DZIARSKI CZAD | 102 KM
Ultra-Bies 2022
Organizator : Fundacja Ultra-Bies
Data : 2022-05-06
Miejsce : Dołżyca
Dystans : 102 km
Zgłoszonych : 121
Wystartowało : 110
Nie ukończyło : 27
Ukończyło : 83
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPK Łopienka
28km
PK Cisna
38km
PK Jaworzec
93km
Czas
netto
102km
Czas
brutto
102km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1DOMBROWSKI Maciej 714ON RUNNINGDRAGANOWASenior II M 30-391M 100:00:0302:47:3904:09:5111:49:0212:52:55.1012:52:58.95 7:347,9
2SOLIŃSKA Katarzyna 719ON RUNNINGDRAGANOWASenior II K 30-391K 100:00:0802:47:4804:10:5412:13:1013:43:31.2013:43:39.40+00:50:408:047,4
3WIERNUSZ Krzysztof 695FINISZ RYMANÓWPOSADA GÓRNAMasters M 40-491M 200:00:0902:48:3804:09:4612:16:5313:48:23.4513:48:32.70+00:55:338:077,4
4ŚCIESZKA Wojciech 65313 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWMasters M 40-492M 300:00:0902:47:3704:10:1712:45:3214:15:13.0514:15:22.10+01:22:238:237,2
5FELTOWICZ Jacek 720BIAŁYSTOKSenior II M 30-392M 400:00:3602:55:3504:25:1912:57:5414:26:39.3514:27:15.65+01:34:168:297,1
6JASIŃSKI Piotr 609TEAM AZYMUTBEŁCHATÓWSenior II M 30-393M 500:01:1502:47:5204:11:2712:57:1914:26:00.6514:27:15.90+01:34:168:297,1
7SOCHA Norbert 698KALLIPSO RUNNERS TEAMMAKÓWSenior II M 30-394M 600:01:1602:48:2004:20:5112:59:3214:36:35.0014:37:51.35+01:44:528:357,0
8CURZYDŁO Bogdan 640SANOK BIEGASANOKMasters M 40-493M 700:01:1303:15:4704:50:3813:38:3515:15:39.6515:16:53.40+02:23:548:586,7
9MOCZYŃSKI Paweł 628CHMIELÓWSenior II M 30-395M 800:00:2902:58:3204:29:3413:39:2415:24:02.0015:24:31.70+02:31:329:036,6
10PAWLUŚ Mirosław 633JSC JASŁOJASŁOMasters M 40-494M 900:00:5803:06:0504:50:5713:48:3215:42:17.9015:43:16.50+02:50:179:146,5
11BIENIEK Damian 602AZYMUT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior II M 30-396M 1000:01:2203:11:4004:48:0213:49:0715:43:10.1015:44:32.10+02:51:339:146,5
12KEPOWICZ Marcin 723PASIEKA KEMPISTRZYŻEWICEMasters M 40-495M 1100:00:3703:16:2204:51:2913:58:5615:45:54.2015:46:31.70+02:53:329:166,5
13SZRENIAWA Waldemar 686MIRAZ RACE TEAMNIEPOŁOMICESenior II M 30-397M 1200:00:3903:25:1505:03:3713:58:1215:52:54.1515:53:33.65+03:00:349:206,4
14BUK Sławomir 700GOSTYŃMasters M 40-496M 1300:00:1103:09:2704:49:2814:13:0015:54:10.1015:54:21.85+03:01:229:216,4
15SPRENGER Mirosław 663TRAWERS TEAM NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄMasters M 40-497M 1400:00:2003:12:2304:51:2913:49:0216:26:38.8516:26:59.70+03:34:009:406,2
16PASTERZ Piotr 694RZESZÓWSenior II M 30-398M 1500:01:1803:43:4305:30:3614:45:0416:26:43.0016:28:01.15+03:35:029:406,2
17PAŁKA Tomasz 699LUZYXRZESZÓWMasters M 40-498M 1600:02:4903:40:5505:22:2514:44:3316:25:33.5016:28:22.60+03:35:239:396,2
18PIOTROWSKI Paweł 685PROTONGOSTYŃMasters M 40-499M 1700:00:2903:25:2105:09:0914:47:5316:33:55.7516:34:25.05+03:41:269:446,2
