DOG CHALLENGE SUMMER 2021 | MEGA
Dog Challenge Summer 2021
Organizator : Kreativiti Barbara Roślicka-Bajsarowicz
Data : 2021-09-18
Miejsce : Paniowice
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 105
Wystartowało : 95
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 95
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Kara/
bonifikata
Czas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1CHOJNACKI Jakub 113DOPIEWIECMężczyźni1M 1Barkteam00:21:25.55 3:3416,8
2CHAJA Radosław 112OBORNIKI ŚLĄSKIEMężczyźni2M 200:22:15.20+00:00:493:4216,2
3KARCZ Anna 139BYDGOSZCZKobiety1K 1Barkteam00:26:03.00+00:04:374:2013,8
4BARAŃSKI Damian 103WROCŁAWMężczyźni3M 300:26:23.00+00:04:574:2313,6
5GRAJEWSKA MATACZNO Natalia 204OLESNICAKobiety2K 2EkipaPrzytulPyska00:27:02.10+00:05:364:3013,3
6KAWCZYŃSKI Patryk 140BYDGOSZCZMężczyźni4M 4Barkteam00:27:08.00+00:05:424:3113,3
7BORYS Mateusz 110BYDGOSZCZMężczyźni5M 5Barkteam00:27:08.20+00:05:424:3113,3
8ZAGACKI Karol 197RAWICZMężczyźni6M 600:27:14.05+00:05:484:3213,2
9OKTABIŃSKI Karol 201MOGILNOMężczyźni7M 700:28:03.10+00:06:374:4012,8
10WIERZBICKI Paweł 203WROCŁAWMężczyźni8M 800:28:03.20+00:06:374:4012,8
11ŁYSIAK Patryk 202MOGILNOMężczyźni9M 900:28:53.80+00:07:284:4812,5
12NAGÓRNA Paulina 158OLEŚNICAKobiety3K 3EkipaPrzytulPyska00:28:56.75+00:07:314:4912,4
13STALSKI Pawel 175MOKRONOS GORNYMężczyźni10M 1000:29:24.55+00:07:594:5412,2
14CIOSMAK Cezary 115KNUROWMężczyźni11M 11Knurowska Wataha00:30:43.50+00:09:175:0711,7
15PAWŁUSZEK Agnieszka 161KNURÓWKobiety4K 4Knurowska Wataha00:30:48.30+00:09:225:0811,7
16BIENIEK Paulina 107KNURÓWKobiety5K 5Knurowska Wataha00:30:50.85+00:09:255:0811,7
17BĄKOWSKA Dominika 104DZIERŻONIÓWKobiety6K 600:31:11.45+00:09:455:1111,5
18BIENIEK Gabriela 106KNURÓWKobiety7K 7Knurowska Wataha00:31:21.80+00:09:565:1311,5
19CHROBOT Anna 114WROCŁAWKobiety8K 800:31:24.25+00:09:585:1411,5
20MIELNICZUK Antoni 155WAŁBRZYCHMężczyźni12M 1200:31:36.65+00:10:115:1611,4
21MIELNICZUK Hanna 156WAŁBRZYCHKobiety9K 900:31:37.00+00:10:115:1611,4
22SZACHIDEWICZ Agnieszka 182OLEŚNICAKobiety10K 10EkipaPrzytulPyska00:32:24.20+00:10:585:2411,1
23STYRYLSKA Agnieszka 181SKAWINAKobiety11K 11Psiary00:32:45.90+00:11:205:2711,0
24JANKOWSKI Robert 135WSCHOWAMężczyźni13M 13JOY - Szkoła dla psów00:32:49.55+00:11:245:2811,0
25URBANEK Sabina 188KRZESZOWICEKobiety12K 1200:32:49.65+00:11:245:2811,0
26GROBELNY Roger 125KROTOSZYNMężczyźni14M 1400:33:13.00+00:11:475:3210,8
27HORNOWSKA Dominika 128WROCŁAWKobiety13K 1300:33:32.55+00:12:075:3510,7
28ARCISZEWSKA-JONES Agnieszka 102SZCZECINKobiety14K 1400:33:39.80+00:12:145:3610,7
