:455,100:58:49
112SZELIGA Mateusz 1519Okr 1 - M21M 952021-11-06 10:30:0100:59:04.105,01-200:59:0411:485,100:59:04
113WIANECKA Agata 1339Biegun OCROkr 1 - K5K 152021-11-06 09:20:5000:59:21.805,01-200:59:2111:525,100:59:21
114BAŁDYGA Tymon 1434Biegun OCR TeamOkr 1 - M22M 962021-11-06 09:53:0700:59:53.105,01-200:59:5311:585,000:59:53
115WINKLER Mateusz 1562Vikings Run TeamOkr 1 - M23M 972021-11-06 10:49:4501:00:31.855,01-201:00:3112:065,001:00:31
116ŁUKAWSKI Michał 1335Envit ActiveLifeExtreamOkr 1 - M24M 982021-11-06 09:12:1901:00:37.505,01-201:00:3712:074,901:00:37
117PROKOPOWICZ Weronika 1371BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K6K 162021-11-06 09:30:3201:00:43.405,01-201:00:4312:084,901:00:43
118MEDRYK Piotr 1351SurviWałTeamOkr 1 - M25M 992021-11-06 09:20:5101:00:52.605,01-201:00:5212:104,901:00:52
119JAGODZIŃSKI Dominik 1333ROTAOkr 1 - M26M 1002021-11-06 09:12:1901:01:26.505,01-201:01:2612:174,901:01:26
120MATYSIEWICZ Grzegorz 1470Okr 1 - M27M 1012021-11-06 10:10:5701:01:55.105,01-201:01:5512:234,801:01:55
121KONDEJ Michał 1579Active FlowOkr 1 - M28M 1022021-11-06 10:58:2901:01:59.655,01-201:01:5912:234,801:01:59
122STANIASZEK Szymon 1342R.AMBO Druga CrewOkr 1 - M29M 1032021-11-06 09:20:4701:02:06.705,01-201:02:0612:254,801:02:06
123SYLDATK Patryk 498Okr 1 - M30M 1042021-11-06 08:00:0501:02:22.405,01-201:02:2212:284,801:02:22
124PLEBANEK Paweł 1037Biegun OCROkr 1 - M31M 1052021-11-06 08:10:4801:02:51.305,01-201:02:5112:344,801:02:51
125POMIERSKA Anna 1463Biegun OCROkr 1 - K7K 172021-11-06 10:10:5501:03:19.605,01-201:03:1912:394,701:03:19
126CZARNECKI Krzysztof 1478Biegun OCROkr 1 - M32M 1062021-11-06 10:10:5401:03:30.755,01-201:03:3012:424,701:03:30
127MALINOWSKI Michał 431Okr 1 - M33M 1072021-11-06 08:00:0301:03:59.605,01-201:03:5912:474,701:03:59
128 0122  42021-11-06 13:19:4301:04:12.055,01-201:04:1212:504,701:04:12
129PREWYSZ-KWINTO Mateusz 1551Obstacle Center TeamOkr 1 - M34M 1082021-11-06 10:49:4901:04:28.455,01-201:04:2812:534,701:04:28
130BŁOŃSKI Dawid 1513Lacroix TeamOkr 1 - M35M 1092021-11-06 10:49:4301:04:41.305,01-201:04:4112:564,601:04:41
131FURTAN Krystian 419Okr 1 - M36M 1102021-11-06 10:03:1501:04:43.505,01-201:04:4312:564,601:04:43
132CICHOCKA Martyna 1449Kontener FormyOkr 1 - K8K 182021-11-06 10:03:1401:04:44.155,01-201:04:4412:564,601:04:44
133KOŁODZIEJSKA Marta 1476Biegun OCROkr 1 - K9K 192021-11-06 08:29:5901:05:03.605,01-201:05:0313:004,601:05:03
134PRZADKA Krzysztof 1553Gmina Gardeja BiegaOkr 1 - M37M 1112021-11-06 10:49:4401:05:37.155,01-201:05:3713:074,601:05:37
135LIS Maciej 390Biegun OCROkr 1 - M38M 1122021-11-06 10:10:5201:06:15.905,01-201:06:1513:154,501:06:15
136SITTERLEE Piotr 1401Okr 1 - M39M 1132021-11-06 09:41:4201:06:37.255,01-201:06:3713:194,501:06:37
137ŁĘPICKI Mateusz 1560Lemon TeamOkr 1 - M40M 1142021-11-06 10:49:5001:06:49.405,01-201:06:4913:214,501:06:49
138RATAJCZAK Dawid 1321Okr 1 - M41M 1152021-11-06 09:12:2001:06:56.755,01-201:06:5613:234,501:06:56
139SCHMIDT Waldek 1485MTB-Małe Trójmiasto Biega WejherowoOkr 1 - M42M 1162021-11-06 10:10:5501:07:00.305,01-201:07:0013:244,501:07:00
140NADOŁKOWSKI Paulina 1589BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K10K 202021-11-06 08:51:1501:07:30.505,01-201:07:3013:304,401:07:30
141OKRÓJ-SITTERLEE Mariola 1412Okr 1 - K11K 212021-11-06 09:41:4101:07:56.755,01-201:07:5613:354,401:07:56
142GRABSKI Marek 1594Green GoblinsOkr 1 - M43M 1172021-11-06 10:58:3301:08:53.105,01-201:08:5313:464,401:08:53
143MAZEPA Izabela 1423Okr 1 - K12K 222021-11-06 09:53:0501:08:55.655,01-201:08:5513:474,401:08:55
144SZULWACH Weronika 255Biegun OCR TeamOkr 1 - K13K 232021-11-06 08:10:4901:09:10.655,01-201:09:1013:504,301:09:10
145WANAGOS Przemysław 509Biegun OCROkr 1 - M44M 1182021-11-06 08:00:0301:09:51.705,01-201:09:5113:584,301:09:51
146PODBIELSKI Krystian 1322Ospro OCR TeamOkr 1 - M45M 1192021-11-06 09:12:2101:11:10.655,01-201:11:1014:144,201:11:10
147MAJEK Bartłomiej 617Okr 1 - M46M 1202021-11-06 10:30:0001:11:25.055,01-201:11:2514:174,201:11:25
