ELIMINATOR 2017 - ETAP II
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 270
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 270
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS Juvenia GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM201M 100:00:0000:06:4700:15:08.3500:15:08.35 8:546,7
2MALINA Dawid 2001Inżynieria Biegania - Twój trener biegowy!RYBNIKM202M 200:00:0000:07:1100:15:31.7500:15:31.75+00:00:239:076,6
3RZĄSA Franciszek 2287TKN Tatra TeamZAKOPANEM203M 300:00:0000:07:1700:15:33.7500:15:33.75+00:00:259:086,6
4BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM204M 400:00:0000:07:1600:15:38.8500:15:38.85+00:00:309:116,5
5GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM301M 500:00:0000:07:2000:15:52.4000:15:52.40+00:00:449:206,4
6KOŃ Piotr 2006Alpin Sport TeamRĘCZNOM302M 600:00:0000:07:4600:16:08.7500:16:08.75+00:01:009:296,3
7JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM401M 700:00:0000:07:3100:16:15.0500:16:15.05+00:01:069:336,3
8GRACZ Bogusław 2328PORONONM402M 800:00:0000:07:3700:16:24.7000:16:24.70+00:01:169:386,2
9BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM403M 900:00:0000:07:3500:16:33.1500:16:33.15+00:01:249:446,2
10GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM205M 1000:00:0000:07:4600:16:43.3000:16:43.30+00:01:349:506,1
11KUBICA Marcin 2237Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM206M 1100:00:0000:07:3200:16:53.1000:16:53.10+00:01:449:556,0
12MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM303M 1200:00:0000:07:4200:17:04.7000:17:04.70+00:01:5610:026,0
13FALKOWSKI Krzysztof 2041Woodward RunnersKRAKÓWM304M 1300:00:0000:07:5700:17:26.2000:17:26.20+00:02:1710:155,9
14URBAŃCZYK Karol 2290Night Runners GliwiceGLIWICEM207M 1400:00:0000:08:0300:17:28.4500:17:28.45+00:02:2010:165,8
15KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM305M 1500:00:0000:08:1900:17:44.9500:17:44.95+00:02:3610:255,8
16FARON Robert 2002Salco Garmin TeamZALESIEM404M 1600:00:0000:08:0300:17:49.2000:17:49.20+00:02:4010:285,7
17KUBERA Bartłomiej 2192FORUMrunKRAKÓWM208M 1700:00:0000:08:1900:17:51.0500:17:51.05+00:02:4210:305,7
18HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SalmingNOWY TARGM405M 1800:00:0000:08:1800:17:51.1000:17:51.10+00:02:4210:305,7
19WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R Centrum DziengielGOLESZÓWM406M 1900:00:0000:08:1100:17:58.8000:17:58.80+00:02:5010:345,7
20ELANTKOWSKI Jan 2230TKN Tatra TeamZAKOPANEM209M 2000:00:0000:08:3900:18:09.1000:18:09.10+00:03:0010:405,6
21POPIELARSKI Kubuś 2283TKN Tatra TeamZAKOPANEM2010M 2100:00:0000:08:3900:18:09.2000:18:09.20+00:03:0010:405,6
22PORĘBSKI Rafał 2095Evil TeamZAWADAM407M 2200:00:0000:08:0700:18:12.1500:18:12.15+00:03:0310:425,6
23SAWICKI Kacper 2281TKN Tatra TeamNOWY TARGM2011M 2300:00:0000:08:3900:18:12.3500:18:12.35+00:03:0410:425,6
24MAGIERA Janusz 2117FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 2400:00:0000:08:2700:18:15.0500:18:15.05+00:03:0610:445,6
25GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM408M 2500:00:0000:08:4200:18:18.9500:18:18.95+00:03:1010:455,6
26BONIEC Radosław 2174ŻARYM2012M 2600:00:0000:08:1300:18:19.2000:18:19.20+00:03:1010:465,6
27ULFIK Rafał 2225Alpin Soprt Team/SKB KraśnikZABRZEM306M 2700:00:0000:08:2500:18:26.9500:18:26.95+00:03:1810:505,5
28WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 1002Alpin Sport Team/SKB KraśnikZABRZEK301K 100:00:0000:08:1800:18:28.6000:18:28.60+00:03:2010:515,5
29KUBACZKA Grzegorz 2138www.ag-architekci.plSKOCZÓWM307M 2800:00:0000:08:4000:18:46.2000:18:46.20+00:03:3711:025,4
30DZIDOWSKI Aleksander 2187TG Sokół ZakopaneZAWIERCIEM308M 2900:00:0000:08:3100:18:48.3000:18:48.30+00:03:3911:035,4
31JANUSZYK Iwona 1012OŚWIĘCIMK201K 200:00:0000:08:4300:18:57.5500:18:57.55+00:03:4911:085,4
32GAWLAS Dominik 2337M309M 3000:00:0000:08:5800:19:02.7000:19:02.70+00:03:5411:115,4
33PUZOŃ Robert 2234Nutrend TeamBIELSKO- BIAŁAM3010M 3100:00:0000:08:4600:19:05.4000:19:05.40+00:03:5711:135,3
