BYDGOSKI BIEG URODZINOWY

Organizator/ Organizer:
Miasto Bydgoszcz
Data/ Date:
2018-04-22
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
1365
Wystartowało/ Started:
1135
Nie ukończyło/ Not finished:
5
Ukończyło/ Finished:
1130
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Drużyny | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JACKIEWICZ Mateusz 410BYDGOSZCZM201M 100:00:0000:16:06.2500:16:06.75 3:1318.6
2FELCZAK Jakub 138BYDGOSZCZM202M 200:00:0000:16:45.8500:16:46.15+00:00:393:2117.9
3KRYSKE Bartosz 1365SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIALE BŁOTAM301M 300:00:0000:16:50.1000:16:50.60+00:00:433:2217.8
4PIETRYKA Grzegorz 1141ZAKŁAD KARNY NR 2 W GRUDZIĄDZUGRUDZIĄDZM302M 400:00:0100:16:54.4500:16:55.45+00:00:483:2217.8
5GOŚCINIAK Michał 13583GRAVITYBYDGOSZCZM303M 500:00:0100:17:17.6500:17:18.90+00:01:113:2717.4
6DEROŃ Waldemar 5841 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM304M 600:00:0100:17:19.7000:17:20.85+00:01:133:2717.3
7BEDRA Robert 397CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZM305M 700:00:0100:17:25.3500:17:26.60+00:01:193:2917.2
8MRUK Tomasz 98CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM401M 800:00:0100:17:27.4500:17:28.45+00:01:213:2917.2
9MAĆKOWSKI Maciej 73UPS BYDGOSZCZ TEAMBYDGOSZCZM306M 900:00:0000:17:49.8000:17:50.65+00:01:433:3416.8
10KOWALSKI Dawid 603OPZS ZAWISZA MEKSYKBYDGOSZCZM203M 1000:00:0300:18:03.3500:18:06.65+00:01:573:3616.6
11TUCHOLSKI Bartłomiej 341BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM204M 1100:00:0100:18:13.6500:18:15.20+00:02:073:3816.5
12STALKA Jakub 816OSLBIAŁOŚLIWIEM205M 1200:00:0300:18:15.5500:18:19.00+00:02:093:3916.4
13KOWALSKI Krzysztof 794BYDGOSZCZM206M 1300:00:0100:18:17.7500:18:19.45+00:02:113:3916.4
14SZENK Marta 555BYDGOSZCZK301K 100:00:0100:18:20.2000:18:21.95+00:02:133:4016.4
15POZNAŃSKI Szymon 1198EDUTEAMBYDGOSZCZM207M 1400:00:0700:18:39.0500:18:47.00+00:02:323:4416.1
16NOWICKI Tomasz 1254BDG TRIBYDGOSZCZM208M 1500:00:0500:18:40.2000:18:46.10+00:02:333:4416.1
17STARZYŃSKI Piotr 303BYDGOSZCZM307M 1600:00:0700:18:52.8500:19:00.45+00:02:463:4615.9
18STRUGAŁA Maciej 659OBORNIKIM209M 1700:00:0100:18:56.0500:18:57.45+00:02:493:4715.8
19ROMANOWSKI Michal 660BYDGOSZCZM308M 1800:00:0100:18:57.0000:18:58.75+00:02:503:4715.8
20GROSKOP Grzegorz 322RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM2010M 1900:00:0000:18:59.0500:18:59.55+00:02:523:4715.8
21BANACH Tomasz 1258GRUDZIĄDZM309M 2000:00:0400:19:00.3000:19:04.85+00:02:543:4815.8
22SZOPIŃSKI Rafał 462BYDGOSZCZM3010M 2100:00:0500:19:00.7000:19:06.55+00:02:543:4815.8
23RADECKI Przemysław 288BYDGOSZCZM402M 2200:00:0600:19:07.0000:19:13.65+00:03:003:4915.7
24WILK Łukasz 45RUNADDICTSBYDGOSZCZM3011M 2300:00:0200:19:15.4000:19:18.30+00:03:093:5115.6
25SZWEDA Mirosława 1336DRUŻYNA SZPIKUBYDGOSZCZK302K 200:00:0100:19:17.8500:19:19.25+00:03:113:5115.5
26MAGDZIARZ Jakub 1253KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM3012M 2400:00:0400:19:24.1500:19:28.80+00:03:173:5215.5
27STANIEC Tomasz 1139BYDGOSZCZM403M 2500:00:0400:19:32.6500:19:37.00+00:03:263:5415.3
28MAŁAS Marcin 976BYDGOSZCZM181M 2600:00:0500:19:38.3500:19:43.45+00:03:323:5515.3
29KUROWSKI Kamil 603GRAVITYBYDGOSZCZM3013M 2700:00:0300:19:39.8500:19:43.55+00:03:333:5615.3
30OLEJNIK Krzysztof 580BYDGOSZCZM3014M 2800:00:0500:19:40.9000:19:46.30+00:03:343:5615.2
31FIGURSKI Przemek 152BYDGOSZCZM3015M 2900:00:0200:19:46.7500:19:49.25+00:03:403:5715.2
32WRÓBLEWSKI Lech 323ZK 2 GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM3016M 3000:00:0300:19:48.1500:19:51.15+00:03:413:5715.2
33RACZYŃSKI Krzysztof 1183BIEGAJĄCY FILOZOF TEAMBYDGOSZCZM501M 3100:00:0200:19:51.9500:19:54.60+00:03:453:5815.1
34SZATTEN Dawid 420BYDGOSZCZM3017M 3200:00:0100:19:54.3000:19:56.05+00:03:483:5915.1
35GURDAK Leszek 622TURM404M 3300:00:0300:19:58.1000:20:01.70+00:03:513:5915
36FRĄCZYK Jarosław 1131PARKRUN TORUŃTORUŃM405M 3400:00:0400:19:58.1000:20:02.85+00:03:513:5915
37WNĘK Natalia 837MASTIFF WEARGRÓDEKK201K 300:00:0300:19:59.4500:20:03.40+00:03:534:0015
38IWICKI Paweł 1222BYDGOSZCZM2011M 3500:00:0100:19:59.8500:20:01.25+00:03:534:0015
39JANCZYK Mariusz 10481 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3018M 3600:00:0800:20:01.6000:20:09.70+00:03:554:0015
40RUDNICKI Michał 972NOWA WIEŚ WIELKAM3019M 3700:00:0400:20:01.9500:20:06.00+00:03:554:0015
41WADELSKI Maciej 1051FITSERWIS MYB TEAMBYDGOSZCZM3020M 3800:00:3000:20:03.2000:20:33.95+00:03:564:0015
42KABACIŃSKI Marcin 761WUKAESBYDGOSZCZM2012M 3900:00:0200:20:05.4500:20:07.65+00:03:594:0114.9
43DADZIBÓG Mariusz 1325ŚWINKIM2013M 4000:01:2800:20:07.6000:21:36.45+00:04:014:0114.9
44BANASIAK Paweł 351BYDGOSZCZM2014M 4100:00:1900:20:08.2500:20:27.70+00:04:024:0114.9
45NAMIEŚNIK Krzysztof 1033KRZYSIEKNINOWROCŁAWM406M 4200:00:1600:20:10.4000:20:27.00+00:04:044:0214.9
46WENDA Dawid 168SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2015M 4300:00:0100:20:12.7500:20:14.65+00:04:064:0214.8
47ANISZCZYK Hubert 752BYDGOSZCZM101M 4400:00:0700:20:13.0500:20:20.85+00:04:064:0214.8
48GOŁATA Wojciech 51WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3021M 4500:00:0600:20:14.1500:20:21.00+00:04:074:0314.8
49DUSZKA Łukasz 270BYDGOSZCZM3022M 4600:00:0600:20:15.3000:20:21.65+00:04:094:0314.8
50BZDZION Marcin 1037BYDGOSZCZM2016M 4700:00:0200:20:17.7500:20:20.00+00:04:114:0314.8
51OWCZARZAK Filip 1067GDANSKM3023M 4800:00:0400:20:18.0000:20:22.00+00:04:114:0314.8
52DĄBROWSKI Jarosław 23CB163BYDGOSZCZM2017M 4900:01:4000:20:21.0500:22:01.40+00:04:144:0414.7
53WALKOWIAK Paweł 348MUROWANIECM2018M 5000:00:0500:20:23.3000:20:28.55+00:04:174:0414.7
54KŁOSOWSKI Marcin 667GRUPA BANKIETOWA SPECJALBYDGOSZCZM407M 5100:00:0200:20:23.8000:20:26.75+00:04:174:0414.7
55PERTEK Izabela 1210BYDGOSZCZK202K 400:00:0000:20:24.3500:20:25.15+00:04:184:0514.7
56PAPROCKI Rafał 887CYBERMORSYBYDGOSZCZM3024M 5200:00:1800:20:25.2000:20:43.50+00:04:184:0514.7
57JUREK Piotr 744BBL SZUBINSZUBINM502M 5300:00:0500:20:25.4500:20:31.15+00:04:194:0514.7
58KOWALSKI Jacek 545BYDGOSZCZM408M 5400:00:0700:20:26.4000:20:33.55+00:04:204:0514.7
59OKOŃSKI Jarosław 69BYDGOSZCZM3025M 5500:00:0600:20:27.9000:20:34.15+00:04:214:0514.7
