CROSS JARKA - BIEG
Cross Jarka
Organizator : Brzoza Biega
Data : 2021-05-15
Miejsce : Brzoza
Dystans : 12 km
Zgłoszonych : 110
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 95
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN - Kobiety | OPEN - Mężczyźni | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDyscyplina Moment startuCzas
netto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PAWŁOWSKI Tomasz 97ZIELONKAM-201M 1bieg2021-05-15 12:00:0800:47:10.55 3:5515,3
2POLANSKI Tomasz 124NIEMCZ RUNM-401M 22021-05-15 12:00:0800:47:33.10+00:00:223:5715,1
3KRYSKE Bartosz 114Spójnia Białe BłotaBIAŁE BŁOTAM-301M 3bieg2021-05-15 12:00:0900:48:08.35+00:00:574:0015,0
4KOWALCZYK Marek 86Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-402M 4bieg2021-05-15 12:00:0800:48:35.00+00:01:244:0214,8
5RYCHTER Karol 72THE RYCHTERSNIEMCZM-403M 5bieg2021-05-15 12:00:0800:48:58.60+00:01:484:0414,7
6SENGER Michał 83Pałuki Running TeamGĄSAWAM-404M 6bieg2021-05-15 12:00:0800:50:34.50+00:03:234:1214,2
7SIKUT Arkadiusz 59Podgórz ToruńTORUŃM-405M 7bieg2021-05-15 12:00:0800:50:46.45+00:03:354:1314,2
8KUŁAKOWSKI Krzysztof 95Cortez Triathlon TeamBYDGOSZCZM-302M 8bieg2021-05-15 12:00:0900:51:36.95+00:04:264:1814,0
9KOTULA Sławomir 65BYDGOSZCZM-303M 9bieg2021-05-15 12:00:0900:53:01.00+00:05:504:2513,6
10DEKA Przemysław 105GDYNIAM-304M 10bieg2021-05-15 12:00:0800:53:17.75+00:06:074:2613,5
11CHRZĄSZCZ Bartosz 123M-202M 112021-05-15 12:00:0800:53:34.45+00:06:234:2713,4
12RYCHTER Marcin 73The RychtersNIEMCZM-501M 12bieg2021-05-15 12:00:1000:53:53.15+00:06:424:2913,4
13KRYSKE Mariusz 119Spójnia Białe BłotaBIAŁE BŁOTAM-305M 13bieg2021-05-15 12:00:1000:54:01.55+00:06:514:3013,3
14SZCZEPANIAK Cezary 24BYDGOSZCZM-406M 14bieg2021-05-15 12:00:0800:54:11.10+00:07:004:3013,3
15KRUPA Piotr 27WoodrunBYDGOSZCZM-407M 15bieg2021-05-15 12:00:1000:54:33.65+00:07:234:3213,2
16MENDEL Patryk 10SLKB/REBELIA TEAMBYDGOSZCZM-203M 16bieg2021-05-15 12:00:0700:55:27.90+00:08:174:3713,0
17WIESŁAW Stachowicz 120Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-408M 17bieg2021-05-15 12:00:1300:55:29.75+00:08:194:3713,0
18NIEDBALSKI Przemysław 57ŻNINM-409M 18bieg2021-05-15 12:00:0800:55:36.55+00:08:264:3812,9
19CHODKIEWICZ Tomasz 15GardenFlora MTB TeamBYDGOSZCZM-4010M 19bieg2021-05-15 12:00:0900:55:47.10+00:08:364:3812,9
20WILLMA Jarek 1Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-502M 20bieg2021-05-15 12:00:0700:56:42.10+00:09:314:4312,7
21HEROLD Maciej 16BYDGOSZCZM-306M 21bieg2021-05-15 12:00:1100:57:29.75+00:10:194:4712,5
