ELIMINATOR 2017 - ETAP II
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 270
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 270
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS Juvenia GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM2000:00:0000:06:47
2MALINA Dawid 2001Inżynieria Biegania - Twój trener biegowy!RYBNIKM2000:00:0000:07:11
3BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM2000:00:0000:07:16
4RZĄSA Franciszek 2287TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:07:17
5GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM3000:00:0000:07:20
6JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM4000:00:0000:07:31
7KUBICA Marcin 2237Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM2000:00:0000:07:32
8BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM4000:00:0000:07:35
9GRACZ Bogusław 2328PORONONM4000:00:0000:07:37
10MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM3000:00:0000:07:42
11KOŃ Piotr 2006Alpin Sport TeamRĘCZNOM3000:00:0000:07:46
12GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM2000:00:0000:07:46
13FALKOWSKI Krzysztof 2041Woodward RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:07:57
14FARON Robert 2002Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0000:08:03
15URBAŃCZYK Karol 2290Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:08:03
16PORĘBSKI Rafał 2095Evil TeamZAWADAM4000:00:0000:08:07
17WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R Centrum DziengielGOLESZÓWM4000:00:0000:08:11
18BONIEC Radosław 2174ŻARYM2000:00:0000:08:13
19WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 1002Alpin Sport Team/SKB KraśnikZABRZEK3000:00:0000:08:18
20HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SalmingNOWY TARGM4000:00:0000:08:18
21KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM3000:00:0000:08:19
22KUBERA Bartłomiej 2192FORUMrunKRAKÓWM2000:00:0000:08:19
23ULFIK Rafał 2225Alpin Soprt Team/SKB KraśnikZABRZEM3000:00:0000:08:25
24MAGIERA Janusz 2117FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:0000:08:27
25DZIDOWSKI Aleksander 2187TG Sokół ZakopaneZAWIERCIEM3000:00:0000:08:31
26KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2000:00:0000:08:38
27POPIELARSKI Kubuś 2283TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:39
28SAWICKI Kacper 2281TKN Tatra TeamNOWY TARGM2000:00:0000:08:39
29ELANTKOWSKI Jan 2230TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:39
30KUBACZKA Grzegorz 2138www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:0000:08:40
31GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM4000:00:0000:08:42
32JANUSZYK Iwona 1012OŚWIĘCIMK2000:00:0000:08:43
33PUZOŃ Robert 2234Nutrend TeamBIELSKO- BIAŁAM3000:00:0000:08:46
34STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3000:00:0000:08:48
35STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2000:00:0000:08:50
36MENDECKA Michalina 1005MOSiR Łaziska Górne/ 1 second teamŁAZISKA GÓRNEK2000:00:0000:08:55
37GALMAN Adam 2275GLIWICEM4000:00:0000:08:56
38PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:08:56
39GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4000:00:0000:08:57
40GAWLAS Dominik 2337M3000:00:0000:08:58
41KUBALA Tomasz 2224Pressing Bike-System Ice-Went TeamMARKLOWICEM4000:00:0000:09:00
42SEDLAK Michał 2009Lubię To BieganieGIERASZOWICEM4000:00:0000:09:01
43DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:09:03
44SOKOŁOWSKI Marek 2085Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4000:00:0000:09:03
45KARGÓL Rafał 2295Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:09:05
46FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3000:00:0000:09:06
47MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:08
48KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:09:09
49STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:10
50KIK Iwona 1001Daniel Wosik Tervel Team / KW KrakówKRAKÓWK3000:00:0000:09:10
51BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:0000:09:12
52BROL Marcin 2151MK teamKATOWICEM3000:00:0000:09:13
53WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:09:15
54NIEMCZYK Magdalena 1042BIELSKO-BIAŁAK2000:00:0000:09:16
55MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM3000:00:0000:09:16
56PYTEL Janusz 2160SOKÓŁZAKOPANESOSNOWIECM5000:00:0000:09:16
57SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM4000:00:0000:09:16
58PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3000:00:0000:09:17
59ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS Centrum DzięgielówCISOWNICAM4000:00:0000:09:18
60WANTULOK Mateusz 2267Uzdrowiskowy TEAMWISŁAM3000:00:0000:09:19
61PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:21
62HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS Hati TeamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:21
63KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:22
64DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁosieWARSZAWAM4000:00:0000:09:24
65SOBOLA Grzegorz 22724drinkiRACIBÓRZM2000:00:0000:09:24
66DOMISZEWSKA Maria 1064USTRZYKI DOLNEK5000:00:0000:09:25
67SNARSKI Dariusz 2039KATOWICEM4000:00:0000:09:25
68HORZELA Błażej 2149Beta-TransRADZIONKÓWM2000:00:0000:09:25
69BARTULA Arkadiusz 2216Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4000:00:0000:09:26
70DYLĄG Wojciech 2301KS Limanowa ForrestTYMBARKM2000:00:0000:09:27
71KOKOT Krzysztof 2011HRmax ŻoryŻORYM4000:00:0000:09:27
72BADURA Adam 2017Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM3000:00:0000:09:27
73CIUPEK Remigiusz 2188Taurus30 Cycling TeamUSTROŃM3000:00:0000:09:29
74FERENC Janusz 2070UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M6000:00:0000:09:30
75KOT Rafał 2067Góral z Mazur // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3000:00:0000:09:31
76KRASULAK Daniel 2229WKS Śląsk WrocławWROCŁAWM3000:00:0000:09:31
77OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:31
78WITEK Karolina 1066Stowarzyszenie Pasja TreninguJAROCINK2000:00:0000:09:32
79JUSZCZAK Artur 2122KW Jastrzębie-ZdrójJASTRZĘBIE-ZDRÓJM4000:00:0000:09:32
80PUDŁO Mateusz 2286Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:0000:09:33
81KOSTELA Piotr 2284WatahaNOWY TARGM3000:00:0000:09:34
82RECZEK Sebastian 2102KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:09:34
83MAJEWSKI Arkadiusz 2182WODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:0000:09:35
84KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2000:00:0000:09:35
85PIECHA Artur 2304T-Mobile Running TeamRYBNIKM4000:00:0000:09:35
86KOCHEL Paweł 2084Kowary biegająKOWARYM3000:00:0000:09:36
87NOSALIK Marek 2222MTAŻYWIECM5000:00:0000:09:37
88SZCZUREK Dominik 2178TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEM3000:00:0000:09:37
89LISAK Wojciech 2201KATOWICEM3000:00:0000:09:39
90AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:09:39
91MURAWSKI Rafał 2317M3000:00:0000:09:40
92MAŁACHOWSKI Mariusz 2103Biegając z wilkamiRADOMSKOM4000:00:0000:09:40
93BUCZYŃSKI Adam 2291Nokia Krakow TeamKRAKOWM4000:00:0000:09:41
94GOŚCINIEWICZ Paweł 2035ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4000:00:0000:09:43
95KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:09:43
96BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM3000:00:0000:09:43
97TOKAREWICZ Damian 2052ZebryZEBRZYDOWICEM3000:00:0000:09:43
98GARDENER Jacek 2010Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamWARSZAWAM5000:00:0000:09:44
99SŁOBODZIAN Jerzy 2064NYSA BIEGADZIERŻONIÓWM5000:00:0000:09:46
100CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3000:00:0000:09:47
101WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM2000:00:0000:09:48
102JANDZIŚ Wiesław 2181Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:09:48
103KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:09:48
104ŻABA Igor 2333M3000:00:0000:09:49
105STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM3000:00:0000:09:49
