Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2017-11-25 |
Miejsce : | Ustroń |
Dystans : | 1.7 km |
Zgłoszonych : | 411 |
Wystartowało : | 184 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 183 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Polowka 0.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej | 2003 | MULKS Juvenia Głuchołazy | GŁUCHOŁAZY | M20 | 00:00:00 | 00:06:56 | |
2 | MALINA Dawid | 2001 | Inżynieria Biegania - Twój trener biegowy! | RYBNIK | M20 | 00:00:00 | 00:07:23 | |
3 | BODURKA Krzysztof | 2004 | ALPIN SPORT TEAM | NIELEPICE | M20 | 00:00:00 | 00:07:29 | |
4 | RZĄSA Franciszek | 2287 | TKN Tatra Team | ZAKOPANE | M20 | 00:00:00 | 00:07:29 | |
5 | GRZĄDZIEL Dominik | 2007 | ATTIQ | DZIEKANOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:07:36 | |
6 | GRACZ Bogusław | 2328 | PORONON | M40 | 00:00:00 | 00:07:45 | ||
7 | BIERNAWSKI Piotr | 2005 | ATTIQ | NOWY TARG | M40 | 00:00:00 | 00:07:46 | |
8 | KUBICA Marcin | 2237 | Inov-8 Team | BIELSKO-BIAŁA | M20 | 00:00:00 | 00:07:54 | |
9 | JAWORSKI Zbigniew | 2080 | KLUSZKOWCE | M40 | 00:00:00 | 00:07:54 | ||
10 | KOŃ Piotr | 2006 | Alpin Sport Team | RĘCZNO | M30 | 00:00:00 | 00:08:01 | |
11 | GAWROŃSKI Tomasz | 2008 | UMKS NADIR Jędrzejów | JĘDRZEJÓW | M20 | 00:00:00 | 00:08:01 | |
12 | MIŚKIEWCZ Mariusz | 2334 | MNICH | M30 | 00:00:00 | 00:08:03 | ||
13 | FALKOWSKI Krzysztof | 2041 | Woodward Runners | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:08:11 | |
14 | PORĘBSKI Rafał | 2095 | Evil Team | ZAWADA | M40 | 00:00:00 | 00:08:16 | |
15 | KASZYCA Paweł | 2320 | IGLOO BOCANIA | JANKOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:08:19 | |
16 | WRÓBEL Tomasz | 2303 | MKS-R Centrum Dziengiel | GOLESZÓW | M40 | 00:00:00 | 00:08:20 | |
17 | WÓJCIK Adam | 2120 | CHOCZNIA | M20 | 00:00:00 | 00:08:23 | ||
18 | URBAŃCZYK Karol | 2290 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | M20 | 00:00:00 | 00:08:24 | |
19 | POPIELARSKI Kubuś | 2283 | TKN Tatra Team | ZAKOPANE | M20 | 00:00:00 | 00:08:26 | |
20 | ELANTKOWSKI Jan | 2230 | TKN Tatra Team | ZAKOPANE | M20 | 00:00:00 | 00:08:27 | |
21 | DZIDOWSKI Aleksander | 2187 | TG Sokół Zakopane | ZAWIERCIE | M30 | 00:00:00 | 00:08:28 | |
22 | BONIEC Radosław | 2174 | ŻARY | M20 | 00:00:00 | 00:08:30 | ||
23 | HUZIOR Piotr | 2316 | ATTIQ / Salming | NOWY TARG | M40 | 00:00:00 | 00:08:32 | |
24 | WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika | 1002 | Alpin Sport Team/SKB Kraśnik | ZABRZE | K30 | 00:00:00 | 00:08:36 | |
25 | ULFIK Rafał | 2225 | Alpin Soprt Team/SKB Kraśnik | ZABRZE | M30 | 00:00:00 | 00:08:41 | |
26 | PUZOŃ Robert | 2234 | Nutrend Team | BIELSKO- BIAŁA | M30 | 00:00:00 | 00:08:43 | |
27 | MADEJCZYK Marek | 2168 | KATOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:08:45 | ||
28 | KUBERA Bartłomiej | 2192 | FORUMrun | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | 00:08:45 | |
