BOJKO TRAIL 90 KM - GÓRALE POŁONIN
Bojko Trail
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-07-03
Miejsce : Czarna Górna
Dystans : 90 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 130
Wystartowało : 86
Nie ukończyło : 33
Ukończyło : 53
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu0.1kmZatwarnica
13km
Nasieczne
24km
Chata Socjologa
40km
Polana
54km
Czarna Dolna
61km
Bucznik
72km
Żłobek
80km
Czas
netto
90km
Czas
brutto
90km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1WIERNUSZ Krzysztof 9139FINISZ RYMANÓWPOSADA GÓRNAMaster Mężczyzn1M 100:00:0000:00:2401:21:3602:36:4704:39:5005:53:3506:50:3208:11:3509:18:1710:15:37.6510:15:37.65 6:508,8
2LISAK Krzysztof 9066OTFOX ULTRARUNNINGOTWOCKMaster Mężczyzn2M 200:00:0000:00:2101:21:3602:38:1604:47:3306:02:0707:01:4008:26:4209:38:5910:37:32.6010:37:32.60+00:21:547:058,5
3SEDLAK Michał 9108MARCIN ŚWIERC TEAMGIERASZOWICEMaster Mężczyzn3M 300:00:0000:00:2201:21:3702:37:1504:45:4506:01:2907:04:3508:29:5209:41:3510:38:16.8010:38:16.80+00:22:397:058,5
4WRÓBLEWSKI Robert 9146LUBLINSenior Mężczyzn1M 400:00:0000:00:2401:21:3702:36:3804:43:1606:01:5007:08:5008:42:1210:01:0711:06:14.8511:06:14.85+00:50:377:248,1
5BOROWSKI Kamil 9010CHEŁM BIEGAŻÓŁTAŃCE KOLONIASenior Mężczyzn2M 500:00:0000:00:2701:24:3302:43:2105:03:2606:24:0207:34:0209:06:4910:32:1511:33:48.5511:33:48.55+01:18:107:427,8
6TYBUREK Michał 9132STAY INSANELUBLINMaster Mężczyzn4M 600:00:0000:00:2201:21:3802:42:0705:02:5206:23:5707:33:4909:05:3910:25:2311:38:27.5511:38:27.55+01:22:497:457,7
7CHMIELOWIEC Daniel 9014GORLICKA GRUPA BIEGOWASZYMBARKMaster Mężczyzn5M 700:00:0000:00:4501:33:4903:04:1305:28:2306:54:3508:13:3009:59:1011:31:0112:36:39.4512:36:39.45+02:21:018:247,1
8WALCZAK Maciej 9135QUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAMPOZNAŃMaster Mężczyzn6M 800:00:0000:00:2301:26:2505:28:5806:53:4508:07:3809:56:1411:31:0312:44:37.5512:44:37.55+02:28:598:297,1
9KURZAWSKI Tomasz 9059GB ULTRA PSZCZÓŁKIHORYSZÓWMaster Mężczyzn7M 900:00:0000:00:2201:21:3702:36:5405:03:1806:46:1008:03:5309:48:1611:27:2612:54:55.0512:54:55.05+02:39:178:367,0
10MYŚLIWIEC Robert 9080DZIKI&WOLNYRZESZÓWMaster Mężczyzn8M 1000:00:0000:00:4201:24:3102:53:0805:28:3107:03:3408:32:0510:23:1911:51:4713:00:10.7513:00:10.75+02:44:338:406,9
11MURAK Robert 9079ŁĘCZNAMaster Mężczyzn9M 1100:00:0000:00:3201:34:5903:09:5806:00:2507:33:1408:46:0910:29:4111:56:3613:06:03.6513:06:03.65+02:50:268:446,9
12KRÓLIKOWSKI Jerzy 9057SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAMaster Mężczyzn10M 1200:00:0000:00:3801:41:2403:19:0406:13:2207:50:0009:01:5510:38:3912:05:1413:14:45.4013:14:45.40+02:59:078:496,8
13ŚLANDA Maciej 9128KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEMaster Mężczyzn11M 1300:00:0000:00:2401:27:3302:58:0005:41:5207:25:3008:50:4510:37:0212:10:0913:26:52.0513:26:52.05+03:11:148:576,7
14PTASZYŃSKI Wojciech 9099FROMBORKWeteran Mężczyzn1M 1400:00:0000:00:2601:27:4803:01:0305:57:0707:32:4608:50:4410:37:0612:09:4613:34:22.1013:34:22.10+03:18:449:026,6
