ELIMINATOR 2017 - ETAP II
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 270
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 270
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM3000:00:0000:07:20
2MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM3000:00:0000:07:42
3KOŃ Piotr 2006Alpin Sport TeamRĘCZNOM3000:00:0000:07:46
4FALKOWSKI Krzysztof 2041Woodward RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:07:57
5KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM3000:00:0000:08:19
6ULFIK Rafał 2225Alpin Soprt Team/SKB KraśnikZABRZEM3000:00:0000:08:25
7DZIDOWSKI Aleksander 2187TG Sokół ZakopaneZAWIERCIEM3000:00:0000:08:31
8KUBACZKA Grzegorz 2138www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:0000:08:40
9PUZOŃ Robert 2234Nutrend TeamBIELSKO- BIAŁAM3000:00:0000:08:46
10STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3000:00:0000:08:48
11GAWLAS Dominik 2337M3000:00:0000:08:58
12DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:09:03
13KARGÓL Rafał 2295Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:09:05
14FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3000:00:0000:09:06
15MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:08
16STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:10
17BROL Marcin 2151MK teamKATOWICEM3000:00:0000:09:13
18MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM3000:00:0000:09:16
19PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3000:00:0000:09:17
20WANTULOK Mateusz 2267Uzdrowiskowy TEAMWISŁAM3000:00:0000:09:19
21PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:21
22HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS Hati TeamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:21
23KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:22
24BADURA Adam 2017Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM3000:00:0000:09:27
25CIUPEK Remigiusz 2188Taurus30 Cycling TeamUSTROŃM3000:00:0000:09:29
26KOT Rafał 2067Góral z Mazur // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3000:00:0000:09:31
27KRASULAK Daniel 2229WKS Śląsk WrocławWROCŁAWM3000:00:0000:09:31
28OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:31
29KOSTELA Piotr 2284WatahaNOWY TARGM3000:00:0000:09:34
30RECZEK Sebastian 2102KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:09:34
31KOCHEL Paweł 2084Kowary biegająKOWARYM3000:00:0000:09:36
32SZCZUREK Dominik 2178TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEM3000:00:0000:09:37
33LISAK Wojciech 2201KATOWICEM3000:00:0000:09:39
34AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:09:39
35MURAWSKI Rafał 2317M3000:00:0000:09:40
36BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM3000:00:0000:09:43
37TOKAREWICZ Damian 2052ZebryZEBRZYDOWICEM3000:00:0000:09:43
38CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3000:00:0000:09:47
39ŻABA Igor 2333M3000:00:0000:09:49
40STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM3000:00:0000:09:49
41PASUTO Grzegorz 2332M3000:00:0000:09:50
42JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM3000:00:0000:09:51
43SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:53
44KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3000:00:0000:09:56
45GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM3000:00:0000:09:57
46SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3000:00:0000:09:57
47CHMIELOWSKI Michał 2065Górskie pędziwiatryJUSZKOWOM3000:00:0000:09:57
48KOS Tomasz 2262Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3000:00:0000:09:58
49MORAWSKI Grzegorz 2277trener24h.com.plWARSZAWAM3000:00:0000:10:00
50WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:10:01
51RESPONDEK Marcin 2090Lecymy DurśSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:10:01
52KUŚMIERSKI Michał 2050Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:02
53MADEJA Piotr 2156BESTWINAM3000:00:0000:10:04
54PYTLARZ Wojtek 2110Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:06
55KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM3000:00:0000:10:06
56KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM3000:00:0000:10:07
57WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3000:00:0000:10:10
58RAJA Paweł 2264Skyrunning PolandWROCŁAWM3000:00:0000:10:14
59MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM3000:00:0000:10:14
60OLEKSIEWICZ Michał 2166JANKOWICEM3000:00:0000:10:14
61KOZIEŁ Krzysztof 2314Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:10:16
62THIER Dominik 2212JacekBiega Running Team / KS KandaharWARSZAWAM3000:00:0000:10:18
63ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM3000:00:0000:10:22
64BASZAK Tomasz 2288SiłaOgra.plSTRACHÓWM3000:00:0000:10:22
65RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM3000:00:0000:10:24
66KNURA Aleksander 2252KW Jastrzębie - ZdrójPOŁOMIAM3000:00:0000:10:25
67DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FreeWayJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:10:30
68KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM3000:00:0000:10:30
69PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM3000:00:0000:10:31
70DURAŁ Grzegorz 2228Trening UltrasaWROCŁAWM3000:00:0000:10:33
71GRAJEK Marek 2175WARSZAWAM3000:00:0000:10:35
72GOLF Krystian 2072nezrzeszonyCHORZÓWM3000:00:0000:10:35
73MIKULSKI Michał 2239GREMI BOCHNIABOCHNIAM3000:00:0000:10:36
74KROTLA Piotr 2126CZĘSTOCHOWAM3000:00:0000:10:36
75KUSZKA Michał 2016BBL MikołówMIKOŁÓWM3000:00:0000:10:41
76STASIK Krzysztof 2179Logtech Sport Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:10:44
77KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM3000:00:0000:10:47
78KUBERA Marcin 2285KubeRUNRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:10:47
79NIERADA Marcin 2263KATOWICEM3000:00:0000:10:48
80STACHURSKI Paweł 2104ŁAŃCUTM3000:00:0000:10:48
81SUDNIK Krzysztof 2300KNURÓWM3000:00:0000:10:52
82GURGUL Sebastian 2078AROMAT NÓGKRAKÓWM3000:00:0000:10:52
83SEMMERLING Przemysław 2274Górskie pedziwiatryGDYNIAM3000:00:0000:10:53
84LEWANDOWSKI Paweł 2150RZESZÓWM3000:00:0000:10:56
85OKOŃ Łukasz 2241GIERAŁTOWICEM3000:00:0000:10:56
86SZUKAŁA Damian 2123Żary Runners TeamBIENIÓWM3000:00:0000:10:57
87SZYMCZAK Łukasz 2244SSW Team KrośniceMILICZM3000:00:0000:10:59
88GAUDYN Andrzej 2152SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:02
89LIWOCH Sebastian 2061MYSZKÓWM3000:00:0000:11:08
90KOZIEŁ Grzegorz 2027Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:15
91PODSADNIUK Mateusz 2031Easy Run KRAKÓWNOWY SĄCZM3000:00:0000:11:17
92HEDA Sebastian 2231PAWŁOWICEM3000:00:0000:11:21
93WILK Tomasz 2251MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM3000:00:0000:11:28
94RACZYŃSKI Bogusz 2087TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3000:00:0000:11:30
95KOŚMIDER Tomasz 2293Spartanie DzieciomWROCŁAWM3000:00:0000:11:32
96SZCZEPANIK Grzegorz 2058WilDeerKRAKÓWM3000:00:0000:11:34
97GLISZCZYŃSKI Paweł 2135Orzeł Biały S.A.ZABRZEM3000:00:0000:11:41
98KARAŚ Michał 2044GOOL Gorce Nowy TargNOWY TARGM3000:00:0000:11:42
99LIS Radosław 2313GLIWICEM3000:00:0000:11:45
100KLATE Łukasz 2111Łódź Kocha SportŁÓDŹM3000:00:0000:12:33
101GURGUL Mateusz 2113Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:12:42
102TOMCZYK Tomasz 2161RMF 4racing OCRZANRZEM3000:00:0000:12:51
103TOL Kamil 2220Mafia Team LubliniecLISÓWM3000:00:0000:12:55
104LEŚNIAK Tomasz 2063Krzywda TeamDĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:13:05
Znaleziono 104 wynik(ów)