106PASUTO Grzegorz 2332M3000:00:0000:09:50
107KNAP Mateusz 2012Scarpa Team Polska/ KS KandaharKATOWICEM2000:00:0000:09:50
108JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM3000:00:0000:09:51
109SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:53
110JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2000:00:0000:09:54
111JANIK Paulina 1004Karkonosz Running Team Szklarska PorębaJELENIA GÓRAK3000:00:0000:09:54
112ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2000:00:0000:09:55
113KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3000:00:0000:09:56
114GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM3000:00:0000:09:57
115SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3000:00:0000:09:57
116CHMIELOWSKI Michał 2065Górskie pędziwiatryJUSZKOWOM3000:00:0000:09:57
117KOS Tomasz 2262Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3000:00:0000:09:58
118GRUND Marek 2221Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2000:00:0000:09:58
119WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2000:00:0000:09:58
120KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2000:00:0000:09:59
121WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2000:00:0000:10:00
122SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2000:00:0000:10:00
123MORAWSKI Grzegorz 2277trener24h.com.plWARSZAWAM3000:00:0000:10:00
124WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:10:01
125KUSO Małgorzata 1051RYBNIKK3000:00:0000:10:01
126RESPONDEK Marcin 2090Lecymy DurśSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:10:01
127KUŚMIERSKI Michał 2050Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:02
128BŁAUCIAK Ewa 1061Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINTARNÓW/ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK2000:00:0000:10:02
129MADEJA Piotr 2156BESTWINAM3000:00:0000:10:04
130GÓRNY Mirosław 2242NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM5000:00:0000:10:06
131PYTLARZ Wojtek 2110Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:06
132KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM3000:00:0000:10:06
133KOZIOŁ Kamil 2183Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2000:00:0000:10:07
134KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM3000:00:0000:10:07
135MAJCHROWSKI Jacek 2028CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:10:09
136RZEPKA Piotr 2125parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:00:0000:10:10
137WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3000:00:0000:10:10
138ISKRZYCKI Andrzej 2211RZESZÓWM4000:00:0000:10:12
139RADOMSKI Zbigniew 2173TKKF BeskidekBIELSKO-BIAŁAM6000:00:0000:10:12
140RAJA Paweł 2264Skyrunning PolandWROCŁAWM3000:00:0000:10:14
141MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM3000:00:0000:10:14
142OLEKSIEWICZ Michał 2166JANKOWICEM3000:00:0000:10:14
143BONDARA Sylwia 1003Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK3000:00:0000:10:15
144URBAN Wiktor 2162Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:10:15
145KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 1010Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK5000:00:0000:10:15
146KOZIEŁ Krzysztof 2314Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:10:16
147GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:10:16
148THIER Dominik 2212JacekBiega Running Team / KS KandaharWARSZAWAM3000:00:0000:10:18
149DOMIN Łukasz 2177Lider Animator/Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:10:18
150GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2000:00:0000:10:19
151BIENIECKA Anna 1006OTK RzeźnikGLIWICEK3000:00:0000:10:19
152KALITA Arek 2223BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:10:20
153STEFAŃSKI Zbigniew 2207HebelLIBIĄŻM4000:00:0000:10:20
154MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2000:00:0000:10:21
155ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM3000:00:0000:10:22