19BIERNACKA Edyta 683PROTONGOSTYŃMasters K 40-491K 200:00:2703:25:2505:09:1214:47:5516:34:07.7016:34:34.95+03:41:369:446,2
20SKWARA Marek 725MATNER RUNNING TEAMRZESZÓWMasters M 40-4910M 1800:01:0503:29:0105:11:4814:48:1716:34:20.4016:35:26.30+03:42:279:446,2
21WOJTCZAK Mariusz 674BRZEZINYMasters M 40-4911M 1900:01:3003:25:1105:04:0014:40:5216:35:06.0516:36:36.70+03:43:379:456,2
22SKWARA Dariusz 638RZESZÓWMasters M 40-4912M 2000:01:0703:28:5905:11:5014:48:1516:39:29.7516:40:37.05+03:47:389:476,1
23JARMOLIŃSKI Piotr 662SZCZECINMasters M 40-4913M 2100:00:1103:09:3004:49:3514:52:1116:53:56.9516:54:08.20+04:01:099:566,0
24LUBAŃSKI Robert 706BUKOWICEWeteran I M 50-591M 2200:01:0503:25:4305:08:0015:02:4616:55:02.4516:56:07.50+04:03:089:576,0
25KOŚCIELNY Piotr 647WARSZAWASenior II M 30-399M 2300:00:1203:31:5305:16:5315:28:2817:19:39.3517:19:52.15+04:26:5310:115,9
26RAMOTOWSKI Marcin 622BIEGNIJ, RAMOT, BIEGNIJ!WARSZAWAMasters M 40-4914M 2400:02:3203:40:4705:22:0215:08:4917:19:22.4017:21:55.35+04:28:5610:115,9
27MAJCHROWSKI Jacek 658NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUNNER'S NOT DEAD"TARNOBRZEGWeteran I M 50-592M 2500:00:4503:40:3305:28:3815:33:3717:27:01.8517:27:47.15+04:34:4810:155,8
28SALWA Krzysztof 651SALCLAN-TEAMKIELCEMasters M 40-4915M 2600:00:1603:34:4705:19:4415:56:0517:49:39.2017:49:55.50+04:56:5610:295,7
29ZAJĄC Katarzyna 656ULTRAFUN MLTARNÓWMasters K 40-492K 300:00:5003:17:5605:04:5015:49:5317:58:51.7017:59:42.00+05:06:4310:345,7
30BĄK Adam 616ZDROFIT KIELCEKIELCEWeteran II M 60-691M 2700:00:1503:34:4605:19:4615:56:1118:00:38.4518:00:53.55+05:07:5410:355,7
31MODLIŃSKI Marcin 661KLUB BIEGACZA WARTADYLÓW SZLACHECKIMasters M 40-4916M 2800:02:0003:44:4905:31:2816:07:3018:14:56.5518:16:57.15+05:23:5810:445,6
32CIĘŻKI Konrad 621ŁÓDŹSenior II M 30-3910M 2900:01:3303:25:5005:06:1115:58:1818:22:43.9518:24:17.25+05:31:1810:485,5
33RADYK Jakub 722PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior II M 30-3911M 3000:02:1203:43:3405:30:5816:17:5818:29:45.6018:31:58.00+05:38:5910:525,5
34ZIELIŃSKI Sławek 627TRAILSHOP.PL TEAM / PODIUMRZESZÓWMasters M 40-4917M 3100:01:1103:28:5505:11:4516:20:0518:30:47.1518:31:58.85+05:38:5910:535,5
35SADOWSKA Jagoda 620KRAKÓWSenior II K 30-392K 400:01:0803:44:1305:27:3916:12:1418:36:21.9018:37:29.95+05:44:3110:565,5
36MIETŁA Mateusz 724KSSJPIIWRZĄSOWICEMasters M 40-4918M 3200:02:2103:31:1005:17:5516:17:5718:37:58.5018:40:20.15+05:47:2110:575,5
37WIKTOROWICZ Tomasz 693WARSZAWAMasters M 40-4919M 3300:01:3003:39:4105:22:4916:25:0318:39:16.7518:40:46.80+05:47:4710:585,5
38WIŚNIEWSKI Bartłomiej 643ULTRA WARIACIWARSZAWAMasters M 40-4920M 3400:02:4204:00:3105:48:3616:41:0718:38:17.6518:41:00.20+05:48:0110:575,5
39MARCHEL Przemek 637JUDO SPORT WALKI Z RAKIEMWARSZAWAMasters M 40-4921M 3500:02:0704:01:2905:51:4816:41:3518:38:53.0018:41:00.55+05:48:0110:585,5
40KOZŁOWSKI Marek 639JAWORWeteran I M 50-593M 3600:02:4703:36:0405:21:4916:50:0218:39:40.3518:42:27.95+05:49:2910:585,5
