ELIMINATOR 2017 - ETAP II
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 270
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 270
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1LIS Radosław 2313GLIWICEM3000:00:0000:11:45
2KOS Tomasz 2262Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3000:00:0000:09:58
3JANUSZEWSKI Tomasz 2040JASTRZĘBIE-ZDRÓJM5000:00:0000:11:20
4PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:21
5BEDNARZ Sebastian 2139OTMUCHÓWM4000:00:0000:10:42
6STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:10
7SZCZEPANIK Grzegorz 2058WilDeerKRAKÓWM3000:00:0000:11:34
8PROŃ Adam 2030IPRONMANKATOWICEM4000:00:0000:11:16
9WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2000:00:0000:10:00
10GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM3000:00:0000:09:57
11GARDENER Jacek 2010Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamWARSZAWAM5000:00:0000:09:44
12PUDŁO Mateusz 2286Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:0000:09:33
13JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM3000:00:0000:09:51
14PLUCINSKI Grzegorz 2014Inżynieria Biegania TeamRYDUŁTOWYM4000:00:0000:10:45
15KULA Krzysztof 2140CIESZYNM2000:00:0000:14:21
16KELLER Dariusz 2047Night Runners +KRAKÓWM2000:00:0000:11:04
17CAŁKA Grzegorz 2233Radzymin Run TeamRADZYMINM4000:00:0000:11:37
18FERENC Janusz 2070UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M6000:00:0000:09:30
19PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS Juvenia GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM2000:00:0000:06:47
20GÓRNY Mirosław 2242NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM5000:00:0000:10:06
21MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:08
22POTOCZNY Mirosław 2107Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4000:00:0000:11:34
23JEAN MICHEL Warnotte 2336M4000:00:0000:10:37
24DYLĄG Wojciech 2301KS Limanowa ForrestTYMBARKM2000:00:0000:09:27
25TONDYS Piotr 2114TIGERS TEAMŁÓDŹM4000:00:0000:10:55
26MALINA Dawid 2001Inżynieria Biegania - Twój trener biegowy!RYBNIKM2000:00:0000:07:11
27KOT Rafał 2067Góral z Mazur // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3000:00:0000:09:31
28FARON Robert 2002Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0000:08:03
29HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS Hati TeamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:21
30BŁASZCZAK Jarosław 2298APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:10:27
31KUBIK Jarosław 2143Mysłowicki Klub Biegacza No.IJAWORZNOM4000:00:0000:10:54
32MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM3000:00:0000:09:16
33NIERADA Marcin 2263KATOWICEM3000:00:0000:10:48
34HEDA Sebastian 2231PAWŁOWICEM3000:00:0000:11:21
35SIEWKO Piotr 2023SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM4000:00:0000:11:23
36DYDUŁA Łukasz 2053Ital Car TeamKRAKÓWM4000:00:0000:12:25
37RZĄSA Franciszek 2287TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:07:17
38KRASULAK Daniel 2229WKS Śląsk WrocławWROCŁAWM3000:00:0000:09:31
39GALMAN Adam 2275GLIWICEM4000:00:0000:08:56
40WĄS Andrzej 2189ZIELONKIM4000:00:0000:10:37
41SEDLAK Michał 2009Lubię To BieganieGIERASZOWICEM4000:00:0000:09:01
42TOMCZYK Tomasz 2161RMF 4racing OCRZANRZEM3000:00:0000:12:51
43KALITA Arek 2223BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:10:20
44FIGAS Sebastian 2232Litwin Triathlon TeamWROCŁAWM4000:00:0000:12:47
45WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM2000:00:0000:09:48
46KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM3000:00:0000:10:47
47PYTEL Janusz 2160SOKÓŁZAKOPANESOSNOWIECM5000:00:0000:09:16
48MAJEWSKI Arkadiusz 2182WODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:0000:09:35
49MAJCHROWSKI Jacek 2028CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:10:09
50STASIK Krzysztof 2179Logtech Sport Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:10:44
51SZOSTAK Artur 2129Bravehearts LegionowoWIELISZEWM2000:00:0000:10:25
52NOSALIK Marek 2222MTAŻYWIECM5000:00:0000:09:37
53POPIELARSKI Kubuś 2283TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:39
54KOZIEŁ Krzysztof 2314Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:10:16