60TRZCIŃSKI Franciszek 677SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)CHEŁMNOM503M 5600:00:0300:20:32.9500:20:36.15+00:04:264:0614.6
61GURNA Jolanta 1126BYDGOSZCZK501K 500:00:0300:20:34.3500:20:37.75+00:04:284:0614.6
62KUNDE Tomasz 1040BYDGOSZCZ TRIATHLONLIPNIKIM2019M 5700:00:0200:20:35.1000:20:37.50+00:04:284:0714.6
63ZBORAŁA Dawid 509SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2020M 5800:00:0100:20:35.7000:20:37.55+00:04:294:0714.6
64CZAPLEWSKI Krzysztof 772FLORIAN CHOJNICEOSTROWITE K. CHOJNICM3026M 5900:00:0300:20:36.1000:20:39.55+00:04:294:0714.6
65WŁODARCZYK Wojciech 321BYDGOSZCZM504M 6000:00:0400:20:36.1500:20:41.00+00:04:294:0714.6
66PIKULSKI Paweł 583TYPYGRUBEBYDGOSZCZM3027M 6100:00:1100:20:38.7000:20:49.85+00:04:324:0714.5
67SOBCZAK Marcin 186CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM3028M 6200:00:0400:20:40.9500:20:45.30+00:04:344:0814.5
68KUTOWSKI Przemysław 929PRUSZCZM409M 6300:00:0200:20:41.7500:20:44.55+00:04:354:0814.5
69SADECKI Karol 468ATOS TEAMCHEŁMNOM3029M 6400:00:4000:20:43.7000:21:24.00+00:04:374:0814.5
70BOINSKI Rafal 994SOLEC KUJAWSKIM3030M 6500:00:0500:20:47.2500:20:52.50+00:04:414:0914.4
71WŁOCH Sylwester 578BYDGOSZCZM505M 6600:00:0300:20:49.1000:20:52.80+00:04:424:0914.4
72WROBEL Mateusz 957FABIANKIM2021M 6700:00:0300:20:51.9500:20:55.05+00:04:454:1014.4
73JANYSKA Krzysztof 229BYDGOSZCZM3031M 6800:00:1000:20:54.3500:21:04.85+00:04:484:1014.4
74ROSÓŁ Jacek 559BYDGOSZCZM3032M 6900:00:0700:20:56.1000:21:03.55+00:04:494:1114.3
75PACKI Łukasz 1221WIELUŃ BIEGAWIELUŃM2022M 7000:00:0500:20:57.6000:21:03.00+00:04:514:1114.3
76FELINIAK Daniel 1015BYDGOSZCZM3033M 7100:00:1700:20:58.9500:21:16.75+00:04:524:1114.3
77BIAŁY Dawid 1144GKS SPÓJNIA BIAŁE BŁOTALUCIMM2023M 7200:00:1000:20:59.5500:21:10.05+00:04:534:1214.3
78KURDELSKI Kamil 808BYDGOSZCZM2024M 7300:00:0200:21:00.5500:21:02.75+00:04:544:1214.3
79SUSKI Piotr 872ŚWINOUJŚCIEM4010M 7400:00:1300:21:00.5500:21:14.15+00:04:544:1214.3
80ADAMCZAK Filip 967BYDGOSZCZM102M 7500:00:4500:21:03.7500:21:49.35+00:04:574:1214.2
81ROGALSKI Maciej 1276BYDGOSZCZM3034M 7600:01:4400:21:04.4000:22:48.45+00:04:584:1214.2
82CZYZEWSKI Mateusz 600SOLEC KUJAWSKIM3035M 7700:00:0700:21:05.9000:21:13.85+00:04:594:1314.2
83SOBIERAJSKI Łukasz 385WSPR BYDGOSZCZALEKSANDRÓW KUJAWSKIM2025M 7800:01:2900:21:06.3500:22:35.50+00:05:004:1314.2
84KLIMEK Paweł 811BYDGOSZCZM2026M 7900:00:0600:21:06.4500:21:12.80+00:05:004:1314.2
85HOC Marek 956LEGE ARTISBYDGOSZCZM4011M 8000:01:2100:21:09.1500:22:30.25+00:05:024:1314.2
86BOROWSKI Radosław 933MLKS KRAJNA SĘPÓLNOBYDGOSZCZM2027M 8100:00:3500:21:11.3000:21:47.05+00:05:054:1414.2
87NALEŻYTY Piotr 118KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM3036M 8200:00:2800:21:12.5500:21:40.90+00:05:064:1414.2
88GRUSZECZKA Jacek 1174GRUDZIĄDZM3037M 8300:00:1500:21:14.3500:21:29.35+00:05:084:1414.1
89MILOSIERNY Oskar 1335NAKŁO NAD NOTECIĄM2028M 8400:00:0800:21:15.0000:21:23.70+00:05:084:1514.1
90MONDRY Waldemar 433BYDGOSZCZM506M 8500:00:1600:21:15.1000:21:31.15+00:05:084:1514.1
91RATAJCZAK Arkadius 335BYDGOSZCZM4012M 8600:00:0200:21:15.2500:21:18.15+00:05:094:1514.1
92GLIWKA Artur 10311.BLWLINOWROCŁAWM3038M 8700:00:1600:21:17.4000:21:33.40+00:05:114:1514.1
93PALIGA Antoni 425RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM507M 8800:00:1700:21:18.0000:21:35.05+00:05:114:1514.1
94BUZALSKI Robert 1298ORANGE POLSKABYDGOSZCZM4013M 8900:00:0800:21:18.1000:21:26.65+00:05:114:1514.1
95PAWLAK Jakub 1039JFTC SUBYDGOSZCZM3039M 9000:00:1400:21:18.6500:21:32.65+00:05:124:1514.1
96WACHOWSKI Piotr 909BYDGOSZCZM3040M 9100:00:0100:21:18.8000:21:19.90+00:05:124:1514.1
97MROTEK Michał 828KRUSZYN KRAJEŃSKIM3041M 9200:00:1000:21:19.2000:21:30.05+00:05:124:1614.1
98TUBAJA Albert 1087KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4014M 9300:00:1500:21:23.2000:21:38.70+00:05:164:1614
99KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 747TRISPACEBYDGOSZCZM2029M 9400:01:0200:21:23.6500:22:25.85+00:05:174:1614
100PIASECKI Radosław 205BYDGOSZCZM2030M 9500:00:1500:21:26.2500:21:42.00+00:05:204:1714
101JANCOWSKI Wojciech 33BYDGOSZCZM4015M 9600:00:0900:21:26.5000:21:36.10+00:05:204:1714
102RUDOL Sebastian 824PRĄDOCINM4016M 9700:00:2400:21:27.1500:21:52.00+00:05:204:1714
103PRZYBYLSKI Remi 917BYDGOSZCM4017M 9800:00:2300:21:27.2500:21:50.40+00:05:214:1714
104SUDOŁ Jacek 222BYDGOSZCZM4018M 9900:00:0400:21:29.7500:21:34.60+00:05:234:1814
105ŁUKOMSKI Marcin 253BYDGOSZCZM3042M 10000:01:2100:21:30.0500:22:52.00+00:05:234:1813.9
106JĘDRUSIK Michał 1229ARMIA CHRYSTUSATARNOWO DOLNEM2031M 10100:00:1700:21:30.2000:21:48.15+00:05:234:1813.9
107SZATKOWSKI Marcin 293BYDGOSZCZM3043M 10200:00:2800:21:31.2500:21:59.95+00:05:254:1813.9
108KACZMAREK Sebastian 709BYDGOSZCZM3044M 10300:00:0900:21:37.3000:21:46.50+00:05:314:1913.9
109MALESKA Michał 881BYDGOSZCZM2032M 10400:01:1600:21:38.0000:22:54.45+00:05:314:1913.9
110SZYSZKA Radosław 15POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZM3045M 10500:00:0300:21:38.5000:21:42.10+00:05:324:1913.9
111APANASIEWICZ Bartosz 1301RUN PASJABYDGOSZCZM4019M 10600:00:2200:21:38.5500:22:01.50+00:05:324:1913.9
112MÄRTIN Paweł 450BYDGOSZCZM3046M 10700:00:1300:21:38.6500:21:52.35+00:05:324:1913.9
113LEŚNY Mateusz 1090PRZEMYŚLM2033M 10800:01:3400:21:40.3000:23:14.50+00:05:344:2013.8
114MALINOWSKI Igor 1134BTWBYDGOSZCZM103M 10900:01:0400:21:40.5500:22:45.25+00:05:344:2013.8
115KOCHAŃSKI Dariusz 1017BUKOWIECM508M 11000:00:1500:21:41.5000:21:56.75+00:05:354:2013.8
116JANUSZKIEWICZ Piotr 1196ŁOCHOWOM3047M 11100:01:2800:21:41.5000:23:10.00+00:05:354:2013.8
117GÓRSKI Marian 960SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM601M 11200:00:0900:21:44.4500:21:54.00+00:05:384:2113.8
118GZYL Mikolaj 581JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM3048M 11300:00:2000:21:45.7500:22:06.10+00:05:394:2113.8
119SKRZYPIŃSKI Marek 1124BYDGOSZCZM3049M 11400:00:1100:21:46.4000:21:57.55+00:05:404:2113.8
120DURAJEWSKI Mateusz 86DIRTY BOYSBYDGOSZCZM2034M 11500:01:3100:21:47.6000:23:19.35+00:05:414:2113.8
121GRECHUTA Tomasz 1177BYDGOSZCZM3050M 11600:00:1500:21:48.5000:22:03.75+00:05:424:2113.8
122WNĘK Martin 1338BYDGOSZCZM2035M 11700:00:1200:21:49.5500:22:02.25+00:05:434:2213.7