15WOJTCZAK Mariusz 9142BRZEZINYWeteran Mężczyzn2M 1500:00:0000:00:4001:36:0303:11:5105:57:5507:38:0709:01:3110:49:0912:27:3813:36:25.2013:36:25.20+03:20:479:046,6
16BIAŁCZYK Jarosław 9006KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYMaster Mężczyzn12M 1600:00:0000:00:2701:28:0402:58:2505:42:4707:20:5408:42:3910:32:2412:17:5313:37:55.9513:37:55.95+03:22:189:056,6
17BELLUŠOVÁ Martina 9005ŠK KRIVÁŇ LIPTOVSKÁ ONDRAŠOVÁLIPTOVSKÝ MIKULÁŠSenior Kobiet1K 100:00:0000:00:2501:32:1403:11:5406:07:3707:49:2409:10:0311:04:3112:42:5214:02:25.3514:02:25.35+03:46:479:216,4
18ŻYWCZAK Artur 9155KM PSP KRAKÓWKRAKÓWMaster Mężczyzn13M 1700:00:0000:00:2101:33:0403:10:5406:07:4207:51:4309:16:2611:04:2112:42:5014:02:26.5514:02:26.55+03:46:489:216,4
19KUJAWSKA-FREJLICH Joanna 9058GDYNIAMaster Kobiet1K 200:00:0000:00:2101:37:1903:19:5906:19:0407:59:3709:25:5111:17:4512:49:1014:03:18.2514:03:18.25+03:47:409:226,4
20CZWERENKO Wojciech 9022SANOKMaster Mężczyzn14M 1800:00:0000:00:4801:39:1803:16:4905:59:4907:41:0509:04:0210:57:4312:54:5414:30:09.5514:30:09.55+04:14:319:406,2
21HÚSKA Michal 9046ŠK KRIVÁŇ LIPTOVSKÁ ONDRAŠOVÁLIPTOVSKÝ MIKULÁŠMaster Mężczyzn15M 1900:00:0000:00:2401:32:4903:12:5306:23:2508:18:3409:46:2911:44:0213:27:3314:47:42.1514:47:42.15+04:32:049:516,1
22DZIERŻEŃSKA Monika 9029STAJNIA BALONAGDAŃSKWeteran Kobiet1K 300:00:0000:00:2301:45:1603:36:4106:38:0808:30:5209:52:1811:56:4113:31:1714:56:32.1514:56:32.15+04:40:549:576,0
23MIERKIEWICZ Krzysiek 9076MKM RUNNING / STAJNIA BALONAWARSZAWAMaster Mężczyzn16M 2000:00:0001:44:4603:28:4206:35:0108:28:5009:58:1611:55:3713:35:4115:01:03.5015:01:03.50+04:45:2510:006,0
24WÓJCIK Piotr 9143ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWASenior Mężczyzn3M 2100:00:0000:00:2301:27:5303:07:4106:06:2307:46:0809:25:3111:30:5413:23:3615:05:38.4515:05:38.45+04:50:0010:036,0
25KORECKI Andrzej 12ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄMUROWANIECMaster Mężczyzn17M 2200:00:0000:00:5701:35:0403:19:3306:27:5908:24:3509:53:1511:49:4513:32:4415:05:39.1015:05:39.10+04:50:0110:036,0
26STANGIERSKI Adam 9116KORNELCIA TEAMPOZNAŃMaster Mężczyzn18M 2300:00:0000:00:3701:47:0203:48:0707:00:1608:53:0510:22:2812:17:4014:06:4715:32:21.3015:32:21.30+05:16:4310:215,8
27WŁOCH Sławomir 9141KROSNOWeteran Mężczyzn3M 2400:00:0000:00:4801:54:4904:01:0307:36:5609:21:4310:52:4312:44:3614:29:0115:54:27.5515:54:27.55+05:38:4910:365,7
28RATYŃSKI Wojtek 9103DROHICZYNMaster Mężczyzn19M 2500:00:0000:00:5501:43:1703:30:1906:39:0908:36:5510:19:3912:27:2914:30:2415:57:58.3515:57:58.35+05:42:2010:385,6
29PRZERWA Andrzej 9097KOCHAM IZE, MAJE I BORYSIAKA SUPER CHŁOPAKA!DZIERZONIÓWMaster Mężczyzn20M 2600:00:0000:00:3501:40:4703:36:2507:04:3909:06:2411:15:4113:28:2116:06:15.9016:06:15.90+05:50:3810:445,6
30MATUSIAK Michał 9075ROWERY MAŁGOŚKAPOZNAŃMaster Mężczyzn21M 2700:00:0000:00:3601:54:3803:48:3106:54:3608:45:1010:20:5012:28:1714:31:5016:07:20.4516:07:20.45+05:51:4210:445,6