29 | KUBACZKA Grzegorz | 2138 | www.ag-architekci.pl | SKOCZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:08:47 | |
30 | SAWICKI Kacper | 2281 | TKN Tatra Team | NOWY TARG | M20 | 00:00:00 | 00:08:48 | |
31 | BROL Marcin | 2151 | MK team | KATOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:08:53 | |
32 | MAGIERA Janusz | 2117 | FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M50 | 00:00:00 | 00:08:54 | |
33 | JANUSZYK Iwona | 1012 | OŚWIĘCIM | K20 | 00:00:00 | 00:08:54 | ||
34 | DZIĘGIELOWSKI Paweł | 2236 | HRmax Żory | ŻORY | M30 | 00:00:00 | 00:08:55 | |
35 | STACHURA Damian | 2037 | ZAGŁĘBIE LUBIN | LUBIN | M30 | 00:00:00 | 00:08:55 | |
36 | STEC Jakub | 2198 | ULTRA BESKID SPORT | GODZISZKA | M20 | 00:00:00 | 00:08:57 | |
37 | KNUTELSKI Błażej | 2335 | GRYWAŁD | M20 | 00:00:00 | 00:09:00 | ||
38 | KWIATEK Dawid | 2243 | BYTOM | M20 | 00:00:00 | 00:09:01 | ||
39 | GAWLAS Dominik | 2337 | M30 | 00:00:00 | 00:09:03 | |||
40 | KRASULAK Daniel | 2229 | WKS Śląsk Wrocław | WROCŁAW | M30 | 00:00:00 | 00:09:06 | |
41 | MENDECKA Michalina | 1005 | MOSiR Łaziska Górne/ 1 second team | ŁAZISKA GÓRNE | K20 | 00:00:00 | 00:09:07 | |
42 | GRUSZCZYŃSKI Artur | 2116 | KATOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:09:07 | ||
43 | SEDLAK Michał | 2009 | Lubię To Bieganie | GIERASZOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:09:08 | |
44 | PLOCH Jakub | 2153 | NIGHT RUNNERS ZABRZE | ZABRZE | M20 | 00:00:00 | 00:09:08 | |
45 | GRUDZIEŃ Krzysztof | 2278 | USTROŃ | M40 | 00:00:00 | 00:09:10 | ||
46 | KNAP Mateusz | 2012 | Scarpa Team Polska/ KS Kandahar | KATOWICE | M20 | 00:00:00 | 00:09:10 | |
47 | FLOREK Sebastian | 2019 | NORAFSPORT | GABOŃ | M30 | 00:00:00 | 00:09:11 | |
48 | WOJCIECHOWSKI Krzysztof | 2226 | TKN Tatra Team | ZAKOPANE | M20 | 00:00:00 | 00:09:11 | |
49 | FERENC Janusz | 2070 | UKS LUDWIKOWICE | LUDWIKOWICE KŁ. | M60 | 00:00:00 | 00:09:13 | |
50 | SOKOŁOWSKI Marek | 2085 | Alpin Sport Team | MYSŁOWICE-WESOŁA | M40 | 00:00:00 | 00:09:13 | |
51 | BROJ Marcel | 2146 | BROJ TEAM ŹLINICE | ŹLINICE | M20 | 00:00:00 | 00:09:13 | |
52 | KUBALA Tomasz | 2224 | Pressing Bike-System Ice-Went Team | MARKLOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:09:13 | |
53 | GALMAN Adam | 2275 | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | 00:09:14 | ||
54 | SZYDŁOWSKI Łukasz | 2282 | RYBNIK | M30 | 00:00:00 | 00:09:14 | ||
55 | DĄBROWSKI Piotr | 2042 | SBBP-Łosie | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:09:14 | |
56 | HORZELA Błażej | 2149 | Beta-Trans | RADZIONKÓW | M20 | 00:00:00 | 00:09:17 | |
57 | KROSNY Sebastian | 2020 | BODYDRY TEAM | MIKOŁÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:18 | |
58 | KUSZELA Mateusz | 2325 | ATAK LEWEJ ŁYDY | WROCŁAW | M30 | 00:00:00 | 00:09:19 | |
59 | KIK Iwona | 1001 | Daniel Wosik Tervel Team / KW Kraków | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 00:09:19 | |
60 | KARGÓL Rafał | 2295 | Logtech Team Radzionków | RADZIONKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:21 | |