34SEDLAK Michał 2009Lubię To BieganieGIERASZOWICEM409M 3200:00:0000:09:0100:19:11.5500:19:11.55+00:04:0311:175,3
35KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2013M 3300:00:0000:08:3800:19:17.9500:19:17.95+00:04:0911:205,3
36PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2014M 3400:00:0000:08:5600:19:19.4500:19:19.45+00:04:1111:215,3
37SOKOŁOWSKI Marek 2085Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4010M 3500:00:0000:09:0300:19:21.3000:19:21.30+00:04:1211:225,3
38BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2015M 3600:00:0000:09:1200:19:23.1000:19:23.10+00:04:1411:245,3
39FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3011M 3700:00:0000:09:0600:19:26.7500:19:26.75+00:04:1811:255,2
40STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3012M 3800:00:0000:08:4800:19:27.4000:19:27.40+00:04:1911:265,2
40GALMAN Adam 2275GLIWICEM4011M 3900:00:0000:08:5600:19:27.4000:19:27.40+00:04:1911:265,2
42STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2016M 4000:00:0000:08:5000:19:28.3000:19:28.30+00:04:1911:275,2
43PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3013M 4100:00:0000:09:2100:19:29.5000:19:29.50+00:04:2111:275,2
44GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4012M 4200:00:0000:08:5700:19:31.8000:19:31.80+00:04:2311:285,2
45DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRmax ŻoryŻORYM3014M 4300:00:0000:09:0300:19:35.1000:19:35.10+00:04:2611:315,2
46KUBALA Tomasz 2224Pressing Bike-System Ice-Went TeamMARKLOWICEM4013M 4400:00:0000:09:0000:19:35.3500:19:35.35+00:04:2711:315,2
47WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN Tatra TeamZAKOPANEM2017M 4500:00:0000:09:1500:19:35.9500:19:35.95+00:04:2711:315,2
48MENDECKA Michalina 1005MOSiR Łaziska Górne/ 1 second teamŁAZISKA GÓRNEK202K 300:00:0000:08:5500:19:39.3500:19:39.35+00:04:3111:335,2
49SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM4014M 4600:00:0000:09:1600:19:46.1500:19:46.15+00:04:3711:375,2
50HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS Hati TeamBIELSKO-BIAŁAM3015M 4700:00:0000:09:2100:19:48.3500:19:48.35+00:04:4011:385,2
51MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM3016M 4800:00:0000:09:1600:19:48.5500:19:48.55+00:04:4011:385,2
52ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS Centrum DzięgielówCISOWNICAM4015M 4900:00:0000:09:1800:19:52.7500:19:52.75+00:04:4411:415,1
53KARGÓL Rafał 2295Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM3017M 5000:00:0000:09:0500:19:56.9000:19:56.90+00:04:4811:435,1
54WANTULOK Mateusz 2267Uzdrowiskowy TEAMWISŁAM3018M 5100:00:0000:09:1900:19:58.2500:19:58.25+00:04:4911:445,1
55PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3019M 5200:00:0000:09:1700:19:59.9000:19:59.90+00:04:5111:455,1
56NIEMCZYK Magdalena 1042BIELSKO-BIAŁAK203K 400:00:0000:09:1600:20:02.3500:20:02.35+00:04:5411:475,1
57KOKOT Krzysztof 2011HRmax ŻoryŻORYM4016M 5300:00:0000:09:2700:20:03.5000:20:03.50+00:04:5511:475,1
58PYTEL Janusz 2160SOKÓŁZAKOPANESOSNOWIECM502M 5400:00:0000:09:1600:20:07.5000:20:07.50+00:04:5911:505,1
59MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM3020M 5500:00:0000:09:0800:20:08.6500:20:08.65+00:05:0011:505,1
60BADURA Adam 2017Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM3021M 5600:00:0000:09:2700:20:11.4500:20:11.45+00:05:0311:525,1
61SOBOLA Grzegorz 22724drinkiRACIBÓRZM2018M 5700:00:0000:09:2400:20:12.4500:20:12.45+00:05:0411:525,0
62KIK Iwona 1001Daniel Wosik Tervel Team / KW KrakówKRAKÓWK302K 500:00:0000:09:1000:20:15.7500:20:15.75+00:05:0711:545,0
63BROL Marcin 2151MK teamKATOWICEM3022M 5800:00:0000:09:1300:20:16.4000:20:16.40+00:05:0811:555,0
64SNARSKI Dariusz 2039KATOWICEM4017M 5900:00:0000:09:2500:20:17.9500:20:17.95+00:05:0911:555,0
65KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3023M 6000:00:0000:09:2200:20:28.9500:20:28.95+00:05:2012:025,0
66STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM3024M 6100:00:0000:09:1000:20:30.4000:20:30.40+00:05:2212:035,0
67DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁosieWARSZAWAM4018M 6200:00:0000:09:2400:20:31.3500:20:31.35+00:05:2312:045,0
68KRASULAK Daniel 2229WKS Śląsk WrocławWROCŁAWM3025M 6300:00:0000:09:3100:20:32.4000:20:32.40+00:05:2412:045,0
69KOT Rafał 2067Góral z Mazur // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3026M 6400:00:0000:09:3100:20:33.1500:20:33.15+00:05:2412:055,0
70BUCZYŃSKI Adam 2291Nokia Krakow TeamKRAKOWM4019M 6500:00:0000:09:4100:20:34.0000:20:34.00+00:05:2512:055,0
71FERENC Janusz 2070UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M601M 6600:00:0000:09:3000:20:35.7500:20:35.75+00:05:2712:065,0
72CIUPEK Remigiusz 2188Taurus30 Cycling TeamUSTROŃM3027M 6700:00:0000:09:2900:20:36.1500:20:36.15+00:05:2712:075,0
73HORZELA Błażej 2149Beta-TransRADZIONKÓWM2019M 6800:00:0000:09:2500:20:38.3000:20:38.30+00:05:2912:084,9
74KOCHEL Paweł 2084Kowary biegająKOWARYM3028M 6900:00:0000:09:3600:20:44.4000:20:44.40+00:05:3612:114,9
75WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM2020M 7000:00:0000:09:4800:20:45.7500:20:45.75+00:05:3712:124,9
76RECZEK Sebastian 2102KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3029M 7100:00:0000:09:3400:20:48.7000:20:48.70+00:05:4012:144,9
77CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3030M 7200:00:0000:09:4700:20:49.3000:20:49.30+00:05:4012:144,9
78DYLĄG Wojciech 2301KS Limanowa ForrestTYMBARKM2021M 7300:00:0000:09:2700:20:49.6000:20:49.60+00:05:4112:144,9
79KNAP Mateusz 2012Scarpa Team Polska/ KS KandaharKATOWICEM2022M 7400:00:0000:09:5000:20:50.0000:20:50.00+00:05:4112:154,9
80NOSALIK Marek 2222MTAŻYWIECM503M 7500:00:0000:09:3700:20:50.6500:20:50.65+00:05:4212:154,9
81MURAWSKI Rafał 2317M3031M 7600:00:0000:09:4000:20:51.3000:20:51.30+00:05:4212:154,9
82PUDŁO Mateusz 2286Husaria Race TeamWARSZAWAM2023M 7700:00:0000:09:3300:20:51.6500:20:51.65+00:05:4312:154,9
83PIECHA Artur 2304T-Mobile Running TeamRYBNIKM4020M 7800:00:0000:09:3500:20:52.7000:20:52.70+00:05:4412:164,9
84DOMISZEWSKA Maria 1064USTRZYKI DOLNEK501K 600:00:0000:09:2500:20:52.8500:20:52.85+00:05:4412:164,9
85OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM3032M 7900:00:0000:09:3100:20:53.1000:20:53.10+00:05:4412:174,9
86JANDZIŚ Wiesław 2181Aktywny DynówDYNÓWM4021M 8000:00:0000:09:4800:20:55.1000:20:55.10+00:05:4612:184,9
87GOŚCINIEWICZ Paweł 2035ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4022M 8100:00:0000:09:4300:20:55.7000:20:55.70+00:05:4712:184,9
88AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM3033M 8200:00:0000:09:3900:20:56.6500:20:56.65+00:05:4812:184,9
89KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2024M 8300:00:0000:09:0900:20:57.5500:20:57.55+00:05:4912:194,9
89KOSTELA Piotr 2284WatahaNOWY TARGM3034M 8400:00:0000:09:3400:20:57.5500:20:57.55+00:05:4912:194,9
91WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRmax ŻoryŻORYM3035M 8500:00:0000:10:0100:21:00.0000:21:00.00+00:05:5112:214,9
92KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2025M 8600:00:0000:09:3500:21:02.3000:21:02.30+00:05:5312:224,8
93PASUTO Grzegorz 2332M3036M 8700:00:0000:09:5000:21:03.4500:21:03.45+00:05:5512:224,8
94MAJEWSKI Arkadiusz 2182WODZISŁAW ŚLĄSKIM4023M 8800:00:0000:09:3500:21:05.3000:21:05.30+00:05:5612:244,8
95TOKAREWICZ Damian 2052ZebryZEBRZYDOWICEM3037M 8900:00:0000:09:4300:21:05.5000:21:05.50+00:05:5712:244,8
96WITEK Karolina 1066Stowarzyszenie Pasja TreninguJAROCINK204K 700:00:0000:09:3200:21:06.5000:21:06.50+00:05:5812:244,8
97BARTULA Arkadiusz 2216Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4024M 9000:00:0000:09:2600:21:06.5500:21:06.55+00:05:5812:244,8
98GARDENER Jacek 2010Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamWARSZAWAM504M 9100:00:0000:09:4400:21:07.7000:21:07.70+00:05:5912:254,8
99STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM3038M 9200:00:0000:09:4900:21:08.2500:21:08.25+00:05:5912:254,8
100WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2026M 9300:00:0000:09:5800:21:08.3000:21:08.30+00:05:5912:254,8
