BYDGOSZCZ JUMP & RUN CLASSIC
Organizator : Akademia Rozrywki Iwona Sierotko
Data : 2021-08-28
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 185
Wystartowało : 179
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 179
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | Fala 1 | Fala 2 | Fala 3 | Fala 4
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MFalaCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1CHOJNICKI Damian 420BORNTORUN-CHOJNICKI TEAMFala 11M 1100:21:30.80 4:1814,0
2SKIBSKI Maciej 480ŚWIECIEFala 12M 2100:22:00.60+00:00:294:2413,6
3WIŚNIEWSKI Krzysztof 565INOWROCŁAWFala 31M 3300:28:18.20+00:06:475:3910,6
4LACKOWSKI Piotr 516BYDGOSZCZFala 21M 4200:28:21.55+00:06:505:4010,6
5HAŃSKA Izabela 577INOWROCŁAWFala 41K 1400:29:55.65+00:08:245:5910,0
6KUBIŃSKA Klaudyna 448BYDGOSZCZFala 13K 2100:31:15.75+00:09:446:159,6
7STUCKA Dorota 479ŚWIECIEFala 14K 3100:31:45.00+00:10:146:219,4
8MATYSIAK Przemysław 530Fala 32M 5300:32:31.65+00:11:006:309,2
9LAMENTA Dawid 515BYDGOSZCZFala 15M 6100:33:18.70+00:11:476:399,0
10SAK Joanna 432INOWROCŁAWFala 16K 4100:33:48.95+00:12:186:458,9
11GIERMAZIŃSKI Marcin 566INOWROCŁAWFala 33M 7300:33:50.45+00:12:196:468,9
12SZKUDLAREK Marcin 567STRZELNOFala 34M 8300:33:51.00+00:12:206:468,9
13CICHY Sebastian 481STREET WORKOUT ŚWIECIEŚWIECIEFala 17M 9100:34:13.50+00:12:426:508,8
14BIEGAŁA Agnieszka 402INOWROCŁAWFala 18K 5100:34:35.70+00:13:046:558,7
15KUCZORA Kamil 405Fala 19M 10100:35:18.55+00:13:477:038,5
16KORNACKI Radosław 568INOWROCŁAWFala 35M 11300:35:21.35+00:13:507:048,5
17TALAR Cezary 415BYDGOSZCZFala 110M 12100:35:26.80+00:13:567:058,5
18KACHAL Wojciech 531BYDGOSZCZFala 36M 13300:35:38.70+00:14:077:078,4
19BAKALARZ Adam 562DARŁOWOFala 37M 14300:36:38.40+00:15:077:198,2
20BAKALARZ Katarzyna 563DARŁOWOFala 38K 6300:36:38.70+00:15:077:198,2
21BOM Dawid 513DZIKI WSCHÓDBYDGOSZCZFala 111M 15100:36:45.70+00:15:147:218,2
22ŻARLIŃSKA Olga 523BYDGOSZCZFala 22K 7200:36:55.90+00:15:257:238,1
23MISZCZUK Małgorzata 522SZCZECINFala 23K 8200:36:59.10+00:15:287:238,1
24BONK Dawid 422BYDGOSZCZFala 112M 16100:37:22.55+00:15:517:288,0
25LAMAŃCZYK Mateusz 512BYDGOSZCZFala 113M 17100:37:51.50+00:16:207:347,9
26LACKOWSKI Maciej 507Fala 24M 18200:38:02.05+00:16:317:367,9
27MĄKA Michał 466BYDGOSZCZFala 114M 19100:38:26.95+00:16:567:417,8
28LATON Łukasz 491CHEŁMNOFala 115M 20100:38:30.85+00:17:007:427,8
29DOALSKA Marcelina 521BYDGOSZCZFala 25K 9200:38:32.70+00:17:017:427,8
30WITKOWSKI Jakub 520SZUBINFala 26M 21200:38:32.95+00:17:027:427,8
31JAKUBOWSKA Urszula 436Fala 116K 10100:38:38.70+00:17:077:437,8
32ZAWADA Weronika 485TORUŃFala 117K 11100:38:46.55+00:17:157:457,7