31FRĄCZEK Maciej 9032LIPIEC RUNNING TEAMPIASECZNOMaster Mężczyzn22M 2800:00:0000:00:5801:49:1403:36:5106:45:0708:49:1610:34:0412:40:2514:39:5716:15:04.5516:15:04.55+05:59:2610:505,5
32STRADOMSKI Artur 9120MARKOWI BIEGACZEMARKIWeteran Mężczyzn4M 2900:00:0000:00:2501:40:4203:25:3906:35:2508:29:0110:11:0612:17:5714:30:4316:15:29.1016:15:29.10+05:59:5110:505,5
33SKOWRON Radosław 9110PŁONĄCE KONDONY BABUNIBALICEMaster Mężczyzn23M 3000:00:0003:40:1106:48:1408:49:1212:41:0816:15:31.0016:15:31.00+05:59:5310:505,5
34PIETRAS Dariusz 9090KUMPLE GRZMOTKAKĘDZIERZYN-KOŹLEWeteran Mężczyzn5M 3100:00:0000:00:2801:43:0003:29:3206:50:3608:45:0110:17:2012:27:5814:31:5816:25:05.2516:25:05.25+06:09:2710:565,5
35LASEK Joanna 9061KRAKÓWSenior Kobiet2K 400:00:0000:00:2401:45:1803:36:1007:01:3808:54:2210:21:1112:28:1214:39:4216:38:21.4016:38:21.40+06:22:4311:055,4
36TOMCZYK Marcin 9129AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWWeteran Mężczyzn6M 3200:00:0000:00:4801:51:1503:39:0106:50:4208:56:5010:37:0812:51:0415:01:3016:42:46.5016:42:46.50+06:27:0811:085,4
37TRACZ Jakub 9130STAROWA GÓRAMaster Mężczyzn24M 3300:00:0000:00:4201:36:4403:25:0106:43:5308:46:2110:55:1213:07:4915:21:2016:43:56.1516:43:56.15+06:28:1811:095,4
38KROK Jacek 9056LUBARTÓWMaster Mężczyzn25M 3400:00:0000:00:3001:43:5803:42:1407:03:3609:10:1010:52:1413:07:4415:08:5216:44:01.6516:44:01.65+06:28:2411:095,4
39MARGAS Grzegorz 9072MEERCATEAMPROSZOWICEWeteran Mężczyzn7M 3500:00:0000:00:5601:51:1703:41:3706:59:0709:00:3110:41:5213:02:3815:05:4216:46:32.5016:46:32.50+06:30:5411:115,4
40PODRAZA Tadeusz 9095TADZIKTARNÓWMaster Mężczyzn26M 3600:00:0000:00:3001:45:4503:41:4207:20:2609:24:0311:16:0513:30:3015:30:0716:59:51.7516:59:51.75+06:44:1411:195,3
41STUDNICKI Paweł 9121WOLA FILIPOWSKAMaster Mężczyzn27M 3700:00:0000:00:3701:43:5203:30:0306:58:3708:58:3411:15:4013:29:0415:33:4817:01:23.3017:01:23.30+06:45:4511:205,3
42BALCERZAK Robert 9002KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOWeteran Mężczyzn8M 3800:00:0000:00:4701:50:5803:52:0907:20:3009:23:3111:26:3213:32:2015:33:2917:02:54.3017:02:54.30+06:47:1611:215,3
43ULOWSKI Jacek 9133CLICKLEASE TEAMŁÓDŹWeteran Mężczyzn9M 3900:00:0000:00:4401:51:0303:48:1507:02:5409:02:5910:58:5013:14:4415:31:5917:12:43.8517:12:43.85+06:57:0611:285,2
44EFEMBERG Joanna 9031SZCZECINWeteran Kobiet2K 500:00:0000:00:3501:51:1403:45:5807:05:1809:02:1810:56:2213:19:1915:31:5917:12:44.0517:12:44.05+06:57:0611:285,2
45MIERKIEWICZ Berni 9077STAJNIA BALONA / MKM RUNNINGWARSZAWASenior Kobiet3K 600:00:0000:00:4301:55:1603:58:4607:23:3409:23:3911:05:0013:21:0515:26:2617:12:44.9517:12:44.95+06:57:0711:285,2
46LESZCZYŃSKI Krzysztof 9062BO ŻONA KAZAŁA...BIAŁYSTOKMaster Mężczyzn28M 4000:00:0000:00:3301:49:2307:01:1709:05:1510:58:1015:30:5917:23:57.5517:23:57.55+07:08:1911:355,2
47DĄBROWSKA Katarzyna 9023PANORAMA OBIEKTY SPORTOWEPIASECZNOSenior Kobiet4K 700:00:0000:00:4401:59:0307:39:3709:37:2611:25:1613:35:4915:33:1617:29:48.7517:29:48.75+07:14:1111:395,1