41TKACZYK Szymon 649WEGANIZMYKRAKÓWSenior II M 30-3912M 3700:01:2503:24:3005:11:3116:45:1018:47:45.5518:49:10.60+05:56:1111:035,4
42ŻYCIŃSKI Paweł 669KRAKÓWWeteran I M 50-594M 3800:02:0603:49:3005:46:2016:44:0118:52:26.5518:54:33.05+06:01:3411:065,4
43KAMIŃSKI Marek 673180 MINUTWROCŁAWWeteran I M 50-595M 3900:02:1903:55:3105:46:0716:41:2919:02:05.7519:04:25.65+06:11:2611:115,4
44SZEWCZAK Tomasz 648JÓZEFOSŁAWMasters M 40-4922M 4000:00:1903:44:4505:33:1217:14:3419:10:07.2019:10:26.20+06:17:2711:165,3
45KRUKAR Michał 650FINISZ RYMANÓWIWONICZ-ZDROJMasters M 40-4923M 4100:01:5504:03:5506:03:2217:09:2819:17:43.6019:19:39.35+06:26:4011:215,3
46KŁAPACZ Joanna 708KĘCKIE HARPAGANYMALECMasters K 40-493K 500:02:2203:38:5405:28:0817:16:3719:18:22.1519:20:44.40+06:27:4511:215,3
47KAROLAK Ryszard 689OZORKÓWMasters M 40-4924M 4200:01:2003:57:2705:53:3217:29:2119:24:37.3019:25:58.20+06:32:5911:255,3
48WOLF Weronika 629W GÓRACH JEST WSZYSTKO CO KOCHAM ❤️MCHAWAMasters K 40-494K 600:01:1403:53:2605:47:1517:15:1919:34:55.4519:36:09.60+06:43:1011:315,2
49KAMIŃSKI Daniel 615KS GRUCHA / GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMOZORKÓWMasters M 40-4925M 4300:01:1003:57:3905:47:1517:41:0519:59:06.8520:00:17.10+07:07:1811:455,1
50GUZIK Grzegorz 718SPORTOWE KARPATYKROSNOSenior II M 30-3913M 4400:01:2404:09:1606:06:5917:59:4520:00:44.7020:02:08.80+07:09:0911:465,1
51ŻÓŁKIEWICZ Maciej 712CAŁYCZASDOPRZODU !KROSNOSenior I M 18-291M 4500:01:3404:09:0206:06:4817:58:0320:00:34.7020:02:08.90+07:09:0911:465,1
52ZIEMNIAK Marcin 668WARSZAWASenior II M 30-3914M 4600:02:1003:56:4005:46:2417:33:0520:08:18.4020:10:29.20+07:17:3011:505,1
53GODLEWSKI Mariusz 646KLUB BIEGACZA PROVIDENTWARSZAWASenior II M 30-3915M 4700:02:4204:00:5705:51:3917:32:3820:17:01.1020:19:43.60+07:26:4411:555,0
54KAPELA Jacek 681PŁOCKMasters M 40-4926M 4800:00:2503:54:0005:48:1018:03:0220:19:40.7020:20:06.55+07:27:0711:575,0
55ROBOTYCKI Filip 677KRAKÓWWeteran I M 50-596M 4900:02:5703:59:3505:51:4018:03:0320:27:27.6520:30:25.35+07:37:2612:025,0
56ROBOTYCKI Aleksander 675WARSZAWAMasters M 40-4927M 5000:03:0304:13:4306:22:1918:03:0020:27:24.7020:30:28.35+07:37:2912:025,0
57TURLEJ Wojciech 705ŚRODA ŚLĄSKAMasters M 40-4928M 5100:01:4204:08:4106:02:3118:17:1420:30:28.7020:32:11.60+07:39:1212:035,0
58SZYSZŁOWSKI Waldemar 613GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II M 30-3916M 5200:01:0703:55:4305:47:1718:13:0920:37:40.2020:38:47.70+07:45:4812:084,9
59WAWRESZUK Wiktor 704BRACTWO BIEGOWE BGKBIAŁYSTOKWeteran I M 50-597M 5300:01:0504:07:1406:03:2018:21:0920:39:16.2520:40:22.15+07:47:2312:084,9
60MRUSZCZYK Jacek 688KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMasters M 40-4929M 5400:01:5903:44:5105:31:3018:21:0820:48:51.0520:50:50.95+07:57:5212:144,9
61PTAK Tomasz 660KLUB BIEGACZA WARTAWĄSOSZ GÓRNYMasters M 40-4930M 5500:01:5903:55:4305:56:1618:20:3720:48:51.7520:50:51.15+07:57:5212:144,9