123FUŁAT Karol 836TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZCEKCYNM509M 11800:00:0800:21:50.6500:21:59.35+00:05:444:2213.7
124KABAT Jakub 82RUN TEAM SĘPÓLNO KRSĘPÓLNO KR.M104M 11900:01:0100:21:50.7000:22:52.00+00:05:444:2213.7
125BYRTEK Marcin 844BYDGOSZCZM4020M 12000:00:3500:21:51.1500:22:26.40+00:05:444:2213.7
126BARCZAK Tomasz 1026BYDGOSZCZM4021M 12100:00:0600:21:52.5000:21:58.55+00:05:464:2213.7
127TUROWSKI Jakub 294BYDGOSZCZM2036M 12200:00:1400:21:54.9500:22:09.65+00:05:484:2313.7
128CZELEŃ Szymon 162BYDGOSZCZM3051M 12300:00:1800:21:55.2000:22:13.75+00:05:484:2313.7
129WANKIEWICZ Łukasz 359SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM2037M 12400:00:2800:21:55.6000:22:23.95+00:05:494:2313.7
130GABRYCH Maciej 99CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZM3052M 12500:00:0500:21:58.1500:22:03.70+00:05:514:2313.7
131BINIENDA Mateusz 535BIMATKRUSZYNM4022M 12600:00:0800:21:59.2000:22:07.55+00:05:524:2313.6
132WEŁNIŃSKA Patrycja 1029SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZK203K 600:00:2600:22:02.3000:22:28.45+00:05:564:2413.6
133DERING Hanna 675BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZK303K 700:00:1900:22:02.7500:22:21.85+00:05:564:2413.6
134STĘPSKI Marek 157BYDGOSZCZM4023M 12700:00:1200:22:06.9000:22:19.15+00:06:004:2513.6
135DZIEKAN Wojtek 1277KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3053M 12800:00:1600:22:07.1500:22:23.35+00:06:004:2513.6
136TOMKOWIAK Tomasz 181SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2038M 12900:00:0600:22:07.4000:22:14.25+00:06:014:2513.6
137CIEPŁOWSKI Robert 926GRUPA WODABYDGOSZCZM4024M 13000:00:1600:22:07.9000:22:24.70+00:06:014:2513.6
138MAZURKIEWICZ Piotr 831DOBRCZM4025M 13100:00:0900:22:08.4000:22:18.35+00:06:024:2513.5
139GRZECHOWIAK Krzysztof 366ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM3054M 13200:00:0400:22:13.2000:22:18.15+00:06:064:2613.5
140SZULC Andrzej 357ŁOCHOWOM4026M 13300:00:0600:22:13.5000:22:20.35+00:06:074:2613.5
141WIELGOSZ Krzysztof 875BYDGOSZCZM2039M 13400:01:1200:22:14.6000:23:26.60+00:06:084:2613.5
142DERING Tomasz 676BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM3055M 13500:00:5100:22:14.9000:23:06.75+00:06:084:2713.5
143ŚLEFARSKI Marcin 233BIAŁE BŁOTAM3056M 13600:00:1100:22:15.4500:22:26.60+00:06:094:2713.5
144KODRANC Michał 184TYPYGRUBEBYDGOSZCZM3057M 13700:00:1200:22:16.4000:22:29.20+00:06:104:2713.5
145KABATEK Janusz 1120ŻOŁĘDOWOM3058M 13800:00:1100:22:17.8000:22:29.45+00:06:114:2713.5
146ANDRYCH Wojtek 608TYPYGRUBEBYDGOSZCZM3059M 13900:00:1200:22:18.0000:22:30.25+00:06:114:2713.5
147ŁOBOCKI Krzysztof 240BYDGOSZCZM3060M 14000:00:0600:22:18.0500:22:24.55+00:06:114:2713.5
148KILAN Kacper 783OSÓWIECOSÓWIECM2040M 14100:00:1900:22:19.6500:22:38.75+00:06:134:2713.4
149SPYCHALSKI Bartosz 537BYDGOSZCZM2041M 14200:00:3800:22:20.7500:22:59.70+00:06:144:2813.4
150RUMIŃSKI Adam 1219SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM3061M 14300:00:1000:22:21.5000:22:32.10+00:06:154:2813.4
151KAMIŃSKI Marek 495TYPYGRUBEBYDGOSZCZM2042M 14400:00:1200:22:22.3500:22:34.85+00:06:164:2813.4
152KLEPACZEWSKI Arkadiusz 26BYDGOSZCZM3062M 14500:00:1300:22:23.0500:22:36.60+00:06:164:2813.4
153ŁADNIAK Dariusz 1224CZARNOWOM4027M 14600:00:5500:22:23.6000:23:19.15+00:06:174:2813.4
154PALIWODA Jakub 813TURM2043M 14700:00:4500:22:26.6500:23:11.65+00:06:204:2913.4
155GAWROŃSKI Mateusz 814BARCINM2044M 14800:00:1400:22:27.0000:22:41.70+00:06:204:2913.4
156GWIAZDOWSKI Dominik 453BYDGOSZCZM105M 14900:00:0900:22:27.1000:22:37.05+00:06:204:2913.4
157GORDON Roman 641RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM602M 15000:00:0500:22:28.2000:22:34.05+00:06:214:2913.3
158BILSKI Marcin 1136BYDGOSZCZM3063M 15100:00:1700:22:28.5500:22:45.95+00:06:224:2913.4
159SZYMAŃSKI Bartłomiej 812BYDGOSZCZM2045M 15200:00:4400:22:29.7000:23:14.10+00:06:234:3013.3
160MROTEK Katarzyna 154ON THE MOVEKRUSZYN KRAJEŃSKIK304K 800:00:1100:22:31.3500:22:42.40+00:06:254:3013.3
161ROSZCZYN Dawid 164CB163BYDGOSZCZM3064M 15300:01:4000:22:32.1500:24:12.20+00:06:254:3013.3
162SCHULZ Milena 834CB163BYDGOSZCZK305K 900:00:0900:22:32.8000:22:42.00+00:06:264:3013.3
163RAUNEST Adam 596BYDGOSZCZM5010M 15400:00:2500:22:34.8000:23:00.55+00:06:284:3113.3
164ZYGLER Zbigniew 52422.ODNBYDGOSZCZM4028M 15500:00:1300:22:37.0500:22:50.45+00:06:304:3113.3
165PAWLACZYK Paweł 1053SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM2046M 15600:00:3900:22:37.4500:23:16.60+00:06:314:3113.3
166PALACZ Wioletta 170BYDGOSZCZK401K 1000:00:1500:22:38.0500:22:53.80+00:06:314:3113.3
167NIEDBALSKI Paweł 446BYDGOSZCZM3065M 15700:00:0100:22:38.4000:22:40.25+00:06:324:3113.2
168WESOŁOWSKI Dariusz 990BYDGOSZCZM4029M 15800:00:0800:22:39.1000:22:47.35+00:06:324:3113.2
169PIECZONKA Adam 1044BYDGOSZCZM2047M 15900:00:1200:22:43.6500:22:55.75+00:06:374:3213.2
170BRZEZIŃSKI Sławomir 557CZARNE STOPY.SM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4030M 16000:00:1900:22:44.3000:23:03.65+00:06:384:3213.2
171GACKOWSKI Krzysztof 280BYDGOSZCZM4031M 16100:00:0400:22:45.9000:22:50.65+00:06:394:3313.2
172SIUDA Sebastian 58SOLECCY BIEGACZEBYDGOSZCZM4032M 16200:00:2600:22:47.9000:23:14.10+00:06:414:3313.2
173KUCHCZYŃSKI Jakub 716BKS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM106M 16300:00:2700:22:48.9500:23:15.95+00:06:424:3313.2
174GŁOWSKI Dariusz 200BYDGOSZCZM4033M 16400:00:2200:22:49.0500:23:12.00+00:06:424:3413.1
175ISELVMO Espen 1356BYDGOSZCZM2048M 16500:00:4100:22:49.1000:23:30.70+00:06:424:3313.1
176CICHOŃSKA - BAZAK Marzena 599CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZK402K 1100:00:0800:22:49.8500:22:58.20+00:06:434:3413.1
177OMNICZYŃSKI Tomasz 428FORDONBYDGOSZCZM2049M 16600:01:2100:22:51.9500:24:13.40+00:06:454:3413.1
178KWARDYS Karol 150BYDGOSZCZM3066M 16700:00:1100:22:53.7000:23:05.60+00:06:474:3413.1
179MATOWSKA Monika 1323BYDGOSZCZK306K 1200:00:1200:22:54.2000:23:07.15+00:06:474:3513.1
180KLIMCZYK Bartosz 763BYDGOSZCZM2050M 16800:00:4500:22:55.0000:23:40.15+00:06:484:3513.1
181PIOTROWSKI Dariusz 326BYDGOSZCZM4034M 16900:00:1900:22:55.6500:23:15.55+00:06:494:3513.1
182LUBIŃSKI Robert 874BYDGOSZCZM3067M 17000:00:0800:22:55.7000:23:03.95+00:06:494:3513.1
183SZUBERT Maciej 230BYDGOSZCZM4035M 17100:01:4000:22:57.7000:24:38.65+00:06:514:3513.1