29IDZIKOWSKA Julia 129OLEŚNICAKobiety15K 15EkipaPrzytulPyska00:33:45.70+00:12:205:3710,7
30GŁĄBICKI Sławomir 121TWARDOGÓRAMężczyźni15M 15EkipaPrzytulPyska00:33:49.30+00:12:235:3810,6
31GŁĄBICKA Natalka 120TWARDOGÓRAKobiety16K 16EkipaPrzytulPyska00:33:50.05+00:12:245:3810,6
32WYDRO Krzysztof 194STRZYŻÓWMężczyźni16M 1600:34:14.65+00:12:495:4210,5
33BINKOWSKI Dominik 108WSCHOWAMężczyźni17M 17JOY - Szkoła dla psów00:34:14.85+00:12:495:4210,5
34JAKUBIEC Patrycja 132RZESZÓWKobiety17K 1700:34:16.40+00:12:505:4210,5
35STASIAK Katarzyna 178WSCHOWAKobiety18K 18JOY - Szkoła dla psów00:34:27.40+00:13:015:4410,4
36KACZANOWSKI Marcin 138LUBINMężczyźni18M 1800:00:1000:34:54.15+00:13:285:4710,4
37KROWICKA Agnieszka 166Kobiety19K 19EkipaPrzytulPyska00:35:13.60+00:13:485:5210,2
38SCHAUER Katarzyna 168KIEŁCZÓWEKKobiety20K 2000:35:16.65+00:13:515:5210,2
39OSUCH Mateusz 159WARSZAWAMężczyźni19M 1900:35:55.30+00:14:295:5910,0
40LESHCHIY Natalia 150WARSZAWAKobiety21K 2100:35:56.55+00:14:315:5910,0
41APOSTOLUK Włodzimierz 101WROCŁAWMężczyźni20M 2000:35:58.90+00:14:335:5910,0
42IDZIKOWSKA TRYCZYŃSKA Alicja 130OLEŚNICAKobiety22K 22EkipaPrzytulPyska00:36:04.35+00:14:386:0010,0
43MIEMIEC Magdalena 157ZABRZEKobiety23K 2300:36:06.60+00:14:416:0110,0
44IWANICKA Edyta 131SIEKIEROWICEKobiety24K 24EkipaPrzytulPyska00:36:16.95+00:14:516:029,9
45SMYK Jakub 174PANIÓWKIMężczyźni21M 21Knurowska Wataha00:36:41.80+00:15:166:069,8
46KOŹBA Anna 144DOMASZCZYNKobiety25K 2500:36:56.40+00:15:306:099,7
47KIELAR Agata 141WROCŁAEKobiety26K 2600:36:56.75+00:15:316:099,7
48KUBIK Przemysław 146OLEŚNICAMężczyźni22M 2200:37:02.75+00:15:376:109,7
49SZUBERT Justyna 184POZNAŃKobiety27K 2700:37:08.85+00:15:436:119,7
50STANKO Tomasz 177LIBIĄŻMężczyźni23M 2300:37:47.25+00:16:216:179,5
51WALKUSZ Agnieszka 191ŚWIEBODZINKobiety28K 2800:37:49.65+00:16:246:189,5
52GÓMEZ-CABRERO Kaja 124KIEŁCZÓWEKKobiety29K 2900:38:14.45+00:16:486:229,4
53SZUMA Emilia 185KNURÓWKobiety30K 30Knurowska Wataha00:38:29.15+00:17:036:249,4
54MACHNIK Dominika 152TURZEKobiety31K 3100:39:29.00+00:18:036:349,1
55GAJOS Izabela 119RACIBÓRZKobiety32K 3200:39:31.30+00:18:056:359,1
56RYBKA Wiktor 167WSCHOWAMężczyźni24M 24JOY - Szkoła dla psów00:40:18.15+00:18:526:438,9
57WORONOWSKA-RYBKA Agnieszka 193WSCHOWAKobiety33K 33JOY - Szkoła dla psów00:40:18.65+00:18:536:438,9
58ZARZYCKA Agata 198WROCŁAWKobiety34K 3400:40:42.10+00:19:166:478,8
59KLOSKO Lidia 142BYTOMKobiety35K 3500:40:53.75+00:19:286:488,8
60WYKA Natalia 195KĘDZIERZYN-KOŹLEKobiety36K 3600:40:53.85+00:19:286:488,8
61KUBIK Magdalena 145OLEŚNICAKobiety37K 3700:41:03.30+00:19:376:508,8
