BOJKO TRAIL 43 KM – KOŁYBA
Bojko Trail
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-07-03
Miejsce : Czarna Górna
Dystans : 43 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 214
Wystartowało : 158
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 156
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzarna Dolna
14km
Bucznik
26km
Żłobek
36km
Czas
netto
43km
Czas
brutto
43km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1BIAŁOWĄS Tomasz 4STAJNIA BALONARZESZÓWMaster Mężczyzn1M 100:00:0201:25:1002:31:1603:25:4704:13:45.0004:13:47.05 5:5410,2
2ZIĘBA Robert 4199BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAMaster Mężczyzn2M 200:00:0201:26:4402:37:2503:38:3304:30:21.5504:30:24.45+00:16:376:179,5
3SZCZYGIEL Lukasz 4166ŚLESZOWICESenior Mężczyzn1M 300:00:0401:24:5302:37:3903:38:1804:30:46.4504:30:50.55+00:17:036:179,5
4CHOJNACKI Wiktor 4036DWERNIK KAMIEŃ TRAILDWERNIKMaster Mężczyzn3M 400:00:0401:37:2902:54:2603:55:3504:48:59.9004:49:03.90+00:35:166:438,9
5MALECKA-LEŃ Patrycja 4114STAJNIA BALONARZESZÓWMaster Kobiet1K 100:00:0201:37:5602:55:5203:58:2104:50:04.0504:50:06.70+00:36:196:448,9
6AGRES Paweł 4005STAY INSANELUBLINMaster Mężczyzn4M 500:00:0301:33:4202:50:3703:57:5304:50:18.7004:50:22.35+00:36:356:458,9
7TELESZ Elżbieta 4176BARYCZKASenior Kobiet1K 200:00:0401:39:0702:55:1503:58:1204:55:58.4504:56:02.70+00:42:156:528,7
8WOWER Bartłomiej 30CSC Adventure AcademyCHORZÓWMaster Mężczyzn5M 600:00:0201:37:5202:55:0804:01:5704:59:37.1504:59:39.85+00:45:526:588,6
9WITEK Bogdan 5WATER TEAMBARYCZKAWeteran Mężczyzn1M 700:00:0401:37:5302:55:4404:05:4305:07:59.7005:08:04.00+00:54:167:098,4
10FORJASZ Przemysław 4050RZESZÓWMaster Mężczyzn6M 800:00:2301:45:1203:06:1104:14:1905:11:02.8005:11:26.20+00:57:397:148,3
11ZIĘBA Mariusz 4200BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAWeteran Mężczyzn2M 900:00:0301:39:3603:02:1504:13:2905:14:12.7005:14:15.75+01:00:287:188,2
12PODOLAK Paweł 4137MKS HALICZUSTRZYKI DOLNEMaster Mężczyzn7M 1000:00:1201:37:4303:04:0004:23:4605:23:54.7005:24:06.75+01:10:197:318,0
13DOPART Tomasz 4042DWERNIKKAMIENTRAILUSTRZYKI DOLNEMaster Mężczyzn8M 1100:00:1301:38:0203:04:1004:22:5805:24:40.7505:24:54.15+01:11:077:337,9
14ANTCZAK Jolanta 4007SPORTOWE PUŁAWYPUŁAWYSenior Kobiet2K 300:00:0701:45:3003:10:2104:20:5505:24:51.9505:24:59.45+01:11:127:337,9
15MOSIO Grzegorz 4121ŻELICHÓWWeteran Mężczyzn3M 1200:00:0901:38:5903:07:2904:22:3705:26:50.7505:27:00.70+01:13:137:367,9
16MIROSŁAW Albert 4120WW TEAMLUBLINWeteran Mężczyzn4M 1300:00:1501:48:5103:11:0104:23:2005:26:56.2005:27:11.35+01:13:247:367,9
17BIESZCZAD Magdalena 4020TRESERTEAMJASŁOMaster Kobiet2K 400:00:0501:41:4103:08:5704:22:3005:27:44.7505:27:50.45+01:14:037:377,9
