Organizator : | Stowarzyszenie Duch Pogórza |
Data : | 2024-03-23 |
Miejsce : | Dubiecko |
Dystans : | 34 km |
Zgłoszonych : | 125 |
Wystartowało : | 111 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 110 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | Służby Mundurowe - K | OPEN Mężczyźni | Służby Mundurowe - M
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 9km | 25km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZIEMNIAK Marcin | 316 | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:31:10 | 04:34:57 | ||
2 | WOLWOWICZ Zbigniew | 108 | NOWA DĘBA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:10 | 03:24:09 | ||
3 | CHMAJ Jerzy | 10 | BRATKOWICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:49 | 03:18:34 | ||
4 | TYMOCZKO Maciej | 101 | SANOK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:06:55 | 03:19:47 | ||
Przekroczony limit czasu: 08:00:00 | |||||||||
5 | WALASEK Przemysław | 102 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:44:34 | 06:02:01 | ||
6 | WANAT Janusz | 103 | #SZLACHTABIEGA | SIEDLISKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:02:00 | 02:56:21 | |
7 | WOŁOSZYN Artur | 109 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:03:15 | 02:50:30 | ||
8 | WÓJTOWICZ Piotr | 110 | PODIUM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:04:11 | 02:54:43 | |
9 | ZAWISZA Grzegorz | 112 | WROCANKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:01:21 | 02:54:46 | ||
10 | ZAWISZA Łukasz | 113 | IWONICZ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:03:37 | 03:06:56 | ||
11 | ZIĘBA Dawid | 115 | IDEOAKTYWNI | ŁOPUSZKA WIELKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:47 | 03:36:53 | |
12 | CIECKIEWICZ Tomasz | 12 | CIESZANOW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:07:41 | 03:09:36 | ||
13 | CYGAN Dawid | 13 | KROSNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:56:40 | 02:37:48 | ||
14 | CZEMERYS Piotrek | 15 | RUCH IZBICA | SIENNICA NADOLNA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:52:13 | 02:28:40 | |
15 | DERDA Mariusz | 16 | @BIEGOWA_WOLNOSC | DYNÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:57:46 | 02:47:45 | |
16 | DOŁOSZYCKI Grzegorz | 17 | SANOK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:02:29 | 02:50:26 | ||
17 | DZIUBAN Łukasz | 18 | GOPR BIESZCZADY, NADLEŚNICTWO USTRZYKI | ORELEC | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:02:12 | 02:57:26 | |
18 | FALKOWSKI Bartosz | 20 | PIASECZNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:17 | 03:36:00 | ||
19 | FILIPIŃSKI Bartosz | 22 | FBOOMER | ŁAŃCUT | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:56:12 | 02:42:08 | |
20 | FLĄDRO Daniel | 23 | BKB CZARNA PERŁA | WOKOWICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:51:40 | 02:25:22 | |
21 | FUS Maciej | 26 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:03:20 | 02:58:55 | ||
22 | GĄSECKI Daniel | 27 | ULTRA PRZESILENIE | DYNÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:13:14 | 03:39:41 | |
23 | GIERULA Mariusz | 28 | AKTYWNY DYNÓW | HARTA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:06:15 | 03:03:18 | |
24 | GILAS Szymon | 29 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | |||
25 | BANAŚ Kamil | 3 | SKAWINA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:33:51 | 04:38:36 | ||
26 | GINTER Grzegorz | 30 | AZS COLLEGIUM MEDICUM UJ | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:16:40 | 03:43:35 | |
27 | GIZICKI Wojciech | 31 | KRUSZYNA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:06:02 | 03:07:25 | ||
28 | GOCAN Tymoteusz | 32 | KUKLÓWKA ZARZECZNA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:30:18 | 04:44:09 | ||
29 | GÓRAK Grzegorz | 33 | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:00:44 | 02:50:34 | ||
30 | GÓRKA Piotr | 34 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:13:46 | 03:26:50 | ||
31 | GROCH Jacek | 35 | KAŃCZUCKA GRUPA BIEGOWA | KAŃCZUGA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:30 | 03:32:05 | |
32 | GUT Marcin | 36 | URAL BIKER | ŁAŃCUT | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:27 | 03:24:01 | |
33 | IWAN Bartłomiej | 37 | PIASECZNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:17:03 | 03:30:31 | ||
34 | JANOCHA Przemysław | 38 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:14:16 | 03:53:12 | ||
35 | JĘDRZEJCZYK Adam | 39 | SANOK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:05:55 | 03:08:31 | ||
36 | KAZALSKI Grzesiek | 43 | STRZYŻÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 02:17:05 | 04:50:40 | ||
37 | KIEC Adam | 44 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:23 | 03:22:40 | ||
38 | KIEC Tomasz | 45 | KIECU SQD | ZACZERNIE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:45 | 03:35:39 | |
