BYDGOSKI BIEG URODZINOWY

Organizator/ Organizer:
Miasto Bydgoszcz
Data/ Date:
2018-04-22
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
1365
Wystartowało/ Started:
1135
Nie ukończyło/ Not finished:
5
Ukończyło/ Finished:
1130
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Drużyny | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JACKIEWICZ Mateusz 410BYDGOSZCZM201M 100:00:0000:16:06.2500:16:06.75 3:1318.6
2FELCZAK Jakub 138BYDGOSZCZM202M 200:00:0000:16:45.8500:16:46.15+00:00:393:2117.9
3KRYSKE Bartosz 1365SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIALE BŁOTAM301M 300:00:0000:16:50.1000:16:50.60+00:00:433:2217.8
4PIETRYKA Grzegorz 1141ZAKŁAD KARNY NR 2 W GRUDZIĄDZUGRUDZIĄDZM302M 400:00:0100:16:54.4500:16:55.45+00:00:483:2217.8
5GOŚCINIAK Michał 13583GRAVITYBYDGOSZCZM303M 500:00:0100:17:17.6500:17:18.90+00:01:113:2717.4
6DEROŃ Waldemar 5841 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM304M 600:00:0100:17:19.7000:17:20.85+00:01:133:2717.3
7BEDRA Robert 397CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZM305M 700:00:0100:17:25.3500:17:26.60+00:01:193:2917.2
8MRUK Tomasz 98CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM401M 800:00:0100:17:27.4500:17:28.45+00:01:213:2917.2
9MAĆKOWSKI Maciej 73UPS BYDGOSZCZ TEAMBYDGOSZCZM306M 900:00:0000:17:49.8000:17:50.65+00:01:433:3416.8
10KOWALSKI Dawid 603OPZS ZAWISZA MEKSYKBYDGOSZCZM203M 1000:00:0300:18:03.3500:18:06.65+00:01:573:3616.6
11TUCHOLSKI Bartłomiej 341BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM204M 1100:00:0100:18:13.6500:18:15.20+00:02:073:3816.5
12STALKA Jakub 816OSLBIAŁOŚLIWIEM205M 1200:00:0300:18:15.5500:18:19.00+00:02:093:3916.4
13KOWALSKI Krzysztof 794BYDGOSZCZM206M 1300:00:0100:18:17.7500:18:19.45+00:02:113:3916.4
14SZENK Marta 555BYDGOSZCZK301K 100:00:0100:18:20.2000:18:21.95+00:02:133:4016.4
15POZNAŃSKI Szymon 1198EDUTEAMBYDGOSZCZM207M 1400:00:0700:18:39.0500:18:47.00+00:02:323:4416.1
16NOWICKI Tomasz 1254BDG TRIBYDGOSZCZM208M 1500:00:0500:18:40.2000:18:46.10+00:02:333:4416.1
17STARZYŃSKI Piotr 303BYDGOSZCZM307M 1600:00:0700:18:52.8500:19:00.45+00:02:463:4615.9
18STRUGAŁA Maciej 659OBORNIKIM209M 1700:00:0100:18:56.0500:18:57.45+00:02:493:4715.8
19ROMANOWSKI Michal 660BYDGOSZCZM308M 1800:00:0100:18:57.0000:18:58.75+00:02:503:4715.8
20GROSKOP Grzegorz 322RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM2010M 1900:00:0000:18:59.0500:18:59.55+00:02:523:4715.8
21BANACH Tomasz 1258GRUDZIĄDZM309M 2000:00:0400:19:00.3000:19:04.85+00:02:543:4815.8
22SZOPIŃSKI Rafał 462BYDGOSZCZM3010M 2100:00:0500:19:00.7000:19:06.55+00:02:543:4815.8
23RADECKI Przemysław 288BYDGOSZCZM402M 2200:00:0600:19:07.0000:19:13.65+00:03:003:4915.7
24WILK Łukasz 45RUNADDICTSBYDGOSZCZM3011M 2300:00:0200:19:15.4000:19:18.30+00:03:093:5115.6
25SZWEDA Mirosława 1336DRUŻYNA SZPIKUBYDGOSZCZK302K 200:00:0100:19:17.8500:19:19.25+00:03:113:5115.5
26MAGDZIARZ Jakub 1253KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM3012M 2400:00:0400:19:24.1500:19:28.80+00:03:173:5215.5
27STANIEC Tomasz 1139BYDGOSZCZM403M 2500:00:0400:19:32.6500:19:37.00+00:03:263:5415.3
28MAŁAS Marcin 976BYDGOSZCZM181M 2600:00:0500:19:38.3500:19:43.45+00:03:323:5515.3
29KUROWSKI Kamil 603GRAVITYBYDGOSZCZM3013M 2700:00:0300:19:39.8500:19:43.55+00:03:333:5615.3
30OLEJNIK Krzysztof 580BYDGOSZCZM3014M 2800:00:0500:19:40.9000:19:46.30+00:03:343:5615.2
31FIGURSKI Przemek 152BYDGOSZCZM3015M 2900:00:0200:19:46.7500:19:49.25+00:03:403:5715.2
32WRÓBLEWSKI Lech 323ZK 2 GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM3016M 3000:00:0300:19:48.1500:19:51.15+00:03:413:5715.2
33RACZYŃSKI Krzysztof 1183BIEGAJĄCY FILOZOF TEAMBYDGOSZCZM501M 3100:00:0200:19:51.9500:19:54.60+00:03:453:5815.1
34SZATTEN Dawid 420BYDGOSZCZM3017M 3200:00:0100:19:54.3000:19:56.05+00:03:483:5915.1
35GURDAK Leszek 622TURM404M 3300:00:0300:19:58.1000:20:01.70+00:03:513:5915
36FRĄCZYK Jarosław 1131PARKRUN TORUŃTORUŃM405M 3400:00:0400:19:58.1000:20:02.85+00:03:513:5915
37WNĘK Natalia 837MASTIFF WEARGRÓDEKK201K 300:00:0300:19:59.4500:20:03.40+00:03:534:0015
38IWICKI Paweł 1222BYDGOSZCZM2011M 3500:00:0100:19:59.8500:20:01.25+00:03:534:0015
39JANCZYK Mariusz 10481 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3018M 3600:00:0800:20:01.6000:20:09.70+00:03:554:0015
40RUDNICKI Michał 972NOWA WIEŚ WIELKAM3019M 3700:00:0400:20:01.9500:20:06.00+00:03:554:0015
41WADELSKI Maciej 1051FITSERWIS MYB TEAMBYDGOSZCZM3020M 3800:00:3000:20:03.2000:20:33.95+00:03:564:0015
42KABACIŃSKI Marcin 761WUKAESBYDGOSZCZM2012M 3900:00:0200:20:05.4500:20:07.65+00:03:594:0114.9
43DADZIBÓG Mariusz 1325ŚWINKIM2013M 4000:01:2800:20:07.6000:21:36.45+00:04:014:0114.9
44BANASIAK Paweł 351BYDGOSZCZM2014M 4100:00:1900:20:08.2500:20:27.70+00:04:024:0114.9
45NAMIEŚNIK Krzysztof 1033KRZYSIEKNINOWROCŁAWM406M 4200:00:1600:20:10.4000:20:27.00+00:04:044:0214.9
46WENDA Dawid 168SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2015M 4300:00:0100:20:12.7500:20:14.65+00:04:064:0214.8
47ANISZCZYK Hubert 752BYDGOSZCZM101M 4400:00:0700:20:13.0500:20:20.85+00:04:064:0214.8
48GOŁATA Wojciech 51WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3021M 4500:00:0600:20:14.1500:20:21.00+00:04:074:0314.8
49DUSZKA Łukasz 270BYDGOSZCZM3022M 4600:00:0600:20:15.3000:20:21.65+00:04:094:0314.8
50BZDZION Marcin 1037BYDGOSZCZM2016M 4700:00:0200:20:17.7500:20:20.00+00:04:114:0314.8
51OWCZARZAK Filip 1067GDANSKM3023M 4800:00:0400:20:18.0000:20:22.00+00:04:114:0314.8
52DĄBROWSKI Jarosław 23CB163BYDGOSZCZM2017M 4900:01:4000:20:21.0500:22:01.40+00:04:144:0414.7
53WALKOWIAK Paweł 348MUROWANIECM2018M 5000:00:0500:20:23.3000:20:28.55+00:04:174:0414.7
54KŁOSOWSKI Marcin 667GRUPA BANKIETOWA SPECJALBYDGOSZCZM407M 5100:00:0200:20:23.8000:20:26.75+00:04:174:0414.7
55PERTEK Izabela 1210BYDGOSZCZK202K 400:00:0000:20:24.3500:20:25.15+00:04:184:0514.7
56PAPROCKI Rafał 887CYBERMORSYBYDGOSZCZM3024M 5200:00:1800:20:25.2000:20:43.50+00:04:184:0514.7
57JUREK Piotr 744BBL SZUBINSZUBINM502M 5300:00:0500:20:25.4500:20:31.15+00:04:194:0514.7
58KOWALSKI Jacek 545BYDGOSZCZM408M 5400:00:0700:20:26.4000:20:33.55+00:04:204:0514.7
59OKOŃSKI Jarosław 69BYDGOSZCZM3025M 5500:00:0600:20:27.9000:20:34.15+00:04:214:0514.7
60TRZCIŃSKI Franciszek 677SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)CHEŁMNOM503M 5600:00:0300:20:32.9500:20:36.15+00:04:264:0614.6
61GURNA Jolanta 1126BYDGOSZCZK501K 500:00:0300:20:34.3500:20:37.75+00:04:284:0614.6
62KUNDE Tomasz 1040BYDGOSZCZ TRIATHLONLIPNIKIM2019M 5700:00:0200:20:35.1000:20:37.50+00:04:284:0714.6
63ZBORAŁA Dawid 509SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2020M 5800:00:0100:20:35.7000:20:37.55+00:04:294:0714.6
64CZAPLEWSKI Krzysztof 772FLORIAN CHOJNICEOSTROWITE K. CHOJNICM3026M 5900:00:0300:20:36.1000:20:39.55+00:04:294:0714.6
65WŁODARCZYK Wojciech 321BYDGOSZCZM504M 6000:00:0400:20:36.1500:20:41.00+00:04:294:0714.6
66PIKULSKI Paweł 583TYPYGRUBEBYDGOSZCZM3027M 6100:00:1100:20:38.7000:20:49.85+00:04:324:0714.5
67SOBCZAK Marcin 186CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM3028M 6200:00:0400:20:40.9500:20:45.30+00:04:344:0814.5
68KUTOWSKI Przemysław 929PRUSZCZM409M 6300:00:0200:20:41.7500:20:44.55+00:04:354:0814.5
69SADECKI Karol 468ATOS TEAMCHEŁMNOM3029M 6400:00:4000:20:43.7000:21:24.00+00:04:374:0814.5
70BOINSKI Rafal 994SOLEC KUJAWSKIM3030M 6500:00:0500:20:47.2500:20:52.50+00:04:414:0914.4
71WŁOCH Sylwester 578BYDGOSZCZM505M 6600:00:0300:20:49.1000:20:52.80+00:04:424:0914.4
72WROBEL Mateusz 957FABIANKIM2021M 6700:00:0300:20:51.9500:20:55.05+00:04:454:1014.4
73JANYSKA Krzysztof 229BYDGOSZCZM3031M 6800:00:1000:20:54.3500:21:04.85+00:04:484:1014.4
74ROSÓŁ Jacek 559BYDGOSZCZM3032M 6900:00:0700:20:56.1000:21:03.55+00:04:494:1114.3
75PACKI Łukasz 1221WIELUŃ BIEGAWIELUŃM2022M 7000:00:0500:20:57.6000:21:03.00+00:04:514:1114.3
76FELINIAK Daniel 1015BYDGOSZCZM3033M 7100:00:1700:20:58.9500:21:16.75+00:04:524:1114.3
77BIAŁY Dawid 1144GKS SPÓJNIA BIAŁE BŁOTALUCIMM2023M 7200:00:1000:20:59.5500:21:10.05+00:04:534:1214.3
78KURDELSKI Kamil 808BYDGOSZCZM2024M 7300:00:0200:21:00.5500:21:02.75+00:04:544:1214.3
79SUSKI Piotr 872ŚWINOUJŚCIEM4010M 7400:00:1300:21:00.5500:21:14.15+00:04:544:1214.3
80ADAMCZAK Filip 967BYDGOSZCZM102M 7500:00:4500:21:03.7500:21:49.35+00:04:574:1214.2
81ROGALSKI Maciej 1276BYDGOSZCZM3034M 7600:01:4400:21:04.4000:22:48.45+00:04:584:1214.2
82CZYZEWSKI Mateusz 600SOLEC KUJAWSKIM3035M 7700:00:0700:21:05.9000:21:13.85+00:04:594:1314.2
83SOBIERAJSKI Łukasz 385WSPR BYDGOSZCZALEKSANDRÓW KUJAWSKIM2025M 7800:01:2900:21:06.3500:22:35.50+00:05:004:1314.2
84KLIMEK Paweł 811BYDGOSZCZM2026M 7900:00:0600:21:06.4500:21:12.80+00:05:004:1314.2
85HOC Marek 956LEGE ARTISBYDGOSZCZM4011M 8000:01:2100:21:09.1500:22:30.25+00:05:024:1314.2
86BOROWSKI Radosław 933MLKS KRAJNA SĘPÓLNOBYDGOSZCZM2027M 8100:00:3500:21:11.3000:21:47.05+00:05:054:1414.2
87NALEŻYTY Piotr 118KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM3036M 8200:00:2800:21:12.5500:21:40.90+00:05:064:1414.2
88GRUSZECZKA Jacek 1174GRUDZIĄDZM3037M 8300:00:1500:21:14.3500:21:29.35+00:05:084:1414.1
89MILOSIERNY Oskar 1335NAKŁO NAD NOTECIĄM2028M 8400:00:0800:21:15.0000:21:23.70+00:05:084:1514.1
90MONDRY Waldemar 433BYDGOSZCZM506M 8500:00:1600:21:15.1000:21:31.15+00:05:084:1514.1
91RATAJCZAK Arkadius 335BYDGOSZCZM4012M 8600:00:0200:21:15.2500:21:18.15+00:05:094:1514.1
92GLIWKA Artur 10311.BLWLINOWROCŁAWM3038M 8700:00:1600:21:17.4000:21:33.40+00:05:114:1514.1
93PALIGA Antoni 425RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM507M 8800:00:1700:21:18.0000:21:35.05+00:05:114:1514.1
94BUZALSKI Robert 1298ORANGE POLSKABYDGOSZCZM4013M 8900:00:0800:21:18.1000:21:26.65+00:05:114:1514.1
95PAWLAK Jakub 1039JFTC SUBYDGOSZCZM3039M 9000:00:1400:21:18.6500:21:32.65+00:05:124:1514.1
96WACHOWSKI Piotr 909BYDGOSZCZM3040M 9100:00:0100:21:18.8000:21:19.90+00:05:124:1514.1
97MROTEK Michał 828KRUSZYN KRAJEŃSKIM3041M 9200:00:1000:21:19.2000:21:30.05+00:05:124:1614.1
98TUBAJA Albert 1087KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4014M 9300:00:1500:21:23.2000:21:38.70+00:05:164:1614
99KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 747TRISPACEBYDGOSZCZM2029M 9400:01:0200:21:23.6500:22:25.85+00:05:174:1614
100PIASECKI Radosław 205BYDGOSZCZM2030M 9500:00:1500:21:26.2500:21:42.00+00:05:204:1714
101JANCOWSKI Wojciech 33BYDGOSZCZM4015M 9600:00:0900:21:26.5000:21:36.10+00:05:204:1714
102RUDOL Sebastian 824PRĄDOCINM4016M 9700:00:2400:21:27.1500:21:52.00+00:05:204:1714
103PRZYBYLSKI Remi 917BYDGOSZCM4017M 9800:00:2300:21:27.2500:21:50.40+00:05:214:1714
104SUDOŁ Jacek 222BYDGOSZCZM4018M 9900:00:0400:21:29.7500:21:34.60+00:05:234:1814
105ŁUKOMSKI Marcin 253BYDGOSZCZM3042M 10000:01:2100:21:30.0500:22:52.00+00:05:234:1813.9
106JĘDRUSIK Michał 1229ARMIA CHRYSTUSATARNOWO DOLNEM2031M 10100:00:1700:21:30.2000:21:48.15+00:05:234:1813.9
107SZATKOWSKI Marcin 293BYDGOSZCZM3043M 10200:00:2800:21:31.2500:21:59.95+00:05:254:1813.9
108KACZMAREK Sebastian 709BYDGOSZCZM3044M 10300:00:0900:21:37.3000:21:46.50+00:05:314:1913.9
109MALESKA Michał 881BYDGOSZCZM2032M 10400:01:1600:21:38.0000:22:54.45+00:05:314:1913.9
110SZYSZKA Radosław 15POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZM3045M 10500:00:0300:21:38.5000:21:42.10+00:05:324:1913.9
111APANASIEWICZ Bartosz 1301RUN PASJABYDGOSZCZM4019M 10600:00:2200:21:38.5500:22:01.50+00:05:324:1913.9
112MÄRTIN Paweł 450BYDGOSZCZM3046M 10700:00:1300:21:38.6500:21:52.35+00:05:324:1913.9
113LEŚNY Mateusz 1090PRZEMYŚLM2033M 10800:01:3400:21:40.3000:23:14.50+00:05:344:2013.8
114MALINOWSKI Igor 1134BTWBYDGOSZCZM103M 10900:01:0400:21:40.5500:22:45.25+00:05:344:2013.8
115KOCHAŃSKI Dariusz 1017BUKOWIECM508M 11000:00:1500:21:41.5000:21:56.75+00:05:354:2013.8
116JANUSZKIEWICZ Piotr 1196ŁOCHOWOM3047M 11100:01:2800:21:41.5000:23:10.00+00:05:354:2013.8
117GÓRSKI Marian 960SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM601M 11200:00:0900:21:44.4500:21:54.00+00:05:384:2113.8
118GZYL Mikolaj 581JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM3048M 11300:00:2000:21:45.7500:22:06.10+00:05:394:2113.8
119SKRZYPIŃSKI Marek 1124BYDGOSZCZM3049M 11400:00:1100:21:46.4000:21:57.55+00:05:404:2113.8
120DURAJEWSKI Mateusz 86DIRTY BOYSBYDGOSZCZM2034M 11500:01:3100:21:47.6000:23:19.35+00:05:414:2113.8
121GRECHUTA Tomasz 1177BYDGOSZCZM3050M 11600:00:1500:21:48.5000:22:03.75+00:05:424:2113.8
122WNĘK Martin 1338BYDGOSZCZM2035M 11700:00:1200:21:49.5500:22:02.25+00:05:434:2213.7
123FUŁAT Karol 836TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZCEKCYNM509M 11800:00:0800:21:50.6500:21:59.35+00:05:444:2213.7
124KABAT Jakub 82RUN TEAM SĘPÓLNO KRSĘPÓLNO KR.M104M 11900:01:0100:21:50.7000:22:52.00+00:05:444:2213.7
125BYRTEK Marcin 844BYDGOSZCZM4020M 12000:00:3500:21:51.1500:22:26.40+00:05:444:2213.7
126BARCZAK Tomasz 1026BYDGOSZCZM4021M 12100:00:0600:21:52.5000:21:58.55+00:05:464:2213.7
127TUROWSKI Jakub 294BYDGOSZCZM2036M 12200:00:1400:21:54.9500:22:09.65+00:05:484:2313.7
128CZELEŃ Szymon 162BYDGOSZCZM3051M 12300:00:1800:21:55.2000:22:13.75+00:05:484:2313.7
129WANKIEWICZ Łukasz 359SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM2037M 12400:00:2800:21:55.6000:22:23.95+00:05:494:2313.7
130GABRYCH Maciej 99CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZM3052M 12500:00:0500:21:58.1500:22:03.70+00:05:514:2313.7
131BINIENDA Mateusz 535BIMATKRUSZYNM4022M 12600:00:0800:21:59.2000:22:07.55+00:05:524:2313.6
132WEŁNIŃSKA Patrycja 1029SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZK203K 600:00:2600:22:02.3000:22:28.45+00:05:564:2413.6
133DERING Hanna 675BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZK303K 700:00:1900:22:02.7500:22:21.85+00:05:564:2413.6
134STĘPSKI Marek 157BYDGOSZCZM4023M 12700:00:1200:22:06.9000:22:19.15+00:06:004:2513.6
135DZIEKAN Wojtek 1277KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3053M 12800:00:1600:22:07.1500:22:23.35+00:06:004:2513.6
