ELIMINATOR 2017 - ETAP II
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 270
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 270
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1LIS Radosław 2313GLIWICEM3000:00:0000:11:45
2KOS Tomasz 2262Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3000:00:0000:09:58
3PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:21
4STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:10
5SZCZEPANIK Grzegorz 2058WilDeerKRAKÓWM3000:00:0000:11:34
6GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM3000:00:0000:09:57
7JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM3000:00:0000:09:51
8MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:08
9KOT Rafał 2067Góral z Mazur // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3000:00:0000:09:31
10HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS Hati TeamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:21
11MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM3000:00:0000:09:16
12NIERADA Marcin 2263KATOWICEM3000:00:0000:10:48
13HEDA Sebastian 2231PAWŁOWICEM3000:00:0000:11:21
14KRASULAK Daniel 2229WKS Śląsk WrocławWROCŁAWM3000:00:0000:09:31
15TOMCZYK Tomasz 2161RMF 4racing OCRZANRZEM3000:00:0000:12:51
16KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM3000:00:0000:10:47
17STASIK Krzysztof 2179Logtech Sport Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:10:44
18KOZIEŁ Krzysztof 2314Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:10:16
19LIWOCH Sebastian 2061MYSZKÓWM3000:00:0000:11:08
20LISAK Wojciech 2201KATOWICEM3000:00:0000:09:39
21ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM3000:00:0000:10:22
22FALKOWSKI Krzysztof 2041Woodward RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:07:57
23MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM3000:00:0000:07:42
24OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:31
25ŻABA Igor 2333M3000:00:0000:09:49
26KOCHEL Paweł 2084Kowary biegająKOWARYM3000:00:0000:09:36
27KOSTELA Piotr 2284WatahaNOWY TARGM3000:00:0000:09:34
28DZIDOWSKI Aleksander 2187TG Sokół ZakopaneZAWIERCIEM3000:00:0000:08:31
29LEWANDOWSKI Paweł 2150RZESZÓWM3000:00:0000:10:56
30FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3000:00:0000:09:06
31RECZEK Sebastian 2102KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:09:34
32SZYMCZAK Łukasz 2244SSW Team KrośniceMILICZM3000:00:0000:10:59
33GURGUL Mateusz 2113Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:12:42
34PODSADNIUK Mateusz 2031Easy Run KRAKÓWNOWY SĄCZM3000:00:0000:11:17
35TOL Kamil 2220Mafia Team LubliniecLISÓWM3000:00:0000:12:55
36KUBERA Marcin 2285KubeRUNRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:10:47
37WILK Tomasz 2251MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM3000:00:0000:11:28
38PYTLARZ Wojtek 2110Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:06
39DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FreeWayJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:10:30
40DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:09:03
41WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:10:01
42KOŃ Piotr 2006Alpin Sport TeamRĘCZNOM3000:00:0000:07:46
43SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3000:00:0000:09:57
44MURAWSKI Rafał 2317M3000:00:0000:09:40
45STACHURSKI Paweł 2104ŁAŃCUTM3000:00:0000:10:48
46SUDNIK Krzysztof 2300KNURÓWM3000:00:0000:10:52
47RAJA Paweł 2264Skyrunning PolandWROCŁAWM3000:00:0000:10:14
48CIUPEK Remigiusz 2188Taurus30 Cycling TeamUSTROŃM3000:00:0000:09:29
49SZUKAŁA Damian 2123Żary Runners TeamBIENIÓWM3000:00:0000:10:57
50GLISZCZYŃSKI Paweł 2135Orzeł Biały S.A.ZABRZEM3000:00:0000:11:41
51MIKULSKI Michał 2239GREMI BOCHNIABOCHNIAM3000:00:0000:10:36
52WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3000:00:0000:10:10
53KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM3000:00:0000:08:19
54SEMMERLING Przemysław 2274Górskie pedziwiatryGDYNIAM3000:00:0000:10:53
55BROL Marcin 2151MK teamKATOWICEM3000:00:0000:09:13
56MORAWSKI Grzegorz 2277trener24h.com.plWARSZAWAM3000:00:0000:10:00
57KARGÓL Rafał 2295Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:09:05
58PASUTO Grzegorz 2332M3000:00:0000:09:50
59MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM3000:00:0000:10:14
60OKOŃ Łukasz 2241GIERAŁTOWICEM3000:00:0000:10:56
61KARAŚ Michał 2044GOOL Gorce Nowy TargNOWY TARGM3000:00:0000:11:42
62MADEJA Piotr 2156BESTWINAM3000:00:0000:10:04
63KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3000:00:0000:09:56
64KUSZKA Michał 2016BBL MikołówMIKOŁÓWM3000:00:0000:10:41
65BADURA Adam 2017Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM3000:00:0000:09:27
66PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM3000:00:0000:10:31
67AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:09:39
68RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM3000:00:0000:10:24
69CHMIELOWSKI Michał 2065Górskie pędziwiatryJUSZKOWOM3000:00:0000:09:57
70GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM3000:00:0000:07:20
71LEŚNIAK Tomasz 2063Krzywda TeamDĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:13:05
72GRAJEK Marek 2175WARSZAWAM3000:00:0000:10:35
73GOLF Krystian 2072nezrzeszonyCHORZÓWM3000:00:0000:10:35
74STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM3000:00:0000:09:49
75BASZAK Tomasz 2288SiłaOgra.plSTRACHÓWM3000:00:0000:10:22
76RESPONDEK Marcin 2090Lecymy DurśSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:10:01
77GURGUL Sebastian 2078AROMAT NÓGKRAKÓWM3000:00:0000:10:52
78CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3000:00:0000:09:47
79KNURA Aleksander 2252KW Jastrzębie - ZdrójPOŁOMIAM3000:00:0000:10:25
80BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM3000:00:0000:09:43
81THIER Dominik 2212JacekBiega Running Team / KS KandaharWARSZAWAM3000:00:0000:10:18
82KLATE Łukasz 2111Łódź Kocha SportŁÓDŹM3000:00:0000:12:33
83RACZYŃSKI Bogusz 2087TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3000:00:0000:11:30
84OLEKSIEWICZ Michał 2166JANKOWICEM3000:00:0000:10:14
85PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3000:00:0000:09:17
86TOKAREWICZ Damian 2052ZebryZEBRZYDOWICEM3000:00:0000:09:43
87KOŚMIDER Tomasz 2293Spartanie DzieciomWROCŁAWM3000:00:0000:11:32
88STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3000:00:0000:08:48
89KUŚMIERSKI Michał 2050Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:02
90KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:22
91ULFIK Rafał 2225Alpin Soprt Team/SKB KraśnikZABRZEM3000:00:0000:08:25
92DURAŁ Grzegorz 2228Trening UltrasaWROCŁAWM3000:00:0000:10:33
93KROTLA Piotr 2126CZĘSTOCHOWAM3000:00:0000:10:36
94GAUDYN Andrzej 2152SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:02
95KUBACZKA Grzegorz 2138www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:0000:08:40
96KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM3000:00:0000:10:07
97PUZOŃ Robert 2234Nutrend TeamBIELSKO- BIAŁAM3000:00:0000:08:46
98WANTULOK Mateusz 2267Uzdrowiskowy TEAMWISŁAM3000:00:0000:09:19
99KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM3000:00:0000:10:30
100KOZIEŁ Grzegorz 2027Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:15
101SZCZUREK Dominik 2178TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEM3000:00:0000:09:37
102GAWLAS Dominik 2337M3000:00:0000:08:58
103SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:53
104KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM3000:00:0000:10:06
Znaleziono 104 wynik(ów)