ELIMINATOR 2017 - ETAP II
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 270
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 270
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM301M 500:00:0000:07:2000:15:52.4000:15:52.40 9:206,4
2KOŃ Piotr 2006Alpin Sport TeamRĘCZNOM302M 600:00:0000:07:4600:16:08.7500:16:08.75+00:00:169:296,3
3MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM303M 1200:00:0000:07:4200:17:04.7000:17:04.70+00:01:1210:026,0
4FALKOWSKI Krzysztof 2041Woodward RunnersKRAKÓWM304M 1300:00:0000:07:5700:17:26.2000:17:26.20+00:01:3310:155,9
5KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM305M 1500:00:0000:08:1900:17:44.9500:17:44.95+00:01:5210:255,8
6ULFIK Rafał 2225Alpin Soprt Team/SKB KraśnikZABRZEM306M 2700:00:0000:08:2500:18:26.9500:18:26.95+00:02:3410:505,5
7KUBACZKA Grzegorz 2138www.ag-architekci.plSKOCZÓWM307M 2800:00:0000:08:4000:18:46.2000:18:46.20+00:02:5311:025,4
8DZIDOWSKI Aleksander 2187TG Sokół ZakopaneZAWIERCIEM308M 2900:00:0000:08:3100:18:48.3000:18:48.30+00:02:5511:035,4
9GAWLAS Dominik 2337M309M 3000:00:0000:08:5800:19:02.7000:19:02.70+00:03:1011:115,4
10PUZOŃ Robert 2234Nutrend TeamBIELSKO- BIAŁAM3010M 3100:00:0000:08:4600:19:05.4000:19:05.40+00:03:1311:135,3
11FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3011M 3700:00:0000:09:0600:19:26.7500:19:26.75+00:03:3411:255,2
12STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3012M 3800:00:0000:08:4800:19:27.4000:19:27.40+00:03:3511:265,2
13PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3013M 4100:00:0000:09:2100:19:29.5000:19:29.50+00:03:3711:275,2
14DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRmax ŻoryŻORYM3014M 4300:00:0000:09:0300:19:35.1000:19:35.10+00:03:4211:315,2
15HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS Hati TeamBIELSKO-BIAŁAM3015M 4700:00:0000:09:2100:19:48.3500:19:48.35+00:03:5511:385,2
16MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM3016M 4800:00:0000:09:1600:19:48.5500:19:48.55+00:03:5611:385,2
17KARGÓL Rafał 2295Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM3017M 5000:00:0000:09:0500:19:56.9000:19:56.90+00:04:0411:435,1
18WANTULOK Mateusz 2267Uzdrowiskowy TEAMWISŁAM3018M 5100:00:0000:09:1900:19:58.2500:19:58.25+00:04:0511:445,1
19PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3019M 5200:00:0000:09:1700:19:59.9000:19:59.90+00:04:0711:455,1
20MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM3020M 5500:00:0000:09:0800:20:08.6500:20:08.65+00:04:1611:505,1
21BADURA Adam 2017Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM3021M 5600:00:0000:09:2700:20:11.4500:20:11.45+00:04:1911:525,1
22BROL Marcin 2151MK teamKATOWICEM3022M 5800:00:0000:09:1300:20:16.4000:20:16.40+00:04:2411:555,0
23KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3023M 6000:00:0000:09:2200:20:28.9500:20:28.95+00:04:3612:025,0
24STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM3024M 6100:00:0000:09:1000:20:30.4000:20:30.40+00:04:3812:035,0
25KRASULAK Daniel 2229WKS Śląsk WrocławWROCŁAWM3025M 6300:00:0000:09:3100:20:32.4000:20:32.40+00:04:4012:045,0
