BOJKO TRAIL 65 – CARYNA
Bojko Trail
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-07-03
Miejsce : Czarna Górna
Dystans : 65 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 82
Wystartowało : 78
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 77
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu0.1kmZatwarnica
13km
Polana
29km
Czarna Dolna
36km
Bucznik
47km
Żłobek
57km
Czas
netto
65km
Czas
brutto
65km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1ZBOZIEŃ Jarosław 6RMT TEAMŁĄCKOMaster Mężczyzn1M 100:00:0000:00:2201:21:3702:43:0703:39:3804:55:5006:03:0506:56:47.8506:56:47.85 6:249,4
2SZCZEPANIAK Witold 6041OSTRÓW WIELKOPOLSKIWeteran Mężczyzn1M 200:00:0000:00:2301:22:5002:43:2503:40:5304:56:5006:04:3206:57:07.1006:57:07.10+00:00:196:259,3
3TAJCHMAN Jarosław 6044JAROSŁAW TAJCHMANRZESZÓWMaster Mężczyzn2M 300:00:0000:00:2401:24:3102:50:5603:57:1105:38:4106:58:0507:58:23.9507:58:23.95+01:01:367:218,2
4ROGALA Grzegorz 6038BOGUCHWAŁAWeteran Mężczyzn2M 400:00:0000:00:2301:31:3003:06:0204:19:3705:55:4707:16:0908:22:27.2508:22:27.25+01:25:397:437,8
5GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 6013OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEMaster Kobiet1K 100:00:0000:00:2601:33:5003:06:3904:18:4005:55:5807:23:1408:35:45.3508:35:45.35+01:38:577:567,6
6SEMENIUK Piotr 6039WESOŁAWARSZAWA-WESOŁAWeteran Mężczyzn3M 500:00:0000:00:2501:31:3203:06:5004:18:4005:55:5407:23:0708:35:46.7508:35:46.75+01:38:587:567,6
7KONOPKA Bartosz 6021BIEGAMBOLUBIĘKRAKÓWMaster Mężczyzn3M 600:00:0000:00:2801:39:1203:27:0004:40:4706:18:2507:38:4808:42:29.3008:42:29.30+01:45:418:027,5
8KOBAK Marcin 6018CZARNA GÓRNAMaster Mężczyzn4M 700:00:0000:00:2601:40:1403:26:0004:40:4506:22:1607:41:5908:44:05.8008:44:05.80+01:47:178:037,4
9TOPOLSKI Marcin 6045CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISAJADOWNIKIMaster Mężczyzn5M 800:00:0000:00:2701:29:4403:03:3604:12:0105:53:5707:32:5008:47:39.8508:47:39.85+01:50:528:077,4
10WAŁACH-BIŚTA Zuza 6047KATOWICESenior Kobiet1K 200:00:0000:00:3401:46:1003:31:1404:56:3506:33:5408:01:3509:15:55.3009:15:55.30+02:19:078:337,0
11KSIĘŻAK Bartłomiej 6024BIEG SZLAK TRAFIWARSZAWAMaster Mężczyzn6M 900:00:0000:00:3201:43:2803:25:3204:45:0006:38:0108:10:0109:23:46.0009:23:46.00+02:26:588:406,9
12KONDZIELNIK Magdalena 6020PSZCZYNAMaster Kobiet2K 300:00:0000:00:3101:48:2603:35:1405:01:1506:44:2408:17:2509:38:44.7509:38:44.75+02:41:568:546,7
13CZEPIEL-RAK Katarzyna 6005JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOWeteran Kobiet1K 400:00:0000:00:5501:43:1503:29:5704:56:3906:48:3008:24:1609:41:48.6009:41:48.60+02:45:008:576,7
