ELIMINATOR 2017 - ETAP II
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 270
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 270
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS Juvenia GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM201M 100:00:0000:06:4700:15:08.3500:15:08.35 8:546,7
2MALINA Dawid 2001Inżynieria Biegania - Twój trener biegowy!RYBNIKM202M 200:00:0000:07:1100:15:31.7500:15:31.75+00:00:239:076,6
3RZĄSA Franciszek 2287TKN Tatra TeamZAKOPANEM203M 300:00:0000:07:1700:15:33.7500:15:33.75+00:00:259:086,6
4BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM204M 400:00:0000:07:1600:15:38.8500:15:38.85+00:00:309:116,5
5GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM205M 1000:00:0000:07:4600:16:43.3000:16:43.30+00:01:349:506,1
6KUBICA Marcin 2237Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM206M 1100:00:0000:07:3200:16:53.1000:16:53.10+00:01:449:556,0
7URBAŃCZYK Karol 2290Night Runners GliwiceGLIWICEM207M 1400:00:0000:08:0300:17:28.4500:17:28.45+00:02:2010:165,8
8KUBERA Bartłomiej 2192FORUMrunKRAKÓWM208M 1700:00:0000:08:1900:17:51.0500:17:51.05+00:02:4210:305,7
9ELANTKOWSKI Jan 2230TKN Tatra TeamZAKOPANEM209M 2000:00:0000:08:3900:18:09.1000:18:09.10+00:03:0010:405,6
10POPIELARSKI Kubuś 2283TKN Tatra TeamZAKOPANEM2010M 2100:00:0000:08:3900:18:09.2000:18:09.20+00:03:0010:405,6
11SAWICKI Kacper 2281TKN Tatra TeamNOWY TARGM2011M 2300:00:0000:08:3900:18:12.3500:18:12.35+00:03:0410:425,6
12BONIEC Radosław 2174ŻARYM2012M 2600:00:0000:08:1300:18:19.2000:18:19.20+00:03:1010:465,6
13KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2013M 3300:00:0000:08:3800:19:17.9500:19:17.95+00:04:0911:205,3
14PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2014M 3400:00:0000:08:5600:19:19.4500:19:19.45+00:04:1111:215,3
15BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2015M 3600:00:0000:09:1200:19:23.1000:19:23.10+00:04:1411:245,3
16STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2016M 4000:00:0000:08:5000:19:28.3000:19:28.30+00:04:1911:275,2
17WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN Tatra TeamZAKOPANEM2017M 4500:00:0000:09:1500:19:35.9500:19:35.95+00:04:2711:315,2
18SOBOLA Grzegorz 22724drinkiRACIBÓRZM2018M 5700:00:0000:09:2400:20:12.4500:20:12.45+00:05:0411:525,0
19HORZELA Błażej 2149Beta-TransRADZIONKÓWM2019M 6800:00:0000:09:2500:20:38.3000:20:38.30+00:05:2912:084,9
20WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM2020M 7000:00:0000:09:4800:20:45.7500:20:45.75+00:05:3712:124,9
21DYLĄG Wojciech 2301KS Limanowa ForrestTYMBARKM2021M 7300:00:0000:09:2700:20:49.6000:20:49.60+00:05:4112:144,9
22KNAP Mateusz 2012Scarpa Team Polska/ KS KandaharKATOWICEM2022M 7400:00:0000:09:5000:20:50.0000:20:50.00+00:05:4112:154,9
23PUDŁO Mateusz 2286Husaria Race TeamWARSZAWAM2023M 7700:00:0000:09:3300:20:51.6500:20:51.65+00:05:4312:154,9
24KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2024M 8300:00:0000:09:0900:20:57.5500:20:57.55+00:05:4912:194,9
25KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2025M 8600:00:0000:09:3500:21:02.3000:21:02.30+00:05:5312:224,8
26WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2026M 9300:00:0000:09:5800:21:08.3000:21:08.30+00:05:5912:254,8
27JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2027M 10000:00:0000:09:5400:21:12.0000:21:12.00+00:06:0312:284,8
28KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2028M 10100:00:0000:09:4300:21:14.6500:21:14.65+00:06:0612:294,8
29ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2029M 10800:00:0000:09:5500:21:23.2500:21:23.25+00:06:1412:344,8
30SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2030M 11300:00:0000:10:0000:21:41.1500:21:41.15+00:06:3212:454,7
31KOZIOŁ Kamil 2183Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2031M 11700:00:0000:10:0700:21:44.3500:21:44.35+00:06:3612:474,7
32WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2032M 11900:00:0000:10:0000:21:45.4500:21:45.45+00:06:3712:474,7
33GRUND Marek 2221Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2033M 12100:00:0000:09:5800:21:48.0500:21:48.05+00:06:3912:494,7
34DOMIN Łukasz 2177Lider Animator/Aktywny DynówDYNÓWM2034M 12600:00:0000:10:1800:21:52.9000:21:52.90+00:06:4412:514,7
35KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2035M 12800:00:0000:09:5900:21:53.9000:21:53.90+00:06:4512:524,7
36RZEPKA Piotr 2125parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM2036M 13300:00:0000:10:1000:21:58.7500:21:58.75+00:06:5012:554,6
37URBAN Wiktor 2162Night Runners ZabrzeZABRZEM2037M 13800:00:0000:10:1500:22:14.2000:22:14.20+00:07:0513:044,6
38GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2038M 13900:00:0000:10:1900:22:14.4000:22:14.40+00:07:0613:044,6
39MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2039M 14200:00:0000:10:2100:22:16.9000:22:16.90+00:07:0813:054,6
40SZOSTAK Artur 2129Bravehearts LegionowoWIELISZEWM2040M 15700:00:0000:10:2500:22:33.8500:22:33.85+00:07:2513:154,5
41BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2041M 15800:00:0000:10:4600:22:33.9500:22:33.95+00:07:2513:154,5
42WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM2042M 16400:00:0000:10:2600:22:41.8000:22:41.80+00:07:3313:204,5
43KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM2043M 17600:00:0000:10:4200:23:06.4500:23:06.45+00:07:5813:354,4
44LEITNER Rafał 2148RYBNIKM2044M 18300:00:0000:10:3800:23:37.3000:23:37.30+00:08:2813:534,3
45KELLER Dariusz 2047Night Runners +KRAKÓWM2045M 19300:00:0000:11:0400:24:05.1000:24:05.10+00:08:5614:104,2
46SERZYSKO Bartosz 2299Aptiv Running TeamCIESZYNM2046M 21900:00:0000:10:4800:26:41.3000:26:41.30+00:11:3215:413,8
47KULA Krzysztof 2140CIESZYNM2047M 22800:00:0000:14:2100:29:54.4500:29:54.45+00:14:4617:353,4
Znaleziono 47 wynik(ów)