26KOT Rafał 2067Góral z Mazur // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3026M 6400:00:0000:09:3100:20:33.1500:20:33.15+00:04:4012:055,0
27CIUPEK Remigiusz 2188Taurus30 Cycling TeamUSTROŃM3027M 6700:00:0000:09:2900:20:36.1500:20:36.15+00:04:4312:075,0
28KOCHEL Paweł 2084Kowary biegająKOWARYM3028M 6900:00:0000:09:3600:20:44.4000:20:44.40+00:04:5212:114,9
29RECZEK Sebastian 2102KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3029M 7100:00:0000:09:3400:20:48.7000:20:48.70+00:04:5612:144,9
30CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3030M 7200:00:0000:09:4700:20:49.3000:20:49.30+00:04:5612:144,9
31MURAWSKI Rafał 2317M3031M 7600:00:0000:09:4000:20:51.3000:20:51.30+00:04:5812:154,9
32OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM3032M 7900:00:0000:09:3100:20:53.1000:20:53.10+00:05:0012:174,9
33AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM3033M 8200:00:0000:09:3900:20:56.6500:20:56.65+00:05:0412:184,9
34KOSTELA Piotr 2284WatahaNOWY TARGM3034M 8400:00:0000:09:3400:20:57.5500:20:57.55+00:05:0512:194,9
35WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRmax ŻoryŻORYM3035M 8500:00:0000:10:0100:21:00.0000:21:00.00+00:05:0712:214,9
36PASUTO Grzegorz 2332M3036M 8700:00:0000:09:5000:21:03.4500:21:03.45+00:05:1112:224,8
37TOKAREWICZ Damian 2052ZebryZEBRZYDOWICEM3037M 8900:00:0000:09:4300:21:05.5000:21:05.50+00:05:1312:244,8
38STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM3038M 9200:00:0000:09:4900:21:08.2500:21:08.25+00:05:1512:254,8
39KOS Tomasz 2262Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3039M 9400:00:0000:09:5800:21:08.7000:21:08.70+00:05:1612:254,8
40ŻABA Igor 2333M3040M 9500:00:0000:09:4900:21:09.5000:21:09.50+00:05:1712:264,8
41JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM3041M 9700:00:0000:09:5100:21:10.4500:21:10.45+00:05:1812:274,8
42SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3042M 9800:00:0000:09:5300:21:11.1000:21:11.10+00:05:1812:274,8
43SZCZUREK Dominik 2178TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEM3043M 9900:00:0000:09:3700:21:12.0000:21:12.00+00:05:1912:284,8
44KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3044M 10300:00:0000:09:5600:21:16.2000:21:16.20+00:05:2312:304,8
45BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM3045M 10400:00:0000:09:4300:21:18.0500:21:18.05+00:05:2512:314,8
46GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM3046M 10500:00:0000:09:5700:21:20.0500:21:20.05+00:05:2712:324,8
47SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3047M 10600:00:0000:09:5700:21:21.5000:21:21.50+00:05:2912:334,8
48KUŚMIERSKI Michał 2050Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM3048M 10900:00:0000:10:0200:21:24.9500:21:24.95+00:05:3212:354,8
49WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3049M 11000:00:0000:10:1000:21:33.6500:21:33.65+00:05:4112:404,7
50CHMIELOWSKI Michał 2065Górskie pędziwiatryJUSZKOWOM3050M 11400:00:0000:09:5700:21:41.5500:21:41.55+00:05:4912:454,7
51ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM3051M 11500:00:0000:10:2200:21:42.2000:21:42.20+00:05:4912:454,7
