ELIMINATOR 2017 - ETAP II
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 270
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 270
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2000:00:0000:10:00
2PUDŁO Mateusz 2286Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:0000:09:33
3KULA Krzysztof 2140CIESZYNM2000:00:0000:14:21
4KELLER Dariusz 2047Night Runners +KRAKÓWM2000:00:0000:11:04
5PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS Juvenia GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM2000:00:0000:06:47
6DYLĄG Wojciech 2301KS Limanowa ForrestTYMBARKM2000:00:0000:09:27
7MALINA Dawid 2001Inżynieria Biegania - Twój trener biegowy!RYBNIKM2000:00:0000:07:11
8RZĄSA Franciszek 2287TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:07:17
9WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM2000:00:0000:09:48
10SZOSTAK Artur 2129Bravehearts LegionowoWIELISZEWM2000:00:0000:10:25
11POPIELARSKI Kubuś 2283TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:39
12KOZIOŁ Kamil 2183Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2000:00:0000:10:07
13BONIEC Radosław 2174ŻARYM2000:00:0000:08:13
14RZEPKA Piotr 2125parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:00:0000:10:10
15GRUND Marek 2221Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2000:00:0000:09:58
16URBAN Wiktor 2162Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:10:15
17SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2000:00:0000:10:00
18WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:09:15
19STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2000:00:0000:08:50
20JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2000:00:0000:09:54
21KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2000:00:0000:09:35
22KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:09:43
23SERZYSKO Bartosz 2299Aptiv Running TeamCIESZYNM2000:00:0000:10:48
24KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2000:00:0000:08:38
25SOBOLA Grzegorz 22724drinkiRACIBÓRZM2000:00:0000:09:24
26KUBICA Marcin 2237Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM2000:00:0000:07:32
27PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:08:56
28LEITNER Rafał 2148RYBNIKM2000:00:0000:10:38
29KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:09:09
30URBAŃCZYK Karol 2290Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:08:03
31KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM2000:00:0000:10:42
32GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2000:00:0000:10:19
33KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2000:00:0000:09:59
34BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:0000:09:12
35MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2000:00:0000:10:21
36KUBERA Bartłomiej 2192FORUMrunKRAKÓWM2000:00:0000:08:19
37BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM2000:00:0000:07:16
38ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2000:00:0000:09:55
39GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM2000:00:0000:07:46
40SAWICKI Kacper 2281TKN Tatra TeamNOWY TARGM2000:00:0000:08:39
41WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2000:00:0000:09:58
42WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM2000:00:0000:10:26
43DOMIN Łukasz 2177Lider Animator/Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:10:18
44ELANTKOWSKI Jan 2230TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:39
45HORZELA Błażej 2149Beta-TransRADZIONKÓWM2000:00:0000:09:25
46KNAP Mateusz 2012Scarpa Team Polska/ KS KandaharKATOWICEM2000:00:0000:09:50
47BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2000:00:0000:10:46
Znaleziono 47 wynik(ów)