COROS CERGOWA UPHILL
Łemkowyna Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2021-10-23
Miejsce : Komańcza
Dystans : 2.6 km
Zgłoszonych : 700
Wystartowało : 590
Nie ukończyło : 548
Ukończyło : 42
Na trasie : 544
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | 100 km | 150 km | 70 km
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
2.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KOBOS Tomasz 1002Metoda FeldenkraisaKRAKÓWOpen M1M 12021-10-23 07:52:3800:19:56.00 7:407,8
2SZUMLIŃSKI Piotr 1004ATTIQ TEAMKRAKÓW/KUNÓWOpen M2M 22021-10-23 07:52:4000:21:55.00+00:01:598:257,1
3OTEVREL Vit 1010Columbia MontrailCELADNAOpen M3M 32021-10-23 07:52:3400:21:56.00+00:02:008:267,1
4HETMAN Radosław 1006Grupa NomaxJAWORZNOOpen M4M 42021-10-23 07:52:3700:22:04.00+00:02:088:297,1
5POPŁAWSKI Jan 1187WARSZAWAOpen M5M 52021-10-23 07:55:1000:23:29.00+00:03:339:016,6
6KALISZUK Szymon 1260KROŚCIENKO WYŻNEOpen M6M 62021-10-23 08:05:4200:26:03.00+00:06:0710:016,0
7NAPIERAŁA Tomasz 1160SUCHY LASOpen M7M 72021-10-23 08:10:5100:30:22.00+00:10:2611:405,1
8WINIARSKI Krystian 1241Biegam w RzeszowieRZESZÓWOpen M8M 82021-10-23 08:11:4400:30:25.00+00:10:2911:415,1
9PANEK Damian 1171MUKS Jedlicze/Raffles Europejski WarsawWARSZAWAOpen M9M 92021-10-23 08:14:2600:30:40.00+00:10:4411:475,1
10GABRYEL Piotr 1059TUCZNOOpen M10M 102021-10-23 08:20:3700:31:18.00+00:11:2212:025,0
11KASPERKIEWICZ Maja 1009WARSZAWAOpen K1K 12021-10-23 08:15:0200:32:54.00+00:12:5812:394,7
12SZCZEPAŃSKA Edyta 1225KRAKÓWOpen K2K 22021-10-23 08:12:0500:33:07.00+00:13:1112:444,7
13SOJKOWSKI Piotr 12164FUN Triathlon / Najmowicz TriathlonWARSZAWAOpen M11M 112021-10-23 08:18:3600:33:39.00+00:13:4312:564,6
14MAZURKIEWICZ Jolanta 1145Bychawa RunnersBYCHAWAOpen K3K 32021-10-23 08:18:2100:34:30.00+00:14:3413:164,5
15TUSZYŃSKI Zygmunt 637PGE RUN ObrótRZESZÓWOpen M12M 122021-10-23 14:52:4900:34:33.00+00:14:3713:174,5
16ZIMNY Tomasz 1253SZCZECINOpen M13M 132021-10-23 08:10:1800:34:42.00+00:14:4613:204,5
17BOBINSKA Marta 1027WARSZAWAOpen K4K 42021-10-23 08:20:4300:34:43.00+00:14:4713:214,5
18NAPIONTEK Maria 1161WARSZAWAOpen K5K 52021-10-23 08:17:1700:34:52.00+00:14:5613:244,5
19KOBYŁKA Rafał 1107WARSZAWAOpen M14M 142021-10-23 08:22:4000:35:08.00+00:15:1213:304,4
20ČERNOCKÝ Jan 37MECHENICEOpen M15M 152021-10-23 14:49:5500:35:46.00+00:15:5013:454,4
21DARSKI Rafał 1052RecamiereWARSZAWAOpen M16M 162021-10-23 08:16:4300:35:59.00+00:16:0313:504,3
22KAZUBOWSKA Ola 1102GORZÓW WLKP.Open K6K 62021-10-23 08:15:3000:37:03.00+00:17:0714:154,2
23JANOWSKI Mariusz 88Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZOpen M17M 172021-10-23 14:37:5300:37:43.00+00:17:4714:304,1
24KOBIERSKI Piotr 506UKA Ultras RunnersWARSZAWAOpen M18M 182021-10-23 15:54:5400:38:05.00+00:18:0914:384,1
25KOŁCZ Sara 1109RZESZÓWOpen K7K 72021-10-23 08:22:1900:38:36.00+00:18:4014:504,0
26MYSZKOWSKI Paweł 1157Splendor i ChwałaWARSZAWAOpen M19M 192021-10-23 08:21:1500:39:14.00+00:19:1815:054,0
27SOBCZAK Henryk 279NOWY TARGOpen M20M 202021-10-23 12:19:2700:39:28.00+00:19:3215:104,0
28PAWŁOWICZ Dorota 1173WARSZAWAOpen K8K 82021-10-23 08:30:4900:39:40.00+00:19:4415:153,9
29KONOPKA Bartosz 111BiegamBoLubieKRAKÓWOpen M21M 212021-10-23 15:40:4600:41:44.00+00:21:4816:033,7
30WALCZAK Maciej 249QUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAMPOZNAŃOpen M22M 222021-10-23 14:50:5000:43:09.00+00:23:1316:353,6
31PISKORSKI Krzysztof 606WARSZAWAOpen M23M 232021-10-23 18:44:2900:43:43.00+00:23:4716:483,6
32MANIURA Adam 1144BYTOMOpen M24M 242021-10-23 08:34:2900:44:44.00+00:24:4817:123,5
33KROK Jacek 124Ultrasy!LUBARTÓWOpen M25M 252021-10-23 18:40:3900:44:59.00+00:25:0317:183,5
34TURLEJ Wojciech 238ŚRODA ŚLĄSKAOpen M26M 262021-10-23 17:05:5900:45:03.00+00:25:0717:193,5
35SOPOTNICKI Wojciech 210KUNICEOpen M27M 272021-10-23 17:06:0100:45:44.00+00:25:4817:353,4
36NOSKI Mariusz 159BIELAWAOpen M28M 282021-10-23 16:35:2900:46:24.00+00:26:2817:503,4
37SUPEŁ Jacek 222niezrzeszonyWROCŁAWOpen M29M 292021-10-23 18:38:3400:46:54.00+00:26:5818:023,3
38SŁAWIŃSKI Patryk 623Akademia Sportu OtwockPOGORZELOpen M30M 302021-10-23 21:02:2800:48:40.00+00:28:4418:433,2
39WILK Łukasz 256Lubeński Cross | lubeniabiega.plLUBENIAOpen M31M 312021-10-23 14:59:0600:49:46.00+00:29:5019:083,1
40CHRZANOWSKI Piotr 39Speleoklub WarszawskiWARSZAWAOpen M32M 322021-10-23 17:10:4600:50:29.00+00:30:3319:253,1
41JANIK Mariusz 86KRAKÓWOpen M33M 332021-10-23 19:12:3400:50:53.00+00:30:5719:343,1
42JESCHKA Jerry 90KASSELOpen M34M 342021-10-23 19:51:1100:56:10.00+00:36:1421:362,8
43KADECKI Marek 92KARGOSZYNOpen M35M 35   
44JACHYMSKI Jacek 1086Akademicki Klub Górski w ŁodziŁÓDŹOpen M36M 36   
45KRUKAR Jakub 561MUENSTEROpen M37M 37   
46ŁUCJANEK Andrzej 136KAJA TeamWARSZAWAOpen M38M 38   
47AID Patryk 1017OBOZY GÓRSKIEWARSZAWAOpen M39M 39   
48LASOTOVÁ Deni 133Tygris i BiedronkaDOLNÍ LOMNÁOpen K9K 9   
49WIETECHA Paweł 640JASŁOOpen M40M 40   
50KAWAŁKO Ryszard 102Wolny RYŚ 8 *LEGNICAOpen M41M 41   
51OBARSKI Norbert 161KIELCEOpen M42M 42   
52SULIGA Paweł 628IBBENBÜRENOpen M43M 43   
53PIEKAROWICZ Piotr 180PRACE DUŻEOpen M44M 44   
54KARWACKI Lukasz 100Piękni młodzieńcyPASEKOpen M45M 45   
55SZYSZKOWSKI Rafal 229OSOWIECOpen M46M 46   
56STASZEWSKI Piotr 212POTASZEOpen M47M 47   
57WSUŁ Monia 266CH10POZNAŃOpen K10K 10   
58KOZIOŁ Kacper 1118KROSNOOpen M48M 48   
59CZAJKOWSKI Paweł 45Wiki&MaksTYCHYOpen M49M 49   
60WOJEWODA Michał 260KazikiWARSZAWAOpen M50M 50   
61CYGAN Lukasz 44Klub Sportowy Hajime / Ambitny AmatorKRAKOWOpen M51M 51   
62KOŁACZ Liliana 106MILANÓWEKOpen K11K 11   
63OSTASZEWSKI Mariusz 598GDAŃSKOpen M52M 52   
64SUCHAN Andrzej 221Endorfiny WadowiceWADOWICEOpen M53M 53   
65KOŁODZIEJSKI Ariel 109OŻARÓW MAZOWIECKIOpen M54M 54   
66ŻURAWSKI Arkadiusz 277-----------Open M55M 55   
67KORCZYŃSKI Daniel 113CTSBLISZCZYCEOpen M56M 56   