55STELMASZCZYK Bartłomiej 2235Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:10:50
56LIWOCH Sebastian 2061MYSZKÓWM3000:00:0000:11:08
57KOZIOŁ Kamil 2183Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2000:00:0000:10:07
58LISAK Wojciech 2201KATOWICEM3000:00:0000:09:39
59BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM4000:00:0000:07:35
60ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM3000:00:0000:10:22
61FALKOWSKI Krzysztof 2041Woodward RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:07:57
62MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM3000:00:0000:07:42
63BONIEC Radosław 2174ŻARYM2000:00:0000:08:13
64RZEPKA Piotr 2125parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:00:0000:10:10
65STEFAŃSKI Jaroslaw 2200W pogoni za duchemSIEMIANOWICEM5000:00:0000:11:34
66GRUND Marek 2221Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2000:00:0000:09:58
67DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁosieWARSZAWAM4000:00:0000:09:24
68OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:31
69URBAN Wiktor 2162Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:10:15
70ŻABA Igor 2333M3000:00:0000:09:49
71KOCHEL Paweł 2084Kowary biegająKOWARYM3000:00:0000:09:36
72KOSTELA Piotr 2284WatahaNOWY TARGM3000:00:0000:09:34
73DZIDOWSKI Aleksander 2187TG Sokół ZakopaneZAWIERCIEM3000:00:0000:08:31
74LEWANDOWSKI Paweł 2150RZESZÓWM3000:00:0000:10:56
75SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2000:00:0000:10:00
76FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3000:00:0000:09:06
77RECZEK Sebastian 2102KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:09:34
78JANDZIŚ Wiesław 2181Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:09:48
79GOŚCINIEWICZ Paweł 2035ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4000:00:0000:09:43
80PIŁAT Artur 2029KRZYŻANOWICEM4000:00:0000:12:00
81SZYMCZAK Łukasz 2244SSW Team KrośniceMILICZM3000:00:0000:10:59
82KARWACKI Grzegorz 2119jaWAŁBRZYCHM4000:00:0000:10:57
83GURGUL Mateusz 2113Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:12:42
84WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:09:15
85PODSADNIUK Mateusz 2031Easy Run KRAKÓWNOWY SĄCZM3000:00:0000:11:17
86STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2000:00:0000:08:50
87JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2000:00:0000:09:54
88TOL Kamil 2220Mafia Team LubliniecLISÓWM3000:00:0000:12:55
89ŁYZIŃSKI Jan 2172KUŹNIA NIEBOROWSKAM5000:00:0000:11:33
90LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4000:00:0000:10:24
91MIROŃCZUK Roman 2167Drużyna SzpikuKRAKÓWM4000:00:0000:10:32
92KUBERA Marcin 2285KubeRUNRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:10:47
93DZIUBA Emilian 2013STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4000:00:0000:11:19
94WILK Tomasz 2251MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM3000:00:0000:11:28
95PYTLARZ Wojtek 2110Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:06
96DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FreeWayJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:10:30
97KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2000:00:0000:09:35
98DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:09:03
99WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:10:01
100KOŃ Piotr 2006Alpin Sport TeamRĘCZNOM3000:00:0000:07:46
101GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4000:00:0000:08:57
102SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3000:00:0000:09:57
103MURAWSKI Rafał 2317M3000:00:0000:09:40
104STACHURSKI Paweł 2104ŁAŃCUTM3000:00:0000:10:48
105KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:09:43
106SUDNIK Krzysztof 2300KNURÓWM3000:00:0000:10:52
107SERZYSKO Bartosz 2299Aptiv Running TeamCIESZYNM2000:00:0000:10:48
108RAJA Paweł 2264Skyrunning PolandWROCŁAWM3000:00:0000:10:14
109CIUPEK Remigiusz 2188Taurus30 Cycling TeamUSTROŃM3000:00:0000:09:29
110WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R Centrum DziengielGOLESZÓWM4000:00:0000:08:11
111SUJAK Mirosław 2043MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM5000:00:0000:11:45
112KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2000:00:0000:08:38