136TOMKOWIAK Tomasz 181SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2038M 12900:00:0600:22:07.4000:22:14.25+00:06:014:2513.6
137CIEPŁOWSKI Robert 926GRUPA WODABYDGOSZCZM4024M 13000:00:1600:22:07.9000:22:24.70+00:06:014:2513.6
138MAZURKIEWICZ Piotr 831DOBRCZM4025M 13100:00:0900:22:08.4000:22:18.35+00:06:024:2513.5
139GRZECHOWIAK Krzysztof 366ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM3054M 13200:00:0400:22:13.2000:22:18.15+00:06:064:2613.5
140SZULC Andrzej 357ŁOCHOWOM4026M 13300:00:0600:22:13.5000:22:20.35+00:06:074:2613.5
141WIELGOSZ Krzysztof 875BYDGOSZCZM2039M 13400:01:1200:22:14.6000:23:26.60+00:06:084:2613.5
142DERING Tomasz 676BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM3055M 13500:00:5100:22:14.9000:23:06.75+00:06:084:2713.5
143ŚLEFARSKI Marcin 233BIAŁE BŁOTAM3056M 13600:00:1100:22:15.4500:22:26.60+00:06:094:2713.5
144KODRANC Michał 184TYPYGRUBEBYDGOSZCZM3057M 13700:00:1200:22:16.4000:22:29.20+00:06:104:2713.5
145KABATEK Janusz 1120ŻOŁĘDOWOM3058M 13800:00:1100:22:17.8000:22:29.45+00:06:114:2713.5
146ANDRYCH Wojtek 608TYPYGRUBEBYDGOSZCZM3059M 13900:00:1200:22:18.0000:22:30.25+00:06:114:2713.5
147ŁOBOCKI Krzysztof 240BYDGOSZCZM3060M 14000:00:0600:22:18.0500:22:24.55+00:06:114:2713.5
148KILAN Kacper 783OSÓWIECOSÓWIECM2040M 14100:00:1900:22:19.6500:22:38.75+00:06:134:2713.4
149SPYCHALSKI Bartosz 537BYDGOSZCZM2041M 14200:00:3800:22:20.7500:22:59.70+00:06:144:2813.4
150RUMIŃSKI Adam 1219SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM3061M 14300:00:1000:22:21.5000:22:32.10+00:06:154:2813.4
151KAMIŃSKI Marek 495TYPYGRUBEBYDGOSZCZM2042M 14400:00:1200:22:22.3500:22:34.85+00:06:164:2813.4
152KLEPACZEWSKI Arkadiusz 26BYDGOSZCZM3062M 14500:00:1300:22:23.0500:22:36.60+00:06:164:2813.4
153ŁADNIAK Dariusz 1224CZARNOWOM4027M 14600:00:5500:22:23.6000:23:19.15+00:06:174:2813.4
154PALIWODA Jakub 813TURM2043M 14700:00:4500:22:26.6500:23:11.65+00:06:204:2913.4
155GAWROŃSKI Mateusz 814BARCINM2044M 14800:00:1400:22:27.0000:22:41.70+00:06:204:2913.4
156GWIAZDOWSKI Dominik 453BYDGOSZCZM105M 14900:00:0900:22:27.1000:22:37.05+00:06:204:2913.4
157GORDON Roman 641RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM602M 15000:00:0500:22:28.2000:22:34.05+00:06:214:2913.3
158BILSKI Marcin 1136BYDGOSZCZM3063M 15100:00:1700:22:28.5500:22:45.95+00:06:224:2913.4
159SZYMAŃSKI Bartłomiej 812BYDGOSZCZM2045M 15200:00:4400:22:29.7000:23:14.10+00:06:234:3013.3
160MROTEK Katarzyna 154ON THE MOVEKRUSZYN KRAJEŃSKIK304K 800:00:1100:22:31.3500:22:42.40+00:06:254:3013.3
161ROSZCZYN Dawid 164CB163BYDGOSZCZM3064M 15300:01:4000:22:32.1500:24:12.20+00:06:254:3013.3
162SCHULZ Milena 834CB163BYDGOSZCZK305K 900:00:0900:22:32.8000:22:42.00+00:06:264:3013.3
163RAUNEST Adam 596BYDGOSZCZM5010M 15400:00:2500:22:34.8000:23:00.55+00:06:284:3113.3
164ZYGLER Zbigniew 52422.ODNBYDGOSZCZM4028M 15500:00:1300:22:37.0500:22:50.45+00:06:304:3113.3
165PAWLACZYK Paweł 1053SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM2046M 15600:00:3900:22:37.4500:23:16.60+00:06:314:3113.3
166PALACZ Wioletta 170BYDGOSZCZK401K 1000:00:1500:22:38.0500:22:53.80+00:06:314:3113.3
167NIEDBALSKI Paweł 446BYDGOSZCZM3065M 15700:00:0100:22:38.4000:22:40.25+00:06:324:3113.2
168WESOŁOWSKI Dariusz 990BYDGOSZCZM4029M 15800:00:0800:22:39.1000:22:47.35+00:06:324:3113.2
169PIECZONKA Adam 1044BYDGOSZCZM2047M 15900:00:1200:22:43.6500:22:55.75+00:06:374:3213.2
170BRZEZIŃSKI Sławomir 557CZARNE STOPY.SM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4030M 16000:00:1900:22:44.3000:23:03.65+00:06:384:3213.2
171GACKOWSKI Krzysztof 280BYDGOSZCZM4031M 16100:00:0400:22:45.9000:22:50.65+00:06:394:3313.2
172SIUDA Sebastian 58SOLECCY BIEGACZEBYDGOSZCZM4032M 16200:00:2600:22:47.9000:23:14.10+00:06:414:3313.2
173KUCHCZYŃSKI Jakub 716BKS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM106M 16300:00:2700:22:48.9500:23:15.95+00:06:424:3313.2
174GŁOWSKI Dariusz 200BYDGOSZCZM4033M 16400:00:2200:22:49.0500:23:12.00+00:06:424:3413.1
175ISELVMO Espen 1356BYDGOSZCZM2048M 16500:00:4100:22:49.1000:23:30.70+00:06:424:3313.1
176CICHOŃSKA - BAZAK Marzena 599CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZK402K 1100:00:0800:22:49.8500:22:58.20+00:06:434:3413.1
177OMNICZYŃSKI Tomasz 428FORDONBYDGOSZCZM2049M 16600:01:2100:22:51.9500:24:13.40+00:06:454:3413.1
178KWARDYS Karol 150BYDGOSZCZM3066M 16700:00:1100:22:53.7000:23:05.60+00:06:474:3413.1
179MATOWSKA Monika 1323BYDGOSZCZK306K 1200:00:1200:22:54.2000:23:07.15+00:06:474:3513.1
180KLIMCZYK Bartosz 763BYDGOSZCZM2050M 16800:00:4500:22:55.0000:23:40.15+00:06:484:3513.1
181PIOTROWSKI Dariusz 326BYDGOSZCZM4034M 16900:00:1900:22:55.6500:23:15.55+00:06:494:3513.1
182LUBIŃSKI Robert 874BYDGOSZCZM3067M 17000:00:0800:22:55.7000:23:03.95+00:06:494:3513.1
183SZUBERT Maciej 230BYDGOSZCZM4035M 17100:01:4000:22:57.7000:24:38.65+00:06:514:3513.1
184ĆWIKLIŃSKI Jarosław 688M5011M 17200:00:3900:22:57.8500:23:37.50+00:06:514:3513.1
185WAJCHERT Łukasz 954BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM3068M 17300:00:3400:22:58.4500:23:32.90+00:06:524:3513.1
186PILAKOWSKA Angelika 347ŁOCHOWOK307K 1300:00:0600:22:58.6000:23:04.95+00:06:524:3513.1
187KAMPER Jarosław 717BYDGOSZCZM4036M 17400:00:2800:22:59.3000:23:28.20+00:06:534:3613
188PACZKOWSKI Mirosław 950CB163BYDGOSZCZM4037M 17500:00:3200:23:00.2500:23:32.90+00:06:544:3613
189WIECZOREK Waldek 532BYDGOSZCZM3069M 17600:01:5700:23:01.9000:24:58.95+00:06:554:3613
190SAWICKI Mikołaj 1207BYDGOSZCZM2051M 17700:00:0800:23:03.8000:23:12.35+00:06:574:3613
191MACIĄGA Jakub 471BYDGOSZCZM3070M 17800:00:1600:23:05.7500:23:22.15+00:06:594:3713
192JANIKOWSKA Awa 458BYDGOSZCZK204K 1400:00:0900:23:07.1000:23:16.45+00:07:004:3713
193MIKOŁAJCZAK Sławomir 231BYDGOSZCZM4038M 17900:00:3200:23:07.5000:23:40.35+00:07:014:3713
194STASZKIEWICZ Lucyna 232CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZK502K 1500:00:0800:23:08.3000:23:16.35+00:07:024:3713
195SIKORA Sylwia 12001 BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZK308K 1600:00:0600:23:09.5000:23:16.05+00:07:034:3812.9
196GWIZDAŁA Mikołaj 1146BYDGOSZCZM2052M 18000:00:2100:23:10.3500:23:32.15+00:07:044:3812.9
197JARYSZ Adrian 863NIEMCZM3071M 18100:00:0600:23:12.4500:23:18.50+00:07:064:3812.9
198RZĘTKOWSKI Artur 585SOLEC KUJAWSKIM2053M 18200:00:1400:23:12.6000:23:26.80+00:07:064:3812.9
199JURKOWSKI Paweł 999KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM3072M 18300:01:3000:23:13.3000:24:43.60+00:07:074:3812.9
200KUCHCZYŃSKI Adam 715BÓL TO ŚCIEMABYDGOSZCZM5012M 18400:00:2600:23:14.0000:23:40.85+00:07:074:3812.9
201BATAROWICZ Patryk 674OSP NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM2054M 18500:00:0200:23:16.6500:23:19.30+00:07:104:3912.9
202SZATTEN Michał 408TYPYGRUBEBYDGOSZCZM3073M 18600:00:1200:23:17.1000:23:30.05+00:07:104:3912.9
203SKUBISZEWSKI Damian 328ARMIA CHRYSTUSABYDGOSZCZM3074M 18700:00:1800:23:17.7500:23:36.20+00:07:114:3912.9
204SZYMAŃSKI Tomasz 880BYDGOSZCZM3075M 18800:00:0900:23:18.1500:23:27.95+00:07:114:3912.9
205STAWCZYK Dariusz 126BYDGOSZCZM4039M 18900:00:0700:23:20.4500:23:28.05+00:07:144:4012.8
206ROGALSKA Justyna 1320BYDGOSZCZK309K 1700:00:0400:23:20.5500:23:25.40+00:07:144:4012.8
207WOJCIECHOWSKI Grzegorz 360ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2055M 19000:00:1700:23:21.0000:23:38.20+00:07:144:4012.8
208SZYMCZAK Maciej 723STRZELEWOM4040M 19100:00:0900:23:22.0000:23:31.50+00:07:154:4012.8
209ŁATKA Marcin 35BZDGOSYCYM4041M 19200:00:1200:23:22.8500:23:34.85+00:07:164:4012.8
210BRACIKOWSKI Bartosz 1269BYDGOSZCZM107M 19300:00:2800:23:23.4000:23:51.55+00:07:174:4012.8
211RZENTKOWSKI Grzegorz 1055BYDGOSZCZM4042M 19400:00:1500:23:23.5500:23:38.85+00:07:174:4012.8
212SZARLEJ Marcin 283BYDGOSZCZM3076M 19500:01:2100:23:23.6000:24:44.75+00:07:174:4012.8
213FIGLER Iwona 1140NIEMCZK403K 1800:00:2000:23:23.7000:23:44.45+00:07:174:4012.8
214WÓJT Monika 194BYDGOSZCZK3010K 1900:01:2100:23:23.7500:24:45.05+00:07:174:4012.8
215RAK Waldemar 725BYDGOSZCZM4043M 19600:00:0600:23:24.3000:23:30.45+00:07:184:4012.8
216ROŚ Sławek 121ARMIA CHRYSTUSANOWA WIEŚ WIELKAM3077M 19700:00:1700:23:26.0500:23:43.90+00:07:194:4112.8
217NOWAK Rafał 319JYSKBYDGOSZCZM2056M 19800:01:2000:23:26.9000:24:47.75+00:07:204:4112.8
218ANGLART Roman 396PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5013M 19900:00:1600:23:26.9500:23:43.00+00:07:204:4112.8
219KRÓL Maciej 896ŚWINOUJŚCIEM4044M 20000:00:1300:23:30.3500:23:43.95+00:07:244:4212.8
220NOWAKOWSKI Grzegorz 569DAEFBYDGOSZCZM3078M 20100:00:3100:23:32.3000:24:03.65+00:07:264:4212.7
221KRÓL Damian 551BYDGOSZCZM2057M 20200:01:2900:23:32.3500:25:01.85+00:07:264:4212.7
222KORTAS Marcin 567BYDGOSZCZM4045M 20300:00:4200:23:33.2500:24:15.55+00:07:274:4212.7
223KOZŁOWSKI Łukasz 755BYDGOSZCZM2058M 20400:01:0000:23:33.5000:24:34.45+00:07:274:4212.7
224SHCHERBAN Dmytro 502BYDGOSZCZM2059M 20500:00:1800:23:33.8500:23:52.45+00:07:274:4212.7
225CELEGRAT Andrzej 913GRUPAM3079M 20600:00:1500:23:34.6000:23:49.85+00:07:284:4212.7
226LUBISZEWSKI Bartosz 809BYDGOSZCZM3080M 20700:00:1400:23:34.9500:23:49.10+00:07:284:4312.7
227ŁABENDA Robert 63BYDGOSZCZM3081M 20800:00:2800:23:35.2000:24:03.55+00:07:284:4312.7
228NURKIEWICZ Jarosław 501KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM4046M 20900:00:0900:23:35.5500:23:45.05+00:07:294:4312.7
229URBAŃSKI Dawid 124BYDGOSZCZM3082M 21000:00:2900:23:35.9000:24:05.60+00:07:294:4312.7
230KOPICKI Mariusz 71BYDGOSZCZM4047M 21100:00:0300:23:36.2500:23:40.05+00:07:304:4312.7
231SZULC Małgorzata 6BYDGOSZCZK404K 2000:00:0300:23:36.6500:23:40.05+00:07:304:4312.7
232GWIAZDOWSKI Krzysztof 451BYDGOSZCZM4048M 21200:00:1000:23:37.5000:23:47.55+00:07:314:4312.7
233DANKOWSKI Błażej 1143POTULICEM108M 21300:00:0900:23:38.6500:23:48.15+00:07:324:4312.7
234PACEK Mirosław 358SEROCKM5014M 21400:01:2700:23:38.9500:25:06.50+00:07:324:4312.7
235KOPACZEWSKA Agata 267BYDGOSZCZK205K 2100:00:3200:23:39.0000:24:11.65+00:07:324:4312.7
236LICA Paweł 1128BYDGOSZCZM2060M 21500:00:3400:23:39.2000:24:13.25+00:07:324:4312.7
237LINKOWSKI Paweł 1309BYDGOSZCZM2061M 21600:01:4400:23:39.6500:25:24.00+00:07:334:4412.7
238DACH Łukasz 1047BYDGOSZCZM3083M 21700:00:1200:23:40.8500:23:53.25+00:07:344:4412.7
239SMUCZYŃSKI Wojciech 566BYDGOSZCZM3084M 21800:01:2500:23:41.0000:25:06.55+00:07:344:4412.7
240MRUGAŁA Bartosz 57BYDGOSZCZM3085M 21900:01:0500:23:42.2000:24:48.00+00:07:354:4412.6
241DONARSKI Maciej 173BYDGOSZCZM2062M 22000:01:0100:23:43.7000:24:44.80+00:07:374:4412.6
242WOJCIECHOWSKI Dawid 576WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM2063M 22100:01:2800:23:43.9500:25:12.80+00:07:374:4412.6
243FILARECKA Agnieszka 726BYDGOSZCZ TRIATHLON/TRISPACEBYDGOSZCZK3011K 2200:01:3000:23:44.2000:25:14.20+00:07:374:4412.6
244WAWERKA Aleksandra 1348BYDGOSZCZK206K 2300:00:0200:23:44.2000:23:46.90+00:07:374:4412.6
245OCHIMOWSKI Tomasz 655BYDGOSZCZM2064M 22200:00:2000:23:44.6500:24:05.30+00:07:384:4512.6
246WOJTYSIAK Kamil 46BYDGOSZCZM3086M 22300:00:5300:23:45.2000:24:39.00+00:07:384:4512.6
247ŚWIĘCICKI Andrzej 459BYDGOSZCZM4049M 22400:00:3100:23:45.5500:24:17.35+00:07:394:4512.6
248TWARDOWSKI Bartosz 243BYDGOSZCZM3087M 22500:01:3200:23:45.8500:25:18.65+00:07:394:4512.6
249KABACIŃSKI Maciej 733WUKAESBYDGOSZCZM4050M 22600:00:0400:23:48.0000:23:52.25+00:07:414:4512.6
250FRĄCKOWIAK Waldemar 605BYDGOSZCZM4051M 22700:00:4100:23:49.0000:24:30.00+00:07:424:4512.6
251WOJDAT Dominika 8ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZK207K 2400:00:4600:23:49.9000:24:36.30+00:07:434:4612.6
252ZAMROWSKI Tomasz 419BYDGOSZCZM4052M 22800:00:1400:23:51.6000:24:06.30+00:07:454:4612.6
253KANNEBERG Maciej 1069RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM2065M 22900:01:0100:23:53.8500:24:55.15+00:07:474:4612.6
254ŻARLIŃSKA Olga 315ŚWIECIEK208K 2500:00:1500:23:55.7000:24:10.75+00:07:494:4712.5
255STEJUK Aleksandra 868BYDGOSZCZK405K 2600:00:1700:23:59.8000:24:16.85+00:07:534:4712.5
256SZCZERBINSKI Mariusz 312BUKOWIECM4053M 23000:01:0700:24:00.0000:25:07.10+00:07:534:4812.5
257PILARSKI Paweł 923BYDGOSZCZM2066M 23100:00:1400:24:01.9000:24:16.30+00:07:554:4812.5
258KIECA Andrzej 891ROWEROWA BRZOZA / BRZOZA BIEGAGRUDZIĄDZM5015M 23200:00:3800:24:02.1500:24:41.05+00:07:554:4812.5
259BYRTEK Grzegorz 142CAŁY CZAS DO PRZODUBYDGOSZCZM4054M 23300:00:3400:24:03.1000:24:38.00+00:07:564:4812.5
260RENC Patryk 342SERCE TYBETUBYDGOSZCZM2067M 23400:00:1400:24:03.3500:24:17.70+00:07:574:4812.5
261URBAŃSKI Tomasz 340JW 4326BYDGOSZCZM3088M 23500:00:3200:24:03.5500:24:35.60+00:07:574:4812.5
262PIOTROWSKI Maciej 892BYDGOSZCZM3089M 23600:01:0700:24:04.3000:25:11.50+00:07:584:4812.5
263WOLAN Magdalena 32BYDGOSZCZK3012K 2700:00:1900:24:04.9000:24:24.75+00:07:584:4912.5
264SKOPOWSKI Krzysztof 430BYDGOSZCZM4055M 23700:00:1800:24:05.2500:24:24.00+00:07:594:4912.4
265KOWALSKI Patryk 1267BYDGOSZCZM3090M 23800:00:2900:24:06.6500:24:36.20+00:08:004:4912.4
266JAŁOSZYŃSKA Agata 1295WŁOCŁAWEKK209K 2800:00:0800:24:06.9500:24:15.10+00:08:004:4912.4
267TUREK Józef 1275BYDGOSZCZM2068M 23900:00:0700:24:07.5000:24:14.90+00:08:014:4912.4
268KLINOWSKI Radosław 1173BYDGOSZCZM3091M 24000:00:5500:24:07.7500:25:03.25+00:08:014:4912.4
269NAWROCKI Dariusz 714VAUPE TEAMBYDGOSZCZM5016M 24100:00:5700:24:09.2000:25:07.10+00:08:024:5012.4
270JAGIELSKI Szymon 1316MAKSYMILIANOWOM2069M 24200:00:4100:24:12.1500:24:53.15+00:08:054:5012.4
271POTRZEBOWSKA Agata 214BYDGOSZCZK3013K 2900:00:2900:24:12.4000:24:41.95+00:08:064:5012.4
272CIARKOWSKI Mirosław 1050INOWROCŁAWM3092M 24300:00:1600:24:13.7500:24:29.85+00:08:074:5012.4
273RUDOL Magdalena 825PRĄDOCINK406K 3000:00:2200:24:14.0500:24:36.95+00:08:074:5012.4
274GRZEBIELUCHA Arkadiusz 452BYDGOSZCZM3093M 24400:00:0000:24:16.6500:24:16.65+00:08:104:5112.4
275POPIELARZ Robert 807RYNARZEWOM4056M 24500:00:2100:24:17.4000:24:38.55+00:08:114:5112.4
276PAWLAK Waldemar 191VEGERUNNERSBYDGOSZCZM3094M 24600:00:2300:24:17.9000:24:41.65+00:08:114:5112.3
