EFB 100 - KRYNICKA SETKA
Europejski Festiwal Biegowy
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2022-06-25
Miejsce : Krynica Zdrój
Dystans : 101 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 157
Wystartowało : 130
Nie ukończyło : 31
Ukończyło : 99
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuJaworzyna Krynicka
12km
Łabowska Hala
22km
Szczawnik
48km
Jaworzyna Krynicka
52km
Krynica
60km
Przełęcz Beskid
73km
Przełęcz Beskid
85km
Tylicz
93km
Czas
netto
101km
Czas
brutto
101km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1FERNANDEZ JIMENEZ Jose Angel 1ATLETISMO SIERRA DE SEGURA.Senior Mężczyzn1M 100:00:0201:06:0701:53:0703:40:3504:24:3305:03:5706:12:0807:33:4008:26:1009:05:07.9509:05:10.00 5:2311,1
1ZISIMOPOULOS Fotis 2KASIMIS TRAINING SAUCONY GREECE.Master Mężczyzn1M 100:00:0201:06:0201:53:0803:40:4904:25:2505:04:3206:12:4907:36:3008:26:1009:05:07.9509:05:10.00+00:00:005:2311,1
3LEŚNIAK Kamil 7HOKA GARMIN TEAMPOZNAŃSenior Mężczyzn2M 300:00:0201:16:1102:09:2804:04:3704:53:5905:34:4206:48:2108:12:0509:08:0809:49:05.4509:49:08.00+00:43:585:4910,3
4GRZĄDZIEL Dominik 8ATTIQ TEAMDZIEKANOWICEMaster Mężczyzn2M 400:00:0201:15:4802:09:2104:12:0805:03:5705:45:5707:01:5508:27:1609:21:5210:00:12.7010:00:15.65+00:55:055:5610,1
5RYNKOWSKI Bartosz 8001NOWY DWÓR GDAŃSKISenior Mężczyzn3M 500:00:0401:10:4801:59:1503:59:0704:48:2505:33:3106:47:1208:23:2310:08:34.0010:08:38.10+01:03:286:0110,0
6JONES Daniel 3WELLINGTON SCOTTISH ATHLETICS CLUB.Senior Mężczyzn4M 600:00:0201:07:0901:53:5203:37:1404:19:3304:56:4006:05:2608:27:3209:52:3510:35:24.3510:35:26.70+01:30:166:179,5
7WILK Katarzyna 11.Master Kobiet1K 100:00:0001:19:3302:12:3004:22:5105:15:0806:00:1907:19:4008:54:3809:57:0910:42:49.0010:42:49.00+01:37:396:219,4
8PILLEY Morgan 5.Master Mężczyzn3M 700:00:0201:13:0002:08:2604:23:3905:14:3606:01:1107:22:0009:16:5010:24:1011:17:22.4511:17:24.85+02:12:146:428,9
9TRACZ Paulina 10BUFF/THENORTHFACE.Senior Kobiet1K 200:00:0201:19:5202:14:2904:28:0605:22:5106:07:1307:37:0209:21:4310:33:1811:21:09.3011:21:11.75+02:16:016:448,9
10NAJVERT Stanislav 14KLIPI RACING TEAM.Weteran Mężczyzn1M 800:00:0201:17:1002:12:2504:21:0305:16:2106:01:5807:32:4309:21:1310:33:5511:25:27.1011:25:29.90+02:20:196:478,8
11BARAN Artur 64DOBRAMaster Mężczyzn4M 900:00:0501:18:4102:14:0504:40:1305:35:2606:25:0407:51:4309:37:4510:44:3511:32:24.6511:32:29.95+02:27:196:518,8
12ŚCIESZKA Wojciech 6513 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWWeteran Mężczyzn2M 1000:00:0301:20:0202:18:2204:37:4705:39:1206:30:1008:06:1609:51:2011:03:2311:52:45.3011:52:48.65+02:47:387:038,5
13LEWANDOWSKA Edyta 13#PYZANAGIGANCIE TEAM.Master Kobiet2K 300:00:0201:19:3002:16:5504:36:2105:33:0706:23:4907:55:0609:53:4511:07:3211:58:21.1011:58:23.15+02:53:137:068,4
