FINAŁ ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - POTĘGOWO - 5KM - 10/10
FINAŁ ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
FINAŁ ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-10-01 |
Miejsce : | Potęgowo |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 225 |
Wystartowało : | 200 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 194 |
Na trasie : | 6 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Laps_2,5km 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PLUTO-PRĄDZYŃSKI Kacper | 128 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | JEZIERZE | M-Dzieci | 00:22:15 | |||
2 | URBANOWICZ Bartosz | 180 | ŁUPAWA | M-Dzieci | 00:23:59 | ||||
3 | TĘCZA Igor | 176 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:23:03 | ||||
4 | SŁOWIK Stanisław | 149 | KGHM METRACO | POLKOWICE | M-Dzieci | 00:23:05 | |||
5 | BARAN Aleksander | 3 | ŁUPAWA | M-Dzieci | 00:21:46 | ||||
6 | CIESIELCZYK Tymoteusz | 19 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:21:52 | |||
7 | HARENDA Dawid | 52 | NIEZRZESZONY | DOLASZEWO | M-Dzieci | 00:18:42 | |||
8 | JABŁOŃSKI Filip | 56 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:19:20 | ||||
9 | PIENIAK Michał | 123 | ŁUPAWA | M-Dzieci | 00:21:23 | ||||
10 | KOWALSKI Iwo | 81 | ŁUPAWA | M-Dzieci | 00:18:13 | ||||
11 | SZMAJDA Filip | 159 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:21:36 | ||||
12 | BOYKE Aleksander | 15 | ŁUPAWA | M-Dzieci | 00:24:12 | ||||
13 | KOGUT Filip | 72 | ŁUPAWA | M-Dzieci | 00:21:22 | ||||
14 | MIKOŁAJCZYK Aleksander | 104 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:21:37 | ||||
15 | WICZKOWSKI Aleksander | 183 | ŁUPAWA | M-Dzieci | 00:18:23 | ||||
16 | KOZŁOWSKI Dominik | 85 | SP SKÓROWO | LASKA | M-Dzieci | 00:21:16 | |||
17 | KUREK Aleksander | 91 | KGHM METRACO | RUDNA | M-Dzieci | 00:17:46 | |||
18 | STEFAŃSK Ksawery | 154 | DARŻYNO | M-Dzieci | 00:21:04 | ||||
19 | ŚLUSARCZYK Błażej | 173 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 00:23:23 | |||
20 | LEWICKI Szymon | 202 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:21:02 |
Znaleziono 20 wynik(ów)