148GRUSZKA Beata 1336Wojowniczki Team BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K14K 242021-11-06 09:36:0701:11:27.955,01-201:11:2714:174,201:11:27
149CYMERYS Michał 1483NordeaOkr 1 - M47M 1212021-11-06 10:10:5401:11:50.105,01-201:11:5014:224,201:11:50
150DOLIK Anna 1530Kontener FormyOkr 1 - K15K 252021-11-06 10:39:1401:12:06.305,01-201:12:0614:254,201:12:06
151GODLEWSKA Magdalena 333Crossfit Team SuszOkr 1 - K16K 262021-11-06 08:00:0201:12:09.105,01-201:12:0914:254,201:12:09
152KONKOLEWSKI Krystian 1231Sportmania GymOkr 1 - M48M 1222021-11-06 08:51:1601:12:49.605,01-201:12:4914:334,101:12:49
153GRYLEWICZ Mikołaj 1340Okr 1 - M49M 1232021-11-06 09:20:4901:13:35.905,01-201:13:3514:434,101:13:35
154FALKOWSKI Krystian 1524Okr 1 - M50M 1242021-11-06 12:24:0101:14:13.705,01-201:14:1314:504,001:14:13
155ZIELIŃSKI Karol 339Okr 1 - M51M 1252021-11-06 08:00:0501:14:14.355,01-201:14:1414:504,001:14:14
156JAKSZEWICZ Sławomir 1293GladiatorsbyRMF4RTOkr 1 - M52M 1262021-11-06 09:01:3001:14:15.055,01-201:14:1514:514,001:14:15
157WÓJCICKA Anna 1304Hell's Heaven SzczecinOkr 1 - K17K 272021-11-06 09:01:3001:14:26.705,01-201:14:2614:534,001:14:26
158ZIOMEK Artur 1473Biegun OCROkr 1 - M53M 1272021-11-06 10:10:5401:14:28.755,01-201:14:2814:534,001:14:28
159PEK Dariusz 1479Okr 1 - M54M 1282021-11-06 10:10:5601:14:44.205,01-201:14:4414:564,001:14:44
160PODBIELSKA Gosia 1323Okr 1 - K18K 282021-11-06 09:12:2001:15:01.205,01-201:15:0115:004,001:15:01
161ROPELA Monika 1590WOLF TEAMOkr 1 - K19K 292021-11-06 10:58:3101:15:30.055,01-201:15:3015:064,001:15:30
162DORYWALSKI Artur 1093FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWAOkr 1 - M55M 1292021-11-06 08:40:1701:15:44.505,01-201:15:4415:084,001:15:44
163PAWŁOWSKI Jacek 1363Stalowowolski Klub BiegaczaOkr 1 - M56M 1302021-11-06 09:30:3301:15:45.105,01-201:15:4515:094,001:15:45
164POHLID-DODA Anna 483Crossfit Team SuszOkr 1 - K20K 302021-11-06 08:00:0301:15:52.355,01-201:15:5215:104,001:15:52
165PAŁACHA Andrzej 1466Biegun OCROkr 1 - M57M 1312021-11-06 10:10:5501:15:54.655,01-201:15:5415:104,001:15:54
166ROZMUS Ewelina 1370BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K21K 312021-11-06 09:30:3301:15:59.505,01-201:15:5915:113,901:15:59
167CHILCZUK Piotr 1341Obstacle Center TeamOkr 1 - M58M 1322021-11-06 09:20:4801:16:11.005,01-201:16:1115:143,901:16:11
168PACHOTA Paweł 384Okr 1 - M59M 1332021-11-06 08:00:0401:16:14.455,01-201:16:1415:143,901:16:14
169DETTLAFF Sławomir 1298Okr 1 - M60M 1342021-11-06 09:01:2801:17:15.155,01-201:17:1515:273,901:17:15
170ORZECHOWSKI Tomasz 1230Sportmania GymOkr 1 - M61M 1352021-11-06 08:51:1601:17:16.755,01-201:17:1615:273,901:17:16
171SZAŁKOWSKA Agnieszka 1343AMBASADOROkr 1 - K22K 322021-11-06 09:20:4801:17:39.805,01-201:17:3915:313,901:17:39
172ZIOMEK Anna 1481Biegun OCROkr 1 - K23K 332021-11-06 10:10:5501:17:50.755,01-201:17:5015:343,901:17:50
173KUBIAK Maciej 1542Okr 1 - M62M 1362021-11-06 10:39:1301:17:57.355,01-201:17:5715:353,801:17:57
174JAROS Roman 1282Rom-ZłomOkr 1 - M63M 1372021-11-06 08:51:2001:18:03.955,01-201:18:0315:363,801:18:03
175MICHALAK Adrian 1332ROTAOkr 1 - M64M 1382021-11-06 09:12:1801:18:05.505,01-201:18:0515:373,801:18:05
176WEINER Patryk 1184Okr 1 - M65M 1392021-11-06 08:40:1801:18:24.505,01-201:18:2415:403,801:18:24
177INELLA Artur 1352SurviWałTeamOkr 1 - M66M 1402021-11-06 09:20:4801:19:29.505,01-201:19:2915:533,801:19:29
178WIŚNIEWSKI Arkadiusz 937Lacroix TeamOkr 1 - M67M 1412021-11-06 10:49:4701:19:40.855,01-201:19:4015:563,801:19:40
179CISKA Renata 1435Jungle NextremeOkr 1 - K24K 342021-11-06 09:53:0501:19:53.705,01-201:19:5315:583,801:19:53
180OGRODOWCZYK Adam 1097Okr 1 - M68M 1422021-11-06 08:40:1601:20:08.705,01-201:20:0816:013,701:20:08
181BAL Sebastian 1123Okr 1 - M69M 1432021-11-06 08:40:1501:20:11.255,01-201:20:1116:023,701:20:11
182KACZYŃSKI Marek 1360Okr 1 - M70M 1442021-11-06 09:20:5401:20:12.705,01-201:20:1216:023,701:20:12
183GÓRA Aleksandra 1534WOLF TEAM / SpichlerzOkr 1 - K25K 352021-11-06 10:39:1201:20:37.255,01-201:20:3716:073,701:20:37