14WANTUCH Marcin 147CHOJNIKMaster Mężczyzn5M 1100:00:0601:23:2102:24:0104:51:1105:49:0106:41:0308:14:0510:05:4211:20:4612:11:09.6512:11:16.20+03:06:067:148,3
15PLOCH Jakub 60BIELSKO-BIAŁASenior Mężczyzn5M 1200:00:0301:30:1002:33:2405:03:1406:06:4706:58:5408:33:4110:23:4911:34:0412:24:04.9512:24:08.60+03:18:587:228,1
16SOBCZAK Henryk 115NOWY TARGMaster Mężczyzn6M 1300:00:0301:17:5802:12:3704:27:2105:28:3506:22:5108:13:0610:18:5611:34:1612:24:28.9012:24:32.20+03:19:227:228,1
17MIKA Andrzej 99PRZEDWOJEWSKI TEAMJAWORZNOMaster Mężczyzn7M 1400:00:0501:22:3002:21:3604:44:5205:50:0006:43:2008:22:4510:25:3211:48:3712:43:18.0512:43:23.30+03:38:137:337,9
18MAMALA Justyna 144PAMTRANS / TRAIL IS OUR WAYKRAKÓWSenior Kobiet2K 400:00:0301:25:3202:25:5904:49:0805:51:4906:43:3508:19:5510:22:4111:46:2312:44:28.9012:44:32.80+03:39:227:347,9
19GORCZYCA Bartosz 6.Senior Mężczyzn6M 1500:00:0301:18:0802:12:3004:42:3205:46:5706:44:1108:24:4010:33:0011:53:0812:48:26.6512:48:29.70+03:43:197:367,9
20SKOCZYLAS Adrian 55SKOCZYLIWLASYŚWIDNIKSenior Mężczyzn7M 1600:00:0401:25:5102:25:0705:02:5306:03:1707:04:0308:39:0110:44:5611:59:5912:56:21.6512:56:26.00+03:51:167:417,8
21TATARA Mateusz 154RUN-GKRAKÓWMaster Mężczyzn8M 1700:00:0501:23:4702:25:3305:03:0306:08:3707:06:0008:43:4610:53:4612:15:3213:13:18.4513:13:23.45+04:08:137:517,6
22REJ Mirosław 44BARTOSZ GORCZYCA TEAMMIELECMaster Mężczyzn9M 1800:00:0901:37:3002:44:5105:24:4006:29:1107:27:5209:07:2711:11:2712:27:2913:23:10.1513:23:19.25+04:18:097:577,5
23BIEŃ Przemysław 53KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWAJONINYSenior Mężczyzn8M 1900:00:0701:26:0202:28:4305:14:0706:20:1707:24:0009:00:3111:06:5512:24:5513:24:59.9513:25:06.95+04:19:567:587,5
24TAZBIR Grzegorz 40BĘDZINMaster Mężczyzn10M 2000:00:0501:25:5802:29:2005:03:4806:15:1907:10:3809:03:2411:18:3112:36:4713:27:57.8013:28:03.25+04:22:537:597,5
25PADUSZYŃSKA Wioletta 133TEAM BARYŁA 17 WBZGORZÓW WIELKOPOLSKIMaster Kobiet3K 500:00:0301:25:5102:28:1805:14:5506:22:4607:26:5909:08:3711:18:4213:33:19.5013:33:22.80+04:28:128:037,5
26ZADARNOWSKI Darek 132SBG PODBIEG NESSI TEAMKRAKÓWWeteran Mężczyzn3M 2100:00:0401:23:4602:25:3005:03:0306:08:3607:06:0108:57:0511:15:5312:39:0213:41:11.0513:41:15.35+04:36:058:077,4
27GRZELAK Kamila 137MĘCINA PANYMĘCINASenior Kobiet3K 600:00:0901:37:0102:49:3205:34:0306:36:4007:32:0509:17:1511:31:0512:48:5613:47:19.9013:47:29.20+04:42:198:117,3
28BOCHENEK Miłosz 32TWORÓGMaster Mężczyzn11M 2200:00:0401:36:5602:45:1505:29:1906:35:3607:36:0309:13:5611:27:3612:51:3213:52:15.8013:52:20.45+04:47:108:147,3
29GŁOMBIOWSKA Zuzanna 116RUNPASSION.PL TEAMGDYNIASenior Kobiet4K 700:00:0501:40:2302:53:1005:50:5807:06:3008:06:0209:51:0111:50:3513:09:4713:59:56.2514:00:02.05+04:54:528:187,2
30SNARSKI Dariusz 56KATOWICEWeteran Mężczyzn4M 2300:00:0601:25:5002:28:5805:08:2106:15:5607:25:2009:34:2311:46:3313:10:0214:01:01.9514:01:08.65+04:55:588:197,2