61 | LISAK Wojciech | 2201 | KATOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:09:22 | ||
62 | RECZEK Sebastian | 2102 | KS Zielono-Czarni | MIŃSK MAZOWIECKI | M30 | 00:00:00 | 00:09:22 | |
63 | KUŚMIERSKI Michał | 2050 | Ultra Beskid Sport | BIELSKO-BIAŁA | M30 | 00:00:00 | 00:09:22 | |
64 | PIECHA Artur | 2304 | T-Mobile Running Team | RYBNIK | M40 | 00:00:00 | 00:09:23 | |
65 | BADURA Adam | 2017 | Forma Wodzisław Śląski | RYBNIK | M30 | 00:00:00 | 00:09:24 | |
66 | BUCZYŃSKI Adam | 2291 | Nokia Krakow Team | KRAKOW | M40 | 00:00:00 | 00:09:27 | |
67 | ŁUPIEŻOWIEC Piotr | 2322 | MKS Centrum Dzięgielów | CISOWNICA | M40 | 00:00:00 | 00:09:27 | |
68 | KOZIOŁ Kamil | 2183 | Husaria Race Team | MICHAŁOWICE | M20 | 00:00:00 | 00:09:28 | |
69 | PYTEL Janusz | 2160 | SOKÓŁZAKOPANE | SOSNOWIEC | M50 | 00:00:00 | 00:09:29 | |
70 | KUKUŁA Sławomir | 2045 | ANDRYCHÓW | M20 | 00:00:00 | 00:09:30 | ||
71 | PIĘTKA Tomasz | 2330 | BIELSKO BIAŁA | M30 | 00:00:00 | 00:09:30 | ||
72 | SAWICKI Szymon | 2280 | NOWY TARG | M40 | 00:00:00 | 00:09:31 | ||
73 | NIEMCZYK Magdalena | 1042 | BIELSKO-BIAŁA | K20 | 00:00:00 | 00:09:32 | ||
74 | MATECKI Tomasz | 2209 | BIELSKO-BIAŁA | M30 | 00:00:00 | 00:09:32 | ||
75 | KOSTELA Piotr | 2284 | Wataha | NOWY TARG | M30 | 00:00:00 | 00:09:32 | |
76 | KOKOT Krzysztof | 2011 | HRmax Żory | ŻORY | M40 | 00:00:00 | 00:09:33 | |
77 | KOS Tomasz | 2262 | Państwowa Straż Pożarna Bytom | TYCHY | M30 | 00:00:00 | 00:09:34 | |
78 | SNARSKI Dariusz | 2039 | KATOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:09:34 | ||
79 | HATALA Mariusz | 2218 | BB RUNNERS Hati Team | BIELSKO-BIAŁA | M30 | 00:00:00 | 00:09:35 | |
80 | ŻYŁA Sebastian | 2124 | KOŃCZYCE MAŁE | M20 | 00:00:00 | 00:09:35 | ||
81 | KOCHEL Paweł | 2084 | Kowary biegają | KOWARY | M30 | 00:00:00 | 00:09:36 | |
82 | DYLĄG Wojciech | 2301 | KS Limanowa Forrest | TYMBARK | M20 | 00:00:00 | 00:09:37 | |
83 | MAJEWSKI Arkadiusz | 2182 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40 | 00:00:00 | 00:09:37 | ||
84 | LEŚNIEWSKI Rafał | 2310 | BICIUFAPSZTRI | WIELICZKA | M40 | 00:00:00 | 00:09:37 | |
85 | KOT Rafał | 2067 | Góral z Mazur // KB Jurund Szczytno | SZCZYTNO | M30 | 00:00:00 | 00:09:38 | |
86 | DOMISZEWSKA Maria | 1064 | USTRZYKI DOLNE | K50 | 00:00:00 | 00:09:38 | ||
87 | WITEK Karolina | 1066 | Stowarzyszenie Pasja Treningu | JAROCIN | K20 | 00:00:00 | 00:09:38 | |
88 | WANTULOK Mateusz | 2267 | Uzdrowiskowy TEAM | WISŁA | M30 | 00:00:00 | 00:09:38 | |
89 | CHRAPKIEWICZ Michał | 2068 | SBD Energetyk Rybnik | CIESZYN | M30 | 00:00:00 | 00:09:38 | |
90 | MURAWSKI Rafał | 2317 | M30 | 00:00:00 | 00:09:39 | |||
91 | GOŚCINIEWICZ Paweł | 2035 | ZIEMOWIT TEAM | KATOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:09:41 | |
92 | KOZIARSKI Michał | 2309 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | SIERAKÓW ŚLĄSKI | M30 | 00:00:00 | 00:09:41 | |