184DARGA Marcin 1533WOLF TEAM / SpichlerzOkr 1 - M71M 1452021-11-06 10:39:1201:20:38.005,01-201:20:3816:073,701:20:38
185ZIOMEK Daniel 1442Okr 1 - M72M 1462021-11-06 10:03:1501:20:49.755,01-201:20:4916:093,701:20:49
186DETTLAFF Magdalena 1299Okr 1 - K26K 362021-11-06 09:01:2801:21:02.805,01-201:21:0216:123,701:21:02
187MAŃSKI Tomasz 1087Baltic SealsOkr 1 - M73M 1472021-11-06 10:58:3001:21:24.455,01-201:21:2416:163,701:21:24
188FERRA Jacek 1290Okr 1 - M74M 1482021-11-06 09:01:2801:21:31.355,01-201:21:3116:183,701:21:31
189BOGALECKA Paulina 647Biegun OCROkr 1 - K27K 372021-11-06 08:19:2401:22:22.955,01-201:22:2216:283,601:22:22
190MAJEWSKI Piotr 673Okr 1 - M75M 1492021-11-06 08:19:2201:23:22.355,01-201:23:2216:403,601:23:22
191FIKUS Anna 1418Okr 1 - K28K 382021-11-06 09:53:0601:23:39.605,01-201:23:3916:433,601:23:39
192ŚLIWIAK Dawid 695Okr 1 - M76M 1502021-11-06 08:19:2201:24:02.955,01-201:24:0216:483,601:24:02
193STRZELECKI Grzegorz 1095FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWAOkr 1 - M77M 1512021-11-06 08:40:1701:24:03.855,01-201:24:0316:483,601:24:03
194OWCZARZ Marcin 1094FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWAOkr 1 - M78M 1522021-11-06 08:40:1701:24:06.055,01-201:24:0616:493,601:24:06
195KRYSIAK Piotr 1378Big Yellow FootOkr 1 - M79M 1532021-11-06 09:36:0801:24:10.855,01-201:24:1016:503,601:24:10
196ORZOŁ Kamil 1070Nordea Runners TeamOkr 1 - M80M 1542021-11-06 08:30:0001:24:23.955,01-201:24:2316:523,601:24:23
197JASTROWSKI Kamil 1359Okr 1 - M81M 1552021-11-06 09:20:5201:26:15.905,01-201:26:1517:153,501:26:15
198LEŚNICZAK Barbara 1424#Wkurw_teamOkr 1 - K29K 392021-11-06 09:53:0501:26:45.055,01-201:26:4517:213,501:26:45
199WIŚNIEWSKI Maciej 1379Okr 1 - M82M 1562021-11-06 09:36:0601:26:46.005,01-201:26:4617:213,501:26:46
200TARAS Michał 349Okr 1 - M83M 1572021-11-06 08:00:0201:27:01.855,01-201:27:0117:243,401:27:01
201KROGULEWSKA Anna 1313Biegun OCROkr 1 - K30K 402021-11-06 10:10:5501:27:14.405,01-201:27:1417:263,401:27:14
202SZCZECHOWSKA Weronika 1354SurviWałTeamOkr 1 - K31K 412021-11-06 09:20:5101:27:18.005,01-201:27:1817:273,401:27:18
203ŚWIĘTOSŁAWSKI Łukasz 1547Okr 1 - M84M 1582021-11-06 10:39:1401:27:40.505,01-201:27:4017:323,401:27:40
204PIEKARSKA Katarzyna 1376BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K32K 422021-11-06 09:36:0501:28:12.405,01-201:28:1217:383,401:28:12
205DOLAT Justyna 1421Just TeamOkr 1 - K33K 432021-11-06 09:53:0601:28:16.355,01-201:28:1617:393,401:28:16
206SZKALEJ Sebastian 1326Okr 1 - M85M 1592021-11-06 09:12:2101:28:28.205,01-201:28:2817:413,401:28:28
207PETRYSZYN Marzena 706Okr 1 - K34K 442021-11-06 08:19:2301:28:30.755,01-201:28:3017:423,401:28:30
208BOREK Michał 1190Okr 1 - M86M 1602021-11-06 08:40:1901:28:50.605,01-201:28:5017:463,401:28:50
209DOS SANTOS TRINDADE Kamila 1535Okr 1 - K35K 452021-11-06 10:39:1501:30:23.605,01-201:30:2318:043,301:30:23
210NOWAKOWSKI Jakub 1404Calisthenics PłockOkr 1 - M87M 1612021-11-06 09:41:4201:30:26.855,01-201:30:2618:053,301:30:26
211ŚLUSAR Wojciech 720Okr 1 - M88M 1622021-11-06 08:19:2301:30:37.855,01-201:30:3718:073,301:30:37
212SOBCZAK Marek 1586Okr 1 - M89M 1632021-11-06 10:58:3201:30:42.755,01-201:30:4218:083,301:30:42
213GORNOWICZ Marcin 371Okr 1 - M90M 1642021-11-06 08:00:0501:31:19.205,01-201:31:1918:153,301:31:19
214DALKIEWICZ Marta 582Crossfit Team SuszOkr 1 - K36K 462021-11-06 08:10:4801:31:31.605,01-201:31:3118:183,301:31:31
215ŚLUSAR Marcin 751Okr 1 - M91M 1652021-11-06 08:19:2301:31:37.405,01-201:31:3718:193,301:31:37
216RYBIŃSKA Marta 1373TopActiveOkr 1 - K37K 472021-11-06 09:30:3301:32:52.205,01-201:32:5218:343,201:32:52
217KOŁECKI Krzysztof 1372Okr 1 - M92M 1662021-11-06 09:30:3401:32:52.355,01-201:32:5218:343,201:32:52
218MROZIŃSKI Adam 618Okr 1 - M93M 1672021-11-06 08:19:2401:33:27.455,01-201:33:2718:413,201:33:27
219SZPAKOWSKI Kamil 1365Okr 1 - M94M 1682021-11-06 09:30:3301:33:42.505,01-201:33:4218:443,201:33:42
220KWIATKOWSKI Fabian 1546Okr 1 - M95M 1692021-11-06 10:39:1201:34:23.405,01-201:34:2318:523,201:34:23