31ROHAN Łukasz 102PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLMaster Mężczyzn12M 2400:00:1101:26:0502:25:0205:11:5006:22:3807:24:0709:09:5111:41:1813:12:5514:14:39.4514:14:51.30+05:09:418:277,1
32WALACIK Adam 20WARSZAWASenior Mężczyzn9M 2500:00:1201:33:4802:40:2205:40:5006:51:0407:49:0709:32:3912:02:5613:33:0414:33:46.2014:33:58.70+05:28:488:396,9
33ŁYDA Piotr 76RZESZÓWSenior Mężczyzn10M 2600:00:0801:33:2202:37:4205:25:1906:32:4907:41:3109:34:1612:09:4213:47:1214:54:12.2014:54:20.70+05:49:108:516,8
34KOCIK Maciej 23KRAKÓWMaster Mężczyzn13M 2700:00:1001:35:1402:44:2905:36:3906:51:4808:06:0510:02:0412:29:5414:04:4614:59:13.2014:59:23.20+05:54:138:546,7
35PABIS Marek 87KOBYLANKAMaster Mężczyzn14M 2800:00:0501:33:5402:41:5605:35:3406:50:0508:07:5609:56:1412:27:3913:59:0015:03:54.7015:04:00.00+05:58:508:566,7
36WOJCIECHOWSKA Elżbieta 143POLIPACK TEAM GWEPAKOŚĆMaster Kobiet4K 800:00:0301:30:1202:40:2305:31:2006:38:1207:43:4209:47:4412:30:3614:05:0115:12:10.5015:12:14.40+06:07:049:016,6
37CIENIAWSKI Piotr 46CSRGBYTOMMaster Mężczyzn15M 2900:00:1101:37:1902:48:1505:56:5507:06:2708:13:0910:03:5712:39:3814:13:2215:18:30.5515:18:42.40+06:13:329:056,6
38DANILUK Krzysztof 27WARSZAWAWeteran Mężczyzn5M 3000:00:0801:38:1402:47:2905:34:2906:47:2808:01:2909:58:3112:33:3014:11:4115:23:29.3015:23:37.85+06:18:279:086,6
39SÓJKA Paweł 117LKS OLYMP BŁONIEWARSZAWADiament Mężczyzn1M 3100:00:1301:42:1502:55:0505:58:3307:09:2308:17:2910:13:2812:49:4214:20:4815:25:29.8515:25:43.55+06:20:339:096,5
40WAGNER Ewa 22WROCŁAWSenior Kobiet5K 900:00:0401:41:3002:59:4006:14:4607:32:0508:35:0010:33:3913:01:2214:28:2015:28:36.6515:28:41.45+06:23:319:116,5
41YURTSUN Stepan 130SPARTA ULTRA TEAMKĘPNOSenior Mężczyzn11M 3200:00:0901:40:0502:52:4305:53:3107:07:5608:18:0910:12:0712:53:5714:37:3215:40:00.6515:40:10.35+06:35:009:186,4
42MICHALSKA Agnieszka 54GYMCITY RYBNIK K1RADLINSenior Kobiet6K 1000:00:0601:39:1202:48:3905:59:1407:11:3508:19:1510:17:2312:59:1714:37:3015:41:30.6515:41:36.70+06:36:269:196,4
43GRĘBOWIEC Mateusz Grębowiec 33TSA SANDOMIERZSANDOMIERZMaster Mężczyzn16M 3300:00:0901:37:3402:48:1906:03:4807:17:4908:36:1010:35:5313:24:3114:50:1515:47:24.2515:47:33.80+06:42:239:226,4
44KOZŁOWSKI Marek 129BIEGAMDLAZDROWIA.PLJAWORWeteran Mężczyzn6M 3400:00:0401:43:0502:56:2106:03:1507:18:3708:32:3210:30:5413:24:4214:59:5115:58:10.4015:58:15.00+06:53:059:296,3
45WIECZOREK Agata 59TARNOBRZEGMaster Kobiet5K 1100:00:0501:41:3602:55:3606:02:3907:18:3608:35:2910:32:3513:22:0514:57:5116:05:10.5016:05:15.60+07:00:059:336,3
46KOPACZ Mirosław 42POZNAŃDiament Mężczyzn2M 3500:00:1001:53:0503:14:0906:34:2407:51:4709:15:5011:13:0113:43:0515:12:4916:20:49.1516:20:59.90+07:15:499:426,2
