DZIKI WEEKEND 2019 - KLASYFIKACJA ŁĄCZNA

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2019-08-18
Miejsce:
Police
Dystans:
22.5 km
Zgłoszonych:
1060
Wystartowało:
946
Nie ukończyło:
426
Ukończyło:
520
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Nocny 5km | Dzienny 10km | Ekstremalny 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MNocny 5kmDzienny 10kmEkstremalny 7.5kmSuma
miejsc
15km
Czas
łączny
15km
      
1SKÓRSKI Łukasz 980MIESZKOWICEM2 30-391M 111011201:58:45.00
2PRZEKOPOWICZ Bartosz 928Wojsko polskie/teamszwarcSTARGARDM1 16-291M 22561302:01:59.00
3APIECIONEK Mateusz 510Ukl ósemka policePOLICEM1 16-292M 3311102402:08:23.00
4RUDZIŃSKI Jacek 952Kw psp szczecinGRYFINOM4 50-591M 4612112902:09:46.00
5PAWŁOWSKI Kamil 899Ocr team włocławekCHOCEŃM1 16-293M 572153302:07:27.00
6DOLEŻEK Krystian 601SZCZECINM3 40-491M 682093702:11:37.00
7KUPIS Hubert 775Akademia marynarki wojennejOPOCZNOM1 16-294M 7527124402:13:23.00
8ADAMSKI Janusz 505Duolife teamSZCZECINM4 50-592M 8223586502:15:05.00
8KIEŁBASIEWICZ Dawid 1413Decathlon SzczecinM1 16-295M 91123316502:21:12.00
8RUDZIŃSKI Jakub 953Sa pspGRYFINOM1 16-296M 101317356502:21:24.00
11PRZYBYSZ Marcin 930SZCZECINM2 30-392M 111929196702:20:42.00
12HOŁYŃSKI Leszek 672Wieczorne bieganie w szczeciniePRZECŁAWM2 30-393M 121737207402:21:29.00
13ZYCH Krzysztof 1120Triumf sławoborzeSŁAWOBORZEM2 30-394M 132043137602:19:40.00
14DOLIWKA Kamil 602Kpp wałczWAŁCZM2 30-395M 1434392710002:24:45.00
15WRÓBLEWSKI Michał 1097Gra runnersBORZYSZEWO 19M2 30-396M 1533472910902:26:14.00
16OLEJARZ Damian 881POLICEM2 30-397M 169664011502:28:56.00
17ZABOROWSKA Małgorzata 1104Grarunners/osp płotyRZĘSKOWOK2 30-391K 138552311602:26:03.00
18SŁOWIK Jacek 984ŚWIDWINM2 30-398M 1743641412102:24:47.00
19PAWLAK Bartosz 896Husaria race teamSZCZECINM1 16-297M 1828791512202:25:05.00
20GRYGORCEWICZ Jan 654POLICEM4 50-593M 1940671812502:25:49.00
21KACZMAREK Maciej 706Bros teamSZCZECINM1 16-298M 2027416813602:34:14.00
22KATRYCZ Zbigniew 715ŚWIERCZYNAM4 50-594M 2144484513702:30:21.00
23SAWICKI Bartosz 963Dzikie dziki gorzówGORZÓW WIELKOPOLSKIM1 16-299M 2248286313902:33:32.00
24KRZEŚNIOWSKI Marcin 1305Rowerowy załomSZCZECINM3 40-492M 2321368314002:35:37.00
25DYDEK Edyta 1396Skb dzikSZCZECINK1 16-291K 253702514802:28:50.00
26PORZYCH Zbigniew 920SZCZECINM2 30-399M 2431655415002:35:05.00
27JASTAK Paweł 694SZCZECINM2 30-3910M 2524468215202:36:49.00
28NOWAK Jakub 876SZCZECINM2 30-3911M 2639457015402:35:38.00
29OLEJNIK Przemek 882SZCZECINM4 50-595M 2737427715602:36:32.00
30SIEDLER Martin 969Sv donsbruggen 06KOLOBRZEGM2 30-3912M 2829389015702:38:57.00
31KWIATKOWSKI Kajetan 782Gdańskie dzikiGDAŃSKM2 30-3913M 2962802216402:28:49.00
32SROGA Maciej 996NAMYSŁÓWM2 30-3914M 3035537816602:37:58.00
33KORDYS Michał 74023. baza lotnictwa taktycznegoWIŚNIEWM1 16-2910M 3158902116902:29:23.00
34ZELEK Darek 1113POLICEM3 40-493M 3241746117602:37:44.00
35SZYPKOWSKI Marek 1027ChwiramWAŁCZM3 40-494M 33321093918002:34:21.00
36KRZACZKOWSKA Iwona 761Dziki wrocławWROCŁAWK2 30-392K 354854218102:32:56.00
37WOSZCZYK Sebastian 1088MIĘDZYRZECZM3 40-495M 3467754118302:32:34.00
38ZGUTKA Tomasz 1116Husaria race teamSZCZECINM3 40-496M 3516176719902:24:13.00
39KOWAL Tomasz 748SZCZECINM3 40-497M 3664915521002:38:17.00
40BLAHAK David 539Duolife teamSZCZECINM1 16-2911M 3757837121102:40:09.00
41KISIEL Łukasz 720STARGARDM2 30-3915M 3881815721902:38:34.00
42MARZEC Karolina 828Dzikie dziki gorzówDESZCZNOK3 40-491K 485884922202:38:37.00
42WOŁOSZYN Wojciech 1086STARGARDM2 30-3916M 3984825622202:38:49.00
42JASTRZĘBSKI Daniel 695SZCZECINM3 40-498M 4073985122202:39:13.00
42DZIEMECKI Grzegorz 616Sks husariaSZCZECINM3 40-499M 4160956722202:41:05.00
46GRZELAK Kacper 659Kb hermes gryfinoGRYFINOM1 16-2912M 42141619622602:45:41.00
47WARCHAŁOWSKI Arkadiusz 1053DOBRA SZCZECIŃSKAM3 40-4910M 43477711023402:45:24.00
48CHRAPKOWSKI Marcel 574Ocr team włocławekWŁOCŁAWEKM2 30-3917M 44715011423502:44:30.00
49GOŁĘBIEWSKI Tomasz 642SZCZECINM2 30-3918M 45881322624602:36:20.00
50SŁODZIŃSKI Gabriel 983Łosoś t.e.a.m.JEZIERZYCEM1 16-2913M 46618610024702:46:19.00
51BUŁAWA Michał 563SZCZECINM1 16-2914M 4780848424802:43:09.00
52OSTOJSKI Ireneusz 889Dll partnersPOLICEM3 40-4911M 481041054825702:41:00.00
53HAWRYLAK Marcin 668Sosw nr 1 dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo w policachSZCZECINM4 50-596M 49657112225802:46:54.00
54DUSZA Robert 614ŚWINOUJŚCIEM3 40-4912M 50745912926202:47:36.00
55ŻMUDA Krzysztof 1125Husaria race teamBEZRZECZEM2 30-3919M 51991244326602:39:55.00
55MILEJSKI Paweł 843ZIELONA GÓRAM2 30-3920M 52516015526602:49:37.00
57WÓJCIAK Marcin 1412M1 16-2915M 53123322727202:51:58.00
58SCHERFENBERG Łukasz 964Zs zwyroleSZCZECINM2 30-3921M 54961176027302:43:54.00
59WUJDA Mirosław 1100Erni rulezDĘBNOM3 40-4913M 55423420327902:50:54.00
60DYDEK Arkadiusz 1395SZCZECINM1 16-2916M 56891039228402:48:30.00
61LIPERTOWICZ Sebastian 1144POLICEM2 30-3922M 57465418728702:52:20.00
62CHARĘZA Marcin 569Zawadzkiego szczceinSZCZECINM2 30-3923M 58455619129202:53:06.00
63KULA Dawid 769Ożw szczecinWIERZCHOWOM1 16-2917M 591206312330602:48:33.00
64ARLUKIEWICZ Grzegorz 511POLICEM2 30-3924M 606610813631002:52:56.00
65DOLEŻEK Agnieszka 600Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-393K 5951387931202:48:01.00
66KRZACZKOWSKI Łukasz 762WROCŁAWM2 30-3925M 61183126531402:57:08.00
67LACHOWICZ Blanka 785Husaria race teamSTARGARDK2 30-394K 6681866932302:48:19.00
68ALABRUDZIŃSKA Agnieszka 1423K2 30-395K 71081468033402:48:47.00
69GRYGORCEWICZ Władysław 655Skb dzik policePOLICEM5 60+1M 6210711111833602:52:09.00
70WASILEWSKI Andrzej 1055SZCZECINM3 40-4914M 63232529133902:58:30.00
71JODŁOWSKI Marek 701KROSNO ODRZM3 40-4915M 64567221334102:57:51.00
72NOWEK Dawid 878Chude bykiSTĄPORKÓWM1 16-2918M 65696221134202:57:46.00
73CIĘŻKI Kuba 1150SZCZECINM1 16-2919M 667712614134402:55:53.00
74SOBCZAK Wojciech 988POLICEM2 30-3926M 671359613536602:53:59.00
75DZIĘGIELEWSKI Grzegorz 618SZCZECINM2 30-3927M 688312216537002:58:27.00
76PAŃCZYK Tomasz 894SZCZECINM2 30-3928M 699713414237302:57:12.00
76WAHN Przemysław 1130SZCZECINM2 30-3929M 701009417937302:58:08.00
78BLICHARSKA Marta 54012 bzSZCZECINK2 30-396K 81311449937402:53:41.00
79SZATANEK Ewa 1016DOBRAK3 40-492K 911415910337602:54:15.00
80MAJDAN-ADAMSKA Agnieszka 816Husaria race teamBEZRZECZEK2 30-397K 101301777338002:50:48.00
81KNIOŁA Łukasz 730Piła teamPIŁAM2 30-3930M 719111618038702:59:44.00
82ROJEWSKI Mateusz 946SZCZECINM2 30-3931M 7210613514738802:57:51.00
83SKRZYPKOWSKI Łukasz 982LuksmasażSZCZECINM2 30-3932M 731541549540302:54:33.00
84PYREK Krzysztof 9371 rblogWAŁCZM2 30-3933M 748612120140803:01:14.00
85ADAMSKA Barbara 503Duolife teamSZCZECINK1 16-292K 111422105941102:50:36.00
86LASKOWSKI Tomasz 787Piękni i bestieSZCZECINM2 30-3934M 752199210541602:52:52.00
87ZERZUT Jarosław 1115Śrundunia szczecinSZCZECINM4 50-597M 7611811818542103:00:48.00
88MARKS Maciej 826Stowarzyszenie dołuje-KościnoDOŁUJEM3 40-4916M 778710024943603:06:01.00
89WITORZĘĆ Dariusz 1076ŁĘGIM3 40-4917M 7815613714844102:59:48.00
90MATUSIAK Rafał 1278SZCZECINM1 16-2920M 799014820644403:04:10.00
91KOMSTA Rafał 736POLICEM2 30-3935M 807812524344603:07:59.00
92ŁAWNICZAK Sebastian 801POLICEM3 40-4918M 8112219912644702:58:52.00
93KOSTRZEWA Mariusz 744Dzikie wieprze crmWAŁCZM3 40-4919M 821532247445102:53:43.00
94KWIATKOWSKA Aleksandra 779Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK1 16-293K 1212415717345403:02:59.00
95KĘDZIELEWSKI Łukasz 717Zawadzkiego szczecinSZCZECINM2 30-3936M 8313214318846303:03:16.00
96SAWA Piotr 962Iron team szczecinSZCZECINM2 30-3937M 8410514222046703:06:17.00
97SZKUTNIK Arkadiusz 10192 brygada zmechanizowanaSTARGARDM4 50-598M 8517818110946802:58:42.00
98GŁADYSZ Jarosław 640KOBYLANKAM2 30-3938M 8610925011247103:00:03.00
98PONIEWIERKA Remigiusz 917Dragon 10IŁOWAM3 40-4920M 8718214914047103:00:27.00
98WOJTKOWIAK Rafał 1080SZCZECINM3 40-4921M 8810316120747103:05:47.00
98RYBACKI Roman 955Gimela teamNOWA SÓLM2 30-3939M 89157638047103:11:34.00
102CZYLKOWSKI Patryk 587100%egBANIEM2 30-3940M 9015716215347203:01:20.00
103GRZYBOWSKI Przemysław 661Kp psp policeSZCZECINM3 40-4922M 9121815310747802:57:34.00
104WOŁK Marcin 1084KsfMYSLIBORZM2 30-3941M 9211112924048003:09:03.00
105NIKLAS Malgorzata 872KsfMYŚLIBÓRZK2 30-398K 1311013024148103:09:03.00
106NĘDZUSIAK Dariusz 864Polkrys teamALEKSANDRÓW KUJAWSKIM4 50-599M 9320614013748303:00:11.00
107BOJANOWSKI Piotr 1408Bemo MotorSZCZECINM3 40-4923M 94496936748503:11:57.00
108LANG Monika 786AwlWIERZCHOWOK1 16-294K 1411924512448803:00:27.00
109BŁAŻEJEWSKI Wojciech 543STARE CZARNOWOM2 30-3942M 9513820814348903:02:44.00
110KUSAK Bartłomiej 778Dziki wrocławWROCŁAWM1 16-2921M 9611611226649403:09:33.00
111KOCZKODAJ Kamil 733SZCZECICNM2 30-3943M 9716318015449703:03:01.00
112RYŻ Arkadiusz 956POLICEM2 30-3944M 9812528410251103:01:49.00
113ZADROŻNY Szymon 1106Wataha wałczWAŁCZM3 40-4924M 9914816420051203:06:02.00
114LUDWICZAK Jarosław 800Kościan teamKOSCIANM2 30-3945M 10018416916051303:03:32.00
115MAJCHER Piotr 815Piła teamPIŁAM3 40-4925M 10116220115752003:04:10.00
116JAKUBIAK Anna 679Raz szczecinSZCZECINK4 50-591K 1517619515152203:03:57.00