18BŁĘDOWSKI Mariusz 4025AAC FORD AUTO STYL WŁOCŁAWEK TEAMWŁOCŁAWEKMaster Mężczyzn9M 1400:00:0701:46:1203:12:3504:28:5005:30:07.2505:30:14.75+01:16:277:407,8
19BISOWSKI Mariusz 4022KOBYŁKAWeteran Mężczyzn5M 1500:00:0701:50:1803:13:4304:30:3305:30:56.8005:31:04.30+01:17:177:417,8
20WOJNAROWSKA Weronika 4188GDYNIAMaster Kobiet3K 500:00:0601:53:4703:19:0304:32:0105:32:31.2505:32:38.20+01:18:517:437,8
21PODOLSKI Marek 4138BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAMaster Mężczyzn10M 1600:00:0701:53:4703:18:5504:32:0405:33:02.3005:33:09.30+01:19:227:447,7
22KRZEMPEK Krzysztof 4099ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran Mężczyzn6M 1700:00:0501:42:0303:09:4804:29:1005:34:14.6005:34:20.30+01:20:337:467,7
23SZEWCZYK Krzysztof 4167CZEWARUN TIMCZĘSTOCHOWAWeteran Mężczyzn7M 1800:00:1301:51:4603:14:3704:33:0305:35:10.0505:35:23.95+01:21:367:477,7
24WARĘCKA Katarzyna 4181LESKOSenior Kobiet3K 600:00:0301:42:1103:12:3004:31:1505:36:57.1005:37:00.50+01:23:137:507,7
25RZEMIŃSKI Jacek 4152STRÓŻEWeteran Mężczyzn8M 1900:00:0901:48:2703:13:0604:33:4705:42:38.8005:42:48.25+01:29:017:587,5
26STOLARSKI Maciej 4161STANISŁAWÓW PIERWSZYMaster Mężczyzn11M 2000:00:1401:45:5203:10:1904:28:4605:44:04.9505:44:19.50+01:30:328:007,5
27ZAJĄCZKOWSKI Rafał 4193NIEKONIECZNIE DOBIEGNIEMYŚWIERZOWA POLSKAWeteran Mężczyzn9M 2100:00:0401:42:5103:10:5804:34:0705:45:51.2505:45:55.85+01:32:088:027,5
28ROJECKI Mateusz 4148WARSZAWASenior Mężczyzn2M 2200:00:0901:52:2203:18:3604:34:2905:47:17.0505:47:26.35+01:33:398:047,4
29KRUKAR Michał 4095FINISZ RYMANÓWIWONICZ ZDRÓJMaster Mężczyzn12M 2300:00:1301:51:4003:26:1604:45:2205:47:24.6505:47:37.70+01:33:508:047,4
30CZADO Waldemar 4039FINISZ RYMANÓWRYMANÓW-ZDRÓJDinozaur Mężczyzn1M 2400:00:1601:45:4503:17:4804:42:3405:47:27.7505:47:43.80+01:33:568:047,4
31TRZEŹWIŃSKA Anna 31Lubię Biegać LeniweKAJETANÓWKAMaster Kobiet4K 700:00:0501:58:0603:25:1404:44:2705:48:23.4005:48:29.35+01:34:428:067,4
32BEŁDOWSKI Sławomir 4017FUDU&CO.SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIWeteran Mężczyzn10M 2500:00:2001:52:1303:25:2404:46:0005:50:23.8505:50:44.25+01:36:578:087,4
33WIŚNIEWSKI Sławomir 4184BIŁGORAJWeteran Mężczyzn11M 2600:00:2701:57:1703:26:5004:48:2805:53:39.9505:54:07.35+01:40:208:137,3
34DRÓŻDŻ Tomasz 4043CZEWARUN TIMMIEDŹNOMaster Mężczyzn13M 2700:00:1301:52:1703:25:2304:45:4105:57:11.2505:57:24.70+01:43:378:187,2
35ŚCIBOR Adrian 4172PRZYSIETNICASenior Mężczyzn3M 2800:00:1001:57:2103:39:2904:58:3706:01:12.3006:01:22.30+01:47:358:247,1
36BĄK Artur 4015FC PO 40TCEKRAKÓWWeteran Mężczyzn12M 2900:00:1301:55:0803:31:5204:53:5506:03:06.1506:03:20.05+01:49:338:267,1
37STASIAK Włodzimierz 4160WROCŁAWMaster Mężczyzn14M 3000:00:2001:59:1503:34:5204:57:1506:03:48.9506:04:09.10+01:50:228:277,1
