ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - SZAFLARY- 10KM - 9/10
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 9/10 Szaflary | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 9/10 Szaflary | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-09-17 |
Miejsce : | Szaflary |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 27 |
Wystartowało : | 23 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 23 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap 2.5km 2.5km | Laps_5km 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MARCZAK Tomasz | 12 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:16:24 | 00:33:10 | |||
2 | SKIBA Krzysztof | 17 | KGHM METRACO | LEGNICA | M60-69 | 00:16:23 | 00:33:11 | |||
3 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 23 | KGHM METRACO | LEGNICA | K40-49 | 00:16:33 | 00:33:27 | |||
4 | BIELECKA Zuzanna | 1 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-49 | 00:16:36 | 00:33:57 | |||
5 | LABUS Marzena | 11 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | K30-39 | 00:16:59 | 00:34:20 | |||
6 | JĘDRASIAK Renata | 6 | KGHM METRACO | LUBIN | K50-59 | 00:17:18 | 00:34:43 | |||
7 | JUREK Adam | 7 | KGHM METRACO | LUBIN | M60-69 | 00:16:58 | 00:34:44 | |||
8 | KABATA Jarosław | 8 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-59 | 00:16:53 | 00:34:47 | |||
9 | OLSZAŃSKI Karol | 25 | FEAR THE RETUKI | KRAKÓW | M40-49 | 00:17:21 | 00:34:51 | |||
10 | CHYRA Janusz | 2 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M40-49 | 00:17:32 | 00:35:30 | |||
11 | SIWAK Piotr | 16 | KGHM METRACO | RUDNA | M60-69 | 00:17:59 | 00:36:30 | |||
12 | RAJEK Magdalena | 14 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-49 | 00:18:10 | 00:36:42 | |||
13 | ZDRZAŁEK Alicja | 24 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K40-49 | 00:18:14 | 00:37:05 | |||
14 | CZMOCH Marian | 4 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | M70+ | 00:19:03 | 00:38:23 | |||
15 | KUŁAKOWSKA Halina | 10 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 00:19:05 | 00:38:36 | |||
16 | CZAJKA Urszula | 3 | RUMIA | K60-69 | 00:19:21 | 00:39:23 | ||||
17 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 20 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 00:19:36 | 00:39:41 | |||
18 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 19 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-69 | 00:19:29 | 00:39:55 | |||
19 | TRYBUŁA Stanisław | 26 | STF-ZP ORZEŁ | SPYTKOWICE | M50-59 | 00:19:47 | 00:40:01 | |||
20 | BERNACKI Leszek | 32 | NIEZRZESZONY/ EMERYT | JAWORZNO | M50-59 | 00:19:59 | 00:40:27 | |||
21 | SKRZĄTEK Lucyna | 18 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K50-59 | 00:21:18 | 00:42:39 | |||
22 | SAPUŁA Wiktoria | 15 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | LUBLIN | K18-29 | 00:21:50 | 00:44:37 | |||
23 | WOJTYCZKA Alicja | 22 | NORDIC SPORT 2021 | MYSŁOWICE | K60-69 | 00:23:11 | 00:47:43 |
Znaleziono 23 wynik(ów)