48WALASZKOWSKA Dominika 9134BIESYGOŚCICINOMaster Kobiet2K 800:00:0000:00:5602:00:0804:08:2107:25:0409:23:5611:21:0613:31:3515:34:0017:30:02.4017:30:02.40+07:14:2411:405,1
49GESSLER Łukasz 9034BIESYGOŚCICINOSenior Mężczyzn4M 4100:00:0000:00:5602:00:0804:04:5507:25:5709:24:4011:21:0413:30:5015:33:3017:30:02.5517:30:02.55+07:14:2411:405,1
50ROLLA Dorian 9104WARZYMICEMaster Mężczyzn29M 4200:00:0000:00:3801:47:3603:39:4409:25:1811:15:3013:27:5315:42:4317:41:44.3017:41:44.30+07:26:0611:475,1
51SUROWIEC Karina 9123KABANOSKI RUNNING TEAMKRAKÓWMaster Kobiet3K 900:00:0000:00:3101:49:5903:44:5007:10:5009:08:2811:06:0013:27:4615:42:4317:41:54.9517:41:54.95+07:26:1711:475,1
Niesklasyfikowani
SZYMANKIEWICZ Kalina 9126GDYNIAWeteran KobietDNF00:00:44 DNF02:00:09 DNF DNF07:53:55 DNF09:53:10 DNF11:53:21 DNF14:20:24 DNF DNF DNF DNF--
KOWALCZYK Marcin 13IWINYMaster MężczyznDNF00:00:59 DNF02:41:37 DNF DNF DNF DNF13:19:04 DNF DNF DNF DNF DNF--
SIPKO Matúš 9109ŠK KRIVÁŇ LIPTOVSKÁ ONDRAŠOVÁLIPTOVSKÝ HRÁDOKSenior MężczyznDNF00:00:24 DNF01:29:04 DNF03:11:57 DNF06:42:56 DNF08:36:59 DNF10:13:13 DNF12:38:48 DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Józef 9149JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁTULIGŁOWYWeteran MężczyznDNF00:00:50 DNF02:03:40 DNF04:12:52 DNF07:47:29 DNF09:53:37 DNF11:48:16 DNF14:21:08 DNF DNF DNF DNF--
BARTOSIEWICZ Adam 9003OCR POLSKAGRYFINOMaster MężczyznDNF00:00:49 DNF01:58:00 DNF DNF07:44:43 DNF09:56:38 DNF11:45:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
WALENDZIK Wiesia 9136WARSZAWAWeteran KobietDNF00:00:38 DNF01:56:03 DNF04:05:02 DNF07:43:41 DNF09:55:09 DNF12:12:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWACKI Adam 9084WARSZAWASenior MężczyznDNF00:00:24 DNF01:37:03 DNF03:35:51 DNF07:15:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁUKASZEK Artur 9068LUBARTÓWWeteran MężczyznDNF00:00:30 DNF01:43:57 DNF03:42:21 DNF07:17:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GOLBIAK Wojciech 9037MIĘDZYRZEC PODLASKIMaster MężczyznDNF00:00:50 DNF01:53:06 DNF03:49:17 DNF07:25:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIERNASZ Grzegorz 9138KARCHER KROSNOKROSNOMaster MężczyznDNF00:00:49 DNF01:54:51 DNF04:01:14 DNF07:37:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OLECHNOWICZ Robert 9089HUCISKO FERAL CATSDĄBROWA GÓRNICZASenior MężczyznDNF00:00:35 DNF01:49:04 DNF03:52:03 DNF07:48:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GUTOWSKI Dariusz 9043NGB KŁOBUCKKŁOBUCKWeteran MężczyznDNF00:00:42 DNF01:54:55 DNF04:08:34 DNF07:58:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZELAK Justyna 9040MARATON LESZNOLESZNOWeteran KobietDNF00:01:00 DNF02:02:33 DNF04:10:55 DNF07:58:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GARNCARCZYK Aneta 9033RYSIANKA TEAMŻYWIECWeteran KobietDNF00:00:44 DNF02:00:11 DNF04:17:28 DNF08:09:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOPEL Wiesław 9113AS ULTRA LUBACZÓWLUBACZÓWWeteran MężczyznDNF00:00:56 