117SKOKOWSKI Jacek 976Śrundunia szczecinSZCZECINM4 50-5910M 10215219018652803:06:45.00
118GRABOWSKA Joanna 648SpcTORUŃK3 40-493K 1618718216153003:04:53.00
119NEJMAN Marcin 1424Open M1M 1031333505353602:57:17.00
120STRZEMIŃSKI Bartłomiej 1010SZCZECINM1 16-2922M 10413427213253803:04:24.00
121STEFAŃCZYK Przemysław 1002Gazela świnoujścieŚWINOUJŚCIEM3 40-4926M 1057528618254303:08:49.00
122RUTKOWSKA Anna 954Wataha wałczWAŁCZK4 50-592K 1716018719954603:08:09.00
123MAŁOCHA Klaudyna 822Biegacze świnoujścieŚWINOUJŚCIEK1 16-295K 1825119211155403:01:54.00
124ZARĘBA Piotr 1110Kp psp policePOLICEM2 30-3946M 10627017111555603:01:14.00
125MARTUSZEWSKI Ryszard 827WAŁCZM3 40-4927M 10715824115855703:05:59.00
126ZIÓŁKOWSKI Filip 111812 batalion dowodzenia ułanów podolskichSZCZECINM2 30-3947M 10814020022156103:10:41.00
127KAMIŃSKI Kacper 710POLICEM2 30-3948M 10913720322256203:10:56.00
128SOWISZ Adrianna 995Sowisz teamSZCZECINK1 16-296K 1922817516656903:06:37.00
129GONTEK Łukasz 643Łosoś t.e.a.m.SŁUPSKM2 30-3949M 11019028810157903:04:02.00
130GARBACIAK Przemysław 632Together4everSTARGARDM2 30-3950M 111257847758003:21:35.00
131WÓJCIK Krzysztof 1093BANIEM2 30-3951M 11211513333458203:18:06.00
132FUDRO Edward 627POLICEM5 60+2M 1132302689759503:03:24.00
133KOZŁOWSKA Justyna 753Klub biegowy wikon nowa sólBYTOM ODRZAŃSKIK1 16-297K 2018519122660203:12:22.00
134MURAWSKA Wioletta 852Kb dzik policePOLICEK4 50-593K 2126821313161203:05:26.00
135ŚWIERCZ Dariusz 1030Watacha wałczWAŁCZM4 50-5911M 11421125614661303:07:42.00
136JODŁOWSKA Ewa 700KROSNO ODRZK2 30-399K 2219820521261503:12:29.00
137PEDA Leszek 902POLICEM5 60+3M 1153202079662303:03:05.00
138QUESADO Paulo 939Dziki wroclawWROCLAWM2 30-3952M 11617118426962403:16:25.00
139LEWANDOWSKI Bartosz 794Ocr team włocławekFABIANKIM1 16-2923M 11716719826162603:16:30.00
140ŻYLUK-GADOWSKA Paulina 1129Nie prowokuj lochyMIERZYNK2 30-3910K 2314525323162903:15:24.00
141MĄDRAWSKI Tomasz 836SZCZECINM3 40-4928M 11816921524663003:16:08.00
141SKOCZYLAS Patryk 975Incom polskaSZCZECINM1 16-2924M 11912320929863003:18:23.00
143GADOWSKI Wojciech 628Nie prowokuj lochyMIERZYNM2 30-3953M 12014725423363403:16:03.00
144ŻELISKO Łukasz 11242kpzmotSZCZECINM1 16-2925M 12118021225764903:17:12.00
145KOWALSKI Daniel 749Dragon 10KOŚCIELEC 15 BM2 30-3954M 12219227320466903:13:35.00
146SURGUCKI Sebastian 1012W pogoni za duchemCHORZÓWM3 40-4929M 12319512735267403:21:54.00
147SOWISZ Cezary 994Sowisz teamSZCZECINM4 50-5912M 12417515834267503:22:15.00
148SITEK Alfred 971SZCZECINM2 30-3955M 12523727616367603:11:08.00
149CHODAK Monika 571Husaria race team73-110 STARGARDK3 40-494K 2421432114467903:11:35.00
150BUDNY Wojciech 562SZCZECINM2 30-3956M 12624923719468003:12:50.00
151ŁUKASZEWSKI Michał 809POLICEM2 30-3957M 12725930511768103:08:29.00
152BILIŃSKI Zbigniew 536SZCZECINM4 50-5913M 12820925821668303:15:42.00
153BOSSENKO Dmitriy 553Dziki wrocławWROCŁAWM2 30-3958M 12923418326868503:18:12.00
154KAMIONKA Andrzej 711Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM2 30-3959M 13020525722568703:16:00.00
155TOMCZAK Artur 1038Osp ocieszynOBORNIKIM2 30-3960M 13127319622369203:15:09.00
155CIESZYNSKI Wojciech 582PNIEWOM3 40-4930M 13218926723669203:18:28.00
157MASZKIEWICZ Mariusz 831Dziki wrocławWROCŁAWM1 16-2926M 13319323526769503:19:12.00
158GOZDYRA Darek 646SZCZECINM3 40-4931M 13417224927970003:20:35.00
159SCHERFENBERG-KERL Katarzyna 965SZCZECINK2 30-3911K 2516416837270403:24:22.00
160STEFAŃCZYK Małgorzata 1001Gazela świnoujścieŚWINOUJŚCIEK3 40-495K 2623928718370903:14:39.00
161KRASNODĘBSKI Konrad 1405Bbl policePOLICEM3 40-4932M 135639356171703:29:54.00
162BĄK Sebastian 526Łosoś t.e.a.m.JEZIERZYCEM2 30-3961M 13620032019871803:16:16.00
162WIŚNIEWSKI Mariusz 1074POZNAŃM1 16-2927M 1379211950771803:30:42.00
164KRAWIEC Mateusz 757OLECKOM1 16-2928M 13825621824571903:19:02.00
165DUDKA Robert 612SZCZECINM2 30-3962M 13913915642672103:28:04.00
166MLECZEK Roman 846Babinek biegaSZCZECINK3 40-496K 2716523632572603:23:55.00
167KACZOR Mariusz 707Gimela teamZIELONA GÓRAM2 30-3963M 14017322134073403:25:37.00
167ŻUROWSKI Leszek 1128Pogoń szczecinSZCZECINM2 30-3964M 1417613652273403:32:14.00
169BIRULA Michał 538SZCZECINM2 30-3965M 14214124634973603:26:19.00
170KUCZA Szymon 7672 kpzmotSZCZECINM1 16-2929M 14318629625874003:22:15.00
171SZYMAŃSKA Jolanta 1023MOSTYK2 30-3912K 2821723829074503:21:53.00
171FRYDRYCH Michał 625Fc aquila szczecinSZCZECINM2 30-3966M 14414919739974503:27:39.00
173CHODYNIECKI Tomasz 572WARZYMICEM2 30-3967M 14515922736975503:26:40.00
174JAROSŁAWSKA Sandra 687GOLENIÓWK1 16-298K 2919728228075903:23:04.00
175KOLEJ Monika 734Dzikie dziki gorzówGORZÓW WLKP.K3 40-497K 3023526326376103:22:08.00
176PTAK Daniel 933Husaria race teamGOLCZEWOM2 30-3968M 14620725929676203:23:32.00
177PTAK Patrycja 932Husaria race teamGOLCZEWOK2 30-3913K 3120826029576303:23:32.00
177KAMIŃSKA Adriana 709Bbl policePOLICEK2 30-3914K 329310656476303:32:38.00
179SZULC Marcin 1021POLICEM2 30-3969M 14736529311677403:10:31.00
180MAJKA Dariusz 817Herr dariuszŚWINOUJŚCIEM2 30-3970M 14821622633777903:26:02.00
181TOMCZAK Joanna 1039Osp ocieszynOBORNIKIK2 30-3915K 3327228522478103:20:01.00
182PYREK Iwona 938WAŁCZK2 30-3916K 3428629420278203:17:52.00
183MAJ Patryk 812Bar dancerzSZCZECINM1 16-2930M 14926135217078303:18:25.00
184SURGUCKA Iwona 1011W pogoni za duchemCHORZÓWK3 40-498K 3524518835378603:27:08.00
185DIKTA Anna 59623. baza lotnictwa taktycznegoMIŃSK MAZOWIECKIK1 16-299K 3616627934478903:29:02.00
186RASZEWSKI Damian 941SZCZECINM2 30-3971M 15022919436879103:27:30.00
187HERMANOWICZ Miłosz 670Zs zwyroleSZCZECINM2 30-3972M 15111217950579603:35:09.00
188KNIOŁA Agnieszka 729Piła teamPIŁAK2 30-3917K 3730331318179703:18:24.00
189LIEBNER Patryk 1404Aka dochodzenie odszkodowańSZCZECINM2 30-3973M 1521029960080103:34:15.00
190ORNATEK Łukasz 888SZCZECINM2 30-3974M 15322627131180803:26:46.00
191BOBEL Urszula 544GOLENIÓWK2 30-3918K 3826730423981003:23:26.00
192NICEWICZ Beata 865Ubawieni po pachy vDOBRAK3 40-499K 3924135721781503:23:08.00
193ORNATEK Paweł 887SZCZECINM2 30-3975M 15422726232781603:27:34.00
194WRÓBLEWSKI Jarosław 1098Raz szczecinSZCZECINM3 40-4933M 15523830227881803:25:41.00
195PIEKARSKI Kamil 908SKARBIMIERZYCEM2 30-3976M 15620221741082903:31:25.00
196JAWORSKI Dawid 1400SZMERFPOLICEM1 16-2931M 15715030337983203:31:57.00
197HRYNIŁO Marcin 1407Bemo MotorSZCZECINM3 40-4934M 15819127836683503:30:52.00
198ABRAMOWICZ Tomasz 1152SZCZECINM2 30-3977M 15918817347683703:35:13.00
199MATYSEK Ireneusz 1147Komandos wałeckiWAŁCZM5 60+4M 16026037421084403:23:35.00
200GERLICH Kai 636Braunschweig hash house harriersMEINEM1 16-2932M 1613405145484503:27:50.00
201FĄFEREK Piotr 622SZCZECINM2 30-3978M 1621273069985603:37:07.00
202ZIELIŃSKA Michał 1117POLICEM1 16-2933M 16312921152486403:38:24.00
203CHENON Guillaume 570Wieczorne bieganie w szczecinieMAYETM2 30-3979M 164102283386503:47:19.00
204KLAUZINSKI Michał 721TANOWOM1 16-2934M 1657216363687103:40:04.00
205ŻAK Jakub 1122Chude bykiSTĄPORKÓWM1 16-2935M 16617438632088003:33:14.00
206KORZENIAK Wojciech 741KISIELICEM1 16-2936M 16725726936088603:31:49.00
207MIKICIUK Natalia 841SZCZECINK1 16-2910K 4025827035988703:31:49.00
208KACZMAREK Krzysztof 704Osowa biegaGDAŃSKM3 40-4935M 16811711066288903:40:18.00
209PAWLUŚ Tomasz 897Wolni w bieguTANOWOM2 30-3980M 16921234833389303:33:25.00
210HNAT Rafał 671Wataha wałczWAŁCZM3 40-4936M 17022025542389803:35:32.00
211NAREJKO Paweł 860WARZYMICEM1 16-2937M 1717911370990103:44:51.00
212BŁASIAK Radosław 1133SZCZECINM3 40-4937M 17228535926290603:29:51.00
213BAGIŃSKA Laura 516ŚWIEBODZINK1 16-2911K 4131642516790803:24:35.00
214GERLICH Klaus-Stephan 635Braunschweig hash house harriersBRAUNSCHWEIGM4 50-5914M 17334311445290903:33:55.00
214HAJDUK Maciej 663SZCZECINM3 40-4938M 17426423441190903:34:24.00
216SKOWYRA Arkadiusz 979Rungryf gryficePŁOTYM2 30-3981M 175705278891003:45:49.00
217SYCHEL Magdalena 1014POLICEK2 30-3919K 4219622249891603:39:28.00
218BOBROWICZ Jakub 545T.ch. szczecinWEŁTYŃM2 30-3982M 17630429931691903:31:32.00
219BIAŁKOWSKA Katarzyna 1151Kobiece bieganieSIADŁO DOLNEK3 40-4910K 4322529240692303:36:07.00
220SKRZYPIEC Andrzej 981Mkl maraton świnoujścieŚWINOUJŚCIEM5 60+5M 17748021423292603:24:18.00
220GANCKE Grzegorz 631POLICEM3 40-4939M 17823135633992603:35:37.00
222KLESZOWSKI Daniel 724SZCZECINM3 40-4940M 17929539723792903:30:21.00
223CARŁO Marcin 568Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM3 40-4941M 18025423344493103:37:22.00
224WITKOWSKA Kamila 1075POLICEK2 30-3920K 4426534432893703:34:25.00
225MAŁOCHA Adam 823Biegacze świnoujścieŚWINOUJŚCIEM1 16-2938M 18129431233694203:34:02.00
226ZDUNEK Piotr 1112SZCZECINM2 30-3983M 18217022055794703:42:06.00
227MATUSZAK Anita 832SZCZECINK3 40-4911K 4517931446595803:41:46.00
228WRÓBLEWSKI Janusz 1099PołupinPOŁUPINM4 50-5915M 18324733238496303:37:35.00
228ŻUROWSKA Agnieszka 1126SZCZECINK3 40-4912K 4620323952196303:41:56.00
230JAROSŁAWSKA Jowita 688SZCZECINK2 30-3921K 4730037229396503:33:14.00
231MAŁOCHA Mariusz 821Dziady ocrŚWINOUJŚCIEM3 40-4942M 18432431133597003:34:53.00
232NIEWADZIK Ula 868SZCZECINK3 40-4913K 4826331839097103:37:38.00
233KOZAK Mirosław 752SZCZECINM2 30-3984M 18526633737097303:37:10.00
234ULASS Patrycja 1045MIERZYNK1 16-2912K 4944038216298403:24:24.00