277MAJEWSKA Ryszarda 179OSIELSKOK601K 3100:00:0600:24:18.3000:24:24.75+00:08:124:5112.3
278KOTWICA Kamil 1227BYGOSZCZM2070M 24700:00:2200:24:18.6000:24:40.65+00:08:124:5112.3
279CHMIELEWSKI Ireneusz 55CZARNE STOPY.SMM.NIESZAWKAM5017M 24800:00:1800:24:18.7000:24:37.40+00:08:124:5112.3
280GAWROŃSKA Magdalena 815BARCINK2010K 3200:00:1400:24:20.0500:24:34.45+00:08:134:5212.3
281BRYJA Robert 1204BYDGOSZCZM5018M 24900:00:4800:24:21.1500:25:09.20+00:08:144:5212.3
282NOWAK Sławomir 1011BARCINM2071M 25000:00:1400:24:22.1500:24:36.55+00:08:154:5212.3
283MATTHEWS Karol 762BYDGOSZCZM3095M 25100:00:2000:24:22.3000:24:42.65+00:08:164:5212.3
284TRZCIŃSKI Eugeniusz 638SZWEDEROWOBYDGOSZCZM603M 25200:00:0800:24:22.9000:24:31.65+00:08:164:5212.3
285KITOWSKI Przemysław 148BYDGOSZCZM3096M 25300:00:2900:24:23.5000:24:53.05+00:08:174:5212.3
286GRUBA Jacek 618BRZOZAM5019M 25400:00:1300:24:23.5500:24:36.60+00:08:174:5212.3
287SADOWSKI Bartosz 1111BYDGOSZCZM4057M 25500:00:3700:24:23.9500:25:01.55+00:08:174:5212.3
288STRZAŁKOWSKI Dawid 919BYDGOSZCZM2072M 25600:00:0900:24:23.9500:24:33.85+00:08:174:5212.3
289D'ANGELO Antonio 1280PARMAM2073M 25700:00:4500:24:25.3500:25:10.65+00:08:194:5312.3
290JASIŃSKI Artur 421SZUBINM4058M 25800:00:4700:24:25.9500:25:13.00+00:08:194:5312.3
291KOWALSKI Marek 1012BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM4059M 25900:00:5200:24:25.9500:25:18.05+00:08:194:5312.3
292STRÓŻYK Grażyna 7BYDGOSZCZK2011K 3300:00:2100:24:26.2000:24:47.75+00:08:194:5312.3
293NOWAKOWSKA Edyta 850BYDGOSZCZK3014K 3400:00:4100:24:26.4000:25:07.75+00:08:204:5312.3
294KUŹMA Anna 363THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK407K 3500:00:1000:24:26.7000:24:37.55+00:08:204:5312.3
295SAWIŃSKI Łukasz 820STUDZIENKIM2074M 26000:00:1700:24:27.3500:24:44.50+00:08:214:5312.3
296WIŚNIEWSKI Włodzimierz 370SPCTORUŃM5020M 26100:01:4400:24:27.6000:26:12.45+00:08:214:5312.3
297GROCHOWSKI Jakub 498JW1515WITOSŁAWM3097M 26200:01:0500:24:28.5500:25:34.50+00:08:224:5312.3
298KUSZYŃSKI Robert 151PJBBYDGOSZCZM4060M 26300:00:3500:24:29.0500:25:04.20+00:08:224:5312.3
299SZUKALSKI Piotr 1117BYDGOSZCZM2075M 26400:00:4100:24:30.2000:25:11.50+00:08:234:5412.2
300HARASIMCZYK Weronika 37BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZK2012K 3600:00:1700:24:31.2500:24:49.15+00:08:254:5412.2
301WŁODARCZYK Anna 728BYDGOSZCZK3015K 3700:00:1600:24:31.2500:24:47.85+00:08:254:5412.2
302CZYŚCIECKI Adrian 72ZAMOŚĆM2076M 26500:00:1700:24:31.6000:24:49.25+00:08:254:5412.2
303CHRZĄSZCZ Michał 305SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM2077M 26600:01:2200:24:33.1000:25:55.85+00:08:264:5412.2
304TYMEK Dariusz 590TYPYGRUBEBYDGOSZCZM2078M 26700:00:1200:24:33.6500:24:45.90+00:08:274:5412.2
305GIERJATOWICZ Maria 286BYDGOSZCZK408K 3800:01:0200:24:33.9000:25:36.25+00:08:274:5412.2
306WŁOCH Mateusz 582BYDGOSZCZM109M 26800:00:0400:24:33.9500:24:38.00+00:08:274:5412.2
307KĘDZIERSKI Wojciech 1013BYDGOSZCZM4061M 26900:00:2200:24:34.1000:24:56.40+00:08:274:5412.2
308SZCZUKOWSKA Nicol 948GIMNAZJUM KORYTOWOBUKOWIECK101K 3900:00:2300:24:35.1000:24:58.60+00:08:284:5512.2
309KOZICKI Marcin 657BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM4062M 27000:00:5200:24:35.4000:25:28.05+00:08:294:5512.2
310DRZEWIECKI Radosław 1310BYDGOSZCZM3098M 27100:00:3900:24:36.2000:25:15.35+00:08:294:5512.2
311MASŁOWSKA Angelika 922KOŁACZKOWOK3016K 4000:00:2200:24:36.9500:24:58.95+00:08:304:5512.2
312BRYCKI Łukasz 1202BYDGOSZCZM3099M 27200:00:3600:24:37.4500:25:13.70+00:08:314:5512.2
313HEIDAK Piotr 1042BYDGOSZCZM4063M 27300:00:1900:24:38.0500:24:57.40+00:08:314:5512.2
314DROZDOWSKI Krzysztof 663BYDGOSZCZM4064M 27400:00:4800:24:39.1500:25:27.30+00:08:324:5512.2
315FRANKÓW Łukasz 1350OSP NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM30100M 27500:00:0200:24:39.1500:24:41.65+00:08:324:5512.2
316PRZERACKI Mirosław 336SZOSZONIBYDGOSZCZM4065M 27600:01:2000:24:39.9500:26:00.75+00:08:334:5612.2
317LESZCZYŃSKI Łukasz 196BYDGOSZCZM30101M 27700:01:0300:24:40.2000:25:44.00+00:08:334:5612.2
318TYMOSIAK Mateusz 434GRUPA BIEGOWA SPÓJNIA BIAŁE BŁOTACIELEM2079M 27800:00:3900:24:40.3000:25:19.55+00:08:344:5612.2
319MINTA Adam 904BYDGOSZCZM30102M 27900:00:2200:24:40.6500:25:03.25+00:08:344:5612.2
320ŚWIATLAK Marek 963BYDGOSZCZM4066M 28000:00:3900:24:40.7500:25:20.25+00:08:344:5612.2
321BLINET Jean-Baptiste 1341BYDGOSZCZM2080M 28100:00:5200:24:40.8000:25:33.05+00:08:344:5612.2
322GRYGIEL Mateusz 372BYDGOSZCZM30103M 28200:01:0400:24:41.0000:25:45.45+00:08:344:5612.2
323GANDZIAROWSKA Anna 149BYDGOSZCZK2013K 4100:00:1100:24:41.4500:24:53.30+00:08:354:5612.1
324ŚCIBAK Wojciech 1043JFTC SUBYDGOSZCZM30104M 28300:00:1800:24:44.0500:25:02.55+00:08:374:5612.1
325POLIWODZIŃSKI Mateusz 1100KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM1010M 28400:00:1300:24:44.6500:24:58.00+00:08:384:5712.1
326CHMIELARZ Karina 133CZĘSTOCHOWAK2014K 4200:01:0400:24:45.3500:25:50.10+00:08:394:5712.1
327OSSETE Julia 764BYDGOSZCZK2015K 4300:00:4500:24:45.5000:25:30.75+00:08:394:5712.1
328SZYMKOWIAK Krzysztof 971BYDGOSZCZM1011M 28500:01:1800:24:46.7000:26:04.70+00:08:404:5712.1
329RAKAŁOWICZ Justyna 217ATOSBYDGOSZK409K 4400:00:2800:24:47.6500:25:16.20+00:08:414:5712.1
330ULATOWSKA Sylwia 558TORUŃK3017K 4500:00:4300:24:48.9500:25:32.70+00:08:424:5712.1
331MOCZULSKI Tomek 398BYDGOSZCZM30105M 28600:00:3100:24:50.4500:25:22.15+00:08:444:5812.1
332POTRZEBOWSKI Marek 209BYDGOSZCZM30106M 28700:00:3000:24:51.8500:25:22.70+00:08:454:5812.1
333SPIRYDOWICZ Piotr 1192BYDGOSZCZM30107M 28800:00:2400:24:54.8000:25:19.05+00:08:484:5912
334MOKOS Tomasz 189INOWROCŁAW BIEGAINOWROCŁAWM30108M 28900:00:5000:24:54.8500:25:45.25+00:08:484:5912
335ANTKOWIAK Bartosz 508TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30109M 29000:01:5200:24:54.9000:26:46.90+00:08:484:5812
336GAWRYCH Adam 985BYDGOSZCZM2081M 29100:00:3400:24:56.7000:25:31.25+00:08:504:5912
337POLIWODZIŃSKI Michał 22KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM30110M 29200:00:1300:24:57.0000:25:10.80+00:08:504:5912
338DOMŻALSKI Lech 1344BYDGOSZCZM30111M 29300:00:4100:24:59.0500:25:40.75+00:08:524:5912
339OTT Joanna 48MLKS TUCHOLANKA TUCHOLARACIĄŻK181K 4600:00:5700:24:59.2000:25:56.40+00:08:524:5912
340FOJUTOWSKI Jan 484MKS 63BYDGOSZCZM1012M 29400:00:0300:24:59.4500:25:02.75+00:08:534:5912
341KARLIŃSKI Oskar 614BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1013M 29500:01:1900:24:59.6500:26:19.05+00:08:535:0012
342KAŹMIERCZAK Paweł 1172BYDGOSZCZM4067M 29600:00:1000:24:59.7000:25:10.40+00:08:535:0012
343KWASIGROCH Krzysztof 838TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5021M 29700:00:5300:25:00.0000:25:53.15+00:08:535:0012
344SZYMCZAK Sandra 898SZUBIBK2016K 4700:00:5400:25:00.3000:25:54.80+00:08:545:0012
345DUDZIC Łukasz 859CYBERMORSYBYDGOSZCZM2082M 29800:00:2400:25:01.1000:25:25.70+00:08:545:0012
346KAMINSKA Julia 1081OSÓWIECK102K 4800:01:1700:25:01.1500:26:18.85+00:08:545:0012
347BUSSE Dariusz 1352BYDGOSZCZM4068M 29900:00:5900:25:01.3500:26:00.45+00:08:555:0012
348JAROCH Krzysztof 384BYDGOSZCZM2083M 30000:01:2200:25:01.3500:26:23.75+00:08:555:0012
349BARSZCZEWSKI Sebastian 1114BYDGOSZCZM30112M 30100:00:5000:25:02.5500:25:53.00+00:08:565:0012
350CZAJA Jarosław 251BYDGOSZCZM4069M 30200:00:3700:25:02.6000:25:40.05+00:08:565:0012
351SOSNA Mikolaj 207BYDGOSZCZM30113M 30300:01:2300:25:03.1000:26:26.35+00:08:565:0012
352CHRUPAŁA Rafał 768BYDGOSZCZM30114M 30400:00:5100:25:03.7500:25:54.80+00:08:575:0012
353ŚLADEWSKI Rafał 412GĄDECZM30115M 30500:00:4100:25:03.9000:25:45.40+00:08:575:0012
354OSZUBSKI Kazimierz 934BYDGOSZCZM4070M 30600:00:2200:25:04.8500:25:27.75+00:08:585:0112
355ZALEWSKA Paulina 497BYDGOSZCZK103K 4900:00:3100:25:05.0000:25:36.45+00:08:585:0112
356GŁOWACKI Robert 400BYDGOSZCZM4071M 30700:00:1000:25:05.1500:25:15.75+00:08:585:0112
357ANDRZEJEWSKI Adam 406BYDGOSZCZM4072M 30800:01:5000:25:05.7500:26:56.50+00:08:595:0112
358PACANOWSKI Szymon 862BYDGOSZCZM1014M 30900:00:1600:25:06.9500:25:23.65+00:09:005:0111.9
359AFELT Jarosław 204BYDGOSZCZM30116M 31000:01:0700:25:07.3500:26:14.80+00:09:015:0111.9
360SIKORSKI Norbert 211BYDGOSZCZM4073M 31100:00:1800:25:08.0000:25:26.30+00:09:015:0111.9
361OSZUBSKI Dawid 969BYDGOSZCZM182M 31200:00:2200:25:08.2000:25:30.65+00:09:015:0111.9
362DUDZIC Sławek 554ZIELONKAM5022M 31300:00:1100:25:11.8500:25:22.90+00:09:055:0211.9
363WRÓBLEWSKA Justyna 877BIAŁYSTOKK2017K 5000:00:1700:25:12.0500:25:29.90+00:09:055:0211.9
364WILDHIRT Mariusz 216BYDGOSZCZM30117M 31400:00:1200:25:12.3000:25:24.90+00:09:065:0211.9
365WŁODARSKI Paweł 799BYDGOSZCZM30118M 31500:01:0100:25:14.3500:26:16.05+00:09:085:0311.9
366KARSKI Przemysław 771BYDGOSZCZM30119M 31600:00:4400:25:14.9000:25:59.65+00:09:085:0311.9
367NOWOSIELSKI Marcin 656BYDGOSZCZM4074M 31700:00:3800:25:16.2500:25:55.00+00:09:105:0311.9
368TOMCZAK Sylwester 389KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM30120M 31800:01:2500:25:16.2500:26:41.30+00:09:105:0311.9
369ŚWIETLIK Piotr 901BYDGOSZCZM5023M 31900:00:3600:25:16.7500:25:53.70+00:09:105:0311.9
370BARTNIK Mieczysław 1248BYDGOSZCZM5024M 32000:01:1800:25:18.0000:26:36.05+00:09:115:0311.9
371ŚWIETLIK Radosław 699BYDGOSZCZM2084M 32100:01:0300:25:18.7000:26:22.05+00:09:125:0311.8
372KAJA Dominika 731BYDGOSZCZK2018K 5100:00:4700:25:19.7000:26:07.20+00:09:135:0411.8
373RADECKI Maciej 1149CYBORGIBYDGOSZCZM4075M 32200:01:5500:25:22.3500:27:17.90+00:09:165:0411.8
374ZAGOZDZON Wioleta 223SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK3018K 5200:00:3000:25:22.8000:25:53.30+00:09:165:0411.8
375WIŚNIEWSKI Paweł 1166BYDGOSZCZM2085M 32300:01:3400:25:25.1000:26:59.10+00:09:185:0511.8
376BALCERZAK Leszek 1095NOWE DĄBIEM30121M 32400:00:1300:25:25.4000:25:38.75+00:09:195:0511.8
377SZYDŁOWSKI Rafał 85BYDGOSZCZM30122M 32500:00:3500:25:28.4500:26:04.35+00:09:225:0511.8
378WŁODARSKA Roksana 1027SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZK2019K 5300:00:3000:25:29.2000:25:59.20+00:09:225:0511.8
379ŁAWRYNOWICZ Tomasz 1021SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2086M 32600:01:2300:25:29.7000:26:53.05+00:09:235:0611.8
380GRUCHAŁA Wojciech 338BYDGOSZCZM5025M 32700:00:0800:25:30.1000:25:38.95+00:09:235:0611.8
381SKONIECZNY Daniel 507TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30123M 32800:01:4800:25:30.7000:27:19.60+00:09:245:0611.8
382STĘPSKA Ola 190BYDGOSZCZK104K 5400:01:3100:25:30.8000:27:01.95+00:09:245:0611.8
383ŁABENDA Piotr 792TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM4076M 32900:00:4200:25:31.8500:26:14.35+00:09:255:0611.7
384CIACHERA Ireneusz 1261INDYWIDUALNIEBYDGOSZCZM5026M 33000:00:3700:25:33.7000:26:11.00+00:09:275:0611.7
385GŁOGOWSKI Mateusz 857CYBERMORSYBYDGOSZCZM30124M 33100:00:2400:25:33.7000:25:58.15+00:09:275:0611.7
386CHODUR Agnieszka 278BYDGOSZCZK4010K 5500:00:4100:25:33.9500:26:15.10+00:09:275:0611.7
387MORZYK Michał 496OSIELSKOM30125M 33200:01:0700:25:34.0500:26:41.75+00:09:275:0611.7
388STĘPSKI Sławomir 202BYDGOSZCZM183M 33300:01:3100:25:34.4500:27:06.00+00:09:285:0711.7
389HORBACZEWSKA-PIOTROWSKA Iga 885BYDGOSZCZK2020K 5600:01:0300:25:35.9000:26:39.15+00:09:295:0711.7
390BRZOZOWSKI Jarosław 97BRZOZAM5027M 33400:00:1800:25:36.7000:25:55.45+00:09:305:0711.7
391MORAWSKI Marek 274KK ASTORIABYDGOSZCZM30126M 33500:01:2600:25:37.9500:27:04.25+00:09:315:0711.7
392KONWIŃSKI Daniel 513CYBERMORSYBYDGOSZCZM30127M 33600:01:2600:25:38.9000:27:05.85+00:09:325:0711.7
393MALINOWSKI Waldemar 457RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM4077M 33700:01:2100:25:40.4500:27:01.45+00:09:345:0811.7
394GOŁCZYŃSKI Tomasz 995BYDGOSZCZM4078M 33800:00:2200:25:40.7000:26:02.75+00:09:345:0811.7
395JANKOWSKA Katarzyna 782BYDGOSZCZK4011K 5700:00:2500:25:41.1500:26:06.65+00:09:345:0811.7
396KOWALSKA Aleksandra 795BYDGOSZCZK2021K 5800:00:2600:25:41.5000:26:07.65+00:09:355:0811.7
397BORZYSZKOWSKI Grzegorz 105STARY FORDONBYDGOSZCZM30128M 33900:00:1300:25:43.6000:25:56.65+00:09:375:0811.7
398PANKOWSKI Przemysław 10561. BLWLINOWROCŁAWM30129M 34000:00:1600:25:44.3500:26:00.65+00:09:385:0811.7
399GRALAK Martyna 604BYDGOSZCZK105K 5900:00:0400:25:44.7500:25:48.90+00:09:385:0811.7
400GŁOWACKI Jarosław 1345ADP BYDGOSZCZBYDGOSZCZM184M 34100:00:2100:25:45.0000:26:06.65+00:09:385:0911.7
401SONTOWSKI Eryk 893BYDGOSZCZM1015M 34200:00:1200:25:45.8000:25:58.10+00:09:395:0911.6
402DANKOWSKI Rafał 1142POTULICEM4079M 34300:00:1000:25:46.3500:25:56.55+00:09:405:0911.6
403SALA Tymoteusz 1243OSIELSKOM2087M 34400:00:2500:25:47.1000:26:12.95+00:09:405:0911.6
404DERESZYŃSKI Piotr 592BYDGOSZCZM4080M 34500:00:5700:25:47.9500:26:45.60+00:09:415:0911.6
405MOLENDA Patrycja 1206KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZK2022K 6000:01:0600:25:49.0500:26:55.20+00:09:425:0911.6
406FABROWSKI Dawid 34PRACOWNIAFIZJO ROMETBYDGOSZCZM30130M 34600:01:4500:25:49.3000:27:34.85+00:09:435:0911.6
407MELWIŃSKA Paulina 549BYDGOSZCZK3019K 6100:00:3300:25:50.8500:26:24.50+00:09:445:1011.6
408WALERYCH Jarosław 1294TYPYGRUBEBRZOZAM30131M 34700:00:1100:25:51.7500:26:03.35+00:09:455:1011.6
409KONOWECKI Bartosz 1199TORUŃM2088M 34800:01:1100:25:52.1000:27:03.85+00:09:455:1011.6
410SZEWCZUK Małgorzata 876BYDGOSZCZK3020K 6200:01:1300:25:54.1500:27:07.20+00:09:475:1011.6
411CZYŻEWSKA Justyna 20BRZOZAK3021K 6300:00:3400:25:55.0500:26:29.20+00:09:485:1111.6
412MAGDZIARZ Katarzyna 212KANCELARIA HMMBYDGOSZCZK3022K 6400:00:4900:25:55.3000:26:44.40+00:09:495:1111.6
413GRZELAK Łukasz 1337BYDGOSZCZM4081M 34900:01:0700:25:55.5000:27:03.40+00:09:495:1111.6
414REPCZYŃSKI Tomek 107BYDGOSZCZM2089M 35000:01:1400:25:56.2500:27:10.40+00:09:505:1111.6
415KIJEWSKI Maciej 263KABEL TEAMBYDGOSZCZM30132M 35100:01:1800:25:56.4500:27:15.00+00:09:505:1111.6
416LEŚNIEWSKI Tomasz 125BYDGOSZCZM4082M 35200:00:2300:25:57.4000:26:21.25+00:09:515:1111.6
417MATERA Magda 1238BYDGOSZCZK2023K 6500:00:2300:25:57.5500:26:21.25+00:09:515:1111.6
418NAWROCKI Damian 1153BYDGOSZCZM2090M 35300:00:4300:25:59.3000:26:42.60+00:09:535:1111.5
