ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - LATOSZYN - 5KM - 8/10
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 8/10 Latoszyn | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 8/10 Latoszyn | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-07-31 |
Miejsce : | LATOSZYN |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 118 |
Wystartowało : | 112 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 106 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Laps_2,5km 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WITUCKI Jacek | 157 | POZNAŃ | M50-54 | 00:14:43 | ||||
2 | WOJTOWICZ Tomasz | 163 | LUKI TEAM POLSKA | WIDACZ | M30-39 | 00:14:44 | |||
3 | MARCZAK Tomasz | 103 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:16:03 | |||
4 | OLSZAŃSKI Karol | 111 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M45-49 | 00:16:25 | |||
5 | SKIBA Krzysztof | 128 | KGHM METRACO | LEGNICA | M60-64 | 00:15:30 | |||
6 | FRĄCKOWIAK Roman | 78 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | 00:16:37 | |||
7 | NIEPOKÓJ Radosław | 108 | GMINA MIEJSCE PIASTOWE | WROCANKA | M30-39 | 00:14:45 | |||
8 | STĘPAK Piotr | 135 | TARNÓW | M18-29 | 00:17:09 | ||||
9 | PLUTO-PRĄDZYŃSKI Kacper | 122 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Dzieci | 00:23:32 | |||
10 | ŚLUSARCZYK Błażej | 147 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 00:26:14 | |||
11 | TOMASZEWSKI Karol | 166 | KKNW KOLBUSZOWA | M-Jun. | 1 | 00:19:43 | |||
12 | KLAWCZYŃSKI Marcin | 95 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M30-39 | 00:17:22 | |||
13 | MISZTAL Grzegorz | 105 | MASZYCANKA MASZYCE | SUŁKOWICE | M30-39 | 00:15:52 | |||
14 | GRUSZKA Michał | 85 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M18-29 | 2 | 00:17:23 | ||
15 | DOMARADZKI Tomasz | 73 | ACTIVE TEAM KOZŁÓW | KOZŁÓW | M40-44 | 00:17:40 | |||
16 | ŚLUSARCZYK Marcin | 144 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-44 | 00:17:27 | |||
17 | WOJTASIŃSKI Daniel | 159 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:16:42 | |||
18 | BIBKO Martin | 62 | SPEEDBAR | KOSICE | M45-49 | 00:17:09 | |||
19 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 145 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 00:19:29 | |||
20 | WALCZAK Grzegorz | 151 | SUCHY LAS | M45-49 | 00:18:26 | ||||
21 | WIĘCŁAW Tomasz | 152 | RZESZÓW | M45-49 | 2 | 00:19:39 | |||
22 | GRUSZKA Michał | 84 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | 1 | 00:18:18 | ||
23 | SZUKAŁA Rafał | 139 | PERŁY PODKARPACIA | KOZŁÓW | M45-49 | 00:19:50 | |||
24 | NOSAL Marek | 109 | LUBLIN | M50-54 | 00:16:13 | ||||
25 | FRANCZAK Dariusz | 77 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:20:55 | |||
26 | PARZYBUT Jan | 114 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 00:16:50 | |||
27 | SOKOŁOWSKI Marek | 131 | VINGBERG POLSKA - PTG SOKÓŁ RYMANÓW | RYMANÓW - ZDRÓJ | M55-59 | 00:16:10 | |||
28 | BREWKA Joachim | 64 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M55-59 | 2 | 00:16:32 | ||
29 | KRAKOWSKI Jerzy Piotr | 99 | PERŁY PODKARPACIA | MIELEC | M55-59 | 00:17:16 | |||
30 | GRYGORYANTS Eugeniy | 208 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M40-44 | 1 | 00:25:08 | ||
31 | PRACKI Zbigniew | 125 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M55-59 | 00:21:29 | |||
32 | GANCARZ Zbigniew | 81 | KLUB SPORTOWY ISKRA MIELEC | MIELEC | M-Niepełnosprawni(B) | 00:21:37 | |||
33 | KRIGER Roman | 100 | MAPEI POLSKA | PAPOWO TORUŃSKIE | M60-64 | 00:18:55 | |||
34 | SONDEJ Wiesław | 132 | PERŁY PODKARPACIA | RZESZÓW | M60-64 | 00:18:54 | |||
35 | CZARNOTA Andrzej | 68 | Z NURTEM SAWY NORDIC WALKING KLUB | HANDZLÓWKA | M65-69 | 00:19:40 | |||
36 | KOWALCZYK Tadeusz | 98 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | M65-69 | 00:18:50 | |||
37 | PASIERB Marek | 115 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | RZESZOW | M65-69 | 00:16:56 | |||
38 | JAKUBOWSKI Zbigniew | 164 | BIAŁYSTOK | M70-74 | 00:22:06 | ||||
39 | CZMOCH Marian | 71 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | M70-74 | 00:18:59 | |||
40 | MAJEWSKI Jan | 102 | GORZYCE CHODZI Z KIJKAMI | GORZYCE | M70-74 | 00:21:08 | |||
41 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 146 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70-74 | 00:20:34 | |||
42 | ADAMOWICZ Andrzej | 61 | ŁÓDŹ | M75-79 | 00:21:44 | ||||
43 | SZYMAŃSKI Stefan | 143 | XV KOŁO PZERII DYWITY | KIEŹLINY | M75-79 | 00:18:37 | |||
44 | STUDNICKI Ryszard | 211 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M75-79 | 00:28:09 | |||
45 | PIĄTKOWSKI Józef | 117 | KGHM METRACO | POLKOWICE | M75-79 | 00:28:11 | |||
46 | PODORSKI Roman | 123 | TARNÓW | M80+ | 00:21:00 | ||||
47 | THOMALLA Bogdan | 150 | EKIPA NA KIJACH | ZABRZE | M80+ | 1 | 00:20:47 | ||
48 | DUSZEŃKO Zygmunt | 75 | KGHM METRACO | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:01 | |||
49 | CZEKRYSZEW Andrzej | 70 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:19:49 | |||
50 | CIEŚLUK Marcin | 66 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:17:20 | |||
51 | SŁOWIK Jan | 130 | HERMANOWA | M-Niepełnosprawni(A) | 1 | 00:17:41 | |||
52 | WIKTOR Dawid | 154 | KLUB SPORTOWY ISKRA MIELEC | MIELEC | M-Niepełnosprawni(B) | 00:30:05 | |||
53 | ZAWADZKI Krzysztof | 161 | WETERAN | ZIELONA GORA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:19:30 | |||
54 | ORZECHOWSKI Grzegorz | 201 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M40-44 | 00:28:55 | |||
55 | ROMANIUK Grzegorz | 207 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M55-59 | 00:22:35 | |||
56 | JÓŹWIAK Łukasz | 93 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 00:22:03 | |||
57 | GRYGOROWICZ Bogdan | 87 | KGHM METRACO | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:19:41 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | CYRUS Bogdan | 67 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIŃ | M50-54 | 1 | 00:14:43 DQ | ||
DQ | GAJEWSKI Eugeniusz | 79 | KGHM METRACO | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M65-69 | 1 | 00:17:22 DQ | ||
DQ | SZNAJDER Zenon | 138 | RYBNIK | M70-74 | 1 | 1 | 00:21:26 DQ |
Znaleziono 60 wynik(ów)