235SIELICKI Patryk 970SZCZECINM1 16-2939M 18622433442898603:41:27.00
236CZYŻEWSKI Mateusz 592SZCZECINM2 30-3985M 18722222953999003:43:07.00
237CZYŻEWSKA Mirosława 591SZCZECINK2 30-3922K 5022323053899103:43:10.00
238KRAWCZYK Paweł 756SZCZECINM1 16-2940M 1883712459799203:34:35.00
239DOBACZEWSKA-WASEK Ewa 597BEZRZECZEK3 40-4914K 5124236238999303:39:52.00
240BOCK Agnieszka 546Braunschweig hash house harriersMEINEK2 30-3923K 5234220245199503:39:11.00
241BOROWSKI Tomasz 552SZCZECINM1 16-2941M 18946336916499603:24:41.00
242GUTOWSKI Paweł 662Emka stargardSTARGARDM2 30-3986M 19031134234699903:37:50.00
243ADAMSKA Karolina 504Duolife teamSZCZECINK1 16-2913K 53309385309100303:36:40.00
244TRUKAWKA Andrzej 1040SZCZECINM2 30-3987M 191144309555100803:46:28.00
245JAKUBOWSKA Aneta 682DzikusPOLICZNAK3 40-4915K 54326388303101703:37:10.00
245PRZYBYSZEWSKI Michał 931Ocr team włocławekFABIANKIM1 16-2942M 192252505260101703:41:06.00
247LEWANDOWSKA Dorota 792Loszki i warchlakiPOLICEK3 40-4916K 55246340432101803:42:43.00
248MAKSAJDA Dariusz 818SZCZECINM3 40-4943M 193290280450102003:41:48.00
249POSZUMSKA Gabriela 923SZCZECINK1 16-2914K 56274328427102903:42:35.00
250RAWA Donata 942DOBRAK3 40-4917K 57282360388103003:40:50.00
251KLIMEK Krzysztof 727SZCZECINM3 40-4944M 194281281469103103:43:23.00
252ŚWIETLIK Alicja 1031SZCZECINK3 40-4918K 58288403345103603:40:54.00
253POST Marcin 921KURÓWM2 30-3988M 195287507251104503:41:16.00
254ADAMCZEWSKA Agnieszka 5013ateamLUBANIEK3 40-4919K 59244128678105003:48:00.00
255SMOCZYK Łukasz 985POLICEM1 16-2943M 196233345474105203:46:26.00
256JANUS Grzegorz 685SZCZECINM2 30-3989M 197380426252105803:35:36.00
256HANDKE Justyna 666XrunnersSZCZECINK2 30-3924K 60277430351105803:42:41.00
258MATYSIAK Sławomir 835CHRZANÓWM2 30-3990M 198332315413106003:41:35.00
259JĘDRYKA Anna 698TRZEBINIAK1 16-2915K 61333316412106103:41:39.00
260MOSZYŃSKI Patryk 850Husaria race teamSZCZECINM1 16-2944M 199338243487106803:44:26.00
261KUSTRA Paulina 1392Bbl policePOLICEOpen M2M 200232277560106903:47:12.00
262ROGOWSKA Agnieszka 945Piękni i bestieGDYNIAK2 30-3925K 62328300442107003:43:30.00
263KNOT Martyna 731Piękni i bestieBORKOWOK2 30-3926K 63363380332107503:40:03.00
264PIESYK Damian 911Loszki i warchlakiPOLICEM2 30-3991M 201279368431107803:45:33.00
265REMLAJN Adam 943Grupa malborkMALBORKM3 40-4945M 202181178723108203:54:45.00
266JAWORSKI Krystian 1399SZMERFPOLICEM1 16-2945M 203289376420108503:45:01.00
267BRATKO Przemysław 554SZCZECINM1 16-2946M 204308265519109203:46:38.00
268JAKUBOWSKA Dorota 68123. baza lotnictwa taktycznegoMINSK MAZOWIECKIK2 30-3927K 64317480301109803:43:32.00
269JA Małgorzata 1142Kobiece bieganieSZCZECINK3 40-4920K 65296391414110103:45:49.00
270LACHOWICZ Bartosz 784STARGARDM2 30-3992M 205313447347110703:44:59.00
271KLIMEK Paweł 728PILCHOWOM2 30-3993M 206426228456111003:43:06.00
271MATUSZAK Mateusz 833Matuszak teamSZCZECINM1 16-2947M 207416231463111003:43:56.00
273NASKRĘT Dariusz 863MUROWANA GOSLINAM3 40-4946M 208323242549111403:47:51.00
274KURDZIEL Michał 777SZCZECINM2 30-3994M 209350251514111503:47:06.00
275KONDELA Paweł 737Aktywne choszcznoCHOSZCZNOM3 40-4947M 210155152811111804:01:29.00
276SAKOWSKA-CARŁO Magda 960Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-3928K 66253429443112503:49:58.00
276FIJOŁEK Krzysztof 623Viking bike teamPOLICEM3 40-4948M 211255339531112503:50:49.00
278WYSZKOWSKI Michał 1102SZCZECINM2 30-3995M 212366306457112903:46:00.00
278STAŃCZYK Sławomir 998Stargard. ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-3996M 213177115837112904:05:05.00
280PETRUSIEWICZ Paweł 907GOLENIÓWM1 16-2948M 214368470292113003:41:33.00
281GRALEWICZ Robert 650Murowane morsyMUROWANA GOŚLINAM3 40-4949M 215240341550113103:51:17.00
282ŁEMPKOWSKI Janusz 806Dll partnersPOLICEM3 40-4950M 216213363562113803:52:14.00
283NIEWIADOMSKA Magda 869Kobiece bieganieWARZYMICEK2 30-3929K 67375361404114003:44:53.00
284ULASS Robert 1046MIERZYNM3 40-4951M 217441206494114103:46:20.00
285STRELCOW Krzysztof 1149SZCZECINM3 40-4952M 218387319438114403:45:39.00
286LIPSKI Łukasz 796BiegohollicaSZCZECINM2 30-3997M 219315329501114503:50:04.00
287ŻUROWSKI Jarosław 1127SZCZECINM3 40-4953M 220293333520114603:50:45.00
288WIECZOREK Jakub 1063STARGARDM1 16-2949M 221437261468116603:46:37.00
289WIECZOREK Mariusz 1060SZCZECINM3 40-4954M 222307338528117303:52:17.00
290KUNIKOWSKI Patryk 774Stargard. ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-3998M 22329244838117404:01:53.00
291PRZYBYSZ Katarzyna 929SZCZECINK2 30-3930K 68347365464117603:50:10.00
292TUMANOWICZ Tomasz 1041GRYFICEM3 40-4955M 224395409374117803:45:59.00
293BRZESKA Ewa 557STRZELCE KRAJEŃSKIEK1 16-2916K 69297375508118003:52:46.00
294PCIONEK Jacek 900SZCZECINM2 30-3999M 225397408382118703:46:45.00
295PIERŚCIŃSKI Sławomir 910POLICEM3 40-4956M 226280295615119003:52:42.00
296MARCHIEL Lena 825SZCZECINK4 50-594K 70403394397119403:46:51.00
297WRÓBLEWSKA Małgorzata 1096PołupinPOŁUPINK3 40-4921K 71390422383119503:47:08.00
298MASYS Agnieszka 829Grupa malborkMALBORKK3 40-4922K 72168155875119804:10:33.00
299ŁEMPKOWSKA Beata 805Dll partnersPOLICEK3 40-4923K 73276364559119903:54:33.00
300OSTROWSKI Piotr 89123. baza lotnictwa taktycznegoBARCZĄCAM3 40-4957M 227376481343120003:49:04.00
301SAJKOWSKI Kamil 959Zespół niespokojnych nógSZCZECINM1 16-2950M 228473411317120103:44:20.00
302WITKOWSKA Anna 535POLICEK3 40-4924K 74472412318120203:44:16.00
303SZAKOŁA Paweł 1015MIERZYNM2 30-39100M 229410402396120803:47:44.00
304JEZIOREK Agnieszka 697Babinek biegaBANIEK3 40-4925K 75391499324121403:49:49.00
304CIEPIELA Dariusz 580BiegohollicaSZCZECINM2 30-39101M 230331381502121403:53:52.00
306KRUBER Katarzyna 759SZCZECINK2 30-3931K 76334291590121503:52:42.00
307KUCHARCZYK Robert 764RungryfGRYFICEM3 40-4958M 231204232790122604:03:10.00
308OLICHWER Rafał 884POZNAŃM1 16-2951M 232330416481122703:54:37.00
309JÓZEFOWICZ Anna 702Piękni i bestieGDYNIAK2 30-3932K 77379410440122903:52:01.00
310CZAPLIŃSKA Magdalena 586WARSZAWAK2 30-3933K 78428476326123003:48:01.00
310DZIEMIANKO Ilona 617KOŁACZK1 16-2917K 79450167613123003:50:42.00
312KRUBER Piotr 758SZCZECINM2 30-39102M 233337289605123103:53:46.00
313SAMBORSKI Radek 961KOSTRZYN NAD ODRĄM1 16-2952M 234314395523123203:55:42.00
314DOBRYCKI Piotr 599Bridgestone stargard runnersSZCZECINM3 40-4959M 235367225642123403:52:39.00
315STĘPIEŃ Adrian 1008AdiSZCZECINM2 30-39103M 236526145571124203:49:06.00
316CIEŚLA Beata 583Zabiegani goleniówGOLENIÓWK4 50-595K 80321335588124403:55:13.00
317POŹNIAK Aleksandra 926Dzikie dziki gorzówGORZÓW WLKP.K2 30-3934K 81284436525124503:57:59.00
318ŚWITALSKA Edyta 1032Szczecińskie centrum treningu personalnegoSZCZECINK3 40-4926K 82401366480124703:52:48.00
319SOWISZ Danuta 993Sowisz teamSZCZECINK3 40-4927K 83451460341125203:49:49.00
320BORODYN Andrzej 551Grupa dochodzeniowa save the beatSZCZECINM3 40-4960M 237392444419125503:52:17.00
321ROMANOWICZ Marek 948Parkrun szczecinSZCZECINM4 50-5916M 238414471371125603:50:41.00
322WOJSZCZYK Marlena 1079Tryton bike teamSZCZECINK2 30-3935K 84318297643125803:56:07.00
323GITNER Marcin 639Biękni i bestieGDYNIAM3 40-4961M 239364459441126403:55:07.00
324NOWAK Zbigniew 875KbdzikPOLICEM5 60+6M 240442512312126603:52:00.00
325WIERZCHOWSKI Arkadiusz 1067Bridgestone stargard runnersSTARGARDM3 40-4962M 241275354640126903:58:33.00
326WOJSZCZYK Michał 1078Bridgestone stargard runnersSZCZECINM2 30-39104M 242306327637127003:57:39.00
327KOTWICKI Mariusz 747SZCZECINM2 30-39105M 243305330641127603:57:43.00
328SOWA Krzysztof 992SZCZECINM2 30-39106M 244236274768127804:04:49.00
329OLESZEK Krzysztof 883Stargard. ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-39107M 245221223836128004:12:15.00
330MISTAK Paula 845NiezdecydowaniGORZÓW WLKP.K2 30-3936K 85312415556128303:59:00.00
331BARTOSZEK Michał 523Ocr team włocławekBRZEŚĆ KUJAWSKIM2 30-39108M 246341538408128703:59:24.00
332STASIUK Robert 1000SZCZECINM2 30-39109M 247413474403129003:53:41.00
333GAJEK Łukasz 629Gimela teamZIELONA GÓRAM2 30-39110M 248113325855129304:16:14.00
334MALEC Kamil 819SZCZECINM2 30-39111M 249415484401130003:55:45.00
335KAŹMIERSKI Andrzej 716SZCZECINM4 50-5917M 250402501398130103:56:31.00
336MICHALAK Tomasz 837GORZÓW WLKP.M4 50-5918M 251386483437130603:57:39.00
337WALENT Marta 1052SZCZECINK2 30-3937K 86462468377130703:52:51.00
337PORAZIŃSKI Przemysław 919CHOJNAM1 16-2953M 252373442492130703:58:26.00
339BEDNARZ Katarzyna 527KOŁOBRZEGK3 40-4928K 87423437448130803:56:03.00
340WOSZCZYK Renata 1087SZCZECINK3 40-4929K 88427428455131003:55:51.00
340PORAZIŃSKA Dagmara 918CHOJNAK1 16-2918K 89374443493131003:58:30.00
342WOLSKA Agnieszka 1082SZCZECINK2 30-3938K 90424440447131103:56:10.00
342BIEGANSKI Tomasz 530SZCZECINM2 30-39112M 253348317646131103:58:28.00
344POST Mariola 922KURÓWK3 40-4930K 91425504385131403:57:07.00
345WIECZOREK Magdalena 1061STARGARDK3 40-4931K 92469379467131503:55:10.00
346CZYNSZAK Krystian 1146STARGARDM3 40-4963M 254262216840131804:13:37.00
347BARSZCZEWSKI Jacek 522Zdrowo pieprznięciMORZYCZYNM3 40-4964M 255400147775132204:03:32.00
348HARNER Jacek 667Panda i bandaPOLICEM2 30-39113M 256351407566132403:59:40.00
349ZEMANKIEWICZ Łukasz 1114Kanał 6amSZCZECINM2 30-39114M 257545310471132603:53:23.00