221SHTYPULIAK Sergii 1286Okr 1 - M96M 1702021-11-06 09:01:2901:34:35.405,01-201:34:3518:553,201:34:35
222ŚLIWIAK Grzegorz 678Okr 1 - M97M 1712021-11-06 08:19:2201:34:58.905,01-201:34:5818:593,201:34:58
223KURPIOS Milena 804Obstacle Center TeamOkr 1 - K38K 482021-11-06 10:58:4501:35:06.805,01-201:35:0619:013,201:35:06
224SZULIMOWISZ Maciej 1395Okr 1 - M98M 1722021-11-06 09:41:3901:35:19.355,01-201:35:1919:033,101:35:19
225KOSCHEMBAHR ŁYSKOWSKI Konstanty 1377BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M99M 1732021-11-06 09:36:0701:35:33.755,01-201:35:3319:063,101:35:33
226ZAWADZKA Weronika 1191Okr 1 - K39K 492021-11-06 08:40:1901:35:51.205,01-201:35:5119:103,101:35:51
227SZYMAŃŚKI Jakub 1415Biegun OCROkr 1 - M100M 1742021-11-06 09:53:0801:35:51.605,01-201:35:5119:103,101:35:51
228MIKIELSKI Paweł 1295Okr 1 - M101M 1752021-11-06 09:01:2901:36:00.955,01-201:36:0019:123,101:36:00
229ŻÓŁĆ Beata 1578Dziki z TrójmiastaOkr 1 - K40K 502021-11-06 08:19:2001:36:22.557,51-201:36:2212:504,701:36:22
230MAĆKOWSKA Edyta 1433Jungle NextremeOkr 1 - K41K 512021-11-06 09:53:0601:36:22.655,01-201:36:2219:163,101:36:22
231MONDRY Błażej 1327Okr 1 - M102M 1762021-11-06 09:12:2101:36:22.805,01-201:36:2219:163,101:36:22
232BAŁDOWSKA Monika 1408Okr 1 - K42K 522021-11-06 10:30:0101:36:49.955,01-201:36:4919:213,101:36:49
233PREWYSZ-KWINTO Marta Jolanta 1283Obstacle Center TeamOkr 1 - K43K 532021-11-06 10:30:0301:36:58.405,01-201:36:5819:233,101:36:58
234KLIMCZAK Wojciech 1472PIENŚĆ WENŻAOkr 1 - M103M 1772021-11-06 10:10:5601:37:10.655,01-201:37:1019:263,101:37:10
235MŁYŃSKA Joanna 1015R.AMBOOkr 1 - K44K 542021-11-06 08:30:0101:37:21.955,01-201:37:2119:283,101:37:21
236KRUPIŃSKA Wioletta 1294Okr 1 - K45K 552021-11-06 09:01:2801:37:41.955,01-201:37:4119:323,101:37:41
237ADAMCZYK Dorota 1462Okr 1 - K46K 562021-11-06 10:10:5501:37:51.755,01-201:37:5119:343,101:37:51
238KABACIŃSKI Przemysław 1575Okr 1 - M104M 1782021-11-06 10:49:5301:38:02.705,01-201:38:0219:363,101:38:02
239ZIOBRO Aśka 1331Okr 1 - K47K 572021-11-06 09:12:2201:38:32.205,01-201:38:3219:423,001:38:32
240KUROWSKI Jarosław 655open balanceOkr 1 - M105M 1792021-11-06 08:19:2301:38:46.355,01-201:38:4619:453,001:38:46
241ZWIEFKA Jakub 1361Okr 1 - M106M 1802021-11-06 09:30:3201:39:06.805,01-201:39:0619:493,001:39:06
242WOŹNIAK Szymon 1324ROTAOkr 1 - M107M 1812021-11-06 09:12:1801:39:23.105,01-201:39:2319:523,001:39:23
243WOJCIECHOWSKI Piotr 1092OCR ElblągOkr 1 - M108M 1822021-11-06 08:40:1601:39:37.755,01-201:39:3719:553,001:39:37
244CYMAN Iza 1059Okr 1 - K48K 582021-11-06 08:30:0001:39:51.955,01-201:39:5119:583,001:39:51
245OSIK Grzegorz 383Obstacle Center TeamOkr 1 - M109M 1832021-11-06 10:39:1101:41:14.655,01-201:41:1420:143,001:41:14
246OLŻYŃSKI Patryk 1320Okr 1 - M110M 1842021-11-06 09:12:2101:41:38.255,01-201:41:3820:193,001:41:38
247ŁYKOWSKI Eryk 1564Prymus TeamOkr 1 - M111M 1852021-11-06 10:49:5001:41:40.455,01-201:41:4020:203,001:41:40
248DZEMIDOK Natallia 623Dziki z TrójmiastaOkr 1 - K49K 592021-11-06 08:19:2101:41:53.155,01-201:41:5320:222,901:41:53
249BOBCOV Dżoana 646Dziki z TrójmiastaOkr 1 - K50K 602021-11-06 08:19:1901:41:55.905,01-201:41:5520:232,901:41:55
250MAJEWSKI Dawid 1280Okr 1 - M112M 1862021-11-06 08:51:2101:42:04.105,01-201:42:0420:242,901:42:04
251NADOLNY Karol 1566Lacroix TeamOkr 1 - M113M 1872021-11-06 10:49:4601:42:23.655,01-201:42:2320:282,901:42:23
252MARCHLEWICZ Dawid 1296United RunnersOkr 1 - M114M 1882021-11-06 09:01:3101:42:41.955,01-201:42:4120:322,901:42:41
253ZWATYKANICZ Martyna 979Dziki z TrójmiastaOkr 1 - K51K 612021-11-06 08:19:2201:42:50.005,01-201:42:5020:342,901:42:50
254RYZENWEBER Małgorzata 1536Active FlowOkr 1 - K52K 622021-11-06 10:39:1401:43:18.855,01-201:43:1820:392,901:43:18
255JEZIORSKA Patrycja 1140Dental M-StudioOkr 1 - K53K 632021-11-06 08:40:1601:43:42.205,01-201:43:4220:442,901:43:42
256DERDZIŃSKI Marek 569Dental M-StudioOkr 1 - M115M 1892021-11-06 08:40:1801:43:42.455,01-201:43:4220:442,901:43:42