101KOS Tomasz 2262Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3039M 9400:00:0000:09:5800:21:08.7000:21:08.70+00:06:0012:254,8
102ŻABA Igor 2333M3040M 9500:00:0000:09:4900:21:09.5000:21:09.50+00:06:0112:264,8
103SŁOBODZIAN Jerzy 2064NYSA BIEGADZIERŻONIÓWM505M 9600:00:0000:09:4600:21:09.5500:21:09.55+00:06:0112:264,8
104JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM3041M 9700:00:0000:09:5100:21:10.4500:21:10.45+00:06:0212:274,8
105SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3042M 9800:00:0000:09:5300:21:11.1000:21:11.10+00:06:0212:274,8
106SZCZUREK Dominik 2178TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEM3043M 9900:00:0000:09:3700:21:12.0000:21:12.00+00:06:0312:284,8
106JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2027M 10000:00:0000:09:5400:21:12.0000:21:12.00+00:06:0312:284,8
108KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2028M 10100:00:0000:09:4300:21:14.6500:21:14.65+00:06:0612:294,8
109KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GliwiceGLIWICEM4025M 10200:00:0000:09:4800:21:14.9500:21:14.95+00:06:0612:294,8
110KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3044M 10300:00:0000:09:5600:21:16.2000:21:16.20+00:06:0712:304,8
111BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM3045M 10400:00:0000:09:4300:21:18.0500:21:18.05+00:06:0912:314,8
112BONDARA Sylwia 1003Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK303K 800:00:0000:10:1500:21:19.9500:21:19.95+00:06:1112:324,8
113GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM3046M 10500:00:0000:09:5700:21:20.0500:21:20.05+00:06:1112:324,8
114SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3047M 10600:00:0000:09:5700:21:21.5000:21:21.50+00:06:1312:334,8
115JUSZCZAK Artur 2122KW Jastrzębie-ZdrójJASTRZĘBIE-ZDRÓJM4026M 10700:00:0000:09:3200:21:22.4000:21:22.40+00:06:1412:344,8
116ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2029M 10800:00:0000:09:5500:21:23.2500:21:23.25+00:06:1412:344,8
117KUŚMIERSKI Michał 2050Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM3048M 10900:00:0000:10:0200:21:24.9500:21:24.95+00:06:1612:354,8
118KUSO Małgorzata 1051RYBNIKK304K 900:00:0000:10:0100:21:30.5000:21:30.50+00:06:2212:384,7
119WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3049M 11000:00:0000:10:1000:21:33.6500:21:33.65+00:06:2512:404,7
120GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4027M 11100:00:0000:10:1600:21:35.6500:21:35.65+00:06:2712:414,7
121JANIK Paulina 1004Karkonosz Running Team Szklarska PorębaJELENIA GÓRAK305K 1000:00:0000:09:5400:21:36.1500:21:36.15+00:06:2712:424,7
122GÓRNY Mirosław 2242NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM506M 11200:00:0000:10:0600:21:37.0500:21:37.70+00:06:2912:424,7
123BOLECHOWSKA Dominika 1007ATTIQZAKOPANEK401K 1100:00:0000:10:3100:21:39.4000:21:39.40+00:06:3112:444,7
124GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1048ZIELONKIK402K 1200:00:0000:10:2400:21:41.1000:21:41.10+00:06:3212:454,7
125SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2030M 11300:00:0000:10:0000:21:41.1500:21:41.15+00:06:3212:454,7
126CHMIELOWSKI Michał 2065Górskie pędziwiatryJUSZKOWOM3050M 11400:00:0000:09:5700:21:41.5500:21:41.55+00:06:3312:454,7
127ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM3051M 11500:00:0000:10:2200:21:42.2000:21:42.20+00:06:3312:454,7
128MADEJA Piotr 2156BESTWINAM3052M 11600:00:0000:10:0400:21:42.6000:21:42.60+00:06:3412:454,7
129KOZIOŁ Kamil 2183Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2031M 11700:00:0000:10:0700:21:44.3500:21:44.35+00:06:3612:474,7
130KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM3053M 11800:00:0000:10:0600:21:45.2500:21:45.25+00:06:3612:474,7
131WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2032M 11900:00:0000:10:0000:21:45.4500:21:45.45+00:06:3712:474,7
132LISAK Wojciech 2201KATOWICEM3054M 12000:00:0000:09:3900:21:46.0500:21:46.05+00:06:3712:484,7
133KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 1010Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK502K 1300:00:0000:10:1500:21:47.1500:21:47.15+00:06:3812:484,7