184ĆWIKLIŃSKI Jarosław 688M5011M 17200:00:3900:22:57.8500:23:37.50+00:06:514:3513.1
185WAJCHERT Łukasz 954BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM3068M 17300:00:3400:22:58.4500:23:32.90+00:06:524:3513.1
186PILAKOWSKA Angelika 347ŁOCHOWOK307K 1300:00:0600:22:58.6000:23:04.95+00:06:524:3513.1
187KAMPER Jarosław 717BYDGOSZCZM4036M 17400:00:2800:22:59.3000:23:28.20+00:06:534:3613
188PACZKOWSKI Mirosław 950CB163BYDGOSZCZM4037M 17500:00:3200:23:00.2500:23:32.90+00:06:544:3613
189WIECZOREK Waldek 532BYDGOSZCZM3069M 17600:01:5700:23:01.9000:24:58.95+00:06:554:3613
190SAWICKI Mikołaj 1207BYDGOSZCZM2051M 17700:00:0800:23:03.8000:23:12.35+00:06:574:3613
191MACIĄGA Jakub 471BYDGOSZCZM3070M 17800:00:1600:23:05.7500:23:22.15+00:06:594:3713
192JANIKOWSKA Awa 458BYDGOSZCZK204K 1400:00:0900:23:07.1000:23:16.45+00:07:004:3713
193MIKOŁAJCZAK Sławomir 231BYDGOSZCZM4038M 17900:00:3200:23:07.5000:23:40.35+00:07:014:3713
194STASZKIEWICZ Lucyna 232CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZK502K 1500:00:0800:23:08.3000:23:16.35+00:07:024:3713
195SIKORA Sylwia 12001 BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZK308K 1600:00:0600:23:09.5000:23:16.05+00:07:034:3812.9
196GWIZDAŁA Mikołaj 1146BYDGOSZCZM2052M 18000:00:2100:23:10.3500:23:32.15+00:07:044:3812.9
197JARYSZ Adrian 863NIEMCZM3071M 18100:00:0600:23:12.4500:23:18.50+00:07:064:3812.9
198RZĘTKOWSKI Artur 585SOLEC KUJAWSKIM2053M 18200:00:1400:23:12.6000:23:26.80+00:07:064:3812.9
199JURKOWSKI Paweł 999KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM3072M 18300:01:3000:23:13.3000:24:43.60+00:07:074:3812.9
200KUCHCZYŃSKI Adam 715BÓL TO ŚCIEMABYDGOSZCZM5012M 18400:00:2600:23:14.0000:23:40.85+00:07:074:3812.9
201BATAROWICZ Patryk 674OSP NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM2054M 18500:00:0200:23:16.6500:23:19.30+00:07:104:3912.9
202SZATTEN Michał 408TYPYGRUBEBYDGOSZCZM3073M 18600:00:1200:23:17.1000:23:30.05+00:07:104:3912.9
203SKUBISZEWSKI Damian 328ARMIA CHRYSTUSABYDGOSZCZM3074M 18700:00:1800:23:17.7500:23:36.20+00:07:114:3912.9
204SZYMAŃSKI Tomasz 880BYDGOSZCZM3075M 18800:00:0900:23:18.1500:23:27.95+00:07:114:3912.9
205STAWCZYK Dariusz 126BYDGOSZCZM4039M 18900:00:0700:23:20.4500:23:28.05+00:07:144:4012.8
206ROGALSKA Justyna 1320BYDGOSZCZK309K 1700:00:0400:23:20.5500:23:25.40+00:07:144:4012.8
207WOJCIECHOWSKI Grzegorz 360ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2055M 19000:00:1700:23:21.0000:23:38.20+00:07:144:4012.8
208SZYMCZAK Maciej 723STRZELEWOM4040M 19100:00:0900:23:22.0000:23:31.50+00:07:154:4012.8
209ŁATKA Marcin 35BZDGOSYCYM4041M 19200:00:1200:23:22.8500:23:34.85+00:07:164:4012.8
210BRACIKOWSKI Bartosz 1269BYDGOSZCZM107M 19300:00:2800:23:23.4000:23:51.55+00:07:174:4012.8
211RZENTKOWSKI Grzegorz 1055BYDGOSZCZM4042M 19400:00:1500:23:23.5500:23:38.85+00:07:174:4012.8
212SZARLEJ Marcin 283BYDGOSZCZM3076M 19500:01:2100:23:23.6000:24:44.75+00:07:174:4012.8
213FIGLER Iwona 1140NIEMCZK403K 1800:00:2000:23:23.7000:23:44.45+00:07:174:4012.8
214WÓJT Monika 194BYDGOSZCZK3010K 1900:01:2100:23:23.7500:24:45.05+00:07:174:4012.8
215RAK Waldemar 725BYDGOSZCZM4043M 19600:00:0600:23:24.3000:23:30.45+00:07:184:4012.8
216ROŚ Sławek 121ARMIA CHRYSTUSANOWA WIEŚ WIELKAM3077M 19700:00:1700:23:26.0500:23:43.90+00:07:194:4112.8
217NOWAK Rafał 319JYSKBYDGOSZCZM2056M 19800:01:2000:23:26.9000:24:47.75+00:07:204:4112.8
218ANGLART Roman 396PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5013M 19900:00:1600:23:26.9500:23:43.00+00:07:204:4112.8
219KRÓL Maciej 896ŚWINOUJŚCIEM4044M 20000:00:1300:23:30.3500:23:43.95+00:07:244:4212.8
220NOWAKOWSKI Grzegorz 569DAEFBYDGOSZCZM3078M 20100:00:3100:23:32.3000:24:03.65+00:07:264:4212.7
221KRÓL Damian 551BYDGOSZCZM2057M 20200:01:2900:23:32.3500:25:01.85+00:07:264:4212.7
222KORTAS Marcin 567BYDGOSZCZM4045M 20300:00:4200:23:33.2500:24:15.55+00:07:274:4212.7
223KOZŁOWSKI Łukasz 755BYDGOSZCZM2058M 20400:01:0000:23:33.5000:24:34.45+00:07:274:4212.7
224SHCHERBAN Dmytro 502BYDGOSZCZM2059M 20500:00:1800:23:33.8500:23:52.45+00:07:274:4212.7
225CELEGRAT Andrzej 913GRUPAM3079M 20600:00:1500:23:34.6000:23:49.85+00:07:284:4212.7
226LUBISZEWSKI Bartosz 809BYDGOSZCZM3080M 20700:00:1400:23:34.9500:23:49.10+00:07:284:4312.7
227ŁABENDA Robert 63BYDGOSZCZM3081M 20800:00:2800:23:35.2000:24:03.55+00:07:284:4312.7
228NURKIEWICZ Jarosław 501KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM4046M 20900:00:0900:23:35.5500:23:45.05+00:07:294:4312.7
229URBAŃSKI Dawid 124BYDGOSZCZM3082M 21000:00:2900:23:35.9000:24:05.60+00:07:294:4312.7
230KOPICKI Mariusz 71BYDGOSZCZM4047M 21100:00:0300:23:36.2500:23:40.05+00:07:304:4312.7
231SZULC Małgorzata 6BYDGOSZCZK404K 2000:00:0300:23:36.6500:23:40.05+00:07:304:4312.7
232GWIAZDOWSKI Krzysztof 451BYDGOSZCZM4048M 21200:00:1000:23:37.5000:23:47.55+00:07:314:4312.7
233DANKOWSKI Błażej 1143POTULICEM108M 21300:00:0900:23:38.6500:23:48.15+00:07:324:4312.7
234PACEK Mirosław 358SEROCKM5014M 21400:01:2700:23:38.9500:25:06.50+00:07:324:4312.7
235KOPACZEWSKA Agata 267BYDGOSZCZK205K 2100:00:3200:23:39.0000:24:11.65+00:07:324:4312.7
236LICA Paweł 1128BYDGOSZCZM2060M 21500:00:3400:23:39.2000:24:13.25+00:07:324:4312.7
237LINKOWSKI Paweł 1309BYDGOSZCZM2061M 21600:01:4400:23:39.6500:25:24.00+00:07:334:4412.7
238DACH Łukasz 1047BYDGOSZCZM3083M 21700:00:1200:23:40.8500:23:53.25+00:07:344:4412.7
239SMUCZYŃSKI Wojciech 566BYDGOSZCZM3084M 21800:01:2500:23:41.0000:25:06.55+00:07:344:4412.7
240MRUGAŁA Bartosz 57BYDGOSZCZM3085M 21900:01:0500:23:42.2000:24:48.00+00:07:354:4412.6
241DONARSKI Maciej 173BYDGOSZCZM2062M 22000:01:0100:23:43.7000:24:44.80+00:07:374:4412.6
242WOJCIECHOWSKI Dawid 576WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM2063M 22100:01:2800:23:43.9500:25:12.80+00:07:374:4412.6
243FILARECKA Agnieszka 726BYDGOSZCZ TRIATHLON/TRISPACEBYDGOSZCZK3011K 2200:01:3000:23:44.2000:25:14.20+00:07:374:4412.6
244WAWERKA Aleksandra 1348BYDGOSZCZK206K 2300:00:0200:23:44.2000:23:46.90+00:07:374:4412.6
245OCHIMOWSKI Tomasz 655BYDGOSZCZM2064M 22200:00:2000:23:44.6500:24:05.30+00:07:384:4512.6
246WOJTYSIAK Kamil 46BYDGOSZCZM3086M 22300:00:5300:23:45.2000:24:39.00+00:07:384:4512.6