419DEREZIŃSKI Tomasz 316BYDGOSZCZM30133M 35400:01:0300:26:01.2000:27:04.25+00:09:545:1211.5
420MIKSZTOWICZ Oliwia 178JANOWOK2024K 6600:01:2800:26:01.3000:27:30.15+00:09:555:1211.5
421KOPACZ Radosław 939PĘDZĄCE ŻÓŁWITIBYDGOSZCZM30134M 35500:01:1800:26:01.3500:27:19.90+00:09:555:1211.5
422WIŚNIEWSKA Aleksandra 395MATYLDZINK182K 6700:01:0500:26:01.5000:27:06.75+00:09:555:1211.5
423KLINIKOWSKI Jacek 367KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM4083M 35600:00:4700:26:02.1000:26:49.95+00:09:555:1211.5
424POGORZELSKA Bogusia 382PEPLOWOK4012K 6800:00:4700:26:02.2000:26:50.15+00:09:555:1211.5
425TRUDNOWSKI Janusz 424BYDGOSZCZM604M 35700:01:0200:26:02.5500:27:05.35+00:09:565:1211.5
426DACIO Darek 968SZUBINM2091M 35800:00:1700:26:02.7000:26:20.55+00:09:565:1211.5
427MAŁACHOWSKI Mateusz 1255ŁOMŻAM2092M 35900:00:2400:26:03.4000:26:27.65+00:09:575:1211.5
428BIERYT Krzysztof 542POLI-FAX UL. BOCZNA 10BYDGOSZCZM30135M 36000:00:5500:26:03.4000:26:58.70+00:09:575:1211.5
429KOSIŃSKA Ania 1096NOWA WIEŚ WIELKAK106K 6900:01:0400:26:04.2500:27:08.95+00:09:585:1211.5
430PUZIO Justyna 1098BYDGOSZCZK107K 7000:01:0500:26:04.6000:27:09.85+00:09:585:1211.5
431GRALAK Jacek 601BYDGOSZCZM4084M 36100:00:1100:26:04.7000:26:16.55+00:09:585:1311.5
432DZIEŻA Roma 242RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4013K 7100:01:0300:26:05.1500:27:08.25+00:09:585:1311.5
433DĘBICKI Mateusz 895BYDGOSZCZM1016M 36200:00:1200:26:05.1500:26:17.85+00:09:585:1311.5
434LEWANDOWSKI Damian 299TEAMBYDGOSZCZM30136M 36300:00:4300:26:05.5000:26:49.40+00:09:595:1311.5
435SZABLINSKA Honorata 546KOŁACZKOWOK3023K 7200:00:2100:26:05.5500:26:26.90+00:09:595:1311.5
436NOWAKOWSKI Tomasz 426BYDGOSZCZM30137M 36400:00:4200:26:05.6000:26:48.15+00:09:595:1311.5
437NAPIERALSKA Natalia 1247BYDGOSZCZK3024K 7300:01:0500:26:05.9000:27:11.55+00:09:595:1311.5
438KANIA Dorota 1270BYDGOSZCZK4014K 7400:01:0500:26:06.8500:27:12.70+00:10:005:1311.5
439DOBRZAŃSKA Małgorzata 1343CHOJNICEK2025K 7500:01:0700:26:07.0500:27:14.75+00:10:005:1311.5
440NALEWALSKA Justyna 2SERCE TYBETUBYDGOSZCZK2026K 7600:00:1400:26:08.4500:26:23.40+00:10:025:1311.5
441PIETRZAK Anna 198BYDGOSZCZK2027K 7700:01:0900:26:09.1500:27:18.80+00:10:025:1311.5
442ROBACZEWSKA Kinga 784DOBRCZK3025K 7800:00:4400:26:09.6500:26:53.85+00:10:035:1311.5
443GOSIENIECKI Konrad 281DÓLSKM2093M 36500:00:4000:26:10.5000:26:51.05+00:10:045:1411.5
444KALA Michał 1315ŁABISZYNM30138M 36600:01:1400:26:11.1000:27:25.55+00:10:045:1411.5
445ROSINSKI Przemysław 346BYDGOSZCZM30139M 36700:01:3400:26:11.2000:27:45.55+00:10:045:1411.5
446ŻUCHELKOWSKI Rafał 958BYDGOSZCZM30140M 36800:00:3000:26:11.8000:26:41.95+00:10:055:1411.5
447KIEŁCZYŃSKI Marek 1278PRZYŁĘKIM4085M 36900:00:1500:26:12.4000:26:27.95+00:10:065:1411.5
448PILIUKH Marharyta 1066TRISPACEBYDGOSZCZK2028K 7900:00:2100:26:14.0500:26:35.70+00:10:075:1411.4
449JESKE Marek 870RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4086M 37000:00:2200:26:15.7000:26:38.10+00:10:095:1511.4
450ARENT Jan 753BYDGOSZCZM5028M 37100:01:0000:26:16.2500:27:16.75+00:10:105:1511.4
451CĄBROWSKI Piotr 1006GRUDZIĄDZM4087M 37200:00:5000:26:16.7000:27:07.55+00:10:105:1511.4
452WIENEKE Annika 1357BYDGOSZCZK3026K 8000:00:4200:26:18.7000:27:01.00+00:10:125:1511.4
453MAZANOWSKA Ewa 215BYDGOSZCZK4015K 8100:00:2400:26:18.8500:26:42.85+00:10:125:1511.4
454KUNDE Adam 1041BYDGOSZCZ TRIATHLONLIPNIKIM5029M 37300:01:0800:26:19.6000:27:28.55+00:10:135:1611.4
455BOROWIEC Wioleta 727BBL SZUBINSZUBINK3027K 8200:00:1700:26:20.4000:26:37.45+00:10:145:1611.4
456BIELENNY Michał 494BYDGOSZCZM605M 37400:01:3500:26:21.7500:27:57.00+00:10:155:1611.4
457WDOWIAK Piotr 115BYDGOSZCZM2094M 37500:01:2200:26:21.9500:27:44.40+00:10:155:1611.4
458CZECZINSKA Pamela 369ŚWIECIEK2029K 8300:00:3300:26:22.6500:26:55.80+00:10:165:1611.4
459ANDRZEJEWSKA Sylwia 43BYDGOSZCZK3028K 8400:01:0700:26:24.3000:27:31.85+00:10:185:1611.4
460AFELT Luiza 79BYDGOSZCZK2030K 8500:01:0700:26:25.0000:27:32.30+00:10:185:1711.4
461ŁABĘCKI Kordian 1214SŁUPSKM2095M 37600:00:2200:26:25.9000:26:48.00+00:10:195:1711.3
462DOBUCKA Katarzyna 112CHONAROWER.PLBYDGOSZCZK2031K 8600:01:2300:26:26.5000:27:50.15+00:10:205:1711.3
463BEJGER Łukasz 505TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30141M 37700:01:4900:26:26.8500:28:16.45+00:10:205:1711.3
464PAPIS Piotr 386BYDGOSZCZM30142M 37800:00:4600:26:26.9500:27:13.65+00:10:205:1711.3
465KOSIŃSKA Patrycja 817BYDGOSZCZK2032K 8700:00:0800:26:27.1000:26:36.05+00:10:205:1711.3
466SZEWCZUK Sebastian 879BYDGOSZCZM30143M 37900:01:1300:26:27.6500:27:41.45+00:10:215:1711.3
467PRZYBYLSKI Mariusz 353BYDGOSZCZM5030M 38000:00:3200:26:29.7000:27:02.05+00:10:235:1811.3
468BŁAŻEJEWSKI Kacper 193CB163BYDGOSZCZM2096M 38100:01:3700:26:30.1000:28:07.55+00:10:235:1811.3
469MATUSIAK Aneta 1321BYDGOSZCZK3029K 8800:01:2200:26:30.2000:27:53.15+00:10:235:1811.3
470JAROCH Rafał 383BYDGOSZCZM30144M 38200:01:2100:26:31.2500:27:53.15+00:10:255:1811.3
471BĘC Dominika 712BYDGOSZCZK2033K 8900:01:3600:26:31.9500:28:08.65+00:10:255:1811.3
472KAPELA Jacek 415KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM4088M 38300:00:1400:26:32.6000:26:47.20+00:10:265:1811.3
473HAUS Katarzyna 729BBL SZUBINSZUBINK4016K 9000:00:1700:26:33.9500:26:51.15+00:10:275:1811.3
474DOBRZAŃSKI Dariusz 773GRAVITYBYDGOSZCZM2097M 38400:01:3800:26:34.0000:28:12.85+00:10:275:1811.3
475CISZEWSKI Paweł 1288BRZOSTOWOM30145M 38500:00:2700:26:38.2000:27:05.45+00:10:315:1911.3
476BARCZAK Agnieszka 1034AGNIESZKABLUDZISKOK3030K 9100:00:1500:26:38.7000:26:54.65+00:10:325:1911.3
477OSTROWSKA Anna 937BĘDZITOWOK108K 9200:01:0100:26:39.1500:27:40.25+00:10:325:1911.3
478BUGARA Piotr 996BYDGOSZCZM2098M 38600:00:4000:26:39.3500:27:20.20+00:10:335:2011.3
479FRANK Agnieszka 180BYDGOSZCZK3031K 9300:00:5200:26:40.2000:27:32.85+00:10:335:2011.3
480SKWAREK Oliwia 1303WAŁDOWOK2034K 9400:00:4300:26:41.0500:27:24.35+00:10:345:2011.2
481GRUSZECZKA Patryk 1176GRUDZIĄDZM30146M 38700:00:1400:26:41.1000:26:55.55+00:10:345:2011.2
482DUDZIŃSKA Małgorzata 219ŁOCHOWOK4017K 9500:00:3800:26:42.3500:27:20.75+00:10:365:2011.2
483JARZEMSKI Marcin 1324BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM30147M 38800:01:5000:26:44.9000:28:35.15+00:10:385:2111.2
484MIERZWA Damian 42RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30148M 38900:00:5900:26:45.2500:27:44.80+00:10:395:2111.2
485KAMASZ Dawid 627BYDGOSZCZM2099M 39000:01:2400:26:45.6500:28:10.55+00:10:395:2111.2
486SZYNWELSKA Marlena 295BYDGOSZCZK503K 9600:00:2000:26:46.0000:27:06.40+00:10:395:2111.2
487ŚNIECHOTA Konrad 176TYPYGRUBEBYDGOSZCZM30149M 39100:00:1100:26:46.4500:26:57.90+00:10:405:2111.2
488WALENCIAK Jarosław 289CZARNE STOPY.SMMĘŻCZYZNAM4089M 39200:00:1900:26:46.4500:27:06.35+00:10:405:2111.2
489TOMYS Julia 1245OSIELSKOK2035K 9700:00:2500:26:47.0000:27:12.20+00:10:405:2111.2
490CZUBKOWSKI Sebastian 423RUN TEAMSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30150M 39300:00:5700:26:47.1000:27:44.60+00:10:405:2111.2
491GRABOWSKA Dominika 318BYDGOSZCZK2036K 9800:00:1100:26:48.1500:26:59.60+00:10:415:2111.2
492KILANOWSKI Darek 1240BYDGOSZCZM30151M 39400:01:2900:26:48.5500:28:18.15+00:10:425:2111.2
493BEŁKOWSKA Paulina 1191MAŁA NIESZAWKAK3032K 9900:00:3300:26:49.9000:27:22.90+00:10:435:2111.2
494BIZON Bartosz 927BYDGOSZCZM30152M 39500:01:2400:26:49.9500:28:14.00+00:10:435:2211.2
495WARCZAK Kuba 208TEAMOCHALBYDGOSZCZM30153M 39600:00:3100:26:50.4500:27:21.60+00:10:445:2211.2
496OGRODOWICZ Marcin 354MIODOWEBYDGOSZCZM4090M 39700:00:3100:26:53.4500:27:25.05+00:10:475:2211.2
497CYBUL Anna 982BYDGOSZCZK4018K 10000:00:1900:26:53.7500:27:13.10+00:10:475:2211.2
498PODGÓRSKI Jakub 3ZIELONY PELIKANCZELADŹM30154M 39800:00:4700:26:54.8500:27:42.05+00:10:485:2311.1
499JARZEMSKA Alicja 1326BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZK3033K 10100:01:4900:26:55.4500:28:45.25+00:10:495:2311.1
500WITKOWSKI Błażej 757BYDGOSZCZM20100M 39900:01:3700:26:55.6000:28:32.65+00:10:495:2311.1
501TOMCZYK Agnieszka 645NOWY DWÓRK4019K 10200:00:3600:26:55.7000:27:32.15+00:10:495:2311.1
502JANUSZEWSKA Natalia 935BIAŁE BŁOTAK2037K 10300:00:1000:26:55.9500:27:06.15+00:10:495:2311.1
503DĄBROWSKI Bartosz 550SPORTOWA PASJABYDGOSZCZM30155M 40000:00:5900:26:56.6500:27:56.50+00:10:505:2311.1
504DOLNY Kajetan 526BYDGOSZCZM1017M 40100:00:5000:26:57.0000:27:47.05+00:10:505:2311.1
505REDECKA Karolina 1104TORUŃK3034K 10400:00:2000:26:57.7500:27:18.45+00:10:515:2311.1
506NIKOŁAJEW Monika 1022--BYDGOSZCZK3035K 10500:00:2300:26:58.1000:27:21.20+00:10:515:2311.1
507WORONIECKA Anna 732BYDGOSZCZK4020K 10600:00:2500:26:58.4500:27:23.85+00:10:525:2311.1
508JANKE Damian 781SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30156M 40200:00:5800:26:58.5000:27:56.70+00:10:525:2311.1
509BARAŃSKI Maciej 644SOLEC KUJAWSKIM30157M 40300:02:2100:26:58.7000:29:20.55+00:10:525:2311.1
510JELEŃ Agnieszka 470BYDGOSZCZK3036K 10700:00:1300:27:01.1000:27:14.95+00:10:545:2411.1
511WYPORKIEWICZ Jerzy 436WILCZE/OSIELSKOM5031M 40400:00:4000:27:01.2000:27:41.55+00:10:545:2411.1
512RUDZKA Monika 1014PŁOCKK2038K 10800:01:1000:27:02.0000:28:12.65+00:10:555:2411.1
513GÓRNIAK Jakub 647BYDGOSZCZM20101M 40500:00:1500:27:02.5500:27:17.70+00:10:565:2411.1
514WIELIŃSKI Rafał 1073BYDGOSZCZM30158M 40600:01:1500:27:05.7500:28:21.45+00:10:595:2511.1
515PLATH - KOPERSKA Krystyna 1084SŁAWNOK504K 10900:00:3600:27:10.1000:27:46.75+00:11:035:2611
516BRĄGIEL Jakub 399VEGE RUNNERSBYDGOSZCZM30159M 40700:00:4100:27:10.4500:27:52.35+00:11:045:2611
517BYCZKOWSKI Zenon 1035INDYWIDUALNIEMUROWANIECM5032M 40800:01:1700:27:10.5000:28:27.85+00:11:045:2611
518DURAŁEK Laura 504PRUSZCZK109K 11000:00:5600:27:10.5000:28:07.35+00:11:045:2611
519DURAŁEK Andrzej 888PRUSZCZM4091M 40900:00:5700:27:10.7000:28:08.00+00:11:045:2611
520SCHUMACHER-RATAJ Marta 630BRAKBYDGOSZCZK3037K 11100:00:4400:27:13.1000:27:57.55+00:11:065:2611
521CRÉPIN Tiffaine 1342BYDGOSZCZK2039K 11200:00:5300:27:14.7500:28:08.00+00:11:085:2711
522ŁUKAWSKI Damian 989INOWROCŁAWM20102M 41000:00:3500:27:15.2500:27:50.60+00:11:095:2711
523DURAŁEK Anna 503PRUSZCZK4021K 11300:00:5600:27:16.5500:28:13.50+00:11:105:2711
524SIWIŃSKA Elżbieta 469BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK505K 11400:00:3300:27:17.1500:27:50.90+00:11:105:2711
525SOBOTA Piotr 482BIAŁE BŁOTAM4092M 41100:00:1900:27:17.1500:27:36.75+00:11:105:2711
526ISKRA Jacek 849BYDGOSZCZM4093M 41200:01:1900:27:17.4000:28:36.45+00:11:115:2711
527KOTECKI Marcin 334BYDGOSZCZM30160M 41300:00:5000:27:17.8000:28:08.25+00:11:115:2711
528TUPTANOWSKI Przemysław 1078WELD-LINEŁOCHOWOM30161M 41400:01:1500:27:17.9000:28:33.45+00:11:115:2711
529PŁACZKOWSKA Magdalena 320BYDGOSZCZK3038K 11500:00:2100:27:17.9500:27:39.40+00:11:115:2711
530BORUCH Martyna 669BYDGOSZCZK2040K 11600:00:5600:27:17.9500:28:14.05+00:11:115:2711
531GUŹDZIOŁ Jarek 527SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM4094M 41500:00:3000:27:18.0500:27:48.55+00:11:115:2711
532ANASZEWICZ Marzena 1018BYDGOSZCZK4022K 11700:00:3700:27:18.2000:27:55.90+00:11:115:2711
533SAJUR Sylwia 1233BYDGOSZCZK2041K 11800:00:3900:27:18.4000:27:57.55+00:11:125:2711
534MALATYŃSKA Barbara 75PRZYŁĘKIK4023K 11900:00:3700:27:18.7000:27:56.40+00:11:125:2711
535KRAKOWIAK Marta 128PRZYŁĘKIK2042K 12000:00:0800:27:19.0000:27:27.75+00:11:125:2711
536RĘDZINA Michał 50BYDGOSZCZM30162M 41600:00:4900:27:19.6500:28:08.95+00:11:135:2711
537KONOWECKA Ewelina 1163BYDGOSZCZK2043K 12100:01:1000:27:21.2500:28:31.85+00:11:155:2811
538STĘŻEWSKA Emilia 1010BYDGOSZCZK2044K 12200:01:1000:27:21.4000:28:32.10+00:11:155:2811
539JANKOWSKI Tomasz Michał 804RUN DELFINBYDGOSZCZM5033M 41700:00:1700:27:21.4500:27:39.10+00:11:155:2811
540GIPP Małgorzata 1347BYDGOSZCZK3039K 12300:00:0500:27:21.8000:27:26.95+00:11:155:2811
541ARENT Dawid 754BYDGOSZCZM20103M 41800:01:0000:27:21.9000:28:22.70+00:11:155:2811
542KORDAS Jacek 221BYDGOSZCZM20104M 41900:01:3100:27:23.9000:28:55.85+00:11:175:2810.9
543ZIELIŃSKI Radosław 101BYDGOSZCZM30163M 42000:00:4300:27:24.2500:28:07.25+00:11:185:2810.9
544KOCHAŃSKA Wioletta 1259PATEREKK4024K 12400:01:0400:27:27.9500:28:32.90+00:11:215:2910.9
545WOSZCZYK Agnieszka 489BYDGOSZCZK2045K 12500:01:1400:27:27.9500:28:42.25+00:11:215:2910.9
546CHMIELEWSKA Agnieszka 521BYDGOSZCZK3040K 12600:00:0900:27:28.3500:27:37.95+00:11:225:2910.9
547WÓJCIK Jakub 297BYDGOSZCZM185M 42100:00:5900:27:28.6500:28:28.05+00:11:225:2910.9
548CHMIELEWSKI Mateusz 1232BYDGOSZCZM20105M 42200:01:3200:27:28.7000:29:01.45+00:11:225:2910.9
549GUTKOWSKA Agnieszka 512BYDGOSZCZK3041K 12700:01:1000:27:28.9500:28:39.85+00:11:225:2910.9
550GROBELNA Angelika 239BYDGOSZCZ NA STARTNIEMCZK4025K 12800:00:4200:27:29.9000:28:12.40+00:11:235:3010.9
551GOTOWICZ Mariusz 36KDP GOTOWICZBYDGOSZCZM5034M 42300:01:0200:27:29.9500:28:32.30+00:11:235:3010.9
552RAKOCZY Justyna 602BYDGOSZCZK4026K 12900:00:4200:27:30.2000:28:12.60+00:11:235:3010.9
553WITOS Ania 1296NOWE MIASTO LUBAWSKIEK2046K 13000:00:0800:27:30.5500:27:39.30+00:11:245:3010.9
554DEPTUŁA Stanisław 845BYDGOSZCZM1018M 42400:01:0300:27:30.5500:28:33.75+00:11:245:3010.9
555ULANDOWSKA-MONARCHA Patrycja 981BYDGOSZCZK2047K 13100:00:1700:27:31.3000:27:48.45+00:11:255:3010.9
556SKORNIA Marika 1093BYDGOSZCZK2048K 13200:00:3300:27:33.0500:28:06.50+00:11:265:3010.9
557MARZEC Maciej 944TEBIBYDGOSZCZM4095M 42500:01:1600:27:34.2000:28:50.95+00:11:275:3010.9
558GRZONKA Emilia 595BYDGOSZCZK2049K 13300:01:0600:27:34.4500:28:40.90+00:11:285:3010.9
559MARZEC Małgorzata 946TEBIBYDGOSZCZK4027K 13400:01:1600:27:36.2500:28:52.35+00:11:305:3110.9
560LASKOWSKA Aleksandra 1058BYDGOSZCZK3042K 13500:01:1000:27:36.5500:28:47.15+00:11:305:3110.9
561JANUSZEWSKI Marcin 475BYDGOSZCZM30164M 42600:00:5000:27:36.8500:28:27.40+00:11:305:3110.9
562RUCIŃSKI Rafał 511CYBERMORSYMAŁE RUDYM30165M 42700:01:2600:27:37.0500:29:03.70+00:11:305:3110.9
563ŚWIATLAK Piotr 931SOWA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM20106M 42800:00:5300:27:38.1000:28:31.25+00:11:315:3110.9
