BRUBECK MOUNT EVEREST RUN

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-09-22
Miejsce:
Lądek Zdrój
Dystans:
8.848 km
Zgłoszonych:
92
Wystartowało:
87
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
87
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-35 | M18-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
8.848km
Czas
brutto
8.848km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1HERCOG Piotr 55Salomon Suunto TeamKUDOWA ZDRÓJM36-491M 100:00:0200:36:04.1500:36:07.10 4:0414,7
2MIOTK Marcin 91M36-492M 200:00:0200:36:20.4000:36:23.25+00:00:164:0614,6
3RODRIGO PEREIRA Oswald 58Wild for the Run / Hercon Running TeamWARSZAWAM18-351M 300:00:0400:37:38.8000:37:42.85+00:01:354:1514,1
4FERENC Janusz 9UKS LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M50+1M 400:00:0200:38:31.9500:38:34.75+00:02:274:2113,8
5KLONOWSKI Jacek 66BIAŁOWIEŻAM36-493M 500:00:0300:38:38.1000:38:41.25+00:02:344:2113,7
6GRYGIEL Marek 88JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM36-494M 600:00:0500:38:46.6500:38:52.10+00:02:454:2213,7
7CHRZANOWSKI Jan 15GDAŃSKM18-352M 700:00:0300:38:50.7500:38:54.50+00:02:474:2313,7
8PIECHA Artur 36Hercog Running TeamWARSZAWAM36-495M 800:00:0300:38:51.3500:38:55.10+00:02:484:2313,7
9NOWAK Wojciech 89WYSOKAM18-353M 900:00:0400:38:56.0500:39:00.40+00:02:534:2313,6
10GARDENER Jacek 100Jacek Biega Running TeamM50+2M 1000:00:0000:39:12.6000:39:12.60+00:03:054:2513,5
11KOWALIK Andrzej 54Bieg OpolskiOPOLEM36-496M 1100:00:0400:39:11.3000:39:15.70+00:03:084:2513,6
12TOMASIAK Natalia 77Salomon Suunto TeamKRYNICA ZDRÓJK18-351K 100:00:0600:39:33.6000:39:39.90+00:03:324:2813,4
13PAWŁOWSKI Tomasz 37Team PleszewDOBRZYCAM36-497M 1200:00:0500:40:52.0500:40:57.10+00:04:504:3713,0
14GIANOLA Marco 90M36-498M 1300:00:0900:41:45.9000:41:55.15+00:05:484:4312,7
15BOREJSZO Karol 12Speleoklub Bobry ŻagańŻARYM18-354M 1400:00:0500:42:07.1500:42:12.30+00:06:054:4512,6
16DERENCZ Michał 67TŁUMACZÓWM36-499M 1500:00:1300:42:31.7500:42:44.85+00:06:374:4812,5
17LASEK Jakub 32Chicks&Sport TeamOPOLEM18-355M 1600:00:0300:42:54.6500:42:57.85+00:06:504:5012,4
18MAZURKIEWICZ Jakub 30WARSZAWAM18-356M 1700:00:0900:42:52.8500:43:02.10+00:06:554:5012,4
19PAWLAK Bartosz 80OSTRÓW WIELKOPOLSKIM18-357M 1800:00:0600:43:09.8500:43:16.45+00:07:094:5212,3
20WIERNY Krzysztof 63WROCŁAWM36-4910M 1900:00:0500:43:27.3500:43:33.25+00:07:264:5412,2
21KLIMCZAK Piotr 7GIMPAS PASŁĘKKŁODZKOM36-4911M 2000:00:0800:44:16.3500:44:24.70+00:08:175:0012,0
22NOWAK Marcin 10KOSTRZYN NA ODRĄM36-4912M 2100:00:0700:44:45.3000:44:52.85+00:08:455:0311,9
23SADOWSKI Paweł 33STOPA SłupskSŁUPSKM36-4913M 2200:00:0000:44:54.9000:44:54.90+00:08:475:0411,8
24PACHURA Kinga 83MSZANA DOLNAK36-491K 200:00:0500:44:52.6000:44:58.15+00:08:515:0411,8
25NIECHWIEJ Michał 16KRZESZOWICEM18-358M 2300:00:0900:45:04.6500:45:13.80+00:09:065:0511,8