247ŚWIĘCICKI Andrzej 459BYDGOSZCZM4049M 22400:00:3100:23:45.5500:24:17.35+00:07:394:4512.6
248TWARDOWSKI Bartosz 243BYDGOSZCZM3087M 22500:01:3200:23:45.8500:25:18.65+00:07:394:4512.6
249KABACIŃSKI Maciej 733WUKAESBYDGOSZCZM4050M 22600:00:0400:23:48.0000:23:52.25+00:07:414:4512.6
250FRĄCKOWIAK Waldemar 605BYDGOSZCZM4051M 22700:00:4100:23:49.0000:24:30.00+00:07:424:4512.6
251WOJDAT Dominika 8ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZK207K 2400:00:4600:23:49.9000:24:36.30+00:07:434:4612.6
252ZAMROWSKI Tomasz 419BYDGOSZCZM4052M 22800:00:1400:23:51.6000:24:06.30+00:07:454:4612.6
253KANNEBERG Maciej 1069RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM2065M 22900:01:0100:23:53.8500:24:55.15+00:07:474:4612.6
254ŻARLIŃSKA Olga 315ŚWIECIEK208K 2500:00:1500:23:55.7000:24:10.75+00:07:494:4712.5
255STEJUK Aleksandra 868BYDGOSZCZK405K 2600:00:1700:23:59.8000:24:16.85+00:07:534:4712.5
256SZCZERBINSKI Mariusz 312BUKOWIECM4053M 23000:01:0700:24:00.0000:25:07.10+00:07:534:4812.5
257PILARSKI Paweł 923BYDGOSZCZM2066M 23100:00:1400:24:01.9000:24:16.30+00:07:554:4812.5
258KIECA Andrzej 891ROWEROWA BRZOZA / BRZOZA BIEGAGRUDZIĄDZM5015M 23200:00:3800:24:02.1500:24:41.05+00:07:554:4812.5
259BYRTEK Grzegorz 142CAŁY CZAS DO PRZODUBYDGOSZCZM4054M 23300:00:3400:24:03.1000:24:38.00+00:07:564:4812.5
260RENC Patryk 342SERCE TYBETUBYDGOSZCZM2067M 23400:00:1400:24:03.3500:24:17.70+00:07:574:4812.5
261URBAŃSKI Tomasz 340JW 4326BYDGOSZCZM3088M 23500:00:3200:24:03.5500:24:35.60+00:07:574:4812.5
262PIOTROWSKI Maciej 892BYDGOSZCZM3089M 23600:01:0700:24:04.3000:25:11.50+00:07:584:4812.5
263WOLAN Magdalena 32BYDGOSZCZK3012K 2700:00:1900:24:04.9000:24:24.75+00:07:584:4912.5
264SKOPOWSKI Krzysztof 430BYDGOSZCZM4055M 23700:00:1800:24:05.2500:24:24.00+00:07:594:4912.4
265KOWALSKI Patryk 1267BYDGOSZCZM3090M 23800:00:2900:24:06.6500:24:36.20+00:08:004:4912.4
266JAŁOSZYŃSKA Agata 1295WŁOCŁAWEKK209K 2800:00:0800:24:06.9500:24:15.10+00:08:004:4912.4
267TUREK Józef 1275BYDGOSZCZM2068M 23900:00:0700:24:07.5000:24:14.90+00:08:014:4912.4
268KLINOWSKI Radosław 1173BYDGOSZCZM3091M 24000:00:5500:24:07.7500:25:03.25+00:08:014:4912.4
269NAWROCKI Dariusz 714VAUPE TEAMBYDGOSZCZM5016M 24100:00:5700:24:09.2000:25:07.10+00:08:024:5012.4
270JAGIELSKI Szymon 1316MAKSYMILIANOWOM2069M 24200:00:4100:24:12.1500:24:53.15+00:08:054:5012.4
271POTRZEBOWSKA Agata 214BYDGOSZCZK3013K 2900:00:2900:24:12.4000:24:41.95+00:08:064:5012.4
272CIARKOWSKI Mirosław 1050INOWROCŁAWM3092M 24300:00:1600:24:13.7500:24:29.85+00:08:074:5012.4
273RUDOL Magdalena 825PRĄDOCINK406K 3000:00:2200:24:14.0500:24:36.95+00:08:074:5012.4
274GRZEBIELUCHA Arkadiusz 452BYDGOSZCZM3093M 24400:00:0000:24:16.6500:24:16.65+00:08:104:5112.4
275POPIELARZ Robert 807RYNARZEWOM4056M 24500:00:2100:24:17.4000:24:38.55+00:08:114:5112.4
276PAWLAK Waldemar 191VEGERUNNERSBYDGOSZCZM3094M 24600:00:2300:24:17.9000:24:41.65+00:08:114:5112.3
277MAJEWSKA Ryszarda 179OSIELSKOK601K 3100:00:0600:24:18.3000:24:24.75+00:08:124:5112.3
278KOTWICA Kamil 1227BYGOSZCZM2070M 24700:00:2200:24:18.6000:24:40.65+00:08:124:5112.3
279CHMIELEWSKI Ireneusz 55CZARNE STOPY.SMM.NIESZAWKAM5017M 24800:00:1800:24:18.7000:24:37.40+00:08:124:5112.3
280GAWROŃSKA Magdalena 815BARCINK2010K 3200:00:1400:24:20.0500:24:34.45+00:08:134:5212.3
281BRYJA Robert 1204BYDGOSZCZM5018M 24900:00:4800:24:21.1500:25:09.20+00:08:144:5212.3
282NOWAK Sławomir 1011BARCINM2071M 25000:00:1400:24:22.1500:24:36.55+00:08:154:5212.3
283MATTHEWS Karol 762BYDGOSZCZM3095M 25100:00:2000:24:22.3000:24:42.65+00:08:164:5212.3
284TRZCIŃSKI Eugeniusz 638SZWEDEROWOBYDGOSZCZM603M 25200:00:0800:24:22.9000:24:31.65+00:08:164:5212.3
285KITOWSKI Przemysław 148BYDGOSZCZM3096M 25300:00:2900:24:23.5000:24:53.05+00:08:174:5212.3
286GRUBA Jacek 618BRZOZAM5019M 25400:00:1300:24:23.5500:24:36.60+00:08:174:5212.3
287SADOWSKI Bartosz 1111BYDGOSZCZM4057M 25500:00:3700:24:23.9500:25:01.55+00:08:174:5212.3
288STRZAŁKOWSKI Dawid 919BYDGOSZCZM2072M 25600:00:0900:24:23.9500:24:33.85+00:08:174:5212.3
289D'ANGELO Antonio 1280PARMAM2073M 25700:00:4500:24:25.3500:25:10.65+00:08:194:5312.3
290JASIŃSKI Artur 421SZUBINM4058M 25800:00:4700:24:25.9500:25:13.00+00:08:194:5312.3
291KOWALSKI Marek 1012BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM4059M 25900:00:5200:24:25.9500:25:18.05+00:08:194:5312.3
292STRÓŻYK Grażyna 7BYDGOSZCZK2011K 3300:00:2100:24:26.2000:24:47.75+00:08:194:5312.3
293NOWAKOWSKA Edyta 850BYDGOSZCZK3014K 3400:00:4100:24:26.4000:25:07.75+00:08:204:5312.3
294KUŹMA Anna 363THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK407K 3500:00:1000:24:26.7000:24:37.55+00:08:204:5312.3
295SAWIŃSKI Łukasz 820STUDZIENKIM2074M 26000:00:1700:24:27.3500:24:44.50+00:08:214:5312.3
296WIŚNIEWSKI Włodzimierz 370SPCTORUŃM5020M 26100:01:4400:24:27.6000:26:12.45+00:08:214:5312.3
297GROCHOWSKI Jakub 498JW1515WITOSŁAWM3097M 26200:01:0500:24:28.5500:25:34.50+00:08:224:5312.3
298KUSZYŃSKI Robert 151PJBBYDGOSZCZM4060M 26300:00:3500:24:29.0500:25:04.20+00:08:224:5312.3
299SZUKALSKI Piotr 1117BYDGOSZCZM2075M 26400:00:4100:24:30.2000:25:11.50+00:08:234:5412.2
300HARASIMCZYK Weronika 37BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZK2012K 3600:00:1700:24:31.2500:24:49.15+00:08:254:5412.2
301WŁODARCZYK Anna 728BYDGOSZCZK3015K 3700:00:1600:24:31.2500:24:47.85+00:08:254:5412.2
302CZYŚCIECKI Adrian 72ZAMOŚĆM2076M 26500:00:1700:24:31.6000:24:49.25+00:08:254:5412.2
303CHRZĄSZCZ Michał 305SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM2077M 26600:01:2200:24:33.1000:25:55.85+00:08:264:5412.2
304TYMEK Dariusz 590TYPYGRUBEBYDGOSZCZM2078M 26700:00:1200:24:33.6500:24:45.90+00:08:274:5412.2
305GIERJATOWICZ Maria 286BYDGOSZCZK408K 3800:01:0200:24:33.9000:25:36.25+00:08:274:5412.2
306WŁOCH Mateusz 582BYDGOSZCZM109M 26800:00:0400:24:33.9500:24:38.00+00:08:274:5412.2
307KĘDZIERSKI Wojciech 1013BYDGOSZCZM4061M 26900:00:2200:24:34.1000:24:56.40+00:08:274:5412.2
308SZCZUKOWSKA Nicol 948GIMNAZJUM KORYTOWOBUKOWIECK101K 3900:00:2300:24:35.1000:24:58.60+00:08:284:5512.2
309KOZICKI Marcin 657BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM4062M 27000:00:5200:24:35.4000:25:28.05+00:08:294:5512.2
310DRZEWIECKI Radosław 1310BYDGOSZCZM3098M 27100:00:3900:24:36.2000:25:15.35+00:08:294:5512.2