68JAKUBIAK Alexander Jakubiak 83MÜNCHENOpen M57M 57   
69KANIA Piotr 95WARSZAWAOpen M58M 58   
70SILSKI Marek 621Atrakcyjne TowarzystwoPOTASZEOpen M59M 59   
71GOŚCIŃSKI Sławomir 73www.ice4med.plDOBRZEŃ MAŁYOpen M60M 60   
72KRÓTKI Stanisław 560KRAKÓWOpen M61M 61   
73KOŁACZ Piotr 107CZOSNÓWOpen M62M 62   
74LEWANDOWSKI Leszek 569Powstańcy z kanapyBRZEZINAOpen M63M 63   
75RĄCZKA Rafał 615JASŁOOpen M64M 64   
76BUTRYN Wojciech 34KRAKÓWOpen M65M 65   
77GRZYBOWSKI Michał 544RADOMOpen M66M 66   
78PRZEPIÓRKA Barbara 193CIESZYNOpen K12K 12   
79SEGIN Marcin 207Sprint ZalewoZALEWOOpen M67M 67   
80PLEŚNIAK Jarosław 182OPOLEOpen M68M 68   
81KUCHMECKI Maciej 562POZNAŃOpen M69M 69   
82TOMALSKI Marcin 235KLESZCZÓWOpen M70M 70   
83MATYSSEK Karol 1012KS KandaharKATOWICEOpen M71M 712021-10-23 07:52:47   
84GUTT Piotr 1259PORONINOpen M72M 722021-10-23 07:53:13   
85SIERADZKI Krzysztof 1207Przedwojewski TeamWARSZAWAOpen M73M 732021-10-23 07:53:24   
86SZCZEPANIAK Witold 1008OSTRÓW WIELKOPOLSKIOpen M74M 742021-10-23 07:55:46   
87BADOWSKI Aleksander 1014Marcin Świerc TEAMWARSZAWAOpen M75M 752021-10-23 07:55:56   
88LASOTA Robert 11337RZESZOWOpen M76M 762021-10-23 07:56:25   
89PIĄTKOWSKI Przemysław 1178KARNINOpen M77M 772021-10-23 07:57:02   
90SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 1226WARSZAWAOpen M78M 782021-10-23 07:57:05   
91FRANKOWSKI Michal 1013KRAKÓWOpen M79M 792021-10-23 07:57:17   
92CZYRNIA Martin 1050Mafia Team LubliniecDOBRODZIEŃOpen M80M 802021-10-23 08:00:46   
93KULICKI Łukasz 1131faron-sport.plOLSZTYNOpen M81M 812021-10-23 08:02:03   
94ZBORUCKI Jan 1250Latajacy Cyrk / PMTKRAKOWOpen M82M 822021-10-23 08:03:08   
95DYGACZ Agnieszka 100142k Pro TeamCHORZÓWOpen K13K 132021-10-23 08:03:16   
96JEZIERSKI Michał 1095PRUSZKÓWOpen M83M 832021-10-23 08:03:36   
97FRANCUZ Konrad 1058Vege RunnersMOGILANYOpen M84M 842021-10-23 08:04:23   
98MISZTAL Kamil 1149GLIWICEOpen M85M 852021-10-23 08:04:45   
99CZERNIK Judyta 100542K Pro TeamZABRZEOpen K14K 142021-10-23 08:04:51   
100KARDASZ Franciszek 1098JAWORZNOOpen M86M 862021-10-23 08:04:54   
101KRUKAR Wojtek 1122RYMANÓW ZDRÓJOpen M87M 872021-10-23 08:05:20   
102NIEZGÓDKA Tomasz 1164Załoga GórskaWROCŁAWOpen M88M 882021-10-23 08:05:26   
103CARUK Damian 1039CHRZĄSZCZEWOOpen M89M 892021-10-23 08:05:29   
104BORUSZEWSKA Beata 1033Bartosz Gorczyca TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen K15K 152021-10-23 08:05:36   
105BOROWCZYK Jacek 1031ANTEK TEAMTOMASZÓW MAZ.Open M90M 902021-10-23 08:05:49   
106KOVÁCS István 1115Team Tri-Trend SEBUDAPESTOpen M91M 912021-10-23 08:05:53   
107GAWLIK Marcin 1063Gonię 'Miszcza' - MKS SiechniceSIECHNICEOpen M92M 922021-10-23 08:05:57   
108PĘCHERZEWSKI Norbert 1177RYKOWISKO TEAMBOROWICZKI - PIEŃKIOpen M93M 932021-10-23 08:06:01   
109KESLER Anna 1003STARE LUBIEJEWOOpen K16K 162021-10-23 08:06:03   
110PAŻUCHA Wojciech 1174LUSÓWKOOpen M94M 942021-10-23 08:06:09   
111KRZYŻOWSKI Maciej 1124TYCHYOpen M95M 952021-10-23 08:07:28   
112JADZIEWICZ Jakub 1087WARSZAWAOpen M96M 962021-10-23 08:07:31   
113DADEJ Grzegorz 1051B3T Brzyski Tri TeamKRAKÓWOpen M97M 972021-10-23 08:07:38   
114JAREMA Marek 1093KRAKÓWOpen M98M 982021-10-23 08:07:44   
115KOBAK Marcin 1106CZARNAOpen M99M 992021-10-23 08:08:08   
116URACZ Łukasz 1237Harpagan Sosnowiec/Bartosz Gorczyca TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen M100M 1002021-10-23 08:08:16   
117DYREK Mateusz 1055MSZANA GÓRNAOpen M101M 1012021-10-23 08:08:21   
118JAMROZIAK Grzegorz 1089Aarsleff.BIZ Running TeamKAMIEŃ POMORSKIOpen M102M 1022021-10-23 08:08:57   
119GIERLACH Grzegorz 1065JERZMANOWICEOpen M103M 1032021-10-23 08:09:15   
120GILNER Marcin 1068Harpagan SosnowiecSOSNOWIECOpen M104M 1042021-10-23 08:09:17   
121HANAK Pawel Ignacy 1079WARSZAWAOpen M105M 1052021-10-23 08:09:20   
122ROMAN Jan 1202Melo Runner ClubWARSAWOpen M106M 1062021-10-23 08:09:22   
123PODSKARBI Dawid 1184GOD IS GOODTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M107M 1072021-10-23 08:09:24   
124ADAMSKI Krzysztof 1016PRZYSZOWICEOpen M108M 1082021-10-23 08:09:27   
125CROZIER John 1045INOWŁÓDZOpen M109M 1092021-10-23 08:09:30   
126SZRENIAWA Waldemar 1228Miraz Race TeamNIEPOŁOMICEOpen M110M 1102021-10-23 08:09:45   
127TARNAWSKI Marcin 1233SKAWICAOpen M111M 1112021-10-23 08:09:54   
128WÓJCICKI Bohdan 1245LiveOnDopamineNADARZYNOpen M112M 1122021-10-23 08:10:35   
129KACZMAREK Tomasz 1096JOZEFOSLAWOpen M113M 1132021-10-23 08:10:40   
130CHOIŃSKI Paweł 1042Smashing pĄpkinsWARSZAWAOpen M114M 1142021-10-23 08:10:44   
131BLADY Bogdan 1024KRAKÓWOpen M115M 1152021-10-23 08:10:47   
132KACZMAREK Adam 1097JÓZEFOSŁAWOpen M116M 1162021-10-23 08:10:49   
133KARGOL Marcin 1099Nbr team/smashing pąpkinsWARSZAWAOpen M117M 1172021-10-23 08:10:55   
134KISIELEWSKI Tomasz 1104tomi_therunnerKRAKÓWOpen M118M 1182021-10-23 08:11:19   
135HACZ Paweł 1078www.fizjo-top.plKROSNOOpen M119M 1192021-10-23 08:11:23   
136JAKUBOWSKI Jakub 1088DzikiTimRZESZÓWOpen M120M 1202021-10-23 08:11:28   
137GARUS Łukasz 1062EurocashBYTOMOpen M121M 1212021-10-23 08:11:35   
138NAWORYTA Wojciech 1162KRAKÓWOpen M122M 1222021-10-23 08:11:51   
139SOWA Dariusz 1218Czarnecki Run Team/Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWOpen M123M 1232021-10-23 08:11:57   
140RECLIK Łukasz 1199Aktywna Pszczyna Runners TeamPSZCZYNAOpen M124M 1242021-10-23 08:12:01   
141MRÓWKA Michał 1154Obozy GórskieŁÓDŹOpen M125M 1252021-10-23 08:12:24   
142HABRAT Dorota 1076Habrat TeamKROSNOOpen K17K 172021-10-23 08:12:40   
143HABRAT Maciej 1077Habrat TeamKROSNOOpen M126M 1262021-10-23 08:12:42   
144POŁCZYŃSKI Paweł 1186STALOWA ŁYDACEREKWICAOpen M127M 1272021-10-23 08:13:25   
145MYTNIK Wojciech 1158Endurance TeamKATOWICEOpen M128M 1282021-10-23 08:13:39   
146CHOMA Marek 1043Pędzące LeniwceREPKIOpen M129M 1292021-10-23 08:13:41   
147HOJAN Łukasz 1080CHOMĘCICEOpen M130M 1302021-10-23 08:13:44   