257ŻYRKOWSKA Ilona 1138Dental M-StudioOkr 1 - K54K 642021-11-06 08:40:1601:43:43.055,01-201:43:4320:442,901:43:43
258WNOROWSKA Magdalena 1541Obstacle Center TeamOkr 1 - K55K 652021-11-06 10:39:1501:44:03.205,01-201:44:0320:482,901:44:03
259PIÓRKOWSKA Justyna 788Dziki z TrójmiastaOkr 1 - K56K 662021-11-06 08:19:2101:44:40.805,01-201:44:4020:562,901:44:40
260BOGUSZ Paula 1194Wolf TeamOkr 1 - K57K 672021-11-06 08:51:1501:44:57.505,01-201:44:5720:592,901:44:57
261SZCZECHOWSKI Adrian 1356SurviWałTeamOkr 1 - M116M 1902021-11-06 09:20:5001:46:25.455,01-201:46:2521:172,801:46:25
262TAŃSKA Marzena 1396Okr 1 - K58K 682021-11-06 09:41:3901:46:27.405,01-201:46:2721:172,801:46:27
263TAŃSKI Michał 1394Okr 1 - M117M 1912021-11-06 09:41:3901:46:28.005,01-201:46:2821:172,801:46:28
264MATYSIUK Magdalena 1357Outdoor Training BiałystokOkr 1 - K59K 692021-11-06 09:20:4901:46:34.555,01-201:46:3421:182,801:46:34
265BELLWON Maciej 1330Okr 1 - M118M 1922021-11-06 09:12:2101:46:35.605,01-201:46:3521:192,801:46:35
266PAKUŁA Ewa 1284Obstacle CenterOkr 1 - K60K 702021-11-06 10:30:0301:46:42.005,01-201:46:4221:202,801:46:42
267BAŁA Maciej 1555Okr 1 - M119M 1932021-11-06 10:49:5001:46:47.905,01-201:46:4721:212,801:46:47
268ZIELIŃSKI Łukasz 314OCR BANINOOkr 1 - M120M 1942021-11-06 08:00:0601:47:24.805,01-201:47:2421:282,801:47:24
269NIAZ Kamil 1364Okr 1 - M121M 1952021-11-06 09:30:3201:47:29.905,01-201:47:2921:292,801:47:29
270PALUCH Michał 1366Okr 1 - M122M 1962021-11-06 09:30:3101:47:30.805,01-201:47:3021:302,801:47:30
271KRASKA Emilian 1537Okr 1 - M123M 1972021-11-06 10:39:1401:47:54.255,01-201:47:5421:342,801:47:54
272RADZIEŃSKI Maciej 1310Okr 1 - M124M 1982021-11-06 09:01:3301:48:39.105,01-201:48:3921:432,801:48:39
273RADZIEŃSKA Kamila 1309BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K61K 712021-11-06 09:01:3301:48:39.105,01-201:48:3921:432,801:48:39
274BURDZEL Ryszard 652Dziki z TrójmiastaOkr 1 - M125M 1992021-11-06 08:19:2001:48:51.305,01-201:48:5121:462,801:48:51
275SAJEWICZ Magda 798Dziki z TrójmiastaOkr 1 - K62K 722021-11-06 08:19:2101:48:52.155,01-201:48:5221:462,801:48:52
276BIELEWSKI Eryk 1574Okr 1 - M126M 2002021-11-06 10:49:4701:49:07.905,01-201:49:0721:492,701:49:07
277ARENDT Agnieszka 1308Żarta WatahaOkr 1 - K63K 732021-11-06 09:01:3101:49:23.205,01-201:49:2321:522,701:49:23
278POMYKACZ Krzysiek 1292Okr 1 - M127M 2012021-11-06 09:01:3301:49:49.355,01-201:49:4921:572,701:49:49
279SZUMIELEWICZ Kinga 1073BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K64K 742021-11-06 08:30:0001:49:53.205,01-201:49:5321:582,701:49:53
280SERAFINOWICZ Szymon 1391Okr 1 - M128M 2022021-11-06 09:41:3901:50:04.355,01-201:50:0422:002,701:50:04
281TOŁWIŃSKI Bogusław 786OCR ElblągOkr 1 - M129M 2032021-11-06 08:19:2301:50:29.405,01-201:50:2922:052,701:50:29
282DOMARECKI Marek 1441Okr 1 - M130M 2042021-11-06 10:03:1701:50:35.055,01-201:50:3522:072,701:50:35
283HARAF Michał 1582Okr 1 - M131M 2052021-11-06 10:58:3201:50:41.805,01-201:50:4122:082,701:50:41
284DAMASZK Patrycja 1583Okr 1 - K65K 752021-11-06 10:58:3201:50:41.955,01-201:50:4122:082,701:50:41
285KAŁUŻNA Katarzyna 1581Okr 1 - K66K 762021-11-06 10:58:3201:50:42.955,01-201:50:4222:082,701:50:42
286MIOTK Jaroslaw 1329Okr 1 - M132M 2062021-11-06 09:12:2201:51:36.855,01-201:51:3622:192,701:51:36
287SKRODZKI Karol 1350SurviWałTeamOkr 1 - M133M 2072021-11-06 09:20:5101:52:32.905,01-201:52:3222:302,701:52:32
288GAŁĘZIOWSKA Edyta 1345SurviWałTeamOkr 1 - K67K 772021-11-06 09:20:5101:52:33.505,01-201:52:3322:302,701:52:33
289KSIĄŻKIEWICZ Daniel 1334SurviWałTeamOkr 1 - M134M 2082021-11-06 09:20:5101:52:33.905,01-201:52:3322:302,701:52:33
290ZYCH Dariusz 1349SurviWałTeamOkr 1 - M135M 2092021-11-06 09:20:5101:52:34.055,01-201:52:3422:302,701:52:34
291DYCZKOWSKI Andrzej 1353SurviWałTeamOkr 1 - M136M 2102021-11-06 09:20:5001:52:34.355,01-201:52:3422:302,701:52:34
292ZAJĄC Katarzyna 1414Biegun OCROkr 1 - K68K 782021-11-06 09:53:0801:53:03.405,01-201:53:0322:362,701:53:03
293SZYMAŃSKA Monika 1416Biegun OCROkr 1 - K69K 792021-11-06 09:53:0801:53:04.655,01-201:53:0422:362,701:53:04