33MICHALCZYK Szymon 581INOWROCŁAWFala 42M 22400:39:18.50+00:17:477:517,6
34KLAWIŃSKI Piotr 514BYDGOSZCZFala 118M 23100:39:46.75+00:18:157:577,5
35WOSZCZYK Agnieszka 503BYDGOSZCZFala 27K 12200:39:49.75+00:18:187:577,5
36KOLOMOYETS Alina 418BYDGOSZCZFala 119K 13100:40:05.10+00:18:348:017,5
37WILMA Paweł 446BYDGOSZCZFala 120M 24100:40:07.00+00:18:368:017,5
38ZANADETSKY Viktor 493BYDGOSZCZFala 121M 25100:40:14.15+00:18:438:027,5
39MAZUR Dawid 511ŚWIECIEFala 122M 26100:40:18.90+00:18:488:037,4
40ŁUCZAJ Anna 510ŚWIECIEFala 123K 14100:40:19.00+00:18:488:037,4
41CISOŃ Andrzej 585ŻOŁĘDOWOFala 43M 27400:40:28.70+00:18:578:057,4
42CISOŃ Jakub 582STRZAŁKOWOFala 44M 28400:40:29.25+00:18:588:057,4
43CISOŃ Michał 584GDAŃSKFala 45M 29400:40:29.45+00:18:588:057,4
44CISOŃ Kinga 583ŻOŁĘDOWOFala 46K 15400:40:52.00+00:19:218:107,3
45KORZENIOWSKA Agnieszka 401Fala 124K 16100:40:56.10+00:19:258:117,3
46GRACZYK Daria 546INOWROCŁAWFala 39K 17300:41:14.35+00:19:438:147,3
47CIEŚLAKIEWICZ Justyna 488POZNAŃFala 28K 18200:41:19.25+00:19:488:157,3
48LACKOWSKA Aleksandra 506Fala 29K 19200:41:19.65+00:19:488:157,3
49CIESIELSKA Hanna 417Fala 125K 20100:41:52.35+00:20:218:227,2
50KRYŚ Joanna 431POZNAŃFala 126K 21100:42:15.60+00:20:448:277,1
51JANOWSKI Jakub 413GDAŃSKFala 127M 30100:42:28.85+00:20:588:297,1
52HAJDER Patryk 490ŚWIECIEFala 128M 31100:42:29.10+00:20:588:297,1
53BUROL Przemysław 578INOWROCŁAWFala 47M 32400:42:32.50+00:21:018:307,1
54MATWIJ Paulina 489WIĄGFala 129K 22100:42:33.20+00:21:028:307,1
55PIĄTKOWSKI Mateusz 463BYDGOSZCZFala 130M 33100:42:55.00+00:21:248:357,0
56WOJER Marita 502ŚLFala 210K 23200:43:02.60+00:21:318:367,0
57ROMEL Anastazja 501Fala 211K 24200:43:08.25+00:21:378:377,0
58BORZKIEWICZ Jakub 465BYDGOSZCZFala 131M 34100:43:40.50+00:22:098:446,9
59NOWAKOWSKI Grzegorz 539BYDGOSZCZFala 310M 35300:43:57.40+00:22:268:476,8
60TOMASZEWSKA Agnieszka 544BYDGOSZCZFala 311K 25300:43:59.15+00:22:288:476,8
61ZIELIŃSKA Agnieszka 504RUNNING STARSBYDGOSZCZFala 212K 26200:44:03.10+00:22:328:486,8
62KUBIAK Filip 551BYDGOSZCZFala 312M 36300:44:16.90+00:22:468:516,8
63GOREL Magdalena 536Fala 313K 27300:44:20.40+00:22:498:526,8
64KUBACKA Edyta 527GNIEZNOFala 314K 28300:45:20.70+00:23:499:046,6
65JASIŃSKA Dorota 526WRZEŚNIAFala 315K 29300:45:21.00+00:23:509:046,6
66NAWROT Mariusz 529Fala 316M 37300:45:21.05+00:23:509:046,6
67SMIDOWICZ Sławomir 525STRZAŁKOWOFala 317M 38300:45:21.10+00:23:509:046,6
68ŁOPATKA Bartłomiej 528WRZEŚNIAFala 318M 39300:45:21.20+00:23:509:046,6
69DZIEDZIC Magdalena 442BYDGOSZCZFala 132K 30100:47:12.75+00:25:419:266,4
70PATYK Tomasz 416BYDGOSZCZFala 133M 40100:47:13.25+00:25:429:266,4
71JANAS Aleksandra 443ZIELONKAFala 134K 31100:47:13.35+00:25:429:266,4