148MICHALCZYK Tomasz 1147Naprzód MłocinyWARSZAWAOpen M131M 1312021-10-23 08:14:18   
149PYTKA Konrad 1194Naprzód MłocinyWARSZAWAOpen M132M 1322021-10-23 08:14:20   
150ZWOLIŃSKI Mariusz 1255WARSZAWAOpen M133M 1332021-10-23 08:14:23   
151ROJECKI Mateusz 1201WARSZAWAOpen M134M 1342021-10-23 08:14:31   
152MURAWSKI Michał 1156WARSZAWAOpen M135M 1352021-10-23 08:14:33   
153GŁOWACKI Paweł 1070SZEROKIEOpen M136M 1362021-10-23 08:14:36   
154WINTER Piotr 1242Night RunnersPOZNAŃOpen M137M 1372021-10-23 08:14:39   
155KOCJAN Paweł 1108POZNAŃOpen M138M 1382021-10-23 08:14:40   
156OLSZEWSKI Michał 1169STADNIKIOpen M139M 1392021-10-23 08:14:45   
157BOGDAŃSKA Katarzyna 1030Smashing PąpkinsGIŻYCKOOpen K18K 182021-10-23 08:14:57   
158KRAJEWSKI Bartosz 1119KONSTANCIN-JEZIORNAOpen M140M 1402021-10-23 08:15:06   
159KURAS Przemysław 1132NUNEK SPITFIREKRAKÓWOpen M141M 1412021-10-23 08:15:19   
160STODOLNY Krzysztof 1221WORYTYOpen M142M 1422021-10-23 08:15:34   
161JAROCKA Agata 1011Bestie OCR LegionowoLEGIONOWOOpen K19K 192021-10-23 08:15:39   
162PSZONAK Tomasz 1191Szlak marzeńŚWIĘTOCHŁOWICEOpen M143M 1432021-10-23 08:15:46   
163PEC Waldemar 1175EC Running TeamKRAKÓWOpen M144M 1442021-10-23 08:15:51   
164SOBIŁO Ewa 1215RZESZÓWOpen K20K 202021-10-23 08:15:55   
165WIĘCŁAW Paweł 1240KRAKÓWOpen M145M 1452021-10-23 08:15:59   
166MUCHA Jacek 1155PRUSZKÓWOpen M146M 1462021-10-23 08:16:09   
167KUCHARSKI Adrian 1129KOBYLA GORAOpen M147M 1472021-10-23 08:16:35   
168JASIAK Karol 1094Nie wiem gdzie jestemOSTRZESZÓWOpen M148M 1482021-10-23 08:16:45   
169SŁOWIK Grzegorz 1210Nie Wiem Gdzie JestemOSTRZESZÓWOpen M149M 1492021-10-23 08:16:48   
170BURZYŃSKA Ewelina 1037Natura BiedruskoBIEDRUSKOOpen K21K 212021-10-23 08:17:00   
171MAJOREK Krzysztof 1142CZAPLINEKOpen M150M 1502021-10-23 08:17:03   
172BARWICKI Marcin 1022WARSZAWAOpen M151M 1512021-10-23 08:17:22   
173BUJNOWSKI Rafał 1036KS StaszewscyWARSZAWAOpen M152M 1522021-10-23 08:17:41   
174PTASZYŃSKA Eliza 1192PnBPOZNAŃOpen K22K 222021-10-23 08:18:13   
175RATAJCZAK Joanna 1198PnBPOZNAŃOpen K23K 232021-10-23 08:18:18   
176BŁAUT-KRASOŃ Alicja 1026Smashing PąpkinsWARSZAWAOpen K24K 242021-10-23 08:18:56   
177WITUSIK Dorota 1243Banda z MaguryJASŁOOpen K25K 252021-10-23 08:19:01   
178MEDUNA Zbigniew 1146POZNAŃOpen M153M 1532021-10-23 08:19:03   
179KUBIAK Jarosław 1127BYDGOSZCZOpen M154M 1542021-10-23 08:19:05   
180GARCZYŃSKI Darek 1061KATOWICEOpen M155M 1552021-10-23 08:19:09   
181POLAŃSKI Paweł 1185#kaszanienamokaGDAŃSKOpen M156M 1562021-10-23 08:19:13   
182ZIĘTEK Krzysztof 1252adidas runners WarsawOSTRÓW WIELKOPOLSKIOpen M157M 1572021-10-23 08:19:16   
183OLSZEWSKI Jacek 1168IronbeermanMOSINAOpen M158M 1582021-10-23 08:19:22   
184NAPIERAŁA Katarzyna 1159SUCHY LASOpen K26K 262021-10-23 08:20:00   
185SKŁADANOWSKA Beata 1256eurocashWARSZAWAOpen K27K 272021-10-23 08:20:05   
186ŚCIBOR Adrian 1231PRZYSIETNICAOpen M159M 1592021-10-23 08:20:17   
187QUIRINI Ewa 1195NOWY TARGOpen K28K 282021-10-23 08:20:20   
188SZYMALAK Michał 1230ŁÓDŹOpen M160M 1602021-10-23 08:20:23   
189BOCIĄGA Paweł 1028ŁÓDŹOpen M161M 1612021-10-23 08:20:25   
190FALISZEWSKI Sebastian 1056ŁÓDŹOpen M162M 1622021-10-23 08:20:28   
191KOWNACKA Zuzanna 1116POZNAŃOpen K29K 292021-10-23 08:20:30   
192GRELAK Tomasz 1073LUBONOpen M163M 1632021-10-23 08:20:32   
193SMUSZKIEWICZ Szymon 1214KONINOpen M164M 1642021-10-23 08:20:35   
194WOJTKIEWICZ Jarosław 1244Ryś KarpatyPRUSZKÓWOpen M165M 1652021-10-23 08:20:40   
195SIEŚKIEWICZ Krzysztof 1208Biegam Bo LubięBIAŁYSTOKOpen M166M 1662021-10-23 08:20:46   
196STOLINSKI Dominik 1222bawole oczyPOZNANOpen M167M 1672021-10-23 08:20:49   
197NOWAK Dawid 1165TRICeratopsPOZNAŃOpen M168M 1682021-10-23 08:20:54   
198PRZYKUCKI Robert 1190No Excuses TeamGNIEZNOOpen M169M 1692021-10-23 08:20:57   
199KORYTEK Piotr 1113Witkowo BiegaWITKOWOOpen M170M 1702021-10-23 08:21:00   
200KASPRZAK Maciej 1101ATRGNIEZNOOpen M171M 1712021-10-23 08:21:03   
201LAZAR Paul 1135HartfuesslerTrail e.V.NEUNKIRCHENOpen M172M 1722021-10-23 08:21:06   
202LAZAR Myriam 1136HartfuesslerTrail e.V.NEUNKIRCHENOpen K30K 302021-10-23 08:21:09   
203GACA Piotr 1060Janusze TrajlonuBYDGOSZCZOpen M173M 1732021-10-23 08:21:23   
204GÓRZYŃSKI Piotr 1071KOŃSKOWOLAOpen M174M 1742021-10-23 08:21:26   
205SZUSTER Karol 1229Tumlińskie KosyMIEDZIANA GÓRAOpen M175M 1752021-10-23 08:21:28   
206KUBASIEWICZ Paweł 1125BezNapinyJÓZEFOSLAWOpen M176M 1762021-10-23 08:21:31   
207MOŻUCH Maciej 1152Janusze TrajlonuBYDGOSZCZOpen M177M 1772021-10-23 08:21:34   
208CHEŁKOWSKI Adam 1040OlgaCHYROWAOpen M178M 1782021-10-23 08:21:38   
209PSZENNY Łukasz 1261ULTRINO AMATEUROpen M179M 1792021-10-23 08:21:40   
210ZABOROWSKI Maciej 1247DĘBICAOpen M180M 1802021-10-23 08:21:44   
211KRASZKIEWICZ Aleksander 1120Maratończyk DębicaDĘBICAOpen M181M 1812021-10-23 08:21:46   
212BERKA Daniel 1023Team Run GołańczGOŁAŃCZOpen M182M 1822021-10-23 08:21:49   
213MIGDAŁ Marcin 1148MMI RUNBIELSKO-BIALAOpen M183M 1832021-10-23 08:21:51   
214BAJOREK Norbert 1019Fitness FreaksRZESZÓWOpen M184M 1842021-10-23 08:21:53   
215PERŁA Adam 1176Naramowice BiegająPOZNAŃOpen M185M 1852021-10-23 08:21:56   
216SAMBORSKI Rafał 1204GOPR JuraKRAKÓWOpen M186M 1862021-10-23 08:21:58   
217KRÓL Aneta 1121ORZYSZOpen K31K 312021-10-23 08:22:02   
218SOSZYŃSKA - PSTROKOŃSKA Joanna 1217Gazele na starcieWARSZAWAOpen K32K 322021-10-23 08:22:04   
219KIERSKI Dariusz 1103PSZCZYNAOpen M187M 1872021-10-23 08:22:06   
220JACH Paweł 1085Maciek Biega!WROCŁAWOpen M188M 1882021-10-23 08:22:10   
221ŁUGOWSKI Marek 1141KLUB UTM170SZCZECINOpen M189M 1892021-10-23 08:22:17   
222STOPA Agata 1223SP nr 3 w RzeszowieBOGUCHWAŁAOpen K33K 332021-10-23 08:22:20   
223BYLINOWSKI Oleg 1038RZESZÓWOpen M190M 1902021-10-23 08:22:23   
224OLEJNICZAK Konrad 1167TriGymSZCZECINOpen M191M 1912021-10-23 08:22:24   