311MASŁOWSKA Angelika 922KOŁACZKOWOK3016K 4000:00:2200:24:36.9500:24:58.95+00:08:304:5512.2
312BRYCKI Łukasz 1202BYDGOSZCZM3099M 27200:00:3600:24:37.4500:25:13.70+00:08:314:5512.2
313HEIDAK Piotr 1042BYDGOSZCZM4063M 27300:00:1900:24:38.0500:24:57.40+00:08:314:5512.2
314DROZDOWSKI Krzysztof 663BYDGOSZCZM4064M 27400:00:4800:24:39.1500:25:27.30+00:08:324:5512.2
315FRANKÓW Łukasz 1350OSP NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM30100M 27500:00:0200:24:39.1500:24:41.65+00:08:324:5512.2
316PRZERACKI Mirosław 336SZOSZONIBYDGOSZCZM4065M 27600:01:2000:24:39.9500:26:00.75+00:08:334:5612.2
317LESZCZYŃSKI Łukasz 196BYDGOSZCZM30101M 27700:01:0300:24:40.2000:25:44.00+00:08:334:5612.2
318TYMOSIAK Mateusz 434GRUPA BIEGOWA SPÓJNIA BIAŁE BŁOTACIELEM2079M 27800:00:3900:24:40.3000:25:19.55+00:08:344:5612.2
319MINTA Adam 904BYDGOSZCZM30102M 27900:00:2200:24:40.6500:25:03.25+00:08:344:5612.2
320ŚWIATLAK Marek 963BYDGOSZCZM4066M 28000:00:3900:24:40.7500:25:20.25+00:08:344:5612.2
321BLINET Jean-Baptiste 1341BYDGOSZCZM2080M 28100:00:5200:24:40.8000:25:33.05+00:08:344:5612.2
322GRYGIEL Mateusz 372BYDGOSZCZM30103M 28200:01:0400:24:41.0000:25:45.45+00:08:344:5612.2
323GANDZIAROWSKA Anna 149BYDGOSZCZK2013K 4100:00:1100:24:41.4500:24:53.30+00:08:354:5612.1
324ŚCIBAK Wojciech 1043JFTC SUBYDGOSZCZM30104M 28300:00:1800:24:44.0500:25:02.55+00:08:374:5612.1
325POLIWODZIŃSKI Mateusz 1100KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM1010M 28400:00:1300:24:44.6500:24:58.00+00:08:384:5712.1
326CHMIELARZ Karina 133CZĘSTOCHOWAK2014K 4200:01:0400:24:45.3500:25:50.10+00:08:394:5712.1
327OSSETE Julia 764BYDGOSZCZK2015K 4300:00:4500:24:45.5000:25:30.75+00:08:394:5712.1
328SZYMKOWIAK Krzysztof 971BYDGOSZCZM1011M 28500:01:1800:24:46.7000:26:04.70+00:08:404:5712.1
329RAKAŁOWICZ Justyna 217ATOSBYDGOSZK409K 4400:00:2800:24:47.6500:25:16.20+00:08:414:5712.1
330ULATOWSKA Sylwia 558TORUŃK3017K 4500:00:4300:24:48.9500:25:32.70+00:08:424:5712.1
331MOCZULSKI Tomek 398BYDGOSZCZM30105M 28600:00:3100:24:50.4500:25:22.15+00:08:444:5812.1
332POTRZEBOWSKI Marek 209BYDGOSZCZM30106M 28700:00:3000:24:51.8500:25:22.70+00:08:454:5812.1
333SPIRYDOWICZ Piotr 1192BYDGOSZCZM30107M 28800:00:2400:24:54.8000:25:19.05+00:08:484:5912
334MOKOS Tomasz 189INOWROCŁAW BIEGAINOWROCŁAWM30108M 28900:00:5000:24:54.8500:25:45.25+00:08:484:5912
335ANTKOWIAK Bartosz 508TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30109M 29000:01:5200:24:54.9000:26:46.90+00:08:484:5812
336GAWRYCH Adam 985BYDGOSZCZM2081M 29100:00:3400:24:56.7000:25:31.25+00:08:504:5912
337POLIWODZIŃSKI Michał 22KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM30110M 29200:00:1300:24:57.0000:25:10.80+00:08:504:5912
338DOMŻALSKI Lech 1344BYDGOSZCZM30111M 29300:00:4100:24:59.0500:25:40.75+00:08:524:5912
339OTT Joanna 48MLKS TUCHOLANKA TUCHOLARACIĄŻK181K 4600:00:5700:24:59.2000:25:56.40+00:08:524:5912
340FOJUTOWSKI Jan 484MKS 63BYDGOSZCZM1012M 29400:00:0300:24:59.4500:25:02.75+00:08:534:5912
341KARLIŃSKI Oskar 614BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1013M 29500:01:1900:24:59.6500:26:19.05+00:08:535:0012
342KAŹMIERCZAK Paweł 1172BYDGOSZCZM4067M 29600:00:1000:24:59.7000:25:10.40+00:08:535:0012
343KWASIGROCH Krzysztof 838TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5021M 29700:00:5300:25:00.0000:25:53.15+00:08:535:0012
344SZYMCZAK Sandra 898SZUBIBK2016K 4700:00:5400:25:00.3000:25:54.80+00:08:545:0012
345DUDZIC Łukasz 859CYBERMORSYBYDGOSZCZM2082M 29800:00:2400:25:01.1000:25:25.70+00:08:545:0012
346KAMINSKA Julia 1081OSÓWIECK102K 4800:01:1700:25:01.1500:26:18.85+00:08:545:0012
347BUSSE Dariusz 1352BYDGOSZCZM4068M 29900:00:5900:25:01.3500:26:00.45+00:08:555:0012
348JAROCH Krzysztof 384BYDGOSZCZM2083M 30000:01:2200:25:01.3500:26:23.75+00:08:555:0012
349BARSZCZEWSKI Sebastian 1114BYDGOSZCZM30112M 30100:00:5000:25:02.5500:25:53.00+00:08:565:0012
350CZAJA Jarosław 251BYDGOSZCZM4069M 30200:00:3700:25:02.6000:25:40.05+00:08:565:0012
351SOSNA Mikolaj 207BYDGOSZCZM30113M 30300:01:2300:25:03.1000:26:26.35+00:08:565:0012
352CHRUPAŁA Rafał 768BYDGOSZCZM30114M 30400:00:5100:25:03.7500:25:54.80+00:08:575:0012
353ŚLADEWSKI Rafał 412GĄDECZM30115M 30500:00:4100:25:03.9000:25:45.40+00:08:575:0012
354OSZUBSKI Kazimierz 934BYDGOSZCZM4070M 30600:00:2200:25:04.8500:25:27.75+00:08:585:0112
355ZALEWSKA Paulina 497BYDGOSZCZK103K 4900:00:3100:25:05.0000:25:36.45+00:08:585:0112
356GŁOWACKI Robert 400BYDGOSZCZM4071M 30700:00:1000:25:05.1500:25:15.75+00:08:585:0112
357ANDRZEJEWSKI Adam 406BYDGOSZCZM4072M 30800:01:5000:25:05.7500:26:56.50+00:08:595:0112
358PACANOWSKI Szymon 862BYDGOSZCZM1014M 30900:00:1600:25:06.9500:25:23.65+00:09:005:0111.9
359AFELT Jarosław 204BYDGOSZCZM30116M 31000:01:0700:25:07.3500:26:14.80+00:09:015:0111.9
360SIKORSKI Norbert 211BYDGOSZCZM4073M 31100:00:1800:25:08.0000:25:26.30+00:09:015:0111.9
361OSZUBSKI Dawid 969BYDGOSZCZM182M 31200:00:2200:25:08.2000:25:30.65+00:09:015:0111.9
362DUDZIC Sławek 554ZIELONKAM5022M 31300:00:1100:25:11.8500:25:22.90+00:09:055:0211.9
363WRÓBLEWSKA Justyna 877BIAŁYSTOKK2017K 5000:00:1700:25:12.0500:25:29.90+00:09:055:0211.9
364WILDHIRT Mariusz 216BYDGOSZCZM30117M 31400:00:1200:25:12.3000:25:24.90+00:09:065:0211.9
365WŁODARSKI Paweł 799BYDGOSZCZM30118M 31500:01:0100:25:14.3500:26:16.05+00:09:085:0311.9
366KARSKI Przemysław 771BYDGOSZCZM30119M 31600:00:4400:25:14.9000:25:59.65+00:09:085:0311.9
367NOWOSIELSKI Marcin 656BYDGOSZCZM4074M 31700:00:3800:25:16.2500:25:55.00+00:09:105:0311.9
368TOMCZAK Sylwester 389KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM30120M 31800:01:2500:25:16.2500:26:41.30+00:09:105:0311.9
369ŚWIETLIK Piotr 901BYDGOSZCZM5023M 31900:00:3600:25:16.7500:25:53.70+00:09:105:0311.9
370BARTNIK Mieczysław 1248BYDGOSZCZM5024M 32000:01:1800:25:18.0000:26:36.05+00:09:115:0311.9
371ŚWIETLIK Radosław 699BYDGOSZCZM2084M 32100:01:0300:25:18.7000:26:22.05+00:09:125:0311.8
372KAJA Dominika 731BYDGOSZCZK2018K 5100:00:4700:25:19.7000:26:07.20+00:09:135:0411.8
373RADECKI Maciej 1149CYBORGIBYDGOSZCZM4075M 32200:01:5500:25:22.3500:27:17.90+00:09:165:0411.8
374ZAGOZDZON Wioleta 223SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK3018K 5200:00:3000:25:22.8000:25:53.30+00:09:165:0411.8
375WIŚNIEWSKI Paweł 1166BYDGOSZCZM2085M 32300:01:3400:25:25.1000:26:59.10+00:09:185:0511.8