72JANAS Łukasz 428ZIELONKAFala 135M 41100:47:15.50+00:25:449:276,3
73WIŚNIEWSKI Zbigniew 569INOWROCŁAWFala 319M 42300:47:37.90+00:26:079:316,3
74GIZA Maciej 424BYDGOSZCZFala 136M 43100:47:39.00+00:26:089:316,3
75GIZA Natalia 487BYDGOSZCZFala 137K 32100:47:39.50+00:26:089:316,3
76OKULICZ Anita 452MUDFOXESBYDGOSZCZFala 138K 33100:48:01.55+00:26:309:366,2
77BRAGIEL Jakub 469BYDGOSZCZFala 139M 44100:48:06.25+00:26:359:376,2
78ŻURAWSKA Magdalena 505BYDGOSZCZFala 213K 34200:48:27.70+00:26:569:416,2
79NAGORZYSKI Arkadiusz 453BYDGOSZCZFala 140M 45100:49:03.20+00:27:329:486,1
80NAGORZYSKA Sylwia 454BYDGOSZCZFala 141K 35100:49:03.75+00:27:329:486,1
81PUDLEWSKA Paulina 404CHEŁMŻAFala 142K 36100:49:04.05+00:27:339:486,1
82KELER Krzysztof 433INOWROCŁAWFala 143M 46100:49:18.35+00:27:479:516,1
83KOMOROWSKA-TRACZ Iga 547SEROCKFala 320K 37300:49:43.70+00:28:129:566,0
84SZEWS-SZYDŁOWSKA Wiktoria 548BYDGOSZCZFala 321K 38300:49:43.75+00:28:129:566,0
85NAWROTEK Izabela 558GOLEŃSKFala 322K 39300:49:58.60+00:28:279:596,0
85SZULC-TRAWIŃSKA Katarzyna 559SOLEC KUJAWSKIFala 322K 39300:49:58.60+00:28:279:596,0
87CIŻMIAN Katarzyna 429BRODNICAFala 144K 41100:50:16.40+00:28:4510:036,0
88KOWALSKA Monika 430BRODNICAFala 145K 42100:50:16.75+00:28:4510:036,0
89ZABEL Radosław 494BYDGOSZCZFala 214M 47200:50:56.00+00:29:2510:115,9
90MODLIŃSKI Sławomir 434Fala 146M 48100:50:59.50+00:29:2810:115,9
91ZIELEWSKA Wioletta 468BYDGOSZCZFala 147K 43100:51:26.50+00:29:5510:175,8
92GRZESIAK Łukasz 482ŚWIECIEFala 148M 49100:51:35.95+00:30:0510:195,8
93CHMARYŃSKI Daniel 486STREET WORKOUT ŚWIECIEŚWIECIEFala 149M 50100:51:41.40+00:30:1010:205,8
94NOCZULSKA Magdalena 570BYDGOSZCZFala 324K 44300:51:46.05+00:30:1510:215,8
95MAŁAK Bartosz 571BYDGOSZCZFala 325M 51300:51:46.15+00:30:1510:215,8
96MARZKO Agnieszka 483ŚWIECIEFala 150K 45100:51:49.30+00:30:1810:215,8
97RYSZEWSKI Szymon 478BYDGOSZCZFala 151M 52100:51:57.95+00:30:2710:235,8
98SKÓRCZEWSKI Daniel 575BYDGOSZCZFala 48M 53400:52:10.10+00:30:3910:265,8
99FRĄC Patryk 576BYDGOSZCZFala 49M 54400:52:10.55+00:30:3910:265,8
100SOKOŁOWSKI Mateusz 573BYDGOSZCZFala 410M 55400:52:10.85+00:30:4010:265,8
101WILMA Patrycja 406BYDGOSZCZFala 152K 46100:52:22.40+00:30:5110:285,7
102ZIELIŃSKI Krzysztof 497BYDGOSZCZFala 215M 56200:52:47.85+00:31:1710:335,7
103KOZŁOWSKI Piotr 555BYDGOSZCZFala 326M 57300:52:50.75+00:31:1910:345,7
104KOZŁOWSKI Jacek 554BYDGOSZCZFala 327M 58300:52:52.75+00:31:2110:345,7
105WALEWSKI Andrzej 435INOWROCŁAWFala 153M 59100:52:54.75+00:31:2310:345,7
106GORUL Artur 535Fala 328M 60300:53:18.80+00:31:4810:395,6
107PRZYBYLSKI Łukasz 560GOWARZEWOFala 329M 61300:53:19.90+00:31:4910:395,6
