ELIMINATOR 2017 - ETAP II
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 270
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 270
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM401M 700:00:0000:07:3100:16:15.0500:16:15.05 9:336,3
2GRACZ Bogusław 2328PORONONM402M 800:00:0000:07:3700:16:24.7000:16:24.70+00:00:099:386,2
3BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM403M 900:00:0000:07:3500:16:33.1500:16:33.15+00:00:189:446,2
4FARON Robert 2002Salco Garmin TeamZALESIEM404M 1600:00:0000:08:0300:17:49.2000:17:49.20+00:01:3410:285,7
5HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SalmingNOWY TARGM405M 1800:00:0000:08:1800:17:51.1000:17:51.10+00:01:3610:305,7
6WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R Centrum DziengielGOLESZÓWM406M 1900:00:0000:08:1100:17:58.8000:17:58.80+00:01:4310:345,7
7PORĘBSKI Rafał 2095Evil TeamZAWADAM407M 2200:00:0000:08:0700:18:12.1500:18:12.15+00:01:5710:425,6
8GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM408M 2500:00:0000:08:4200:18:18.9500:18:18.95+00:02:0310:455,6
9SEDLAK Michał 2009Lubię To BieganieGIERASZOWICEM409M 3200:00:0000:09:0100:19:11.5500:19:11.55+00:02:5611:175,3
10SOKOŁOWSKI Marek 2085Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4010M 3500:00:0000:09:0300:19:21.3000:19:21.30+00:03:0611:225,3
11GALMAN Adam 2275GLIWICEM4011M 3900:00:0000:08:5600:19:27.4000:19:27.40+00:03:1211:265,2
12GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4012M 4200:00:0000:08:5700:19:31.8000:19:31.80+00:03:1611:285,2
13KUBALA Tomasz 2224Pressing Bike-System Ice-Went TeamMARKLOWICEM4013M 4400:00:0000:09:0000:19:35.3500:19:35.35+00:03:2011:315,2
14SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM4014M 4600:00:0000:09:1600:19:46.1500:19:46.15+00:03:3111:375,2
15ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS Centrum DzięgielówCISOWNICAM4015M 4900:00:0000:09:1800:19:52.7500:19:52.75+00:03:3711:415,1
16KOKOT Krzysztof 2011HRmax ŻoryŻORYM4016M 5300:00:0000:09:2700:20:03.5000:20:03.50+00:03:4811:475,1
17SNARSKI Dariusz 2039KATOWICEM4017M 5900:00:0000:09:2500:20:17.9500:20:17.95+00:04:0211:555,0
18DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁosieWARSZAWAM4018M 6200:00:0000:09:2400:20:31.3500:20:31.35+00:04:1612:045,0
19BUCZYŃSKI Adam 2291Nokia Krakow TeamKRAKOWM4019M 6500:00:0000:09:4100:20:34.0000:20:34.00+00:04:1812:055,0
20PIECHA Artur 2304T-Mobile Running TeamRYBNIKM4020M 7800:00:0000:09:3500:20:52.7000:20:52.70+00:04:3712:164,9
21JANDZIŚ Wiesław 2181Aktywny DynówDYNÓWM4021M 8000:00:0000:09:4800:20:55.1000:20:55.10+00:04:4012:184,9
22GOŚCINIEWICZ Paweł 2035ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4022M 8100:00:0000:09:4300:20:55.7000:20:55.70+00:04:4012:184,9
23MAJEWSKI Arkadiusz 2182WODZISŁAW ŚLĄSKIM4023M 8800:00:0000:09:3500:21:05.3000:21:05.30+00:04:5012:244,8
24BARTULA Arkadiusz 2216Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4024M 9000:00:0000:09:2600:21:06.5500:21:06.55+00:04:5112:244,8
25KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GliwiceGLIWICEM4025M 10200:00:0000:09:4800:21:14.9500:21:14.95+00:04:5912:294,8
26JUSZCZAK Artur 2122KW Jastrzębie-ZdrójJASTRZĘBIE-ZDRÓJM4026M 10700:00:0000:09:3200:21:22.4000:21:22.40+00:05:0712:344,8
27GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4027M 11100:00:0000:10:1600:21:35.6500:21:35.65+00:05:2012:414,7
28MAŁACHOWSKI Mariusz 2103Biegając z wilkamiRADOMSKOM4028M 13200:00:0000:09:4000:21:58.4000:21:58.40+00:05:4312:554,6
29SERAFIN Dariusz 2033Klub Biegacza FartlekWISŁA MAŁAM4029M 13400:00:0000:10:2900:22:00.7000:22:00.70+00:05:4512:564,6
30GWÓŹDŹ Michał 2163#czeladzbiegaCZELADŹM4030M 13600:00:0000:10:4200:22:11.8500:22:11.85+00:05:5613:024,6