376BALCERZAK Leszek 1095NOWE DĄBIEM30121M 32400:00:1300:25:25.4000:25:38.75+00:09:195:0511.8
377SZYDŁOWSKI Rafał 85BYDGOSZCZM30122M 32500:00:3500:25:28.4500:26:04.35+00:09:225:0511.8
378WŁODARSKA Roksana 1027SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZK2019K 5300:00:3000:25:29.2000:25:59.20+00:09:225:0511.8
379ŁAWRYNOWICZ Tomasz 1021SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2086M 32600:01:2300:25:29.7000:26:53.05+00:09:235:0611.8
380GRUCHAŁA Wojciech 338BYDGOSZCZM5025M 32700:00:0800:25:30.1000:25:38.95+00:09:235:0611.8
381SKONIECZNY Daniel 507TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30123M 32800:01:4800:25:30.7000:27:19.60+00:09:245:0611.8
382STĘPSKA Ola 190BYDGOSZCZK104K 5400:01:3100:25:30.8000:27:01.95+00:09:245:0611.8
383ŁABENDA Piotr 792TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM4076M 32900:00:4200:25:31.8500:26:14.35+00:09:255:0611.7
384CIACHERA Ireneusz 1261INDYWIDUALNIEBYDGOSZCZM5026M 33000:00:3700:25:33.7000:26:11.00+00:09:275:0611.7
385GŁOGOWSKI Mateusz 857CYBERMORSYBYDGOSZCZM30124M 33100:00:2400:25:33.7000:25:58.15+00:09:275:0611.7
386CHODUR Agnieszka 278BYDGOSZCZK4010K 5500:00:4100:25:33.9500:26:15.10+00:09:275:0611.7
387MORZYK Michał 496OSIELSKOM30125M 33200:01:0700:25:34.0500:26:41.75+00:09:275:0611.7
388STĘPSKI Sławomir 202BYDGOSZCZM183M 33300:01:3100:25:34.4500:27:06.00+00:09:285:0711.7
389HORBACZEWSKA-PIOTROWSKA Iga 885BYDGOSZCZK2020K 5600:01:0300:25:35.9000:26:39.15+00:09:295:0711.7
390BRZOZOWSKI Jarosław 97BRZOZAM5027M 33400:00:1800:25:36.7000:25:55.45+00:09:305:0711.7
391MORAWSKI Marek 274KK ASTORIABYDGOSZCZM30126M 33500:01:2600:25:37.9500:27:04.25+00:09:315:0711.7
392KONWIŃSKI Daniel 513CYBERMORSYBYDGOSZCZM30127M 33600:01:2600:25:38.9000:27:05.85+00:09:325:0711.7
393MALINOWSKI Waldemar 457RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM4077M 33700:01:2100:25:40.4500:27:01.45+00:09:345:0811.7
394GOŁCZYŃSKI Tomasz 995BYDGOSZCZM4078M 33800:00:2200:25:40.7000:26:02.75+00:09:345:0811.7
395JANKOWSKA Katarzyna 782BYDGOSZCZK4011K 5700:00:2500:25:41.1500:26:06.65+00:09:345:0811.7
396KOWALSKA Aleksandra 795BYDGOSZCZK2021K 5800:00:2600:25:41.5000:26:07.65+00:09:355:0811.7
397BORZYSZKOWSKI Grzegorz 105STARY FORDONBYDGOSZCZM30128M 33900:00:1300:25:43.6000:25:56.65+00:09:375:0811.7
398PANKOWSKI Przemysław 10561. BLWLINOWROCŁAWM30129M 34000:00:1600:25:44.3500:26:00.65+00:09:385:0811.7
399GRALAK Martyna 604BYDGOSZCZK105K 5900:00:0400:25:44.7500:25:48.90+00:09:385:0811.7
400GŁOWACKI Jarosław 1345ADP BYDGOSZCZBYDGOSZCZM184M 34100:00:2100:25:45.0000:26:06.65+00:09:385:0911.7
401SONTOWSKI Eryk 893BYDGOSZCZM1015M 34200:00:1200:25:45.8000:25:58.10+00:09:395:0911.6
402DANKOWSKI Rafał 1142POTULICEM4079M 34300:00:1000:25:46.3500:25:56.55+00:09:405:0911.6
403SALA Tymoteusz 1243OSIELSKOM2087M 34400:00:2500:25:47.1000:26:12.95+00:09:405:0911.6
404DERESZYŃSKI Piotr 592BYDGOSZCZM4080M 34500:00:5700:25:47.9500:26:45.60+00:09:415:0911.6
405MOLENDA Patrycja 1206KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZK2022K 6000:01:0600:25:49.0500:26:55.20+00:09:425:0911.6
406FABROWSKI Dawid 34PRACOWNIAFIZJO ROMETBYDGOSZCZM30130M 34600:01:4500:25:49.3000:27:34.85+00:09:435:0911.6
407MELWIŃSKA Paulina 549BYDGOSZCZK3019K 6100:00:3300:25:50.8500:26:24.50+00:09:445:1011.6
408WALERYCH Jarosław 1294TYPYGRUBEBRZOZAM30131M 34700:00:1100:25:51.7500:26:03.35+00:09:455:1011.6
409KONOWECKI Bartosz 1199TORUŃM2088M 34800:01:1100:25:52.1000:27:03.85+00:09:455:1011.6
410SZEWCZUK Małgorzata 876BYDGOSZCZK3020K 6200:01:1300:25:54.1500:27:07.20+00:09:475:1011.6
411CZYŻEWSKA Justyna 20BRZOZAK3021K 6300:00:3400:25:55.0500:26:29.20+00:09:485:1111.6
412MAGDZIARZ Katarzyna 212KANCELARIA HMMBYDGOSZCZK3022K 6400:00:4900:25:55.3000:26:44.40+00:09:495:1111.6
413GRZELAK Łukasz 1337BYDGOSZCZM4081M 34900:01:0700:25:55.5000:27:03.40+00:09:495:1111.6
414REPCZYŃSKI Tomek 107BYDGOSZCZM2089M 35000:01:1400:25:56.2500:27:10.40+00:09:505:1111.6
415KIJEWSKI Maciej 263KABEL TEAMBYDGOSZCZM30132M 35100:01:1800:25:56.4500:27:15.00+00:09:505:1111.6
416LEŚNIEWSKI Tomasz 125BYDGOSZCZM4082M 35200:00:2300:25:57.4000:26:21.25+00:09:515:1111.6
417MATERA Magda 1238BYDGOSZCZK2023K 6500:00:2300:25:57.5500:26:21.25+00:09:515:1111.6
418NAWROCKI Damian 1153BYDGOSZCZM2090M 35300:00:4300:25:59.3000:26:42.60+00:09:535:1111.5
419DEREZIŃSKI Tomasz 316BYDGOSZCZM30133M 35400:01:0300:26:01.2000:27:04.25+00:09:545:1211.5
420MIKSZTOWICZ Oliwia 178JANOWOK2024K 6600:01:2800:26:01.3000:27:30.15+00:09:555:1211.5
421KOPACZ Radosław 939PĘDZĄCE ŻÓŁWITIBYDGOSZCZM30134M 35500:01:1800:26:01.3500:27:19.90+00:09:555:1211.5
422WIŚNIEWSKA Aleksandra 395MATYLDZINK182K 6700:01:0500:26:01.5000:27:06.75+00:09:555:1211.5
423KLINIKOWSKI Jacek 367KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM4083M 35600:00:4700:26:02.1000:26:49.95+00:09:555:1211.5
424POGORZELSKA Bogusia 382PEPLOWOK4012K 6800:00:4700:26:02.2000:26:50.15+00:09:555:1211.5
425TRUDNOWSKI Janusz 424BYDGOSZCZM604M 35700:01:0200:26:02.5500:27:05.35+00:09:565:1211.5
426DACIO Darek 968SZUBINM2091M 35800:00:1700:26:02.7000:26:20.55+00:09:565:1211.5
427MAŁACHOWSKI Mateusz 1255ŁOMŻAM2092M 35900:00:2400:26:03.4000:26:27.65+00:09:575:1211.5
428BIERYT Krzysztof 542POLI-FAX UL. BOCZNA 10BYDGOSZCZM30135M 36000:00:5500:26:03.4000:26:58.70+00:09:575:1211.5
429KOSIŃSKA Ania 1096NOWA WIEŚ WIELKAK106K 6900:01:0400:26:04.2500:27:08.95+00:09:585:1211.5
430PUZIO Justyna 1098BYDGOSZCZK107K 7000:01:0500:26:04.6000:27:09.85+00:09:585:1211.5
431GRALAK Jacek 601BYDGOSZCZM4084M 36100:00:1100:26:04.7000:26:16.55+00:09:585:1311.5
432DZIEŻA Roma 242RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4013K 7100:01:0300:26:05.1500:27:08.25+00:09:585:1311.5
433DĘBICKI Mateusz 895BYDGOSZCZM1016M 36200:00:1200:26:05.1500:26:17.85+00:09:585:1311.5
434LEWANDOWSKI Damian 299TEAMBYDGOSZCZM30136M 36300:00:4300:26:05.5000:26:49.40+00:09:595:1311.5
435SZABLINSKA Honorata 546KOŁACZKOWOK3023K 7200:00:2100:26:05.5500:26:26.90+00:09:595:1311.5
436NOWAKOWSKI Tomasz 426BYDGOSZCZM30137M 36400:00:4200:26:05.6000:26:48.15+00:09:595:1311.5
437NAPIERALSKA Natalia 1247BYDGOSZCZK3024K 7300:01:0500:26:05.9000:27:11.55+00:09:595:1311.5