47TRZEŹWIŃSKA Anna 38LBL(LUBIĘ BIEGAĆ LENIWIE)KAJETANÓWKAMaster Kobiet6K 1200:00:0601:49:1103:04:2006:11:4307:27:1508:35:3810:34:1013:30:2915:16:5516:23:04.3516:23:10.40+07:18:009:446,2
48KORZENIOWSKI Mateusz 37BIELSKO BIAŁASenior Mężczyzn12M 3600:00:1101:53:0303:11:0006:31:0307:49:1009:18:2011:12:5113:47:5815:23:1616:30:07.5516:30:19.10+07:25:099:486,1
49ROMAŃSKA Karolina 138RK ATHLETICS WARSZAWAŚWINOUJŚCIEMaster Kobiet7K 1300:00:0801:52:2303:07:5106:16:4507:39:5408:53:5711:04:5213:47:5315:28:3216:32:06.4016:32:14.45+07:27:049:496,1
50SEMENIUK Piotr 86WARSZAWA-WESOŁAWeteran Mężczyzn7M 3700:37:3001:33:4702:48:4805:48:3806:59:2408:06:1110:19:5113:11:0614:51:2915:57:33.8016:35:03.80+07:29:539:286,3
51KOPISZKA Tomasz 28BIEGOCENTRYKBIAŁY BÓRWeteran Mężczyzn8M 3800:00:1501:52:5303:10:4806:22:1107:32:1608:48:1510:49:2113:42:1715:25:1116:37:46.7516:38:02.25+07:32:529:526,1
52STANOWSKI Grzegorz 88FOREVER YOUNGŁÓDŹWeteran Mężczyzn9M 3900:00:0901:38:1602:52:0506:00:1507:18:4808:32:5410:40:1713:42:3215:24:0116:38:57.1516:39:06.55+07:33:569:536,1
53PIETRZYK Tomasz 74KRAKÓWWeteran Mężczyzn10M 4000:00:0001:50:2503:07:3306:23:2107:38:5408:50:0010:57:1713:52:0215:34:3416:41:14.0516:41:14.05+07:36:049:546,1
54PIETRASIAK Daniel 107SOSNOWIECSenior Mężczyzn13M 4100:00:0801:56:0803:16:1706:44:5708:09:1509:40:3911:40:4614:25:0115:47:5516:41:23.4016:41:32.25+07:36:229:546,1
55BANASZCZYK Mariusz 30EDC.TEAM.ACTIVEKASZEWICEMaster Mężczyzn17M 4200:00:0801:52:4003:14:2506:35:1807:50:4909:14:4611:14:1414:03:0915:34:3116:41:53.8016:42:02.65+07:36:529:556,0
56WALOCH Tomasz 139KIRRADOMSKOWeteran Mężczyzn11M 4300:00:0801:52:2503:14:1806:35:1707:50:2509:14:4611:14:0614:03:0815:34:2816:41:56.1516:42:04.95+07:36:549:556,0
57ZAMBRZYCKA-ROZNER Ewa 151PIASECZNOMaster Kobiet8K 1400:00:1001:46:3603:04:3106:17:2407:35:3008:51:5411:02:3113:47:5715:32:3616:43:50.5016:44:01.15+07:38:519:566,0
58KOWALCZYK Aleksander 21DZIERĄŻNIAMaster Mężczyzn18M 4400:00:1101:51:3003:04:4306:20:4107:34:0508:56:3311:02:5713:47:0615:28:2516:44:10.7016:44:22.55+07:39:129:566,0
59KŁOŚ Artur 146STAY INSANELUBLINSenior Mężczyzn14M 4500:00:0401:42:1402:59:0906:17:3007:45:4909:17:0811:21:1514:11:1215:48:1316:54:27.0016:54:31.95+07:49:2110:026,0
60KLIMCZEWSKI Andrzej 77FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹWeteran Mężczyzn12M 4600:00:0701:44:4803:03:1306:20:0007:42:5809:00:0411:14:0314:03:0315:45:2616:54:58.4016:55:06.15+07:49:5610:026,0
61JANUSZEWSKI Karol 141BIEGAM U KOLESIMONTOWOMaster Mężczyzn19M 4700:00:0701:45:0103:02:5806:15:5607:30:5808:43:5310:50:1813:38:4015:31:1017:03:16.7517:03:24.15+07:58:1410:075,9
62KIDA Marek 111NOWE CHECHLOMaster Mężczyzn20M 4800:00:0701:29:5502:35:5705:42:3407:02:4208:24:4910:35:3113:46:0715:50:1417:09:58.3017:10:05.90+08:04:5510:115,9
