ELIMINATOR 2017 - ETAP II
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 270
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 270
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 1002Alpin Sport Team/SKB KraśnikZABRZEK3000:00:0000:08:18
2JANUSZYK Iwona 1012OŚWIĘCIMK2000:00:0000:08:43
3MENDECKA Michalina 1005MOSiR Łaziska Górne/ 1 second teamŁAZISKA GÓRNEK2000:00:0000:08:55
4KIK Iwona 1001Daniel Wosik Tervel Team / KW KrakówKRAKÓWK3000:00:0000:09:10
5NIEMCZYK Magdalena 1042BIELSKO-BIAŁAK2000:00:0000:09:16
6DOMISZEWSKA Maria 1064USTRZYKI DOLNEK5000:00:0000:09:25
7WITEK Karolina 1066Stowarzyszenie Pasja TreninguJAROCINK2000:00:0000:09:32
8JANIK Paulina 1004Karkonosz Running Team Szklarska PorębaJELENIA GÓRAK3000:00:0000:09:54
9KUSO Małgorzata 1051RYBNIKK3000:00:0000:10:01
10BŁAUCIAK Ewa 1061Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINTARNÓW/ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK2000:00:0000:10:02
11BONDARA Sylwia 1003Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK3000:00:0000:10:15
12KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 1010Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK5000:00:0000:10:15
13BIENIECKA Anna 1006OTK RzeźnikGLIWICEK3000:00:0000:10:19
14RENCZ Małgorzata 1014W pogoni za duchemORZESZEK4000:00:0000:10:22
15GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1048ZIELONKIK4000:00:0000:10:24
16BOLECHOWSKA Dominika 1007ATTIQZAKOPANEK4000:00:0000:10:31
17SIWA Kinga 1047KS SAKO GdańskGDAŃSKK3000:00:0000:10:39
18MARKIEWICZ Agnieszka 1050ProRunning PromotionŁOSICEK2000:00:0000:10:48
19JONKISZ Dorota 1070Rytm Czechowice DziedziceCZECHOWICE DZIEDZICEK5000:00:0000:10:53
20SIKORA Alicja 1046TEAM SIKORABIELSKO BIAŁAK6000:00:0000:10:58
21KLIMOSZ Edyta 1040ISTEBNAK2000:00:0000:11:21
22PACHURA Kinga 1024MSZANA DOLNAK4000:00:0000:11:32
23STRAUCHOLD Anna 1073Pro-Run WrocławKAMIENIEC WROCŁAWSKIK4000:00:0000:11:43
24FIREK Iwona 1057Fire'k TeamBIELSKO-BIAŁAK3000:00:0000:11:45
25WOJTYRA Karolina 1034Enter Air Runners ClubTARNOWSKIE GÓRY-STRZYBNICAK2000:00:0000:11:46
26CHOWANIOK Anna 1049USTROŃK2000:00:0000:11:48
27ŚWIĘTEK Sylwia 1058Litwin Triathlon TeamWROCŁAWK4000:00:0000:12:04
28LIGĘZA Joasia 1017Smashing PĄpkins/UnlimitedKRAKÓWK4000:00:0000:12:18
29KANIA Jolanta 1062DĄBROWA GÓRNICZAK4000:00:0000:12:33
30CAŁKA Agnieszka 1059Radzymin Run TeamRADZYMINK4000:00:0000:12:38
31PUCHAJDA Monika 1065OŚWIĘCIMK3000:00:0000:12:46
32WAWRZACZ Katarzyna 1052GLIWICEK4000:00:0000:12:49
33DYDUŁA Renata 1018Ital Car TeamKRAKÓWK4000:00:0000:12:59
34ŚWIERK Krystyna 1036NaturalniE JanowiceJANOWICE WIELKIEK6000:00:0000:13:05
35PIÓRKOWSKA Ola 1035Biskupice Family TeamWIELICZKAK4000:00:0000:13:15
36PARZOCH Magdalena 1026SzturmCHORZÓWK2000:00:0000:13:36
37SNARSKA Katarzyna 1029AlbatrosyWARSZAWAK3000:00:0000:13:53
38OKAPIEC Dagmara 1020Górskie pędziwiatryJUSZKOWOK3000:00:0000:13:59
39PASTERNAK Justyna 1031NiemaniemogeŁOMIANKIK3000:00:0000:14:00
40GŁUCHOWSKA Natalia 1038KOWALAK2000:00:0000:14:10
41GUZIAK Irena 1021NOWY TARGK4000:00:0000:14:20
42PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1056Evil TeamOSIECZANYK3000:00:0000:14:30
Znaleziono 42 wynik(ów)