438KANIA Dorota 1270BYDGOSZCZK4014K 7400:01:0500:26:06.8500:27:12.70+00:10:005:1311.5
439DOBRZAŃSKA Małgorzata 1343CHOJNICEK2025K 7500:01:0700:26:07.0500:27:14.75+00:10:005:1311.5
440NALEWALSKA Justyna 2SERCE TYBETUBYDGOSZCZK2026K 7600:00:1400:26:08.4500:26:23.40+00:10:025:1311.5
441PIETRZAK Anna 198BYDGOSZCZK2027K 7700:01:0900:26:09.1500:27:18.80+00:10:025:1311.5
442ROBACZEWSKA Kinga 784DOBRCZK3025K 7800:00:4400:26:09.6500:26:53.85+00:10:035:1311.5
443GOSIENIECKI Konrad 281DÓLSKM2093M 36500:00:4000:26:10.5000:26:51.05+00:10:045:1411.5
444KALA Michał 1315ŁABISZYNM30138M 36600:01:1400:26:11.1000:27:25.55+00:10:045:1411.5
445ROSINSKI Przemysław 346BYDGOSZCZM30139M 36700:01:3400:26:11.2000:27:45.55+00:10:045:1411.5
446ŻUCHELKOWSKI Rafał 958BYDGOSZCZM30140M 36800:00:3000:26:11.8000:26:41.95+00:10:055:1411.5
447KIEŁCZYŃSKI Marek 1278PRZYŁĘKIM4085M 36900:00:1500:26:12.4000:26:27.95+00:10:065:1411.5
448PILIUKH Marharyta 1066TRISPACEBYDGOSZCZK2028K 7900:00:2100:26:14.0500:26:35.70+00:10:075:1411.4
449JESKE Marek 870RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4086M 37000:00:2200:26:15.7000:26:38.10+00:10:095:1511.4
450ARENT Jan 753BYDGOSZCZM5028M 37100:01:0000:26:16.2500:27:16.75+00:10:105:1511.4
451CĄBROWSKI Piotr 1006GRUDZIĄDZM4087M 37200:00:5000:26:16.7000:27:07.55+00:10:105:1511.4
452WIENEKE Annika 1357BYDGOSZCZK3026K 8000:00:4200:26:18.7000:27:01.00+00:10:125:1511.4
453MAZANOWSKA Ewa 215BYDGOSZCZK4015K 8100:00:2400:26:18.8500:26:42.85+00:10:125:1511.4
454KUNDE Adam 1041BYDGOSZCZ TRIATHLONLIPNIKIM5029M 37300:01:0800:26:19.6000:27:28.55+00:10:135:1611.4
455BOROWIEC Wioleta 727BBL SZUBINSZUBINK3027K 8200:00:1700:26:20.4000:26:37.45+00:10:145:1611.4
456BIELENNY Michał 494BYDGOSZCZM605M 37400:01:3500:26:21.7500:27:57.00+00:10:155:1611.4
457WDOWIAK Piotr 115BYDGOSZCZM2094M 37500:01:2200:26:21.9500:27:44.40+00:10:155:1611.4
458CZECZINSKA Pamela 369ŚWIECIEK2029K 8300:00:3300:26:22.6500:26:55.80+00:10:165:1611.4
459ANDRZEJEWSKA Sylwia 43BYDGOSZCZK3028K 8400:01:0700:26:24.3000:27:31.85+00:10:185:1611.4
460AFELT Luiza 79BYDGOSZCZK2030K 8500:01:0700:26:25.0000:27:32.30+00:10:185:1711.4
461ŁABĘCKI Kordian 1214SŁUPSKM2095M 37600:00:2200:26:25.9000:26:48.00+00:10:195:1711.3
462DOBUCKA Katarzyna 112CHONAROWER.PLBYDGOSZCZK2031K 8600:01:2300:26:26.5000:27:50.15+00:10:205:1711.3
463BEJGER Łukasz 505TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30141M 37700:01:4900:26:26.8500:28:16.45+00:10:205:1711.3
464PAPIS Piotr 386BYDGOSZCZM30142M 37800:00:4600:26:26.9500:27:13.65+00:10:205:1711.3
465KOSIŃSKA Patrycja 817BYDGOSZCZK2032K 8700:00:0800:26:27.1000:26:36.05+00:10:205:1711.3
466SZEWCZUK Sebastian 879BYDGOSZCZM30143M 37900:01:1300:26:27.6500:27:41.45+00:10:215:1711.3
467PRZYBYLSKI Mariusz 353BYDGOSZCZM5030M 38000:00:3200:26:29.7000:27:02.05+00:10:235:1811.3
468BŁAŻEJEWSKI Kacper 193CB163BYDGOSZCZM2096M 38100:01:3700:26:30.1000:28:07.55+00:10:235:1811.3
469MATUSIAK Aneta 1321BYDGOSZCZK3029K 8800:01:2200:26:30.2000:27:53.15+00:10:235:1811.3
470JAROCH Rafał 383BYDGOSZCZM30144M 38200:01:2100:26:31.2500:27:53.15+00:10:255:1811.3
471BĘC Dominika 712BYDGOSZCZK2033K 8900:01:3600:26:31.9500:28:08.65+00:10:255:1811.3
472KAPELA Jacek 415KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM4088M 38300:00:1400:26:32.6000:26:47.20+00:10:265:1811.3
473HAUS Katarzyna 729BBL SZUBINSZUBINK4016K 9000:00:1700:26:33.9500:26:51.15+00:10:275:1811.3
474DOBRZAŃSKI Dariusz 773GRAVITYBYDGOSZCZM2097M 38400:01:3800:26:34.0000:28:12.85+00:10:275:1811.3
475CISZEWSKI Paweł 1288BRZOSTOWOM30145M 38500:00:2700:26:38.2000:27:05.45+00:10:315:1911.3
476BARCZAK Agnieszka 1034AGNIESZKABLUDZISKOK3030K 9100:00:1500:26:38.7000:26:54.65+00:10:325:1911.3
477OSTROWSKA Anna 937BĘDZITOWOK108K 9200:01:0100:26:39.1500:27:40.25+00:10:325:1911.3
478BUGARA Piotr 996BYDGOSZCZM2098M 38600:00:4000:26:39.3500:27:20.20+00:10:335:2011.3
479FRANK Agnieszka 180BYDGOSZCZK3031K 9300:00:5200:26:40.2000:27:32.85+00:10:335:2011.3
480SKWAREK Oliwia 1303WAŁDOWOK2034K 9400:00:4300:26:41.0500:27:24.35+00:10:345:2011.2
481GRUSZECZKA Patryk 1176GRUDZIĄDZM30146M 38700:00:1400:26:41.1000:26:55.55+00:10:345:2011.2
482DUDZIŃSKA Małgorzata 219ŁOCHOWOK4017K 9500:00:3800:26:42.3500:27:20.75+00:10:365:2011.2
483JARZEMSKI Marcin 1324BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM30147M 38800:01:5000:26:44.9000:28:35.15+00:10:385:2111.2
484MIERZWA Damian 42RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30148M 38900:00:5900:26:45.2500:27:44.80+00:10:395:2111.2
485KAMASZ Dawid 627BYDGOSZCZM2099M 39000:01:2400:26:45.6500:28:10.55+00:10:395:2111.2
486SZYNWELSKA Marlena 295BYDGOSZCZK503K 9600:00:2000:26:46.0000:27:06.40+00:10:395:2111.2
487ŚNIECHOTA Konrad 176TYPYGRUBEBYDGOSZCZM30149M 39100:00:1100:26:46.4500:26:57.90+00:10:405:2111.2
488WALENCIAK Jarosław 289CZARNE STOPY.SMMĘŻCZYZNAM4089M 39200:00:1900:26:46.4500:27:06.35+00:10:405:2111.2
489TOMYS Julia 1245OSIELSKOK2035K 9700:00:2500:26:47.0000:27:12.20+00:10:405:2111.2
490CZUBKOWSKI Sebastian 423RUN TEAMSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30150M 39300:00:5700:26:47.1000:27:44.60+00:10:405:2111.2
491GRABOWSKA Dominika 318BYDGOSZCZK2036K 9800:00:1100:26:48.1500:26:59.60+00:10:415:2111.2
492KILANOWSKI Darek 1240BYDGOSZCZM30151M 39400:01:2900:26:48.5500:28:18.15+00:10:425:2111.2
493BEŁKOWSKA Paulina 1191MAŁA NIESZAWKAK3032K 9900:00:3300:26:49.9000:27:22.90+00:10:435:2111.2
494BIZON Bartosz 927BYDGOSZCZM30152M 39500:01:2400:26:49.9500:28:14.00+00:10:435:2211.2
495WARCZAK Kuba 208TEAMOCHALBYDGOSZCZM30153M 39600:00:3100:26:50.4500:27:21.60+00:10:445:2211.2
496OGRODOWICZ Marcin 354MIODOWEBYDGOSZCZM4090M 39700:00:3100:26:53.4500:27:25.05+00:10:475:2211.2
497CYBUL Anna 982BYDGOSZCZK4018K 10000:00:1900:26:53.7500:27:13.10+00:10:475:2211.2
498PODGÓRSKI Jakub 3ZIELONY PELIKANCZELADŹM30154M 39800:00:4700:26:54.8500:27:42.05+00:10:485:2311.1
499JARZEMSKA Alicja 1326BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZK3033K 10100:01:4900:26:55.4500:28:45.25+00:10:495:2311.1
500WITKOWSKI Błażej 757BYDGOSZCZM20100M 39900:01:3700:26:55.6000:28:32.65+00:10:495:2311.1
Znaleziono 500 wynik(ów)

Powyżej jest prezentowanych maksymalnie 500 wyników. Jeśli nie ma Twojego wyniku na liście użyj wyszukiwarki nad listą.