564OBREMSKI Wojciech 1054KUNOWICEM30166M 42900:00:1200:27:38.2500:27:50.85+00:11:325:3110.9
565SIWIAK Łukasz 998BYDGOSZCZM30167M 43000:01:2100:27:38.3000:28:59.35+00:11:325:3110.9
566JURCZYK Piotr 417VIRTUAL RUNNER CLUBGRUDZIĄDZM4096M 43100:00:5000:27:38.5000:28:29.35+00:11:325:3110.8
567KRUK Krzysztof 662BYDGOSZCZM4097M 43200:00:4000:27:38.6000:28:18.90+00:11:325:3110.9
568COUREL DEL RIO Virginia 1339BYDGOSZCZK2050K 13600:00:5200:27:38.9000:28:31.35+00:11:325:3110.8
569MARKIEWICZ Jakub 1101BYDGOSZCZM30168M 43300:00:2100:27:39.6500:28:00.65+00:11:335:3110.8
570WESOŁOWSKA Daniela 1075SZURUSIE TEAMZIELONKA K.BYDGOSZCZYK4028K 13700:00:3200:27:40.6500:28:13.15+00:11:345:3210.8
571ZALEWSKA Michalina 796UKS KOPERNIKBYDGOSZCZK1010K 13800:01:0900:27:42.2000:28:51.35+00:11:355:3210.8
572WIELUŃSKA Dorota 182BYDGOSZCZK2051K 13900:01:2300:27:42.4500:29:06.10+00:11:365:3210.8
573LICZMAŃSKA Anna 991BYDGOSZCZK3043K 14000:01:2900:27:42.6500:29:12.25+00:11:365:3210.8
574PRZYBYTKOWSKI Mateusz 1312BYDGOSZCZM20107M 43400:00:2800:27:45.5500:28:13.65+00:11:395:3310.8
575JĘDRZEJAK Karol 1272KOSZELEWYM20108M 43500:00:1300:27:47.4500:28:01.25+00:11:415:3310.8
576UHLENBERG Marek 743BYDGOSZCZM30169M 43600:01:1600:27:47.9000:29:04.75+00:11:415:3310.8
577KORALEWSKI Jakub 1314GĄDECZM20109M 43700:00:4100:27:48.3500:28:30.05+00:11:425:3310.8
578OSTACH Michał 1287GRUPA BIEGOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKIGNIEZNOM30170M 43800:01:2000:27:48.8500:29:09.55+00:11:425:3310.8
579DĘBIEC Andrzej 668NIEMCZM30171M 43900:01:1600:27:49.3500:29:05.80+00:11:435:3310.8
580RATAJCZAK Marcel 339BYDGOSZCZM1019M 44000:00:0900:27:50.3500:27:59.55+00:11:445:3410.8
581SKWAREK Bogumiła 1302WAŁDOWOK506K 14100:00:4200:27:51.9500:28:34.60+00:11:455:3410.8
582SKORA-TUPTANOWSKA Monika 1085ŁOCHOWOK3044K 14200:01:1600:27:52.1000:29:08.25+00:11:455:3410.8
583KOPERSKI Jan 1082SŁAWNOM606M 44100:00:3600:27:54.0000:28:30.50+00:11:475:3410.8
584KLIMCZAK Justyna 140BYDGOSZCZK3045K 14300:00:5200:27:54.0000:28:46.95+00:11:475:3410.8
585PACEWICZ Wojciech 1246BYDGOSZCZM30172M 44200:01:1400:27:55.0500:29:09.20+00:11:485:3510.7
586NIEDBALSKI Karol 1334BYDGOSZCZM30173M 44300:00:2800:27:56.5500:28:25.20+00:11:505:3510.7
587NIEDBALSKI Edward 1132NIE ZRZESZONYBYDGOSZCZM607M 44400:00:2800:27:56.8000:28:25.20+00:11:505:3510.7
588HULISZ Daniel 1291BYDGOSZCZM20110M 44500:00:3300:27:57.3500:28:31.30+00:11:515:3510.7
589BURCZYK Roman 461BYDGOSZCZM4098M 44600:01:3200:27:58.4000:29:30.95+00:11:525:3510.7
590KRZYŻANOWSKA Patrycja 262BYDGOSZCZK2052K 14400:00:4000:27:59.1000:28:39.65+00:11:525:3510.7
591OLKOWSKI Eugeniusz 980BYDGOSZCZM608M 44700:01:0100:27:59.7500:29:01.35+00:11:535:3610.7
592KASPROWICZ Piotr 525JW 1515BYDGOSZCZM30174M 44800:00:2600:28:00.1000:28:26.55+00:11:535:3610.7
593KRYSZTOFIAK Robert 639BRZOZAM4099M 44900:00:4800:28:00.6000:28:48.80+00:11:545:3610.7
594DEPTUŁA Wojciech 843NIE ZRZESZONYBYDGOSZCZM609M 45000:01:0300:28:02.3500:29:06.15+00:11:565:3610.7
595WÓJCIK Marika 760BBL INOWROCŁAW / INOWROCŁAW BIEGAINOWROCŁAWK2053K 14500:00:3500:28:02.8500:28:38.75+00:11:565:3610.7
596DRZEWIECKA Maria 1306STRZELNOK3046K 14600:00:3700:28:03.5000:28:41.40+00:11:575:3610.7
597KOLODZIEJSKI Błażej 748ŚCIBORZEM30175M 45100:01:1100:28:04.2000:29:15.50+00:11:575:3610.7
598ŁUKASIK Leszek 1289LEADER SCHOOL GNIEZNOGNIEZNOM30176M 45200:01:2100:28:04.6500:29:25.65+00:11:585:3610.7
599SCIGOCKI Waldemar 1001BIEGNIJ Z PROSERVICEBYDGOSZCZM40100M 45300:01:2800:28:05.7500:29:34.10+00:11:595:3710.7
600DRWĘCKI Daniel 520BIEGNIJ Z PROSERVICEBYDGOSZCZM30177M 45400:01:2800:28:07.0000:29:35.50+00:12:005:3710.7
601WOJTYSIAK Alicja 95BYDGOSZCZK3047K 14700:00:5300:28:08.6500:29:01.75+00:12:025:3710.7
602BIERNAT Renata 1327ŚWIECIEK2054K 14800:01:1200:28:08.9500:29:21.50+00:12:025:3710.7
603CIECHANOWSKI Radosław 1328ŚWIEKATOWOM20111M 45500:01:1200:28:09.1500:29:21.50+00:12:025:3710.7
604PRZYBYLSKA Grażyna 290BYDGOSZCZK507K 14900:01:1700:28:09.8500:29:27.55+00:12:035:3810.7
605RADZIKOWSKI Przemysław 285BYDGOSZCZM40101M 45600:00:2600:28:10.6000:28:37.25+00:12:045:3810.6
606GREGO Mateusz 756BYDGOSZCZM20112M 45700:01:1500:28:12.0000:29:27.85+00:12:055:3810.6
607GRACZYKOWSKI Andrzej 197NADTO SIĘ JADŁOBYDGOSZCZM40102M 45800:01:4600:28:12.8000:29:59.00+00:12:065:3810.6
608SMOCZYŃSKA Agnieszka 250BYDGOSZCZK2055K 15000:01:3200:28:13.0000:29:45.65+00:12:065:3810.6
609KOMAJDA Jarosław 959SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM5035M 45900:01:1100:28:13.6000:29:25.10+00:12:075:3810.6
610WOLNY Tomasz 791DELTABYDGOSZCZM30178M 46000:00:1200:28:14.1500:28:26.25+00:12:075:3810.6
611BRZOZOWSKI Krzysztof 376BYDGOSZCZM30179M 46100:01:0300:28:14.3000:29:17.55+00:12:085:3810.6
612KOWALCZYK Zuzanna 910BYDGOSZCZK2056K 15100:01:1600:28:14.4500:29:30.80+00:12:085:3810.6
613WITKOWSKI Tomasz 1195VIVA LA VIDABYDGOSZCZM30180M 46200:00:2700:28:14.6000:28:42.45+00:12:085:3910.6
614WITKOWSKA Paulina 1264VIVA LA VIDABYDGOSZCZK3048K 15200:00:2700:28:15.2500:28:42.65+00:12:095:3910.6
615GADOMSKA Maria 735RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK602K 15300:00:3300:28:16.1500:28:49.70+00:12:095:3910.6
616OLSZEWSKA-PAWLACZYK Dorota 93BYDGOSZCZK3049K 15400:00:1800:28:18.2000:28:36.80+00:12:115:3910.6
617LASKOWSKI Wojciech 1059PRZYŁĘKIM40103M 46300:01:1000:28:19.2000:29:29.45+00:12:125:3910.6
618LEWANDOWSKA Izabela 745BYDGOSZCZK3050K 15500:00:1600:28:19.9000:28:35.90+00:12:135:3910.6
619JAGIELSKI Łukasz 1299BYDGOSZCZM30181M 46400:00:3300:28:20.1000:28:53.40+00:12:135:4010.6
620MIĘTKOWSKA Paulina 1239PŁOCKK2057K 15600:01:1100:28:20.7500:29:32.05+00:12:145:4010.6
621DĄBROWSKI Michał 594BYDGOSZCZM20113M 46500:01:2200:28:21.1500:29:43.85+00:12:145:4010.6
622MIŁKOWSKA Monika 589RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4029K 15700:01:0500:28:22.6000:29:28.35+00:12:165:4010.6
623JACKOWIAK -ZALEWSKA Agnieszka 245BYDGOSZCZK4030K 15800:00:3100:28:22.8000:28:54.70+00:12:165:4010.6
624PODEMSKA Patrycja 177HDR WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3051K 15900:00:5000:28:25.3500:29:16.05+00:12:195:4110.6
625TRELA Jolanta 1201BYDGOSZCZK3052K 16000:00:5700:28:25.4500:29:23.35+00:12:195:4110.6
626DRÓŻDŻ Małgorzata 66BRZOZAK3053K 16100:01:0800:28:25.5500:29:33.85+00:12:195:4110.6
627SZCZEPKOWSKI Andrzej 689BYDGOSZCZM5036M 46600:01:1900:28:25.8000:29:44.80+00:12:195:4110.6
628PIOTROWSKA Katarzyna 487BYDGOSZCZK2058K 16200:01:0700:28:26.2500:29:33.85+00:12:205:4110.6
629MAZUREK Anita 68BYDGOSZCZK4031K 16300:01:2800:28:26.7500:29:55.60+00:12:205:4110.5
630MADEJ Adam 1145BYDGOSZCZM20114M 46700:00:5800:28:27.2000:29:25.75+00:12:205:4110.5
631NAGORZYSKI Arkadiusz 109BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJĘBYDGOSZCZM30182M 46800:00:2600:28:27.2500:28:53.30+00:12:215:4110.5
632NAGORZYSKA Sylwia 96BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJĘBYDGOSZCZK3054K 16400:00:2500:28:27.4000:28:53.00+00:12:215:4110.5
633KIERNICKI Jarosław 1123BYDGOSZCZM40104M 46900:01:0900:28:27.4000:29:36.45+00:12:215:4110.5
634JEZIORSKA Monika 1097BYDGOSZCZK3055K 16500:00:5900:28:27.9000:29:27.30+00:12:215:4110.5
635JASKÓLSKI Andrzej 1300BYDGOSZCZM40105M 47000:00:3000:28:28.2000:28:58.50+00:12:215:4110.5
636KWIATKOWSKI Tomasz 719KAWUESBYDGOSZCZM5037M 47100:01:0500:28:28.2000:29:33.55+00:12:215:4110.5
637LICZMAŃSKI Maciej 992BYDGOSZCZM30183M 47200:01:3000:28:28.2000:29:58.60+00:12:215:4110.5
638KAMPER Małgorzata 1188BÓL TO ŚCIEMABYDGOSZCZK4032K 16600:00:2900:28:28.3000:28:57.40+00:12:225:4110.5
639BURCZYK Katarzyna 460BYDGOSZCZK4033K 16700:01:3200:28:29.7500:30:02.10+00:12:235:4210.5
640GIZIŃSKA Aleksandra 701BYDGOSZCZK2059K 16800:01:1000:28:30.5000:29:41.15+00:12:245:4210.5
641BUTRYM Dariusz 749BYDGOSZCZM40106M 47300:01:4700:28:32.6000:30:19.95+00:12:265:4210.5
642SIUDA Marek 1025BYDGOSZCZM40107M 47400:01:3100:28:32.7500:30:04.40+00:12:265:4210.5
643HEŁMINIAK Michał 962BYDGOSZCZM30184M 47500:01:2000:28:33.1000:29:53.15+00:12:265:4210.5
644BUTRYM Piotr 380BYDGOSZCZM30185M 47600:01:4600:28:33.1500:30:19.95+00:12:265:4210.5
645JAROCHA Michał 1108BYDGOSZCZM20115M 47700:00:2600:28:33.6000:29:00.45+00:12:275:4210.5
646STASZKIEWICZ Radosław 464CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZM5038M 47800:00:3100:28:33.6500:29:05.55+00:12:275:4210.5
647PROSEK Krzysztof 841BYDGOSZCZM40108M 47900:01:3000:28:33.9000:30:04.00+00:12:275:4210.5
648PRIEBE Krzysztof 801BYDGOSZCZM5039M 48000:00:3200:28:36.3500:29:09.20+00:12:305:4310.5
649BURNICKI Mariusz 672BYDGOSKI KLUB MORSÓWBYDGOSZCZM5040M 48100:01:2900:28:36.6500:30:05.70+00:12:305:4310.5
650WIŚNIEWSKI Maksymilian 373TORUŃM20116M 48200:01:4400:28:37.0500:30:21.55+00:12:305:4310.5
651CEMKE Magdalena 31BYDGOSZCZK2060K 16900:00:3900:28:37.1500:29:16.80+00:12:305:4310.5
652KUTER Wojciech 633UNISLAWM20117M 48300:01:3500:28:37.6500:30:13.05+00:12:315:4310.5
653TOKARCZYK Maria 692ŁOCHOWOK3056K 17000:01:1100:28:37.7500:29:49.15+00:12:315:4310.5
654LEWANDOWSKI Piotr 1118BYDGOSZCZM40109M 48400:01:1500:28:37.8500:29:53.75+00:12:315:4310.5
655ADAMCZAK Damian 965BYDGOSZCZM30186M 48500:00:4400:28:38.7500:29:23.55+00:12:325:4310.5
656PIECYK-CZAJA Sonia 248BYDGOSZCZK3057K 17100:00:3700:28:38.8000:29:16.35+00:12:325:4310.5
657RUTKOWSKI Damian 687BYDGOSZCZM20118M 48600:01:1900:28:39.1000:29:58.45+00:12:325:4310.5
658KOŁODZIEJCZAK Adam 1103BYDGOSZCZM20119M 48700:01:4800:28:40.2000:30:29.10+00:12:335:4410.5
659OSSOWSKI Łukasz 577BYDGOSZCZM30187M 48800:01:5500:28:40.5500:30:36.45+00:12:345:4410.5
660PIÓRKOWSKI Rafał 343BIAŁE BŁOTAM40110M 48900:00:4900:28:41.4500:29:30.55+00:12:355:4410.5
661GERLACH Waldemar 1060INOWROCŁAWM40111M 49000:01:3300:28:41.5500:30:14.65+00:12:355:4410.5
662RADZIŃSKA Joanna 568ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZK3058K 17200:00:4600:28:41.7000:29:27.75+00:12:355:4410.5
663SERAP Sinem 514ISTANBULK3059K 17300:01:1100:28:42.5500:29:53.75+00:12:365:4410.5
664NOWAKOWSKI Dawid 886WOJNOWOM20120M 49100:00:1900:28:42.7000:29:01.75+00:12:365:4410.5
665MIKA Monika 137KRAJNA SĘPÓLNOSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK2061K 17400:01:0200:28:42.8500:29:45.05+00:12:365:4410.4
666PORCZEK Bartłomiej 1068BYDGOSZCZM20121M 49200:01:3000:28:43.1000:30:13.65+00:12:365:4410.4
667SKORNIA Agata 1092BYDGOSZCZK4034K 17500:00:3300:28:43.8500:29:17.45+00:12:375:4410.4
668KAMINSKI Mariusz 1080OSÓWIECM40112M 49300:01:1700:28:43.9000:30:01.60+00:12:375:4410.4
669LUKASIEWICZ Krzysztof 777BYDGOSZCZM40113M 49400:01:4700:28:43.9500:30:31.75+00:12:375:4410.4
670KORZENIEWSKI Jacek 443BYDGOSZCZM30188M 49500:01:1900:28:44.9000:30:04.55+00:12:385:4510.4
671KOZACZYK Julia 1250BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK1011K 17600:00:3400:28:45.8000:29:20.35+00:12:395:4510.4
672CIERŻNICKI Zbigniew 839TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5041M 49600:00:5400:28:46.5000:29:40.50+00:12:405:4510.4
673FOSS Dorota 952LEGE ARTISBYDGOSZCZK3060K 17700:01:4900:28:46.5500:30:35.60+00:12:405:4510.4
674GALIŃSKI Bartosz 1BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM20122M 49700:00:4600:28:46.7500:29:33.15+00:12:405:4510.4
675KUJAWSKA Klaudia 44NIEMCZK1012K 17800:00:4600:28:46.9500:29:33.25+00:12:405:4510.4
676LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 953BYDGOSZCZK3061K 17900:01:1000:28:47.6000:29:57.70+00:12:415:4510.4
677ŻMICH Tomasz 1329BYDGOSZCZM40114M 49800:01:2600:28:48.3000:30:14.55+00:12:425:4510.4
678SZATKOWSKA Beata 449BYDGOSZCZK508K 18000:01:2400:28:48.5500:30:12.60+00:12:425:4510.4
679SZCZĘSNY Arkadiusz 201DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM40115M 49900:01:5100:28:48.8000:30:40.50+00:12:425:4510.4
680QUAAS Łukasz 314BYDGOSZCZM30189M 50000:01:2500:28:49.1500:30:14.50+00:12:425:4510.4
681CICHULSKA-QUAAS Izabela 852#BIEGAMJAIONBYDGOSZCZK3062K 18100:01:2500:28:49.3500:30:14.50+00:12:435:4510.4
682PRIEWE Paweł 111DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM30190M 50100:01:5000:28:50.3000:30:40.60+00:12:445:4610.4
683CHMIELEWSKA Sylwia 681DYNAMO SKARPABYDGOSZCZK2062K 18200:01:4900:28:50.3500:30:40.10+00:12:445:4610.4
684RUBASZEWSKI Marcin 352BYDGOSZCZM30191M 50200:01:3300:28:50.9000:30:24.15+00:12:445:4610.4
685DZIERZANOWSKA Eliza 906BYDGOSZCZK183K 18300:01:3400:28:53.2000:30:27.95+00:12:465:4610.4
686MROCZEK Barbara 1159BYDGOSZCZK3063K 18400:00:2000:28:53.8000:29:14.65+00:12:475:4610.4
687ZIELIŃSKI Robert 530SOLEC KUJAWSKIM30192M 50300:01:0300:28:57.5000:30:01.30+00:12:515:4710.4
688CIEŚLICKI Krzysztof 199SISU TEAMBYDGOSZCZM30193M 50400:00:3400:28:57.9000:29:31.95+00:12:515:4710.4
689GRYGORCZUK Elżbieta 724BYDGOSZCZK603K 18500:00:2000:28:58.4500:29:19.40+00:12:525:4710.4
690ADAMCZAK Ewa 964BYDGOSZCZK3064K 18600:00:4500:28:58.9000:29:44.35+00:12:525:4710.4
691MIKOŁAJCZAK Magdalena 237BYDGOSZCZK4035K 18700:00:3500:28:59.8000:29:35.00+00:12:535:4810.3
692ROGOZIŃSKA Karolina 1154BYDGOSZCZK3065K 18800:00:5400:28:59.8500:29:54.80+00:12:535:4810.3
693BOROWICZ Anna 120BYDGOSZCZK3066K 18900:00:5400:28:59.8500:29:54.80+00:12:535:4810.3
694KOZACZYK Joanna 1249BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK4036K 19000:00:3400:29:01.0000:29:35.85+00:12:545:4810.3
695MICHNIEWICZ Małgorzata 53BYDGOSZCZK3067K 19100:00:4400:29:01.9000:29:46.45+00:12:555:4810.3
696PRUSINOWSKI Jakub 1213BYDGOSZCZM20123M 50500:01:1100:29:01.9000:30:13.05+00:12:555:4810.3
697STĘPIEŃ Monika 1065CZARNE STOPYSMBYDGOSZCZK4037K 19200:00:4800:29:02.3000:29:50.85+00:12:565:4810.3
698NOWICKI Adam 650BYDGOSZCZM40116M 50600:01:0600:29:03.2000:30:09.95+00:12:565:4810.3
699BIERNACKA Julia 1363BYDGOSZCZK1013K 19300:00:2000:29:07.1500:29:27.60+00:13:005:4910.3
700BIERNACKA Anka 257BYDGOSZCZK3068K 19400:00:2000:29:07.3500:29:27.65+00:13:015:4910.3
701PORAZINSKA Viktoria 4BYDGOSZCZK4038K 19500:01:1500:29:08.5500:30:23.65+00:13:025:4910.3
702AUGUSTYNIAK Piotr 103BYDGOSZCZM40117M 50700:01:1500:29:08.5500:30:23.80+00:13:025:4910.3