14RAK Łukasz 6036JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOWeteran Mężczyzn4M 1000:00:0000:00:5501:43:1303:29:3804:56:3106:48:4608:25:0609:41:49.0009:41:49.00+02:45:018:576,7
15MAJCHRZAK Tymoteusz 6029ZAPIERDALACZEKATOWICEMaster Mężczyzn7M 1100:00:0000:00:3601:35:0203:14:0104:36:5806:31:0908:22:4509:44:46.8509:44:46.85+02:47:598:596,7
16WOŹNIAK Tomasz 60501981ŁASKMaster Mężczyzn8M 1200:00:0000:00:5001:45:5703:26:0604:48:0106:37:1408:23:2709:54:09.5509:54:09.55+02:57:219:086,6
17ZGODA Mateusz 6054BIEGAMBOLUBIĘWARSZAWASenior Mężczyzn1M 1300:00:0000:00:4001:36:5203:13:5004:35:0406:31:1308:22:4209:56:34.6009:56:34.60+02:59:469:106,5
18KARKUT Michał 6016FUN&RUNZABORÓWMaster Mężczyzn9M 1400:00:0000:00:4101:55:1103:57:2805:14:2807:02:3408:45:1210:03:23.0010:03:23.00+03:06:359:166,5
19KMITA Krzysztof 6017KRAKÓWMaster Mężczyzn10M 1500:00:0000:00:2801:35:3803:29:3104:55:1506:54:5908:37:3810:03:36.8510:03:36.85+03:06:499:176,5
20NALEPA Maciek 6032IMPALA RACE TEAMNOWY SĄCZMaster Mężczyzn11M 1600:00:0000:00:3301:47:4003:39:2505:10:3006:56:0208:40:0310:05:17.7510:05:17.75+03:08:299:186,4
21ŁYCZKO Anna 6027STREFA FITRZESZÓWMaster Kobiet3K 500:00:0000:00:3502:00:4603:49:1005:14:5007:05:3708:46:5910:08:05.1010:08:05.10+03:11:179:216,4
22BIAŁEK Rafał 6001POZNAŃWeteran Mężczyzn5M 1700:00:0000:00:5401:55:0103:54:4305:11:0307:04:0108:54:2210:11:23.7010:11:23.70+03:14:359:246,4
23BYLINOWSKI Oleg 6003RZESZÓWMaster Mężczyzn12M 1800:00:0000:00:4501:48:1303:30:2205:00:1606:58:5209:02:5010:24:41.4510:24:41.45+03:27:539:366,2
24JODŁOWSKI Andrzej 6014FUN&RUNBABICAMaster Mężczyzn13M 1900:00:0000:00:4201:55:1003:57:3605:18:2309:03:0110:28:01.6510:28:01.65+03:31:139:396,2
25JURKOWSKI Piotr 6015OPOLEWeteran Mężczyzn6M 2000:00:0000:00:5501:55:5103:49:2505:17:0907:20:2109:14:1310:42:54.8010:42:54.80+03:46:069:536,1
26BIEŃCZAK Zuzanna 6002WARSZAWASenior Kobiet2K 600:00:0000:00:4801:53:3503:49:2705:21:1807:16:0009:18:1710:49:08.2010:49:08.20+03:52:209:596,0
27CHOŁOTA Marek 6004BIEGOWY ŚWIATPIŁAMaster Mężczyzn14M 2100:00:0000:00:3901:36:5303:29:4605:17:4307:16:1509:18:1510:49:08.5510:49:08.55+03:52:209:596,0
28MUCHA Robert 6031OLKUSZ/JERZMANOWICEWeteran Mężczyzn7M 2200:00:0000:00:4901:56:4203:57:0005:33:3607:38:4509:37:0910:59:09.2010:59:09.20+04:02:2110:085,9
29MISZALSKI Henryk 6030KRAKÓWMaster Mężczyzn15M 2300:00:0000:01:2401:56:3703:55:4305:38:3107:41:1109:29:5711:03:47.9511:03:47.95+04:07:0010:125,9
30ZAWIŚLAK Tomasz 6053LUBLIN BIEGALUBLINWeteran Mężczyzn8M 2400:00:0000:00:4201:45:5503:30:0005:10:4007:15:3709:30:2511:15:41.3011:15:41.30+04:18:5310:235,8
