Organizator : | Fundacja "Sub ventum" w Słupsku |
Data : | 2023-04-15 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 150 |
Wystartowało : | 127 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 127 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Bieg -K (A) | Bieg - M (A) | Bieg - Licencja PZLA | OPEN -K (NW) | OPEN -M (NW)
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OSIŃSKI Wojciech | 77 | TEAM ZABIEGANEDNI | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 1 | M 1 | 00:28:10.78 | 5:38 | 10.7 (100%) | ||
2 | STANIOCH Krzysztof | 100 | USTKA | Bieg - M (A) | 2 | M 2 | 00:31:11.70 | +00:03:00 (9.7%) | 6:14 | 9.6 (89.7%) | ||
3 | ROLBIECKI Łukasz | 91 | KOBYLNICA | Bieg - M (A) | 3 | M 3 | 00:31:30.95 | +00:03:20 (10.6%) | 6:18 | 9.5 (88.8%) | ||
4 | PICK Tomasz | 81 | Biegolas / Korona | KOSZALIN | Bieg - M (A) | 4 | M 5 | 00:31:56.07 | +00:03:45 (11.8%) | 6:23 | 9.4 (87.9%) | |
5 | OLESZEK Jerzy | 73 | Szkoła Podoficerska MW | GRABNO | Bieg - M (A) | 5 | M 6 | 00:33:26.53 | +00:05:15 (15.7%) | 6:41 | 9 (84.1%) | |
6 | KLOC Dariusz | 51 | BOLESŁAWICE | Bieg - M (A) | 6 | M 7 | 00:34:09.12 | +00:05:58 (17.5%) | 6:49 | 8.8 (82.2%) | ||
7 | WŁODARCZYK Sebastian | 121 | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 7 | M 8 | 00:34:20.20 | +00:06:09 (17.9%) | 6:52 | 8.7 (81.3%) | ||
8 | GROCH Piotr | 37 | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 8 | M 9 | 00:34:48.56 | +00:06:37 (19.0%) | 6:57 | 8.6 (80.4%) | ||
9 | JANKOWSKI Grzegorz | 43 | Pozytywnie nakręcony | BYTÓW | Bieg - M (A) | 9 | M 11 | 00:35:06.73 | +00:06:55 (19.7%) | 7:01 | 8.5 (79.4%) | |
10 | MAJKOWSKI Krzysztof | 65 | Kaliop Poland | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 10 | M 12 | 00:35:29.60 | +00:07:18 (20.6%) | 7:05 | 8.5 (79.4%) | |
11 | HORBACZ Grzegorz | 41 | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 11 | M 13 | 00:35:31.03 | +00:07:20 (20.7%) | 7:06 | 8.4 (78.5%) | ||
12 | BĄK Dawid | 7 | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 12 | M 14 | 00:35:34.56 | +00:07:23 (20.8%) | 7:06 | 8.4 (78.5%) | ||
13 | KAWALEC Konrad | 47 | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 13 | M 15 | 00:36:32.98 | +00:08:22 (22.9%) | 7:18 | 8.2 (76.6%) | ||
14 | ŚCISŁY Łukasz | 110 | STRZELINKO | Bieg - M (A) | 14 | M 16 | 00:36:53.41 | +00:08:42 (23.6%) | 7:22 | 8.1 (75.7%) | ||
15 | FIGURSKI Andrzej | 30 | USTKA | Bieg - M (A) | 15 | M 17 | 00:37:09.41 | +00:08:58 (24.2%) | 7:25 | 8.1 (75.7%) | ||
16 | GROTA Mariusz | 38 | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 16 | M 18 | 00:37:18.34 | +00:09:07 (24.5%) | 7:27 | 8 (74.8%) | ||
17 | GAWEL Zbigniew | 32 | Ananasy z 3 fal | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 17 | M 19 | 00:38:17.56 | +00:10:06 (26.4%) | 7:39 | 7.8 (72.9%) | |
18 | CHUDY Henryk | 16 | K sOlszewski i synowie | SŁAWSKO | Bieg - M (A) | 18 | M 21 | 00:38:33.93 | +00:10:23 (26.9%) | 7:42 | 7.8 (72.9%) | |
19 | CZERWIAKOWSKI Mikolaj | 22 | Brak | SIEMIANICE | Bieg - M (A) | 19 | M 22 | 00:38:38.43 | +00:10:27 (27.1%) | 7:43 | 7.8 (72.9%) | |
20 | KASPEROWICZ Zdzisław | 46 | Pro DYSTANS Kasperowicz | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 20 | M 23 | 00:38:49.17 | +00:10:38 (27.4%) | 7:45 | 7.7 (72.0%) | |
21 | PACHUTA Damian | 57 | WRZEŚNICA | Bieg - M (A) | 21 | M 24 | 00:38:51.89 | +00:10:41 (27.5%) | 7:46 | 7.7 (72.0%) | ||
22 | ZIELONKA Mateusz | 125 | Baltic Seals/7BOW | DAMNICA | Bieg - M (A) | 22 | M 25 | 00:38:58.92 | +00:10:48 (27.7%) | 7:47 | 7.7 (72.0%) | |
23 | PRASOL Adrian | 87 | KOSZALIN | Bieg - M (A) | 23 | M 29 | 00:39:45.41 | +00:11:34 (29.1%) | 7:57 | 7.5 (70.1%) | ||
