ELIMINATOR 2017 - ETAP II
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 270
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 270
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1LIS Radosław 2313GLIWICEM3000:00:0000:11:45
2KOS Tomasz 2262Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3000:00:0000:09:58
3JANUSZEWSKI Tomasz 2040JASTRZĘBIE-ZDRÓJM5000:00:0000:11:20
4PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:21
5BEDNARZ Sebastian 2139OTMUCHÓWM4000:00:0000:10:42
6NIEMCZYK Magdalena 1042BIELSKO-BIAŁAK2000:00:0000:09:16
7PACHURA Kinga 1024MSZANA DOLNAK4000:00:0000:11:32
8STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:10
9SZCZEPANIK Grzegorz 2058WilDeerKRAKÓWM3000:00:0000:11:34
10PROŃ Adam 2030IPRONMANKATOWICEM4000:00:0000:11:16
11WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2000:00:0000:10:00
12GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM3000:00:0000:09:57
13WOJTYRA Karolina 1034Enter Air Runners ClubTARNOWSKIE GÓRY-STRZYBNICAK2000:00:0000:11:46
14GARDENER Jacek 2010Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamWARSZAWAM5000:00:0000:09:44
15PUDŁO Mateusz 2286Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:0000:09:33
16JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM3000:00:0000:09:51
17PLUCINSKI Grzegorz 2014Inżynieria Biegania TeamRYDUŁTOWYM4000:00:0000:10:45
18KULA Krzysztof 2140CIESZYNM2000:00:0000:14:21
19KELLER Dariusz 2047Night Runners +KRAKÓWM2000:00:0000:11:04
20CAŁKA Grzegorz 2233Radzymin Run TeamRADZYMINM4000:00:0000:11:37
21FERENC Janusz 2070UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M6000:00:0000:09:30
22PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS Juvenia GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM2000:00:0000:06:47
23GÓRNY Mirosław 2242NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM5000:00:0000:10:06
24MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:08
25POTOCZNY Mirosław 2107Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4000:00:0000:11:34
26JEAN MICHEL Warnotte 2336M4000:00:0000:10:37
27DYLĄG Wojciech 2301KS Limanowa ForrestTYMBARKM2000:00:0000:09:27
28TONDYS Piotr 2114TIGERS TEAMŁÓDŹM4000:00:0000:10:55
29MALINA Dawid 2001Inżynieria Biegania - Twój trener biegowy!RYBNIKM2000:00:0000:07:11
30KOT Rafał 2067Góral z Mazur // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3000:00:0000:09:31
31FARON Robert 2002Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0000:08:03
32HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS Hati TeamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:21
33BŁASZCZAK Jarosław 2298APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:10:27
34BONDARA Sylwia 1003Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK3000:00:0000:10:15
35KUBIK Jarosław 2143Mysłowicki Klub Biegacza No.IJAWORZNOM4000:00:0000:10:54
36MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM3000:00:0000:09:16
37NIERADA Marcin 2263KATOWICEM3000:00:0000:10:48
38HEDA Sebastian 2231PAWŁOWICEM3000:00:0000:11:21
39SIEWKO Piotr 2023SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM4000:00:0000:11:23
40DYDUŁA Łukasz 2053Ital Car TeamKRAKÓWM4000:00:0000:12:25
41RZĄSA Franciszek 2287TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:07:17
42KRASULAK Daniel 2229WKS Śląsk WrocławWROCŁAWM3000:00:0000:09:31
43GALMAN Adam 2275GLIWICEM4000:00:0000:08:56
44WĄS Andrzej 2189ZIELONKIM4000:00:0000:10:37
45SEDLAK Michał 2009Lubię To BieganieGIERASZOWICEM4000:00:0000:09:01
46TOMCZYK Tomasz 2161RMF 4racing OCRZANRZEM3000:00:0000:12:51
47CAŁKA Agnieszka 1059Radzymin Run TeamRADZYMINK4000:00:0000:12:38
48KALITA Arek 2223BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:10:20
49FIGAS Sebastian 2232Litwin Triathlon TeamWROCŁAWM4000:00:0000:12:47
50WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM2000:00:0000:09:48
51KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM3000:00:0000:10:47
52PYTEL Janusz 2160SOKÓŁZAKOPANESOSNOWIECM5000:00:0000:09:16