294KALKOWSKA Karolina 1455Pogotowie Rodzinne PoznańOkr 1 - K70K 802021-11-06 10:03:1601:54:57.555,01-201:54:5722:592,601:54:57
295BISKUP Magdalena 1457Okr 1 - K71K 812021-11-06 09:53:0701:55:26.005,01-201:55:2623:052,601:55:26
296GOLDMANN Bartosz 835Okr 1 - M137M 2112021-11-06 08:19:2001:55:50.255,01-201:55:5023:102,601:55:50
297ZATORSKA Karolina 432Okr 1 - K72K 822021-11-06 08:00:0401:56:27.455,01-201:56:2723:172,601:56:27
298WIECZOREK Bernard 935Okr 1 - M138M 2122021-11-06 09:53:0701:56:50.955,01-201:56:5023:222,601:56:50
299BEDNARSKI Marcin 1572NordeaOkr 1 - M139M 2132021-11-06 10:49:4801:56:57.505,01-201:56:5723:232,601:56:57
300OSTROWSKI Robert 1563NordeaOkr 1 - M140M 2142021-11-06 10:49:5001:58:48.505,01-201:58:4823:452,501:58:48
301PRZYBYTEK Sławek 278Okr 1 - M141M 2152021-11-06 09:30:3501:59:19.205,01-201:59:1923:512,501:59:19
302GUZIEWICZ Martyna 1096Okr 1 - K73K 832021-11-06 08:40:1601:59:54.505,01-201:59:5423:582,501:59:54
303KORDOWSKA Magdalena 1302DZIKA WATAHAOkr 1 - K74K 842021-11-06 09:01:3001:59:55.605,01-201:59:5523:592,501:59:55
304PATRA Katarzyna 753Okr 1 - K75K 852021-11-06 08:19:2202:00:21.355,01-202:00:2124:042,502:00:21
305MAZGAJCZYK Jakub 1573NordeaOkr 1 - M142M 2162021-11-06 10:49:4702:00:45.305,01-202:00:4524:092,502:00:45
306CHYLEWSKA Aleksandra 1538BaywatchOCROkr 1 - K76K 862021-11-06 10:39:1602:00:47.255,01-202:00:4724:092,502:00:47
307PORĘBSKA Katarzyna 1539BaywatchOCROkr 1 - K77K 872021-11-06 10:39:1602:00:47.455,01-202:00:4724:092,502:00:47
308PORĘBSKI Michał 1540BaywatchOCROkr 1 - M143M 2172021-11-06 10:39:1502:00:48.155,01-202:00:4824:092,502:00:48
309ŁOSIN Marek 1464Biegun OCROkr 1 - M144M 2182021-11-06 10:10:5602:01:07.355,01-202:01:0724:132,502:01:07
310LOSIN Piotr 1467Okr 1 - M145M 2192021-11-06 10:10:5502:01:07.855,01-202:01:0724:132,502:01:07
311GRUBBA Rafał 1411Okr 1 - M146M 2202021-11-06 09:41:4002:02:41.805,01-202:02:4124:322,402:02:41
312BRYLA Małgorzata 1002Okr 1 - K78K 882021-11-06 08:30:0102:03:01.455,01-202:03:0124:362,402:03:01
313RZEPINSKI Sebastian 1450Okr 1 - M147M 2212021-11-06 10:03:1502:03:09.905,01-202:03:0924:372,402:03:09
314KUREK Hubert 1543Okr 1 - M148M 2222021-11-06 10:39:1402:03:40.505,01-202:03:4024:442,402:03:40
315MARZEION Grzegorz 1531ApolloOkr 1 - M149M 2232021-11-06 10:30:0202:04:00.005,01-202:04:0024:482,402:04:00
316ŁAGOWSKI Paweł 1439Byle Dobiec TeamOkr 1 - M150M 2242021-11-06 10:03:1402:04:06.555,01-202:04:0624:492,402:04:06
317GMITEREK Ania 1444Okr 1 - K79K 892021-11-06 10:03:1702:05:28.605,01-202:05:2825:052,402:05:28
318XX Xx 1554Okr 1 - M151M 2252021-11-06 10:03:1602:05:28.905,01-202:05:2825:052,402:05:28
319SERKOWSKA Laura 1453Okr 1 - K80K 902021-11-06 10:03:1602:05:29.055,01-202:05:2925:052,402:05:29
320LEZNER Mikołaj 1287Okr 1 - M152M 2262021-11-06 09:01:3202:06:02.505,01-202:06:0225:122,402:06:02
321BEMOWSKA Anna 1398Kontener FormyOkr 1 - K81K 912021-11-06 09:41:4002:06:09.505,01-202:06:0925:132,402:06:09
322JANKOWSKI Olaf 1171Okr 1 - M153M 2272021-11-06 08:40:1502:06:11.605,01-202:06:1125:142,402:06:11
323GAIK Albert 1163Okr 1 - M154M 2282021-11-06 08:40:1502:06:12.455,01-202:06:1225:142,402:06:12
324MAJCHRZAK OSKIERA Karolina 1291Okr 1 - K82K 922021-11-06 09:41:4102:06:53.655,01-202:06:5325:222,402:06:53
325WĄDOŁOWSKA Marta 1393Okr 1 - K83K 932021-11-06 09:41:4002:07:18.805,01-202:07:1825:272,402:07:18
326KASZAŁOWICZ Monika 1281Okr 1 - K84K 942021-11-06 08:51:2102:07:30.455,01-202:07:3025:302,402:07:30
327WILCZYŃSKA Dorota 1569Lacroix TeamOkr 1 - K85K 952021-11-06 10:49:4502:08:09.955,01-202:08:0925:372,302:08:09
328KASZOWICZ Julita 1567Lacroix TeamOkr 1 - K86K 962021-11-06 10:49:4602:08:11.155,01-202:08:1125:382,302:08:11
329BRODZIK Kamila 1565Lacroix TeamOkr 1 - K87K 972021-11-06 10:49:4502:08:11.405,01-202:08:1125:382,302:08:11
330LEWANDOWSKI Leszek 1568Lacroix teamOkr 1 - M155M 2292021-11-06 10:49:4402:08:12.305,01-202:08:1225:382,302:08:12
331MITROS Monika 1358Kontener FormyOkr 1 - K88K 982021-11-06 09:41:4102:08:41.555,01-202:08:4125:442,302:08:41