225LOMAGISTRO Pietro 1138A.S.D. Gruppo Podistico San Pio XCURTATONE (MN)Open M192M 1922021-10-23 08:22:30   
226KOPACZYŃSKA Beata 1112CrossFit Zielona GóraZIELONA GÓRAOpen K34K 342021-10-23 08:22:33   
227GIERSZEWSKI Maciek 1066Załoga GWARSZAWAOpen M193M 1932021-10-23 08:22:35   
228SMORAWIŃSKI Marcin Smorawiński 1213KONINOpen M194M 1942021-10-23 08:22:37   
229LATO Sławek 1134Janusze trajlonuMUROWANIECOpen M195M 1952021-10-23 08:22:42   
230POCIEJEWSKI Wojciech 1183GDAŃSKOpen M196M 1962021-10-23 08:22:45   
231WZOREK Ewa 1246Biegnę żeby Bartek mógł biegaćWILKÓWOpen K35K 352021-10-23 08:22:48   
232WASIL Joanna 1239ZABRZEOpen K36K 362021-10-23 08:23:00   
233CYRAN Grzegorz 1047EvojamKRACZKOWAOpen M197M 1972021-10-23 08:23:05   
234BORUCH Adam 1032ZGIERZOpen M198M 1982021-10-23 08:23:24   
235ZAŁOGA Agnieszka 1248Stare Babice BiegająZIELONKI WIEŚOpen K37K 372021-10-23 08:23:33   
236ŚLĄCZKA Arkadiusz 1232Finisz RymanówKROSNOOpen M199M 1992021-10-23 08:23:42   
237ADAMCZYK Jakub 1015KRYNICA-ZDROJOpen M200M 2002021-10-23 08:23:46   
238BŁASZAK Monika 1025KRAKÓWOpen K38K 382021-10-23 08:23:51   
239GLISZCZYŃSKI Paweł 1069ZABRZEOpen M201M 2012021-10-23 08:23:53   
240CHODZIŃSKI Piotr 1041RZESZÓWOpen M202M 2022021-10-23 08:24:33   
241GIENIEC-CZUBA Róża 1064BieganieZBliżaKĄTY WROCŁAWSKIEOpen K39K 392021-10-23 08:24:59   
242CZUBA Paweł 1049Bieganie zBliżaKĄTY WROCŁAWSKIEOpen M203M 2032021-10-23 08:25:02   
243HRABEC KOTULKOVA Sona 1082Columbia Montrail/Running2.czPRAHAOpen K40K 402021-10-23 08:25:22   
244DOMIŃCZYK Rafał 1054Ultras z ŁazDĄBROWA GÓRNICZAOpen M204M 2042021-10-23 08:25:57   
245SMOŁUCH Tomasz 1212SAINT-GOBAIN SQUAD/ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAMOLKUSZOpen M205M 2052021-10-23 08:25:59   
246GUZIK Daniel 1074GRABOWAOpen M206M 2062021-10-23 08:26:06   
247BARAN Stanisław 1021Saint Gobain SQUADCIEŚLINOpen M207M 2072021-10-23 08:26:09   
248NOWAKOWSKI Mirosław 1166WIELEŃOpen M208M 2082021-10-23 08:26:11   
249KUC Maciej 1128BIADOLINY RADŁOWSKIEOpen M209M 2092021-10-23 08:26:39   
250ANTOSIAK Tomasz 1018WROCŁAWOpen M210M 2102021-10-23 08:26:55   
251WALUGA Michał 1238PEŁCZYCEOpen M211M 2112021-10-23 08:27:00   
252BODZIOCH Robert 1029PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEKĘDZIERZYN-KOŹLEOpen M212M 2122021-10-23 08:27:16   
253KNUROWSKI Marcin 1105PRZEDMOŚCIEOpen M213M 2132021-10-23 08:27:22   
254BUJNOWSKA Eliza 1035KS StaszewscyWARSZAWAOpen K41K 412021-10-23 08:29:28   
255IDZIK Angelika 1083POZNAŃOpen K42K 422021-10-23 08:29:53   
256KASIKOWSKI Tomek 1100Pędzące ImadłaTORUŃOpen M214M 2142021-10-23 08:30:41   
257PRYSTUPA Krzysztof 1188#władcymówKRAKÓWOpen M215M 2152021-10-23 08:31:04   
258ZIĘTEK Waldemar 1251Nowy SączKRUŻLOWA WYŻNAOpen M216M 2162021-10-23 08:31:10   
259HOROWSKI Tomasz 1081RUNHOGS TychyTYCHYOpen M217M 2172021-10-23 08:31:14   
260CYGAN Anna 1046nie zrzeszonaWARSZAWAOpen K43K 432021-10-23 08:31:44   
261MŁODECKA Sylwia 1150Virtual Runner ClubWARSZAWAOpen K44K 442021-10-23 08:32:11   
262CZAIŃSKA Monika 1048POZNAŃOpen K45K 452021-10-23 08:32:37   
263RURKA Grzegorz 1203SamBiegamWARSZAWAOpen M218M 2182021-10-23 08:33:38   
264STACHOWIAK Damian 1219KRAKÓWOpen M219M 2192021-10-23 08:43:13   
265RAMS Ela 1197Klub Sportowy KoziołekKEDZIERZYN-KOZLEOpen K46K 462021-10-23 08:48:42   
266GIET Małgorzata 1067Klub Sportowy Koziołek Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEOpen K47K 472021-10-23 08:48:46   
267JENDRYCH Artur 6Biegajacy ŚwidnikŚWIDNIKOpen M220M 2202021-10-23 11:06:34   
268GRZĄDZIEL Dominik 4ATTIQ TEAMDZIEKANOWICEOpen M221M 2212021-10-23 11:08:42   
269WIERNUSZ Krzysztof 10Finisz RymanówPOSADA GÓRNAOpen M222M 2222021-10-23 11:16:25   
270KASZUBA Michał 101Grupa NomaxPIEKARY ŚLĄSKIEOpen M223M 2232021-10-23 11:31:30   
271PIĄTEK Mateusz 178RMT TEAM PROKATOWICEOpen M224M 2242021-10-23 11:36:36   
272ZIAJKA Karol 502Finisz Rymanów/Trailshop.plRYMANÓWOpen M225M 2252021-10-23 11:37:06   
273WOLEK Szymon 12TYCHYOpen M226M 2262021-10-23 11:43:32   
274ŚLĘZAK Marek 231Carabus Nowy SączNOWY SĄCZOpen M227M 2272021-10-23 11:44:40   
275DOMBROWSKI Maciej 2ATTIQ Team / Trail is our wayDRAGANOWAOpen M228M 2282021-10-23 11:53:59   
276WANTUCH Marcin 250CHOJNIKOpen M229M 2292021-10-23 11:55:52   
277OLSZEWSKI Piotr 164faron-sport.plBIENIEWICEOpen M230M 2302021-10-23 12:01:24   
278WINIARSKA Katarzyna 1Przemyski Klub Biegacza/Hercog Running TeamPRZEMYŚLAOpen K48K 482021-10-23 12:01:54   
279TYBUREK Michał 239Stay InsaneLUBLINOpen M231M 2312021-10-23 12:04:57   
280FILIPEK Paweł 60biegusiem.plWARSZAWAOpen M232M 2322021-10-23 12:15:41   
281GAWLIK Sławek 504DYNAFIT TEAM POLANDKRAKÓWOpen M233M 2332021-10-23 12:16:29   
282PAWLUŚ Mirosław 175JSC JasłoJASŁOOpen M234M 2342021-10-23 12:28:59   
283PILLONEL Etienne 8FRIBOURGOpen M235M 2352021-10-23 12:30:24   
284PIECHA Artur 661Salming Running Team PolandRYBNIKOpen M236M 2362021-10-23 12:39:12   
285MARKIEWICZ Agnieszka 3ProRunning PromotionŁOSICEOpen K49K 492021-10-23 12:41:50   
286SKOCZYLAS Adrian 622Skoczyliwlasy / Stay InsaneŚWIDNIKOpen M237M 2372021-10-23 12:53:07   
287GONCZARENKO Jarek 537ŻYWIECOpen M238M 2382021-10-23 12:53:12   
288PALUCH Marek 168Spacerowicz z BeskidówJAWORZEOpen M239M 2392021-10-23 12:55:29   
289FELTOWICZ Jacek 57BIAŁYSTOKOpen M240M 2402021-10-23 12:56:31   
290TRĄMPCZYŃSKI Jakub 236Downhillrunner.plWARSZAWAOpen M241M 2412021-10-23 13:01:02   
291CZUWAJ Andrzej 49Zadyszka OświęcimGROJECOpen M242M 2422021-10-23 13:05:14   
292PUCHAŁA Radosław 613KB SobótkaSOBÓTKAOpen M243M 2432021-10-23 13:10:33   
293MIKA Andrzej 586Przedwojewski TeamJAWORZNOOpen M244M 2442021-10-23 13:14:36   
294BORUCKI Jakub 29140minut.plKATOWICEOpen M245M 2452021-10-23 13:17:07   
295PACZUSKI Michal 166Forever Young LodzLODZOpen M246M 2462021-10-23 13:19:46   