22MAJEWSKI Robert 96Run PasjaBYDGOSZCZM-307M 22bieg2021-05-15 12:00:1000:57:42.35+00:10:314:4812,5
23MALICKI Łukasz 39Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM-308M 23bieg2021-05-15 12:00:1000:57:48.65+00:10:384:4912,5
24BRZUCHALSKI Mati 4BYDGOSZCZM-309M 24bieg2021-05-15 12:00:1200:58:03.20+00:10:524:5012,4
25MAKOWSKI Sławomir 63Cortez Triathlon TeamBYDGOSZCZM-503M 25bieg2021-05-15 12:00:1400:58:28.05+00:11:174:5212,3
26GRZEGOCKI Piotr 62STRZELNOM-3010M 26bieg2021-05-15 12:00:0900:58:37.05+00:11:264:5312,3
27NAWROCKI Dariusz 36ŁABISZYNM-4011M 27bieg2021-05-15 12:00:1300:58:41.05+00:11:304:5312,3
28MUSS Aleksander 116BYDGOSZCZM-4012M 28bieg2021-05-15 12:00:1100:58:56.90+00:11:464:5412,2
29SZKUTA Jarosław 14100% witaminy CBYDGOSZCZM-3011M 29bieg2021-05-15 12:00:1000:59:08.20+00:11:574:5512,2
30TOMCZYK Agata 8SLA POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-301K 1bieg2021-05-15 12:00:0700:59:18.45+00:12:074:5612,1
31PISARSKI Igor 25BYDGOSZCZM-204M 30bieg2021-05-15 12:00:1200:59:33.35+00:12:224:5712,1
32WIŚNIEWSKI Zbigniew 3Brzoza BiegaOLIMPINM-504M 31bieg2021-05-15 12:00:0900:59:50.40+00:12:394:5912,0
33PATYK Maciej 29BYDGOSZCZM-3012M 32bieg2021-05-15 12:00:1401:00:15.20+00:13:045:0112,0
34TYJAS Magdalena 45INOWROCŁAWK-302K 2bieg2021-05-15 12:00:1201:00:17.10+00:13:065:0111,9
35BARSZCZEWSKI Sebastian 38BYDGOSZCZM-4013M 33bieg2021-05-15 12:00:1401:00:53.40+00:13:425:0411,8
36PUCHACZ Marcin 28BYDGOSZCZM-3013M 34bieg2021-05-15 12:00:1201:01:05.25+00:13:545:0511,8
37CZAJKOWSKA Sylwia 61#żółtokrólewscyBYDGOSZCZK-401K 3bieg2021-05-15 12:00:1101:01:11.00+00:14:005:0511,8
38MACIŃSKI Waldek 12BYDGOSZCZM-3014M 35bieg2021-05-15 12:00:1401:01:38.45+00:14:275:0811,7
39GÓRSKI Marian 117Brzoza BiegaSOLEC KUJAWSKIM-601M 36bieg2021-05-15 12:00:0901:02:04.40+00:14:535:1011,6
40KELER Krzysztof 67BBL INOWROCLAWINOWROCLAWM-205M 37bieg2021-05-15 12:00:1001:02:06.85+00:14:565:1011,6
41PÓŁGĘSEK Bartosz 91Harpagan RunnersSOLEC KUJAWSKIM-3015M 38bieg2021-05-15 12:00:1001:02:10.45+00:14:595:1011,6
42MILEWSKI Zbigniew 71TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-505M 39bieg2021-05-15 12:00:1101:02:14.95+00:15:045:1111,6
43KAZUBOWSKI Jacek 76TriDarKoBIAŁE BŁOTAM-506M 40bieg2021-05-15 12:00:1001:02:27.35+00:15:165:1211,5
44ŻAROŃ Maciej 75BYDGOSZCZM-3016M 41bieg2021-05-15 12:00:1501:02:30.35+00:15:195:1211,5
45JASIULEWICZ Marcin 115BYDGOSZCZM-4014M 42bieg2021-05-15 12:00:1301:02:35.50+00:15:245:1211,5
46BRZESKI Sebastian 122M-4015M 432021-05-15 12:00:1201:02:47.30+00:15:365:1311,5
47NEFF Jarosław 106GRUDZIĄDZM-3017M 44bieg2021-05-15 12:00:1401:02:50.85+00:15:405:1411,5