93 | GRYGIEL Marek | 2134 | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:09:43 | |
94 | GARDENER Jacek | 2010 | Alpin Sport Team / JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | 00:09:46 | |
95 | JANDZIŚ Wiesław | 2181 | Aktywny Dynów | DYNÓW | M40 | 00:00:00 | 00:09:47 | |
96 | SŁOBODZIAN Jerzy | 2064 | NYSA BIEGA | DZIERŻONIÓW | M50 | 00:00:00 | 00:09:47 | |
97 | THIER Dominik | 2212 | JacekBiega Running Team / KS Kandahar | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:09:47 | |
98 | KIEŁTYKA Zbigniew | 2180 | KW Gliwice | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | 00:09:49 | |
99 | OLMA Przemysław | 2169 | GONIACKA TEAM/ KS KANDAHAR | BIELSKO-BIAŁA | M30 | 00:00:00 | 00:09:50 | |
100 | BARTULA Arkadiusz | 2216 | Speed Team Brzeszcze | BRZESZCZE | M40 | 00:00:00 | 00:09:51 | |
101 | SZKODA Dariusz | 2171 | SOCIOS GÓRNIK | RUDA ŚLĄSKA | M30 | 00:00:00 | 00:09:51 | |
102 | GRUND Marek | 2221 | Mafia TEAM Lubliniec | STRZEBIŃ | M20 | 00:00:00 | 00:09:54 | |
103 | JUSZCZAK Artur | 2122 | KW Jastrzębie-Zdrój | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40 | 00:00:00 | 00:09:54 | |
104 | NOSALIK Marek | 2222 | MTA | ŻYWIEC | M50 | 00:00:00 | 00:09:55 | |
105 | SZCZUREK Dominik | 2178 | TKKF Uklejna Myślenice | MYŚLENICE | M30 | 00:00:00 | 00:09:55 | |
106 | STOLECKI Grzegorz | 2306 | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | CHEŁM ŚLĄSKI | M30 | 00:00:00 | 00:09:57 | |
107 | AGIEJCZYK Wojciech | 2305 | APTIV RUNNING TEAM | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:57 | |
108 | GUZDEK Tomasz | 2258 | STRAZ POZARNA BYTOM | BYTOM | M30 | 00:00:00 | 00:09:58 | |
109 | SPORYSZ Mateusz | 2289 | KOZY | M20 | 00:00:00 | 00:09:58 | ||
110 | URBAN Wiktor | 2162 | Night Runners Zabrze | ZABRZE | M20 | 00:00:00 | 00:10:00 | |
111 | JASEK Piotr | 2311 | - | BUCZKOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:10:01 | |
112 | CIUPEK Remigiusz | 2188 | Taurus30 Cycling Team | USTROŃ | M30 | 00:00:00 | 00:10:01 | |
113 | KOPIEC Roland | 2296 | ŁAZISKA GÓRNE | ŁAZISKA GÓRNE | M20 | 00:00:00 | 00:10:01 | |
114 | PETKIEWICZ Tomasz | 2141 | STS BIEGATON MIKOŁÓW | MIKOŁÓW | M30 | 00:00:00 | 00:10:03 | |
115 | BRÓG Wojciech | 2048 | OLKUSZ | M30 | 00:00:00 | 00:10:03 | ||
116 | TOKAREWICZ Damian | 2052 | Zebry | ZEBRZYDOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:10:04 | |
117 | PUDŁO Mateusz | 2286 | Husaria Race Team | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 00:10:11 | |
118 | RAJA Paweł | 2264 | Skyrunning Poland | WROCŁAW | M30 | 00:00:00 | 00:10:11 | |
119 | KUSO Małgorzata | 1051 | RYBNIK | K30 | 00:00:00 | 00:10:11 | ||
120 | BŁAUCIAK Ewa | 1061 | Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN | TARNÓW/ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | K20 | 00:00:00 | 00:10:12 | |
121 | WILK Dawid | 2194 | SOCIOS GÓRNIK | ZABRZE | M20 | 00:00:00 | 00:10:13 | |