DNF01:59:16 DNF DNF08:10:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZEPANIAK Piotr 9124SĄ WOLNIEJSIOLSZTYNWeteran MężczyznDNF00:00:30 DNF01:56:24 DNF04:02:07 DNF08:10:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRĘCZYCKI Łukasz 91455 PUŁK CHEMICZNYLUBLINIECSenior MężczyznDNF00:00:44 DNF01:58:16 DNF04:12:58 DNF08:12:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LITWINEK Marek 9067WKURW_TEAM / WW TEAMLUBARTÓWMaster MężczyznDNF00:00:29 DNF01:47:50 DNF03:52:06 DNF08:18:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MASZEWSKA-WACH Mariola 9074ZBIEG OKOLICZNOŚCIRAWA MAZOWIECKAMaster KobietDNF00:00:53 DNF02:18:32 DNF04:36:01 DNF08:23:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PROŃCZUK Adam 9096MIMICZECHOWICE-DZIEDZICEWeteran MężczyznDNF00:00:53 DNF02:18:51 DNF04:39:10 DNF08:23:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYMECKA Monika 9127TOTALNIE BIEGNIĘCI CHOJNICECHOJNICEMaster KobietDNF00:00:39 DNF02:01:35 DNF04:20:56 DNF08:24:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LIETZ Renata 9065TOTALNIE BIEGNIĘCIKROJANTYSenior KobietDNF00:00:40 DNF02:01:59 DNF04:20:50 DNF08:24:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SUCHCICKI Leszek 9122MONAROSTROŁĘKAWeteran MężczyznDNF00:00:45 DNF02:15:40 DNF04:39:03 DNF08:29:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PODKÓWKA Zbigniew 9094BYDGOSZCZDinozaur MężczyznDNF00:00:54 DNF02:15:39 DNF04:38:50 DNF08:40:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DURA Piotr 9027PKB ENDORFINARAKÓWWeteran MężczyznDNF00:00:56 DNF02:29:00 DNF05:03:03 DNF09:32:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STAWSKA Anna 9118LUXEMBOURGMaster KobietDNF00:00:41 DNF02:30:23 DNF05:13:29 DNF09:41:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZELAK Daniel 9041MARATON LESZNOLESZNOWeteran MężczyznDNF00:01:00 DNF02:02:36 DNF04:11:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WÓJTOWICZ Jacek 9144FRANCISZKANIE - KROSNOBOCHNIAWeteran MężczyznDNF00:00:52 DNF01:59:13 DNF04:14:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MALINOVSKA Renata 9069BRUSSELSMaster KobietDNF00:00:37 DNF02:05:08 DNF04:21:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWARSKI Mariusz 9055MONAROSTROŁĘKAWeteran MężczyznDNF00:00:45 DNF02:17:05 DNF04:38:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BĄDZIUL Dorota 9004RZESZÓWMaster KobietDNF00:00:51 DNF02:35:42 DNF05:28:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KITA Ewa 9052KĘDZIERZYN-KOŹLEWeteran KobietDNF00:00:41 DNF02:41:38 DNF05:39:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KIJOWSKA Aldona 9049MARKOWI BIEGACZEMARKIMaster KobietDNF00:00:34 DNF02:07:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OBARSKA Małgorzata 9086STARACHOWICEWeteran KobietDNF00:00:54 DNF02:40:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OBARSKI Norbert 9087KIELCEWeteran MężczyznDNF00:00:54 DNF02:40:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 86 wynik(ów)