62KITLAS Dariusz 728BSBWeteran I M 50-598M 5600:01:3104:03:4606:06:3618:32:4120:49:59.2020:51:30.55+07:58:3112:154,9
63BŁASIAK Wojciech 607---BIELSKO-BIAŁAWeteran I M 50-599M 5700:01:4103:59:5705:53:2218:26:0920:52:50.8520:54:32.15+08:01:3312:164,9
64NOSEK Mateusz 691ZAKLICZYNSenior I M 18-292M 5800:02:1304:01:1605:56:1818:25:5820:52:18.5520:54:32.20+08:01:3312:164,9
65BŁASIAK Renata 605GOPR BESKIDYBIELSKO-BIAŁAMasters K 40-495K 700:01:4103:59:5705:53:2218:26:1120:52:51.1520:54:32.40+08:01:3312:164,9
66OSTROWSKI Miroslaw 606PRZEWODNIK BESKIDZKIBIELSKO-BIAŁAWeteran I M 50-5910M 5900:01:4803:59:4705:53:0118:26:2020:52:44.0520:54:33.00+08:01:3412:164,9
67KLACHACZ Sebastian 727TYCHYMasters M 40-4931M 6000:00:5404:05:2506:19:0318:33:2520:56:39.0020:57:33.65+08:04:3412:194,9
68CIOCH Paweł 679PLOTSERWIS TEAMOPOLEMasters M 40-4932M 6100:01:3804:09:3206:12:0918:32:4820:56:09.8020:57:48.65+08:04:4912:184,9
69MASZEWSKA-WACH Mariola 707RAWA MAZOWIECKAMasters K 40-496K 800:02:3704:50:0007:03:5418:31:0721:09:41.9021:12:19.70+08:19:2012:264,8
70DZISZKIEWICZ Grzegorz 709BIELSKO BIAŁAMasters M 40-4933M 6200:02:2304:51:4607:04:0918:30:5321:09:56.7021:12:20.45+08:19:2112:274,8
71SĘDECKI Piotr 657BIEGAM WIĘC JESTEMSKIERNIEWICEWeteran II M 60-692M 6300:01:2604:07:4906:06:1518:42:5921:12:02.6521:13:28.80+08:20:2912:284,8
72PYŻALSKI Rafał 619LESZNOWOLAMasters M 40-4934M 6400:02:0904:21:0106:37:2018:29:1921:14:17.2021:16:26.75+08:23:2712:294,8
73KONIECZNY Andrzej 684GOSTYŃWeteran I M 50-5911M 6500:00:3504:03:2606:13:5318:38:1521:25:21.1521:25:56.95+08:32:5812:364,8
74SINCZUK Patrycja 667MIRAZ RACE TEAMTCZEWMasters K 40-497K 900:00:2404:10:0006:13:2019:10:2021:26:48.9521:27:13.00+08:34:1412:364,8
75SIWIEC Stanisław 665RZESZÓWWeteran II M 60-693M 6600:00:5403:49:5905:48:2919:08:4321:28:09.5021:29:03.50+08:36:0412:374,8
76MICHALEC Marcin 617KKB MOSIR KROSNOKROSNOSenior II M 30-3917M 6700:01:0304:43:0406:49:4819:13:5721:29:41.4521:30:44.55+08:37:4512:384,7
77ŁOPATKIEWICZ Beata 618KROSNOWeteran I K 50-591K 1000:00:4304:39:2306:50:1119:14:1721:30:01.4021:30:44.60+08:37:4512:384,7
78STOPA Tomasz 664BASAJAUNWARSZAWAMasters M 40-4935M 6800:02:5804:07:0706:10:4719:07:4921:32:10.1021:35:08.45+08:42:0912:404,7
78STASIOWSKI Paweł 604PĘDZĄCE ŚLIMAKIDĘBICAMasters M 40-4935M 6800:02:4104:06:3906:11:0219:07:5921:32:27.3021:35:08.45+08:42:0912:404,7
80GRZESZCZUK Wojciech 635WARSZAWAWeteran II M 60-694M 7000:01:5304:21:1406:25:5219:07:3721:35:08.6021:37:02.05+08:44:0312:414,7
81GURGACZ Dominik 701JASIONKASenior I M 18-293M 7100:01:5004:10:0306:17:4519:12:2421:36:11.8521:38:02.05+08:45:0312:424,7
82MAGDZIARZ Tomasz 690DZIK JEST DZIKIRZESZÓWMasters M 40-4937M 7200:02:3104:25:3206:36:5919:12:1421:39:05.8021:41:37.50+08:48:3812:444,7
Przekroczony limit czasu: 22:00:00