122 | WOJNO Arkadiusz | 2115 | HUSARIA RACE TEAM | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:00 | 00:10:13 | |
123 | DOMIN Łukasz | 2177 | Lider Animator/Aktywny Dynów | DYNÓW | M20 | 00:00:00 | 00:10:13 | |
124 | WOLAŃSKI Tomasz | 2312 | MIĘDZYRZECZE GÓRNE | M20 | 00:00:00 | 00:10:14 | ||
125 | GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława | 1048 | ZIELONKI | K40 | 00:00:00 | 00:10:15 | ||
126 | JASTRZĘBSKI Piotr | 2190 | SOCIOS SILESIA | ZABRZE | M20 | 00:00:00 | 00:10:16 | |
127 | BASZAK Tomasz | 2288 | SiłaOgra.pl | STRACHÓW | M30 | 00:00:00 | 00:10:17 | |
128 | RADOMSKI Zbigniew | 2173 | TKKF Beskidek | BIELSKO-BIAŁA | M60 | 00:00:00 | 00:10:17 | |
129 | PASUTO Grzegorz | 2332 | M30 | 00:00:00 | 00:10:19 | |||
130 | BOLECHOWSKA Dominika | 1007 | ATTIQ | ZAKOPANE | K40 | 00:00:00 | 00:10:23 | |
131 | WALCZYŃSKI Mariusz | 2329 | HRmax Żory | ŻORY | M30 | 00:00:00 | 00:10:23 | |
132 | SOBOLA Grzegorz | 2272 | 4drinki | RACIBÓRZ | M20 | 00:00:00 | 00:10:23 | |
133 | MIROŃCZUK Roman | 2167 | Drużyna Szpiku | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:10:24 | |
134 | KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna | 1010 | Kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K50 | 00:00:00 | 00:10:24 | |
135 | KLONOWSKI Kamil | 2081 | MOSIR ŁAZISKA GÓRNE | ŁAZISKA GÓRNE | M20 | 00:00:00 | 00:10:25 | |
136 | KANIA Damian | 2105 | MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.I | MYSŁOWCE | M30 | 00:00:00 | 00:10:25 | |
137 | RADZIK Piotr | 2021 | SIEMIANOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:10:27 | ||
138 | JANIK Paulina | 1004 | Karkonosz Running Team Szklarska Poręba | JELENIA GÓRA | K30 | 00:00:00 | 00:10:27 | |
139 | PRASOŁ Marcin | 2256 | KOBIÓR | M30 | 00:00:00 | 00:10:28 | ||
140 | KOZAR Michał | 2185 | OLEŚNICA | M30 | 00:00:00 | 00:10:30 | ||
141 | KOMANIECKI Łukasz | 2157 | RYBNIK | M30 | 00:00:00 | 00:10:33 | ||
142 | KOZIEŁ Krzysztof | 2314 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 00:10:33 | |
143 | SERAFIN Dariusz | 2033 | Klub Biegacza Fartlek | WISŁA MAŁA | M40 | 00:00:00 | 00:10:34 | |
144 | MAŁACHOWSKI Mariusz | 2103 | Biegając z wilkami | RADOMSKO | M40 | 00:00:00 | 00:10:34 | |
145 | GÓRNY Mirosław | 2242 | NUTREND TEAM | BIELSKO-BIAŁA | M50 | 00:00:00 | 00:10:35 | |
146 | BONDARA Sylwia | 1003 | Alpin Sport Team / JacekBiega Running Team | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | 00:10:35 | |
147 | RZEPKA Piotr | 2125 | parkrun katowice | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M20 | 00:00:00 | 00:10:35 | |
148 | ŻABA Igor | 2333 | M30 | 00:00:00 | 00:10:41 | |||
149 | STAŃCZAK Grzegorz | 2270 | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 00:10:42 | ||
150 | MAJCHRZAK Maciej | 2196 | WROCŁAW | M20 | 00:00:00 | 00:10:45 | ||
151 | SIWA Kinga | 1047 | KS SAKO Gdańsk | GDAŃSK | K30 | 00:00:00 | 00:10:47 | |
152 | RENCZ Małgorzata | 1014 | W pogoni za duchem | ORZESZE | K40 | 00:00:00 | 00:10:48 | |