39 | KISIELEWICZ Marcin | 46 | ATHLETIC ZRĘCIN | KROSNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:04 | 03:37:11 | |
40 | KNAPIK Sebastian | 48 | BUTYJANA | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:50:14 | 02:19:19 | |
41 | KOKOT Roman | 50 | AKTYWNY DYNÓW | DYNÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:21:10 | 03:53:20 | |
42 | KORZENIOWSKI Grzegorz | 51 | PRZEMYŚL | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:23:00 | 03:53:27 | ||
43 | KOWALCZYK Mateusz | 52 | MINUTKA TRAIL | STUDZIAN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:52:09 | 02:25:19 | |
44 | KOWALSKI Marek | 53 | STRZEBIŃ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:22:43 | 03:55:28 | ||
45 | KOZAK Łukasz | 54 | HALO BIEGACZE | DYLĄGÓWKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:54:03 | 02:31:59 | |
46 | KRÓL Artur | 56 | JW1517 | ZIELONA GÓRA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:51:51 | 02:25:30 | |
47 | KRZĄSTEK Zbigniew | 58 | KS HARPAGAN TARNOBRZEG | TARNOBRZEG | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:08:42 | 03:11:47 | |
48 | KUBICKI Łukasz | 59 | 3PBOT | IWONICZ- ZDRÓJ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:08:45 | 03:26:02 | |
49 | BIELAKOWSKI Rafal Perez | 6 | NOWA DĘBA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:23:28 | 04:02:04 | ||
50 | LUBAS Grzegorz | 62 | DZIKITIM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:03:39 | 02:57:21 | |
51 | MAZGAJ Tomasz | 65 | NOWA DĘBA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:23:11 | 04:01:59 | ||
52 | MAZIARSKI Adrian | 66 | JAROSŁAW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:51:45 | 02:30:55 | ||
53 | MORGAŚ Mariusz | 67 | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:00:30 | 02:58:13 | ||
54 | NIEDŹWIECKI Paweł | 68 | PODIUM/DYNOWSCY BIEGACZE | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:13:51 | 03:27:07 | |
55 | OLEJARSKI Marcin | 69 | PRUCHNIK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:00:03 | 02:41:02 | ||
56 | BRODA Łukasz | 7 | PIĘKNE I BRODACZE | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:14:17 | 03:53:05 | |
57 | PESZEK Bogdan | 71 | ULTRA PRZESILENIE | DYNÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:17:53 | 03:39:46 | |
58 | PIERZ Sławomir | 72 | ISKRZYNIA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:01:32 | 02:52:23 | ||
59 | PIOTROWSKI Przemysław | 73 | NOWA HUTA TEAM | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:15:04 | 03:42:42 | |
60 | PIWOŃSKI Adam | 74 | GÓRA BIEGA | GÓRA KALWARIA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:05:39 | 03:09:33 | |
61 | PODGÓRNIAK Artur | 75 | PARSZYWA ZADYSZKA | CHEŁM | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:22:24 | 04:19:52 | |
62 | RYDZIK Jacek | 78 | LEŻAJSK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:03:56 | 03:00:07 | ||
63 | SZAL Mateusz | 90 | PRZEMYŚL | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | ||||
64 | SADKOWSKI Paweł | 79 | DANIEL WOSIK TERVEL MOUNTAIN RUNNER | MAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:03:33 | 03:06:04 | |
65 | SIECZKOWSKI Artur | 80 | NBRTEAM | KOSTRZYN NAD ODRĄ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | |||
66 | SIWIEC Stanisław | 81 | RESOVIA/PODIUM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:22:34 | 04:19:40 | |
67 | SMYKA Michał | 82 | CIECIERZYN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:05:49 | 03:14:00 | ||
68 | SOLECKI Dominik | 83 | SWIM TRI RZESZÓW | STRASZYDLE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:00:25 | 02:47:56 | |
69 | STARZEC Michał | 85 | PRZEWORSK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:19 | 03:09:52 | ||
70 | STRUSKI Robert | 86 | PARSZYWA ZADYSZKA | CHEŁM | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:17:35 | 04:04:18 | |
71 | STYŁA Sebastian | 87 | TURKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:15:49 | 03:49:21 | ||
72 | CEBERAK Bartek | 9 | BIAŁOBRZEGI | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:46:33 | 02:09:17 | ||
73 | SZEWCZUK Krzysztof | 91 | PARSZYWA ZADYSZKA | CHEŁM | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:06:19 | 03:00:32 | |
74 | SZYMCZAK Zbigniew | 92 | KS BIEGAJĄCE ZĄBKI | ZĄBKI | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:14:52 | 03:39:52 | |
75 | SZYPROWSKI Jarek | 93 | SPORT GENERATION | SOCHACZEW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:06:10 | 03:10:05 | |
76 | ŚCIBOR Adrian | 94 | PRZYSIETNICA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:59:49 | 02:39:13 | ||
77 | TOCZEK Łukasz | 96 | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:33:19 | 04:38:32 | ||
78 | TROJNAR Daniel | 97 | ŁĄCKO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:06:07 | 03:09:59 | ||
79 | TWARDOCHLEB Marcin | 98 | BIEGAM W RZESZOWIE | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:22 | 03:18:31 |
Znaleziono 79 wynik(ów)