53MENDECKA Michalina 1005MOSiR Łaziska Górne/ 1 second teamŁAZISKA GÓRNEK2000:00:0000:08:55
54MAJEWSKI Arkadiusz 2182WODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:0000:09:35
55MAJCHROWSKI Jacek 2028CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:10:09
56STASIK Krzysztof 2179Logtech Sport Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:10:44
57SZOSTAK Artur 2129Bravehearts LegionowoWIELISZEWM2000:00:0000:10:25
58NOSALIK Marek 2222MTAŻYWIECM5000:00:0000:09:37
59POPIELARSKI Kubuś 2283TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:39
60KOZIEŁ Krzysztof 2314Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:10:16
61STELMASZCZYK Bartłomiej 2235Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:10:50
62LIWOCH Sebastian 2061MYSZKÓWM3000:00:0000:11:08
63KOZIOŁ Kamil 2183Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2000:00:0000:10:07
64LISAK Wojciech 2201KATOWICEM3000:00:0000:09:39
65BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM4000:00:0000:07:35
66ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM3000:00:0000:10:22
67BOLECHOWSKA Dominika 1007ATTIQZAKOPANEK4000:00:0000:10:31
68FALKOWSKI Krzysztof 2041Woodward RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:07:57
69MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM3000:00:0000:07:42
70LIGĘZA Joasia 1017Smashing PĄpkins/UnlimitedKRAKÓWK4000:00:0000:12:18
71BONIEC Radosław 2174ŻARYM2000:00:0000:08:13
72ŚWIĘTEK Sylwia 1058Litwin Triathlon TeamWROCŁAWK4000:00:0000:12:04
73RZEPKA Piotr 2125parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:00:0000:10:10
74STEFAŃSKI Jaroslaw 2200W pogoni za duchemSIEMIANOWICEM5000:00:0000:11:34
75GRUND Marek 2221Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2000:00:0000:09:58
76DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁosieWARSZAWAM4000:00:0000:09:24
77DOMISZEWSKA Maria 1064USTRZYKI DOLNEK5000:00:0000:09:25
78OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:31
79URBAN Wiktor 2162Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:10:15
80ŻABA Igor 2333M3000:00:0000:09:49
81KOCHEL Paweł 2084Kowary biegająKOWARYM3000:00:0000:09:36
82KOSTELA Piotr 2284WatahaNOWY TARGM3000:00:0000:09:34
83DZIDOWSKI Aleksander 2187TG Sokół ZakopaneZAWIERCIEM3000:00:0000:08:31
84LEWANDOWSKI Paweł 2150RZESZÓWM3000:00:0000:10:56
85PIÓRKOWSKA Ola 1035Biskupice Family TeamWIELICZKAK4000:00:0000:13:15
86SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2000:00:0000:10:00
87FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3000:00:0000:09:06
88RECZEK Sebastian 2102KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:09:34
89JANDZIŚ Wiesław 2181Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:09:48
90SIKORA Alicja 1046TEAM SIKORABIELSKO BIAŁAK6000:00:0000:10:58
91GOŚCINIEWICZ Paweł 2035ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4000:00:0000:09:43
92PIŁAT Artur 2029KRZYŻANOWICEM4000:00:0000:12:00
93SZYMCZAK Łukasz 2244SSW Team KrośniceMILICZM3000:00:0000:10:59
94PASTERNAK Justyna 1031NiemaniemogeŁOMIANKIK3000:00:0000:14:00
95KARWACKI Grzegorz 2119jaWAŁBRZYCHM4000:00:0000:10:57
96SNARSKA Katarzyna 1029AlbatrosyWARSZAWAK3000:00:0000:13:53
97GURGUL Mateusz 2113Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:12:42
98WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:09:15
99RENCZ Małgorzata 1014W pogoni za duchemORZESZEK4000:00:0000:10:22
100PODSADNIUK Mateusz 2031Easy Run KRAKÓWNOWY SĄCZM3000:00:0000:11:17
101STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2000:00:0000:08:50
102JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2000:00:0000:09:54
103TOL Kamil 2220Mafia Team LubliniecLISÓWM3000:00:0000:12:55
104ŁYZIŃSKI Jan 2172KUŹNIA NIEBOROWSKAM5000:00:0000:11:33
105LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4000:00:0000:10:24
106MIROŃCZUK Roman 2167Drużyna SzpikuKRAKÓWM4000:00:0000:10:32
107KUBERA Marcin 2285KubeRUNRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:10:47