703NAPIÓRKOWSKA Ewa 670BYDGOSZCZK604K 19600:00:4100:29:08.6000:29:49.90+00:13:025:4910.3
704SZULC Joanna 89BYDGOSZCZK4039K 19700:01:1500:29:08.7000:30:23.80+00:13:025:4910.3
705PODOSEK Magdalena 613BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3069K 19800:01:2000:29:10.1000:30:30.95+00:13:035:5010.3
706SULIKOWSKI Jakub 1251PRABUTYM20124M 50800:01:1100:29:10.7500:30:22.05+00:13:045:5010.3
707PISZCZ Andrzej 706BIAŁE BŁOTAM40118M 50900:01:0600:29:10.9000:30:17.35+00:13:045:5010.3
708JĘDRYCZKA Agnieszka 616OSIELSKOK4040K 19900:00:2500:29:11.0500:29:36.40+00:13:045:5010.3
709GODZIK Kamil 174DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM40119M 51000:00:2900:29:12.6000:29:42.35+00:13:065:5010.3
710KOCHAŃSKA Natalia 1086BUKOWIECK2063K 20000:01:0400:29:13.8500:30:18.15+00:13:075:5010.3
711MULLER Jakub 705STOWARZYSZENIE SERDUSZKO NA DŁONIBYDGOSZCZM1020M 51100:00:0700:29:14.5500:29:21.55+00:13:085:5010.3
712SIUPKA Paweł 737BYDGOSZCZM20125M 51200:01:3700:29:14.6000:30:51.95+00:13:085:5010.3
713RATKE Kamil 1293BYDGOSZCZM30194M 51300:00:2200:29:15.0500:29:37.65+00:13:085:5110.3
714MIKLER Aleksandra 29BYDGOSZCZK2064K 20100:00:5100:29:15.1500:30:06.60+00:13:085:5110.3
715PODOLSKI Mariusz 1353EVERY DAY RUNNING TEAMBYDGOSZCZM30195M 51400:01:2800:29:17.1500:30:45.65+00:13:105:5110.2
716BOREK Marcin 432BYDGOSZCZM40120M 51500:00:4900:29:18.1000:30:08.00+00:13:115:5110.2
717ORZECHOWSKI Michał 17BYDGOSZCZM30196M 51600:00:1700:29:18.2000:29:36.15+00:13:115:5110.2
718BANDOCH Jacek 908BYDGOSZCZM20126M 51700:01:0800:29:18.2500:30:27.20+00:13:125:5110.2
719KOWALKOWSKA Alicja 1361EVERY DAY RUNNING TEAMBYDGOSZCZK2065K 20200:01:2700:29:18.5000:30:46.15+00:13:125:5110.2
720IDCZAK-BOREK Hania 429BYDGOSZCZK4041K 20300:00:4900:29:19.0000:30:08.75+00:13:125:5110.2
721ZAKRZEWSKI Adam 356BIAŁE BŁOTAM20127M 51800:00:5200:29:20.5500:30:13.25+00:13:145:5210.2
722BRĄGIEL Anna 401VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK3070K 20400:00:4100:29:22.6000:30:04.55+00:13:165:5210.2
723WOLOSZYN Kazimierz 269ROWEROWA BRZOZA /BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM6010M 51900:01:0500:29:23.8000:30:29.15+00:13:175:5210.2
724PALIGA Mateusz 422RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM20128M 52000:01:0100:29:24.0500:30:25.35+00:13:175:5210.2
725JODKOWSKI Rafał 819BYDGOSZCZM20129M 52100:01:5300:29:25.2500:31:18.80+00:13:195:5310.2
726DOMERACKA Oliwia 114MLKS TUCHOLANKA TUCHOLATUCHOLAK2066K 20500:00:5900:29:25.5000:30:25.25+00:13:195:5310.2
727FILIPEK Mirosława 16PTASIE MLECZKABYDGOSZCZK4042K 20600:00:2400:29:27.7000:29:51.75+00:13:215:5310.2
728RUTKOWSKI Tomasz 40BYDGOSZCZM40121M 52200:00:2300:29:27.9000:29:51.40+00:13:215:5310.2
729KULCZYK Sebastian 973ŁOCHOWICEM40122M 52300:00:3800:29:29.1500:30:07.90+00:13:225:5310.2
730TWARDOWSKI Łukasz 878BYDGOSZCZM30197M 52400:00:5300:29:30.4500:30:24.30+00:13:245:5410.2
731WALKOWIAK Rafał 686BYDGOSZCZM20130M 52500:01:1100:29:30.6000:30:42.50+00:13:245:5410.2
732WAWRZYNIAK Karolina 324BYDGOSZCZK3071K 20700:00:2100:29:31.3000:29:52.45+00:13:255:5410.2
733SKRZĄTEK Anna 1147PRZYŁĘKIK4043K 20800:01:1400:29:31.4500:30:45.85+00:13:255:5410.2
734BANASIK Marcin 664BYDGOSZCZM20131M 52600:00:4000:29:31.7000:30:12.00+00:13:255:5410.2
735REREK Agnieszka 531BYDGOSZCZK2067K 20900:00:4000:29:31.7000:30:11.70+00:13:255:5410.2
736TREPANOWSKI Tomasz 786PRZYŁĘKIM5042M 52700:01:1400:29:31.9000:30:45.90+00:13:255:5410.2
737ZABOROWSKI Robert 742ŁOCHOWOM40123M 52800:00:4300:29:32.2000:30:15.90+00:13:255:5410.2
738PIKULIK Natalia 83BYDGOSZCZK3072K 21000:00:2400:29:32.3000:29:57.15+00:13:265:5410.2
739DANIELEK Adam 25BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZ 11M40124M 52900:01:1200:29:32.4000:30:44.45+00:13:265:5410.2
740LIPIŃSKI Adam 847BYDGOSZCZM20132M 53000:01:1800:29:33.6000:30:52.40+00:13:275:5410.1
741CHROMIŃSKA Paulina 1079BYDGOSZCZK2068K 21100:00:0700:29:33.8500:29:41.00+00:13:275:5410.1
742BUSKA Aleksandra 918BYDGOSZCZK2069K 21200:00:4600:29:34.7500:30:21.70+00:13:285:5510.1
743KAMIŃSKI Michał 345GRUDZIĄDZM40125M 53100:00:5100:29:35.7500:30:27.35+00:13:295:5510.1
744MEGER Agnieszka 228BYDGOSZCZK4044K 21300:00:2600:29:36.5000:30:02.55+00:13:305:5510.1
745PIETRUSZKIEWICZ Klaudia 235TRZEMIĘTOWOK2070K 21400:01:0600:29:38.6000:30:45.25+00:13:325:5510.1
746CISZEWSKA Emilia 362BYDGOSZCZK3073K 21500:00:3900:29:38.8000:30:18.45+00:13:325:5510.1
747CYBUL Krzysztof 379BYDGOSZCZM30198M 53200:00:3900:29:40.1500:30:20.00+00:13:335:5610.1
748ANDRZEJEWSKA Joanna 912NOWA WIEŚ WIELKAK4045K 21600:00:3100:29:40.8500:30:12.15+00:13:345:5610.1
749ANDRZEJEWSKI Paweł 911NOWA WIEŚ WIELKAM40126M 53300:00:3100:29:40.9500:30:12.30+00:13:345:5610.1
750SARNECKA Małgorzata 691BANDA ŁYSEGOBYDGOSZCZK4046K 21700:01:1000:29:41.9000:30:52.60+00:13:355:5610.1
751DANKOWIAKOWSKI Paweł 456BYDGOSZCZM30199M 53400:01:0100:29:42.2000:30:44.10+00:13:355:5610.1
752DANKOWIAKOWSKA Anna 1072BYDGOSZCZK2071K 21800:01:0100:29:42.2000:30:43.95+00:13:355:5610.1
753LEWANDOWSKA Magdalena 690BANDA ŁYSEGOBYDGOSZCZK3074K 21900:01:1000:29:42.3500:30:52.95+00:13:365:5610.1
754POCZWARDOWSKA Wioletta 810DOBRCZK4047K 22000:00:3800:29:45.5000:30:23.60+00:13:395:5710.1
755DZEDZEJ Bartłomiej 271KK ASTORIABYDGOSZCZM30200M 53500:01:2700:29:45.7000:31:13.30+00:13:395:5710.1
756DĘBICKA Joanna 272KK ASTORIABYDGOSZCZK2072K 22100:01:2700:29:45.7500:31:13.15+00:13:395:5710.1
757SMERLIŃSKI Robert 710-BYDGOSZCZM40127M 53600:01:3600:29:45.8000:31:22.45+00:13:395:5710.1
758SOBOTA Beata 480BIAŁE BŁOTAK3075K 22200:00:1900:29:46.5000:30:06.25+00:13:405:5710.1
759FRELICHOWSKA Karolina 130CB163BYDGOSZCZK3076K 22300:01:3900:29:46.7000:31:25.95+00:13:405:5710.1
760MŁYNARCZYK Monika 493BYDGOSZCZK2073K 22400:00:4200:29:47.4000:30:29.65+00:13:415:5710.1
761JAROSZEWSKA Małgorzata 902BYDGOSZCZK3077K 22500:00:5600:29:49.3500:30:45.75+00:13:435:5710.1
762KOT Franciszek 678DECATHLON TEAM INOWROCŁAWINOWROCŁAWM6011M 53700:00:3600:29:50.7000:30:27.55+00:13:445:5810.1
763GRZYWACZ Karolina 766BYDGOSZCZK3078K 22600:00:0900:29:51.8000:30:01.10+00:13:455:5810
764STACHEWICZ Sławomir 617NIEMCZM40128M 53800:00:2500:29:52.3000:30:17.50+00:13:465:5810
765SZYDŁOWSKA Beata 823KLUB ZDROWIABYDGOSZCZK509K 22700:00:3700:29:52.4000:30:29.85+00:13:465:5810
766SZCZEPAŃSKA-DOLNA Edyta 522BYDGOSZCZK4048K 22800:00:5000:29:53.3000:30:43.35+00:13:475:5810
767JANKOWSKI Rafał 807 BDH SZARE WILKIBYDGOSZCZM40129M 53900:00:5500:29:53.8000:30:49.45+00:13:475:5810
768SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 260RZEKA SPORTUBYDGOSZCZM30201M 54000:01:5200:29:53.9500:31:46.00+00:13:475:5810
769WIŚNIEWSKI Krzysztof 680BYDGOSZCZM5043M 54100:00:2100:29:54.8000:30:16.25+00:13:485:5910
770WIŚNIEWSKA Lucyna 679BYDGOSZCZK5010K 22900:00:2100:29:54.8000:30:16.45+00:13:485:5910
771ŁUDZIŃSKI Marek 610KRUSZYN KRAJEŃSKIM5044M 54200:01:3600:29:57.2000:31:33.85+00:13:505:5910
772OTT Małgorzata 110RACIĄŻK184K 23000:00:5700:29:57.7000:30:55.50+00:13:515:5910
773OŻGA Agnieszka 13NOKIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3079K 23100:00:4800:29:57.8000:30:46.15+00:13:515:5910
774RATAJCZAK Arleta 1168BYDGOSZCZK4049K 23200:00:3300:29:59.3000:30:32.30+00:13:535:5910
775MAĆKOWIAK Magdalena 332LUXTORPEDYBYDGOSZCZK3080K 23300:00:4900:30:01.1500:30:51.10+00:13:546:0010
776SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 418BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM30202M 54300:00:5400:30:01.3000:30:56.10+00:13:556:0010
777KROPIDŁOWSKI Bartosz 1279BYDGOSZCZM30203M 54400:01:4100:30:01.4500:31:42.60+00:13:556:0010
778STĘPIEŃ Bogdan 329LUXTORPEDYBYDGOSZCZM30204M 54500:00:4900:30:01.5500:30:51.15+00:13:556:0010
779PAPROCKA Małgorzata 873BYDGOSZCZK5011K 23400:01:0300:30:02.0000:31:05.80+00:13:556:0010
780MYK-KOPACZ Agnieszka 941BYDGOSZCZK3081K 23500:01:0400:30:02.1000:31:06.85+00:13:556:0010
781CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika 1181WUJEK PORADA TEAMBYDGOSZCZK3082K 23600:00:3600:30:03.4500:30:39.80+00:13:576:0010
782WRÓBLEWSKA Oliwia 833BARCINK1014K 23700:00:5800:30:04.8500:31:03.65+00:13:586:0110
783RYDELSKA Kinga 327BYDGOSZCZK4050K 23800:00:5500:30:06.1000:31:01.70+00:13:596:0110
784DOLATA Grzegorz 404BYDGOSZCZM40130M 54600:00:5700:30:06.5500:31:03.60+00:14:006:0110
785ASTUKIEWICZ Maksymilian 1125BYDGOSZCZM20133M 54700:01:5200:30:07.3500:31:59.95+00:14:016:0110
786PAWSKI Przemysław 1318BYDGOSZCZM20134M 54800:00:3400:30:07.6000:30:42.30+00:14:016:0110
787ROSADA Marcin 671BYDGOSZCZM20135M 54900:01:1900:30:07.8500:31:27.60+00:14:016:0110
788DRESLERSKA Agnieszka 730BIAŁE BŁOTAK3083K 23900:00:3700:30:08.4500:30:45.55+00:14:026:0110
789KOWALSKA Justyna 1062BIEGAJĄCE PSYCHOPATKIBYDGOSZCZK2074K 24000:01:4300:30:10.0000:31:53.45+00:14:036:029.9
790PLUTKA Martyna 413BYDGOSZCZK2075K 24100:00:5100:30:10.5000:31:01.50+00:14:046:029.9
791PRZEWOŹNIAK Rafał 254TRI FAMILYBYDGOSZCZM20136M 55000:00:2900:30:10.8000:30:40.65+00:14:046:029.9
792JANICKI Robert 414RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30205M 55100:00:5000:30:10.9000:31:01.70+00:14:046:029.9
793PRZEWOŹNIAK Marta 19BYDGOSZCZK2076K 24200:00:2900:30:11.0000:30:40.90+00:14:046:029.9
794LEMIEŻ Andrzej 842SOLECCY BIEGACZEBYDGOSZCZM40131M 55200:01:0500:30:11.7500:31:17.10+00:14:056:029.9
795SAPALSKA Michalina 213LUBIEWOK2077K 24300:00:4500:30:11.8500:30:57.40+00:14:056:029.9
796ASTUKIEWICZ Tomasz 24BYDGOSZCZM40132M 55300:01:5200:30:16.7000:32:09.25+00:14:106:039.9
797MICHALSKA Aleksandra 570OLIMPINK4051K 24400:00:4400:30:16.7500:31:01.70+00:14:106:039.9
798SZTEJKA Jolanta 374BENEFITKSOBYDGOSZCZK4052K 24500:01:2400:30:18.0500:31:42.90+00:14:116:039.9
799PADZIKOWSKA Agnieszka 447BYDGOSZCZK3084K 24600:01:4200:30:18.1000:32:00.85+00:14:116:039.9
800DZIEWIECZYŃSKI Maciej 1170KCYNIAM30206M 55400:00:2700:30:19.2000:30:47.15+00:14:126:049.9
801SIEDLECKI Rafał 984BYDGOSZCZM20137M 55500:01:3500:30:19.7500:31:55.65+00:14:136:049.9
802MARZEC Michał 955ZARZĄDTORUŃM20138M 55600:01:3700:30:20.6000:31:58.55+00:14:146:049.9
803WUDNIAK Agnieszka 615BYDGOSZCZK4053K 24700:00:2400:30:21.0000:30:45.55+00:14:146:049.9
804CENTAŁA Jarosław 227WUJEK PORADABYDGOSZCZM30207M 55700:01:2600:30:21.3000:31:47.60+00:14:156:049.9
805NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 361BORÓWNOK3085K 24800:00:3000:30:22.3500:30:53.00+00:14:166:049.9
806KASZUBOWSKI Daniel 767BYDGOSZCZM20139M 55800:00:5600:30:22.4500:31:18.85+00:14:166:049.9
807MIKOŁAJEWSKI Jacek 1161'ROWER' S.C. WIŚLANABYDGOSZCZM40133M 55900:01:1400:30:22.6500:31:36.90+00:14:166:049.9
808KOSTRZEWSKA Agata 1049BYDGOSZCZK3086K 24900:00:3600:30:23.0000:30:59.15+00:14:166:049.9
809IWAN Remigiusz 1160BYDGOSZCZM40134M 56000:01:1300:30:23.0000:31:36.70+00:14:166:049.9
810WESOŁOWSKI Rafał 1076SZURUSIE TEAMZIELONKA K.BYDGOSZCZYM40135M 56100:00:3200:30:24.2000:30:56.75+00:14:176:049.9
811ZADWORNA Kasia 903KOTOMIERZK3087K 25000:00:5600:30:25.0500:31:21.30+00:14:186:059.9
812JABŁOŃSKI Szymon 1077BYDGOSZCZM20140M 56200:00:3100:30:25.1500:30:56.15+00:14:186:059.9
813MAJEWSKA Aleksandra 12TEBIBYDGOSZCZK2078K 25100:01:3700:30:25.7500:32:02.90+00:14:196:059.9
814KROLL Agnieszka 1110RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK2079K 25200:00:5300:30:27.7000:31:21.15+00:14:216:059.8
815ROGALSKA Marcelina 1319BYDGOSZCZK2080K 25300:00:3400:30:28.5500:31:02.85+00:14:226:059.8
816KONOPIŃSKA Agnieszka 544BYDGOSZCZK3088K 25400:00:2600:30:32.2500:30:58.50+00:14:266:069.8
817PYSZKA Maciej 510BYDGOSZCZM20141M 56300:01:3900:30:32.4000:32:12.05+00:14:266:069.8
818TOKARSKA Alicja 147VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK3089K 25500:01:2100:30:32.6500:31:54.05+00:14:266:069.8
819RZEŹNIKOWSKA Anna 776BYDGOSZCZK3090K 25600:01:5100:30:32.9500:32:24.20+00:14:266:069.8
820ZAMIATOWSKA Kinga 515BELLA LINE BDBBYDGOSZCZK4054K 25700:00:2500:30:33.2000:30:58.55+00:14:266:069.8
821OSTROWSKA Justyna 195GULCZEWOK3091K 25800:01:5100:30:34.2000:32:25.70+00:14:276:069.8
822CENTKOWSKA Ewelina 1292CIECHOCINEKK3092K 25900:01:4400:30:34.5000:32:18.65+00:14:286:069.8
823STANISZEWSKA Joanna 1290TORUŃK3093K 26000:01:4400:30:34.8000:32:18.80+00:14:286:069.8
824KULCZYŃSKI Przemysław 1038TYPYGRUBEBYDGOSZCZM30208M 56400:00:1100:30:36.4000:30:47.75+00:14:306:079.8
825FELKNER Alicja 938CIELEK1015K 26100:00:4800:30:36.6500:31:25.25+00:14:306:079.8
826GRACZYK Dawid 1156BYDGOSZCZM20142M 56500:00:1000:30:37.7000:30:47.95+00:14:316:079.8
827JANIC Arek 856BYDGOSZCZM1021M 56600:00:4600:30:38.0000:31:24.15+00:14:316:079.8
828SZOŁDRA Marta 226WPL BYDGOSZCZBYDGOSZCZK2081K 26200:01:0400:30:41.9500:31:46.20+00:14:356:089.8
829KOTLĘGA Agata 1305WAŁDOWOK2082K 26300:00:4400:30:43.5000:31:28.15+00:14:376:089.8
830ŁUDZIŃSKI Jakub 606CALISTHENICS ACADEMYBYDGOSZCZM30209M 56700:00:3500:30:43.9000:31:19.10+00:14:376:089.8
831PRZYBYSZEWSKI Marcin 1175OSIELSKOM40136M 56800:00:2500:30:44.7500:31:10.25+00:14:386:099.8
832KARSKI Hubert 802BYDGOSZCZM6012M 56900:00:4600:30:45.2500:31:32.15+00:14:396:099.8
833STEFAŃSKI Dawid 564BYDGOSZCZM1022M 57000:01:1400:30:45.4000:32:00.00+00:14:396:099.8
834SZYMAŃSKI Bartosz 1212BYDGOSZCZM30210M 57100:01:2000:30:46.6500:32:06.85+00:14:406:099.8
835JANIC Dagmara 861BYDGOSZCZK1016K 26400:00:4600:30:46.8000:31:32.95+00:14:406:099.8
836KULCZYK Żaneta 18TEBIBYDGOSZCZK2083K 26500:01:3700:30:49.3500:32:26.80+00:14:436:099.7
837STREICH Marlena 607CALISTHENICS ACADEMYBYDGOSZCZK2084K 26600:00:3500:30:49.8500:31:25.05+00:14:436:109.7
838RUTKOWSKA Weronika 848BYDGOSZCZK2085K 26700:00:5400:30:50.0000:31:44.65+00:14:436:109.7
839JAROMIRSKA Karolina 1064BRZEŚĆ KUJAWSKIK2086K 26800:00:3300:30:50.2000:31:23.25+00:14:436:109.7
840WIŚNIEWSKA-KACZOR Iga 175GRUDZIĄDZK3094K 26900:01:0700:30:50.7000:31:58.45+00:14:446:109.7
841RUTKOWSKA Natalia 867OLSZTYNK2087K 27000:00:5400:30:50.8000:31:44.80+00:14:446:109.7
842WÓJCIK Tomasz 113BYDGOSZCZM40137M 57200:00:3100:30:51.1000:31:22.15+00:14:446:109.7