83LESZCZYŃSKI Rafał 614UNITED RUNNERSKLEVESenior II M 30-3918M 7300:01:5104:01:2305:54:5319:07:4521:58:55.9522:00:47.30+09:07:4812:554,6
Niesklasyfikowani
GAWLIK Sławek 715DYNAFIT POLARSPORT.PLKRAKÓWSenior II M 30-39DNF02:47:40 DNF04:09:53 DNF DNF DNF DNF--
SKOCZYLAS Adrian 692SKOCZYLIWLASY / STAY INSANEŚWIDNIKSenior II M 30-39DNF03:08:52 DNF04:41:31 DNF DNF DNF DNF--
PIETRZYKOWSKI Artur 711GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMRUSIECMasters M 40-49DNF03:55:51 DNF05:47:33 DNF DNF DNF DNF--
BRZEZIŃSKI Andrzej 666RYKOWISKO TEAMNOWA BIAŁAWeteran I M 50-59DNF03:54:05 DNF05:48:11 DNF DNF DNF DNF--
MAJEWSKI Marcin 601GOLONKA HULSWARSZAWASenior II M 30-39DNF03:57:33 DNF05:51:27 DNF DNF DNF DNF--
MAJEWSKI Wojciech 612GOLONKA HULSGĄBINSenior II M 30-39DNF03:57:31 DNF05:51:41 DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Łukasz 654GRÓJECSenior II M 30-39DNF04:16:53 DNF06:13:22 DNF DNF DNF DNF--
MUŚKIEWICZ Adam 672ZELÓWSenior I M 18-29DNF04:18:11 DNF06:17:09 DNF DNF DNF DNF--
GORALEWSKI Mateusz 703ZABOROWMasters M 40-49DNF04:08:15 DNF06:22:12 DNF DNF DNF DNF--
HAŃCE Paweł 676KRAKÓWMasters M 40-49DNF04:13:32 DNF06:23:51 DNF DNF DNF DNF--
KOBIEC Elzbieta 642GÓRNOMasters K 40-49DNF04:21:10 DNF06:27:17 DNF DNF DNF DNF--
MINIUR Jacek 641KIELCEWeteran I M 50-59DNF04:21:09 DNF06:27:18 DNF DNF DNF DNF--
STAWSKI Dariusz 632KS ULTRA TEAM ŁÓDŹŁÓDŹWeteran II M 60-69DNF04:19:49 DNF06:29:31 DNF DNF DNF DNF--
SZYSZKOWSKI Włodzimierz 644DUKE NUKEM PRINCE OF WARSAWWARSZAWAWeteran I M 50-59DNF04:18:36 DNF06:34:46 DNF DNF DNF DNF--
PATEREK Ada 645WARSZAWAMasters K 40-49DNF04:20:11 DNF06:36:45 DNF DNF DNF DNF--
MIODUSZEWSKI Mariusz 631ZĄBKIMasters M 40-49DNF04:20:40 DNF06:37:03 DNF DNF DNF DNF--
PLUCIŃSKI Jakub 610DRAGON RUNNERSKRAKÓWSenior II M 30-39DNF04:38:16 DNF06:56:16 DNF DNF DNF DNF--
ZAWADZKI Stanisław 624IRRACJONALNIE MASZERUJĄCYWARSZAWASenior II M 30-39DNF04:46:14 DNF07:01:11 DNF DNF DNF DNF--
PAJURA Marta 670KRAKÓWSenior II K 30-39DNF04:33:01 DNF07:01:31 DNF DNF DNF DNF--
PRUSIEWICZ Beata 716OSTRÓW WIELKOPOLSKIWeteran I K 50-59DNF04:33:46 DNF07:03:09 DNF DNF DNF DNF--
RZECHOWSKI Filip 710BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIASenior II M 30-39DNF04:21:37 DNF07:18:04 DNF DNF DNF DNF--
JAGODA Anna 702BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMRUMIASenior II K 30-39DNF04:21:37 DNF07:18:07 DNF DNF DNF DNF--
JĘDRZEJEWSKA Beata 687MIRAZ RACE TEAMBYTOMMasters K 40-49DNF04:53:30 DNF07:29:50 DNF DNF DNF DNF--
WINIARSKA Izabela 713IZAGÓRĄWARSZAWAMasters K 40-49DNF04:58:17 DNF07:38:28 DNF DNF DNF DNF--
MIKOŁAJCZYK Mirosław 678MIRAZ RACE TEAMZABRZEMasters M 40-49DNF04:28:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
WRONKA Tymoteusz 625IRRACJONALNIE MASZERUJĄCYWARSZAWAMasters M 40-49DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KONIECZNY Marcin 682GOSTYŃMasters M 40-49DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 110 wynik(ów)