332LITWIŃSKI Krzysztof 1300DZIKA WATAHAOkr 1 - M156M 2302021-11-06 09:01:3002:09:49.455,01-202:09:4925:572,302:09:49
333KOZAKIEWICZ Przemysław 1429Okr 1 - M157M 2312021-11-06 09:53:0702:12:54.205,01-202:12:5426:342,302:12:54
334SKOWROŃSKI Bartosz 1301DZIKA WATAHAOkr 1 - M158M 2322021-11-06 09:01:3402:15:07.155,01-202:15:0727:012,202:15:07
335BANAS Justyna 1196TREC TEAMOkr 1 - K89K 992021-11-06 08:51:1702:17:19.455,01-202:17:1927:272,202:17:19
336BEDNARCZYK Aleksandra 1603AMWOkr 1 - K90K 1002021-11-06 11:09:5102:18:33.055,01-202:18:3327:422,202:18:33
337LOSIN Hanna 1468Okr 1 - K91K 1012021-11-06 10:10:5502:18:53.905,01-202:18:5327:462,202:18:53
338ORŁOWSKI Piotr 1368Okr 1 - M159M 2332021-11-06 09:30:3402:19:17.305,01-202:19:1727:512,202:19:17
339FAJTER Mateusz 1602AMWOkr 1 - M160M 2342021-11-06 11:09:5302:20:32.855,01-202:20:3228:062,102:20:32
340HRYSIAK Łukasz 1604AMWOkr 1 - M161M 2352021-11-06 11:09:5102:20:33.355,01-202:20:3328:062,102:20:33
341OBRĘBSKI Szymon 1622AMWOkr 1 - M162M 2362021-11-06 11:09:5102:20:33.955,01-202:20:3328:062,102:20:33
342BAJER Igor 1621AMWOkr 1 - M163M 2372021-11-06 11:09:5002:20:35.555,01-202:20:3528:072,102:20:35
343PĘCAK Aleksandra 1615AMWOkr 1 - K92K 1022021-11-06 11:09:5002:21:07.405,01-202:21:0728:132,102:21:07
344KIWLISZA Wiktoria 1605AMWOkr 1 - K93K 1032021-11-06 11:09:5202:21:07.505,01-202:21:0728:132,102:21:07
345TOMCZAK Zuzanna 1606AMWOkr 1 - K94K 1042021-11-06 11:09:5102:22:45.655,01-202:22:4528:332,102:22:45
346KRAWCZYK Jakub 1616AMWOkr 1 - M164M 2382021-11-06 11:09:5002:22:47.355,01-202:22:4728:332,102:22:47
347ŻELAZEK Krzysztof 1593Okr 1 - M165M 2392021-11-06 10:58:3302:22:49.005,01-202:22:4928:332,102:22:49
348BOBEL Urszula 1617AMWOkr 1 - K95K 1052021-11-06 11:09:5002:24:03.555,01-202:24:0328:482,102:24:03
349KOWALCZYK Krzysztof 1492Okr 1 - M166M 2402021-11-06 10:20:1502:24:38.205,01-202:24:3828:552,102:24:38
350FOGT Maja 1609AMWOkr 1 - K96K 1062021-11-06 11:09:5302:24:50.505,01-202:24:5028:582,102:24:50
351IWANOWSKA Zuzanna 1607AMWOkr 1 - K97K 1072021-11-06 11:09:5302:24:58.255,01-202:24:5828:592,102:24:58
352MITURA Kamil 1611AMWOkr 1 - M167M 2412021-11-06 11:09:5102:25:04.655,01-202:25:0429:002,102:25:04
353GALAS Marcel 1623AMWOkr 1 - M168M 2422021-11-06 11:09:5002:25:51.555,01-202:25:5129:102,102:25:51
354KWIATKOWSKI Dominik 1612AMWOkr 1 - M169M 2432021-11-06 11:09:5202:26:01.255,01-202:26:0129:122,102:26:01
355ORZUTOWSKI Adam 1613AMWOkr 1 - M170M 2442021-11-06 11:09:5202:29:08.305,01-202:29:0829:492,002:29:08
356MILEWSKA Marta 1545Okr 1 - K98K 1082021-11-06 10:39:1302:29:31.005,01-202:29:3129:542,002:29:31
357KIEDROWSKI Mateusz 1505Okr 1 - M171M 2452021-11-06 10:20:1702:29:44.455,01-202:29:4429:562,002:29:44
358KIEDROWSKI Adrian 1497Okr 1 - M172M 2462021-11-06 10:20:2002:30:22.355,01-202:30:2230:042,002:30:22
359DZIEKAN Patryk 1619AMWOkr 1 - M173M 2472021-11-06 11:09:5102:30:30.605,01-202:30:3030:062,002:30:30
360BERENT Michał 1620AMWOkr 1 - M174M 2482021-11-06 11:09:5102:30:30.755,01-202:30:3030:062,002:30:30
361SĘPIŃSKI Kacper 1640AMWOkr 1 - M175M 2492021-11-06 11:09:5002:30:31.705,01-202:30:3130:062,002:30:31
362ŻOŁNA Jakub 1601AMWOkr 1 - M176M 2502021-11-06 11:09:4902:30:32.705,01-202:30:3230:062,002:30:32
363KWIATKOWSKA Joanna 1413Let's Go 40+ ArmagedonOkr 1 - K99K 1092021-11-06 09:53:0902:30:58.105,01-202:30:5830:112,002:30:58
364MATYJASIK Hubert 1430Okr 1 - M177M 2512021-11-06 09:53:0902:30:58.305,01-202:30:5830:112,002:30:58
365TOKAREK Justyna 1544Okr 1 - K100K 1102021-11-06 10:39:1402:31:37.255,01-202:31:3730:192,002:31:37
366MARZEION Paweł 1451Athletic ApolloOkr 1 - M178M 2522021-11-06 10:30:0202:32:41.505,01-202:32:4130:322,002:32:41
367MARZEION Angelika 1348ApolloOkr 1 - K101K 1112021-11-06 10:30:0102:32:43.105,01-202:32:4330:322,002:32:43
368KOWALCZYK Michał 1491Okr 1 - M179M 2532021-11-06 10:20:1402:32:44.555,01-202:32:4430:322,002:32:44
369POHLAND Paweł 1484Okr 1 - M180M 2542021-11-06 10:10:5702:33:33.655,01-202:33:3330:422,002:33:33
370JANKOWIAK Katarzyna 1480Okr 1 - K102K 1122021-11-06 10:10:5802:33:33.655,01-202:33:3330:422,002:33:33