843ŁASICKA Katarzyna 106TEBIBYDGOSZCZK4055K 27100:01:3800:30:51.5500:32:29.60+00:14:456:109.7
844GUMIENNY Maciej 673BYDGOSZCZM40138M 57300:01:4700:30:52.7500:32:40.35+00:14:466:109.7
845GRUSZKA Marek 1045NIEZRZESZONYMAKSYMILIANOWOM5045M 57400:00:1800:30:54.4000:31:12.40+00:14:486:109.7
846RUTKOWSKA Kinga 865BYDGOSZCZK2088K 27200:00:5300:30:54.8500:31:48.55+00:14:486:119.7
847STEFAŃSKA Wiesława 563BYDGOSZCZK3095K 27300:01:1400:30:57.1500:32:11.75+00:14:506:119.7
848BUDZIAK Tymoteusz 287BYDGOSZCZM1023M 57500:01:4100:30:57.4500:32:39.25+00:14:516:119.7
849JANIC Joanna 853BYDGOSZCZK4056K 27400:00:4600:30:58.7000:31:45.05+00:14:526:119.7
850PACYNA Ewa 206BYDGOSZCZK2089K 27500:01:0900:31:01.5500:32:11.20+00:14:556:129.7
851OWCZARZ Łukasz 1205BYDGOSZCZM30211M 57600:00:2200:31:02.5000:31:24.90+00:14:566:129.7
852BUDZIAK Zuzanna 337BYDGOSZCZK1017K 27600:01:4100:31:03.9000:32:45.05+00:14:576:129.7
853BŁAŻEJCZYK Pawel 1332BYDGOSZCZM20143M 57700:01:3100:31:04.1500:32:35.25+00:14:576:129.7
854BUDZIŃSKA Anita 759BYDGOSZCZK4057K 27700:00:2100:31:04.3000:31:26.10+00:14:586:139.7
855GOŁATA Agnieszka 70WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3096K 27800:01:0800:31:04.5000:32:12.65+00:14:586:129.7
856BUDZIAK Bartosz 282BYDGOSZCZM40139M 57800:01:4000:31:04.8500:32:45.00+00:14:586:139.7
857DANIELEK Ewa 108WARSZAWAK3097K 27900:01:1100:31:05.8500:32:17.50+00:14:596:139.6
858KRUSIK Aleksandra 536ALBATROSYBYDGOSZCZK2090K 28000:00:2400:31:05.9500:31:30.25+00:14:596:139.6
859JENCZEWSKI Szymon 649ALBATROSYCIECHOCINM20144M 57900:00:2300:31:06.7000:31:30.10+00:15:006:139.6
860WIELIŃSKI Wojciech 169BYDGOSZCZM30212M 58000:01:1200:31:06.7000:32:18.90+00:15:006:139.6
861WÓJCIK Anna 123BYDGOSZCZK3098K 28100:00:3000:31:07.2000:31:37.65+00:15:006:139.6
862WISNIEWSKI Tadeusz 1127TRZEBIELUCH27M5046M 58100:01:0700:31:07.7000:32:14.85+00:15:016:139.6
863KŁOBUKOWSKA Patrycja 658GDAŃSKK2091K 28200:00:5200:31:08.9000:32:01.55+00:15:026:139.6
864OKRĘGLICKA Barbara 84BYDGOSZCZK5012K 28300:00:1400:31:12.1500:31:27.00+00:15:056:149.6
865NELKE Monika 864BYDGOSZCZK4058K 28400:01:1400:31:12.4500:32:27.40+00:15:066:149.6
866KIERZKOWSKI Paweł 970GRUDZIĄDZM30213M 58200:01:2300:31:12.5500:32:35.90+00:15:066:149.6
867SOBOTA Gracja 454ŁOCHOWOK3099K 28500:01:1800:31:13.1500:32:31.75+00:15:066:149.6
868KOWALSKI Bartosz 409ZIELONKAM30214M 58300:01:0900:31:14.2500:32:23.30+00:15:086:149.6
869STELAK-KOWALSKA Joanna 411BYDGOSZCZK30100K 28600:01:0800:31:14.5500:32:23.20+00:15:086:159.6
870SZCZEPANIAK Natalia 640BYDGOSZCZK30101K 28700:01:2300:31:17.2000:32:40.65+00:15:106:159.6
871KRAWCZYK Martyna 1260ELBLĄGK2092K 28800:01:1000:31:18.6000:32:28.95+00:15:126:159.6
872FARBOTKO Marcin 1285FARBOTKIBYDGOSZCZM40140M 58400:01:4100:31:19.0500:33:00.95+00:15:126:159.6
873ZUZA-WITKOWSKA Anna 1000KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZK4059K 28900:01:2600:31:19.2000:32:45.85+00:15:126:159.6
874WITKOWSKI Paweł 100KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZM1024M 58500:01:2600:31:19.3000:32:46.15+00:15:136:169.6
875DROŻNIEWSKA Ada 1308STRZELCE GÓRNEK2093K 29000:00:3800:31:20.1000:31:58.65+00:15:136:169.6
876PALIŃSKI Grzegorz 897BYDGOSZCZM30215M 58600:01:3800:31:20.3500:32:58.70+00:15:146:169.6
877DZIEWIECZYŃSKA Arleta 1169KCYNIAK30102K 29100:00:2700:31:22.1500:31:49.20+00:15:156:169.6
878MUCHA-BOINSKA Anna 993SOLEC KUJAWSKIK30103K 29200:00:4300:31:22.9500:32:06.90+00:15:166:169.6
879FELKNER Sylwia 936BYDGOSZCZK4060K 29300:01:0100:31:23.1500:32:24.75+00:15:166:169.6
880WORZAŁA Michał 59BYDGOSZCZM20145M 58700:01:5400:31:23.1500:33:17.85+00:15:166:169.6
881JASIACZYK Krystyna 1252BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK5013K 29400:01:1800:31:24.2500:32:42.25+00:15:186:169.6
882DOBROWOLSKI Krzysztof 943BYDGOSZCZM40141M 58800:00:4700:31:26.2000:32:13.40+00:15:196:179.5
883PIÓRKOWSKA Aga 27BRB BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4061K 29500:00:4500:31:27.6500:32:13.50+00:15:216:179.5
884GAJEWSKA Monika 1190BYDGOSZCZK30104K 29600:01:4000:31:28.0000:33:08.70+00:15:216:179.5
885KOWALSKA Magdalena 390NAKŁO NAD NOTECIĄK2094K 29700:01:4400:31:28.0500:33:12.40+00:15:216:179.5
886BIAŁKOWSKI Kamil 304BYDGOSZCZM30216M 58900:01:4100:31:28.3500:33:09.50+00:15:226:179.5
887LEBA Monika 244PATEREKK2095K 29800:01:4300:31:28.5500:33:12.45+00:15:226:179.5
888FARBOTKO Amelia 1284FARBOTKIBYDGOSZCZK1018K 29900:01:4200:31:29.0500:33:11.10+00:15:226:179.5
889ZYGMUNT Paulina 172BYDGOSZCZK2096K 30000:01:3900:31:29.1000:33:08.85+00:15:226:179.5
890FLORCZAK Monika 704BIAŁE BŁOTAK4062K 30100:01:0400:31:29.8000:32:34.10+00:15:236:189.5
891PIJAROWSKI Milan 1182BYDGOSZCZM1025M 59000:00:3500:31:30.0500:32:06.00+00:15:236:189.5
892KATLEWSKI Marcin 167CHEŁMNOM30217M 59100:01:0800:31:30.4500:32:38.85+00:15:246:189.5
893KATLEWSKA Marika 163CHEŁMNOK30105K 30200:01:0800:31:30.5000:32:38.80+00:15:246:189.5
894WŁODARCZYK Adam 718BYDGOSZCZM20146M 59200:01:4100:31:31.0500:33:12.95+00:15:246:189.5
895SŁOWIŃSKA Joanna 930BYDGOSZCZK4063K 30300:01:0900:31:31.1000:32:40.95+00:15:246:189.5
896MIKOŁAJCZAK Aleksandra 161SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK4064K 30400:00:4500:31:31.9000:32:17.45+00:15:256:189.5
897FARBOTKO Amelia 1283FARBOTKIBYDGOSZCZK1019K 30500:01:4300:31:33.0500:33:16.45+00:15:266:189.5
898FARBOTKO Ania 1282FARBOTKIBYDGOSZCZK4065K 30600:01:4300:31:33.1000:33:16.15+00:15:266:189.5
899PULKOWSKA Natalia 707BIAŁE BŁOTAK30106K 30700:01:0400:31:35.9000:32:40.00+00:15:296:199.5
900NAWROCKA Joanna 713VAUPE TEAMBYDGOSZCZK30107K 30800:00:5800:31:37.0000:32:35.95+00:15:306:199.5
901FLOREK Piotr 52RUNADDICTSBYDGOSZCZM5047M 59300:01:5200:31:38.6000:33:31.20+00:15:326:199.5
902SMYŁA Krzysztof 1242BYDGOSZCZM30218M 59400:01:4700:31:40.7000:33:27.85+00:15:346:209.5
903KUBICKA Sandra 1063BIEGAJĄCE PSYCHOPATKIBYDGOSZCZK2097K 30900:01:4200:31:40.7500:33:23.10+00:15:346:209.5
904JUAN Lea 1340BYDGOSZCZK2098K 31000:00:5200:31:40.8500:32:33.80+00:15:346:209.5
905MAJKA Jagoda 1241BYDGOSZCZK30108K 31100:01:4600:31:41.1000:33:28.05+00:15:346:209.5
906DOBRZAŃSKA Anna 104BYDGOSZCZK2099K 31200:01:3800:31:42.2000:33:20.95+00:15:356:209.5
907KORZENIOWSKA Beata 1197EMOTIONBYDGOSZCZK4066K 31300:00:3500:31:42.3000:32:18.05+00:15:366:209.5
908TUBAJA Anita 1088KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4067K 31400:00:3900:31:45.2000:32:25.00+00:15:386:219.4
909URBAŃSKA Agnieszka 697BYDGOSZCZK30109K 31500:00:4700:31:48.0000:32:35.40+00:15:416:219.4
910WITKOWSKA Karolina 1157BYDGOSZCZK4068K 31600:01:2100:31:48.6500:33:10.45+00:15:426:219.4
911JAWORSKI Paweł 624BYDGOSZCZM30219M 59500:01:2200:31:51.6000:33:13.90+00:15:456:229.4
912GRZECHOWIAK Ania 403OSIELSKOK20100K 31700:01:2100:31:52.8000:33:14.70+00:15:466:229.4
913WANKE Przemyslaw 311TORUŃM40142M 59600:01:2600:31:53.8000:33:20.00+00:15:476:229.4
914ZAWORSKA Anna 491BYDGOSZCZK20101K 31800:00:2400:31:54.4500:32:19.40+00:15:486:239.4
915BIAŁEK Roman 1005BYDGOSZCZM20147M 59700:00:4000:31:55.6000:32:36.00+00:15:496:239.4
916LEWANDOWSKA Beata 1119BYDGOSZCZK4069K 31900:01:1500:31:55.6500:33:11.05+00:15:496:239.4
917SOŁOBODOWSKA Weronika 1137BYDGOSZCZK20102K 32000:01:0500:31:56.2500:33:01.75+00:15:506:239.4
918WICHROWSKA Marta 1244OSIELSKOK20103K 32100:00:2600:31:58.9500:32:25.30+00:15:526:239.4
919BETKA Marta 1115DOBRCZK30110K 32200:01:3500:32:00.0000:33:35.05+00:15:536:249.4
920JAGOS Olimpia 1116DOBRCZK20104K 32300:01:3400:32:00.3500:33:35.30+00:15:546:249.4
921ŚLĘZAK Rafał 1317BYDGOSZCZM40143M 59800:01:2200:32:01.7500:33:23.95+00:15:556:249.4
922KUJAWA Kamil 427WOJNOWOM30220M 59900:01:0900:32:02.5000:33:11.75+00:15:566:249.4
923KUJAWA Iwona 431BYDGOSZCZK30111K 32400:01:0900:32:02.5000:33:11.60+00:15:566:249.4
924MODRZEWSKI Łukasz 579BYDGOSZCZM40144M 60000:00:1900:32:05.0000:32:24.60+00:15:586:259.4
925ŻARNOCH Patrycja 1271ŻYRARDÓWK20105K 32500:00:1300:32:06.4000:32:20.20+00:16:006:259.3
926HARACEWIAT Cezary 368BYDGOSZCZM5048M 60100:00:3300:32:08.0000:32:41.35+00:16:016:259.3
927TEWS Marzena 866BYDGOSZCZK4070K 32600:01:0100:32:08.8500:33:10.00+00:16:026:259.3
928OSTROWSKA Renata 711BĘDZITOWOK30112K 32700:01:0000:32:09.1500:33:09.80+00:16:026:259.3
929LISOWSKI Sebastian 572BYDGOSZCZM40145M 60200:01:4000:32:12.4500:33:53.40+00:16:066:269.3
930ORZECHOWSKA Agnieszka 1265BYDGOSZCZK30113K 32800:00:2600:32:12.6500:32:39.40+00:16:066:269.3
931KMIEĆ Norbert 565NORBIŁOCHOWICEM40146M 60300:00:3200:32:13.9000:32:46.85+00:16:076:269.3
932GNIEWKOWSKI Daniel 1263BYDGOSZCZM30221M 60400:00:2700:32:15.9500:32:43.80+00:16:096:279.3
933KUŹNIAR Melisa 478BYDGOSZCZK20106K 32900:00:5800:32:18.0000:33:16.60+00:16:116:279.3
934KUŹNIAR Patryk 476BYDGOSZCZM20148M 60500:00:5900:32:19.2000:33:18.30+00:16:126:279.3
935ZŁAKOWSKA Sandra 1360WŁOCŁAWEKK20107K 33000:01:0000:32:19.2000:33:19.45+00:16:126:279.3
936ZŁAKOWSKA Amelia 1359WŁOCŁAWEKK1020K 33100:01:0000:32:20.0500:33:20.40+00:16:136:289.3
937NOWAKOWSKA Sylwia 388BYDGOSZCZK4071K 33200:01:1200:32:20.4000:33:33.05+00:16:146:289.3
938GRABOWSKA Ilona 47BYDGOSZCZK30114K 33300:01:0600:32:20.7000:33:27.45+00:16:146:289.3
939RÓŻAŃSKI Kamil 2183GRAVITYBYDGOSZCZM30222M 60600:01:4000:32:22.0000:34:02.15+00:16:156:289.3
940BIERYT Arkadiusz 435POLI-FAX UL. BOCZNA 10BYDGOSZCZM5049M 60700:00:5500:32:22.6000:33:18.55+00:16:166:289.3
941RÓŻAŃSKA Marta 220BYDGOSZCZK30115K 33400:01:3800:32:22.9500:34:01.85+00:16:166:289.3
942GROCHOWALSKI Arkadiusz 1074BYDGOSZCZM40147M 60800:01:4100:32:23.7000:34:05.15+00:16:176:289.3
943MARĆ Robert 1235BYDGOSZCZM40148M 60900:01:2700:32:26.0500:33:53.90+00:16:196:299.2
944GROBELNA Ida 1007BYDGOSZCZK20108K 33500:01:3500:32:26.1500:34:01.70+00:16:196:299.2
945MARĆ Agnieszka 1234BYDGOSZCZK4072K 33600:01:2700:32:26.3500:33:53.90+00:16:206:299.2
946MARĆ Klara 1236BYDGOSZCZK1021K 33700:01:2700:32:26.4500:33:53.75+00:16:206:299.2
947DEMBEK Maciej 284LOS KUMPLOSBYDGOSZCZM20149M 61000:00:4500:32:27.0000:33:12.15+00:16:206:299.2
948ŻMICH Aleksandra 806BYDGOSZCZK30116K 33800:01:1300:32:28.6500:33:41.90+00:16:226:299.2
949NOWOSADKO Przemysław 905BYDGOSZCZM30223M 61100:01:1200:32:28.6500:33:41.55+00:16:226:299.2
950GRZESZAK Sławomir 890ŁABISZYNM20150M 61200:01:1200:32:29.0000:33:41.30+00:16:226:299.2
951KULCZYK Albert 28BYDGOSZCZM20151M 61300:01:4500:32:29.0500:34:14.80+00:16:226:299.2
952BIELUSZEWSKA Mirela 65BYDGOSZCZK30117K 33900:01:3200:32:29.4000:34:01.60+00:16:236:299.2
953MICHTA Iwona 387SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAMUROWANIECK30118K 34000:01:3200:32:29.5500:34:01.90+00:16:236:299.2
954STĘPKOWSKA Izabela 11TEBIBYDGOSZCZK4073K 34100:01:4400:32:31.3000:34:15.95+00:16:256:309.2
955KRZEMIŃSKI Piotr 291BYDGOSZCZM30224M 61400:01:5200:32:33.5500:34:25.55+00:16:276:309.2
956KOSZCZYŃSKA Kinga 275PRUSZCZK30119K 34200:01:5100:32:33.9000:34:25.35+00:16:276:309.2
957ŻEBROWSKI Michał 264BIAŁE BŁOTAM30225M 61500:01:3000:32:34.4000:34:05.25+00:16:286:319.2
958PYTLIŃSKI Paweł 653BYDGOSKIE ŻÓŁWIEOSIELSKOM30226M 61600:00:5400:32:38.0500:33:32.35+00:16:316:319.2
959TWARDOWSKA Katarzyna 827BYDGOSZCZK4074K 34300:01:1600:32:40.7500:33:56.90+00:16:346:329.2
960MAJEWSKI Mirosław 1036OSIELSKOM5050M 61700:00:5700:32:41.1500:33:38.20+00:16:346:329.2
961SUDOŁ Karolina 185BYDGOSZCZK4075K 34400:01:2200:32:41.6000:34:04.55+00:16:356:329.2
962BANASZAK Arleta 1105BYDGOSZCZK4076K 34500:01:1200:32:41.9000:33:54.65+00:16:356:329.2
963SOBACKA Kamila 134GALERIA WHISKYBYDGOSZCZK30120K 34600:01:0900:32:42.7000:33:52.65+00:16:366:329.2
964BUCHOLC Dominika 1155TUCHOLAK185K 34700:00:3600:32:42.9000:33:19.15+00:16:366:329.2
965BARANOWSKA Izabela 448DECATHLON TEAM INOWROCŁAWINOWROCŁAWK5014K 34800:00:3500:32:43.4000:33:19.15+00:16:376:329.2
966GRUBICH Arkadiusz 750NIEMCZM40149M 61800:01:1700:32:43.8000:34:00.95+00:16:376:329.2
967MAGIEROWSKA-GRUBICH Daria 751NIEMCZK30121K 34900:01:1700:32:44.0500:34:01.10+00:16:376:329.2
968GRABSKA Patrycja 846INOWROCŁAWK20109K 35000:00:4300:32:47.7500:33:31.35+00:16:416:339.1
969PLUCIŃSKA-HUK Aleksandra 787PACTUMBYDGOSZCZK4077K 35100:01:3300:32:53.5500:34:26.95+00:16:476:349.1
970ROBAKOWSKI Waldemar 788PACTUMBYDGOSZCZM40150M 61900:01:3300:32:54.0500:34:27.35+00:16:476:349.1
971SZALA Monika 39BYDGOSZCZK30122K 35200:00:5100:32:55.2000:33:46.85+00:16:486:359.1
972NADRAJKOWSKA Joanna 90INOWROCŁAWK30123K 35300:01:2800:32:55.2000:34:23.65+00:16:486:359.1
973TUBISZ Agnieszka 738BYDGOSZCZK30124K 35400:00:5100:32:55.5000:33:47.15+00:16:496:359.1
974KLUGIEWICZ Dorota 758BYDGOSZCZK4078K 35500:01:0800:32:56.4500:34:04.85+00:16:506:359.1
975WOŹNIACKA Beata 407AZYL DLA JEŻYBYDGOSZCZK5015K 35600:01:1800:32:57.6000:34:15.70+00:16:516:359.1
976GROT Monika 21ŁOCHOWOK30125K 35700:01:5900:32:58.4000:34:58.10+00:16:526:359.1
977ŚWIDER Patrycja 143ARMIA CHRYSTUSANOWA WIEŚ WIELKAK20110K 35800:01:3200:32:59.3000:34:31.65+00:16:536:359.1
978PIÓRKOWSKA Anna 331BYDGOSZCZK4079K 35900:00:4700:33:02.3000:33:50.25+00:16:566:369.1
979ZALEWSKA Paulina 797BYDGOSZCZK30126K 36000:01:0900:33:04.9000:34:14.25+00:16:586:379.1
980KONIEC Piotr 466#IRONTATABYDGOSZCZM40151M 62000:01:2700:33:05.2000:34:32.75+00:16:586:379.1
981DUDZIAK Michał 249CPR BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30227M 62100:01:0200:33:05.5000:34:08.15+00:16:596:379.1
982ZELEK Janusz 523BYDGOSZCZM40152M 62200:00:5100:33:06.5500:33:58.40+00:17:006:379.1
983ROGOZIŃSKI Aleksander 1223BYDGOSZCZM30228M 62300:00:5500:33:09.5000:34:05.10+00:17:036:389
984CZERENKIEWICZ Magdalena 465BYDGOSZCZK20111K 36100:01:2700:33:10.3000:34:37.85+00:17:046:389
985ŁADNIAK Bernadeta 1225CZARNOWOK30127K 36200:00:5400:33:10.9000:34:05.50+00:17:046:389
986BOROWICZ Ireneusz 81BYDGOSZCZM30229M 62400:00:5300:33:11.4000:34:05.25+00:17:056:389
987WANKE Marzena 310TORUŃK4080K 36300:01:2500:33:12.3500:34:38.00+00:17:066:389
988GROSZEWSKA Mirela 1130RUNTEAMPRUSZCZPRUSZCZK4081K 36400:01:1300:33:13.8000:34:27.50+00:17:076:389
989KRANC Magdalena 1102BYDGOSZCZK20112K 36500:01:4900:33:14.2000:35:03.20+00:17:076:389