134GRUND Marek 2221Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2033M 12100:00:0000:09:5800:21:48.0500:21:48.05+00:06:3912:494,7
135RADOMSKI Zbigniew 2173TKKF BeskidekBIELSKO-BIAŁAM602M 12200:00:0000:10:1200:21:48.9000:21:48.90+00:06:4012:494,7
136PYTLARZ Wojtek 2110Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3055M 12300:00:0000:10:0600:21:50.5000:21:50.50+00:06:4212:504,7
137MORAWSKI Grzegorz 2277trener24h.com.plWARSZAWAM3056M 12400:00:0000:10:0000:21:51.1000:21:51.10+00:06:4212:514,7
138KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM3057M 12500:00:0000:10:0700:21:52.9000:21:52.90+00:06:4412:514,7
138DOMIN Łukasz 2177Lider Animator/Aktywny DynówDYNÓWM2034M 12600:00:0000:10:1800:21:52.9000:21:52.90+00:06:4412:514,7
140KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM3058M 12700:00:0000:10:3000:21:53.5000:21:53.50+00:06:4512:524,7
141KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2035M 12800:00:0000:09:5900:21:53.9000:21:53.90+00:06:4512:524,7
142THIER Dominik 2212JacekBiega Running Team / KS KandaharWARSZAWAM3059M 12900:00:0000:10:1800:21:53.9500:21:53.95+00:06:4512:524,7
143BASZAK Tomasz 2288SiłaOgra.plSTRACHÓWM3060M 13000:00:0000:10:2200:21:55.5000:21:55.50+00:06:4712:534,7
144KOZIEŁ Krzysztof 2314Night Runners GliwiceGLIWICEM3061M 13100:00:0000:10:1600:21:56.5500:21:56.55+00:06:4812:544,7
145MAŁACHOWSKI Mariusz 2103Biegając z wilkamiRADOMSKOM4028M 13200:00:0000:09:4000:21:58.4000:21:58.40+00:06:5012:554,6
146RZEPKA Piotr 2125parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM2036M 13300:00:0000:10:1000:21:58.7500:21:58.75+00:06:5012:554,6
147BŁAUCIAK Ewa 1061Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINTARNÓW/ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK205K 1400:00:0000:10:0200:21:59.9000:21:59.90+00:06:5112:554,6
148SERAFIN Dariusz 2033Klub Biegacza FartlekWISŁA MAŁAM4029M 13400:00:0000:10:2900:22:00.7000:22:00.70+00:06:5212:564,6
149RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM3062M 13500:00:0000:10:2400:22:06.4000:22:06.40+00:06:5813:004,6
150GWÓŹDŹ Michał 2163#czeladzbiegaCZELADŹM4030M 13600:00:0000:10:4200:22:11.8500:22:11.85+00:07:0313:024,6
151DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FreeWayJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3063M 13700:00:0000:10:3000:22:12.4500:22:12.45+00:07:0413:034,6
152URBAN Wiktor 2162Night Runners ZabrzeZABRZEM2037M 13800:00:0000:10:1500:22:14.2000:22:14.20+00:07:0513:044,6
153GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2038M 13900:00:0000:10:1900:22:14.4000:22:14.40+00:07:0613:044,6
154MIROŃCZUK Roman 2167Drużyna SzpikuKRAKÓWM4031M 14000:00:0000:10:3200:22:15.6500:22:15.65+00:07:0713:054,6
155KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM3064M 14100:00:0000:10:4700:22:16.7500:22:16.75+00:07:0813:054,6
156MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2039M 14200:00:0000:10:2100:22:16.9000:22:16.90+00:07:0813:054,6
157KNURA Aleksander 2252KW Jastrzębie - ZdrójPOŁOMIAM3065M 14300:00:0000:10:2500:22:18.0500:22:18.05+00:07:0913:074,6
158LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4032M 14400:00:0000:10:2400:22:20.4000:22:20.40+00:07:1213:084,6
159JEAN MICHEL Warnotte 2336M4033M 14500:00:0000:10:3700:22:22.4000:22:22.40+00:07:1413:094,6
160URBAŃSKI Robert 2055KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM4034M 14600:00:0000:10:2700:22:24.4000:22:24.40+00:07:1613:104,6
161STEFAŃSKI Zbigniew 2207HebelLIBIĄŻM4035M 14700:00:0000:10:2000:22:25.3000:22:25.30+00:07:1613:114,6
162RAJA Paweł 2264Skyrunning PolandWROCŁAWM3066M 14800:00:0000:10:1400:22:25.6000:22:25.60+00:07:1713:114,6
163BŁASZCZAK Jarosław 2298APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM4036M 14900:00:0000:10:2700:22:26.4000:22:26.40+00:07:1813:114,5
164MAJCHROWSKI Jacek 2028CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4037M 15000:00:0000:10:0900:22:26.5500:22:26.55+00:07:1813:114,5
165MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM3067M 15100:00:0000:10:1400:22:26.8500:22:26.85+00:07:1813:114,5
166PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM3068M 15200:00:0000:10:3100:22:27.4500:22:27.45+00:07:1913:124,5
167PLUCINSKI Grzegorz 2014Inżynieria Biegania TeamRYDUŁTOWYM4038M 15300:00:0000:10:4500:22:27.7500:22:27.75+00:07:1913:124,5
168SZYMIK Krzysztof 2130bziegacz samotnt wilkJASTRZEBIEM4039M 15400:00:0000:22:28.0000:22:28.00+00:07:1913:124,5
169KALITA Arek 2223BIELSKO-BIAŁAM4040M 15500:00:0000:10:2000:22:28.8000:22:28.80+00:07:2013:124,5
170STELMASZCZYK Bartłomiej 2235Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4041M 15600:00:0000:10:5000:22:30.8000:22:30.80+00:07:2213:144,5
171SZOSTAK Artur 2129Bravehearts LegionowoWIELISZEWM2040M 15700:00:0000:10:2500:22:33.8500:22:33.85+00:07:2513:154,5
172BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2041M 15800:00:0000:10:4600:22:33.9500:22:33.95+00:07:2513:154,5
173BIENIECKA Anna 1006OTK RzeźnikGLIWICEK306K 1500:00:0000:10:1900:22:34.8500:22:34.85+00:07:2613:164,5
174KUSZKA Michał 2016BBL MikołówMIKOŁÓWM3069M 15900:00:0000:10:4100:22:35.1500:22:35.15+00:07:2613:174,5
175KOZIEŁ Grzegorz 2027Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3070M 16000:00:0000:11:1500:22:36.5000:22:36.50+00:07:2813:174,5
176OLEKSIEWICZ Michał 2166JANKOWICEM3071M 16100:00:0000:10:1400:22:37.5500:22:37.55+00:07:2913:184,5
177KROTLA Piotr 2126CZĘSTOCHOWAM3072M 16200:00:0000:10:3600:22:40.6000:22:40.60+00:07:3213:204,5
178WĄS Andrzej 2189ZIELONKIM4042M 16300:00:0000:10:3700:22:41.7000:22:41.70+00:07:3313:204,5
179WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM2042M 16400:00:0000:10:2600:22:41.8000:22:41.80+00:07:3313:204,5
180DURAŁ Grzegorz 2228Trening UltrasaWROCŁAWM3073M 16500:00:0000:10:3300:22:42.2000:22:42.20+00:07:3313:214,5
181PIÓRKOWSKI Tomek 2144Biskupice Family TeamWIELICZKAM4043M 16600:00:0000:10:5500:22:48.8500:22:48.85+00:07:4013:244,5
182WRZESIŃSKI Piotr 2215GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM4044M 16700:00:0000:10:4200:22:49.8000:22:49.80+00:07:4113:254,5
183ISKRZYCKI Andrzej 2211RZESZÓWM4045M 16800:00:0000:10:1200:22:51.5000:22:51.50+00:07:4313:264,5
184GOLF Krystian 2072nezrzeszonyCHORZÓWM3074M 16900:00:0000:10:3500:22:52.3500:22:52.35+00:07:4413:274,5
185MIKULSKI Michał 2239GREMI BOCHNIABOCHNIAM3075M 17000:00:0000:10:3600:22:53.5500:22:53.55+00:07:4513:274,5
186TOMCZYK Marcin 2279KRAKÓWM4046M 17100:00:0000:10:3800:22:58.4000:22:58.40+00:07:5013:304,4
187RENCZ Małgorzata 1014W pogoni za duchemORZESZEK403K 1600:00:0000:10:2200:23:01.7500:23:01.75+00:07:5313:324,4
188DYLĄG Andrzej 2302KS Limanowa ForrestTYMBARKM4047M 17200:00:0000:10:4700:23:02.3500:23:02.35+00:07:5413:324,4
189KUBERA Marcin 2285KubeRUNRUDA ŚLĄSKAM3076M 17300:00:0000:10:4700:23:04.2000:23:04.20+00:07:5513:344,4
190SZUKAŁA Damian 2123Żary Runners TeamBIENIÓWM3077M 17400:00:0000:10:5700:23:05.5500:23:05.55+00:07:5713:344,4
191KARWACKI Grzegorz 2119jaWAŁBRZYCHM4048M 17500:00:0000:10:5700:23:06.0500:23:06.05+00:07:5713:354,4
192KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM2043M 17600:00:0000:10:4200:23:06.4500:23:06.45+00:07:5813:354,4
193LEWANDOWSKI Paweł 2150RZESZÓWM3078M 17700:00:0000:10:5600:23:08.0000:23:08.00+00:07:5913:364,4
194JONKISZ Dorota 1070Rytm Czechowice DziedziceCZECHOWICE DZIEDZICEK503K 1700:00:0000:10:5300:23:12.5000:23:12.50+00:08:0413:384,4
195STASIK Krzysztof 2179Logtech Sport Team RadzionkówRADZIONKÓWM3079M 17800:00:0000:10:4400:23:13.3000:23:13.30+00:08:0413:394,4
196SIWA Kinga 1047KS SAKO GdańskGDAŃSKK307K 1800:00:0000:10:3900:23:17.4000:23:17.40+00:08:0913:414,4
197TONDYS Piotr 2114TIGERS TEAMŁÓDŹM4049M 17900:00:0000:10:5500:23:20.5000:23:20.50+00:08:1213:434,4
198MARKIEWICZ Agnieszka 1050ProRunning PromotionŁOSICEK206K 1900:00:0000:10:4800:23:22.4000:23:22.40+00:08:1413:444,4
199BEDNARZ Sebastian 2139OTMUCHÓWM4050M 18000:00:0000:10:4200:23:29.6500:23:29.65+00:08:2113:484,3
