ELIMINATOR 2017 - ETAP II
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 270
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 270
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM4000:00:0000:07:31
2BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM4000:00:0000:07:35
3GRACZ Bogusław 2328PORONONM4000:00:0000:07:37
4FARON Robert 2002Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0000:08:03
5PORĘBSKI Rafał 2095Evil TeamZAWADAM4000:00:0000:08:07
6WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R Centrum DziengielGOLESZÓWM4000:00:0000:08:11
7HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SalmingNOWY TARGM4000:00:0000:08:18
8GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM4000:00:0000:08:42
9GALMAN Adam 2275GLIWICEM4000:00:0000:08:56
10GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4000:00:0000:08:57
11KUBALA Tomasz 2224Pressing Bike-System Ice-Went TeamMARKLOWICEM4000:00:0000:09:00
12SEDLAK Michał 2009Lubię To BieganieGIERASZOWICEM4000:00:0000:09:01
13SOKOŁOWSKI Marek 2085Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4000:00:0000:09:03
14SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM4000:00:0000:09:16
15ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS Centrum DzięgielówCISOWNICAM4000:00:0000:09:18
16DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁosieWARSZAWAM4000:00:0000:09:24
17SNARSKI Dariusz 2039KATOWICEM4000:00:0000:09:25
18BARTULA Arkadiusz 2216Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4000:00:0000:09:26
19KOKOT Krzysztof 2011HRmax ŻoryŻORYM4000:00:0000:09:27
20JUSZCZAK Artur 2122KW Jastrzębie-ZdrójJASTRZĘBIE-ZDRÓJM4000:00:0000:09:32
21MAJEWSKI Arkadiusz 2182WODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:0000:09:35
22PIECHA Artur 2304T-Mobile Running TeamRYBNIKM4000:00:0000:09:35
23MAŁACHOWSKI Mariusz 2103Biegając z wilkamiRADOMSKOM4000:00:0000:09:40
24BUCZYŃSKI Adam 2291Nokia Krakow TeamKRAKOWM4000:00:0000:09:41
25GOŚCINIEWICZ Paweł 2035ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4000:00:0000:09:43
26JANDZIŚ Wiesław 2181Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:09:48
27KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:09:48
28MAJCHROWSKI Jacek 2028CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:10:09
29ISKRZYCKI Andrzej 2211RZESZÓWM4000:00:0000:10:12
30GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:10:16
31KALITA Arek 2223BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:10:20
32STEFAŃSKI Zbigniew 2207HebelLIBIĄŻM4000:00:0000:10:20
33LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4000:00:0000:10:24
34BŁASZCZAK Jarosław 2298APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:10:27
35URBAŃSKI Robert 2055KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM4000:00:0000:10:27
36SERAFIN Dariusz 2033Klub Biegacza FartlekWISŁA MAŁAM4000:00:0000:10:29
37MIROŃCZUK Roman 2167Drużyna SzpikuKRAKÓWM4000:00:0000:10:32
38JEAN MICHEL Warnotte 2336M4000:00:0000:10:37
39WĄS Andrzej 2189ZIELONKIM4000:00:0000:10:37
40TOMCZYK Marcin 2279KRAKÓWM4000:00:0000:10:38
41BEDNARZ Sebastian 2139OTMUCHÓWM4000:00:0000:10:42
42GWÓŹDŹ Michał 2163#czeladzbiegaCZELADŹM4000:00:0000:10:42
43WRZESIŃSKI Piotr 2215GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:10:42
44PLUCINSKI Grzegorz 2014Inżynieria Biegania TeamRYDUŁTOWYM4000:00:0000:10:45
45DYLĄG Andrzej 2302KS Limanowa ForrestTYMBARKM4000:00:0000:10:47
46STELMASZCZYK Bartłomiej 2235Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:10:50
47KUBIK Jarosław 2143Mysłowicki Klub Biegacza No.IJAWORZNOM4000:00:0000:10:54
48TONDYS Piotr 2114TIGERS TEAMŁÓDŹM4000:00:0000:10:55
49PIÓRKOWSKI Tomek 2144Biskupice Family TeamWIELICZKAM4000:00:0000:10:55
50KARWACKI Grzegorz 2119jaWAŁBRZYCHM4000:00:0000:10:57
51PROŃ Adam 2030IPRONMANKATOWICEM4000:00:0000:11:16
52DZIUBA Emilian 2013STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4000:00:0000:11:19
53SIEWKO Piotr 2023SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM4000:00:0000:11:23
54POTOCZNY Mirosław 2107Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4000:00:0000:11:34
55CAŁKA Grzegorz 2233Radzymin Run TeamRADZYMINM4000:00:0000:11:37
56KANIA Paweł 2247SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:11:46
57PIŁAT Artur 2029KRZYŻANOWICEM4000:00:0000:12:00
58DYDUŁA Łukasz 2053Ital Car TeamKRAKÓWM4000:00:0000:12:25
59FIGAS Sebastian 2232Litwin Triathlon TeamWROCŁAWM4000:00:0000:12:47
60PITAS Andrzej 2186ZapierdalaczeROGOŹNIKM4000:00:0000:13:14
61BEDNAREK Jacek 2059MetLife RUNWARSZAWAM4000:00:0000:13:22
62SZYMIK Krzysztof 2130bziegacz samotnt wilkJASTRZEBIEM4000:00:00
Znaleziono 62 wynik(ów)