DEMON 200 KM
Duch Pogórza
Organizator : Stowarzyszenie Duch Pogórza
Data : 2024-03-22
Miejsce : Dubiecko
Dystans : 204 km
Zgłoszonych : 24
Wystartowało : 21
Nie ukończyło : 13
Ukończyło : 8
Na trasie : 0
Wyniki PDF :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 34km | 68km | 102km | 136km | 170km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu34km68km102km136km170kmCzas
netto
204km
Czas
brutto
204km
Różnica
w czasie
Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1FURMAN Dawid 619DLA ELIZKI & MILENKIBŁAŻEJOWICEOPEN Mężczyźni1M 100:00:0004:14:4509:10:2714:44:1621:06:2826:56:1633:38:36.0033:38:36.00 9:536.1 (100%)
2WIERZBICKI Tomasz 624BOGUCHWAŁAOPEN Mężczyźni2M 200:00:0004:34:2409:48:2416:10:0622:21:5128:53:2235:38:46.0035:38:46.00+02:00:10 (5.6%)10:295.7 (93.4%)
3SZYMURA Wojciech 621RYBNICKA GRUPA BIEGOWARYBNIKOPEN Mężczyźni3M 300:00:0004:26:2809:51:2516:20:1423:08:2630:08:3638:23:41.0038:23:41.00+04:45:05 (12.4%)11:175.3 (86.9%)
4KUŚMIERSKI Michał 610BIELSKO-BIAŁAOPEN Mężczyźni4M 400:00:0005:46:0011:50:2518:54:5325:16:4232:14:5939:55:09.0039:55:09.00+06:16:33 (15.7%)11:445.1 (83.6%)
5WALIGÓRSKI Tomasz 623MARKOWI BIEGACZEMARKIOPEN Mężczyźni5M 500:00:0005:05:0311:11:5519:33:5827:23:3836:00:3845:54:54.0045:54:54.00+12:16:18 (26.7%)13:304.4 (72.1%)
6PODRAZA Tadeusz 615TADZIKTARNÓWOPEN Mężczyźni6M 600:00:0005:17:4112:02:3120:43:0929:03:1937:31:3847:18:03.0047:18:03.00+13:39:27 (28.9%)13:544.3 (70.5%)
7SWĘDZIOŁ Robert 618OLKUSZBIEGA.PLOLKUSZOPEN Mężczyźni7M 700:00:0005:10:4011:37:5619:47:3227:53:2436:41:3547:32:57.0047:32:57.00+13:54:21 (29.2%)13:594.3 (70.5%)
8WALCZAK Maciej 622QUAY POZNAŃPOZNAŃOPEN Mężczyźni8M 800:00:0004:34:0709:59:0616:45:0324:53:2234:36:1548:52:58.0048:52:58.00+15:14:22 (31.2%)14:224.2 (68.9%)
Niesklasyfikowani
SZNIGIR Magdalena 620ROPCZYCEOPEN KobietyDNF04:47:05 DNF10:05:57 DNF16:31:20 DNF24:25:47 DNF DNF DNF DNF-- (0.0%)
PŁONKA Rafał 614PODIUMKRASNAOPEN MężczyźniDNF04:15:17 DNF09:10:44 DNF15:00:02 DNF DNF DNF DNF DNF-- (0.0%)
BALON Piotr 602UKS GUZIKÓWKA KROSNO/BAKOMAT U(L)TRA TEAMKROSNOOPEN MężczyźniDNF04:34:27 DNF09:48:19 DNF16:10:03 DNF DNF DNF DNF DNF-- (0.0%)
DROZD Michał 605GRUSZKA Z JEDNYM SKRZYDŁEM/RUNPASSION TEAMDĄBRÓWKAOPEN MężczyźniDNF04:13:45 DNF09:23:54 DNF16:10:10 DNF DNF DNF DNF DNF-- (0.0%)
BIAŁAS Filip 603WROCŁAWOPEN MężczyźniDNF04:35:10 DNF10:14:17 DNF17:04:19 DNF DNF DNF DNF DNF-- (0.0%)
NOWACZYK Tomasz 612KOŚCIAN TEAMKOŚCIANOPEN MężczyźniDNF05:29:49 DNF12:57:19 DNF22:04:40 DNF DNF DNF DNF DNF-- (0.0%)
PIEŃKOSZ Wojciech 613PGE ENERGETIC RUNNING/PODIUMRZESZÓWOPEN MężczyźniDNF05:18:46 DNF12:34:44 DNF22:04:45 DNF DNF DNF DNF DNF-- (0.0%)
CHUCHAŁA Paweł 604MARKOWI BIEGACZEMARKIOPEN MężczyźniDNF05:31:49 DNF13:09:15 DNF22:21:30 DNF DNF DNF DNF DNF-- (0.0%)
GRZYBOWSKA Karolina 607LEKKOATLETYKA STAL PLESZEWBRONISZEWICEOPEN KobietyDNF05:12:25 DNF11:13:56 DNF22:35:38 DNF DNF DNF DNF DNF-- (0.0%)
KOZIEŁ Łukasz 608RAWICZOPEN MężczyźniDNF05:09:24 DNF11:14:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF-- (0.0%)
DUDZIAK Marek 606BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWJAWORZEOPEN MężczyźniDNF05:18:23 DNF12:26:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF-- (0.0%)
KOZAK Angelika 609KOZAKI TEAMŁAŃCUTOPEN KobietyDNF07:11:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF-- (0.0%)
RADYK Anna 617JUMPING STARS TEAM PRZEMYŚLPRZEMYŚLOPEN KobietyDNF07:29:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF-- (0.0%)
Znaleziono 21 wynik(ów)