349KAROL Sławomir 714Loszki i warchlakiPOLICEM4 50-5919M 258407489430132603:58:56.00
351OGRODZIŃSKI Przemysław 880SZCZECINM2 30-39115M 259325247758133004:05:13.00
352KAROL Monika 712Loszki i warchlakiPOLICEK1 16-2919K 93419490429133803:59:41.00
353MOSKWA Martyna 848Go sport/masz przebieganeSZCZECINK1 16-2920K 94327264762135304:06:05.00
354KLIMECKI Michał 726Cross freaks goleniówGOLENIÓWM2 30-39116M 260359417585136104:01:16.00
355CHUDZIŃSKI Bartosz 577SZCZECINM3 40-4965M 261271298812138104:13:37.00
356ŁEBKOWSKI Karol 802GRYFINOM2 30-39117M 262278370734138204:10:19.00
357MAJCHER Małgorzata 814Piła teamPIŁAK3 40-4932K 95505503376138403:58:26.00
358WOŹNIAK Rafał 1090POZNAŃM2 30-39118M 263389488512138904:04:52.00
359JAKUBOWSKA Anna 683SZCZECINK2 30-3939K 96396373623139204:01:21.00
360KAROL Agnieszka 713Loszki i warchlakiPOLICEK3 40-4933K 97475491433139904:01:37.00
361TOKARCZYK Marta 1035SZCZECINK3 40-4934K 98329404669140204:05:24.00
362KLIMECKA Katarzyna 725GOLENIÓWK2 30-3940K 99405418591141404:02:33.00
363MRÓZ Tomek 851ŁÓDŹM3 40-4966M 264455463500141804:03:24.00
364MATUSZAK Kamila 834Matuszak teamSZCZECINK1 16-2921K 100536423462142103:59:31.00
364GRODZIŃSKI Arkadiusz 653Stargardzki klub morsów miedwianieSTARGARDM3 40-4967M 265299405717142104:10:39.00
366OSTOLSKA Sylwia 890SZCZECINK3 40-4935K 101510424495142904:01:28.00
367BIELSKA Ola 533ŁÓDŹK2 30-3941K 102458475499143204:04:19.00
368CHODZICKI Janusz 573Zs zwyroleSZCZECINM1 16-2954M 266542165731143804:05:58.00
368GRABOWSKI Maciej 649TANOWOM2 30-39119M 267352378708143804:09:15.00
370JAŚKIEWICZ Krzysztof 696Rx fitness lubinLUBINM3 40-4968M 268411453576144004:04:55.00
371SKIBA Michał 974Parkrun szczecinSZCZECINM2 30-39120M 269393413635144104:05:23.00
372JASIŃSKA Natalia 693Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-3942K 103468456527145104:04:52.00
373ŻBIKOWSKA Małgorzata 1123SpcTORUŃK4 50-596K 104478432547145704:04:45.00
374PUPEK Małgorzata 935SZCZECINK2 30-3943K 105360371733146404:12:23.00
375BŁAZIAK Sebastian 542SZCZECINM2 30-39121M 270335301829146504:19:21.00
376SKONECZNY Przemysław 977SZCZECINM2 30-39122M 271504445518146704:04:20.00
376WIECZOREK Wojciech 1062STARGARDM3 40-4969M 272471530466146704:08:02.00
378BROCZKOWSKA Żaneta 555KRĘŻELK2 30-3944K 106378486608147204:09:36.00
379MULARCZYK Krzysztof 1141KRĘŻELM2 30-39123M 273377487609147304:09:34.00
380WOJCIECHOWSKI Maksymilian 1411Stargard ja się nie scigamSTARGARDM1 16-2955M 274502347628147704:04:07.00
381DUTKIEWICZ Urszula 615Luna wolvesBYDGOSZCZK2 30-3945K 107573506400147904:03:38.00
382CHROBOCINSKI Daniel 575SZCZECINM1 16-2956M 275384455651149004:08:51.00
382SIWIELA Katarzyna 972Kp psp policePOLICEK2 30-3946K 108345458687149004:12:14.00
384CUPRYJAK Sebastian 584SZCZECINM2 30-39124M 276503493513150904:09:10.00
385GOWORSKI Jerzy 645Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM1 16-2957M 277394469647151004:09:46.00
386WOŹNIAK Beata 1089KOZIEGŁOWYK3 40-4936K 109578387548151304:05:18.00
386WASILKO Grzegorz 1056WARSZAWAM2 30-39125M 278418485610151304:11:12.00
388KOBUS Natalia 732Iron houseFABIANKIK2 30-3947K 110506601407151404:20:25.00
389SADOWSKI Mariusz 957Iron houseFABIANKIM3 40-4970M 279509600409151804:20:27.00
390NASIADEK Arkadiusz 862SZCZECINM3 40-4971M 280346358815151904:19:33.00
391STĘPIEŃ Agnieszka 1007AgaSZCZECINK2 30-3948K 111528433570153104:06:33.00
392DEPTUŁA-BILL Bożena 595Husaria race team szczecinekBORNE SULINOWOK2 30-3949K 112448509579153604:12:49.00
393BILL Łukasz 537Husaria race team szczecinekBORNE SULINOWOM2 30-39126M 281447510580153704:12:49.00
394WAJDA Waldemar 1050BORNE SULINOWOM3 40-4972M 282449508582153904:12:52.00
395ŁEMPICKI Maciej 804SZCZECINM2 30-39127M 283438451652154104:10:49.00
396ŁEMPICKA Karolina 803SZCZECINK1 16-2922K 113439450653154204:10:51.00
396CHROBOCIŃSKA Elżbieta 576SZCZECINK4 50-597K 114417477648154204:11:37.00
398GRALEWICZ Magdalena 651Murowane morsyMUROWANA GOŚLINAK3 40-4937K 115539461546154604:08:32.00
399ROMAN Ewelina 690SZCZECINK2 30-3950K 116500519529154804:12:57.00
400SETA Krysia 967Monia gymSZCZECINK2 30-3951K 117498522530155004:12:57.00
401CICHARSKI Rafał 578Gimela teamNOWA SÓLM1 16-2958M 284161539859155904:35:15.00
402WIETRZYŃSKA Agnieszka 1068Masz przebieganePYRZYCEK2 30-3952K 118344464760156804:19:45.00
403JAKUBIK Anna 680Husaria race teamSZCZECINK1 16-2923K 119470331783158404:17:16.00
404SOBOLEWSKA Agata 989Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-3953K 120467457661158504:12:54.00
405WOLANO Anna 1081Cf prawy brzegSZCZECINK2 30-3954K 121525532532158904:14:31.00
406CIEMCIOCH Pawel 579UXBRIDGEM3 40-4973M 285524533533159004:14:32.00
407ZAJĄCZKOWSKA LEWANDOWSKA Marika 1108Ocr team włocławekWŁOCŁAWEKK2 30-3955K 122422479693159404:18:04.00
408ULASS Agnieszka 1044MIERZYNK3 40-4938K 123551568484160304:16:56.00
409LIS Klaudia 797POŁCZYN-ZDRÓJK1 16-2924K 124453544612160904:17:41.00
410ZABROCKI Karol 1105ŚWINOUJŚCIEM2 30-39128M 286398351861161004:26:46.00
411MOSKWA Grzegorz 84912bzSZCZECINM3 40-4974M 287452545614161104:17:41.00
412PRĘTKI Robert 927ŚWIERCZYNAM3 40-4975M 288538494583161504:13:48.00
413KWIATKOWSKA Julita 780STARGARDK2 30-3956K 125370406842161804:28:23.00
414BARSZCZEWSKA Marlena 520Zdrowo pieprznięciMORZYCZYNK3 40-4939K 126399452770162104:21:40.00
415CYBULSKA Anna 1402POLICEM2 30-39129M 289556520565164104:16:41.00
415CYBULSKI Grzegorz 585POLICEM5 60+7M 290555518568164104:16:44.00
417ZAWISZA Tomasz 1111Bridgestone stargard runnersSZCZECINM2 30-39130M 291571441638165004:13:59.00
418KUNIKOWSKA Patrycja 773Stargard. ja się nie ścigam.STARGARDK2 30-3957K 127291523839165304:36:45.00
419KACZMAREK Sylwia 705GDAŃSKK3 40-4940K 128476517664165704:20:19.00
419NOWAKOWSKA Oiwia 877Ocr team włocławekWŁOCŁAWEKK1 16-2925K 129421542694165704:24:23.00
421BIAZIK Piotr 529NOWA SÓLM2 30-39131M 292483326858166704:28:11.00
422STEMPNIAK Katarzyna 1003Rebels legion teamHELK2 30-3958K 130582511577167004:17:05.00
423NANU Justyna 859Gryfus szczecinSZCZECINK2 30-3959K 131564604503167104:33:14.00
424BŁACHOWIAK Małgorzata 541Czerwonak biegaMUROWANA GOSLINAK4 50-598K 132579547551167704:19:08.00
424DOMASIK Izabela 605MUROWANA GOŚLINAK3 40-4941K 133577548552167704:19:09.00
424WOJCIECHOWSKI Krzysztof 1077Stargard,ja się nie ścigamSTARGARDM4 50-5920M 293499346832167704:28:42.00
424DOBIECKA Joanna 598STAGARDK2 30-3960K 134431398848167704:29:58.00
428NADOBNA Kamila 856Stargard ja się nie scigamSTARGARDK2 30-3961K 135433399846167804:29:58.00
429IZYDORCZYK Kinga 677Stargard ja się nie scigamSTARGARDK2 30-3962K 136432400847167904:29:58.00
430BAUMGART Grzegorz 524Stargard. ja się nie ścigam!STARGARDM2 30-39132M 294501355835169104:29:18.00
431PIERŚCIŃSKA Marzena 909POLICEK3 40-4942K 137554529616169904:19:37.00
432FINSTER Joanna 624KOŁOBRZEGK1 16-2926K 138557563581170104:21:24.00
433WOŁCZAK Iwona 1083SZCZECINK2 30-3963K 139523534645170204:20:18.00
434STEMPNIAK Zbigniew 1005Rebels legion teamHELM3 40-4976M 295581546578170504:20:10.00
435DUDKA Agata 613ZŁOCIENIECK1 16-2927K 140565564584171304:21:40.00
436NOWOTNIK Wojciech 879ZBĄSZYŃM2 30-39133M 296495569657172104:25:33.00
437STEMPNIAK Ewa 1004SZAMOCINK2 30-3964K 141566536620172204:21:14.00
438ULATOWSKI Tomasz 1047Husaria race teamSZCZECINM2 30-39134M 297456482785172304:27:46.00
439STACH Sara 997ZBĄSZYŃK1 16-2928K 142497570658172504:25:36.00
440HOSZOWSKI Rafał 673BYTOMODRZAŃSKIM2 30-39135M 298544557625172604:21:58.00
441KOŹLIK Teresa 755CHOJNAK4 50-599K 143548528654173004:22:14.00
442RODAK Agnieszka 944GŁOGÓWK3 40-4943K 144597572574174304:25:18.00
443GRZEGORZEWSKI Krzysztof 658GŁOGÓWM3 40-4977M 299598573575174604:25:18.00
443STAŃKO Agnieszka 999Stargard ja się nie ścigamGRZĘDZICEK2 30-3965K 145429472845174604:34:58.00
445LIPIŃSKA Sylwia 795SZCZECINK1 16-2929K 146596535629176004:23:18.00
446MOŻDŻEŃ Anna 1145KOSZALINK2 30-3966K 147496580689176504:32:33.00
446KWIATKOWSKA Alicja 781Gdańskie dzikiGDAŃSKK2 30-3967K 148494581690176504:32:34.00
446DRZEWIECKA Agnieszka 607Biegacze świnoujścieŚWINOUJŚCIEK3 40-4944K 149481421863176504:34:16.00
449DRZEWIECKI Arkadiusz 608Biegacze świnoujścieŚWINOUJŚCIEM4 50-5921M 300477419870176604:34:14.00
450OMELAŃCZUK Piotr 885Zdrowo pieprznięciTRZEBIATÓWM3 40-4978M 301560438771176904:26:40.00
451NIEWIADOMSKA Kamila 870Zs zwyroleSZCZECINK1 16-2930K 150543496732177104:28:32.00
452KUPNIEWSKA Aleksandra 776Kompas teamPOLICEK2 30-3968K 151625396752177304:25:48.00
453TOMASIŃSKI Szymon 1037Osowa-BiegaBANINOM3 40-4979M 302595560633178804:26:04.00
454TOMASIŃSKA Monika 1036Osowa-BiegaBANINOK3 40-4945K 152568561663179204:26:43.00
455KRAKOWIAK Łukasz 1148STARGARDM2 30-39136M 303446516831179304:41:14.00
456JAROSZ Artur 689SZCZECINM2 30-39137M 304533543721179704:31:17.00
457MAŁKOWSKA Edyta 820IŃSKOK2 30-3969K 153592515691179804:28:20.00
458TALARCZYK Weronika 1033CZERWONAKK1 16-2931K 154558567684180904:29:37.00
459WIELGUS-ULATOWSKA Joanna 1066Husaria race teamSZCZECINK2 30-3970K 155529498784181104:32:12.00
460JASIK Agnieszka 691POLICEK3 40-4946K 156623608596182704:45:36.00
461KOWNACKA Aleksandra 750Zdrowo pieprznięciTRZEBIATÓWK2 30-3971K 157550514769183304:33:42.00
462KOWNACKI Bartosz 751Zdrowo pieprznięciTRZEBIATÓWM2 30-39138M 305549513772183404:33:45.00