38NADOLSKI Michał 4123SITNOMaster Mężczyzn15M 3100:00:1101:58:1503:26:5804:55:2406:05:54.3506:06:06.25+01:52:198:307,1
39KUCHARSKI Paweł 4101PLANETA NISKONISKOMaster Mężczyzn16M 3200:00:1201:57:5703:33:0804:57:3306:11:13.7506:11:26.20+01:57:398:377,0
40BARĆ Piotr 4014PLANETA NISKOWOLINAWeteran Mężczyzn13M 3300:00:1401:59:0003:33:1404:57:3206:11:12.1006:11:26.60+01:57:398:377,0
41SITEK Szymon 23CZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn17M 3400:00:1401:51:5003:30:0605:00:1606:13:08.4506:13:22.65+01:59:358:406,9
42KUBRAK Kamil 4100CZARNE STOPYKRAKÓWMaster Mężczyzn18M 3500:00:0801:57:5603:33:4405:04:3406:13:46.9506:13:55.20+02:00:088:416,9
42CZARDYBON Michał 4040CZARNE STOPYWYRYMaster Mężczyzn18M 3500:00:0701:57:4803:33:5705:04:3106:13:47.2506:13:55.20+02:00:088:416,9
44BOGDAŃSKA Katarzyna 4027SMASHING PĄPKINSWARSZAWASenior Kobiet4K 800:00:0901:57:4703:37:4905:02:0006:14:52.9506:15:02.25+02:01:158:436,9
45RAJCHERT Joanna 4146LUDWIKÓWMaster Kobiet5K 900:00:2102:00:4503:34:5605:00:5806:16:24.2506:16:45.70+02:02:588:456,9
46KOCHANIAK Andrzej 40801982SOWLANYMaster Mężczyzn20M 3700:00:0601:58:1603:37:1705:08:1606:21:30.4506:21:37.15+02:07:508:526,8
47SZOT Iwona 4168WWTEAMLUBLINWeteran Kobiet1K 1000:00:0802:01:5003:37:3405:05:0706:26:39.7506:26:48.45+02:13:018:596,7
48PILCH Patryk 4132KRAKÓWSenior Mężczyzn4M 3800:00:1001:53:4903:32:2905:10:0806:26:55.5506:27:06.15+02:13:198:596,7
49LIPINA Rafał 4108ZABRZEMaster Mężczyzn21M 3900:00:1502:01:4503:38:5505:08:3406:28:51.1506:29:06.55+02:15:199:026,6
50KULAS Łukasz 4102BIERUŃMaster Mężczyzn22M 4000:00:0701:59:0205:08:2506:29:00.5006:29:08.05+02:15:219:026,6
51NIEŚCIOR Waldemar 4126TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW LUBELSKIMaster Mężczyzn23M 4100:00:0401:59:2603:36:0705:12:3006:35:51.4006:35:56.20+02:22:099:126,5
52KOSTKA Małgorzata 4087CUBE TEAMKROŚCIENKO WYŻNEWeteran Kobiet2K 1100:00:0501:58:3305:09:4206:36:23.9506:36:29.30+02:22:429:136,5
53SZUSTEK Adam 4170SZUSTY TEAM :-)TUCHOMMaster Mężczyzn24M 4200:00:0301:57:5503:37:1205:08:2506:36:30.9006:36:34.85+02:22:479:136,5
54KOSTKA Andrzej 4086CUBE TEAMKROŚCIENKO WYŻNEWeteran Mężczyzn14M 4300:00:0502:00:2805:09:5406:36:29.6506:36:35.20+02:22:489:136,5
55PROKOPIUK Grzegorz 4143SZWAGRY DWAWARSZAWAMaster Mężczyzn25M 4400:00:1101:59:0603:37:2605:12:2306:38:48.0006:38:59.20+02:25:129:166,5
56KUBACKA Marta 3DRUŻYNA TVNWARSZAWAMaster Kobiet6K 1200:00:0602:02:2503:39:0705:16:3106:39:37.4006:39:43.40+02:25:569:176,5
57TYCZYŃSKI Krzysztof 4180CZERWONAK BIEGACZERWONAKMaster Mężczyzn26M 4500:00:1101:59:2303:41:4205:20:4806:47:03.0006:47:14.35+02:33:279:276,3
58KOWALSKI Krzysztof 4090HRMAXCROSSTEAMSOPOTWeteran Mężczyzn15M 4600:00:0802:01:5103:42:2105:23:4906:48:13.7506:48:22.60+02:34:359:296,3