156RENCZ Małgorzata 1014W pogoni za duchemORZESZEK4000:00:0000:10:22
157BASZAK Tomasz 2288SiłaOgra.plSTRACHÓWM3000:00:0000:10:22
158LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4000:00:0000:10:24
159RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM3000:00:0000:10:24
160GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1048ZIELONKIK4000:00:0000:10:24
161SZOSTAK Artur 2129Bravehearts LegionowoWIELISZEWM2000:00:0000:10:25
162KNURA Aleksander 2252KW Jastrzębie - ZdrójPOŁOMIAM3000:00:0000:10:25
163WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM2000:00:0000:10:26
164BŁASZCZAK Jarosław 2298APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:10:27
165URBAŃSKI Robert 2055KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM4000:00:0000:10:27
166SERAFIN Dariusz 2033Klub Biegacza FartlekWISŁA MAŁAM4000:00:0000:10:29
167DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FreeWayJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:10:30
168KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM3000:00:0000:10:30
169BOLECHOWSKA Dominika 1007ATTIQZAKOPANEK4000:00:0000:10:31
170PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM3000:00:0000:10:31
171MIROŃCZUK Roman 2167Drużyna SzpikuKRAKÓWM4000:00:0000:10:32
172DURAŁ Grzegorz 2228Trening UltrasaWROCŁAWM3000:00:0000:10:33
173GRAJEK Marek 2175WARSZAWAM3000:00:0000:10:35
174GOLF Krystian 2072nezrzeszonyCHORZÓWM3000:00:0000:10:35
175MIKULSKI Michał 2239GREMI BOCHNIABOCHNIAM3000:00:0000:10:36
176KROTLA Piotr 2126CZĘSTOCHOWAM3000:00:0000:10:36
177JEAN MICHEL Warnotte 2336M4000:00:0000:10:37
178WĄS Andrzej 2189ZIELONKIM4000:00:0000:10:37
179TOMCZYK Marcin 2279KRAKÓWM4000:00:0000:10:38
180LEITNER Rafał 2148RYBNIKM2000:00:0000:10:38
181SIWA Kinga 1047KS SAKO GdańskGDAŃSKK3000:00:0000:10:39
182KUSZKA Michał 2016BBL MikołówMIKOŁÓWM3000:00:0000:10:41
183BEDNARZ Sebastian 2139OTMUCHÓWM4000:00:0000:10:42
184GWÓŹDŹ Michał 2163#czeladzbiegaCZELADŹM4000:00:0000:10:42
185KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM2000:00:0000:10:42
186WRZESIŃSKI Piotr 2215GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:10:42
187STASIK Krzysztof 2179Logtech Sport Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:10:44
188PLUCINSKI Grzegorz 2014Inżynieria Biegania TeamRYDUŁTOWYM4000:00:0000:10:45
189BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2000:00:0000:10:46
190KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM3000:00:0000:10:47
191KUBERA Marcin 2285KubeRUNRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:10:47
192DYLĄG Andrzej 2302KS Limanowa ForrestTYMBARKM4000:00:0000:10:47
193NIERADA Marcin 2263KATOWICEM3000:00:0000:10:48
194STACHURSKI Paweł 2104ŁAŃCUTM3000:00:0000:10:48
195SERZYSKO Bartosz 2299Aptiv Running TeamCIESZYNM2000:00:0000:10:48
196MARKIEWICZ Agnieszka 1050ProRunning PromotionŁOSICEK2000:00:0000:10:48
197STELMASZCZYK Bartłomiej 2235Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:10:50
198SUDNIK Krzysztof 2300KNURÓWM3000:00:0000:10:52
199GURGUL Sebastian 2078AROMAT NÓGKRAKÓWM3000:00:0000:10:52
200SEMMERLING Przemysław 2274Górskie pedziwiatryGDYNIAM3000:00:0000:10:53
201JONKISZ Dorota 1070Rytm Czechowice DziedziceCZECHOWICE DZIEDZICEK5000:00:0000:10:53
202KUBIK Jarosław 2143Mysłowicki Klub Biegacza No.IJAWORZNOM4000:00:0000:10:54
203TONDYS Piotr 2114TIGERS TEAMŁÓDŹM4000:00:0000:10:55
204PIÓRKOWSKI Tomek 2144Biskupice Family TeamWIELICZKAM4000:00:0000:10:55
205LEWANDOWSKI Paweł 2150RZESZÓWM3000:00:0000:10:56
206OKOŃ Łukasz 2241GIERAŁTOWICEM3000:00:0000:10:56
207KARWACKI Grzegorz 2119jaWAŁBRZYCHM4000:00:0000:10:57
208SZUKAŁA Damian 2123Żary Runners TeamBIENIÓWM3000:00:0000:10:57
209SIKORA Alicja 1046TEAM SIKORABIELSKO BIAŁAK6000:00:0000:10:58
210SZYMCZAK Łukasz 2244SSW Team KrośniceMILICZM3000:00:0000:10:59
211DOMISZEWSKI Wojciech 2249USTRZYKI DOLNEM5000:00:0000:11:01
212GAUDYN Andrzej 2152SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:02
213KELLER Dariusz 2047Night Runners +KRAKÓWM2000:00:0000:11:04