463GRODZIŃSKA Agnieszka 652Klub morsów miedwianieSTARGARDK3 40-4947K 158547571718183604:34:55.00
464NIERZWICKI Krzysztof 867ŚWINOUJŚCIEM1 16-2959M 306603526711184004:30:45.00
465SKARŻYŃSKA Anna 973CHOJNAK1 16-2932K 159604527710184104:30:46.00
466LISIECKA Barbara 798PRZELEWICEK4 50-5910K 160630599617184604:37:20.00
467BABIŁO Natalia 515Masz przebieganeSZCZECINK1 16-2933K 161621467761184904:30:27.00
468TITONI Marta 1034Masz przebieganeSZCZECINK1 16-2934K 162629465759185304:30:42.00
469NIEMIERKO Magdalena 866SZCZECINK3 40-4948K 163584551725186004:34:21.00
469WIELGOSZEWSKA Olga 1065SZCZECINK2 30-3972K 164586550724186004:34:22.00
469CIEPIELA Przemysław 581BEZRZECZEM3 40-4980M 307585549726186004:34:22.00
472PERROT Magdalena 905SZCZECINK3 40-4949K 165593537735186504:34:47.00
473BAUMGART Katarzyna 525Stargard. ja się nie ścigam!STARGARDK2 30-3973K 166507521843187104:43:08.00
474GĘBICKA Agata 638Stargard ja się nie ścigamSTARGARDK2 30-3974K 167508525841187404:43:11.00
475JANUSZEWSKI Bartosz 686Gimela teamNOWA SÓLM2 30-39139M 308482541857188004:45:22.00
476STEMPNIAK-LECHOWICZ Lidia 1006SZAMOCINK2 30-3975K 168634575676188504:36:29.00
477LECHOWICZ Jacek 789SZAMOCINM2 30-39140M 309635574677188604:36:33.00
478ADAMCZEWSKA Anna 5023ateamLUBANIEK3 40-4950K 169620593680189304:37:44.00
478CZYŻ Anna 5893ateamSZCZECINK3 40-4951K 170622592679189304:37:45.00
480MICHALSKA Karolina 839Kompas teamPOLICEK1 16-2935K 171628609659189604:50:06.00
481ELBIŃSKA-KRAWCZUK Monika 619ŚWINOUJŚCIEK3 40-4952K 172535502860189704:43:42.00
482MASZCZYK Marta 830GRYFINOK2 30-3976K 173583596720189904:43:11.00
483DACH Eryk 593Fifne pyrkiPOZNAŃM1 16-2960M 310588576737190104:40:34.00
484WOŹNIAK Wiktoria 1091Fifne pyrkiKOZIEGŁOWYK1 16-2936K 174587577738190204:40:34.00
485SKOWYRA Wioletta 978Rungryf gryficeBARKOWOK3 40-4953K 175589531789190904:37:52.00
486NIEZGODA Adam 871Kompas teamPOLICEM3 40-4981M 311626540754192004:38:25.00
486WROŃSKA Sandra 1094Stargard ja się nie ścigamSTARGARDK1 16-2937K 176552524844192004:45:07.00
488BODNAR Zbigniew 548SZCZECINM5 60+8M 312614591716192104:40:48.00
489NOWAK Irena 873RungryfGRYFICEK4 50-5911K 177590558787193504:40:13.00
490WASYLÓW Katarzyna 1058SZCZECINK4 50-5912K 178559562822194304:36:53.00
491ORLON Barbara 886Run happySZCZECINK3 40-4954K 179632594727195304:46:56.00
492JĘZIÓRSKI Wojciech 699Gimela teamZIELONA GÓRAM1 16-2961M 313530578856196404:51:41.00
493WIKA Marta 1069TRZEBIEŻK1 16-2938K 180631583765197904:46:36.00
494BZDAWKA Joanna 5671976ŚWINOUJŚCIEM3 40-4982M 314537579865198104:52:55.00
495KLEJNOWSKA Kamila 722Stargard ja się nie ścigamSTAGARDK2 30-3977K 181591566834199104:50:48.00
496BURAKOWSKI Grzegorz 564ŚWINOUJŚCIEM3 40-4983M 315563584864201104:55:19.00
497NOWAK Aneta 874NordicowelovePOLICEK3 40-4955K 182608554851201304:51:31.00
498NAJMARK Małgorzata 858Skb dzikPOLICEK3 40-4956K 183611555850201604:51:32.00
499GÓRSKA Agnieszka 647Nordicowe love policePOLICEK3 40-4957K 184612556849201704:51:32.00
500KULEWSKA Joanna 771NordicowelovePOLICEK3 40-4958K 185613553852201804:51:31.00
501BZDAWKA Rafał 566ŚWINOUJŚCIEM3 40-4984M 316561590869202004:55:22.00
502BARSZCZEWSKA Małgorzata 519ŚWINOUJŚCIEK3 40-4959K 186567589866202204:55:39.00
503MAĆKÓW Natalia 811ŚWINOUJŚCIEK3 40-4960K 187574587862202304:55:44.00
504BARSZCZEWSKI Stanisław 521Kpw świnoujścieŚWINOUJŚCIEM3 40-4985M 317570588867202504:55:44.00
505PŁOSA Monika 915SZCZECINK2 30-3978K 188605595830203004:58:01.00
506KUCHARCZYK Elżbieta 765RungryfGRYFICEK3 40-4961K 189640607786203305:06:58.00
507PEDA Kamila 901POLICEK2 30-3979K 190637598802203704:59:28.00
508HAŁAS Renata 665Szybciej nie mogęMIĘDZYWODZIEK4 50-5913K 191642605818206505:12:06.00
509LEWANDOWSKI Janusz 793Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM5 60+9M 318641606820206705:12:09.00
510GRYTA Dariusz 657Biegacze świnoujścieMIĘDZYZDROJEM4 50-5922M 319615586868206904:58:10.00
511CZYŻEWSKA Danuta 590Biegacze świnoujścieWARSZAWAK4 50-5914K 192617582871207004:58:05.00
512GRYTA Janina 656Biegacze świnoujścieMIĘDZYZDROJEK4 50-5915K 193616585872207304:58:12.00
512GORYŃSKA Daria 644GDYNIAK1 16-2939K 194643613817207305:22:12.00
514PUZIO Hanna 936SZCZECINK2 30-3980K 195607597877208105:09:50.00
514JADCZAK Danuta 678Szczecinsko-Policki klub morsySZCZECINK5 60+1K 196650612819208105:24:27.00
516KOŁACZYŃSKA Monika 735POGÓRZEK3 40-4962K 197636603873211205:13:06.00
517MUSZYŃSKA Oliwia 853Piła teamPIŁAK1 16-2940K 198633610879212205:46:03.00
518MUSZYŃSKA Barbara 854Piła teamPIŁAK3 40-4963K 199644611878213305:53:14.00
519KOSIANOWSKA Monika 742Grupa malborkMALBORKK4 50-5916K 200648614874213605:41:14.00
520WINIARSKA-GRABOWSKA Agnieszka 1071MALBORKK2 30-3981K 201647615876213805:41:17.00
141036 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
139755 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
140382 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
DESZCZ Artur 1416POLICEM2 30-39101 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
1420151 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
BANAŚ Daniel 517SZCZECINM2 30-39199 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
1398248 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
WIŚNIEWSKA Karolina 1072SZCZECINK1 16-29388 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
KRUPIŃSKA Paulina 1274GOLENIÓWK2 30-39404 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
1418408 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
MINDA Jacek 1279Pasja bieganiaGOLENIÓWM2 30-39445 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
HRYNKIEWICZ-PAWŁASZEK Anna 674Drużyna pBEZRZECZEK2 30-39461 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
ANDRZEJCZAK Michał 507Bridgestone stargard runnersSTARGARDM3 40-49487 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
SZCZUKIEWICZ Aneta 1017Wieczorne bieganiew szczeciniePOLICEK1 16-29493 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
WILKOSZ Tomasz 1417SZCZECINM3 40-49511 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
SOSKA Jacek 991Angiodiabetica.plBIEDRUSKOM3 40-49513 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
SOSKA Joanna 990Mud goatsBIEDRUSKOK3 40-49515 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
DOMAGALSKA Daria 603Drużyna szpikuSZCZECINK1 16-29517 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
POŹNIAK Dorota 925DOŁUJEK1 16-29521 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
1425531 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
KULA Joanna 770ZŁOCIENIECK2 30-39562 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
KUCHARSKA Katarzyna 766Bridgestone stargard runnersSTARGARDK2 30-39575 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
MUSZYŃSKI Tomasz 855Piła teamPIŁAM3 40-49645 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
KALINOWSKI Zbigniew 1431JKLA JAWOR JaworznoCZĘSTOCHOWAM2 30-390 DNF1 DNF0 DNF DNF DNF
BARAŃSKI Przemysław 1401TRZEBIATÓWM1 16-290 DNF4 DNF0 DNF DNF DNF
IWKO Maciej 676Kw psp gorzów wlkp.GORZÓW WIELKOPOLSKIM2 30-394 DNF15 DNF0 DNF DNF DNF
MAZUR Emiliusz 1427Km psp koszalinDARŁOWOM3 40-490 DNF19 DNF0 DNF DNF DNF
ROGOWSKI Andrzej 1393Skb dzikPOLICEM2 30-390 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF
KAMIŃSKI Antoni 1428TRZEBIATÓWM5 60+0 DNF58 DNF0 DNF DNF DNF
LINKE Rafał 1348Skb dzikSZCZECINM2 30-390 DNF61 DNF0 DNF DNF DNF
BABICZ Wojtek 513Bridgestone stargard sunnersSZCZECINM3 40-4950 DNF68 DNF0 DNF DNF DNF
MUCHA Rafał 1430KB HermesGRYFINOM3 40-490 DNF73 DNF0 DNF DNF DNF
WAJS Sebastian 1051SZCZECINM2 30-3959 DNF89 DNF0 DNF DNF DNF
WASEK Aleksander 1054BEZRZECZEM1 16-29128 DNF104 DNF0 DNF DNF DNF
GÓRNIAK Dariusz 1390JĘCZYDÓŁM4 50-590 DNF131 DNF0 DNF DNF DNF
WÓJCIK Tomasz 1092SZCZECINM2 30-3994 DNF139 DNF0 DNF DNF DNF
BOCK Udo 547Braunschweig hash house harriersMEINEM3 40-49354 DNF204 DNF0 DNF DNF DNF
STROJNA-GRZYBOWSKA Marta 1009Kalmar runnersSZCZECINK2 30-39269 DNF240 DNF0 DNF DNF DNF
KASPRZYK Bogdan 1426Km psp koszalinMŚCICEM3 40-490 DNF248 DNF0 DNF DNF DNF
GÓRNIAK Joanna 1391JĘCZYDÓŁK4 50-590 DNF266 DNF0 DNF DNF DNF
PAWŁASZEK Lech 898Drużyna pBEZRZECZEM2 30-39143 DNF290 DNF0 DNF DNF DNF
DOMAGALSKI Sławomir 604Skb dzikSZCZECINM3 40-49518 DNF307 DNF0 DNF DNF DNF
WOŁOSZYN Konrad 1085Adrenalina teamSZCZECINM3 40-49302 DNF322 DNF0 DNF DNF DNF
SZCZYPEK Ola 1018AdrenalinaSZCZECINK2 30-39301 DNF324 DNF0 DNF DNF DNF
ELERT Mariusz 620PaprykarzeSZCZECINM2 30-39121 DNF349 DNF0 DNF DNF DNF
ISKRA Angelika 675SZCZECINK1 16-29464 DNF367 DNF0 DNF DNF DNF
LEŚNIEWSKI Wojciech 791-M3 40-49381 DNF383 DNF0 DNF DNF DNF
KUKUROWSKA Sylwia 768Dll partnersPOLICEK3 40-49383 DNF384 DNF0 DNF DNF DNF
428646 DNF389 DNF0 DNF DNF DNF
ZAMOŻNY Anna 1109SZCZECINK2 30-39319 DNF390 DNF0 DNF DNF DNF
SMOLINSKI Artur 986SZCZECINM3 40-49420 DNF392 DNF0 DNF DNF DNF
GAUDEN Piotr 633Spc/km umk toruńTORUŃM3 40-49479 DNF414 DNF0 DNF DNF DNF
BIEGAŃSKI Piotr 532SZCZECINM2 30-39406 DNF420 DNF0 DNF DNF DNF
1414385 DNF439 DNF0 DNF DNF DNF
JANCZAREK Rafał 684SZCZECINM2 30-390 DNF446 DNF0 DNF DNF DNF
SARAMAK Paweł 1409SZCZECINOpen M0 DNF454 DNF0 DNF DNF DNF
LEŚNIEWSKA Julia 790-K3 40-49382 DNF478 DNF0 DNF DNF DNF
HEJANKOWSKI Sebastian 669Luna wolvesBYDGOSZCZM2 30-39572 DNF492 DNF0 DNF DNF DNF
