FUN SWIMRUN BYDGOSZCZ 2018
Woda Bydgoska 2018
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2018-08-15
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 55
Wystartowało : 45
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 44
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PIELOWSKI Krzysztof 16Prywatny Folwark GrabysyOLSZTYNM201M 100:39:07.95 6:319,2
2MONCZAK Grzegorz 4One Man TeamPOZNAŃ - DASZEWICEM401M 200:41:04.80+00:01:566:508,8
3URBAŃSKI Michał 37TriSpaceBYDGOSZCZM202M 300:42:29.65+00:03:217:048,5
4WAMKA Mateusz 51BYDGOSZCZM161M 400:43:29.40+00:04:217:148,3
5ŁAZARONEK Piotr 47OlimpSwimSIKORZYNOM301M 500:43:32.40+00:04:247:158,3
6KRAWCZYK Paulina 18OLSZTYNK201K 100:44:09.85+00:05:017:218,2
7BURSKA Justyna 1Prywatny Folwark GrabysyOLSZTYNK202K 200:48:03.35+00:08:558:007,5
8PELC Marcin 41BYDGOSZCZM302M 600:48:06.00+00:08:588:017,5
9TYLICKI Mateusz 25MUKS Piętnastka BydgoszczBYDGOSZCZM162M 700:49:03.20+00:09:558:107,3
10DUDEK Aleksandra 3MUKS 15BYDGOSZCZK161K 300:51:54.25+00:12:468:396,9
11OGRODOWCZYK Daria 55ŁÓDŹK203K 400:54:20.25+00:15:129:036,6
12SOKOŁOWSKA Hanna 15Kuźnia TriathlonuGORZEŃK501K 500:56:51.90+00:17:439:286,3
13KĘDZIOR Mateusz 40K.P.Żaglica PoznańPOZNAŃM402M 801:02:38.20+00:23:3010:265,7
14STAJNIAK Michał 9Fall Into Swimrun / Smashing Pąpkins / KS MakoWARSZAWAM203M 901:03:04.00+00:23:5610:305,7
15OLECHNOWICZ Tomasz 14Sport SmukałaBYDGOSZCZM403M 1001:03:51.70+00:24:4310:385,6
16KLIMEK Paweł 36BYDGOSZCZM204M 1101:07:52.00+00:28:4411:185,3
17ŁAZARONEK Anna 45OlimpSwimSIKORZYNOK204K 601:08:50.20+00:29:4211:285,2
18DYLERT Arkadiusz 44Grupa MalborkMALBORKM303M 1201:08:54.00+00:29:4611:295,2
19RADECKI Michał 6BYDGOSZCZM205M 1301:09:35.90+00:30:2711:365,2
20CHOJNACKI Jakub 8Forest WorkoutMAKSYMILIANOWOM304M 1401:10:06.50+00:30:5811:415,1
21MISZCZYK Maciej 17SŁOMNIKIM206M 1501:11:08.55+00:32:0011:515,1
22BOGDAŃSKA Katarzyna 12Fall Into SwimrunGIŻYCKOK205K 701:12:28.00+00:33:2012:045,0
23STARZYŃSKI Piotr 1076Brygada Homo LudensBYDGOSZCZM305M 1601:13:12.65+00:34:0412:124,9
24KOSZEWSKI Michał 34BYDGOSZCZM306M 1701:13:53.65+00:34:4512:194,9
25WITKOWSKA Beata 31GDAŃSKK301K 801:13:59.70+00:34:5112:204,9
26PERLINSKI Damian 43może i powoli ale za to byle jakBYDGOSZCZM307M 1801:14:39.60+00:35:3112:264,8
27JARZEMSKI Marcin 42Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZM308M 1901:15:38.20+00:36:3012:364,8
28KWASEK Paweł 10JRG 3BYDGOSZCZM207M 2001:15:50.70+00:36:4212:384,7
29PILIUKH Marharyta 11TRISPACEBYDGOSZCZK206K 901:16:20.85+00:37:1212:434,7
30MAŁKIŃSKI Józef 28BYDGOSZCZM601M 2101:17:29.45+00:38:2112:544,6
31CZAJKOWSKA Ada 52BYDGOSZCZK207K 1001:20:02.65+00:40:5413:204,5
32WIŚNIEWSKI Włodzimierz 20SPCTORUŃM501M 2201:21:32.00+00:42:2413:354,4
33ORŁOWSKI Radosław 30#kaszanienamokaGDYNIAM404M 2301:22:25.15+00:43:1713:444,4
34SADECKI Karol 33CB 163CHEŁMNOM309M 2401:22:27.15+00:43:1913:444,4
35PALIŃSKI Grzegorz 38BYDGOSZCZM3010M 2501:25:12.00+00:46:0414:124,2
36KRZYŻANOWSKI Wojciech 27AZS CM UMIK BydgoszczBYDGOSZCZM405M 2601:27:25.35+00:48:1714:344,1
37WESOŁOWSKA Natalia 49Husaria Race TeamTORUŃK208K 1101:27:26.85+00:48:1814:344,1
38ŻUCHOWSKI Damian 29Husarie Race TeamŻNINM208M 2701:29:13.35+00:50:0514:524,0
39DURAŁEK Andrzej 53PRUSZCZM406M 2801:36:16.05+00:57:0816:023,7
40JANIK Anna 26KRAKÓWK209K 1201:36:28.25+00:57:2016:043,7
41KOCZOROWSKA Kamila 24KamKocBYDGOSZCZK302K 1301:38:39.25+00:59:3116:263,6
42ZACHWIEJA Piotr 46BYDGOSZCZM3011M 2901:39:33.55+01:00:2516:353,6
43KOCZWARA Katarzyna 7Klinika TriathlonuBYDGOSZCZK303K 1401:41:28.65+01:02:2016:543,5
Niesklasyfikowani
DQBAŁA Artur 48może i powoli ale za to byle jakBYDGOSZCZM3001:12:26.80 DQ--
DQOSOWSKI Michał 22Pomerania Winter Swimming/Florian ChojniceCHOJNICEM20 DQ--
Znaleziono 45 wynik(ów)