296MEZINCESCU Alice 9Team PyllonABERDEENOpen K50K 502021-10-23 13:19:51   
297BANASZEK Adam 507biegusiem.plWARSZAWAOpen M247M 2472021-10-23 13:27:18   
298MORAWSKI Przemysław 592KRAKÓWOpen M248M 2482021-10-23 13:29:20   
299KOCHANOWSKI Michał 104Laskowe LudkiKRAKÓWOpen M249M 2492021-10-23 13:29:45   
300STEFANIAK Łukasz 214SZCZECINOpen M250M 2502021-10-23 13:29:48   
301TESZNER Czesław 232MIZERÓWOpen M251M 2512021-10-23 13:30:00   
302BIEŃ Przemysław 511KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWAJONINYOpen M252M 2522021-10-23 13:32:02   
303WIERZCHOWIAK Karolina 501WARSZAWAOpen K51K 512021-10-23 13:36:43   
304GRABOŚ Nina 5WARSZAWAOpen K52K 522021-10-23 13:41:38   
305PAWLIK Jakub 174Bartosz Gorczyca Team #1x1KRAKÓWOpen M253M 2532021-10-23 13:42:55   
306KOCIUBA Przemysław 105TT SzczecinSZCZECINOpen M254M 2542021-10-23 13:50:38   
307REJ Mirosław 199Bartosz Gorczyca TeamMIELECOpen M255M 2552021-10-23 13:50:41   
308ŻARNOWSKI Grzegorz 275gregzarnowski.plZAGÓRZYCE DWORSKIEOpen M256M 2562021-10-23 13:52:42   
309NARKOWICZ Aleksandra 505Salomon NorgeARENDALOpen K53K 532021-10-23 13:52:49   
310GOŚCINIEWICZ Paweł 539ZIEMOWIT TEAMKATOWICEOpen M257M 2572021-10-23 13:53:18   
311JASTRZĘBSKI Szymon 546Bez SponsoraWROCŁAW / JAWORZNOOpen M258M 2582021-10-23 13:54:27   
312PLUTA Daniel 183TEAM PLUTTPIASTÓWOpen M259M 2592021-10-23 13:55:44   
313WIERZBICKI Tomasz 255BOGUCHWAŁAOpen M260M 2602021-10-23 13:56:34   
314SNARSKI Dariusz 209WATAHA-Łączy Nas BieganieKATOWICEOpen M261M 2612021-10-23 13:59:38   
315GRZESICA Paweł 75LĘDZINYOpen M262M 2622021-10-23 14:01:02   
316WALASEK Grzegorz 247biegusiem.plRYKIOpen M263M 2632021-10-23 14:01:27   
317TYSZKA Dariusz 242WARSZAWAOpen M264M 2642021-10-23 14:02:45   
318SCHWITALLA Adrian 206SIECHNICEOpen M265M 2652021-10-23 14:04:59   
319KOTARBA Wojciech 116TAKEDA FITKIELCEOpen M266M 2662021-10-23 14:09:17   
320FORTUNA Norbert 529Bartosz Gorczyca Team/ KGHM ZGRunGŁOGÓWOpen M267M 2672021-10-23 14:09:44   
321ZAKRZEWSKI Paweł 271SZCZECINOpen M268M 2682021-10-23 14:16:09   
322KARAMON Marcin 97Box 88OPOLEOpen M269M 2692021-10-23 14:18:23   
323KOWALCZYK Mateusz 118Minutka Trail / Przeworska Grupa BiegowaSTUDZIANOpen M270M 2702021-10-23 14:21:39   
324MIKULSKI Grzegorz 153CHOROSZCZOpen M271M 2712021-10-23 14:31:36   
325SUSKI Marcin 223Lepiej BiegaćGORLICEOpen M272M 2722021-10-23 14:32:31   
326MOCZYŃSKI Paweł 590CHMIELÓWOpen M273M 2732021-10-23 14:33:11   
327CHMIELOWSKI Artur 519KORCZYNAOpen M274M 2742021-10-23 14:33:16   
328JANUS Justyna 503GoHardOrGoHomeRZESZÓWOpen K54K 542021-10-23 14:34:12   
329GOSTYŃSKI Krzysztof 72Ruczaj Ultra TeamKRAKÓWOpen M275M 2752021-10-23 14:35:00   
330WRONA Mariusz 652WARSZAWAOpen M276M 2762021-10-23 14:37:23   
331PODBIELSKI Krystian 186KAJA TeamWARSZAWAOpen M277M 2772021-10-23 14:37:43   
332MIGDAL Michał 585Markowi BiegaczeMARKIOpen M278M 2782021-10-23 14:39:19   
333SZOSTEK Filip 228WARSZAWAOpen M279M 2792021-10-23 14:39:47   
334BIEŚ Bartosz 512KRYNICA ZDRÓJKRYNICA - ZDRÓJOpen M280M 2802021-10-23 14:41:39   
335ZASŁONKA Konrad 272SKRZESZEWOpen M281M 2812021-10-23 14:41:46   
336WOJTAS Janusz 261PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAOpen M282M 2822021-10-23 14:42:40   
337LONC Tomasz 572RZESZÓWOpen M283M 2832021-10-23 14:43:31   
338BYTNIEWSKI Dariusz 35Silesia Marathon TeamKATOWICEOpen M284M 2842021-10-23 14:44:09   
339KOWALSKI Łukasz 120MarelliGIERAŁTOWICEOpen M285M 2852021-10-23 14:44:49   
340SŁOTWIŃSKI Adam 208Etex TeamEŁKOpen M286M 2862021-10-23 14:45:11   
341STEMPKOWICZ Jacek 627GORLICEOpen M287M 2872021-10-23 14:45:53   
342WÓJCIK Ziemowit 650Ultra Prawnik/ Canes VenaticiRUDA ŚLĄSKAOpen M288M 2882021-10-23 14:48:31   
343GWIZDAK Bartosz 76Elektryk z podkarpaciaBOGUCHWAŁAOpen M289M 2892021-10-23 14:49:31   
344DUC-SYPOSZ Aureliusz 526WIELICZKAOpen M290M 2902021-10-23 14:54:26   
345JACKOWICZ Rafał 81Aktywni ŚlężanieSOBÓTKAOpen M291M 2912021-10-23 14:55:25   
346MIOTK Marcin 588miotk.pl Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAOpen M292M 2922021-10-23 14:56:43   
347PIASKOWSKI Marcin 603Zakochaj się w bieganiuNADOLICE WIELKIEOpen M293M 2932021-10-23 14:58:49   
348CUPIAŁ Jacek 43Grey RunnerIMIELINOpen M294M 2942021-10-23 15:00:31   
349SZCZUREK Dominik 630Kia WadowscyMYŚLENICEOpen M295M 2952021-10-23 15:00:36   
350GAMROT Filip 68NOWY SĄCZOpen M296M 2962021-10-23 15:03:22   
351GRUNWALD Artur 542BOBROWNIKIOpen M297M 2972021-10-23 15:07:20   
352TYLEK Rafał 240KRAKÓWOpen M298M 2982021-10-23 15:08:13   
353MIKOŁAJCZYK Mirosław 587Miraz Race TeamZABRZEOpen M299M 2992021-10-23 15:08:16   
354MAZUREK Dariusz 148Rzeszowskie Gazele i GepardySTALOWA WOLAOpen M300M 3002021-10-23 15:12:50   
355SADŁO Tomasz 203Sędzia BiegaGLIWICEOpen M301M 3012021-10-23 15:20:19   
356GAJ Grzegorz 67Borki TeamBIAŁOBRZEGIOpen M302M 3022021-10-23 15:20:35   
357GASIK Leszek 70Słońca JuryOLSZTYN /JURAJSKIOpen M303M 3032021-10-23 15:21:39   
358MAREK Paweł 143Ambitni AmatorzyWADOWICEOpen M304M 3042021-10-23 15:22:30   
359WOŹNIAK Łukasz 262Poranny PatrolKRAKÓWOpen M305M 3052021-10-23 15:28:10   
360ZIĘBA Marcin 273KRAKÓWOpen M306M 3062021-10-23 15:28:12   
361WAGNER Ewa 246Marcin Świerc TeamWROCŁAWOpen K55K 552021-10-23 15:30:20   
362MICHALOWSKI Marcin 150MarcinSwiercTEAMŚWIĘTOSZÓWOpen M307M 3072021-10-23 15:34:11   
363FIDELUS Joanna 58WCHSZTBRZESKOOpen K56K 562021-10-23 15:34:13   
364KARPIŃSKI Tomasz 99RunForYourBeerRZESZÓWOpen M308M 3082021-10-23 15:36:06   
365KUTAJ Grzegorz 132WIELICZKAOpen M309M 3092021-10-23 15:36:07   
366DZIEDZIC Krzysztof 528runningperformance.plKRAKÓWOpen M310M 3102021-10-23 15:38:30   
367LEWANDOWSKI Janusz 135TARNOWSKIE GÓRYOpen M311M 3112021-10-23 15:38:32   
368PTASZYŃSKA Wioletta 195STARE DŁUTOWOOpen K57K 572021-10-23 15:40:11   
369LATOS Marcin 565Euroclear Running TeamKRAKÓWOpen M312M 3122021-10-23 15:40:26   