113SZUKAŁA Damian 2123Żary Runners TeamBIENIÓWM3000:00:0000:10:57
114GWÓŹDŹ Michał 2163#czeladzbiegaCZELADŹM4000:00:0000:10:42
115DYLĄG Andrzej 2302KS Limanowa ForrestTYMBARKM4000:00:0000:10:47
116SOBOLA Grzegorz 22724drinkiRACIBÓRZM2000:00:0000:09:24
117GLISZCZYŃSKI Paweł 2135Orzeł Biały S.A.ZABRZEM3000:00:0000:11:41
118MIKULSKI Michał 2239GREMI BOCHNIABOCHNIAM3000:00:0000:10:36
119PIECHA Artur 2304T-Mobile Running TeamRYBNIKM4000:00:0000:09:35
120WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3000:00:0000:10:10
121KUBICA Marcin 2237Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM2000:00:0000:07:32
122KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM3000:00:0000:08:19
123JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM4000:00:0000:07:31
124BARTULA Arkadiusz 2216Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4000:00:0000:09:26
125SEMMERLING Przemysław 2274Górskie pedziwiatryGDYNIAM3000:00:0000:10:53
126TOMCZYK Marcin 2279KRAKÓWM4000:00:0000:10:38
127BROL Marcin 2151MK teamKATOWICEM3000:00:0000:09:13
128SŁOBODZIAN Jerzy 2064NYSA BIEGADZIERŻONIÓWM5000:00:0000:09:46
129MORAWSKI Grzegorz 2277trener24h.com.plWARSZAWAM3000:00:0000:10:00
130KARGÓL Rafał 2295Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:09:05
131PASUTO Grzegorz 2332M3000:00:0000:09:50
132MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM3000:00:0000:10:14
133BLUNTZER Gregoire 2315FRESSE SUR MOSELLEM5000:00:0000:11:32
134OKOŃ Łukasz 2241GIERAŁTOWICEM3000:00:0000:10:56
135KOKOT Krzysztof 2011HRmax ŻoryŻORYM4000:00:0000:09:27
136MAGIERA Janusz 2117FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:0000:08:27
137PITAS Andrzej 2186ZapierdalaczeROGOŹNIKM4000:00:0000:13:14
138KARAŚ Michał 2044GOOL Gorce Nowy TargNOWY TARGM3000:00:0000:11:42
139MADEJA Piotr 2156BESTWINAM3000:00:0000:10:04
140PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:08:56
141KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3000:00:0000:09:56
142BEDNAREK Jacek 2059MetLife RUNWARSZAWAM4000:00:0000:13:22
143LEITNER Rafał 2148RYBNIKM2000:00:0000:10:38
144KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:09:09
145KUSZKA Michał 2016BBL MikołówMIKOŁÓWM3000:00:0000:10:41
146BADURA Adam 2017Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM3000:00:0000:09:27
147ISKRZYCKI Andrzej 2211RZESZÓWM4000:00:0000:10:12
148PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM3000:00:0000:10:31
149URBAŃCZYK Karol 2290Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:08:03
150AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:09:39
151RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM3000:00:0000:10:24
152CHMIELOWSKI Michał 2065Górskie pędziwiatryJUSZKOWOM3000:00:0000:09:57
153SOKOŁOWSKI Marek 2085Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4000:00:0000:09:03
154GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM3000:00:0000:07:20
155LEŚNIAK Tomasz 2063Krzywda TeamDĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:13:05
156KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM2000:00:0000:10:42
157GRAJEK Marek 2175WARSZAWAM3000:00:0000:10:35
158GOLF Krystian 2072nezrzeszonyCHORZÓWM3000:00:0000:10:35
159GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2000:00:0000:10:19
160GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM4000:00:0000:08:42
161KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2000:00:0000:09:59
162STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM3000:00:0000:09:49
163BASZAK Tomasz 2288SiłaOgra.plSTRACHÓWM3000:00:0000:10:22
164KANIA Paweł 2247SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:11:46
165BUCZYŃSKI Adam 2291Nokia Krakow TeamKRAKOWM4000:00:0000:09:41
166BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:0000:09:12
167PIÓRKOWSKI Tomek 2144Biskupice Family TeamWIELICZKAM4000:00:0000:10:55
168KUBALA Tomasz 2224Pressing Bike-System Ice-Went TeamMARKLOWICEM4000:00:0000:09:00
169RESPONDEK Marcin 2090Lecymy DurśSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:10:01
170GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:10:16
171PORĘBSKI Rafał 2095Evil TeamZAWADAM4000:00:0000:08:07
172MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2000:00:0000:10:21