63PĄCZKA Przemyslaw 8002ZIMOWA PONIEWIERKA TEAMBRZÓZA KRÓLEWSKAMaster Mężczyzn21M 4900:00:1401:57:3903:19:5006:50:0108:19:0009:50:5611:52:1614:33:5716:08:3417:11:22.7017:11:36.70+08:06:2610:125,9
64NOWAK Natalia 75BIEGOWA KUŹNIAKATOWICEMaster Kobiet9K 1500:00:1301:50:1003:13:1706:38:3707:57:2709:13:5111:14:5014:22:2716:04:2617:15:32.9017:15:46.15+08:10:3610:155,9
65KRUPIANIK Tomasz 110WROCŁAWMaster Mężczyzn22M 5000:00:1001:52:2303:11:3406:34:3207:55:2609:21:4611:33:5714:32:4016:11:4417:17:59.7517:18:10.45+08:13:0010:165,8
66KRÓL Marcin 123PRO 366SŁUPCAMaster Mężczyzn23M 5100:00:1401:52:3803:11:0506:34:3007:55:2509:21:4311:33:5614:32:4416:12:0217:18:15.3517:18:29.70+08:13:1910:165,8
67GRALA Maria 85RZOZÓWMaster Kobiet10K 1600:00:0901:52:1703:13:3406:39:1408:02:1309:28:5911:44:0514:36:1416:18:0217:29:09.8017:29:19.35+08:24:0910:235,8
68GRZELAK Justyna 118MARATON LESZNOLESZNOWeteran Kobiet 1K 1700:00:0702:02:2103:28:2506:58:5108:23:0709:38:0011:47:3414:36:0816:14:5217:29:34.8017:29:42.15+08:24:3210:235,8
69MALARCZYK Sławomir 149KĘCKIE HARPAGANYKĘTYMaster Mężczyzn24M 5200:00:0802:04:2103:27:0406:52:2108:14:1209:38:0011:42:4714:35:3916:17:5917:31:54.9517:32:03.10+08:26:5310:245,8
70MARCHEWKA Joanna 81CZERNICHÓWWeteran Kobiet 2K 1800:00:1101:58:1103:22:5306:53:1108:18:2809:40:5611:52:1514:51:2216:27:2317:36:32.6017:36:44.20+08:31:3410:275,7
71BALON Piotr 73BAKOMAT U(L)TRA TEAMKROSNOMaster Mężczyzn25M 5300:00:1101:51:0503:12:0206:31:0107:51:4309:24:3211:39:1214:35:1016:21:0617:41:26.6517:41:37.90+08:36:2710:305,7
72KUŚMIERCZYK Piotr 52ROZBIEGAJMY RADOMSKO/GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMRADOMSKOMaster Mężczyzn26M 5400:00:0601:52:2903:14:2406:35:1907:56:4409:14:4911:39:4014:40:3516:28:3017:54:45.0517:54:52.00+08:49:4210:385,6
73KANIA Marcin 142#CIETRZEWTEAMGLIWICESenior Mężczyzn15M 5500:00:1001:46:3703:02:4906:26:2907:43:3209:21:1311:34:4114:49:4916:42:1717:57:32.0517:57:42.70+08:52:3210:405,6
74DEC Mirosław 136TRUCHT TEAM OPOLEOPOLEMaster Mężczyzn27M 5600:00:0401:52:4803:14:1906:33:4207:59:3309:29:5511:40:5714:54:0516:46:0818:03:55.1518:03:59.35+08:58:4910:435,6
75SIWIEC Stanisław 122RZESZÓWDiament Mężczyzn3M 5700:00:1001:57:3403:22:5006:53:1008:18:2809:47:3911:59:3914:57:2016:48:4518:09:46.6518:09:57.60+09:04:4710:475,6
76ZADROŻNY Piotr 119BIEGIEM DO 100TKIHALINÓWMaster Mężczyzn28M 5800:00:0701:54:5103:14:3306:42:4908:06:5709:43:4211:59:4615:09:0416:53:3918:15:11.5518:15:19.40+09:10:0910:505,5
77SKÓRA Mirosław 128SPARTA ULTRA TEAMLASKIWeteran Mężczyzn13M 5900:00:0801:38:1102:55:2606:13:3307:46:1509:17:2211:27:3114:46:3516:53:4718:21:42.4018:21:51.20+09:16:4110:545,5
78SKŁADANOWSKA Beata 63BIEGAM BO CHCEWARSZAWASenior Kobiet7K 1900:00:0701:48:4103:08:5906:26:0507:48:0509:14:3911:27:3314:46:4116:57:5518:21:44.0018:21:51.35+09:16:4110:545,5
79JAROSZ Michał 89JAWORZNOSenior Mężczyzn16M 6000:00:0601:41:4902:56:0606:22:0407:44:3509:12:0411:33:5915:04:2216:56:2218:24:00.3518:24:07.05+09:18:5710:555,5