24 | BOŚ Grzegorz | 13 | Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 24 | M 30 | 00:40:10.36 | +00:11:59 (29.9%) | 8:02 | 7.5 (70.1%) | |
25 | BOGUSZEWSKI Michał -Misiek | 9 | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 25 | M 31 | 00:40:26.66 | +00:12:15 (30.3%) | 8:05 | 7.4 (69.2%) | ||
26 | OLBRYŚ Marek | 72 | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 26 | M 32 | 00:41:33.77 | +00:13:22 (32.2%) | 8:18 | 7.2 (67.3%) | ||
27 | OLBRYŚ Wojciech | 71 | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 27 | M 33 | 00:41:45.41 | +00:13:34 (32.5%) | 8:21 | 7.2 (67.3%) | ||
28 | SŁOMKA Łukasz | 98 | Apator Telemetria Aktywnie | USTKA | Bieg - M (A) | 28 | M 34 | 00:41:49.98 | +00:13:39 (32.6%) | 8:21 | 7.2 (67.3%) | |
29 | FORMELA Krzysztof | 127 | ŁOSINO | Bieg - M (A) | 29 | M 35 | 00:42:08.35 | +00:13:57 (33.1%) | 8:25 | 7.1 (66.4%) | ||
30 | STĘPIEŃ Radosław | 101 | Kaliop Poland | WIERZBIĘCIN | Bieg - M (A) | 30 | M 37 | 00:42:32.95 | +00:14:22 (33.8%) | 8:30 | 7.1 (66.4%) | |
31 | TRUSIAK Miłosz | 113 | Night Wolves Ultra Runners | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 31 | M 38 | 00:42:47.41 | +00:14:36 (34.1%) | 8:33 | 7 (65.4%) | |
32 | KWAŚNIAK Zdzisław | 59 | PRO DYSTANS | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 32 | M 39 | 00:42:51.16 | +00:14:40 (34.2%) | 8:34 | 7 (65.4%) | |
33 | MUSIAŁ Paweł | 69 | WARSZAWA | Bieg - M (A) | 33 | M 41 | 00:44:00.88 | +00:15:50 (36.0%) | 8:48 | 6.8 (63.6%) | ||
34 | PIERZCHALSKI Dawid | 82 | Lim Jahey's Gymnastic Association | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 34 | M 42 | 00:45:48.40 | +00:17:37 (38.5%) | 9:09 | 6.6 (61.7%) | |
35 | PILAWA Dorian | 84 | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 35 | M 43 | 00:46:29.61 | +00:18:18 (39.4%) | 9:17 | 6.5 (60.7%) | ||
36 | SKIBIŃSKI Rafał | 96 | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 36 | M 46 | 00:48:25.25 | +00:20:14 (41.8%) | 9:41 | 6.2 (57.9%) | ||
37 | HEC Tomek | 39 | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 37 | M 48 | 00:48:30.25 | +00:20:19 (41.9%) | 9:42 | 6.2 (57.9%) | ||
38 | BORKOWSKI Tomasz | 11 | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 38 | M 49 | 00:48:39.96 | +00:20:29 (42.1%) | 9:43 | 6.2 (57.9%) | ||
39 | KROPIŃSKI Adam | 58 | Żółwik | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 39 | M 51 | 00:51:23.75 | +00:23:12 (45.2%) | 10:16 | 5.8 (54.2%) | |
40 | SZMIGIERO Sebastian | 103 | W.P.K SŁOÑ TEAM | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 40 | M 53 | 00:52:59.37 | +00:24:48 (46.8%) | 10:35 | 5.7 (53.3%) | |
41 | MARCZAK Andrzej | 67 | WPK SŁOŃ TEAM | ŻELKOWO | Bieg - M (A) | 41 | M 54 | 00:53:15.91 | +00:25:05 (47.1%) | 10:39 | 5.6 (52.3%) | |
42 | STANIASZEK Bogusław | 99 | Tupot Ustka | GŁOBINO | Bieg - M (A) | 42 | M 55 | 00:55:20.19 | +00:27:09 (49.1%) | 11:04 | 5.4 (50.5%) | |
43 | SZYBUT Rafał | 107 | Żółwik | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 43 | M 56 | 00:56:11.44 | +00:28:00 (49.8%) | 11:14 | 5.3 (49.5%) | |
44 | KORZENIEWSKI Maciej | 54 | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 44 | M 58 | 00:59:08.89 | +00:30:58 (52.4%) | 11:49 | 5.1 (47.7%) | ||
45 | RAHOZA Szymon | 89 | Ruch To Życie | SIEMIANICE | Bieg - M (A) | 45 | M 61 | 01:01:21.48 | +00:33:10 (54.1%) | 12:16 | 4.9 (45.8%) | |
46 | ŻYDZIANOWSKI Wojciech | 128 | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 46 | M 62 | 01:02:14.97 | +00:34:04 (54.7%) | 12:26 | 4.8 (44.9%) | ||
47 | DESPERAK Filip | 24 | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 47 | M 66 | 01:10:11.09 | +00:42:00 (59.8%) | 14:02 | 4.3 (40.2%) | ||
48 | CHWAŁA Kacper | 18 | SŁUPSK | Bieg - M (A) | 48 | M 67 | 01:22:12.13 | +00:54:01 (65.7%) | 16:26 | 3.6 (33.6%) |
Znaleziono 48 wynik(ów)