WROŃSKI Julian 1095Stargard ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-39553 DNF495 DNF0 DNF DNF DNF
MŁODAWSKI Marek 847PYRZYCEM2 30-39520 DNF497 DNF0 DNF DNF DNF
MAJCHER Agata 813Piła teamPIŁAK1 16-29430 DNF500 DNF0 DNF DNF DNF
RUBAJ-FIEDZIWSKA Anna 1406SZCZECINK2 30-390 DNF552 DNF0 DNF DNF DNF
BARTNIK Paweł 1387-M5 60+606 DNF565 DNF0 DNF DNF DNF
PTASZYŃSKI Jarosław 934Ocr team włocławekBRZEŚĆ KUJAWSKIM3 40-49638 DNF602 DNF0 DNF DNF DNF
PAWLISIAK Paweł 347Bbl policeSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF2 DNF DNF DNF
PLESNER Krzysztof 1283Jrg3 szczecinSTARGARDM3 40-490 DNF6 DNF3 DNF DNF DNF
POKRZYWIŃSKI Zbigniew 208XrunnersPOLICEM2 30-390 DNF0 DNF4 DNF DNF DNF
GERLICH Michael 637Braunschweig hash house harriersUELZENM4 50-590 DNF172 DNF16 DNF DNF DNF
ZYGMUNT Tomasz 1140SZCZECINM3 40-490 DNF18 DNF17 DNF DNF DNF
PEDZIWIATR Marek 903LONDYNM3 40-490 DNF0 DNF24 DNF DNF DNF
NABRZEWSKI Artur 298PŁOTYM2 30-390 DNF0 DNF28 DNF DNF DNF
3770 DNF0 DNF30 DNF DNF DNF
NIESTEROWICZ Karol 170Total funSZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF32 DNF DNF DNF
3760 DNF0 DNF33 DNF DNF DNF
ŁUCZAK Zbigniew 8071kpzmot/3bpzmotSTARGARDM2 30-390 DNF0 DNF34 DNF DNF DNF
PALMA Agata 187SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF36 DNF DNF DNF
PASIKOWSKI Kamil 1394Skb dzikSZCZECINM1 16-290 DNF123 DNF37 DNF DNF DNF
KOZŁOWSKI Artur 1388GRYFICEM2 30-390 DNF0 DNF38 DNF DNF DNF
DINTER Marcin 317POLICEM1 16-290 DNF0 DNF44 DNF DNF DNF
CYTLOCH Jacek 34WYSOKA GRYFIŃSKAM2 30-390 DNF0 DNF46 DNF DNF DNF
RUTKOWSKI Michał 372Skb dzikM3 40-490 DNF0 DNF47 DNF DNF DNF
ROZICKI Krzysztof 22112bzSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF50 DNF DNF DNF
PŁAŻALSKI Przemysław 203Husaria race polskaBROJCEM2 30-390 DNF0 DNF52 DNF DNF DNF
POCIERZNICKI Rafał 2053kpzmot/1bpzmot/12bzSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF58 DNF DNF DNF
GABOR Krzysztof 51GRYFINOM2 30-390 DNF0 DNF62 DNF DNF DNF
GIZICKI Tomasz 60Kp psp policePOLICEM1 16-290 DNF0 DNF64 DNF DNF DNF
KOTYNIA Dawid 113SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF65 DNF DNF DNF
PAWLUK Adrian 368STARGARDM1 16-290 DNF0 DNF66 DNF DNF DNF
3830 DNF0 DNF72 DNF DNF DNF
BULLER Michał 19STEPNICAM1 16-290 DNF0 DNF75 DNF DNF DNF
GRZEGORCZYK Marcin 346SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF76 DNF DNF DNF
PILARCZYK Katarzyna 200KsfNOWOGRÓDEK POMORSKIK2 30-390 DNF0 DNF81 DNF DNF DNF
POZNAK Wojciech 209WAWELNICAM2 30-390 DNF0 DNF85 DNF DNF DNF
REMPLEWICZ Mariusz 320GRYFICEM2 30-390 DNF0 DNF86 DNF DNF DNF
KANIA Rafał 87Kp psp policePOLICEM2 30-390 DNF0 DNF87 DNF DNF DNF
KOWALSKI Tomasz 304Zmęczony sezonemDĘBNOM2 30-390 DNF0 DNF88 DNF DNF DNF
MAZUR Katarzyna 155INSKOK2 30-390 DNF0 DNF89 DNF DNF DNF
KOPYŚĆ Bartlomiej 111SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF91 DNF DNF DNF
KNIAŹ Tomasz 99DOBRAM2 30-390 DNF0 DNF93 DNF DNF DNF
CHOMONT Magdalena 334GOLENIOWK3 40-490 DNF0 DNF94 DNF DNF DNF
STYMA Sławomir 240HusariaGRYFICEM3 40-490 DNF0 DNF98 DNF DNF DNF
ROTKIEWICZ Daria 220MIERZYNK1 16-290 DNF0 DNF104 DNF DNF DNF
LIS Remigiusz 309SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF106 DNF DNF DNF
ŁYSEK Grzegorz 810ŁyskeySZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF108 DNF DNF DNF
SZERLĄG Paweł 1288Kp psp policePOLICEM2 30-390 DNF0 DNF113 DNF DNF DNF
SZOTA Robert 244Smt szczecinSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF119 DNF DNF DNF
SERWIN Krzysztof 966Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM2 30-3926 DNF0 DNF120 DNF DNF DNF
BURDZIŃSKI Mateusz 306SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF121 DNF DNF DNF
CHEŁSTOWSKI Adrian 22WYSOKA GRYFIŃSKAM2 30-390 DNF0 DNF125 DNF DNF DNF
KRUK Bartosz 1380BEZRZECZEM2 30-390 DNF101 DNF127 DNF DNF DNF
BAGIŃSKI Marcin 4Koniuchy ocrKOBYLANKAM2 30-390 DNF0 DNF128 DNF DNF DNF
DUBIEL Monika 41DOBRAK2 30-390 DNF0 DNF130 DNF DNF DNF
CIĘŻKI Mariusz 329SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF133 DNF DNF DNF
TURCZYŃSKI Marcin 1042BIELICEM2 30-39322 DNF0 DNF134 DNF DNF DNF
SOBAŃSKA Karolina 987Skb dzikSZCZECINK2 30-390 DNF150 DNF138 DNF DNF DNF
SZYNTOR Mateusz 1026Gra runnersGRYFICEM1 16-290 DNF151 DNF139 DNF DNF DNF
LEWANDOWSKI Piotr 341POLICEM2 30-390 DNF0 DNF145 DNF DNF DNF
GARCON Łukasz 335STARGARDM2 30-390 DNF0 DNF149 DNF DNF DNF
LIPECKI Wojciech 336GRZĘDZICEM1 16-290 DNF0 DNF150 DNF DNF DNF
3750 DNF0 DNF152 DNF DNF DNF
JOŃCA Marcin 83WYSOKA GRYFIŃSKAM2 30-390 DNF0 DNF156 DNF DNF DNF
KOBIAŁKA Kamil 101Mk fizjoterapia szczecinBOOCKM2 30-390 DNF0 DNF159 DNF DNF DNF
GERWICKI Paweł 1268SZCZECINM2 30-39210 DNF0 DNF168 DNF DNF DNF
GROCHOWSKI Rafał 69Kp psp policePOLICEM1 16-290 DNF0 DNF169 DNF DNF DNF
KOZŁOWSKI Piotr 305SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF171 DNF DNF DNF
HALECZKO Matesz 73Husaria race teamSZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF172 DNF DNF DNF
DROZD Dariusz 321SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF174 DNF DNF DNF
MEUSIAK Rafał 156SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF175 DNF DNF DNF
RYWACKI Karol 1415POLICEM2 30-390 DNF0 DNF176 DNF DNF DNF
STERNA Maciej 236POLICEM2 30-390 DNF0 DNF177 DNF DNF DNF
GĄGOL Marwk 58POLICEM2 30-390 DNF0 DNF178 DNF DNF DNF
KUBIACZYK Ireneusz 123MOSTYM3 40-490 DNF0 DNF184 DNF DNF DNF
LEWANDOWSKI Mirosław 134GoleniówGOLENIÓWM4 50-590 DNF0 DNF189 DNF DNF DNF
CHUDY Kamil 26WARZYMICEM2 30-390 DNF0 DNF190 DNF DNF DNF
CHMUROWICZ Barnima 23SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF192 DNF DNF DNF
LENCEWICZ Grzegorz 300Husaria race teamSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF193 DNF DNF DNF
BUDNA Anna 561SZCZECINK3 40-49250 DNF0 DNF195 DNF DNF DNF
DEPA Bogusława 38SZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF197 DNF DNF DNF
MAĆKIEWICZ Zbigniew 147SZCZECINM4 50-590 DNF0 DNF205 DNF DNF DNF
ZARZECZAŃSKA-JANASIK Blanka 280PECNAK2 30-390 DNF0 DNF208 DNF DNF DNF
SENDEROWSKI Maciej 198Drink teamPOLICEM2 30-390 DNF0 DNF209 DNF DNF DNF
PASŁAWSKA Magdalena 895Incom polskaSZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF214 DNF DNF DNF
OSTOLSKA Ewelina 183KsfSITNOK1 16-290 DNF0 DNF215 DNF DNF DNF
SZYSZKO Filip 253SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF218 DNF DNF DNF
SZYSZKO Artur 252SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF219 DNF DNF DNF
KOWALSKI Piotr 116SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF228 DNF DNF DNF
NOWAK Maciej 174POLICEM1 16-290 DNF0 DNF229 DNF DNF DNF
PLISZKA Dariusz 1284PdcSZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF230 DNF DNF DNF
CHRZANOWSKA Emilia 25KRZEMLINK2 30-390 DNF0 DNF234 DNF DNF DNF
STÓJ Paulina 239PYRZYCEK2 30-390 DNF0 DNF235 DNF DNF DNF
SMYKA Jarosław 232PRZELEWICEM3 40-490 DNF0 DNF238 DNF DNF DNF
BRZOZA Maciek 14POLICEM3 40-490 DNF0 DNF242 DNF DNF DNF
ANTOSZEWSKI Adam 3SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF244 DNF DNF DNF
PRZYBYLSKI Damian 210SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF247 DNF DNF DNF
ROSIK Sebastian 1377Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM2 30-3998 DNF0 DNF248 DNF DNF DNF
3790 DNF0 DNF250 DNF DNF DNF
MILANOWSKA Paula 345SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF253 DNF DNF DNF
ZYSKOWSKI Mirosław 292SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF254 DNF DNF DNF
BRANDEBURA Paweł 12SZCZECINM4 50-590 DNF0 DNF255 DNF DNF DNF
LINKOWSKI Sławomir 139SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF256 DNF DNF DNF
ORECKI Radoslaw 181SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF259 DNF DNF DNF
KRAMER Krzysztof 371Skb dzikSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF264 DNF DNF DNF
GREGUŁA Joanna 1421K1 16-290 DNF377 DNF270 DNF DNF DNF
GREGUŁA Wojciech 1422M2 30-390 DNF9 DNF271 DNF DNF DNF
WIECZORKOWSKI Paweł 1064POLICEM3 40-49298 DNF0 DNF272 DNF DNF DNF
ADAMCZEWSKA - PIETRZAK Marta 1SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF273 DNF DNF DNF
ZDUŃCZYK Paweł 283POLICEM3 40-490 DNF0 DNF274 DNF DNF DNF
FILIPOWICZ Klaudia 46POLICEK1 16-290 DNF0 DNF275 DNF DNF DNF
BUBEŁA Kamila 1419GDAŃSKK2 30-39243 DNF0 DNF276 DNF DNF DNF
TSYNKEL Paweł 261SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF277 DNF DNF DNF
KOMAKOWSKA Sylwia 104SZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF281 DNF DNF DNF
TUSZYŃSKI Rafał 366M2 30-390 DNF0 DNF282 DNF DNF DNF
GŁOWACKI Grzegorz 61SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF283 DNF DNF DNF
MADRAK Anna 148Hulk teamUNIEMYŚLK3 40-490 DNF0 DNF284 DNF DNF DNF
CISZEWSKI Marek 31SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF285 DNF DNF DNF
NOWICKI Jakub 314Osp sownoSTARGARDM1 16-290 DNF0 DNF286 DNF DNF DNF
NOWICKI Tomasz 313Psp stargardSTARGARDM2 30-390 DNF0 DNF287 DNF DNF DNF
WITKOWSKI Bartek 311POZNAŃM1 16-290 DNF0 DNF288 DNF DNF DNF
CINDZIRAS Tomasz 29POLICEM2 30-390 DNF0 DNF289 DNF DNF DNF
TYRCHA Szymon 1043Incom polskaSZCZECINM2 30-39357 DNF0 DNF294 DNF DNF DNF
MARCHEWKA Łukasz 824SZCZCECINM2 30-39183 DNF0 DNF297 DNF DNF DNF
3530 DNF0 DNF299 DNF DNF DNF
JERZAK Bożena 324ŚWINOUJŚCIEM2 30-390 DNF0 DNF300 DNF DNF DNF