370TKACZYK Szymon 234WeganizmyKRAKÓWOpen M313M 3132021-10-23 15:43:59   
371POSADZKI Paweł 1903 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejSANOKOpen M314M 3142021-10-23 15:44:04   
372GORZKOWSKI Paweł 538STOPA SłupskDĘBNICA KASZUBSKAOpen M315M 3152021-10-23 15:44:15   
373NOWAK Marcin 597Ultra Team KrakowiakMOSINAOpen M316M 3162021-10-23 15:45:32   
374MORAWSKI Filip 591Krakowiak Ultra TeamPUSZCZYKOWOOpen M317M 3172021-10-23 15:45:34   
375JUSZCZYK Łukasz 551Niepołomice BiegająWĘGRZCE WIELKIEOpen M318M 3182021-10-23 15:47:50   
376KAMERDUŁA Łukasz 94#teamczterySTRUŻKAOpen M319M 3192021-10-23 15:49:07   
377GAUDYN Hubert 71#teamczteryKROSNO ODRZAŃSKIEOpen M320M 3202021-10-23 15:49:11   
378CEGLEWSKI Marcin 36Harpagany Running TeamPOZNAŃOpen M321M 3212021-10-23 15:51:03   
379KOSIN Paweł 114Klub Biegających LeśnikówKIELCEOpen M322M 3222021-10-23 15:53:09   
380KOZŁOWSKI Łukasz 123SULECHÓWOpen M323M 3232021-10-23 15:56:17   
381POTAŚ Agnieszka 610Biegowa KuźniaKOMPRACHCICEOpen K58K 582021-10-23 15:57:22   
382BUKOWSKI Michał 33DARK SIDEOSTROŁĘKAOpen M324M 3242021-10-23 15:59:46   
383JAGUSIAK Łukasz 82ŁÓDŹOpen M325M 3252021-10-23 16:00:33   
384GRACZYK Marcin 74TULCEOpen M326M 3262021-10-23 16:01:13   
385CHUCHAŁA Paweł 40Markowi BiegaczeMARKIOpen M327M 3272021-10-23 16:01:51   
386KRUSZEWSKI Filip 126POZNAŃOpen M328M 3282021-10-23 16:04:29   
387WILK Paweł 642STACJA GROCHÓW S.C.WARSZAWAOpen M329M 3292021-10-23 16:04:40   
388PUCHACZ Piotr 196WARSZAWAOpen M330M 3302021-10-23 16:04:53   
389WOŁOSZYN Artur 648RZESZÓWOpen M331M 3312021-10-23 16:05:56   
390KOWALCZYK Marek 117KB TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWOpen M332M 3322021-10-23 16:06:04   
391BUDZICH Wojciech 32KB TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWOpen M333M 3332021-10-23 16:06:09   
392BAZYLUK Andrzej 21WARSZAWAOpen M334M 3342021-10-23 16:06:26   
393FUS Maciej 66RZESZÓWOpen M335M 3352021-10-23 16:11:22   
394PAŁKA Tomasz 169LuzyxRZESZÓWOpen M336M 3362021-10-23 16:11:27   
395PASTWA Marek 172Oh!Zuza/BeautySportŁÓDŹOpen M337M 3372021-10-23 16:13:24   
396FRYBEL Damian 65Wolsztyńska Akademia BiegowaOBRAOpen M338M 3382021-10-23 16:13:33   
397PIASECKI Rafał 177UKA WarszawaWARSZAWAOpen M339M 3392021-10-23 16:15:52   
398POŁOMSKI Daniel 188SZCZECINOpen M340M 3402021-10-23 16:16:19   
399WOŹNIAK Michał 263PODOLSZEOpen M341M 3412021-10-23 16:17:21   
400WOJCIECHOWSKI Dariusz 647Krakowiak Ultra Team / i-SportKROSNOOpen M342M 3422021-10-23 16:21:42   
401NOWAK Adam 596TRI&MOREGLIWICEOpen M343M 3432021-10-23 16:22:34   
402DYDUŁA Renata 52Ital Car TeamKRAKÓWOpen K59K 592021-10-23 16:25:32   
403SWĘDZIOŁ Robert 224olkuszbiega.plOLKUSZOpen M344M 3442021-10-23 16:25:49   
404BINIENDA Agnieszka 513Kobiety WatahyZABRZEOpen K60K 602021-10-23 16:26:11   
405TKACZUK Anna 632OPOLEOpen K61K 612021-10-23 16:26:13   
406FRĄCZEK Maciej 64Lipiec Running TeamPIASECZNOOpen M345M 3452021-10-23 16:26:21   
407ZIELIŃSKI Paweł 658Ruch IzbicaKRASNYSTAWOpen M346M 3462021-10-23 16:26:26   
408RZEŹNICZEK Anna 618KOWALEWO POMORSKIEOpen K62K 622021-10-23 16:27:09   
409WINCEK Jarosław 643GDAŃSKOpen M347M 3472021-10-23 16:27:45   
410MATYSIAK Marcin 147ultrawyrypa.plWARSZAWAOpen M348M 3482021-10-23 16:28:23   
411ANZEL Dawid 15Kurzętnik BiegaOLSZTYNOpen M349M 3492021-10-23 16:32:26   
412BOROWCZYK Marcin 27CZMOŃOpen M350M 3502021-10-23 16:33:20   
413RAJNER Krzysztof 197ULTRA KoszalinKOSZALINOpen M351M 3512021-10-23 16:34:09   
414STRASZKO Monika 217WROCŁAWOpen K63K 632021-10-23 16:35:24   
415SANNER Marcin 205wteiwetweGDYNIAOpen M352M 3522021-10-23 16:37:45   
416WESOŁOWSKI Krzysztof 253KRAKÓWOpen M353M 3532021-10-23 16:38:59   
417SALIK Stanisław 204WROCŁAWOpen M354M 3542021-10-23 16:39:26   
418WASZKOWSKI Jakub 251avantura.com.plWARSZAWAOpen M355M 3552021-10-23 16:40:21   
419KOSTERA Tomasz 115Vege RunnersWARSZAWAOpen M356M 3562021-10-23 16:40:31   
420KRZYWDA Rafał 127Niepołomice BiegająSTARY WIŚNICZOpen M357M 3572021-10-23 16:44:25   
421ZYŚKO Tomasz 659OTREBUSYOpen M358M 3582021-10-23 16:45:24   
422MROWIEC Michal 156BROOKLYN¸ NYOpen M359M 3592021-10-23 16:45:27   
423CZAK Tomasz 47MultifitKĘDZIERZYN-KOŹLEOpen M360M 3602021-10-23 16:47:01   
424TROCHANOWSKI Krystian 636SOBINOpen M361M 3612021-10-23 16:48:34   
425GABZDYL Michał 532KW KrakówNAWOJOWA GÓRAOpen M362M 3622021-10-23 16:53:20   
426DZIERKA Mariusz 55TOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M363M 3632021-10-23 16:54:24   
427KOWALCZYK Grzegorz 119ŻYCIE JAK MUZYKALUBLINOpen M364M 3642021-10-23 16:54:32   
428KMITA Krzysztof 555KRAKÓWOpen M365M 3652021-10-23 16:55:08   
429STANGRECIAK Adam 626ŁÓDŹOpen M366M 3662021-10-23 16:55:30   
430RAJTAR Zbigniew 614Rontil-CompassKRAKOWOpen M367M 3672021-10-23 16:56:07   
431KUNKEL Anna 130PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKOpen K64K 642021-10-23 16:56:12   
432ŻURAWSKI Sławomir 276PGBSportowaPaczkaWARSZAWAOpen M368M 3682021-10-23 16:56:14   
433MIELNICZEK Grzegorz 584B.RUNNERKRAKÓWOpen M369M 3692021-10-23 16:56:42   
434WALCZAK Dariusz 248OlkuszbiegaBOLESŁAWOpen M370M 3702021-10-23 16:58:30   
435CISEK Piotr 41Finisz RymanówRYMANÓWOpen M371M 3712021-10-23 17:00:33   
436STANIO Arkadiusz 211Asseco Active Team / Biegam w RzeszowieRZESZÓWOpen M372M 3722021-10-23 17:03:00   
437HRABEC Michal 80Columbia Montrail / Running2.czPRAHAOpen M373M 3732021-10-23 17:04:51   
438ROLLA Dorian 201WARZYMICEOpen M374M 3742021-10-23 17:05:10   
439WRÓBEL Grzegorz 265ŻARÓWKAOpen M375M 3752021-10-23 17:06:05   
440SZNAJDER Jakub 227RZESZÓWOpen M376M 3762021-10-23 17:06:11   
441MAMLA Zbigniew 142Biegiem na KawęWARSZAWAOpen M377M 3772021-10-23 17:07:31   
442BALCERZAK Mariusz 18Droga Do Ultra / Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹOpen M378M 3782021-10-23 17:07:53   
443GARBOWSKA Monika 69Compa?eros Asfalt TeamGLIWICEOpen K65K 652021-10-23 17:08:35   