59SZCZABEL Krystian 4164GLIWICESenior Mężczyzn5M 4700:00:0302:03:5303:50:5405:26:0906:49:16.3006:49:19.85+02:35:329:316,3
60BODZIOCH Grzegorz 4026GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEWeteran Mężczyzn16M 4800:00:1002:20:3704:04:0405:36:4306:50:50.8006:51:00.80+02:37:139:336,3
61PAWIŃSKI Artur 4131ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAMaster Mężczyzn27M 4900:00:1502:03:3803:48:1505:35:4706:54:19.5006:54:34.65+02:40:479:386,2
62ŚLEDZIOWSKI Andrzej 4174LACHO TEAMKRAKÓWWeteran Mężczyzn17M 5000:00:1302:00:2003:49:1405:37:4607:02:07.8507:02:21.00+02:48:339:496,1
63GARNCARCZYK Piotr 4052ŻYWIECWeteran Mężczyzn18M 5100:00:0601:58:4103:49:0705:35:0807:03:37.2007:03:44.05+02:49:579:516,1
64JASIŃSKI Sebastian 4066DRZYCIMWeteran Mężczyzn19M 5200:00:1502:18:4504:06:1605:38:4107:04:54.9507:05:10.75+02:51:239:526,1
65BRZOZOWSKI Łukasz 4030BIKE EQUIPA SANDOMIERZSTALOWA WOLAMaster Mężczyzn28M 5300:00:2902:05:2603:48:0805:35:1507:05:11.2507:05:40.80+02:51:539:536,1
66BUDEK Joanna 4032ZAKRĘCONAWARSZAWAMaster Kobiet7K 1300:00:1002:16:2204:02:1805:41:1907:11:17.3007:11:27.90+02:57:4010:016,0
67KOLANIAK Tomasz 4082WARSZAWASenior Mężczyzn6M 5400:00:2702:16:5304:11:4105:52:0907:14:41.7507:15:09.10+03:01:2210:065,9
68LASKOWSKI Piotr 32WARSZAWAWeteran Mężczyzn20M 5500:00:2402:14:4804:06:5305:51:5607:15:08.8007:15:33.10+03:01:4610:075,9
69PASZKO Stanisław 4130DINOZAUR Z ROZTOCZAGORAJEC - ZAGROBLEDinozaur Mężczyzn2M 5600:00:2802:17:5804:06:4505:45:2307:15:53.8007:16:21.85+03:02:3410:085,9
70SAMBORSKA Anna 4155ULKS LIPINKILIPINKIWeteran Kobiet3K 1400:00:1402:14:1204:06:1005:48:0307:16:13.6007:16:27.85+03:02:4010:085,9
71ŚLĄCZKA Arkadiusz 4173FINISZ RYMANÓWRYMANÓWMaster Mężczyzn29M 5700:00:2202:06:1803:59:4005:48:2607:17:29.9507:17:52.55+03:04:0510:105,9
72KRÓLICKI Dariusz 4094FINISZ RYMANÓWRYMANÓWWeteran Mężczyzn21M 5800:00:1802:06:2203:59:5105:54:0007:21:38.1507:21:56.65+03:08:0910:165,8
73RYBAK Aneta 4150WROCŁAWMaster Kobiet8K 1500:00:3002:16:2704:11:4206:01:0107:22:08.5507:22:39.00+03:08:5110:165,8
74KORZENIOWSKI Damian 4084REJOWIECSenior Mężczyzn7M 5900:00:1602:03:3503:58:0505:53:5107:22:55.9507:23:12.60+03:09:2510:185,8
75BAJOREK Norbert 4009FITNESS FREAKSRZESZÓWMaster Mężczyzn30M 6000:00:0802:06:2003:50:2605:48:2007:24:37.4507:24:46.15+03:10:5910:205,8
76WIŚNIEWSKI Patrycjusz 4183KS PEGAZBANIOCHAMaster Mężczyzn31M 6100:00:1902:03:1803:55:1305:53:1807:25:11.3507:25:30.45+03:11:4310:215,8
77KOTUSIEWICZ Ewa 4089FUDU&CO SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMaster Kobiet9K 1600:00:1702:25:3404:18:2606:00:5207:27:53.1007:28:11.05+03:14:2410:245,8
78KĘDZIOR Grzegorz 4078BIECZSenior Mężczyzn8M 6200:00:1002:27:3404:18:5906:02:5707:33:06.3007:33:16.90+03:19:2910:325,7
79WYDRO Agata 4192FUN & RUNSTRZYŻÓWMaster Kobiet10K 1700:00:1602:31:5504:35:1406:17:0807:35:12.1007:35:28.45+03:21:4110:355,7