26WITEK Andrzej 56WROCLAWM18-359M 2400:00:0300:45:11.0000:45:14.95+00:09:075:0611,8
27KLAR Marek 68M50+3M 2500:00:0700:45:12.4500:45:19.85+00:09:125:0611,7
28LIPCZAK Amadeusz 24OPOLEM36-4914M 2600:00:0500:45:36.8500:45:42.10+00:09:355:0911,6
29BARTELA Edyta 84ŁÓDŹK18-352K 300:00:0600:45:53.5000:45:59.50+00:09:525:1111,6
30MILLER Marta 35WROCŁAWK18-353K 400:00:0600:46:03.0500:46:09.25+00:10:025:1211,5
31SKUKIS Eduard 78Traverss climbing clubRĪGAM36-4915M 2700:00:0500:46:59.4500:47:04.90+00:10:575:1811,3
32NARWOJSZ Arkadiusz 28RYBNIKM36-4916M 2800:00:0800:48:12.5500:48:21.25+00:12:145:2611,0
33WELTROWSKI Grzegorz 38POZNAŃM36-4917M 2900:00:0400:48:17.2500:48:21.30+00:12:145:2711,0
34BUKOWSKI Piotr 73M36-4918M 3000:00:0500:48:39.0000:48:44.45+00:12:375:2910,9
35WESTRYCH Julia 81GDYNIAK18-354K 500:00:0000:48:47.2000:48:47.20+00:12:405:3010,9
36JAZY Szymon 6LUBOŃM18-3510M 3100:00:0700:48:43.6000:48:50.70+00:12:435:3010,9
37BABIARZ Andrzej 79ZIELONKAM36-4919M 3200:00:0700:48:56.3000:49:03.90+00:12:565:3110,9
38HENEL Marcin 44GŁUSZYCAM18-3511M 3300:00:0900:49:25.4500:49:35.40+00:13:285:3510,7
39MARCOL Mateusz 70RYBNIKM18-3512M 3400:00:0400:49:57.0500:50:01.70+00:13:545:3810,6
40KOWALSKI Bogusław 34Klub Wysokogórski w ToruniuTORUŃM36-4920M 3500:00:0600:50:09.5500:50:16.15+00:14:095:4010,6
41BRYSZEWSKA Patrycja 99ŁÓDŹK18-355K 600:00:0600:50:19.1000:50:25.75+00:14:185:4110,6
42LEGUTKO Tomasz 5LĄDEK ZDRÓJM36-4921M 3600:00:0700:50:34.0000:50:41.00+00:14:335:4210,5
43JASTRZĘBSKI Michał 40M36-4922M 3700:00:0700:50:35.8000:50:43.70+00:14:365:4310,5
44MŁYNARCZYK Tatiana 3Husaria Race TeamPOLICEK18-356K 700:00:0500:50:41.8000:50:47.35+00:14:405:4310,5
45DRONG Marek 71Kluczborska Grupa BiegowaSTUTTGARTM36-4923M 3800:00:1100:50:41.1500:50:52.65+00:14:455:4310,5
46MADEJ Marcin 60WARSZAWAM36-4924M 3900:00:0900:50:50.9500:51:00.20+00:14:535:4410,4
47STANISZ Radosław 41WROCŁAWM18-3513M 4000:00:1000:51:15.7000:51:26.15+00:15:195:4710,4
48TOMCZYK Marta 72ZABRZEK18-357K 800:00:1000:51:32.5500:51:43.30+00:15:365:4910,3
49KALETA Ola 92WROCŁAWK36-492K 900:00:0900:51:38.4500:51:48.30+00:15:415:5010,3
50KLOSKOWSKI Dariusz 39SŁUPSKM36-4925M 4100:00:1200:51:37.2500:51:49.40+00:15:425:4910,3
51RAWSKI Jarosław 86STOPA SłupskSŁUPSKM50+4M 4200:00:1000:51:55.8000:52:06.05+00:15:585:5210,2
52KOPACKI Grzegorz 46WAŁBRZYCHM18-3514M 4300:00:1000:52:08.1500:52:19.05+00:16:115:5310,2
53MRAMOR Minca 85LJUBLJANAK36-493K 1000:00:0600:52:13.3000:52:19.50+00:16:125:5410,2
54KOPACKA Eliza 53WAŁBRZYCHK18-358K 1100:00:1100:52:13.2500:52:24.40+00:16:175:5410,2
55ŚWIERK Krystyna 20JANOWICE WIELKIEK50+1K 1200:00:0600:52:23.6000:52:30.15+00:16:235:5510,1
56MIELNIK Katarzyna 19Mielone SroczkiPOZNAŃK18-359K 1300:00:1100:52:46.7000:52:58.40+00:16:515:5710,1
57HOREJDA Sara 29ZUMBALĄDEK ZDRÓJK18-3510K 1400:00:0700:52:52.2500:53:00.10+00:16:535:5810,0