62CZECH Magdalena 116WROCŁAWKobiety38K 3800:41:21.95+00:19:566:538,7
63BŁAŻ Magdalena 109DYMACZEWO NOWEKobiety39K 3900:41:27.60+00:20:026:548,7
64JANKOWSKI Marcin 134ZDUNYMężczyźni25M 2500:42:13.20+00:20:477:028,5
65JANKOWSKA Daria 133ZDUNYKobiety40K 4000:42:14.75+00:20:497:028,5
66SIEROŃ Natasza 169SZLICHTYNGOWAKobiety41K 41JOY - Szkoła dla psów00:42:16.90+00:20:517:028,5
67SZCZEPANIAK Daniel 183WROCŁAWMężczyźni26M 26Barkteam00:42:39.70+00:21:147:068,4
68SŁABIK Daniel 172WSCHOWAMężczyźni27M 27JOY - Szkoła dla psów00:42:41.90+00:21:167:068,4
69SMĘT Artur 173WROCŁAWMężczyźni28M 28Barkteam00:43:09.40+00:21:437:118,3
70SKWAREK Agata 171WROCŁAWKobiety42K 4200:43:13.85+00:21:487:128,3
71PRZEPIÓRA Bartosz 162WROCŁAWMężczyźni29M 2900:43:22.85+00:21:577:138,3
72ZEMANEK Sara 16Kobiety43K 4300:46:21.65+00:24:567:437,8
73STANISŁAWSKA Marta 176ŁÓDŹKobiety44K 4400:46:26.95+00:25:017:447,8
74KUKURYDZA Klaudia 148SZCZECINKobiety45K 4500:46:48.50+00:25:227:487,7
75KOWALSKA Dominika 143LUTYNIAKobiety46K 46Psiary00:48:24.55+00:26:598:047,4
76ŁEPSKI Paweł 151WROCŁAWMężczyźni30M 30Psiary00:48:33.40+00:27:078:057,4
77SKOREŃSKA - POPARDA Małgorzata 170JELCZ-LASKOWICEKobiety47K 4700:49:43.60+00:28:188:177,2
78WALCZAK-GAŁAŚ Elżbieta 190KIEŁCZÓWKobiety48K 4800:49:57.20+00:28:318:197,2
79TUREK Elwira 187OŁAWAKobiety49K 4900:49:58.60+00:28:338:197,2
80WYSZKOWSKA Marta 196PALOWICEKobiety50K 50HEMATYTOWA WATAHA00:50:07.35+00:28:418:217,2
81DOROCIAK Agata 117RUDA ŚLĄSKAKobiety51K 51HEMATYTOWA WATAHA00:50:11.05+00:28:458:217,2
82MAJER Agnieszka 153GŁOGÓWKobiety52K 5200:50:29.00+00:29:038:247,1
83RATAJCZAK Natalia 163GŁOGÓWKobiety53K 5300:50:34.05+00:29:088:257,1
84HOLECZEK Beata 126RUDA ŚLĄSKAKobiety54K 54HEMATYTOWA WATAHA00:51:05.35+00:29:398:307,0
85BURGIER Aleksandra 111KOTOWICEKobiety55K 5500:51:06.45+00:29:408:317,0
86HOLECZEK Damian 127RUDA ŚLĄSKAMężczyźni31M 31HEMATYTOWA WATAHA00:51:08.30+00:29:428:317,0
87JASIK Grzegorz 137WILKÓWMężczyźni32M 3200:51:41.95+00:30:168:367,0
88JASIK Monika 136WILKÓWKobiety56K 5600:51:58.95+00:30:338:396,9
89GORGOLEWSKI Jarek 123DOPIEWOMężczyźni33M 33HEMATYTOWA WATAHA00:52:00.85+00:30:358:406,9
90GORGOLEWSKA Ewa 122DOPIEWOKobiety57K 57HEMATYTOWA WATAHA00:52:01.10+00:30:358:406,9
91URBANIAK Aneta 189JELCZ-LASKOWICEKobiety58K 5800:52:27.95+00:31:028:446,9
92WOLSZTYNIAK Adam 192WARSZAWAMężczyźni34M 34Barkteam00:53:27.70+00:32:028:546,7
93PASZKOWSKA Adrianna 160WARSZAWAKobiety59K 59Barkteam00:53:31.15+00:32:058:556,7
94SŁABIK Anna 200WSCHOWAKobiety60K 6000:54:52.25+00:33:269:086,6
95STEFANIAK Sandra 179WROCŁAWKobiety61K 6100:54:55.45+00:33:299:096,6
Znaleziono 95 wynik(ów)