214LIWOCH Sebastian 2061MYSZKÓWM3000:00:0000:11:08
215KOZIEŁ Grzegorz 2027Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:15
216PROŃ Adam 2030IPRONMANKATOWICEM4000:00:0000:11:16
217WĘGLARZ Czesław 2240nezrzeszonyKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:0000:11:16
218PODSADNIUK Mateusz 2031Easy Run KRAKÓWNOWY SĄCZM3000:00:0000:11:17
219DZIUBA Emilian 2013STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4000:00:0000:11:19
220JANUSZEWSKI Tomasz 2040JASTRZĘBIE-ZDRÓJM5000:00:0000:11:20
221HEDA Sebastian 2231PAWŁOWICEM3000:00:0000:11:21
222KLIMOSZ Edyta 1040ISTEBNAK2000:00:0000:11:21
223SIEWKO Piotr 2023SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM4000:00:0000:11:23
224WILK Tomasz 2251MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM3000:00:0000:11:28
225RACZYŃSKI Bogusz 2087TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3000:00:0000:11:30
226PACHURA Kinga 1024MSZANA DOLNAK4000:00:0000:11:32
227BLUNTZER Gregoire 2315FRESSE SUR MOSELLEM5000:00:0000:11:32
228KOŚMIDER Tomasz 2293Spartanie DzieciomWROCŁAWM3000:00:0000:11:32
229ŁYZIŃSKI Jan 2172KUŹNIA NIEBOROWSKAM5000:00:0000:11:33
230SZCZEPANIK Grzegorz 2058WilDeerKRAKÓWM3000:00:0000:11:34
231POTOCZNY Mirosław 2107Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4000:00:0000:11:34
232STEFAŃSKI Jaroslaw 2200W pogoni za duchemSIEMIANOWICEM5000:00:0000:11:34
233CAŁKA Grzegorz 2233Radzymin Run TeamRADZYMINM4000:00:0000:11:37
234GLISZCZYŃSKI Paweł 2135Orzeł Biały S.A.ZABRZEM3000:00:0000:11:41
235KARAŚ Michał 2044GOOL Gorce Nowy TargNOWY TARGM3000:00:0000:11:42
236STRAUCHOLD Anna 1073Pro-Run WrocławKAMIENIEC WROCŁAWSKIK4000:00:0000:11:43
237LIS Radosław 2313GLIWICEM3000:00:0000:11:45
238SUJAK Mirosław 2043MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM5000:00:0000:11:45
239FIREK Iwona 1057Fire'k TeamBIELSKO-BIAŁAK3000:00:0000:11:45
240WOJTYRA Karolina 1034Enter Air Runners ClubTARNOWSKIE GÓRY-STRZYBNICAK2000:00:0000:11:46
241KANIA Paweł 2247SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:11:46
242CHOWANIOK Anna 1049USTROŃK2000:00:0000:11:48
243PIŁAT Artur 2029KRZYŻANOWICEM4000:00:0000:12:00
244ŚWIĘTEK Sylwia 1058Litwin Triathlon TeamWROCŁAWK4000:00:0000:12:04
245LIGĘZA Joasia 1017Smashing PĄpkins/UnlimitedKRAKÓWK4000:00:0000:12:18
246DYDUŁA Łukasz 2053Ital Car TeamKRAKÓWM4000:00:0000:12:25
247KANIA Jolanta 1062DĄBROWA GÓRNICZAK4000:00:0000:12:33
248KLATE Łukasz 2111Łódź Kocha SportŁÓDŹM3000:00:0000:12:33
249CAŁKA Agnieszka 1059Radzymin Run TeamRADZYMINK4000:00:0000:12:38
250GURGUL Mateusz 2113Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:12:42
251PUCHAJDA Monika 1065OŚWIĘCIMK3000:00:0000:12:46
252FIGAS Sebastian 2232Litwin Triathlon TeamWROCŁAWM4000:00:0000:12:47
253WAWRZACZ Katarzyna 1052GLIWICEK4000:00:0000:12:49
254TOMCZYK Tomasz 2161RMF 4racing OCRZANRZEM3000:00:0000:12:51
255TOL Kamil 2220Mafia Team LubliniecLISÓWM3000:00:0000:12:55
256DYDUŁA Renata 1018Ital Car TeamKRAKÓWK4000:00:0000:12:59
257ŚWIERK Krystyna 1036NaturalniE JanowiceJANOWICE WIELKIEK6000:00:0000:13:05
258LEŚNIAK Tomasz 2063Krzywda TeamDĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:13:05
259PITAS Andrzej 2186ZapierdalaczeROGOŹNIKM4000:00:0000:13:14
260PIÓRKOWSKA Ola 1035Biskupice Family TeamWIELICZKAK4000:00:0000:13:15
261BEDNAREK Jacek 2059MetLife RUNWARSZAWAM4000:00:0000:13:22
262PARZOCH Magdalena 1026SzturmCHORZÓWK2000:00:0000:13:36
263SNARSKA Katarzyna 1029AlbatrosyWARSZAWAK3000:00:0000:13:53
264OKAPIEC Dagmara 1020Górskie pędziwiatryJUSZKOWOK3000:00:0000:13:59
265PASTERNAK Justyna 1031NiemaniemogeŁOMIANKIK3000:00:0000:14:00
266GŁUCHOWSKA Natalia 1038KOWALAK2000:00:0000:14:10
267GUZIAK Irena 1021NOWY TARGK4000:00:0000:14:20
268KULA Krzysztof 2140CIESZYNM2000:00:0000:14:21
269PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1056Evil TeamOSIECZANYK3000:00:0000:14:30
270SZYMIK Krzysztof 2130bziegacz samotnt wilkJASTRZEBIEM4000:00:00
Znaleziono 270 wynik(ów)