80KUŚMIDER Michał 45TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINÓWWeteran Mężczyzn14M 6100:00:1302:02:0303:26:4607:04:1708:33:4609:56:2712:21:2115:25:5717:10:1018:24:32.1518:24:45.90+09:19:3510:565,5
81ŁABĘDŹ Artur 92ITMBW KRAKÓWKRAKÓWSenior Mężczyzn17M 6200:00:0801:45:3603:07:2807:03:2408:26:5209:56:4212:25:0615:37:5617:21:3818:35:15.6518:35:24.15+09:30:1411:025,4
82KONKEL Marcin 61WARSZAWAWeteran Mężczyzn15M 6300:00:1302:02:5203:34:2907:27:2608:50:2010:25:5712:52:4515:45:2617:31:3618:50:52.8018:51:05.85+09:45:5511:115,4
83GOLEŚ Grzegorz 79ULTRA WYJADACZELEŻAJSKMaster Mężczyzn29M 6400:00:1001:54:4703:19:4406:49:1308:22:0510:38:3413:15:2315:49:5917:31:4418:50:55.8018:51:05.90+09:45:5511:115,4
84SOWIŃSKI Leszek 69KRAKÓWWeteran Mężczyzn16M 6500:00:1101:39:5202:55:1406:15:0607:31:1609:07:5411:15:4314:57:5117:02:5618:54:43.6018:54:54.60+09:49:4411:145,3
85HOŁUJ Andrzej 66KRAKÓWWeteran Mężczyzn17M 6600:00:1201:52:3003:28:4507:19:3308:48:2310:18:1012:45:3815:56:4217:51:3319:12:46.7019:12:59.15+10:07:4911:245,3
86GINTER Grzegorz 108AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWMaster Mężczyzn30M 6700:00:0802:00:3203:25:2307:08:1608:41:2910:19:3512:41:4416:09:1917:52:0419:13:30.4019:13:39.20+10:08:2911:255,3
87BRODEK Andrzej 51GLIWICEWeteran Mężczyzn18M 6800:00:0701:56:0503:23:0007:06:1508:44:3910:28:1813:02:1516:09:2018:01:4619:21:31.8019:21:39.05+10:16:2911:305,2
88JANUSZEWSKA Izabela 140BIEGAM U KOLESIMONTOWOMaster Kobiet11K 2000:00:0802:08:5303:46:0107:37:1909:08:2110:30:4512:56:0616:08:1518:03:3019:29:20.8519:29:29.10+10:24:1911:345,2
89ZIĘTEK Waldemar 106STARA WIEŚMaster Mężczyzn31M 6900:00:0602:01:2003:30:2507:27:3008:53:5510:35:3613:09:1716:18:2118:19:1419:49:46.3019:49:53.10+10:44:4311:465,1
90PAWELEC Andrzej 47KRAKÓWWeteran Mężczyzn19M 7000:00:1101:55:5303:18:0407:02:0208:38:4310:19:4412:49:0416:24:4018:19:0319:49:57.7019:50:09.45+10:44:5911:465,1
91MARCHEWKA Andrzej 82CZERNICHÓWWeteran Mężczyzn20M 7100:00:1202:03:2503:35:3107:27:2908:59:5610:36:2513:10:5816:24:3118:19:0619:49:57.1519:50:09.50+10:44:5911:465,1
92KANTOR Sebastian 58RUN 4 FUN TEAMNOWY SĄCZMaster Mężczyzn32M 7200:00:1502:05:0503:38:3207:50:1709:19:0611:12:2713:53:0416:59:5818:41:5919:58:44.9019:59:00.60+10:53:5011:525,1
93POCIĘGIEL Michał 109SKAWINA BIEGARADZISZÓWMaster Mężczyzn33M 7300:00:1102:00:2903:29:4707:35:5009:12:5011:10:1113:45:2316:54:4920:18:43.5020:18:54.90+11:13:4412:035,0
94BIEGAJ Arkadiusz 29SKARŻYSKIE DZIKISKARŻYSKO-KAMIENNAWeteran Mężczyzn21M 7400:00:1402:00:1703:30:1507:50:2109:29:0811:17:5914:07:0117:20:2019:19:2820:44:13.8020:44:27.90+11:39:1712:194,9
95STOPA Tomasz 24BASAJAUNWARSZAWAWeteran Mężczyzn22M 7500:00:1402:00:1603:30:1207:50:2309:29:0611:18:0114:07:0017:21:5119:19:3020:44:23.9020:44:38.20+11:39:2812:194,9