31WAJCOWICZ Witold 6046BIEGAM BO LUBIĘ / KILOMETRY ODDECHÓWSANOKWeteran Mężczyzn9M 2500:00:0000:00:4801:48:4203:52:3305:22:2207:44:0410:04:1511:39:19.3011:39:19.30+04:42:3110:455,6
32DYMIŃSKI Eryk 6009BIEGAMBOLUBIĘWARSZAWASenior Mężczyzn2M 2600:00:0000:00:4601:47:1703:43:0705:25:1407:39:3009:54:0611:40:24.2011:40:24.20+04:43:3610:465,6
33PAŁUBSKI Andrzej 6034TECHGISKRAKÓWMaster Mężczyzn16M 2700:00:0000:01:2301:56:3603:57:4005:34:5007:44:3209:47:4111:42:50.7011:42:50.70+04:46:0210:485,5
34PIOTROWSKI Karol 6035ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄDRZEWCESenior Mężczyzn3M 2800:00:0000:00:5702:03:1604:03:4405:55:0208:10:2710:14:3811:54:46.9011:54:46.90+04:57:5910:595,5
35GĄSECKI Daniel 6012ULTRA PRZESILENIE DYNÓWDYNÓWWeteran Mężczyzn10M 2900:00:0000:00:5302:01:5604:12:1406:02:3608:23:3610:21:2612:00:44.3012:00:44.30+05:03:5611:055,4
36KOKOT Roman 6019AKTYWNY DYNÓWDYNÓWMaster Mężczyzn17M 3000:00:0000:00:5302:01:5604:12:0806:02:3708:23:3910:21:2412:00:45.1012:00:45.10+05:03:5711:055,4
37WYDRO Rafał 6052FUN&RUNSTRZYŻÓWMaster Mężczyzn18M 3100:00:0000:00:4102:01:2704:15:1606:03:0608:23:1510:22:5012:01:01.0012:01:01.00+05:04:1311:055,4
38SAMOJEDNY Dominik 9107RANIŻÓWMaster Mężczyzn19M 3200:00:0000:00:4501:47:0408:29:1710:13:1212:13:1512:13:15.0012:13:15.00+05:16:2711:165,3
39REKOWSKI Kacper 6037HAJDAAA TEAMTORUŃSenior Mężczyzn4M 3300:00:0000:00:3101:57:3704:11:5406:04:2708:26:3310:36:2012:16:32.6512:16:32.65+05:19:4411:195,3
40LUBAŃSKI Mateusz 6026TEAM ZABIEGANEDNIJOZEFOWSenior Mężczyzn5M 3400:00:0000:00:4802:00:2904:15:4306:10:2808:29:1910:50:2112:26:53.6512:26:53.65+05:30:0511:295,2
41WILK Magdalena 28WARSZAWAMaster Kobiet4K 700:00:0000:00:4701:59:1004:18:5306:10:3208:31:0710:50:2112:27:03.3512:27:03.35+05:30:1511:295,2
42PALUCH Daniel 6033DĄBROWA GÓRNICZAMaster Mężczyzn20M 3500:00:0000:00:4102:16:1704:31:4806:25:3608:33:0110:36:0412:28:56.0012:28:56.00+05:32:0811:315,2
43CZERNYSZ Grzegorz 6006SZWAGIERKOLASKAWARSZAWAMaster Mężczyzn21M 3600:00:0000:01:0102:00:5204:04:5606:11:2208:27:2710:35:4012:31:39.0012:31:39.00+05:34:5111:335,2
44KOSMALSKI Arkadiusz 6022JEDLICZE AWeteran Mężczyzn11M 3700:00:0000:00:3601:55:5804:04:4205:55:0308:16:1710:35:3912:31:41.2012:31:41.20+05:34:5311:335,2
45GARGAS-MARUT Małgorzata 6011PZU SPORT TEAMJÓZEFOSŁAWWeteran Kobiet2K 800:00:0000:00:5502:11:3404:25:1806:25:3408:43:4710:56:0612:33:16.3512:33:16.35+05:36:2811:355,2
46GARGAS Marek 6010JÓZEFOSŁAWSenior Mężczyzn6M 3800:00:0000:00:5402:11:3404:25:2406:25:3508:44:4710:56:1012:35:58.6512:35:58.65+05:39:1011:375,2