108PRZYBYLSKA Dominika 561GOWARZEWOFala 330K 47300:53:20.55+00:31:4910:405,6
109BORAKI Robert 445BYDGOSZCZFala 154M 62100:53:30.60+00:31:5910:425,6
110CHRIN Agata 444BYDGOSZCZFala 155K 48100:53:43.50+00:32:1210:445,6
111WILIŃSKA Monika 579INOWROCŁAWFala 411K 49400:54:10.20+00:32:3910:505,5
112SYNAKIEWICZ Karol 557Fala 331M 63300:54:15.75+00:32:4410:515,5
113KOZŁOWSKA Kornelia 556BYDGOSZCZFala 332K 50300:54:15.95+00:32:4510:515,5
114WASILUK Tomasz 519BYDGOSZCZFala 216M 64200:54:29.85+00:32:5910:535,5
115KWASIK Marlena 524SOLEC KUJAWSKIFala 217K 51200:54:30.25+00:32:5910:545,5
116SOBIERALSKA Sandra 403CHEŁMŻAFala 156K 52100:54:42.25+00:33:1110:565,5
117GRACZYK Mateusz 552INOWROCŁAWFala 333M 65300:54:53.00+00:33:2210:585,5
118BIELEWSKI Kamil 553Fala 334M 66300:54:53.35+00:33:2210:585,5
119GRACZYK Marta 550INOWROCŁAWFala 335K 53300:54:53.40+00:33:2210:585,5
120ZIWCIA-BIELAWSKA Dominika 549Fala 336K 54300:54:53.80+00:33:2310:585,5
121PÓŁTORAK Szymon 426POZNAŃFala 157M 67100:55:28.10+00:33:5711:055,4
122TOKARZ Mateusz 407POZNAŃFala 158M 68100:55:28.20+00:33:5711:055,4
123NOWIŃSKI Jarosław 447BYDGOSZCZFala 159M 69100:55:31.25+00:34:0011:065,4
124FRELIK Julia 461TORUŃFala 160K 55100:55:35.00+00:34:0411:075,4
125WALEWICZ Piotr 509BYDGOSZCZFala 218M 70200:55:50.35+00:34:1911:105,4
126WALEWICZ Mirela 508BYDGOSZCZFala 219K 56200:55:50.55+00:34:1911:105,4
127BOCIAN Sandra 419CHEŁMŻAFala 161K 57100:56:20.20+00:34:4911:165,3
128MARCINIAK Katarzyna 464BYDGOSZCZFala 162K 58100:56:21.85+00:34:5111:165,3
129MARCINIAK Paweł 408BYDGOSZCZFala 163M 71100:56:22.80+00:34:5211:165,3
130IWICKA-EMPEL Monika 540DEAFBYDGOSZCZFala 337K 59300:57:38.95+00:36:0811:315,2
131KERNER Dorota 537GRUDZIĄDZFala 338K 60300:57:40.25+00:36:0911:325,2
132EMPOL Robert 543BYDGOSZCZFala 339M 72300:57:40.90+00:36:1011:325,2
133DAMSKA Monika 412CIOCIEFala 164K 61100:57:57.15+00:36:2611:355,2
134KRĘŻEL Kamila 440TASW TORUŃSILNOFala 165K 62100:58:14.75+00:36:4311:385,2
135BUBSTARSKA Anita 441TASW TORUŃTORUŃFala 166K 63100:58:15.10+00:36:4411:395,2
136GIZIELSKA Joanna 437TORUŃFala 167K 64100:58:15.20+00:36:4411:395,2
137RUTKOWSKA Karolina 438TASW TORUŃTORUŃFala 168K 65100:58:15.65+00:36:4411:395,2
138TRZECIAK Marika 439TORUŃFala 169K 66100:58:15.90+00:36:4511:395,2
139ANDRYSZAK Kamil 580INOWROCŁAWFala 412M 73400:58:18.15+00:36:4711:395,1
140MUMIN Marcin 423BYDGOSZCZFala 170M 74100:59:38.60+00:38:0711:555,0
141TOMASZEWSKI Tomasz 564DEAFBYDGOSZCZFala 340M 75300:59:41.75+00:38:1011:565,0
142BRONIKOWSKA Anna 545Fala 341K 67300:59:42.95+00:38:1211:565,0
143KOBYLARZ Aleksandra 534TORUŃFala 342K 68300:59:52.65+00:38:2111:585,0
144NOWACKA Katarzyna 456MUDFOXESBYDGOSZCZFala 171K 69101:00:00.45+00:38:2912:005,0