153 | GRYCKO Konrad | 2097 | FURION | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | 00:10:51 | |
154 | MAJCHROWSKI Jacek | 2028 | CKB Tarnobrzeg | TARNOBRZEG | M40 | 00:00:00 | 00:10:52 | |
155 | MORAWSKI Grzegorz | 2277 | trener24h.com.pl | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:10:56 | |
156 | JONKISZ Dorota | 1070 | Rytm Czechowice Dziedzice | CZECHOWICE DZIEDZICE | K50 | 00:00:00 | 00:10:58 | |
157 | JEAN MICHEL Warnotte | 2336 | M40 | 00:00:00 | 00:11:00 | |||
158 | BŁASZCZAK Jarosław | 2298 | APTIV RUNNING TEAM | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:11:05 | |
159 | STEFAŃSKI Zbigniew | 2207 | Hebel | LIBIĄŻ | M40 | 00:00:00 | 00:11:06 | |
160 | MADEJA Piotr | 2156 | BESTWINA | M30 | 00:00:00 | 00:11:07 | ||
161 | BIENIECKA Anna | 1006 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | K30 | 00:00:00 | 00:11:07 | |
162 | MOSTOWIK Marcin | 2227 | BRZESZCZE | M30 | 00:00:00 | 00:11:08 | ||
163 | CHMIELOWSKI Michał | 2065 | Górskie pędziwiatry | JUSZKOWO | M30 | 00:00:00 | 00:11:09 | |
164 | PLUCINSKI Grzegorz | 2014 | Inżynieria Biegania Team | RYDUŁTOWY | M40 | 00:00:00 | 00:11:10 | |
165 | PYTLARZ Wojtek | 2110 | Neverland team | BIELSKO-BIAŁA | M30 | 00:00:00 | 00:11:14 | |
166 | GWÓŹDŹ Michał | 2163 | #czeladzbiega | CZELADŹ | M40 | 00:00:00 | 00:11:14 | |
167 | MARKIEWICZ Agnieszka | 1050 | ProRunning Promotion | ŁOSICE | K20 | 00:00:00 | 00:11:20 | |
168 | SIKORA Alicja | 1046 | TEAM SIKORA | BIELSKO BIAŁA | K60 | 00:00:00 | 00:11:22 | |
169 | KNURA Aleksander | 2252 | KW Jastrzębie - Zdrój | POŁOMIA | M30 | 00:00:00 | 00:11:22 | |
170 | URBAŃSKI Robert | 2055 | KOCIERZ RYCHWAŁDZKI | M40 | 00:00:00 | 00:11:24 | ||
171 | STELMASZCZYK Bartłomiej | 2235 | Scout Taem | CZĘSTOCHOWA | M40 | 00:00:00 | 00:11:25 | |
172 | DAWIDOWICZ Krzysztof | 2164 | FreeWay | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30 | 00:00:00 | 00:11:25 | |
173 | ŚWIŃCZYK Marcin | 2184 | GODZISZKA | M30 | 00:00:00 | 00:11:30 | ||
174 | PACHURA Kinga | 1024 | MSZANA DOLNA | K40 | 00:00:00 | 00:12:04 | ||
175 | KLIMOSZ Edyta | 1040 | ISTEBNA | K20 | 00:00:00 | 00:12:08 | ||
176 | WOJTYRA Karolina | 1034 | Enter Air Runners Club | TARNOWSKIE GÓRY-STRZYBNICA | K20 | 00:00:00 | 00:12:15 | |
177 | FIREK Iwona | 1057 | Fire'k Team | BIELSKO-BIAŁA | K30 | 00:00:00 | 00:12:29 | |
178 | STRAUCHOLD Anna | 1073 | Pro-Run Wrocław | KAMIENIEC WROCŁAWSKI | K40 | 00:00:00 | 00:12:30 | |
179 | CHOWANIOK Anna | 1049 | USTROŃ | K20 | 00:00:00 | 00:12:31 | ||
180 | LIGĘZA Joasia | 1017 | Smashing PĄpkins/Unlimited | KRAKÓW | K40 | 00:00:00 | 00:12:34 | |
181 | ŚWIĘTEK Sylwia | 1058 | Litwin Triathlon Team | WROCŁAW | K40 | 00:00:00 | 00:12:38 | |
182 | CAŁKA Agnieszka | 1059 | Radzymin Run Team | RADZYMIN | K40 | 00:00:00 | 00:12:46 | |
183 | SERZYSKO Bartosz | 2299 | Aptiv Running Team | CIESZYN | M20 | 00:00:00 | ||
184 | SZYMIK Krzysztof | 2130 | bziegacz samotnt wilk | JASTRZEBIE | M40 | 00:00:00 |
Znaleziono 184 wynik(ów)