52MADEJA Piotr 2156BESTWINAM3052M 11600:00:0000:10:0400:21:42.6000:21:42.60+00:05:5012:454,7
53KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM3053M 11800:00:0000:10:0600:21:45.2500:21:45.25+00:05:5212:474,7
54LISAK Wojciech 2201KATOWICEM3054M 12000:00:0000:09:3900:21:46.0500:21:46.05+00:05:5312:484,7
55PYTLARZ Wojtek 2110Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3055M 12300:00:0000:10:0600:21:50.5000:21:50.50+00:05:5812:504,7
56MORAWSKI Grzegorz 2277trener24h.com.plWARSZAWAM3056M 12400:00:0000:10:0000:21:51.1000:21:51.10+00:05:5812:514,7
57KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM3057M 12500:00:0000:10:0700:21:52.9000:21:52.90+00:06:0012:514,7
58KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM3058M 12700:00:0000:10:3000:21:53.5000:21:53.50+00:06:0112:524,7
59THIER Dominik 2212JacekBiega Running Team / KS KandaharWARSZAWAM3059M 12900:00:0000:10:1800:21:53.9500:21:53.95+00:06:0112:524,7
60BASZAK Tomasz 2288SiłaOgra.plSTRACHÓWM3060M 13000:00:0000:10:2200:21:55.5000:21:55.50+00:06:0312:534,7
61KOZIEŁ Krzysztof 2314Night Runners GliwiceGLIWICEM3061M 13100:00:0000:10:1600:21:56.5500:21:56.55+00:06:0412:544,7
62RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM3062M 13500:00:0000:10:2400:22:06.4000:22:06.40+00:06:1413:004,6
63DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FreeWayJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3063M 13700:00:0000:10:3000:22:12.4500:22:12.45+00:06:2013:034,6
64KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM3064M 14100:00:0000:10:4700:22:16.7500:22:16.75+00:06:2413:054,6
65KNURA Aleksander 2252KW Jastrzębie - ZdrójPOŁOMIAM3065M 14300:00:0000:10:2500:22:18.0500:22:18.05+00:06:2513:074,6
66RAJA Paweł 2264Skyrunning PolandWROCŁAWM3066M 14800:00:0000:10:1400:22:25.6000:22:25.60+00:06:3313:114,6
67MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM3067M 15100:00:0000:10:1400:22:26.8500:22:26.85+00:06:3413:114,5
68PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM3068M 15200:00:0000:10:3100:22:27.4500:22:27.45+00:06:3513:124,5
69KUSZKA Michał 2016BBL MikołówMIKOŁÓWM3069M 15900:00:0000:10:4100:22:35.1500:22:35.15+00:06:4213:174,5
70KOZIEŁ Grzegorz 2027Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3070M 16000:00:0000:11:1500:22:36.5000:22:36.50+00:06:4413:174,5
71OLEKSIEWICZ Michał 2166JANKOWICEM3071M 16100:00:0000:10:1400:22:37.5500:22:37.55+00:06:4513:184,5
72KROTLA Piotr 2126CZĘSTOCHOWAM3072M 16200:00:0000:10:3600:22:40.6000:22:40.60+00:06:4813:204,5
73DURAŁ Grzegorz 2228Trening UltrasaWROCŁAWM3073M 16500:00:0000:10:3300:22:42.2000:22:42.20+00:06:4913:214,5
74GOLF Krystian 2072nezrzeszonyCHORZÓWM3074M 16900:00:0000:10:3500:22:52.3500:22:52.35+00:06:5913:274,5
75MIKULSKI Michał 2239GREMI BOCHNIABOCHNIAM3075M 17000:00:0000:10:3600:22:53.5500:22:53.55+00:07:0113:274,5
76KUBERA Marcin 2285KubeRUNRUDA ŚLĄSKAM3076M 17300:00:0000:10:4700:23:04.2000:23:04.20+00:07:1113:344,4
77SZUKAŁA Damian 2123Żary Runners TeamBIENIÓWM3077M 17400:00:0000:10:5700:23:05.5500:23:05.55+00:07:1313:344,4