145WALENTYN Katarzyna 532TORUŃFala 343K 70301:00:04.05+00:38:3312:005,0
146KOZŁOWSKI Krzysztof 533TORUŃFala 344M 76301:00:04.15+00:38:3312:005,0
147KOSTOŃSKA Kinga 459BYDGOSZCZFala 172K 71101:00:14.05+00:38:4312:025,0
147GRYTA Karol 462Fala 172M 77101:00:14.05+00:38:4312:025,0
147STEINBOR Krzysztof 460BYDGOSZCZFala 172M 77101:00:14.05+00:38:4312:025,0
150GOZIŃSKA Oliwia 458BYDGOSZCZFala 175K 72101:00:14.10+00:38:4312:025,0
151ZUIKOWSKA Pamela 449BYDGOSZCZFala 176K 73101:00:14.20+00:38:4312:025,0
151STRZELSKI Jarosław 484BYDGOSZCZFala 176M 79101:00:14.20+00:38:4312:025,0
153KASPRZAK Paweł 457BŁOTNE GOŚCIEFala 178M 80101:00:14.30+00:38:4312:025,0
154JANICKI Robert 518BYDGOSZCZFala 179M 81101:00:14.60+00:38:4312:025,0
155STRZELIŃSKA Marta 411BŁOTNE GUŹCEBYDGOSZCZFala 180K 74101:00:14.70+00:38:4312:025,0
156PILUTKA Martyna 517GRAŻYNA I JANUSZBYDGOSZCZFala 181K 75101:00:14.90+00:38:4412:025,0
157PAŁASZYŃSKA Beata 450MUDFOXESBYDGOSZCZFala 182K 76101:00:35.90+00:39:0512:075,0
158OLSZEWSKA Iwona 473BYDGOSZCZFala 183K 77101:00:36.25+00:39:0512:075,0
159BORKOWSKA Magdalena 476BYDGOSZCZFala 184K 78101:00:37.10+00:39:0612:074,9
160RUTKOWSKA Daria 474BYDGOSZCZFala 185K 79101:00:37.55+00:39:0612:074,9
161WESOŁOWSKA Dorota 471BYDGOSZCZFala 186K 80101:00:37.70+00:39:0612:074,9
162SROKA Beata 475BYDGOSZCZFala 187K 81101:00:37.75+00:39:0612:074,9
163GAJEK Kasia 409BYDGOSZCZFala 188K 82101:00:37.85+00:39:0712:074,9
163MURAWSKA Magdalena 477BYDGOSZCZFala 188K 82101:00:37.85+00:39:0712:074,9
165STOSIK Karolina 472BYDGOSZCZFala 190K 84101:00:38.10+00:39:0712:074,9
166PŁOMICHOWSKA Marta 470BYDGOSZCZFala 191K 85101:00:38.35+00:39:0712:074,9
167KROKOWSKA Dorota 538DEAFBYDGOSZCZFala 345K 86301:01:30.35+00:39:5912:184,9
167NOWAKOWSKA Marta 541BYDGOSZCZFala 345K 86301:01:30.35+00:39:5912:184,9
169TOMCZYK Kamila 467BYDGOSZCZFala 192K 88101:01:38.30+00:40:0712:194,9
170OLESIUK Monika 455MUDFOXESBYDGOSZCZFala 193K 89101:01:38.55+00:40:0712:194,9
171ŻMIJEWSKA Agata 572BYDGOSZCZFala 413K 90401:03:15.20+00:41:4412:394,7
172JASTRZĘBSKA Natalia 574BYDGOSZCZFala 414K 91401:03:17.00+00:41:4612:394,7
173KŁODOWSKA Angelika 542BYDGOSZCZFala 347K 92301:05:46.50+00:44:1513:094,6
174TYGIEL Jakub 492Fala 194M 82101:12:41.35+00:51:1014:324,1
175PAŁECKI Adam 498INOWROCŁAWFala 220M 83201:17:08.00+00:55:3715:253,9
176ZIELIŃSKA Marta 496STOWARZYSZENIE KRWIODAWCÓW FARAINOWROCŁAWFala 221K 93201:17:08.30+00:55:3715:253,9
177BRZÓZKA Maciej 495MYSŁOWICEFala 195M 84101:17:45.70+00:56:1415:333,9
178CIABAŃSKI Jacek 499INOWROCŁAWFala 222M 85201:18:39.50+00:57:0815:433,8
179KOPAŃSKA Agnieszka 500INOWROCŁAWFala 223K 94201:18:39.90+00:57:0915:433,8
Znaleziono 179 wynik(ów)