444STĘPIEŃ Wojciech 215Compa?eros Asfalt TeamGLIWICEOpen M379M 3792021-10-23 17:08:37   
445SZARANIEC Sebastian 629McBiegaczeWARSZAWAOpen M380M 3802021-10-23 17:13:25   
446WIŚNIEWSKA Agnieszka 258LIPKÓWOpen K66K 662021-10-23 17:14:23   
447JANISZ Katarzyna 87WARSZAWA¸ MAZOWIECKIEOpen K67K 672021-10-23 17:14:24   
448MASNY Dawid 145Truchtacz.plGARWOLINOpen M381M 3812021-10-23 17:14:28   
449PŁAWECKI Leszek 185PSZCZYNA BIEGAPSZCZYNAOpen M382M 3822021-10-23 17:14:38   
450DEJA Dariusz 50GRODKÓWOpen M383M 3832021-10-23 17:16:47   
451KOŁODZIEJ Mariusz 108FunTriLEGNICAOpen M384M 3842021-10-23 17:17:34   
452STRAŚ Jarosław 218KATOWICEOpen M385M 3852021-10-23 17:17:40   
453KINCEL Krzysztof 662POŁUPINOpen M386M 3862021-10-23 17:17:46   
454WIŚNIEWSKA Barbara 644SPARTA RUNNERSKAZIMIERZ BISKUPIOpen K68K 682021-10-23 17:18:15   
455FRANKIEWICZ Artur 530GLIWICEOpen M387M 3872021-10-23 17:21:24   
456URBANIAK Łukasz 638KARNIOWICEOpen M388M 3882021-10-23 17:29:53   
457CZARNECKI Zbigniew 522WARSZAWAOpen M389M 3892021-10-23 17:32:19   
458PERUN Włodzimierz 602Rusyn-Lem łemkowska grupa biegowaLUBINOpen M390M 3902021-10-23 17:34:25   
459FILIPOWICZ Joanna 62WARSZWAOpen K69K 692021-10-23 17:34:26   
460MAŚLAK Radomił 582Stare Babice BiegająKWIRYNÓWOpen M391M 3912021-10-23 17:35:28   
461MARKOWSKA-MIKULSKA Halina 579BOCHNIAOpen K70K 702021-10-23 17:35:39   
462BIADASIEWICZ Andrzej 22HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹOpen M392M 3922021-10-23 17:35:41   
463ZAJĄC Łukasz 655Kompario TeamKRAKÓWOpen M393M 3932021-10-23 17:41:12   
464MIELCZAREK Daniel 152RADOMSKOOpen M394M 3942021-10-23 17:43:22   
465GOŹDZIŃSKI Przemysław 540JurmetKROBIAOpen M395M 3952021-10-23 17:44:05   
466KUŚMIERCZYK Piotr 131Rozbiegajmy RadomskoRADOMSKOOpen M396M 3962021-10-23 17:44:09   
467TADYCH Mariusz 631BRZOZÓWKAOpen M397M 3972021-10-23 17:44:12   
468BORSZYNSKI Kuba 518POZNAŃOpen M398M 3982021-10-23 17:44:56   
469ZABOROWSKI Kamil 654zaliniametyPOZNAŃOpen M399M 3992021-10-23 17:45:00   
470URBAŃCZYK Darek 245WARSZAWAOpen M400M 4002021-10-23 17:46:57   
471FIJAŁKOWSKI Wojciech 59Monar GraczeWROCŁAWOpen M401M 4012021-10-23 17:48:25   
472PODRAZA Klaudia 187Pędzące ŚlimakiDĘBICAOpen K71K 712021-10-23 17:50:39   
473ZABOROWSKI Robert 267Maratończyk DębicaDĘBICAOpen M402M 4022021-10-23 17:50:44   
474MAJDA Maciej 139Na ŚwieżościNOWY SĄCZOpen M403M 4032021-10-23 17:51:04   
475DZIADOŃ Grzegorz 53Niepołomice BiegająWOLA ZABIERZOWSKAOpen M404M 4042021-10-23 17:51:35   
476ULATOWSKI Andrzej 243RunBeardRunTORUŃOpen M405M 4052021-10-23 17:53:16   
477KOZERA Waldemar 121OMAKRAKÓWOpen M406M 4062021-10-23 17:56:23   
478MISIAK Mirosław 589WiłorogiKORYTÓW AOpen M407M 4072021-10-23 17:56:53   
479MALSKI Tomasz 578KRAKÓWOpen M408M 4082021-10-23 17:57:29   
480MAJEWSKI Tomasz 574WidłorogiWOŁOMINOpen M409M 4092021-10-23 17:57:36   
481WILGAT Adam 641Warsaw Run ClubZĄBKIOpen M410M 4102021-10-23 17:59:16   
482KRÓLIKOWSKI Wojciech 125KB TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWOpen M411M 4112021-10-23 17:59:23   
483BOGACZ Dariusz Piotr 25Klub Wysokogórski WarszawaCHEŁMOpen M412M 4122021-10-23 17:59:30   
484KUCZEK Katarzyna 129Siemianowice i Przyjaciele Biegają / PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen K72K 722021-10-23 18:02:10   
485PANKIEWICZ Ireneusz 171Siemianowice i Przyjaciele BiegająSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen M413M 4132021-10-23 18:02:13   
486NOWAK Dawid 160Siemianowice i Przyjaciele BiegająSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen M414M 4142021-10-23 18:02:16   
487PAWLAK Bartosz 173Run and FlyJABŁONNAOpen M415M 4152021-10-23 18:04:53   
488CIUK Piotr 42Yulo Run Team Siedlce/ Fujitsu PolandWARSZAWAOpen M416M 4162021-10-23 18:04:58   
489JAMBOR Michał 84Bractwo Biegowe BGK / Żórawski TeamWARSZAWAOpen M417M 4172021-10-23 18:05:01   
490MUCHA Robert 593OLKUSZ/JERZMANOWICEOpen M418M 4182021-10-23 18:05:10   
491JĘDRZEJCZAK Wojciech 91ŁÓDŹOpen M419M 4192021-10-23 18:09:31   
492KOŁODZIEJSKI Jarek 110POZNAŃOpen M420M 4202021-10-23 18:09:40   
493BODZEK Bartek 515TARNÓWOpen M421M 4212021-10-23 18:10:42   
494PIEKAROWICZ Magdalena 179PRACE DUŻEOpen K73K 732021-10-23 18:15:08   
495ŁACHACZ Karol 573SUWAŁKIOpen M422M 4222021-10-23 18:18:41   
496FILIPEK Przemysław 61KB MCKiS JaworznoJAWORZNOOpen M423M 4232021-10-23 18:21:10   
497ROGOCZ Maciej 200Rogasie z Doliny RoztokiGDYNIAOpen M424M 4242021-10-23 18:26:04   
498ZAWADA Michał 657Sprytne WiewiórkiTORUNOpen M425M 4252021-10-23 18:28:02   
499SMOLEN Witold 624WASSERBILLIGOpen M426M 4262021-10-23 18:29:20   
500STROIŃSKI Wojciech 220Lesz NO Limits RunnersWILKOWICEOpen M427M 4272021-10-23 18:29:32   
501STROIŃSKA Iwona 219Lesz NO Limits RunnersWILKOWICEOpen K74K 742021-10-23 18:29:36   
502SZYSZŁOWSKI Waldemar 230PatobiegaczePOZNAŃOpen M428M 4282021-10-23 18:29:57   
503NAMIOTA Maciej 157WARSZAWAOpen M429M 4292021-10-23 18:32:22   
504WYŻKIEWICZ Tomasz 653DrwmyButyKROSNOOpen M430M 4302021-10-23 18:32:26   
505MAKOWSKI Maciej 576WOLSZTYNOpen M431M 4312021-10-23 18:33:50   
506WÓJCIK Jacek 649BYTOMOpen M432M 4322021-10-23 18:38:24   
507LEYK Daniel 570LEYK TeamLUZINOOpen M433M 4332021-10-23 18:38:31   
508GASIECKI Andrzej 533Piaskowy DziadekSZCZECINOpen M434M 4342021-10-23 18:38:38   
509BOGDANOWICZ Robert 516GLC GdańskGDANSKOpen M435M 4352021-10-23 18:44:33   
510ZAJĄC Krystian 269Drużyna BartkaPOZNAŃOpen M436M 4362021-10-23 18:44:49   
511OGRODNIK Tomasz 163POZNAŃOpen M437M 4372021-10-23 18:44:52   
512BIAŁEK Rafał 509POZNAŃOpen M438M 4382021-10-23 18:49:37   
513CIEŚLIK Paweł 520Rozbiegajmy RadomskoRADOMSKOOpen M439M 4392021-10-23 18:51:59   
514WIEDERMANN Krzysztof 254PedraforcaKOBYLANYOpen M440M 4402021-10-23 18:52:49   
515NIZIOŁEK Marek 158PedraforcaDĘBICAOpen M441M 4412021-10-23 18:52:53   