48KOPACZEWSKI Marcin 23Szkoła jazdy KopaczewskiKRUSZYN KRAJEŃSKIM-4016M 45bieg2021-05-15 12:00:1301:03:11.85+00:16:015:1511,4
49WERNER Michał 46Łabiszyn RunnersŁABISZYNM-3018M 46bieg2021-05-15 12:00:1301:03:33.05+00:16:225:1711,3
50NIEDBALSKI Grzegorz 107RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-602M 47bieg2021-05-15 12:00:1301:03:54.90+00:16:445:1911,3
51SCHRODER Jarosław 69BYDGOSZCZM-4017M 48bieg2021-05-15 12:00:1501:03:56.90+00:16:465:1911,3
52NOWACZYK Bartosz 118BYDGOSZCZM-3019M 49bieg2021-05-15 12:00:1101:04:05.30+00:16:545:2011,2
53GRACZ Adam 48SOLEC KUJAWSKIM-4018M 50bieg2021-05-15 12:00:1601:04:06.80+00:16:565:2011,2
54KWIATKOWSKI Piotr 60BYDGOSZCZM-3020M 51bieg2021-05-15 12:00:1301:05:15.60+00:18:055:2611,0
55CZEPEK Aleksander 121Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-603M 52bieg2021-05-15 12:00:1201:05:37.60+00:18:275:2811,0
56RYMARKIEWICZ Małgorzata 82Klinika TriathlonuBYDGOSZCZK-303K 4bieg2021-05-15 12:00:1201:05:43.65+00:18:335:2811,0
57BURCZYK Roman 66BYDGOSZCZM-4019M 53bieg2021-05-15 12:00:1201:05:56.10+00:18:455:2910,9
58WIDŹGOWSKI Przemysław 64BYDGOSZCZM-4020M 54bieg2021-05-15 12:00:1401:06:03.90+00:18:535:3010,9
59MAŁKOWSKI Iwo 92AntidotumBYDGOSZCZM-3021M 55bieg2021-05-15 12:00:1101:06:06.95+00:18:565:3010,9
60GRZEGORZEWSKI Rafał 94Brzoza BiegaNIEMCZM-4021M 56bieg2021-05-15 12:00:1101:06:35.30+00:19:245:3210,8
61NAWROCKI Marcin 99Mogilno TeamMOGILNOM-4022M 57bieg2021-05-15 12:00:1401:07:08.95+00:19:585:3510,7
62BIERNAT Magdalena 11TG SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWK-402K 5bieg2021-05-15 12:00:1201:07:32.20+00:20:215:3710,7
63PODKÓWKA Zbigniew 20BYDGOSZCZM-604M 58bieg2021-05-15 12:00:1201:09:07.60+00:21:575:4510,4
64KRUSZYNA Adam 47BYDGOSZCZM-507M 59bieg2021-05-15 12:00:1001:09:53.35+00:22:425:4910,3
65STASZKIEWICZ Lucyna 35STASHKY TEAMBYDGOSZCZK-501K 6bieg2021-05-15 12:00:1501:10:36.50+00:23:255:5310,2
66BIEGAŁA Agnieszka 42INOWROCŁAWK-304K 7bieg2021-05-15 12:00:1001:10:59.80+00:23:495:5410,1
67KOPACZEWSKA Agnieszka 22Szkoła jazdy KopaczewskiKRUSZYN KRAJEŃSKIK-403K 8bieg2021-05-15 12:00:1301:13:07.50+00:25:566:059,8
68MĘTEL Laura 37Łabiszyn RunnersŁABISZYNK-201K 9bieg2021-05-15 12:00:1401:13:26.50+00:26:156:079,8
69CZYŻEWSKA Justyna 30BRZOZAK-305K 10bieg2021-05-15 12:00:1501:13:48.10+00:26:376:099,8
70GRUDA Mirosław 9OSIELSKOM-605M 60bieg2021-05-15 12:00:1301:14:19.95+00:27:096:119,7
71SKRZATEK Anna 113PRZYŁĘKIK-404K 11bieg2021-05-15 12:00:1501:14:31.05+00:27:206:129,7
72NADRAJKOWSKA Joanna 26INOWROCŁAWK-306K 12bieg2021-05-15 12:00:1301:14:44.95+00:27:346:139,6