990LEWANDOWSKA Magdalena 626ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZK20113K 36600:01:0600:33:17.7500:34:24.20+00:17:116:399
991NOWAK Anna 78BYDGOSZCZK20114K 36700:00:2900:33:19.6000:33:49.00+00:17:136:409
992NOWAK Mariola 64BYDGOSZCZK4082K 36800:00:2800:33:20.1000:33:48.95+00:17:136:409
993KAWA Marcin 1311BYDGOSZCZM40153M 62500:00:4800:33:25.0000:34:13.95+00:17:186:419
994BOJARSKI Jarosław 619BYDGOSZCZM5051M 62600:00:4800:33:26.2500:34:14.30+00:17:206:419
995TEWS Sebastian 869BYDGOSZCZM40154M 62700:01:0100:33:26.6000:34:28.20+00:17:206:419
996BOJARSKA Bożena 620BYDGOSZCZK4083K 36900:00:4700:33:27.1000:34:14.50+00:17:206:419
997MAJORKOWSKA Anna 1274BYDGOSZCZK4084K 37000:00:3800:33:29.3500:34:07.55+00:17:236:419
998URBANSKI Piotr 1129RUNTEAMPRUSZCZPRUSZCZM40155M 62800:01:1400:33:29.4000:34:44.35+00:17:236:429
999FABIANOWSKA Karolina 1297BYDGOSZCZK30128K 37100:01:0900:33:29.7000:34:39.65+00:17:236:429
1000GÓŹDŹ Hanna 560JAŚ BIEGABYDGOSZCZK605K 37200:00:4400:33:30.0000:34:14.95+00:17:236:429
1001DZBANUSZEK Joanna 1228BYDGOSZCZK20115K 37300:00:2200:33:31.6000:33:54.20+00:17:256:428.9
1002KARDASIŃSKA Marta 740KAMIEŃ KRAJEŃSKIK20116K 37400:01:3400:33:32.3000:35:06.65+00:17:266:428.9
1003GWIZDAŁA Katarzyna 1307GRUCZNOK4085K 37500:00:4400:33:32.9500:34:17.15+00:17:266:428.9
1004KRAJEWSKA Katarzyna 131BYDGOSZCZK30129K 37600:01:2000:33:33.0500:34:53.30+00:17:266:428.9
1005JĘDRYCZKA Dorota 132BYDGOSZCZK30130K 37700:01:2000:33:33.1500:34:53.35+00:17:266:428.9
1006ŻURAWSKA Marta 62BYDGOSZCZK30131K 37800:01:1900:33:33.8000:34:53.20+00:17:276:428.9
1007OSIŃSKA Justyna 129PRZYCHODNIA ROMETBYDGOSZCZK20117K 37900:01:4300:33:39.2500:35:22.75+00:17:336:438.9
1008NUNZEK Agnieszka 860BYDGOSZCZK4086K 38000:02:0400:33:41.8500:35:46.00+00:17:356:448.9
1009RYBKA Aldona 444BIEGINSTALATORA.PLZIELONKAK4087K 38100:02:0400:33:41.9500:35:46.40+00:17:356:448.9
1010WŁODARCZYK Olga 234#TEAMFARFALLARUSZKOWICEK20118K 38200:02:0300:33:42.3500:35:46.20+00:17:366:448.9
1011KOŁC Katarzyna 543POLI-FAX UL. BOCZNA 10BYDGOSZCZK4088K 38300:01:1500:33:44.1000:34:59.85+00:17:376:448.9
1012NOWAKOWSKA Marta 821DEAFBYDGOSZCZK30132K 38400:00:3000:33:47.7000:34:17.75+00:17:416:458.9
1013GORZYCKI Dariusz 455BYDGOSKA SEKCJA KARATE IKO KYOKUSHINKAIKANBYDGOSZCZM40156M 62900:00:0800:33:47.7500:33:55.90+00:17:416:458.9
1014MATUSZEWSKA Monika 587BYDGOSZCZK30133K 38500:01:3900:33:51.9000:35:31.25+00:17:456:468.9
1015CIECHOŃSKA Karina 402BYDGOSCZZK4089K 38600:01:3800:33:52.7000:35:31.15+00:17:466:468.9
1016TOMCZAK Krzysztof 183STRZELEWOM30230M 63000:01:0000:33:56.2500:34:56.55+00:17:506:478.8
1017TOMCZAK Marzena 188STRZELEWOK20119K 38700:00:5900:33:56.6500:34:56.60+00:17:506:478.8
1018MATUSZEWSKI Tomasz 588BYDGOSZCZM30231M 63100:01:3900:33:57.6000:35:36.90+00:17:516:478.8
1019KIERASZEWICZ Daria 1304BYDGOSZCZK30134K 38800:01:3800:33:58.3000:35:36.90+00:17:526:478.8
1020PILECKI Gustaw 561BRZOZA BIEGABYDGO9SZCZM6013M 63200:01:1800:33:58.7000:35:17.25+00:17:526:478.8
1021WALEWSKA Magdalena 1268BYDGOSZCZK30135K 38900:00:3100:34:00.3500:34:31.35+00:17:546:488.8
1022REINKE Joanna 840BYDGOSZCZK30136K 39000:00:5200:34:01.3500:34:53.50+00:17:556:488.8
1023DOBRACKA Anna 56GRUDZIĄDZK20120K 39100:00:4700:34:01.7500:34:49.10+00:17:556:488.8
1024TYBURSKI Maciej 116GRUDZIĄDZM30232M 63300:00:4700:34:01.8000:34:49.30+00:17:556:488.8
1025BIERYT Magdalena 445POLI-FAX UL. BOCZNA 10BYDGOSZCZK20121K 39200:01:1500:34:02.3500:35:17.35+00:17:566:488.8
1026DEMSKI Krzysztof 920BYDGOSZCZM20152M 63400:01:3000:34:03.1000:35:33.80+00:17:566:488.8
1027KOBYLARZ Małgorzata 921BYDGOSZCZK20122K 39300:01:3000:34:03.9000:35:34.15+00:17:576:488.8
1028SZCZESZAK Miłosz 156BYDGOSZCZM40157M 63500:01:4300:34:04.8500:35:48.55+00:17:586:498.8
1029FLOREK Magdalena 67RUNADDICTSBYDGOSZCZK5016K 39400:01:5200:34:10.8500:36:03.65+00:18:046:508.8
1030RASSALSKA Roma 49BYDGOSZCZK4090K 39500:01:2400:34:11.7000:35:36.45+00:18:056:508.8
1031GRABSKA Sylwia 241BYDGOSZCZK20123K 39600:00:4300:34:11.9000:34:55.25+00:18:056:508.8
1032ŻURAWSKI Michał 378RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM40158M 63600:01:3600:34:12.7500:35:49.00+00:18:066:508.8
1033JODŁOWSKA Marta 1094ŁOCHOWICEK1022K 39700:00:3900:34:12.8500:34:52.60+00:18:066:508.8
1034KITOWSKI Andrzej 1070ŁOCHOWOM40159M 63700:00:1500:34:20.0500:34:35.85+00:18:136:528.7
1035RASSALSKA-KAUSA Jola 10BYDGOSZCZK4091K 39800:01:2400:34:23.1500:35:47.65+00:18:166:528.7
1036JAROCH Magdalena 355ZS 19BYDGOSZCZK30137K 39900:01:2300:34:23.5000:35:47.15+00:18:176:528.7
1037STĘPSKA Krystyna 171BYDGOSZCZK4092K 40000:00:4900:34:24.5500:35:14.25+00:18:186:538.7
1038HALAMUS Norbert 915MIROSŁAWIECM30233M 63800:01:3600:34:26.0500:36:02.05+00:18:196:538.7
1039KOSIŃSKA Magdalena 914SOLEC KUJAWSKIK30138K 40100:01:3600:34:26.2500:36:02.25+00:18:206:538.7
1040ANDRZEJCZAK Natalia 818STUDZIENKIK20124K 40200:00:3600:34:26.4500:35:03.30+00:18:206:538.7
1041RESZELA Marta 642BYDGOSZCZK30139K 40300:01:0300:34:30.4500:35:34.40+00:18:246:548.7
1042RESZELA Aleksandra 597BYDGOSZCZK30140K 40400:01:0300:34:31.0500:35:34.60+00:18:246:548.7
1043RUBASZEWSKA Magdalena 393BYDGOSZCZK30141K 40500:01:3500:34:33.5500:36:09.00+00:18:276:548.7
1044JURCZYK Anna 987BYDGOSZCZK4093K 40600:01:4500:34:35.4000:36:20.80+00:18:296:558.7
1045ZELEK Aleksandra 61BYDGOSZCZK4094K 40700:00:5000:34:35.5000:35:26.05+00:18:296:558.7
1046JURCZYK Artur 988BYDGOSZCZM40160M 63900:01:4500:34:35.5000:36:21.15+00:18:296:558.7
1047KORDAS-LEWANDOWSKA Agnieszka 631BYDGOSZCZK30142K 40800:01:3100:34:35.8000:36:07.65+00:18:296:558.7
1048KLABACHA Piotr 381BYDGOSZCZM40161M 64000:00:2700:34:37.9000:35:05.75+00:18:316:558.7
1049ZALEWSKI Łukasz 350BYDGOSZCZM40162M 64100:01:2900:34:42.5000:36:12.30+00:18:366:568.6
1050ZNANIECKI Wojciech 553BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM30234M 64200:01:4300:34:52.2500:36:35.65+00:18:466:588.6
1051ZNANIECKA Dominika 575BYĆ MOŻEBYDGOSZCZK30143K 40900:01:4200:34:52.8500:36:35.75+00:18:466:588.6
1052GÓRAS Sandra 1186GRUDZIĄDZK20125K 41000:00:4900:34:57.7000:35:47.15+00:18:516:598.6
1053GÓRAS Monika 1185GRUDZIĄDZK20126K 41100:00:4900:34:57.7500:35:47.00+00:18:516:598.6
1054LOOSE Michał 1180LOS KUMPLOSBYDGOSZCZM20153M 64300:00:4800:34:58.6000:35:47.25+00:18:526:598.6
1055WIŚNIEWSKA Ewa 394DRZEWIANOWOK5017K 41200:01:0500:34:59.4500:36:05.20+00:18:537:008.6
1056KUCHARSKI Adam 392PODSTOLICEM5052M 64400:01:0500:35:00.0500:36:05.80+00:18:537:008.6
1057KAMIŃSKA Monika 586BYDGOSZCZK30144K 41300:01:2400:35:01.1500:36:25.25+00:18:547:008.6
1058WYPYCH-KLUNDER Katarzyna 1083BYDGOSZCZK30145K 41400:00:3700:35:04.1000:35:41.35+00:18:577:008.6
1059SMOLEŃ Joanna 574BYDGOSZCZK4095K 41500:01:4100:35:04.7500:36:46.35+00:18:587:018.6
1060SENDROWICZ Gaja 365BYDGOSZCZK30146K 41600:01:2200:35:06.9500:36:29.40+00:19:007:018.5
1061GURYN Wiktor 472ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM30235M 64500:01:3900:35:07.5000:36:46.75+00:19:017:018.5
1062PESTKA Anna 1113BYDGOSZCZK30147K 41700:00:2400:35:07.8500:35:32.50+00:19:017:018.5
1063PIEKUŚ Aleksandra 325BYDGOSZCZK30148K 41800:00:5500:35:23.7000:36:18.80+00:19:177:048.5
1064CIEMNY Sylwia 1138BYDGOSZCZK20127K 41900:01:0400:35:25.0000:36:29.90+00:19:187:058.5
1065MALCZEWSKA Mirka 247SPORT FAKTORYBYDGOSZCZK606K 42000:01:3700:35:28.0500:37:05.50+00:19:217:058.5
1066OLECHNOWICZ Aneta 975KOCIAKIBYDGOSZCZK1023K 42100:01:4700:35:28.6000:37:16.25+00:19:227:058.5
1067MARCINIAK Jolanta 317TUCHOLAK4096K 42200:00:4500:35:30.0000:36:15.85+00:19:237:068.5
1068PERS Aleksandra 773BYDGOSZCZK4097K 42300:01:0200:35:30.8500:36:33.70+00:19:247:068.4
1069PERS Łukasz 774BYDGOSZCZM30236M 64600:01:0200:35:31.2000:36:34.00+00:19:247:068.4
1070STACHOWSKA Aleksandra 1121ŚWIECIEK30149K 42400:00:5900:35:32.0500:36:31.20+00:19:257:068.4
1071SAPA Dariusz 798BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM5053M 64700:00:5300:35:33.4000:36:26.80+00:19:277:068.4
1072REMUS Sandra 273BYDGOSZCZK20128K 42500:00:5400:35:33.5000:36:28.30+00:19:277:068.4
1073REMUS Magdalena 277CIELEK30150K 42600:00:5400:35:33.6500:36:28.45+00:19:277:068.4
1074KOCHAŃSKA Anna 1112BYDGOSZCZK30151K 42700:00:2400:35:44.1000:36:08.70+00:19:377:088.4
1075WALKOWIAK Greta 700BYDGOSZCZK5018K 42800:01:0900:35:45.5500:36:55.20+00:19:397:098.4
1076JACKOWIAK Anna 256BYDGOSZCZK607K 42900:00:3200:35:49.7500:36:21.95+00:19:437:098.4
1077KUBOWICZ-KAMIŃSKA Hania 516QBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWANIEMCZK30152K 43000:01:1600:35:50.5500:37:06.95+00:19:447:108.4
1078KAMIŃSKI Jakub 518QBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWANIEMCZM1026M 64800:01:1600:35:50.6500:37:06.95+00:19:447:108.4
1079KUBOWICZ Piotr 636BYDGOSZCZM5054M 64900:01:1500:35:51.9000:37:07.45+00:19:457:108.4
1080CISZEWSKA Daria 932BYDGOSZCZK20129K 43100:01:3600:35:54.4500:37:31.10+00:19:487:118.4
1081PRZYBYSZ Patryk 483ŻOŁĘDOWOM20154M 65000:01:3600:35:54.4500:37:31.30+00:19:487:118.4
1082LUBIŃSKA Patrycja 349BYDGOSZCZK20130K 43200:01:3400:35:55.0000:37:29.70+00:19:487:118.4
1083CICHOCKA Maria 1019CYBERMORSYBYDGOSZCZK608K 43300:01:2100:36:02.4500:37:24.20+00:19:567:128.3
1084ŁANOCH Janusz 695JARUŻYNM5055M 65100:01:1700:36:05.6000:37:23.45+00:19:597:138.3
1085LEDKIEWICZ Grzegorz 696WILCZEM5056M 65200:01:1800:36:09.0000:37:27.30+00:20:027:138.3
1086RÓŻYCKA Jagoda 252BYDGOSZCZK609K 43400:00:5200:36:09.2000:37:02.15+00:20:027:148.3
1087PORA Julia 694BYDGOSZCZK186K 43500:01:1700:36:09.3500:37:26.40+00:20:037:138.3
1088PORA Dariusz 693BYDGOSZCZM5057M 65300:01:1700:36:09.8500:37:27.55+00:20:037:148.3
1089MALATYŃSKA Agnieszka 54TEBIBYDGOSZCZK20131K 43600:01:3700:36:13.1500:37:51.10+00:20:067:148.3
1090PŁOCKA Patrycja 146BYDGOSZCZK30153K 43700:00:3800:36:34.2000:37:12.65+00:20:277:188.2
1091LISOWSKI Mikołaj 573SP 14BYDGOSZCZM1027M 65400:01:4100:36:38.0500:38:19.20+00:20:317:198.2
1092BŁAŻEJEWSKA Anna 1150BYDGOSCZK20132K 43800:01:1200:36:39.5500:37:52.45+00:20:337:208.2
1093LEWANDOWSKI Paweł 74BIEGAMY DLA KORNELKIBYDGOSZCZM30237M 65500:00:2800:36:40.0500:37:08.30+00:20:337:208.2
1094LEWANDOWSKA Sylwia 88BIEGAMY DLA KORNELKIBYDGOSZCZK30154K 43900:00:2800:36:40.3500:37:08.45+00:20:347:208.2
1095LEWANDOWSKA Kornelia 153BIEGAMY DLA KORNELKIBYDGOSZCZK1024K 44000:00:2700:36:40.5000:37:08.10+00:20:347:208.2
1096KORNIK Agata 139BYDGOSZCZK5019K 44100:00:5400:36:41.1500:37:35.80+00:20:347:208.2
1097LIBERA Sabina 344BYDGOSZCZK4098K 44200:01:0400:36:42.4000:37:46.50+00:20:367:208.2
1098KLIMKIEWICZ Elżbieta 855SETOPOOLSBYDGOSZCZK1025K 44300:01:2600:36:45.4000:38:11.45+00:20:397:218.2
1099KONARZEWSKA Hanna 541BYDGOSZCZK1026K 44400:01:1300:36:47.5000:38:01.00+00:20:417:218.2
1100KONARZEWSKA Jolanta 538BYDGOSZCZK4099K 44500:01:1300:36:47.7000:38:01.10+00:20:417:218.2
1101KUBIAK Daria 165ARMIA CHRYSTUSANOWA WIEŚ WIELKAK30155K 44600:01:3100:36:50.9500:38:22.60+00:20:447:228.1
1102KLIMKIEWICZ Maciej 854SETOPOOLSBYDGOSZCZM40163M 65600:01:2500:36:52.6000:38:18.55+00:20:467:228.1
1103ŚCIŚLAK Wojtek 736RYJĄCE KUNYBYDGOSZCZM20155M 65700:01:2300:36:54.5000:38:17.95+00:20:487:228.1
1104KOZŁOWSKA Natalia 1331BYDGOSZCZK30156K 44700:01:3000:37:08.3500:38:39.10+00:21:027:258.1
1105KRZEMIŃSKA Jolanta 1089BYDGOSZCZK30157K 44800:01:5000:37:12.6000:39:02.70+00:21:067:268.1
1106SZTEJKA Damian 375BYDGOSZCZM40164M 65800:01:2600:37:17.5500:38:43.55+00:21:117:278
1107ŁUKOMSKA Kasia 203BYDGOSZCZK20133K 44900:01:2500:37:17.6500:38:43.30+00:21:117:278
1108KLABACHA Katarzyna 377BYDGOSZCZK40100K 45000:00:2700:37:18.2000:37:45.80+00:21:117:278
1109MULLER Bogumiła 702STOWARZYSZENIE SERDUSZKO NA DŁONIBYDGOSZCZK5020K 45100:00:0600:37:20.4000:37:27.25+00:21:147:288
1110OLECHNOWICZ Tomasz 978SMUKAŁA TEAMBYDGOSZCZM40165M 65900:01:4700:37:21.8000:39:09.70+00:21:157:288
1111OLECHNOWICZ Maciej 977KRÓL MACIUŚ 1BYDGOSZCZM1028M 66000:01:4700:37:22.4500:39:09.55+00:21:167:288
1112SUSKA Sylwia 871ŚWINOUJŚCIEK40101K 45200:00:5800:37:32.4000:38:30.90+00:21:267:308
1113JAWORSKA Kalina 625BYDGOSZCZK1027K 45300:01:2200:37:32.9500:38:55.40+00:21:267:308
1114KUŹNIAR Zbigniew 477BYDGOSZCZM5058M 66100:00:5800:37:48.3500:38:47.00+00:21:427:337.9
1115RUDNICKA Karolina 974TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAK30158K 45400:01:3400:37:53.6000:39:27.75+00:21:477:347.9
1116RAKAŁOWICZ Krzysztof 683PLBYDGOSZCZM40166M 66200:00:2900:38:21.8500:38:50.95+00:22:157:407.8
1117KONARZEWSKI Arkadiusz 539BYDGOSZCZM40167M 66300:01:1300:38:26.6500:39:40.05+00:22:207:417.8
1118RAKAŁOWICZ Jakub 685PLBYDGOSZCZM1029M 66400:00:2900:39:11.5000:39:40.65+00:23:057:507.7
1119GRZESZAK Patrycja 889BYDGOSZCZK20134K 45500:01:1200:39:15.3500:40:27.75+00:23:097:517.6
1120KOŁC Jessica 629POLI-FAX UL. BOCZNA 10BYDGOSZCZK1028K 45600:01:1500:39:16.7500:40:31.85+00:23:107:517.6
1121CZYŻYCKA Beata 1257BYDGOSZCZK40102K 45700:01:1100:39:24.4000:40:36.15+00:23:187:537.6
1122WASIELEWSKA-KASZUBOWSKA Julietta 769BYDGOSZCZK20135K 45800:00:5600:39:26.9000:40:23.75+00:23:207:537.6
1123BIERYT Joanna 439POLI-FAX UL. BOCZNA 10BYDGOSZCZK5021K 45900:01:1500:39:53.5500:41:08.65+00:23:477:587.5
1124KOŁECKI Mateusz 1362BYDGOSZCZM20156M 66500:00:1000:40:45.2000:40:55.70+00:24:388:097.4
1125ORLIŃSKI Andrzej 1008BYDGOSZCZM40168M 66600:01:3300:40:46.3000:42:20.15+00:24:408:097.4
1126ORLIŃSKI Mateusz 1009BYDGOSZCZM1030M 66700:01:3400:40:59.3000:42:33.30+00:24:538:117.3
1127LESINSKA Danuta 1165BYDGOSZCZK5022K 46000:00:5500:41:42.2500:42:37.85+00:25:368:207.2
1128TOMCZAK Anna 916LISI OGONK1029K 46100:01:2400:42:08.9000:43:33.25+00:26:028:257.1
1129ZABOROWSKI Marek 654BYDGOSZCZM1031M 66800:00:4300:43:31.5500:44:14.85+00:27:258:426.9
1130PAWELCZAK - ZABOROWSKA Joanna 651BYDGOSZCZK40103K 46200:00:4300:43:31.9500:44:14.95+00:27:258:426.9
KONARZEWSKI Piotr 540BYDGOSZCZM10DNF DNF DNF--
KRUCZKOWSKI Marek 800BYDGOSZCZM30DNF DNF DNF--
WIECZOREK Marcin 533BYDGOSZCZM30DNF DNF DNF--
BILKIEWICZ Anna Maria 528#B3KBYDGOSZCZK40DNF DNF DNF--
DOMERADZKA Jagoda 805BYDGOSZCZK20DNF DNF DNF--
Znaleziono 1135 wynik(ów)