516DZISZKIEWICZ Grzegorz 56BIELSKO BIAŁAOpen M442M 4422021-10-23 18:52:57   
517MASZEWSKA-WACH Mariola 146RAWA MAZOWIECKAOpen K75K 752021-10-23 18:53:04   
518JANUSZEWSKI Piotr 89MKS Roboty DrogoweŚWINOUJŚCIEOpen M443M 4432021-10-23 18:53:24   
519KRAUZE Tomasz 558Grupa Biegowa Wrocławskie MorsyWROCŁAWOpen M444M 4442021-10-23 18:53:29   
520MERENA Marek 149Zawisza LegnicaLEGNICAOpen M445M 4452021-10-23 18:55:52   
521WÓJTOWICZ Jacek 264Franciszkanie - KrosnoBOCHNIAOpen M446M 4462021-10-23 19:03:34   
522KOZIEŁ Tadeusz 122SzczęściarzBiegaRZESZÓWOpen M447M 4472021-10-23 19:03:45   
523ROŻNIATA Iwona 202GŁOWNOOpen K76K 762021-10-23 19:06:28   
524PIWOŃSKA Agnieszka 181ŁÓDŹOpen K77K 772021-10-23 19:06:34   
525LIS Tomasz 571McBiegaczeWARSZAWAOpen M448M 4482021-10-23 19:08:09   
526FUKS Szymon 531McBiegaczeWARSZAWAOpen M449M 4492021-10-23 19:08:18   
527PINTENICS Gyözö 605RUNLOVERSBUDAÖRSOpen M450M 4502021-10-23 19:12:41   
528JANIK Joanna 85KRAKÓWOpen K78K 782021-10-23 19:12:44   
529MARSZAŁEK Andrzej 580SWARZĘDZOpen M451M 4512021-10-23 19:22:10   
530GRZYBOWSKI Tomasz 543BYDGOSZCZOpen M452M 4522021-10-23 19:22:14   
531LEGUTKO Wlodzimierz 566WARSZAWAOpen M453M 4532021-10-23 19:24:46   
532ZAJĄC Józek 268Jarosławska Grupa Biegowa SokółTULIGŁOWYOpen M454M 4542021-10-23 19:24:54   
533HOJCZYK Karol 79eXplorador i Wolne ŚlimakiPOZNAŃOpen M455M 4552021-10-23 19:25:43   
534SMOLIŃSKI Paweł 625Rainbow UnicornsKOMORÓWOpen M456M 4562021-10-23 19:25:50   
535RESZKA Piotr 616Rainbow UnicornsKOMORÓWOpen M457M 4572021-10-23 19:25:54   
536KITLAS Dariusz 278SOCHONIEOpen M458M 4582021-10-23 19:26:46   
537CIOSEK Beata 521AUGUSTEAMCHORZÓWOpen K79K 792021-10-23 19:29:42   
538MURCHA Paweł 594AUGUSTEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen M459M 4592021-10-23 19:29:46   
539GROMADZKA Justyna 541Kobiety WatachyBYTOMOpen K80K 802021-10-23 19:29:48   
540TOL Monika 634Mafia Team LubliniecLUBLINIECOpen K81K 812021-10-23 19:29:54   
541RUDZIŃSKI Tomasz 617Kuna w AgreścieLUBLINIECOpen M460M 4602021-10-23 19:30:09   
542TOL Kamil 635Kuna w AgreścieTANINAOpen M461M 4612021-10-23 19:30:12   
543JASZEK Paweł 547ZABRZEOpen M462M 4622021-10-23 19:36:56   
544ŁUKASZEK Artur 138LUBARTÓWOpen M463M 4632021-10-23 19:40:44   
545MICHALSKI Mateusz 151JAWORZEOpen M464M 4642021-10-23 19:41:27   
546KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaska 554Unlimited Sport 2.0KRAKÓWOpen K82K 822021-10-23 19:41:37   
547BOROWIK Tomasz 517ATOMKRAKÓWOpen M465M 4652021-10-23 19:41:41   
548BODNAR Adrian 514SANOKOpen M466M 4662021-10-23 19:44:56   
549BOGACZYK Krzysztof 26RÓWNEOpen M467M 4672021-10-23 19:45:50   
550TOKARZ Marcin 633LIBERTÓWOpen M468M 4682021-10-23 19:45:53   
551DETKO Ewa 525CZĘSTOCHOWAOpen K83K 832021-10-23 19:52:38   
552IDZIKOWSKI Piotr 545DANGANDZIOWYSUCHY LASOpen M469M 4692021-10-23 19:52:46   
553SILSKA Sylwia 620Atrakcyjne TowarzystwoPOTASZEOpen K84K 842021-10-23 19:53:49   
554KRZYŻOSTANIAK Marcin 128Marcin Świerc TeamPUSZCZYKOWOOpen M470M 4702021-10-23 19:53:53   
555BAŁAGA Marcin 19Kto dogoni Psa?KRAKÓWOpen M471M 4712021-10-23 19:55:19   
556MIECHOWICZ Małgorzata 583Leżacze ŁąkowiKROSNO ODRZAŃSKIEOpen K85K 852021-10-23 19:55:22   
557BOROWIEC Mariusz 28Run Run OleszyceSTARE OLESZYCEOpen M472M 4722021-10-23 19:55:45   
558PLUTA Sebastian 184BRZEŹNICAOpen M473M 4732021-10-23 19:55:49   
559SZCZEPAŃSKI Paweł 225Biegam na TarchominieWARSZAWAOpen M474M 4742021-10-23 19:56:31   
560CZARNIECKI Tadeusz 523OSHEE Live Fight WinKRAKÓWOpen M475M 4752021-10-23 19:59:36   
561KIJOWSKA Aldona 103Markowi BiegaczeMARKIOpen K86K 862021-10-23 20:24:04   
562ŻAK Oliwia 274JASTRZĘBIEOpen K87K 872021-10-23 20:24:08   
563KOWALCZYK Adam 557Prawdziwa Stolica PolskiWARSZAWAOpen M476M 4762021-10-23 20:25:12   
564POWAŁOWSKA Danka 611GNIEZNOOpen K88K 882021-10-23 20:27:56   
565POWAŁOWSKI Marcin 612GNIEZNOOpen M477M 4772021-10-23 20:27:59   
566KAMIŃSKI Krzysztof 552KRAKÓWOpen M478M 4782021-10-23 20:28:03   
567PASELLA Michał 600Wataha Adventure - Guźce i świniuryGLIWICEOpen M479M 4792021-10-23 20:31:45   
568PASELLA Krzysztof 601Wataha AdventureGLIWICEOpen M480M 4802021-10-23 20:31:49   
569HAŁAS Marcin 78NordUMCZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M481M 4812021-10-23 20:35:21   
570JURKIEWICZ Marek 550WÓLKA KOZODAWSKAOpen M482M 4822021-10-23 20:35:24   
571WOJCIECHOWSKA Kasia 259TSA/Dzikie ŻycieSANDOMIERZOpen K89K 892021-10-23 20:35:31   
572WITKA Grażyna 645Garczegorze biegaGARCZEGORZEOpen K90K 902021-10-23 20:39:01   
573WITKA Piotr 646Garczegorze biegaGARCZEGORZEOpen M483M 4832021-10-23 20:39:05   
574BARTOLIK Piotr 20WARSZAWAOpen M484M 4842021-10-23 20:49:25   
575OBIDOWSKI Łukasz 162ŁĘCZYCAOpen M485M 4852021-10-23 20:49:29   
576PARYSZ Anna 599Stare Babice BiegająBLIZNE JASIŃSKIEGOOpen K91K 912021-10-23 20:51:18   
577MAKOWSKI Jan 577WOLSZTYNOpen M486M 4862021-10-23 20:56:47   
578ŽAK Robert 656Tygris i BiedronkaMOHELNICE - ÚJEZDOpen M487M 4872021-10-23 21:04:29   
579ŽAK Robert 270Tygris i BiedronkaMOHELNICE - ÚJEZDOpen M488M 4882021-10-23 21:04:42   
580POPP Zdenál 609DRÁSOVOpen M489M 4892021-10-23 21:04:45   
581POCIĘGIEL Michał 608Skawina BiegaRADZISZÓWOpen M490M 4902021-10-23 21:05:49   
582GIENIECZKO Marcin 534brakKETRZYNOpen M491M 4912021-10-23 21:06:35   
583WINIARSKA Izabela 257IzaGórąWARSZAWAOpen K92K 922021-10-23 21:32:56   
584MAKOWSKA Anna 575WOLSZTYNOpen K93K 932021-10-23 21:35:26   
585STAWSKA Anna 213NIEDERKORNOpen K94K 942021-10-23 22:08:28   
586ORŁOWSKI Jakub 165Ultra KSPLEGIONOWOOpen M492M 4922021-10-23 22:08:32   
Niesklasyfikowani
MAŁYSZA Sławomir 141KRAKÓWOpen M2021-10-23 17:46:16 DNF--
STOLARZ Grzegorz 216Niepołomice BiegająZABAWAOpen M2021-10-23 19:51:20 DNF--
TRZASKA Marcin 237WatahaKRAKÓWOpen M2021-10-23 15:57:01 DNF--
POSTAWA Radoslaw 191STARGARD SZCZECINSKIOpen M2021-10-23 21:04:57 DNF--
Znaleziono 590 wynik(ów)