200GRAJEK Marek 2175WARSZAWAM3080M 18100:00:0000:10:3500:23:34.1000:23:34.10+00:08:2513:514,3
201SIKORA Alicja 1046TEAM SIKORABIELSKO BIAŁAK601K 2000:00:0000:10:5800:23:34.9500:23:34.95+00:08:2613:514,3
202GURGUL Sebastian 2078AROMAT NÓGKRAKÓWM3081M 18200:00:0000:10:5200:23:36.5500:23:36.55+00:08:2813:524,3
203LEITNER Rafał 2148RYBNIKM2044M 18300:00:0000:10:3800:23:37.3000:23:37.30+00:08:2813:534,3
204NIERADA Marcin 2263KATOWICEM3082M 18400:00:0000:10:4800:23:42.5500:23:42.55+00:08:3413:564,3
205STACHURSKI Paweł 2104ŁAŃCUTM3083M 18500:00:0000:10:4800:23:46.4000:23:46.40+00:08:3813:584,3
206JANUSZEWSKI Tomasz 2040JASTRZĘBIE-ZDRÓJM507M 18600:00:0000:11:2000:23:51.8000:23:51.80+00:08:4314:014,3
207KUBIK Jarosław 2143Mysłowicki Klub Biegacza No.IJAWORZNOM4051M 18700:00:0000:10:5400:23:54.0000:23:54.00+00:08:4514:034,3
208HEDA Sebastian 2231PAWŁOWICEM3084M 18800:00:0000:11:2100:23:54.3000:23:54.30+00:08:4514:034,3
209PROŃ Adam 2030IPRONMANKATOWICEM4052M 18900:00:0000:11:1600:23:54.3500:23:54.35+00:08:4614:034,3
210WĘGLARZ Czesław 2240nezrzeszonyKĘDZIERZYN-KOŹLEM508M 19000:00:0000:11:1600:23:54.6500:23:54.65+00:08:4614:034,3
211GLISZCZYŃSKI Paweł 2135Orzeł Biały S.A.ZABRZEM3085M 19100:00:0000:11:4100:23:55.6000:23:55.60+00:08:4714:044,3
212SEMMERLING Przemysław 2274Górskie pedziwiatryGDYNIAM3086M 19200:00:0000:10:5300:23:57.5000:23:57.50+00:08:4914:054,3
213KELLER Dariusz 2047Night Runners +KRAKÓWM2045M 19300:00:0000:11:0400:24:05.1000:24:05.10+00:08:5614:104,2
214PODSADNIUK Mateusz 2031Easy Run KRAKÓWNOWY SĄCZM3087M 19400:00:0000:11:1700:24:07.2000:24:07.20+00:08:5814:114,2
215DOMISZEWSKI Wojciech 2249USTRZYKI DOLNEM509M 19500:00:0000:11:0100:24:07.8500:24:07.85+00:08:5914:114,2
216SUDNIK Krzysztof 2300KNURÓWM3088M 19600:00:0000:10:5200:24:16.8000:24:16.80+00:09:0814:164,2
217SZCZEPANIK Grzegorz 2058WilDeerKRAKÓWM3089M 19700:00:0000:11:3400:24:18.6000:24:18.60+00:09:1014:174,2
218GAUDYN Andrzej 2152SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3090M 19800:00:0000:11:0200:24:19.6500:24:19.65+00:09:1114:184,2
219LIWOCH Sebastian 2061MYSZKÓWM3091M 19900:00:0000:11:0800:24:20.5500:24:20.55+00:09:1214:184,2
220DZIUBA Emilian 2013STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4053M 20000:00:0000:11:1900:24:21.0000:24:21.00+00:09:1214:194,2
221RACZYŃSKI Bogusz 2087TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3092M 20100:00:0000:11:3000:24:22.3000:24:22.30+00:09:1314:204,2
222SZYMCZAK Łukasz 2244SSW Team KrośniceMILICZM3093M 20200:00:0000:10:5900:24:26.3500:24:26.35+00:09:1814:224,2
223OKOŃ Łukasz 2241GIERAŁTOWICEM3094M 20300:00:0000:10:5600:24:30.3500:24:30.35+00:09:2214:244,2
224BLUNTZER Gregoire 2315FRESSE SUR MOSELLEM5010M 20400:00:0000:11:3200:24:32.0500:24:32.05+00:09:2314:254,2
225POTOCZNY Mirosław 2107Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4054M 20500:00:0000:11:3400:24:36.0000:24:36.00+00:09:2714:284,1
226LIS Radosław 2313GLIWICEM3095M 20600:00:0000:11:4500:24:48.7000:24:48.70+00:09:4014:354,1
227PACHURA Kinga 1024MSZANA DOLNAK404K 2100:00:0000:11:3200:24:51.5500:24:51.55+00:09:4314:374,1
228KANIA Paweł 2247SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4055M 20700:00:0000:11:4600:25:01.8500:25:01.85+00:09:5314:424,1
229FIREK Iwona 1057Fire'k TeamBIELSKO-BIAŁAK308K 2200:00:0000:11:4500:25:04.9500:25:04.95+00:09:5614:444,1
230KOŚMIDER Tomasz 2293Spartanie DzieciomWROCŁAWM3096M 20800:00:0000:11:3200:25:05.7000:25:05.70+00:09:5714:454,1
231SIEWKO Piotr 2023SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM4056M 20900:00:0000:11:2300:25:07.7000:25:07.70+00:09:5914:464,1
232KLIMOSZ Edyta 1040ISTEBNAK207K 2300:00:0000:11:2100:25:07.8500:25:07.85+00:09:5914:464,1
233ŁYZIŃSKI Jan 2172KUŹNIA NIEBOROWSKAM5011M 21000:00:0000:11:3300:25:07.9500:25:07.95+00:09:5914:464,1
234PIŁAT Artur 2029KRZYŻANOWICEM4057M 21100:00:0000:12:0000:25:11.7500:25:11.75+00:10:0314:484,1
235KARAŚ Michał 2044GOOL Gorce Nowy TargNOWY TARGM3097M 21200:00:0000:11:4200:25:13.1500:25:13.15+00:10:0414:504,0