31MIROŃCZUK Roman 2167Drużyna SzpikuKRAKÓWM4031M 14000:00:0000:10:3200:22:15.6500:22:15.65+00:06:0013:054,6
32LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4032M 14400:00:0000:10:2400:22:20.4000:22:20.40+00:06:0513:084,6
33JEAN MICHEL Warnotte 2336M4033M 14500:00:0000:10:3700:22:22.4000:22:22.40+00:06:0713:094,6
34URBAŃSKI Robert 2055KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM4034M 14600:00:0000:10:2700:22:24.4000:22:24.40+00:06:0913:104,6
35STEFAŃSKI Zbigniew 2207HebelLIBIĄŻM4035M 14700:00:0000:10:2000:22:25.3000:22:25.30+00:06:1013:114,6
36BŁASZCZAK Jarosław 2298APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM4036M 14900:00:0000:10:2700:22:26.4000:22:26.40+00:06:1113:114,5
37MAJCHROWSKI Jacek 2028CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4037M 15000:00:0000:10:0900:22:26.5500:22:26.55+00:06:1113:114,5
38PLUCINSKI Grzegorz 2014Inżynieria Biegania TeamRYDUŁTOWYM4038M 15300:00:0000:10:4500:22:27.7500:22:27.75+00:06:1213:124,5
39SZYMIK Krzysztof 2130bziegacz samotnt wilkJASTRZEBIEM4039M 15400:00:0000:22:28.0000:22:28.00+00:06:1213:124,5
40KALITA Arek 2223BIELSKO-BIAŁAM4040M 15500:00:0000:10:2000:22:28.8000:22:28.80+00:06:1313:124,5
41STELMASZCZYK Bartłomiej 2235Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4041M 15600:00:0000:10:5000:22:30.8000:22:30.80+00:06:1513:144,5
42WĄS Andrzej 2189ZIELONKIM4042M 16300:00:0000:10:3700:22:41.7000:22:41.70+00:06:2613:204,5
43PIÓRKOWSKI Tomek 2144Biskupice Family TeamWIELICZKAM4043M 16600:00:0000:10:5500:22:48.8500:22:48.85+00:06:3313:244,5
44WRZESIŃSKI Piotr 2215GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM4044M 16700:00:0000:10:4200:22:49.8000:22:49.80+00:06:3413:254,5
45ISKRZYCKI Andrzej 2211RZESZÓWM4045M 16800:00:0000:10:1200:22:51.5000:22:51.50+00:06:3613:264,5
46TOMCZYK Marcin 2279KRAKÓWM4046M 17100:00:0000:10:3800:22:58.4000:22:58.40+00:06:4313:304,4
47DYLĄG Andrzej 2302KS Limanowa ForrestTYMBARKM4047M 17200:00:0000:10:4700:23:02.3500:23:02.35+00:06:4713:324,4
48KARWACKI Grzegorz 2119jaWAŁBRZYCHM4048M 17500:00:0000:10:5700:23:06.0500:23:06.05+00:06:5113:354,4
49TONDYS Piotr 2114TIGERS TEAMŁÓDŹM4049M 17900:00:0000:10:5500:23:20.5000:23:20.50+00:07:0513:434,4
50BEDNARZ Sebastian 2139OTMUCHÓWM4050M 18000:00:0000:10:4200:23:29.6500:23:29.65+00:07:1413:484,3
51KUBIK Jarosław 2143Mysłowicki Klub Biegacza No.IJAWORZNOM4051M 18700:00:0000:10:5400:23:54.0000:23:54.00+00:07:3814:034,3
52PROŃ Adam 2030IPRONMANKATOWICEM4052M 18900:00:0000:11:1600:23:54.3500:23:54.35+00:07:3914:034,3
53DZIUBA Emilian 2013STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4053M 20000:00:0000:11:1900:24:21.0000:24:21.00+00:08:0514:194,2
54POTOCZNY Mirosław 2107Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4054M 20500:00:0000:11:3400:24:36.0000:24:36.00+00:08:2014:284,1
55KANIA Paweł 2247SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4055M 20700:00:0000:11:4600:25:01.8500:25:01.85+00:08:4614:424,1
56SIEWKO Piotr 2023SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM4056M 20900:00:0000:11:2300:25:07.7000:25:07.70+00:08:5214:464,1
57PIŁAT Artur 2029KRZYŻANOWICEM4057M 21100:00:0000:12:0000:25:11.7500:25:11.75+00:08:5614:484,1
58CAŁKA Grzegorz 2233Radzymin Run TeamRADZYMINM4058M 21500:00:0000:11:3700:25:48.0000:25:48.00+00:09:3215:104,0
59DYDUŁA Łukasz 2053Ital Car TeamKRAKÓWM4059M 21600:00:0000:12:2500:25:56.3500:25:56.35+00:09:4115:153,9
60FIGAS Sebastian 2232Litwin Triathlon TeamWROCŁAWM4060M 22100:00:0000:12:4700:27:10.6500:27:10.65+00:10:5515:583,8
61PITAS Andrzej 2186ZapierdalaczeROGOŹNIKM4061M 22200:00:0000:13:1400:27:23.7000:27:23.70+00:11:0816:063,7
62BEDNAREK Jacek 2059MetLife RUNWARSZAWAM4062M 22700:00:0000:13:2200:28:40.6000:28:40.60+00:12:2516:513,6
Znaleziono 62 wynik(ów)