80SZPAKOWSKI Andrzej 4169FUN&RUNNIEWODNAWeteran Mężczyzn22M 6300:00:1602:31:3504:35:2006:17:2007:35:12.8507:35:29.50+03:21:4210:355,7
81CZERNIACHOWSKI Artur 4041BIEGAMY DLA SIEBIEZIELONA GÓRAWeteran Mężczyzn23M 6400:00:1202:16:1804:18:4906:07:4207:35:26.8007:35:39.25+03:21:5210:355,7
82FIREK Rafał 4048LACHO TEAMKRAKÓWWeteran Mężczyzn24M 6500:00:1201:59:5903:52:0905:53:2207:35:47.1007:35:59.60+03:22:1210:355,7
83WITUSIK Dorota 4185JASIELSKIE PIORUNYJASŁOMaster Kobiet11K 1800:00:1002:22:4904:18:4406:10:2507:36:40.7507:36:51.50+03:23:0410:375,6
84RAJKOWSKI Przemysław 4147FUDU&CO SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNAKLSKIWeteran Mężczyzn25M 6600:00:2202:21:5404:17:2006:08:1407:37:14.6507:37:37.40+03:23:5010:385,6
84ERENBERG Rafał 4044FUDU&CO SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMaster Mężczyzn32M 6600:00:2302:21:1704:18:1306:08:0907:37:13.8507:37:37.40+03:23:5010:375,6
86ŻARSKI Jarosław 4202FUDU&CO SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIWeteran Mężczyzn26M 6800:00:0002:22:2304:17:5606:08:3507:37:39.0507:37:39.05+03:23:5210:385,6
87CHWAŁOWSKA Agnieszka 4038FUDU&CO. SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMaster Kobiet12K 1900:00:0002:22:0404:18:3106:08:3107:37:40.0007:37:40.00+03:23:5210:385,6
88KOSEDA Robert 4085HONEY BADGERKARTUZYWeteran Mężczyzn27M 6900:00:1502:18:4504:06:5005:56:1107:37:25.1507:37:40.75+03:23:5310:385,6
89KASPROWICZ Piotr 4075FUN&RUNWŻNEMaster Mężczyzn33M 7000:00:1602:31:3704:35:2606:17:0907:37:34.8007:37:51.05+03:24:0410:385,6
90STANISZEWSKI Marcin 4159HAJNÓWKA BIEGAHAJNÓWKAMaster Mężczyzn34M 7100:00:1102:22:4904:18:2806:10:2507:38:39.4007:38:50.45+03:25:0310:395,6
91KAŁUŻA Piotr 4071ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹWeteran Mężczyzn28M 7200:00:2202:16:2404:08:1506:01:2807:39:01.7007:39:23.95+03:25:3610:405,6
92NOWAKOWSKI Wiesław 4128-PRZEMYŚLDinozaur Mężczyzn3M 7300:00:1602:18:3504:23:0306:10:1807:39:13.3507:39:29.60+03:25:4210:405,6
93SKOLIMOWSKI Marcin 4157YACH CLUB REWAGDYNIAMaster Mężczyzn35M 7400:00:2302:19:0006:07:5207:39:48.1007:40:11.90+03:26:2410:415,6
94KAMYSZ Robert 4072KRAKÓWWeteran Mężczyzn29M 7500:00:1402:24:3006:14:1207:40:20.4507:40:34.95+03:26:4710:425,6
95JAKUBOWSKA Renata 4065BIELSKO -BIAŁADinozaur (Diament) Kobiet1K 2000:00:0902:29:5104:30:2906:23:3607:42:30.3007:42:39.30+03:28:5210:455,6
96SZAJEWSKI Arkadiusz 4163KRAKÓWMaster Mężczyzn36M 7600:00:2602:13:1504:13:5306:21:4907:42:32.1007:42:58.25+03:29:1110:455,6
97LIPIŃSKA Katarzyna 4109MARKOWI BIEGACZEMARKISenior Kobiet5K 2100:00:1102:27:4204:21:3306:14:1507:42:51.9007:43:03.15+03:29:1610:455,6
98HUNKIEWICZ Ewelina 4063MARKOWI BIEGACZEMARKIMaster Kobiet13K 2200:00:1102:27:4404:21:2806:14:1507:42:51.8507:43:03.80+03:29:1610:455,6
