ELIMINATOR 2017 - ETAP II
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 270
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 270
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 1002Alpin Sport Team/SKB KraśnikZABRZEK301K 100:00:0000:08:1800:18:28.6000:18:28.60 10:515,5
2JANUSZYK Iwona 1012OŚWIĘCIMK201K 200:00:0000:08:4300:18:57.5500:18:57.55+00:00:2811:085,4
3MENDECKA Michalina 1005MOSiR Łaziska Górne/ 1 second teamŁAZISKA GÓRNEK202K 300:00:0000:08:5500:19:39.3500:19:39.35+00:01:1011:335,2
4NIEMCZYK Magdalena 1042BIELSKO-BIAŁAK203K 400:00:0000:09:1600:20:02.3500:20:02.35+00:01:3311:475,1
5KIK Iwona 1001Daniel Wosik Tervel Team / KW KrakówKRAKÓWK302K 500:00:0000:09:1000:20:15.7500:20:15.75+00:01:4711:545,0
6DOMISZEWSKA Maria 1064USTRZYKI DOLNEK501K 600:00:0000:09:2500:20:52.8500:20:52.85+00:02:2412:164,9
7WITEK Karolina 1066Stowarzyszenie Pasja TreninguJAROCINK204K 700:00:0000:09:3200:21:06.5000:21:06.50+00:02:3712:244,8
8BONDARA Sylwia 1003Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK303K 800:00:0000:10:1500:21:19.9500:21:19.95+00:02:5112:324,8
9KUSO Małgorzata 1051RYBNIKK304K 900:00:0000:10:0100:21:30.5000:21:30.50+00:03:0112:384,7
10JANIK Paulina 1004Karkonosz Running Team Szklarska PorębaJELENIA GÓRAK305K 1000:00:0000:09:5400:21:36.1500:21:36.15+00:03:0712:424,7
11BOLECHOWSKA Dominika 1007ATTIQZAKOPANEK401K 1100:00:0000:10:3100:21:39.4000:21:39.40+00:03:1012:444,7
12GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1048ZIELONKIK402K 1200:00:0000:10:2400:21:41.1000:21:41.10+00:03:1212:454,7
13KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 1010Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK502K 1300:00:0000:10:1500:21:47.1500:21:47.15+00:03:1812:484,7
14BŁAUCIAK Ewa 1061Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINTARNÓW/ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK205K 1400:00:0000:10:0200:21:59.9000:21:59.90+00:03:3112:554,6
15BIENIECKA Anna 1006OTK RzeźnikGLIWICEK306K 1500:00:0000:10:1900:22:34.8500:22:34.85+00:04:0613:164,5
16RENCZ Małgorzata 1014W pogoni za duchemORZESZEK403K 1600:00:0000:10:2200:23:01.7500:23:01.75+00:04:3313:324,4
17JONKISZ Dorota 1070Rytm Czechowice DziedziceCZECHOWICE DZIEDZICEK503K 1700:00:0000:10:5300:23:12.5000:23:12.50+00:04:4313:384,4
18SIWA Kinga 1047KS SAKO GdańskGDAŃSKK307K 1800:00:0000:10:3900:23:17.4000:23:17.40+00:04:4813:414,4
19MARKIEWICZ Agnieszka 1050ProRunning PromotionŁOSICEK206K 1900:00:0000:10:4800:23:22.4000:23:22.40+00:04:5313:444,4
20SIKORA Alicja 1046TEAM SIKORABIELSKO BIAŁAK601K 2000:00:0000:10:5800:23:34.9500:23:34.95+00:05:0613:514,3
21PACHURA Kinga 1024MSZANA DOLNAK404K 2100:00:0000:11:3200:24:51.5500:24:51.55+00:06:2214:374,1
22FIREK Iwona 1057Fire'k TeamBIELSKO-BIAŁAK308K 2200:00:0000:11:4500:25:04.9500:25:04.95+00:06:3614:444,1
23KLIMOSZ Edyta 1040ISTEBNAK207K 2300:00:0000:11:2100:25:07.8500:25:07.85+00:06:3914:464,1
24STRAUCHOLD Anna 1073Pro-Run WrocławKAMIENIEC WROCŁAWSKIK405K 2400:00:0000:11:4300:25:21.1500:25:21.15+00:06:5214:544,0
25WOJTYRA Karolina 1034Enter Air Runners ClubTARNOWSKIE GÓRY-STRZYBNICAK208K 2500:00:0000:11:4600:25:35.3000:25:35.30+00:07:0615:024,0
26CHOWANIOK Anna 1049USTROŃK209K 2600:00:0000:11:4800:25:38.9000:25:38.90+00:07:1015:044,0
27LIGĘZA Joasia 1017Smashing PĄpkins/UnlimitedKRAKÓWK406K 2700:00:0000:12:1800:25:51.5500:25:51.55+00:07:2215:123,9
28ŚWIĘTEK Sylwia 1058Litwin Triathlon TeamWROCŁAWK407K 2800:00:0000:12:0400:26:15.8000:26:15.80+00:07:4715:263,9
29CAŁKA Agnieszka 1059Radzymin Run TeamRADZYMINK408K 2900:00:0000:12:3800:26:47.0500:26:47.05+00:08:1815:453,8
30KANIA Jolanta 1062DĄBROWA GÓRNICZAK409K 3000:00:0000:12:3300:27:47.8000:27:47.80+00:09:1916:203,7
31PIÓRKOWSKA Ola 1035Biskupice Family TeamWIELICZKAK4010K 3100:00:0000:13:1500:27:54.8000:27:54.80+00:09:2616:243,7
32WAWRZACZ Katarzyna 1052GLIWICEK4011K 3200:00:0000:12:4900:28:08.3000:28:08.30+00:09:3916:323,6
33ŚWIERK Krystyna 1036NaturalniE JanowiceJANOWICE WIELKIEK602K 3300:00:0000:13:0500:28:17.6000:28:17.60+00:09:4916:383,6
34DYDUŁA Renata 1018Ital Car TeamKRAKÓWK4012K 3400:00:0000:12:5900:29:25.1500:29:25.15+00:10:5617:183,5
35PUCHAJDA Monika 1065OŚWIĘCIMK309K 3500:00:0000:12:4600:29:28.8000:29:28.80+00:11:0017:203,5
36PARZOCH Magdalena 1026SzturmCHORZÓWK2010K 3600:00:0000:13:3600:30:03.0500:30:03.05+00:11:3417:403,4
37SNARSKA Katarzyna 1029AlbatrosyWARSZAWAK3010K 3700:00:0000:13:5300:30:18.1000:30:18.10+00:11:4917:493,4
38GUZIAK Irena 1021NOWY TARGK4013K 3800:00:0000:14:2000:30:23.1000:30:23.10+00:11:5417:523,4
39GŁUCHOWSKA Natalia 1038KOWALAK2011K 3900:00:0000:14:1000:30:40.7000:30:40.70+00:12:1218:023,3
40OKAPIEC Dagmara 1020Górskie pędziwiatryJUSZKOWOK3011K 4000:00:0000:13:5900:30:46.0000:30:46.00+00:12:1718:053,3
41PASTERNAK Justyna 1031NiemaniemogeŁOMIANKIK3012K 4100:00:0000:14:0000:30:57.7500:30:57.75+00:12:2918:123,3
42PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1056Evil TeamOSIECZANYK3013K 4200:00:0000:14:3000:31:10.6000:31:10.60+00:12:4218:203,3
Znaleziono 42 wynik(ów)