46DOŁĘGA-OTOCKI Andrzej 6007WARSZAWAMaster Mężczyzn22M 3800:00:0000:00:5502:11:3304:25:2106:25:3208:44:5010:56:1012:35:58.6512:35:58.65+05:39:1011:375,2
48SZYSZKOWSKI Włodzimierz 6043DUKE NUKEM PRINCE OF WARSAWWARSZAWAWeteran Mężczyzn12M 4000:00:0000:00:5102:24:0904:35:3106:39:5808:53:5910:55:3912:36:20.5012:36:20.50+05:39:3211:385,2
49KWIATKOWSKA Beata 6025CHOJNICEMaster Kobiet5K 900:00:0000:00:4002:01:5904:14:3706:13:0608:43:2811:07:1012:44:51.3512:44:51.35+05:48:0311:465,1
50SZYMECKI Rafał 6042TOTALNIE BIEGNIĘCI CHOJNICECHOJNICEMaster Mężczyzn23M 4100:00:0000:00:4002:01:3704:14:4006:13:0608:43:4311:07:1012:44:52.9512:44:52.95+05:48:0511:465,1
51SOKOŁOWSKI Artur 6040TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKWeteran Mężczyzn13M 4200:00:0000:00:4702:14:4704:36:4506:34:5509:03:3711:09:3112:45:36.1012:45:36.10+05:48:4811:465,1
52DROBOT Piotr 9025NA PRZEKORSANOKWeteran Mężczyzn14M 4300:00:0000:00:4901:47:0909:11:0111:15:4913:27:5713:27:57.0013:27:57.00+06:31:0912:254,8
53DRWIĘGA Maciej 9026SANOKWeteran Mężczyzn15M 4400:00:0000:00:4801:47:0809:11:1611:15:5513:28:3013:28:30.0013:28:30.00+06:31:4212:264,8
54NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 9083SANOKMaster Kobiet6K 1000:00:0000:00:4901:47:1009:11:1311:15:4913:29:2613:29:26.0013:29:26.00+06:32:3812:274,8
55ZAWADZKI Tomasz 9151ALEKSANDRIA PIERWSZAMaster Mężczyzn24M 4500:00:0000:00:5302:05:4309:28:4511:20:3713:30:4713:30:47.0013:30:47.00+06:33:5912:284,8
56PIOTROWSKI Michał 9091KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOŚWIĘTAJNOMaster Mężczyzn25M 4600:00:0000:00:3601:47:4609:16:0711:17:1913:35:3513:35:35.0013:35:35.00+06:38:4712:324,8
57ZDUNEK Józef 9152KLUB BIEGACZA JURUNDSZCZYTNOWeteran Mężczyzn16M 4700:00:0000:00:3701:47:4509:16:1211:17:5313:36:1513:36:26.0013:36:26.00+06:39:3812:334,8
58STAWSKI Dariusz 9119BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹDinozaur Mężczyzn1M 4800:00:0000:00:4301:52:4909:26:0911:25:2613:39:5213:39:52.0013:39:52.00+06:43:0412:364,8
59KONKEL Marcin 9053WARSZAWAMaster Mężczyzn26M 4900:00:0000:00:3902:01:3909:31:0011:27:4313:45:4013:45:40.0013:45:40.00+06:48:5212:424,7
60CZAPLIŃSKI Michał 9019OSTROŁĘKAMaster Mężczyzn27M 5000:00:0000:00:4201:51:3509:32:4211:28:0013:45:4513:45:45.0013:45:45.00+06:48:5712:424,7
61TRZEPIZUR Dominik 9131NGB KŁOBUCKWRĘCZYCA WIELKASenior Mężczyzn7M 5100:00:0000:00:4201:49:2209:34:3411:24:2713:45:5213:45:52.0013:45:52.00+06:49:0412:424,7
62KILJANSKI Kamil 9050TĘCZAOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIWeteran Mężczyzn17M 5200:00:0000:00:4502:01:3409:39:5011:22:3913:46:1613:46:16.0013:46:16.00+06:49:2812:424,7