99TUREK Paweł 4179PRINCESNOWA IWICZNAWeteran Mężczyzn30M 7700:00:2402:37:1504:32:3106:18:5907:44:28.9007:44:52.90+03:31:0510:485,6
100NAMIOTA Urszula 4125MARATOŃCZYKDĘBICADinozaur (Diament) Kobiet2K 2300:00:0702:17:3404:18:4306:13:4807:45:56.9507:46:04.80+03:32:1710:505,5
101KOTLICKA Beata 4088FUDU SPORT TEAM &COPIOTRKÓW TRYBMaster Kobiet14K 2400:00:1802:26:5104:29:3706:21:3307:47:27.5007:47:45.55+03:33:5810:525,5
102ŁUKASZEK Iwona 4111LUBARTÓWWeteran Kobiet4K 2500:00:1802:44:0004:40:4806:20:4707:47:27.9007:47:46.15+03:33:5910:525,5
103JURYŚ Sławomir 4069JSYSTEMKROSNOMaster Mężczyzn37M 7800:00:2602:29:5204:27:2706:17:5807:50:13.2007:50:39.65+03:36:5210:565,5
104RYGIEL Ryszard 4151KRAKÓWWeteran Mężczyzn31M 7900:00:1902:26:3704:25:5806:18:5907:50:21.8007:50:40.90+03:36:5310:565,5
105ABRAMOWICZ Daniel 4001CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn38M 8000:00:1502:15:5304:13:1506:13:4007:54:41.2507:54:56.45+03:41:0911:025,4
106WITUSIK Mariusz 4186JASIELSKIE PIORUNYKOŁACZYCEMaster Mężczyzn39M 8100:00:1002:26:4004:21:2506:17:0107:58:34.9007:58:45.30+03:44:5811:075,4
107KENIG Jakub 4076KRZESZOWICE 32-065Master Mężczyzn40M 8200:00:2002:29:2204:26:0006:30:3607:58:48.9507:59:09.70+03:45:2211:085,4
108HALASTRA Anna 4062WOLA FILIPOWSKAMaster Kobiet15K 2600:00:1902:29:2204:28:4806:30:3007:58:57.3007:59:17.05+03:45:3011:085,4
109MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna 4122WKURW_TEAM / AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWMaster Kobiet16K 2700:00:2502:41:3304:44:5906:38:1207:59:29.3507:59:54.55+03:46:0711:095,4
110ŚWIĄTEK Arkadiusz 4175WARSZAWASenior Mężczyzn9M 8300:00:0502:32:1204:39:0006:43:2908:00:54.5008:00:59.55+03:47:1211:115,4
111ŁYCZKOWSKI Łukasz 4112WARSZAWAMaster Mężczyzn41M 8400:00:0402:32:5404:39:2106:43:5508:01:12.8508:01:17.65+03:47:3011:115,4
112GAWRYSZEWSKI Michał 4054GRANICAWeteran Mężczyzn32M 8500:00:2502:41:2804:53:2806:45:3208:01:28.5008:01:54.30+03:48:0711:115,4
113BARAN Andrzej 4013WILKI JODŁOWAJODŁOWAWeteran Mężczyzn33M 8600:00:3102:29:1604:36:4006:44:1108:02:53.4508:03:24.65+03:49:3711:135,3
114ZAREMBA Marek 4194KAMIKADZEŁĘKA MROCZEŃSKA 34Dinozaur Mężczyzn4M 8700:00:2902:34:1504:44:3906:35:4108:03:16.1008:03:45.90+03:49:5811:145,3
115ADAMCZYK Jacek 4003CHEŁMWeteran Mężczyzn34M 8800:00:1602:14:1004:26:1406:25:1008:08:30.7508:08:47.60+03:55:0011:215,3
116MAŁKIEWICZ Maciej 4116DRYGULECMaster Mężczyzn42M 8900:00:2602:34:2904:48:4506:48:2708:20:31.0008:20:57.95+04:07:1011:385,2
117SIEDLACZEK Zbigniew 4156LUBLINDinozaur Mężczyzn5M 9000:00:2002:26:4304:27:1906:37:1108:21:42.3008:22:02.90+04:08:1511:405,1
118KUMIEGA Józef 4104JODŁOWAWeteran Mężczyzn35M 9100:00:3102:29:1504:37:0606:43:4708:22:26.6008:22:58.55+04:09:1111:415,1
