ELIMINATOR 2017 - ETAP II
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 270
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 270
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS Juvenia GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM2000:00:0000:06:47
2MALINA Dawid 2001Inżynieria Biegania - Twój trener biegowy!RYBNIKM2000:00:0000:07:11
3BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM2000:00:0000:07:16
4RZĄSA Franciszek 2287TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:07:17
5KUBICA Marcin 2237Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM2000:00:0000:07:32
6GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM2000:00:0000:07:46
7URBAŃCZYK Karol 2290Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:08:03
8BONIEC Radosław 2174ŻARYM2000:00:0000:08:13
9KUBERA Bartłomiej 2192FORUMrunKRAKÓWM2000:00:0000:08:19
10KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2000:00:0000:08:38
11POPIELARSKI Kubuś 2283TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:39
12SAWICKI Kacper 2281TKN Tatra TeamNOWY TARGM2000:00:0000:08:39
13ELANTKOWSKI Jan 2230TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:39
14STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2000:00:0000:08:50
15PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:08:56
16KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:09:09
17BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:0000:09:12
18WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:09:15
19SOBOLA Grzegorz 22724drinkiRACIBÓRZM2000:00:0000:09:24
20HORZELA Błażej 2149Beta-TransRADZIONKÓWM2000:00:0000:09:25
21DYLĄG Wojciech 2301KS Limanowa ForrestTYMBARKM2000:00:0000:09:27
22PUDŁO Mateusz 2286Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:0000:09:33
23KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2000:00:0000:09:35
24KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:09:43
25WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM2000:00:0000:09:48
26KNAP Mateusz 2012Scarpa Team Polska/ KS KandaharKATOWICEM2000:00:0000:09:50
27JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2000:00:0000:09:54
28ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2000:00:0000:09:55
29GRUND Marek 2221Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2000:00:0000:09:58
30WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2000:00:0000:09:58
31KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2000:00:0000:09:59
32WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2000:00:0000:10:00
33SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2000:00:0000:10:00
34KOZIOŁ Kamil 2183Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2000:00:0000:10:07
35RZEPKA Piotr 2125parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:00:0000:10:10
36URBAN Wiktor 2162Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:10:15
37DOMIN Łukasz 2177Lider Animator/Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:10:18
38GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2000:00:0000:10:19
39MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2000:00:0000:10:21
40SZOSTAK Artur 2129Bravehearts LegionowoWIELISZEWM2000:00:0000:10:25
41WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM2000:00:0000:10:26
42LEITNER Rafał 2148RYBNIKM2000:00:0000:10:38
43KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM2000:00:0000:10:42
44BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2000:00:0000:10:46
45SERZYSKO Bartosz 2299Aptiv Running TeamCIESZYNM2000:00:0000:10:48
46KELLER Dariusz 2047Night Runners +KRAKÓWM2000:00:0000:11:04
47KULA Krzysztof 2140CIESZYNM2000:00:0000:14:21
Znaleziono 47 wynik(ów)