96SKRABA Maciej 135KRZYŻÓWKASenior Mężczyzn18M 7600:00:1101:43:0603:02:5706:44:2308:17:5110:30:5814:12:2717:35:5919:29:4020:48:08.5020:48:20.20+11:43:1012:214,9
97OLBRYŚ Stanisław Adam 148KB LEGIONOWONASIELSKWeteran Mężczyzn23M 7700:00:0802:00:1903:33:1908:02:0409:47:5811:43:4714:22:4017:37:2219:29:5020:48:48.4020:48:56.90+11:43:4612:214,9
98ZYGMUNT Monika 94GIEDLAROWAWeteran Kobiet 3K 2100:00:1302:19:1403:53:4607:45:0409:50:1911:33:1114:13:0617:36:0119:29:4220:49:27.0020:49:40.40+11:44:3012:224,9
99KARAWACKI Grzegorz 120KĘCKIE HARPAGANYKĘTYSenior Mężczyzn19M 7800:00:0702:04:2303:40:3107:55:2909:45:0511:34:1014:22:4417:40:0819:31:2520:52:30.2020:52:37.80+11:47:2712:244,8
Niesklasyfikowani
FARON Robert 9SALCOGARMINTEAMZALESIEWeteran MężczyznDNF01:17:14 DNF02:12:51 DNF04:26:55 DNF05:23:00 DNF06:11:58 DNF07:43:50 DNF09:35:21 DNF DNF DNF DNF--
SKUPIEŃ Tomasz 18SKAWINKIMaster MężczyznDNF01:16:14 DNF02:09:24 DNF04:04:48 DNF04:53:58 DNF05:34:41 DNF06:52:07 DNF DNF DNF DNF DNF--
DYBEK Paweł 8042SALOMON SUUNTO TEAMMIELECWeteran MężczyznDNF01:20:10 DNF02:16:41 DNF04:36:15 DNF05:41:21 DNF06:43:16 DNF08:23:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSCIELNIK Krzysztof 41TEAM PAPRYTYCHYMaster MężczyznDNF01:18:48 DNF02:14:28 DNF04:58:05 DNF06:03:18 DNF07:04:02 DNF09:20:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
OBARA Michał 50BOGUŚ I LUCEKKIELCEMaster MężczyznDNF01:40:55 DNF02:57:39 DNF06:13:29 DNF07:48:47 DNF09:01:49 DNF11:27:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
CZUPKIEWICZ Michał 127TRUCHT TEAM OPOLEOPOLEMaster MężczyznDNF01:42:37 DNF02:56:15 DNF06:12:14 DNF07:40:42 DNF08:59:25 DNF11:40:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUNYSZ Mateusz 49BORGWARNER RUNNING TEAMRZESZÓWSenior MężczyznDNF01:51:35 DNF03:10:55 DNF06:34:21 DNF08:01:28 DNF09:32:36 DNF12:09:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZYGMUNT Paweł 80GIEDLAROWAWeteran MężczyznDNF01:54:49 DNF03:19:42 DNF06:49:13 DNF08:22:35 DNF10:38:34 DNF13:15:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
RUSEK Marcin 103ULTRA_FARMAZONBOCHNIAMaster MężczyznDNF01:22:29 DNF02:19:07 DNF04:36:54 DNF05:35:10 DNF06:25:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PASTUSZKA Paweł 84EX TEAMZIĘBICESenior MężczyznDNF01:18:45 DNF02:18:12 DNF04:58:04 DNF06:04:54 DNF06:58:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SUDNIK Krzysztof 62KNURÓWMaster MężczyznDNF01:37:42 DNF02:50:15 DNF05:35:26 DNF06:43:34 DNF07:53:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
