DUCH 60 KM
Duch Pogórza
Organizator : Stowarzyszenie Duch Pogórza
Data : 2024-03-23
Miejsce : Dubiecko
Dystans : 68 km
Zgłoszonych : 29
Wystartowało : 24
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 21
Na trasie : 0
Wyniki PDF :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 25km | 34km | 43km | 59km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu9km25km34km43km59kmCzas
netto
68km
Czas
brutto
68km
Różnica
w czasie
Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1TOKARSKI Szymon 227NOWY SĄCZOPEN Mężczyźni1M 100:00:0000:56:0202:39:2503:49:4705:05:0207:16:2508:34:40.0008:34:40.00 7:347.9 (100%)
2STEC Beata 223RABKA-ZDRÓJOPEN Kobiety1K 100:00:0000:58:1602:45:0904:00:0705:18:5807:25:2708:43:44.0008:43:44.00+00:09:04 (1.7%)7:427.8 (98.7%)
3ROGALA Grzegorz 218BOGUCHWAŁAOPEN Mężczyźni2M 200:00:0000:59:3402:44:5703:56:0605:18:3207:29:5708:51:35.0008:51:35.00+00:16:55 (3.2%)7:497.7 (97.5%)
4KROSMAN Szymon 210TRI SEBUŚ/KLUB BIEGACZA T2/4RZESZÓWOPEN Mężczyźni3M 300:00:0001:00:5802:50:1204:05:3105:23:3807:43:3509:11:38.0009:11:38.00+00:36:58 (6.7%)8:067.4 (93.7%)
5HAMUDA Jakub 205BOCHNIA BIEGA TEAMBOCHNIAOPEN Mężczyźni4M 400:00:0001:00:1802:51:4504:13:4605:33:4007:50:0309:19:28.0009:19:28.00+00:44:48 (8.0%)8:137.3 (92.4%)
6BANASIK Krzysztof 201PRUCHNIKOPEN Mężczyźni5M 500:00:0000:59:0502:50:1504:12:3505:36:1707:53:4509:22:32.0009:22:32.00+00:47:52 (8.5%)8:167.3 (92.4%)
7KOPPLINGER Grzegorz 209ASSECO ACTIVE TEAMRZESZÓWOPEN Mężczyźni6M 600:00:0001:08:4003:13:0504:38:1705:57:4108:13:2709:46:44.0009:46:44.00+01:12:04 (12.3%)8:377 (88.6%)
8EKIERT Gracjan 203BARTOSZ GORCZYCA TEAMHACZÓWOPEN Mężczyźni7M 700:00:0001:01:3403:00:2704:28:5205:52:3508:25:2810:11:23.0010:11:23.00+01:36:43 (15.8%)8:596.7 (84.8%)
9RYCHLICKI Waldemar 221MAŁY RUNNERS TEAMAUGUSTÓW 82AOPEN Mężczyźni8M 800:00:0001:12:2303:20:2004:43:0906:14:5508:48:1610:23:11.0010:23:11.00+01:48:31 (17.4%)9:096.5 (82.3%)
10BARĆ Piotr 202PLANETA NISKOWOLINAOPEN Mężczyźni9M 900:00:0001:14:5603:24:3104:50:5406:24:4110:59:10.0010:59:10.00+02:24:30 (21.9%)9:416.2 (78.5%)
11SZYMALA-LIPKA Magdalena 226LIPKI RULEZ/MAGDY RULEZMIELECOPEN Kobiety2K 200:00:0001:12:2903:27:4705:00:3406:32:3009:16:1111:01:36.0011:01:36.00+02:26:56 (22.2%)9:436.2 (78.5%)
12STOPA Agata 224SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W RZESZOWIEBOGUCHWAŁAOPEN Kobiety3K 300:00:0001:16:4903:34:5205:05:3206:43:1211:15:01.0011:15:01.00+02:40:21 (23.8%)9:556 (75.9%)
13ŁĄCZNY Marcin 228GALOPUJĄCE DŻDŻOWNICE/SPARTAŃSKA DZICZLUBLIN/WITRYŁÓWOPEN Mężczyźni10M 1000:00:0001:10:1103:24:4004:57:2306:57:3311:30:38.0011:30:38.00+02:55:58 (25.5%)10:095.9 (74.7%)
14NOWOMIEJSKI Marcin 213PROGRESWARSZAWAOPEN Mężczyźni11M 1100:00:0001:17:0803:45:0305:21:0906:58:2611:33:31.0011:33:31.00+02:58:51 (25.8%)10:115.9 (74.7%)
15RUSIN Łukasz 220CHEŁM BIEGACHELMOPEN Mężczyźni12M 1200:00:0001:17:0303:40:4605:16:4807:04:1411:45:59.0011:45:59.00+03:11:19 (27.1%)10:225.8 (73.4%)
16ROKITA Dawid 219RUN 4 FUNPROSZOWICEOPEN Mężczyźni13M 1300:00:0001:18:2303:49:1205:26:2307:12:3311:53:35.0011:53:35.00+03:18:55 (27.9%)10:295.7 (72.2%)
17PALKA Krzysztof 214RUN 4 FUNNIEPOŁOMICEOPEN Mężczyźni14M 1400:00:0001:18:1503:49:0405:26:2607:12:2911:59:57.0011:59:57.00+03:25:17 (28.5%)10:355.7 (72.2%)
18KOCZOROWSKI Marcin 208TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKOPEN Mężczyźni15M 1500:00:0001:19:2403:55:3805:39:5507:29:0712:24:28.0012:24:28.00+03:49:48 (30.9%)10:565.5 (69.6%)
19KOCZOROWSKA Anna 207TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKOPEN Kobiety4K 400:00:0001:19:2103:55:3605:39:5307:29:1312:24:53.0012:24:53.00+03:50:13 (30.9%)10:575.5 (69.6%)
20PODGÓRSKA Jolanta 215KĘDZIERZYN-KOŹLEOPEN Kobiety5K 500:00:0001:25:2104:14:0706:09:0408:02:5913:42:57.0013:42:57.00+05:08:17 (37.5%)12:065 (63.3%)
21JAKUBCZYK Piotr 206100 MARATHON CLUB POLANDKĘDZIERZYN-KOŹLEOPEN Mężczyźni16M 1600:00:0001:25:2804:14:1006:09:0208:02:5613:43:02.0013:43:02.00+05:08:22 (37.5%)12:065 (63.3%)
Niesklasyfikowani
GOLEŃ Justyna 204KRAŚNIKOPEN KobietyDNF01:22:32 DNF03:58:15 DNF05:54:52 DNF DNF DNF DNF DNF-- (0.0%)
SZEWCZYK Katarzyna 225ŁUKOWAOPEN KobietyDNF01:29:45 DNF04:21:20 DNF06:15:21 DNF DNF DNF DNF DNF-- (0.0%)
KUBIK Wanda 229JASIENICAOPEN KobietyDNF01:38:39 DNF04:50:55 DNF07:05:20 DNF DNF DNF DNF DNF-- (0.0%)
Znaleziono 24 wynik(ów)