58KUCIŃSKI Marcin 11Forma Na SzczytWARSZAWAM18-3515M 4400:00:0400:52:56.1500:53:00.95+00:16:535:5810,0
59ZENINA Natalija 76TraverssRIGAK36-494K 1500:00:0600:52:54.7500:53:01.25+00:16:545:5810,0
60CYMERMAN Anna 13WOŁOMINK18-3511K 1600:00:0800:54:07.8000:54:15.95+00:18:086:069,8
61STASZCZUK Jarek 14WATAHA-łączy nas bieganieBRZEGM36-4926M 4500:00:0900:54:08.8500:54:18.60+00:18:116:079,8
62BOROWSKA Anna 61KUDOWA ZDRÓJK36-495K 1700:00:0400:54:19.1500:54:23.50+00:18:166:089,8
63SIEKIERZYŃSKI Radosław 48POZNAŃM36-4927M 4600:00:0500:54:48.1000:54:53.15+00:18:466:119,7
64ŚWIERK Stanislaw 21JANOWICE WIELKIEM50+5M 4700:00:0600:54:48.8000:54:55.60+00:18:486:119,7
65FORNALIK Marek 4BĘDZINM36-4928M 4800:00:0900:54:51.7000:55:01.15+00:18:546:119,7
66MICHAŁOWSKI Maciej 87GRABINY-ZAMECZEKM50+6M 4900:00:1200:55:06.3500:55:18.80+00:19:116:139,6
67SKOWRONEK Artur 50WROCŁAWM36-4929M 5000:00:0700:55:27.3500:55:34.45+00:19:276:159,6
68ŻUBRZAK Jacek 1ŁÓDŹM36-4930M 5100:00:1200:56:55.5000:57:07.95+00:21:006:259,3
69MARCINIAK Anna 82CHOCIANÓWK36-496K 1800:00:1000:57:04.0500:57:14.70+00:21:076:269,3
70KWIATKOWSKI Krzysztof 74M36-4931M 5200:00:1000:57:16.0500:57:26.60+00:21:196:289,3
71TOMCZYK Ewa 22KOBIELICEK18-3512K 1900:00:0800:57:20.9000:57:29.85+00:21:226:289,3
72MACIEJEC Dorota 27WARSZAWAK36-497K 2000:00:0900:57:22.9500:57:32.85+00:21:256:299,3
73ARMUŁA Tomasz 2WYSOKAM18-3516M 5300:00:0900:57:39.8000:57:49.05+00:21:416:309,2
74SKRZYPEK Daria 57Goggle Pro Active Eyewear TeamPOZNAŃK18-3513K 2100:00:0400:58:16.0500:58:20.90+00:22:136:359,1
75KRYNICKA Joanna 31Wkurw_TeamTRZEBISZEWOK18-3514K 2200:00:1300:59:06.3000:59:19.90+00:23:126:409,0
76KRUZEL Rafał 43Biegowe MisieLEGNICAM36-4932M 5400:00:0801:00:10.6001:00:19.00+00:24:116:488,8
77GOLOVKO Irina 75Traverss climbing clubRĪGAK18-3515K 2300:00:0701:00:12.4001:00:19.70+00:24:126:488,8
78BUSZKA Łukasz 52M36-4933M 5500:00:1001:01:45.9501:01:56.20+00:25:496:588,6
79SROCZYŃSKI Jakub 18MieloneSroczkiPOZNAŃM36-4934M 5600:00:1101:03:05.9501:03:17.75+00:27:107:078,4
80BRZUCHNALSKA Beata 45TOYA DESIGNZŁOTNIKIK50+2K 2400:00:0701:04:07.6001:04:14.85+00:28:077:148,3
81DOBRZAŃSKA Anna 42Jacht Klub WrocławWROCŁAWK18-3516K 2500:00:1201:04:32.4001:04:45.00+00:28:377:178,2
82MAZUREK Krzysiek 17SKPB WarszawaWARSZAWAM18-3517M 5700:00:1301:04:33.2001:04:46.40+00:28:397:178,2
83SZYNKA Michał 51KONINM36-4935M 5800:00:0401:04:49.0001:04:53.65+00:28:467:198,2
84LECZYKIEWICZ Mikołaj 49OSTRÓW WIELKOPOLSKIM18-3518M 5900:00:0801:06:53.1501:07:01.80+00:30:547:337,9
85KOWALAK Paulina 47OSTRÓW WLKPK18-3517K 2600:00:0801:07:05.7501:07:14.05+00:31:067:347,9
86OZIMKOWSKA Judyta 8KW WarszawaWARSZAWAK18-3518K 2700:00:1101:07:19.8001:07:31.35+00:31:247:367,9
87NIEDZIAŁKOWSKI Arkadiusz 69ZĄBKIM36-4936M 6000:00:1101:10:43.5501:10:54.65+00:34:477:597,5
Znaleziono 87 wynik(ów)