URACZ Łukasz 112BARTOSZ GORCZYCA TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMaster MężczyznDNF01:42:29 DNF02:54:48 DNF06:00:49 DNF07:19:04 DNF08:35:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BĘTKOWSKI Wojciech 48BRYGADA BESKIDÓWSTRÓŻEWeteran MężczyznDNF01:39:16 DNF02:48:19 DNF05:59:16 DNF07:18:30 DNF08:40:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GAJDA Mateusz 131SKAWINA BIEGAPASZKÓWKAMaster MężczyznDNF01:51:34 DNF03:05:25 DNF06:21:34 DNF07:51:47 DNF09:20:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SUTKOWSKI Andrzej 43MYSZKÓWWeteran MężczyznDNF01:58:00 DNF03:25:37 DNF07:16:07 DNF08:46:01 DNF10:34:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOBIERSKI Radosław 83TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINÓWWeteran MężczyznDNF02:00:47 DNF03:30:03 DNF07:23:14 DNF09:03:11 DNF10:47:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DOROBISZ Marek 34MYSZKÓWWeteran MężczyznDNF01:57:57 DNF03:25:41 DNF07:16:10 DNF08:57:17 DNF10:56:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RUMAN Paweł 25KRYNICA ZDRÓJSenior MężczyznDNF01:55:33 DNF03:24:28 DNF07:28:10 DNF09:10:20 DNF10:56:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAMIŃSKI Krzysztof 153KRAKÓWDiament MężczyznDNF01:58:12 DNF03:24:33 DNF07:34:46 DNF09:19:16 DNF10:58:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LOREK Marek 114MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAWeteran MężczyznDNF02:00:55 DNF03:39:46 DNF07:45:20 DNF09:59:32 DNF11:48:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZEGORZEWSKI Michał 35STRZESZYNMaster MężczyznDNF02:05:15 DNF03:47:42 DNF08:42:07 DNF10:36:56 DNF12:05:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WĄDOŁOWSKA Joanna 101ZABRZEMaster KobietDNF02:14:59 DNF03:55:09 DNF08:41:50 DNF10:24:16 DNF12:08:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DURA Piotr 152PKB ENDORFINARAKÓWWeteran MężczyznDNF02:21:49 DNF04:12:01 DNF09:20:05 DNF11:54:24 DNF13:51:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJER Ewa 16LA SPORTIVA POLSKA.Master KobietDNF01:22:58 DNF02:23:31 DNF04:51:53 DNF05:52:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CAUSIDIS Marek 4SALOMON/SUUNTO.Senior MężczyznDNF01:10:53 DNF01:58:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROGIEWICZ Andrzej 150PACKMAN TEAM.Senior MężczyznDNF01:10:50 DNF02:00:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAWCZAK Paulina 12ATTIQ TEAMPUŁAWYMaster KobietDNF01:22:06 DNF02:20:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIERZCHOWIAK Karolina 134TRAIL IS OUR WAY TEAMKROSNOSenior KobietDNF01:29:16 DNF02:34:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKLER Arkadiusz 68GUTO ADVENTURE TEAMKRAKÓWWeteran MężczyznDNF01:43:16 DNF03:10:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NAJCIAK Maciej 8054Weteran MężczyznDNF01:40:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZLENDAK Anna 26MAM WYBIEGANE/WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster KobietDNF02:11:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 130 wynik(ów)