WIERZYCKA Kinga 302BblSZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF302 DNF DNF DNF
MACIEJEWSKA Agnieszka 1277SZCZECINK2 30-39356 DNF0 DNF304 DNF DNF DNF
WOLANICKA Alicja 315SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF305 DNF DNF DNF
GUCZE Anna 1270SZCZECINK2 30-39355 DNF0 DNF306 DNF DNF DNF
NAGOT Sandra 310SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF307 DNF DNF DNF
MAREK Anna 1389EichhörnchenSZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF308 DNF DNF DNF
MAĆKIEWICZ Aleksandra 145MORYŃK2 30-390 DNF0 DNF310 DNF DNF DNF
GARBACIAK Łukasz 56Drink teamPOLICEM2 30-390 DNF0 DNF313 DNF DNF DNF
OLBRACHT Anna 176SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF314 DNF DNF DNF
PŁUCIENNIK Andrzej 916STARGARDM1 16-290 DNF0 DNF315 DNF DNF DNF
DĄBEK Alicja 36SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF319 DNF DNF DNF
GRALEWICZ Albert 358M1 16-290 DNF0 DNF321 DNF DNF DNF
GODEK Cezary 63SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF322 DNF DNF DNF
BOGACKA Małgorzata 549POLICEK2 30-390 DNF0 DNF323 DNF DNF DNF
NOWACZYK Wojciech 1281SZCZECINM2 30-390 DNF401 DNF329 DNF DNF DNF
KAPUSZYŃSKI Rafał 88SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF330 DNF DNF DNF
WALKOWIAK Kacper 264Osp obrzyckoOBRZYCKOM1 16-290 DNF0 DNF331 DNF DNF DNF
ZAGÓRSKI Krzysztof 1107NOWOGARDM2 30-390 DNF0 DNF338 DNF DNF DNF
ADAMSKA Anna 2Duolife teamSZCZECINK4 50-590 DNF0 DNF348 DNF DNF DNF
MAĆKIEWICZ Mateusz 146SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF350 DNF DNF DNF
3730 DNF0 DNF354 DNF DNF DNF
KARLIN-GRAŻEWICZ Katarzyna 92SZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF355 DNF DNF DNF
MICHALSKA Magdalena 838SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF356 DNF DNF DNF
WEYTS Jeroen 1059SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF357 DNF DNF DNF
3780 DNF0 DNF358 DNF DNF DNF
TRZMIELEWSKI Grzegorz 260STARGARDM2 30-390 DNF0 DNF361 DNF DNF DNF
GARBACIAK Grzegorz 54POLICEM3 40-490 DNF0 DNF362 DNF DNF DNF
JUSINSKA Anna 703Kbsprint swidwinSLAWOBORZEK3 40-490 DNF323 DNF363 DNF DNF DNF
GRAŻEWICZ Marek 319SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF364 DNF DNF DNF
OLENICZAK Konrad 350SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF365 DNF DNF DNF
KERL Kamil 96SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF373 DNF DNF DNF
MIKOŁAJCZAK Joanna 161Drużyna ksfSTAWK2 30-390 DNF0 DNF375 DNF DNF DNF
SŁOJKOWSKI Przemysław 231STARGARDM3 40-490 DNF0 DNF378 DNF DNF DNF
CIOŁEK Paulina 30KfsLUBISZYNK1 16-290 DNF0 DNF381 DNF DNF DNF
KLIMCZEWSKI Arkadiusz 98-SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF386 DNF DNF DNF
LEWANIAK Elżbieta 136-SZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF387 DNF DNF DNF
ZASADA Jarosław 281STARGARDM3 40-490 DNF0 DNF391 DNF DNF DNF
ZYGIEL- SZAKOŁA Szakoła 1121MIERZYNK2 30-39454 DNF0 DNF392 DNF DNF DNF
DZIURKA Mikołaj 43OBRZYCKOM1 16-290 DNF0 DNF393 DNF DNF DNF
WĘGIELNIK Patryk 271WARZYMICEM1 16-290 DNF0 DNF394 DNF DNF DNF
ZACHARSKI Daniel 279Drink teamPOLICEM2 30-390 DNF0 DNF395 DNF DNF DNF
SIDORCZUK Tomasz 968Klub biegających leśnikówTRZEBIEŻM2 30-39409 DNF0 DNF402 DNF DNF DNF
POKORSKI Rafał 207Husaria race teamGOLCZEWOM3 40-490 DNF0 DNF405 DNF DNF DNF
GABERT-JAWORSKA Klaudia 1372SZCZECINK1 16-29484 DNF0 DNF415 DNF DNF DNF
GABERT Beata 1267Raz szczecinSZCZECINK3 40-49486 DNF0 DNF416 DNF DNF DNF
WOŁYŃSKI Dominik 274POLICEM2 30-390 DNF0 DNF417 DNF DNF DNF
WARKOCZYŃSKI Marcin 265Dla eluniSZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF418 DNF DNF DNF
GAŁECKA Kamila 297SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF421 DNF DNF DNF
MIZIELINSKA Darinka 318Wieczorne bieganieSZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF422 DNF DNF DNF
FUŁAWKA Artur 47SZCZECINM4 50-590 DNF0 DNF424 DNF DNF DNF
SZUFRANOWICZ Mirosław 246Klub biegacza santanderSZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF425 DNF DNF DNF
PIERZAKOWSKA Agnieszka 195Szalone mamuśkiSTARGARDK2 30-390 DNF0 DNF434 DNF DNF DNF
MISIUK Marta 164Szalone mamuśkiPOLICEK2 30-390 DNF0 DNF435 DNF DNF DNF
REDMERSKI Konrad 217GOLENIÓWM3 40-490 DNF0 DNF436 DNF DNF DNF
MAKOWSKA Joanna 149GORZÓW WLKP.K2 30-390 DNF0 DNF439 DNF DNF DNF
FIJAŁKOWSKI Karol 45Rosarios zakyntosSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF445 DNF DNF DNF
FIJAŁKOWSKA Aleksandra 44Rosarios zakyntosSZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF446 DNF DNF DNF
POKORSKA Kasia 206Husaria race teamGOLCZEWOK2 30-390 DNF0 DNF449 DNF DNF DNF
GEILICH Katja 634Braunschweig hash house harriersBRAUNSCHWEIGK2 30-390 DNF336 DNF453 DNF DNF DNF
PACH Karolina 184WYSOKA GRYFIŃSKAK2 30-390 DNF0 DNF458 DNF DNF DNF
CYTLOCH Martyna 35WYSOKA GRYFIŃSKAK1 16-290 DNF0 DNF459 DNF DNF DNF
CHEŁSTOWSKA Marta 21WYSOKA GRYFIŃSKAK4 50-590 DNF0 DNF460 DNF DNF DNF
CYTLOCH Jolanta 33WYSOKA GRYFIŃSKAK1 16-290 DNF0 DNF461 DNF DNF DNF
KOWALSKA Anna 1371SZCZECINK2 30-39492 DNF0 DNF470 DNF DNF DNF
OLEKSIAK Marcin 178SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF472 DNF DNF DNF
DĄBROWSKI Wojciech 179SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF473 DNF DNF DNF
CYCULAK Jowita 32POLICEK1 16-290 DNF0 DNF475 DNF DNF DNF
GARBACIAK Justyna 53Together4everSTARGARDK2 30-390 DNF0 DNF478 DNF DNF DNF
KOMSTA Beata 105POLICEK3 40-490 DNF0 DNF479 DNF DNF DNF
PŁAŻALSKI Sylwia 204Husaria race teamBROJCEK2 30-390 DNF0 DNF482 DNF DNF DNF
SIKORA Magdalena 229SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF483 DNF DNF DNF
PIĘTKA Grzegorz 1991973SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF485 DNF DNF DNF
DUDARONEK Paulina 611Husaria race teamSZCZECINK1 16-29339 DNF0 DNF486 DNF DNF DNF
KAROLAK Łukasz 93SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF488 DNF DNF DNF
KAROLAK Karolina 94SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF489 DNF DNF DNF
SPRYSZYŃSKA Małgorzata 233SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF490 DNF DNF DNF
KISIEL Kisiel 97SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF491 DNF DNF DNF
MALEC Edyta 150Skm miedwianieSTARGARDK3 40-490 DNF0 DNF496 DNF DNF DNF
NAPOROWSKA Monika 1319POLICEK2 30-39362 DNF0 DNF497 DNF DNF DNF
KUŹMIŃSKA Weronika Ewa 339POLICEOpen K0 DNF0 DNF504 DNF DNF DNF
NIEDZIAŁEK Paulina 169Zs zwyroleSZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF506 DNF DNF DNF
BERNACKA-SZYDLIK Karolina 528SZCZECINK2 30-39580 DNF0 DNF509 DNF DNF DNF
SZYDLIK Łukasz 248SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF510 DNF DNF DNF
KUCHARSKI Kamil 308SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF511 DNF DNF DNF
PŁOSAJ Kamila 296SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF515 DNF DNF DNF
PŁOSAJ Przemysław 295SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF516 DNF DNF DNF
WOJCIECHOWSKA Maja 273SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF517 DNF DNF DNF
GLIŃSKI Zygmunt 307BEZRZECZEM2 30-390 DNF0 DNF526 DNF DNF DNF
KOZŁOWSKA - PARUZEL Magdalena 118POLICEK2 30-390 DNF0 DNF534 DNF DNF DNF
GAWRYSIAK Ewa 337SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF535 DNF DNF DNF
LESZKIEWICZ Roman 132Ctf szczecinSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF536 DNF DNF DNF
MOSKWA Akadiusz 166SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF537 DNF DNF DNF
DĘBSKA Kamila 75KsfLUBISZYNK2 30-390 DNF0 DNF540 DNF DNF DNF
DZIEDZINA Roksana 42KsfNOWOGRÓDEK POMORSKIK2 30-390 DNF0 DNF541 DNF DNF DNF
ZIĘCINA Monika 214KsfLUBISZYNK2 30-390 DNF0 DNF542 DNF DNF DNF
DUBICKA Marta 40KsfMYŚLIBÓRZK3 40-490 DNF0 DNF543 DNF DNF DNF
GUZOWSKA Marta 72KsfMYŚLIBÓRZK2 30-390 DNF0 DNF544 DNF DNF DNF
KWAŚNA Katarzyna 129KsfMYŚLIBÓRZK3 40-490 DNF0 DNF545 DNF DNF DNF
JAKUBOWSKA Angelika 76Koniuchy ocrSTARGARDK1 16-290 DNF0 DNF553 DNF DNF DNF
FARYNIARZ Bogna 621POLICEK2 30-390 DNF0 DNF554 DNF DNF DNF
ADAM Kamila 500Dll partnersPOLICEK2 30-390 DNF0 DNF558 DNF DNF DNF
SZOT Justyna 243SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF563 DNF DNF DNF
BANAŚ Marcin 8Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF567 DNF DNF DNF
BRZEZIŃSKI Radosław 357M2 30-390 DNF0 DNF569 DNF DNF DNF
SZELONG Agnieszka 303SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF572 DNF DNF DNF
PACHNOWSKI Sławomir 301SZCZECIBM2 30-390 DNF0 DNF573 DNF DNF DNF
SIERAKOWSKA-WCIÓRKA Katarzyna 228SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF586 DNF DNF DNF
PIETRUKANIEC Wojciech 196GOLENIÓWM3 40-490 DNF0 DNF587 DNF DNF DNF
WAGNER Piotr 287Black angel diversGOLENIÓWM2 30-390 DNF0 DNF589 DNF DNF DNF
ZIOMECKI Maciej 288Mokry pośladGOLENIÓWM2 30-390 DNF0 DNF592 DNF DNF DNF
KWAŚNIEWSKI Wojciech 130KIELCEM2 30-390 DNF0 DNF593 DNF DNF DNF
MIKOŁAJCZAK Adrian 162SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF594 DNF DNF DNF
JASIK Mariusz 692POLICEM3 40-49546 DNF0 DNF595 DNF DNF DNF
LEONOWICZ Martyna 1276SZCZECINK1 16-29372 DNF0 DNF598 DNF DNF DNF
CHODUBSKI Filip 24SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF599 DNF DNF DNF
MICHALSKI Roman 158Pośpiech niewskazanySZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF601 DNF DNF DNF
BABIJ Adrian 514-M2 30-39460 DNF0 DNF602 DNF DNF DNF
3850 DNF0 DNF603 DNF DNF DNF
3840 DNF0 DNF604 DNF DNF DNF