108DZIUBA Emilian 2013STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4000:00:0000:11:19
109WILK Tomasz 2251MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM3000:00:0000:11:28
110PYTLARZ Wojtek 2110Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:06
111WAWRZACZ Katarzyna 1052GLIWICEK4000:00:0000:12:49
112DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FreeWayJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:10:30
113KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2000:00:0000:09:35
114DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:09:03
115WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:10:01
116KOŃ Piotr 2006Alpin Sport TeamRĘCZNOM3000:00:0000:07:46
117GUZIAK Irena 1021NOWY TARGK4000:00:0000:14:20
118GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4000:00:0000:08:57
119SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3000:00:0000:09:57
120STRAUCHOLD Anna 1073Pro-Run WrocławKAMIENIEC WROCŁAWSKIK4000:00:0000:11:43
121MURAWSKI Rafał 2317M3000:00:0000:09:40
122STACHURSKI Paweł 2104ŁAŃCUTM3000:00:0000:10:48
123KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:09:43
124SUDNIK Krzysztof 2300KNURÓWM3000:00:0000:10:52
125SIWA Kinga 1047KS SAKO GdańskGDAŃSKK3000:00:0000:10:39
126SERZYSKO Bartosz 2299Aptiv Running TeamCIESZYNM2000:00:0000:10:48
127RAJA Paweł 2264Skyrunning PolandWROCŁAWM3000:00:0000:10:14
128CIUPEK Remigiusz 2188Taurus30 Cycling TeamUSTROŃM3000:00:0000:09:29
129WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R Centrum DziengielGOLESZÓWM4000:00:0000:08:11
130SUJAK Mirosław 2043MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM5000:00:0000:11:45
131KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2000:00:0000:08:38
132PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1056Evil TeamOSIECZANYK3000:00:0000:14:30
133SZUKAŁA Damian 2123Żary Runners TeamBIENIÓWM3000:00:0000:10:57
134GWÓŹDŹ Michał 2163#czeladzbiegaCZELADŹM4000:00:0000:10:42
135DYLĄG Andrzej 2302KS Limanowa ForrestTYMBARKM4000:00:0000:10:47
136SOBOLA Grzegorz 22724drinkiRACIBÓRZM2000:00:0000:09:24
137GLISZCZYŃSKI Paweł 2135Orzeł Biały S.A.ZABRZEM3000:00:0000:11:41
138MIKULSKI Michał 2239GREMI BOCHNIABOCHNIAM3000:00:0000:10:36
139PIECHA Artur 2304T-Mobile Running TeamRYBNIKM4000:00:0000:09:35
140WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3000:00:0000:10:10
141KUBICA Marcin 2237Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM2000:00:0000:07:32
142KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM3000:00:0000:08:19
143JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM4000:00:0000:07:31
144BARTULA Arkadiusz 2216Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4000:00:0000:09:26
145SEMMERLING Przemysław 2274Górskie pedziwiatryGDYNIAM3000:00:0000:10:53
146TOMCZYK Marcin 2279KRAKÓWM4000:00:0000:10:38
147BROL Marcin 2151MK teamKATOWICEM3000:00:0000:09:13
148MARKIEWICZ Agnieszka 1050ProRunning PromotionŁOSICEK2000:00:0000:10:48
149PUCHAJDA Monika 1065OŚWIĘCIMK3000:00:0000:12:46
150KUSO Małgorzata 1051RYBNIKK3000:00:0000:10:01
151ŚWIERK Krystyna 1036NaturalniE JanowiceJANOWICE WIELKIEK6000:00:0000:13:05
152SŁOBODZIAN Jerzy 2064NYSA BIEGADZIERŻONIÓWM5000:00:0000:09:46
153MORAWSKI Grzegorz 2277trener24h.com.plWARSZAWAM3000:00:0000:10:00
154KARGÓL Rafał 2295Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:09:05
155PASUTO Grzegorz 2332M3000:00:0000:09:50
156MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM3000:00:0000:10:14
157BLUNTZER Gregoire 2315FRESSE SUR MOSELLEM5000:00:0000:11:32
158OKOŃ Łukasz 2241GIERAŁTOWICEM3000:00:0000:10:56
159KOKOT Krzysztof 2011HRmax ŻoryŻORYM4000:00:0000:09:27
160MAGIERA Janusz 2117FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:0000:08:27
161PITAS Andrzej 2186ZapierdalaczeROGOŹNIKM4000:00:0000:13:14
162KARAŚ Michał 2044GOOL Gorce Nowy TargNOWY TARGM3000:00:0000:11:42
163MADEJA Piotr 2156BESTWINAM3000:00:0000:10:04
164PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:08:56
165KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3000:00:0000:09:56
166BEDNAREK Jacek 2059MetLife RUNWARSZAWAM4000:00:0000:13:22
167LEITNER Rafał 2148RYBNIKM2000:00:0000:10:38
168KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:09:09
169KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 1010Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK5000:00:0000:10:15
170KUSZKA Michał 2016BBL MikołówMIKOŁÓWM3000:00:0000:10:41
171BADURA Adam 2017Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM3000:00:0000:09:27
172ISKRZYCKI Andrzej 2211RZESZÓWM4000:00:0000:10:12
173PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM3000:00:0000:10:31
174URBAŃCZYK Karol 2290Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:08:03
175AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:09:39
176RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM3000:00:0000:10:24
177CHMIELOWSKI Michał 2065Górskie pędziwiatryJUSZKOWOM3000:00:0000:09:57
178SOKOŁOWSKI Marek 2085Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4000:00:0000:09:03
179GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM3000:00:0000:07:20
180LEŚNIAK Tomasz 2063Krzywda TeamDĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:13:05
181KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM2000:00:0000:10:42
182GRAJEK Marek 2175WARSZAWAM3000:00:0000:10:35
183GOLF Krystian 2072nezrzeszonyCHORZÓWM3000:00:0000:10:35
184GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2000:00:0000:10:19
185GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM4000:00:0000:08:42
186KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2000:00:0000:09:59
187KIK Iwona 1001Daniel Wosik Tervel Team / KW KrakówKRAKÓWK3000:00:0000:09:10
188JONKISZ Dorota 1070Rytm Czechowice DziedziceCZECHOWICE DZIEDZICEK5000:00:0000:10:53
189STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM3000:00:0000:09:49
190FIREK Iwona 1057Fire'k TeamBIELSKO-BIAŁAK3000:00:0000:11:45
191KANIA Jolanta 1062DĄBROWA GÓRNICZAK4000:00:0000:12:33
192BASZAK Tomasz 2288SiłaOgra.plSTRACHÓWM3000:00:0000:10:22
193KLIMOSZ Edyta 1040ISTEBNAK2000:00:0000:11:21
194KANIA Paweł 2247SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:11:46
195BUCZYŃSKI Adam 2291Nokia Krakow TeamKRAKOWM4000:00:0000:09:41
196BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:0000:09:12
197GŁUCHOWSKA Natalia 1038KOWALAK2000:00:0000:14:10
198PIÓRKOWSKI Tomek 2144Biskupice Family TeamWIELICZKAM4000:00:0000:10:55
199WITEK Karolina 1066Stowarzyszenie Pasja TreninguJAROCINK2000:00:0000:09:32
200KUBALA Tomasz 2224Pressing Bike-System Ice-Went TeamMARKLOWICEM4000:00:0000:09:00
201RESPONDEK Marcin 2090Lecymy DurśSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:10:01
202GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:10:16
203PORĘBSKI Rafał 2095Evil TeamZAWADAM4000:00:0000:08:07
204MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2000:00:0000:10:21
205SNARSKI Dariusz 2039KATOWICEM4000:00:0000:09:25
206GURGUL Sebastian 2078AROMAT NÓGKRAKÓWM3000:00:0000:10:52
207KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:09:48
208KUBERA Bartłomiej 2192FORUMrunKRAKÓWM2000:00:0000:08:19
209CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3000:00:0000:09:47
210BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM2000:00:0000:07:16
211WRZESIŃSKI Piotr 2215GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:10:42
212KNURA Aleksander 2252KW Jastrzębie - ZdrójPOŁOMIAM3000:00:0000:10:25
213BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM3000:00:0000:09:43
214ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2000:00:0000:09:55
215DYDUŁA Renata 1018Ital Car TeamKRAKÓWK4000:00:0000:12:59
216OKAPIEC Dagmara 1020Górskie pędziwiatryJUSZKOWOK3000:00:0000:13:59
217THIER Dominik 2212JacekBiega Running Team / KS KandaharWARSZAWAM3000:00:0000:10:18
218KLATE Łukasz 2111Łódź Kocha SportŁÓDŹM3000:00:0000:12:33