371BRUSKI Jakub 1625AMWOkr 1 - M181M 2552021-11-06 11:09:5302:33:41.455,01-202:33:4130:442,002:33:41
372MIKŁASZEWICZ Radosław 1503Okr 1 - M182M 2562021-11-06 10:20:1602:33:58.355,01-202:33:5830:471,902:33:58
373FILIP Nina 1498Okr 1 - K103K 1132021-11-06 10:20:1602:34:42.205,01-202:34:4230:561,902:34:42
374KIEDROWSKI Remigiusz 1507Okr 1 - M183M 2572021-11-06 10:20:2102:34:48.155,01-202:34:4830:571,902:34:48
375FILIP Krzysztof 1504noClubOkr 1 - M184M 2582021-11-06 10:20:1402:34:51.905,01-202:34:5130:581,902:34:51
376PAWŁOWSKI Tomasz 1614AMWOkr 1 - M185M 2592021-11-06 11:09:5302:34:52.155,01-202:34:5230:581,902:34:52
377RADTKE Kamil 1346Okr 1 - M186M 2602021-11-06 10:30:0202:34:55.405,01-202:34:5530:591,902:34:55
378HAWRYLUK Filip 1493Okr 1 - M187M 2612021-11-06 10:20:1802:34:56.305,01-202:34:5630:591,902:34:56
379MARZEION Amelia 1347Okr 1 - K104K 1142021-11-06 10:30:0202:34:58.355,01-202:34:5830:591,902:34:58
380SENEJKO Paweł 1494Okr 1 - M188M 2622021-11-06 10:20:1802:34:59.205,01-202:34:5930:591,902:34:59
381KRZESZOWIEC Adam 1499Okr 1 - M189M 2632021-11-06 10:20:1702:35:14.755,01-202:35:1431:021,902:35:14
382KRZESZOWIEC Aleksandra 1500Okr 1 - K105K 1152021-11-06 10:20:1602:35:14.955,01-202:35:1431:021,902:35:14
383MIKŁASZEWICZ Aleksandra 1502Okr 1 - K106K 1162021-11-06 10:20:1702:35:28.205,01-202:35:2831:051,902:35:28
384KUBIAK Dominik 1496Okr 1 - M190M 2642021-11-06 10:20:1702:35:48.405,01-202:35:4831:091,902:35:48
385ROGALA Sandra 1608AMWOkr 1 - K107K 1172021-11-06 11:09:5202:37:53.405,01-202:37:5331:341,902:37:53
386SUCHOMSKI Mateusz 1610AMWOkr 1 - M191M 2652021-11-06 11:09:5102:38:56.955,01-202:38:5631:471,902:38:56
387MIKŁASZEWICZ Liliana 1501Okr 1 - K108K 1182021-11-06 10:20:1602:39:00.455,01-202:39:0031:481,902:39:00
388FANAS Jakub 1624AMWOkr 1 - M192M 2662021-11-06 11:09:5202:41:31.555,01-202:41:3132:181,902:41:31
389WĘGRZYN Aleksandra 1527EURO STYLOkr 1 - K109K 1192021-11-06 10:39:1702:41:58.405,01-202:41:5832:231,902:41:58
390WALCZYK Bartłomiej 1528Okr 1 - M193M 2672021-11-06 10:39:1702:41:59.505,01-202:41:5932:231,902:41:59
391PIRCH Kacper 1618AMWOkr 1 - M194M 2682021-11-06 11:09:5102:43:37.555,01-202:43:3732:431,802:43:37
392JANOWIECKA Angelika 1369Okr 1 - K110K 1202021-11-06 09:30:3502:47:49.155,01-202:47:4933:331,802:47:49
393ŁUŃSKI Michał 548Okr 1 - M195M 2692021-11-06 08:51:1402:51:16.005,01-202:51:1634:151,802:51:16
394JEDYNAK Julita 1367Okr 1 - K111K 1212021-11-06 09:30:3602:51:16.205,01-202:51:1634:151,802:51:16
395ŚLĘCZEK Mateusz 1362Okr 1 - M196M 2702021-11-06 09:30:3502:51:16.655,01-202:51:1634:151,802:51:16
396SZESTAKOWSKI Alan 1197TREC TEAMOkr 1 - M197M 2712021-11-06 08:51:2102:51:53.605,01-202:51:5334:221,702:51:53
397BOBOWSKA Agnieszka 1229TREC TEAMOkr 1 - K112K 1222021-11-06 08:51:2102:51:54.905,01-202:51:5434:221,702:51:54
398SOBORSKA Małgorzata 1198TREC TEAMOkr 1 - K113K 1232021-11-06 08:51:1902:51:55.155,01-202:51:5534:231,702:51:55
399BRZEZICKI Maciej 1195TREC TEAMOkr 1 - M198M 2722021-11-06 08:51:2002:51:56.805,01-202:51:5634:231,702:51:56
400ELIMER Marta 1199TREC TEAMOkr 1 - K114K 1242021-11-06 08:51:1902:51:56.955,01-202:51:5634:231,702:51:56
401KRUK Agnieszka 1254TREC TEAMOkr 1 - K115K 1252021-11-06 08:51:1802:51:57.555,01-202:51:5734:231,702:51:57
402BARSKIY Pavlo 1225TRECOkr 1 - M199M 2732021-11-06 08:51:1602:51:57.705,01-202:51:5734:231,702:51:57
403MAKA Jarek 1260TREC TEAMOkr 1 - M200M 2742021-11-06 08:51:2002:51:58.055,01-202:51:5834:231,702:51:58
404DUZOWSKA Marzena 1227TREC TEAMOkr 1 - K116K 1262021-11-06 08:51:1902:51:58.105,01-202:51:5834:231,702:51:58
405KUCHTA Robert 1244TREC TEAMOkr 1 - M201M 2752021-11-06 08:51:1902:51:58.455,01-202:51:5834:231,702:51:58
406PAWLAK Mateusz 1193TREC TEAMOkr 1 - M202M 2762021-11-06 08:51:1602:52:01.955,01-202:52:0134:241,702:52:01
407SOTNIK Jakub 1487 M 2772021-11-06 10:20:112,50-3  0
408KIEDROWSKA Agnieszka 1506 K 1272021-11-06 10:20:112,50-3  0
409SIENIAWSKI Kamil 1288 M 2782021-11-06 09:01:320-3  0
Znaleziono 409 wynik(ów)