236RESPONDEK Marcin 2090Lecymy DurśSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3098M 21300:00:0000:10:0100:25:19.0500:25:19.05+00:10:1014:534,0
237STRAUCHOLD Anna 1073Pro-Run WrocławKAMIENIEC WROCŁAWSKIK405K 2400:00:0000:11:4300:25:21.1500:25:21.15+00:10:1214:544,0
238WILK Tomasz 2251MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM3099M 21400:00:0000:11:2800:25:27.5500:25:27.55+00:10:1914:584,0
239WOJTYRA Karolina 1034Enter Air Runners ClubTARNOWSKIE GÓRY-STRZYBNICAK208K 2500:00:0000:11:4600:25:35.3000:25:35.30+00:10:2615:024,0
240CHOWANIOK Anna 1049USTROŃK209K 2600:00:0000:11:4800:25:38.9000:25:38.90+00:10:3015:044,0
241CAŁKA Grzegorz 2233Radzymin Run TeamRADZYMINM4058M 21500:00:0000:11:3700:25:48.0000:25:48.00+00:10:3915:104,0
242LIGĘZA Joasia 1017Smashing PĄpkins/UnlimitedKRAKÓWK406K 2700:00:0000:12:1800:25:51.5500:25:51.55+00:10:4315:123,9
243DYDUŁA Łukasz 2053Ital Car TeamKRAKÓWM4059M 21600:00:0000:12:2500:25:56.3500:25:56.35+00:10:4815:153,9
244SUJAK Mirosław 2043MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM5012M 21700:00:0000:11:4500:25:59.9500:25:59.95+00:10:5115:173,9
245GURGUL Mateusz 2113Aromat NógKRAKÓWM30100M 21800:00:0000:12:4200:26:12.9000:26:12.90+00:11:0415:243,9
246ŚWIĘTEK Sylwia 1058Litwin Triathlon TeamWROCŁAWK407K 2800:00:0000:12:0400:26:15.8000:26:15.80+00:11:0715:263,9
247SERZYSKO Bartosz 2299Aptiv Running TeamCIESZYNM2046M 21900:00:0000:10:4800:26:41.3000:26:41.30+00:11:3215:413,8
248CAŁKA Agnieszka 1059Radzymin Run TeamRADZYMINK408K 2900:00:0000:12:3800:26:47.0500:26:47.05+00:11:3815:453,8
249STEFAŃSKI Jaroslaw 2200W pogoni za duchemSIEMIANOWICEM5013M 22000:00:0000:11:3400:26:58.8000:26:58.80+00:11:5015:513,8
250FIGAS Sebastian 2232Litwin Triathlon TeamWROCŁAWM4060M 22100:00:0000:12:4700:27:10.6500:27:10.65+00:12:0215:583,8
251PITAS Andrzej 2186ZapierdalaczeROGOŹNIKM4061M 22200:00:0000:13:1400:27:23.7000:27:23.70+00:12:1516:063,7
252TOL Kamil 2220Mafia Team LubliniecLISÓWM30101M 22300:00:0000:12:5500:27:37.8000:27:37.80+00:12:2916:143,7
253TOMCZYK Tomasz 2161RMF 4racing OCRZANRZEM30102M 22400:00:0000:12:5100:27:44.9000:27:44.90+00:12:3616:183,7
254KANIA Jolanta 1062DĄBROWA GÓRNICZAK409K 3000:00:0000:12:3300:27:47.8000:27:47.80+00:12:3916:203,7
255KLATE Łukasz 2111Łódź Kocha SportŁÓDŹM30103M 22500:00:0000:12:3300:27:54.1500:27:54.15+00:12:4516:243,7
256PIÓRKOWSKA Ola 1035Biskupice Family TeamWIELICZKAK4010K 3100:00:0000:13:1500:27:54.8000:27:54.80+00:12:4616:243,7
257LEŚNIAK Tomasz 2063Krzywda TeamDĄBROWA GÓRNICZAM30104M 22600:00:0000:13:0500:28:05.0000:28:05.00+00:12:5616:313,6
258WAWRZACZ Katarzyna 1052GLIWICEK4011K 3200:00:0000:12:4900:28:08.3000:28:08.30+00:12:5916:323,6
259ŚWIERK Krystyna 1036NaturalniE JanowiceJANOWICE WIELKIEK602K 3300:00:0000:13:0500:28:17.6000:28:17.60+00:13:0916:383,6
260BEDNAREK Jacek 2059MetLife RUNWARSZAWAM4062M 22700:00:0000:13:2200:28:40.6000:28:40.60+00:13:3216:513,6
261DYDUŁA Renata 1018Ital Car TeamKRAKÓWK4012K 3400:00:0000:12:5900:29:25.1500:29:25.15+00:14:1617:183,5
262PUCHAJDA Monika 1065OŚWIĘCIMK309K 3500:00:0000:12:4600:29:28.8000:29:28.80+00:14:2017:203,5
263KULA Krzysztof 2140CIESZYNM2047M 22800:00:0000:14:2100:29:54.4500:29:54.45+00:14:4617:353,4
264PARZOCH Magdalena 1026SzturmCHORZÓWK2010K 3600:00:0000:13:3600:30:03.0500:30:03.05+00:14:5417:403,4
265SNARSKA Katarzyna 1029AlbatrosyWARSZAWAK3010K 3700:00:0000:13:5300:30:18.1000:30:18.10+00:15:0917:493,4
266GUZIAK Irena 1021NOWY TARGK4013K 3800:00:0000:14:2000:30:23.1000:30:23.10+00:15:1417:523,4
267GŁUCHOWSKA Natalia 1038KOWALAK2011K 3900:00:0000:14:1000:30:40.7000:30:40.70+00:15:3218:023,3
268OKAPIEC Dagmara 1020Górskie pędziwiatryJUSZKOWOK3011K 4000:00:0000:13:5900:30:46.0000:30:46.00+00:15:3718:053,3
269PASTERNAK Justyna 1031NiemaniemogeŁOMIANKIK3012K 4100:00:0000:14:0000:30:57.7500:30:57.75+00:15:4918:123,3
270PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1056Evil TeamOSIECZANYK3013K 4200:00:0000:14:3000:31:10.6000:31:10.60+00:16:0218:203,3
Znaleziono 270 wynik(ów)