63KURZAWSKI Piotr 9060POZNAŃMaster Mężczyzn28M 5300:00:0000:00:3901:45:3709:28:5311:39:5013:56:0613:56:06.0013:56:06.00+06:59:1812:514,7
64KIRKIEWICZ Ireneusz 9051KOLEGA MAĆKA OŁAWAOŁAWAWeteran Mężczyzn18M 5400:00:0000:00:5802:00:3409:36:2411:34:3113:56:1813:56:18.0013:56:18.00+06:59:3012:514,7
65GWIZDAŁA Łukasz 9044TRAWERS KRZESZOWICEKRZESZOWICEMaster Mężczyzn29M 5500:00:0000:00:5702:00:5209:36:2111:34:2913:56:2113:56:21.0013:56:21.00+06:59:3312:524,7
66ŻYŁA Tomasz 9153KURZYNA ŚREDNIASenior Mężczyzn8M 5600:00:0000:00:5501:56:0509:32:3111:34:3013:56:2513:56:25.0013:56:25.00+06:59:3712:524,7
67WEYNA Rafał 9137BIAŁY DOMEK KICINKICINWeteran Mężczyzn19M 5700:00:0000:00:5301:49:2609:23:1311:33:4314:01:1814:01:18.0014:01:18.00+07:04:3012:564,6
68WÓJCIK Łukasz 6051CYTRYNOWE CURRY???LUBLINMaster Mężczyzn30M 5800:00:0000:01:0002:26:3605:05:5706:57:3609:43:4612:16:5114:06:32.9514:06:32.95+07:09:4513:014,6
69DZISZKIEWICZ Grzegorz 9030BIELSKO BIAŁAMaster Mężczyzn31M 5900:00:0000:00:5102:01:5709:56:3511:44:3514:06:4614:06:46.0014:06:46.00+07:09:5813:014,6
70NIEMCZOK Daniel 9082PKO BANK POLSKIIMIELINMaster Mężczyzn32M 6000:00:0000:00:5202:01:5809:56:4211:44:3414:07:3314:07:33.0014:07:33.00+07:10:4513:024,6
71CEREMUGA Marcin 9013SUSKA GRUPA BIEGOWAMAKÓW PODHALAŃSKISenior Mężczyzn9M 6100:00:0000:01:0101:56:4409:53:1811:39:5114:11:36.0014:11:36.00+07:14:4813:064,6
72ZADROŻNY Piotr 9148BIEGIEM DO 100TKIHALINÓWMaster Mężczyzn33M 6200:00:0000:00:4301:55:2309:53:5311:48:1614:12:4214:12:42.0014:12:42.00+07:15:5413:074,6
73ZAJKOWSKI Mariusz 9150POWER TRAININGWARSZAWAMaster Mężczyzn34M 6300:00:0000:00:4902:01:0709:51:0811:49:2214:15:0514:15:05.0014:15:05.00+07:18:1713:094,6
74DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 9024ZBÓJ TEAMŁÓDŹMaster Kobiet7K 1100:00:0000:00:4301:57:2109:50:2411:53:1214:20:1914:20:19.0014:20:19.00+07:23:3113:144,5
75BONDARCZUK Sylwia 9007ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAMaster Kobiet8K 1200:00:0000:00:4301:57:2209:50:3511:53:1814:20:5614:20:56.0014:20:56.00+07:24:0813:144,5
76STANEK Marzena 9115JAGODZIANKI :-)GÓRSKOMaster Kobiet9K 1300:00:0000:00:4401:59:0209:52:5711:48:0614:21:0414:21:04.0014:21:04.00+07:24:1613:144,5
77PIWOWARCZYK Magdalena 9092SZKOŁA WSPINANIA KLAMAKRAKÓWMaster Kobiet10K 1400:00:0000:00:4802:03:2409:57:1311:50:0914:22:1114:22:11.0014:22:11.00+07:25:2313:154,5
Niesklasyfikowani
KOWALSKA Małgorzata 6023WARSZAWAWeteran KobietDNF00:00:45 DNF02:16:17 DNF04:35:43 DNF06:52:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 78 wynik(ów)