119BEŁDOWSKA Beata 4016FUDU&SPORT.TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIWeteran Kobiet5K 2800:00:1902:54:0204:51:5406:49:4008:23:26.7008:23:46.25+04:09:5911:425,1
120ŁUKASIK Andrzej 4110LUBLINWeteran Mężczyzn36M 9200:00:2802:44:5304:49:0106:46:4208:23:41.3008:24:10.20+04:10:2311:425,1
121BIDAS Pawel 4019BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn37M 9300:00:2802:31:4704:40:4206:45:3108:27:08.9508:27:37.70+04:13:5011:475,1
122SOCHA Mariola 4158STALOWA WOLAMaster Kobiet17K 2900:00:3002:39:4804:18:2806:54:0908:29:51.0508:30:21.20+04:16:3411:515,1
123PLISZCZYŃSKA Justyna 4136LUBLINWeteran Kobiet6K 3000:00:1802:44:2004:59:5206:54:5608:31:12.3008:31:30.50+04:17:4311:535,0
124POLAKOWSKI Tomasz 4139STREET RUN RADOMRADOMWeteran Mężczyzn38M 9400:00:1902:46:2704:44:1506:46:1308:31:59.1508:32:18.45+04:18:3111:545,0
125POLAKOWSKI Mateusz 4140STREET RUN RADOMRADOMSenior Mężczyzn10M 9500:00:2102:45:3004:44:4106:46:1208:31:57.5008:32:19.05+04:18:3211:545,0
126ZIELIŃSKI Tomasz 4197TETRYCY SCHRODINGERAKARLINWeteran Mężczyzn39M 9600:00:2102:32:2704:44:1006:50:5908:32:51.5008:33:13.40+04:19:2611:555,0
127GŁOWACKA Renata 4057PIOTRKÓW TRYBUNALSKIWeteran Kobiet7K 3100:00:1802:32:3304:44:2306:51:0308:35:25.6008:35:44.10+04:21:5711:595,0
128ZDROJKOWSKI Ireneusz 4195RUN STREET RADOMRADOMMaster Mężczyzn43M 9700:00:2002:46:2504:51:3506:51:0308:36:17.4508:36:38.40+04:22:5112:005,0
128ALBIGOWSKA Magdalena 4006POZYTYWNIE_ROZBIEGANAKRACZKOWASenior Kobiet6K 3200:00:1602:34:2804:57:1906:54:0908:36:21.5508:36:38.40+04:22:5112:005,0
130JUSZCZYK Małgorzata 40703XLNIEPOŁOMICEWeteran Kobiet8K 3300:00:1903:02:0005:18:3807:11:1508:37:35.8508:37:54.95+04:24:0712:025,0
131POTORĘCKA Ewa 4141WARSZAWASenior Kobiet7K 3400:00:2602:58:4405:07:3907:10:4208:38:18.9508:38:45.25+04:24:5812:035,0
132ŁUCZAK-POKÓJ Barbara 34Nowosarzyńska Grupa BiegowaSARZYNA Senior Kobiet8K 3500:00:1102:39:4304:51:3706:57:4908:40:09.3008:40:20.95+04:26:3312:055,0
133JAWORSKI Paweł 4067BĘDZINMaster Mężczyzn44M 9800:00:0004:35:5606:51:2308:45:26.8508:45:26.85+04:31:3912:134,9
134WÓJTOWICZ Paweł 4191LUBLIN BIEGALUBLINMaster Mężczyzn45M 9900:00:2102:45:0805:00:0407:09:0608:50:31.2008:50:53.15+04:37:0612:204,9
135WÓJCIK Monika 4190ZAKRĘCONEWARSZAWAMaster Kobiet18K 3600:00:1002:40:3904:56:1807:06:2809:00:26.5009:00:36.70+04:46:4912:344,8
136RUTKOWSKA Małgorzata 4149GOLUB-DOBRZYŃWeteran Kobiet9K 3700:00:1802:43:5805:00:1707:12:0009:07:49.5509:08:08.15+04:54:2112:444,7
137ADAMOWSKA Justyna 4004ZAKRĘCONAWARSZAWAMaster Kobiet19K 3800:00:1103:03:0605:30:0007:50:3309:19:20.4009:19:31.85+05:05:4413:004,6
138BUK Kamil 4034BORGWARNER RUNNING TEAMRZESZÓWSenior Mężczyzn11M 10000:00:2602:55:1905:12:3907:31:3209:19:05.7509:19:32.20+05:05:4513:004,6