78LEWANDOWSKI Paweł 2150RZESZÓWM3078M 17700:00:0000:10:5600:23:08.0000:23:08.00+00:07:1513:364,4
79STASIK Krzysztof 2179Logtech Sport Team RadzionkówRADZIONKÓWM3079M 17800:00:0000:10:4400:23:13.3000:23:13.30+00:07:2013:394,4
80GRAJEK Marek 2175WARSZAWAM3080M 18100:00:0000:10:3500:23:34.1000:23:34.10+00:07:4113:514,3
81GURGUL Sebastian 2078AROMAT NÓGKRAKÓWM3081M 18200:00:0000:10:5200:23:36.5500:23:36.55+00:07:4413:524,3
82NIERADA Marcin 2263KATOWICEM3082M 18400:00:0000:10:4800:23:42.5500:23:42.55+00:07:5013:564,3
83STACHURSKI Paweł 2104ŁAŃCUTM3083M 18500:00:0000:10:4800:23:46.4000:23:46.40+00:07:5413:584,3
84HEDA Sebastian 2231PAWŁOWICEM3084M 18800:00:0000:11:2100:23:54.3000:23:54.30+00:08:0114:034,3
85GLISZCZYŃSKI Paweł 2135Orzeł Biały S.A.ZABRZEM3085M 19100:00:0000:11:4100:23:55.6000:23:55.60+00:08:0314:044,3
86SEMMERLING Przemysław 2274Górskie pedziwiatryGDYNIAM3086M 19200:00:0000:10:5300:23:57.5000:23:57.50+00:08:0514:054,3
87PODSADNIUK Mateusz 2031Easy Run KRAKÓWNOWY SĄCZM3087M 19400:00:0000:11:1700:24:07.2000:24:07.20+00:08:1414:114,2
88SUDNIK Krzysztof 2300KNURÓWM3088M 19600:00:0000:10:5200:24:16.8000:24:16.80+00:08:2414:164,2
89SZCZEPANIK Grzegorz 2058WilDeerKRAKÓWM3089M 19700:00:0000:11:3400:24:18.6000:24:18.60+00:08:2614:174,2
90GAUDYN Andrzej 2152SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3090M 19800:00:0000:11:0200:24:19.6500:24:19.65+00:08:2714:184,2
91LIWOCH Sebastian 2061MYSZKÓWM3091M 19900:00:0000:11:0800:24:20.5500:24:20.55+00:08:2814:184,2
92RACZYŃSKI Bogusz 2087TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3092M 20100:00:0000:11:3000:24:22.3000:24:22.30+00:08:2914:204,2
93SZYMCZAK Łukasz 2244SSW Team KrośniceMILICZM3093M 20200:00:0000:10:5900:24:26.3500:24:26.35+00:08:3314:224,2
94OKOŃ Łukasz 2241GIERAŁTOWICEM3094M 20300:00:0000:10:5600:24:30.3500:24:30.35+00:08:3714:244,2
95LIS Radosław 2313GLIWICEM3095M 20600:00:0000:11:4500:24:48.7000:24:48.70+00:08:5614:354,1
96KOŚMIDER Tomasz 2293Spartanie DzieciomWROCŁAWM3096M 20800:00:0000:11:3200:25:05.7000:25:05.70+00:09:1314:454,1
97KARAŚ Michał 2044GOOL Gorce Nowy TargNOWY TARGM3097M 21200:00:0000:11:4200:25:13.1500:25:13.15+00:09:2014:504,0
98RESPONDEK Marcin 2090Lecymy DurśSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3098M 21300:00:0000:10:0100:25:19.0500:25:19.05+00:09:2614:534,0
99WILK Tomasz 2251MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM3099M 21400:00:0000:11:2800:25:27.5500:25:27.55+00:09:3514:584,0
100GURGUL Mateusz 2113Aromat NógKRAKÓWM30100M 21800:00:0000:12:4200:26:12.9000:26:12.90+00:10:2015:243,9
101TOL Kamil 2220Mafia Team LubliniecLISÓWM30101M 22300:00:0000:12:5500:27:37.8000:27:37.80+00:11:4516:143,7
102TOMCZYK Tomasz 2161RMF 4racing OCRZANRZEM30102M 22400:00:0000:12:5100:27:44.9000:27:44.90+00:11:5216:183,7
103KLATE Łukasz 2111Łódź Kocha SportŁÓDŹM30103M 22500:00:0000:12:3300:27:54.1500:27:54.15+00:12:0116:243,7
104LEŚNIAK Tomasz 2063Krzywda TeamDĄBROWA GÓRNICZAM30104M 22600:00:0000:13:0500:28:05.0000:28:05.00+00:12:1216:313,6
Znaleziono 104 wynik(ów)