173SNARSKI Dariusz 2039KATOWICEM4000:00:0000:09:25
174GURGUL Sebastian 2078AROMAT NÓGKRAKÓWM3000:00:0000:10:52
175KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:09:48
176KUBERA Bartłomiej 2192FORUMrunKRAKÓWM2000:00:0000:08:19
177CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3000:00:0000:09:47
178BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM2000:00:0000:07:16
179WRZESIŃSKI Piotr 2215GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:10:42
180KNURA Aleksander 2252KW Jastrzębie - ZdrójPOŁOMIAM3000:00:0000:10:25
181BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM3000:00:0000:09:43
182ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2000:00:0000:09:55
183THIER Dominik 2212JacekBiega Running Team / KS KandaharWARSZAWAM3000:00:0000:10:18
184KLATE Łukasz 2111Łódź Kocha SportŁÓDŹM3000:00:0000:12:33
185RACZYŃSKI Bogusz 2087TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3000:00:0000:11:30
186OLEKSIEWICZ Michał 2166JANKOWICEM3000:00:0000:10:14
187PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3000:00:0000:09:17
188TOKAREWICZ Damian 2052ZebryZEBRZYDOWICEM3000:00:0000:09:43
189GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM2000:00:0000:07:46
190KOŚMIDER Tomasz 2293Spartanie DzieciomWROCŁAWM3000:00:0000:11:32
191SAWICKI Kacper 2281TKN Tatra TeamNOWY TARGM2000:00:0000:08:39
192WĘGLARZ Czesław 2240nezrzeszonyKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:0000:11:16
193STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3000:00:0000:08:48
194ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS Centrum DzięgielówCISOWNICAM4000:00:0000:09:18
195JUSZCZAK Artur 2122KW Jastrzębie-ZdrójJASTRZĘBIE-ZDRÓJM4000:00:0000:09:32
196KUŚMIERSKI Michał 2050Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:02
197KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:22
198WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2000:00:0000:09:58
199URBAŃSKI Robert 2055KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM4000:00:0000:10:27
200SERAFIN Dariusz 2033Klub Biegacza FartlekWISŁA MAŁAM4000:00:0000:10:29
201ULFIK Rafał 2225Alpin Soprt Team/SKB KraśnikZABRZEM3000:00:0000:08:25
202SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM4000:00:0000:09:16
203RADOMSKI Zbigniew 2173TKKF BeskidekBIELSKO-BIAŁAM6000:00:0000:10:12
204WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM2000:00:0000:10:26
205DOMIN Łukasz 2177Lider Animator/Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:10:18
206DURAŁ Grzegorz 2228Trening UltrasaWROCŁAWM3000:00:0000:10:33
207KROTLA Piotr 2126CZĘSTOCHOWAM3000:00:0000:10:36
208GAUDYN Andrzej 2152SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:02
209GRACZ Bogusław 2328PORONONM4000:00:0000:07:37
210KUBACZKA Grzegorz 2138www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:0000:08:40
211KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM3000:00:0000:10:07
212PUZOŃ Robert 2234Nutrend TeamBIELSKO- BIAŁAM3000:00:0000:08:46
213WANTULOK Mateusz 2267Uzdrowiskowy TEAMWISŁAM3000:00:0000:09:19
214KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM3000:00:0000:10:30
215ELANTKOWSKI Jan 2230TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:39
216HORZELA Błażej 2149Beta-TransRADZIONKÓWM2000:00:0000:09:25
217DOMISZEWSKI Wojciech 2249USTRZYKI DOLNEM5000:00:0000:11:01
218KOZIEŁ Grzegorz 2027Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:15
219KNAP Mateusz 2012Scarpa Team Polska/ KS KandaharKATOWICEM2000:00:0000:09:50
220SZCZUREK Dominik 2178TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEM3000:00:0000:09:37
221STEFAŃSKI Zbigniew 2207HebelLIBIĄŻM4000:00:0000:10:20
222MAŁACHOWSKI Mariusz 2103Biegając z wilkamiRADOMSKOM4000:00:0000:09:40
223GAWLAS Dominik 2337M3000:00:0000:08:58
224SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:53
225BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2000:00:0000:10:46
226KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM3000:00:0000:10:06
227HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SalmingNOWY TARGM4000:00:0000:08:18
228SZYMIK Krzysztof 2130bziegacz samotnt wilkJASTRZEBIEM4000:00:00
Znaleziono 228 wynik(ów)