139BREWCZAK Maciej 4028SAVE LIFEWARSZAWAMaster Mężczyzn46M 10100:00:2702:55:1705:12:3207:31:3209:19:05.9509:19:33.35+05:05:4613:004,6
140GAWEŁ Agata 4053TRAWERS KRZESZOWICEKRAKÓWMaster Kobiet20K 3900:00:2102:57:0505:16:5607:37:1809:27:55.4509:28:17.05+05:14:3013:124,5
141MAŁEK Mariusz 4115CHEŁMMaster Mężczyzn47M 10200:00:2002:55:5807:35:1509:29:06.0009:29:26.00+05:15:3813:144,5
142KRZEMPEK Bogusława 4098ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran Kobiet10K 4000:00:2202:56:2705:16:1607:37:1909:37:42.5509:38:05.10+05:24:1813:264,5
143BUGAJSKA Katarzyna 4033KRAKÓWMaster Kobiet21K 4100:00:2502:55:0605:16:0707:37:1309:37:40.5509:38:05.95+05:24:1813:264,5
144WŁODARCZYK Anna 4187ZAKRĘCONEWARSZAWAWeteran Kobiet11K 4200:00:0903:03:2505:31:3407:50:3509:38:36.7009:38:46.40+05:24:5913:274,5
145BIDNIK Jakub 11PAWKO RUNKROSNOWeteran Mężczyzn40M 10300:00:2302:59:0205:20:4007:44:5209:41:59.4509:42:22.60+05:28:3513:324,4
146BALON Marcin 4011KROSNOWeteran Mężczyzn41M 10400:00:2202:59:0705:20:5507:44:5209:42:01.2009:42:24.10+05:28:3713:324,4
147TUREK Karolina 4178RUCHAWE MISIE Z BIAŁEGO DOMKUCZERWONAKMaster Kobiet22K 4300:00:1102:56:4505:20:4207:46:5309:46:40.8009:46:52.30+05:33:0513:384,4
148WEYNA Anna 4182BIAŁY DOMEK KICINKICINWeteran Kobiet12K 4400:00:1102:56:4505:20:4507:46:5409:46:41.4009:46:52.45+05:33:0513:384,4
149ŻBIKOWSKA Małgorzata 4203SPCTORUŃWeteran Kobiet13K 4500:00:1702:56:2605:28:3707:49:5609:54:50.0009:55:07.15+05:41:2013:504,3
150NAMIOTA Marek 4124DĘBICADinozaur Mężczyzn6M 10500:00:0802:58:3605:28:3908:03:0310:00:10.9510:00:19.55+05:46:3213:574,3
151SZCZEPOCKI Andrzej 4165NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran Mężczyzn42M 10600:00:1903:01:5605:32:0508:02:5210:01:56.9010:02:16.65+05:48:2913:594,3
152KRAJEWSKA-PALUCH Ewa 4092DĄBROWA GÓRNICZAWeteran Kobiet14K 4600:00:2403:07:5305:34:3308:17:4310:29:22.6010:29:46.90+06:15:5914:384,1
153MASTEK Beata 4117ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran Kobiet15K 4700:00:2103:06:3905:34:2008:17:4410:29:25.6010:29:47.05+06:16:0014:384,1
154KORZHUN Aliaksandr 14FMW RunnersKAMIENNA GÓRA Master Mężczyzn48M 10700:00:2403:32:1006:33:1309:31:1712:06:39.9012:07:04.50+07:53:1716:533,6
155KRZEMIŃSKA Agata 4097BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Kobiet16K 4800:00:2903:33:2606:33:3509:40:0512:19:32.6012:20:01.95+08:06:1417:113,5
156BRZOZOWSKA Paulina 4029BIKE EQUIPA SANDOMIERZSTALOWA WOLASenior Kobiet9K 4900:00:2803:33:2706:33:2909:40:0612:19:33.5512:20:02.25+08:06:1517:113,5
Niesklasyfikowani
WALKOWIAK Jacek 26ZIELONA GÓRAWeteran MężczyznDNF02:16:46 DNF04:23:37 DNF DNF DNF DNF--
KRUSZEWSKA Emilia 4096GDAŃSKSenior KobietDNF02:58:32 DNF05:29:54 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 158 wynik(ów)