73ADASZAK Katarzyna 32BYDGOSZCZK-405K 13bieg2021-05-15 12:00:1501:14:54.70+00:27:446:149,6
74GIERSZEWSKA Grażyna 77BYDGOSZCZK-502K 14bieg2021-05-15 12:00:1501:15:40.85+00:28:306:189,5
75ZAMIATOWSKA Kinga 40Nartorolki.pl BDGBYDGOSZCZK-406K 15bieg2021-05-15 12:00:1501:15:57.25+00:28:466:199,5
76PASZKIET Witold 54TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-606M 61bieg2021-05-15 12:00:1201:17:00.75+00:29:506:259,4
77MUSIAŁ Artur 50BYDGOSZCZM-508M 62bieg2021-05-15 12:00:1401:17:32.45+00:30:216:279,3
78NIEDBALSKA Anna 56ŻNINK-503K 16bieg2021-05-15 12:00:1401:19:16.40+00:32:056:369,1
79SZAFKOWSKI Arkadiusz 41SOLEC KUJAWSKIM-4023M 63bieg2021-05-15 12:00:1401:19:42.95+00:32:326:389,0
80ANDRZEJEWSKI Ryszard 125M-701M 642021-05-15 13:38:0001:21:21.80+00:34:116:468,9
81WERNER Maja 68Łabiszyn RunnersŁABISZYNK-202K 17bieg2021-05-15 12:00:1401:21:31.00+00:34:206:478,8
82WALEWSKI Andrzej 112Stowarzyszenie krwiodawcow FaraINOWROCŁAWM-3022M 65bieg2021-05-15 12:00:1101:22:14.10+00:35:036:518,8
83GROBELNA Monika 7KOBYLARNIAK-307K 18bieg2021-05-15 12:00:1301:22:23.80+00:35:136:518,7
84PÓŁGĘSEK Rafał 85SOLEC KUJAWSKIM-4024M 66bieg2021-05-15 12:00:1601:22:46.70+00:35:366:538,7
85SIERANT Marian 31BYDGOSZCZM-607M 67bieg2021-05-15 12:00:1201:23:28.30+00:36:176:578,6
86BADOWSKI Krzysztof 88KSN Łuczniczka Oculus BydgoszczBYDGOSZCZM-509M 68bieg2021-05-15 12:00:1101:25:17.25+00:38:067:068,4
87PIONTEK Elżbieta 21BYDGOSZCZK-601K 19bieg2021-05-15 12:00:1401:27:05.05+00:39:547:158,3
88PISKORSKA Marta 43SOLEC KUJAWSKIK-407K 20bieg2021-05-15 12:00:1101:35:36.55+00:48:267:587,5
89ZI Justyna 44SOLEC KUJAWSKIK-408K 21bieg2021-05-15 12:00:1101:35:37.05+00:48:267:587,5
90GRACZYKOWSKA Anna 108BBKTSINOWROCŁAWK-308K 22bieg2021-05-15 12:00:1201:38:23.00+00:51:128:117,3
91LENC Janusz 51TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-608M 69bieg2021-05-15 12:00:1501:39:02.35+00:51:518:157,3
92ANGIEL Władysław 52TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-702M 70bieg2021-05-15 12:00:0901:39:09.10+00:51:588:157,3
93AWIŻEŃ Antoni 53TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-703M 71bieg2021-05-15 12:00:0901:47:07.75+00:59:578:556,7
94NOWAK - WIECZOREK Elwira 101Elwira & SebastianBYDGOSZCZK-309K 23bieg2021-05-15 12:16:2602:02:54.10+01:15:4310:145,9
95WIECZOREK Sebastian 102Elwira & SebastianBYDGOSZCZM-3023M 72bieg2021-05-15 12:16:2602:02:55.10+01:15:4410:145,9
96SOKOŁOWSKI Tomasz 5Klinika TriathlonuBYDGOSZCZM-3024M 73bieg2021-05-15 11:58:59   
97LUTOWSKI Wojciech 34TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-3025M 74bieg2021-05-15 12:00:08   
Znaleziono 97 wynik(ów)