GARBACIAK Marta 55POLICEK2 30-390 DNF0 DNF606 DNF DNF DNF
GOLAŃSKA Agnieszka 64Drink teamPOLICEK2 30-390 DNF0 DNF607 DNF DNF DNF
LIS Piotr 140POŁCZYN-ZDRÓJM2 30-390 DNF0 DNF611 DNF DNF DNF
SZKUP Rafał 363OptimaSZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF618 DNF DNF DNF
MATEUSZCZYK Michał 152Pośpiech niewskazanySZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF619 DNF DNF DNF
STECIUK Michał 348SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF621 DNF DNF DNF
STECIUK Hanna 349SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF622 DNF DNF DNF
KOZIARSKA Justyna 117STARGARDK3 40-490 DNF0 DNF624 DNF DNF DNF
MALEC Mariusz 299Stargardzki klub morsów miedwianieSTSRGARDM3 40-490 DNF0 DNF626 DNF DNF DNF
BLOK Barbara 10LOCKNITZK2 30-390 DNF0 DNF627 DNF DNF DNF
GABARA MONCZKA Gracjanna 48ŁaweczkaDOŁUJEK3 40-490 DNF0 DNF630 DNF DNF DNF
BALANDYK Jacek 5WROCŁAWM2 30-390 DNF0 DNF631 DNF DNF DNF
BALANDYK Olga 6WROCŁAWK2 30-390 DNF0 DNF632 DNF DNF DNF
KUZMICKI Krzysztof 128WROCŁAWM2 30-390 DNF0 DNF634 DNF DNF DNF
KOZŁOWSKA-BANIAK Paulina 754Bridgestone stargard runnersSTARGARDM3 40-49576 DNF0 DNF639 DNF DNF DNF
ROSIŃSKA Kamila 950Bridgestone stargard runnersSTARGARDK2 30-39361 DNF0 DNF644 DNF DNF DNF
SZYMAŃSKA Mirela 1289Hardcorowe wychylylybymyBYDGOSZCZK1 16-29514 DNF0 DNF649 DNF DNF DNF
WALEWICZ Piotr 1290Hardcorowe wychylylybymyWŁOCŁAWEKM2 30-39516 DNF0 DNF650 DNF DNF DNF
KUBÓW Katarzyna 1275Śrundunia szczecinSZCZECINK3 40-49436 DNF0 DNF655 DNF DNF DNF
BARTNIK Jarosław 1266Śrundunia szczecinSZCZECINM3 40-49435 DNF0 DNF656 DNF DNF DNF
14990 DNF185 DNF660 DNF DNF DNF
STACIWA Marcin 234SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF665 DNF DNF DNF
JURKIEWICZ Małgorzata 85SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF666 DNF DNF DNF
TOMASZEWSKI Michał 259SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF667 DNF DNF DNF
TOKARCZYK Igor 257SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF668 DNF DNF DNF
TOKARCZYK Grzegorz 256SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF670 DNF DNF DNF
CHMIELEWSKA Agnieszka 364OptimaK4 50-590 DNF0 DNF671 DNF DNF DNF
KOŁCZ-HOWACKA Monika 361OptimaK3 40-490 DNF0 DNF672 DNF DNF DNF
GAWROŃSKA Marianna 57KrejzoleSZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF673 DNF DNF DNF
NOWACKI Tomasz 360OptimaSZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF674 DNF DNF DNF
CHMIELEWSKI Adam 359OptimaM3 40-490 DNF0 DNF675 DNF DNF DNF
WILEMSKA Justyna 1070Dll partnersPOLICEK2 30-390 DNF0 DNF681 DNF DNF DNF
KLEPAKI Bartosz 723POLICEM2 30-390 DNF189 DNF682 DNF DNF DNF
JARZĘBSKA Nina 80POLICEK2 30-390 DNF0 DNF683 DNF DNF DNF
KIELISZEK Anna 719Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-39639 DNF0 DNF685 DNF DNF DNF
SIWIELA Jacek 1287POLICEM2 30-39485 DNF0 DNF686 DNF DNF DNF
STERNA Magdalena 237POLICEK1 16-290 DNF0 DNF688 DNF DNF DNF
KASZA Dawid 325SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF692 DNF DNF DNF
LIPIŃSKI Paweł 332GRYFICEM2 30-390 DNF0 DNF695 DNF DNF DNF
LIPIŃSKA Małgorzata 333GRYFICEK3 40-490 DNF0 DNF696 DNF DNF DNF
LIASHENKO Liliia 137Gang dzikich wieprzySZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF697 DNF DNF DNF
MACKOWICZ Aneta 144SZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF698 DNF DNF DNF
KRYWAN Piotr 121SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF700 DNF DNF DNF
GAJA Krzysztof 330GRYFICEM2 30-390 DNF0 DNF701 DNF DNF DNF
3870 DNF0 DNF702 DNF DNF DNF
WOŁKOWICZ Radosława 331GRYFICEK2 30-390 DNF0 DNF703 DNF DNF DNF
MARGUŁA-JAŚKOWSKA Dorota 351SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF704 DNF DNF DNF
SZYDŁOWSKA Alina 249SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF705 DNF DNF DNF
STANEJKO Agata 235KOBYLANKAK2 30-390 DNF0 DNF706 DNF DNF DNF
JARZĄBKIEWICZ Dagmara 79POLICEK1 16-290 DNF0 DNF707 DNF DNF DNF
PAKURA Krzysztof 185DOŁUJEM3 40-490 DNF0 DNF712 DNF DNF DNF
PAKURA Magdalena 186DOŁUJEK2 30-390 DNF0 DNF713 DNF DNF DNF
GŁUSZYK Małgorzata 641POLICEK2 30-39358 DNF0 DNF714 DNF DNF DNF
PARYPA Hanna 189SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF715 DNF DNF DNF
ŁOSIEWICZ Adam 142SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF719 DNF DNF DNF
KRYSA Magda 760KURÓWK2 30-39353 DNF0 DNF722 DNF DNF DNF
ZUBKIEWICZ Michał 290SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF728 DNF DNF DNF
RYBIŃSKA Anna 224JENINK2 30-390 DNF0 DNF729 DNF DNF DNF
PRZYBYSZ Marta 211GORZÓW WLKP.K2 30-390 DNF0 DNF730 DNF DNF DNF
3860 DNF0 DNF736 DNF DNF DNF
3740 DNF0 DNF739 DNF DNF DNF
ZDZIEBŁOWSKI Wiktor 285SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF740 DNF DNF DNF
WOŹNA Edyta 276SZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF741 DNF DNF DNF
WOŹNY Mateusz 277SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF742 DNF DNF DNF
ZDZIEBŁOWSKI Bartosz 284SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF743 DNF DNF DNF
WOŹNY Kacper 278SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF744 DNF DNF DNF
SZYSZKOWSKA Katarzyna 254SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF745 DNF DNF DNF
KROTECKA Anna 1273KrejzolePOLICEK2 30-39491 DNF0 DNF746 DNF DNF DNF
DYMSZA Aleksandra 322SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF747 DNF DNF DNF
STODZIESZ Anna 238KrejzoleSZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF748 DNF DNF DNF
SARABURA Magdalena 1286KrejzolePOLICEK3 40-49490 DNF0 DNF749 DNF DNF DNF
DROZDEK Joanna 39Kompas teamSZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF750 DNF DNF DNF
REGULINSKA Kamila 1285KrejzolePOLICEK3 40-49519 DNF0 DNF751 DNF DNF DNF
KARCZMARCZYK Adriana 90KrejzolePOLICEK2 30-390 DNF0 DNF753 DNF DNF DNF
CHAMUCZYŃSKI Łukasz 20POLICEM2 30-390 DNF0 DNF755 DNF DNF DNF
KOCÓR Agnieszka 103POLICEK2 30-390 DNF0 DNF756 DNF DNF DNF
KOCÓR Tomasz 102POLICEM2 30-390 DNF0 DNF757 DNF DNF DNF
JEŻ Maja 81OLSZTYNK1 16-290 DNF0 DNF763 DNF DNF DNF
MIKLEWICZ Agata 160SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF764 DNF DNF DNF
WOROCH Tomasz 275SZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF766 DNF DNF DNF
BOBROWSKI Emanuel 343Skb dzikPOLICEM1 16-290 DNF0 DNF767 DNF DNF DNF
PAWLAK Katarzyna 191BrakPNIEWOK2 30-390 DNF0 DNF773 DNF DNF DNF
ŻABA Aleksandra 293NOWE CZARNOWOK2 30-390 DNF0 DNF774 DNF DNF DNF
SZLACHTEWICZ-PITURA Joanna 242STARGARDK2 30-390 DNF0 DNF776 DNF DNF DNF
DĄBROWSKA Aneta 37GRZĘDZICEK3 40-490 DNF0 DNF777 DNF DNF DNF
WARYCH Marta 266PolskaGRZĘDZICEK2 30-390 DNF0 DNF778 DNF DNF DNF
WARYCH Adam 267GRZĘDZICEM2 30-390 DNF0 DNF779 DNF DNF DNF
NOWAK Marta 1280DOBRAK2 30-390 DNF0 DNF780 DNF DNF DNF
JANOWICZ Paulina 77SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF781 DNF DNF DNF
WEYLAND Anna 270STARGARDK3 40-490 DNF0 DNF782 DNF DNF DNF
KONIECKA Basia 108STARGARDK1 16-290 DNF0 DNF791 DNF DNF DNF
SZAFRAN Szymon 344ŚWIEBODZINM1 16-290 DNF0 DNF792 DNF DNF DNF
TOMIAŁOJĆ-BIWOJNO Ewelina 327Life4fitGRYFICEK2 30-390 DNF0 DNF793 DNF DNF DNF
3800 DNF0 DNF794 DNF DNF DNF
KOŁTAN Piotr 312SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF795 DNF DNF DNF
JARZĄBKIEWICZ Dominika 78POLICEK1 16-290 DNF0 DNF796 DNF DNF DNF
BOBROWSKA Maya 342OLECKOK1 16-290 DNF0 DNF797 DNF DNF DNF
RUDZIK Gabriela 223SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF798 DNF DNF DNF
MICHALSKA Aleksandra 157SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF799 DNF DNF DNF
SZYMANIAK Justyna 250SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF800 DNF DNF DNF
KULIK Bogdan 127Xxx01SZCZECINM4 50-590 DNF0 DNF801 DNF DNF DNF
CHUDZIŃSKA Dorota 27SZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF803 DNF DNF DNF
PEDA Mateusz 192POLICEM1 16-290 DNF0 DNF804 DNF DNF DNF
KONIECKA Barbara 107STARGARDK3 40-490 DNF0 DNF805 DNF DNF DNF
LUBA Zuzanna 2191K1 16-290 DNF0 DNF806 DNF DNF DNF
DYDEK Dorota 338SZCZECINK4 50-590 DNF0 DNF807 DNF DNF DNF
SAJDAK Michael 225SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF808 DNF DNF DNF
KONIECKI Edgar 110STARGARDM1 16-290 DNF0 DNF809 DNF DNF DNF
ZIEMIĘCKI Krystian 286STARGARDM1 16-290 DNF0 DNF810 DNF DNF DNF
KONDELA Mikołaj 106Aktywne choszcznoCHOSZCZNOM1 16-290 DNF0 DNF813 DNF DNF DNF
CHUDZIŃSKI Filip 28SZCZECINM1 16-290 DNF0 DNF814 DNF DNF DNF
NASIADEK Agnieszka 168SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF816 DNF DNF DNF
MAŁECKA Karolina 151SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF821 DNF DNF DNF
WASYLÓW Karolina 268SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF823 DNF DNF DNF
LEWANDOWSKI Michał 135GRZĘDZICEM2 30-390 DNF0 DNF824 DNF DNF DNF
LEWANDOWSKA Anita 133GRZĘDZICEK2 30-390 DNF0 DNF825 DNF DNF DNF
ŚLIWA Monika 255KOŚCINOK2 30-390 DNF0 DNF826 DNF DNF DNF
PURCHALAK Monika 212GRZĘDZICEK2 30-390 DNF0 DNF827 DNF DNF DNF
PURCHALAK Paweł 213GRZĘDZICEM2 30-390 DNF0 DNF828 DNF DNF DNF
PIEPRZOWSKA Sylwia 194SZCZECINK3 40-490 DNF0 DNF853 DNF DNF DNF
RUBAJ -FIEDZIUSZKO Anna 222SZCZECINK2 30-390 DNF0 DNF854 DNF DNF DNF
LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia 799Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-39649 DNF0 DNF880 DNF DNF DNF
REDLARSKA Anna 294Kobiece bieganiePRZECŁAWK2 30-390 DNF0 DNF881 DNF DNF DNF
15000 DNF427 DNF883 DNF DNF DNF
Znaleziono 946 wynik(ów)