219RACZYŃSKI Bogusz 2087TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3000:00:0000:11:30
220OLEKSIEWICZ Michał 2166JANKOWICEM3000:00:0000:10:14
221CHOWANIOK Anna 1049USTROŃK2000:00:0000:11:48
222PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3000:00:0000:09:17
223PARZOCH Magdalena 1026SzturmCHORZÓWK2000:00:0000:13:36
224TOKAREWICZ Damian 2052ZebryZEBRZYDOWICEM3000:00:0000:09:43
225GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM2000:00:0000:07:46
226WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 1002Alpin Sport Team/SKB KraśnikZABRZEK3000:00:0000:08:18
227JANIK Paulina 1004Karkonosz Running Team Szklarska PorębaJELENIA GÓRAK3000:00:0000:09:54
228KOŚMIDER Tomasz 2293Spartanie DzieciomWROCŁAWM3000:00:0000:11:32
229SAWICKI Kacper 2281TKN Tatra TeamNOWY TARGM2000:00:0000:08:39
230WĘGLARZ Czesław 2240nezrzeszonyKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:0000:11:16
231STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3000:00:0000:08:48
232ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS Centrum DzięgielówCISOWNICAM4000:00:0000:09:18
233JUSZCZAK Artur 2122KW Jastrzębie-ZdrójJASTRZĘBIE-ZDRÓJM4000:00:0000:09:32
234KUŚMIERSKI Michał 2050Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:02
235KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:22
236WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2000:00:0000:09:58
237URBAŃSKI Robert 2055KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM4000:00:0000:10:27
238SERAFIN Dariusz 2033Klub Biegacza FartlekWISŁA MAŁAM4000:00:0000:10:29
239ULFIK Rafał 2225Alpin Soprt Team/SKB KraśnikZABRZEM3000:00:0000:08:25
240SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM4000:00:0000:09:16
241RADOMSKI Zbigniew 2173TKKF BeskidekBIELSKO-BIAŁAM6000:00:0000:10:12
242WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM2000:00:0000:10:26
243DOMIN Łukasz 2177Lider Animator/Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:10:18
244DURAŁ Grzegorz 2228Trening UltrasaWROCŁAWM3000:00:0000:10:33
245KROTLA Piotr 2126CZĘSTOCHOWAM3000:00:0000:10:36
246GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1048ZIELONKIK4000:00:0000:10:24
247GAUDYN Andrzej 2152SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:02
248GRACZ Bogusław 2328PORONONM4000:00:0000:07:37
249KUBACZKA Grzegorz 2138www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:0000:08:40
250KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM3000:00:0000:10:07
251PUZOŃ Robert 2234Nutrend TeamBIELSKO- BIAŁAM3000:00:0000:08:46
252WANTULOK Mateusz 2267Uzdrowiskowy TEAMWISŁAM3000:00:0000:09:19
253KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM3000:00:0000:10:30
254ELANTKOWSKI Jan 2230TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:39
255HORZELA Błażej 2149Beta-TransRADZIONKÓWM2000:00:0000:09:25
256DOMISZEWSKI Wojciech 2249USTRZYKI DOLNEM5000:00:0000:11:01
257KOZIEŁ Grzegorz 2027Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:15
258KNAP Mateusz 2012Scarpa Team Polska/ KS KandaharKATOWICEM2000:00:0000:09:50
259SZCZUREK Dominik 2178TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEM3000:00:0000:09:37
260STEFAŃSKI Zbigniew 2207HebelLIBIĄŻM4000:00:0000:10:20
261BIENIECKA Anna 1006OTK RzeźnikGLIWICEK3000:00:0000:10:19
262MAŁACHOWSKI Mariusz 2103Biegając z wilkamiRADOMSKOM4000:00:0000:09:40
263GAWLAS Dominik 2337M3000:00:0000:08:58
264SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:53
265BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2000:00:0000:10:46
266KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM3000:00:0000:10:06
267JANUSZYK Iwona 1012OŚWIĘCIMK2000:00:0000:08:43
268BŁAUCIAK Ewa 1061Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINTARNÓW/ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK2000:00:0000:10:02
269HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SalmingNOWY TARGM4000:00:0000:08:18
270SZYMIK Krzysztof 2130bziegacz samotnt wilkJASTRZEBIEM4000:00:00
Znaleziono 270 wynik(ów)