GOLDEN MOUNTAINS TRAIL - 33 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-07-15
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 33 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 548
Wystartowało : 452
Nie ukończyło : 21
Ukończyło : 431
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuA1
9km
D1
24km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
33km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PAULEN Andrej 6534KAMZÍK 1000+ŽILINASenior I M - 20 1M 12021-07-16 14:00:0100:43:0001:56:0902:38:42.95 4:4812,5
2WITEK Andrzej 6147140MINUT.PLMIRKÓWSenior I M - 20 2M 22021-07-16 14:00:0300:44:2501:58:4402:44:54.00+00:06:114:5912,0
3IVANIUTA Taras 6529REŠTARTNI SA.SKBRATISLAVASenior I M - 20 3M 32021-07-16 14:00:0000:45:1602:02:1202:50:04.65+00:11:215:0911,6
4LEŚNIAK Kamil 6544SALCO GARMIN TEAMTORUŃSenior I M - 20 4M 42021-07-16 14:00:0400:47:5502:07:2202:54:36.30+00:15:535:1711,3
5MILEWSKI Dominik 6406RYKOWISKO TEAMPŁOCKSenior I M - 20 5M 52021-07-16 14:00:0400:48:0002:07:3402:59:51.25+00:21:085:2711,0
6GRUN Vojtech 6542Salomon SuntoBOSKOVICESenior I M - 20 6M 62021-07-16 14:00:0100:48:1502:11:4603:07:30.20+00:28:475:4010,6
7HLAVATÍK Jan 6120JUMP SPORT FRÝDEK-MÍSTEK // KURACJUSZE Z WROCLAWIAFRÝDEK-MÍSTEKSenior II M - 30 1M 72021-07-16 14:20:1400:49:5802:14:4903:09:37.45+00:30:545:4410,4
8GRONOSTAJ Grzegorz 6522WROCŁAWMasters M - 40 1M 82021-07-16 14:00:0200:51:2202:16:0803:10:11.35+00:31:285:4510,4
9LULIS Dawid 6055ALTRA TEAM REDWROCŁAWSenior II M - 30 2M 92021-07-16 14:00:0500:51:3902:20:4703:12:17.10+00:33:345:4910,3
10ZEBATKA Lary 6479RZESZÓWMasters M - 40 2M 102021-07-16 14:00:0500:51:4002:20:4600:10:0003:12:49.60+00:34:065:3210,8
11JAKUBOWSKI Martin 6200HLK-92HELSINGBORGSenior II M - 30 3M 112021-07-16 14:00:1600:54:0902:24:0203:20:18.40+00:41:356:049,9
12SZYMAŃSKI Paweł 6042FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 4M 122021-07-16 14:00:0800:54:4702:10:0903:21:23.55+00:42:406:069,8
13MIESZCZAK Marcin 6423BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 5M 132021-07-16 14:00:0400:49:2002:17:5303:22:43.95+00:44:016:089,8
14NICPOŃ Sebastian 6509KARKONOSZ RUNNING TEAMKRZEPICESenior I M - 20 7M 142021-07-16 14:00:0400:50:2402:26:5303:23:03.60+00:44:206:099,8
15STREIT Dawid 6009BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 6M 152021-07-16 14:00:0500:53:3602:27:3203:26:04.10+00:47:216:149,6
16DUDA Karol 6056PCH SPORT TEAMPIESZYCESenior II M - 30 7M 162021-07-16 14:00:0600:50:2002:25:1203:26:17.45+00:47:346:159,6
17WASZEK Sławomir 6193WROCŁAWMasters M - 40 3M 172021-07-16 14:01:3900:56:2402:31:2103:27:47.60+00:49:046:179,5
18SZKOŁA Wojciech 6109NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃSenior II M - 30 8M 182021-07-16 14:00:0800:56:1002:32:5103:30:27.60+00:51:446:229,4
19KSIĄŻKIEWICZ Piotr 6489CITY TRAIL TEAMWĄGROWIECSenior II M - 30 9M 192021-07-16 14:00:0700:54:1702:33:3603:35:02.75+00:56:196:309,2
20KURA Patryk 6060BĘDZINSenior II M - 30 10M 202021-07-16 14:00:0400:57:2602:42:1303:35:48.10+00:57:056:329,2
21KOWALIK Ewelina 6046FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II K - 301K 12021-07-16 14:00:0800:57:5602:36:4103:36:22.95+00:57:406:339,2
22SABAT Kamil 6008140MINUT.PLKOTOWICESenior II M - 30 11M 212021-07-16 14:00:0501:00:0202:39:0003:37:12.25+00:58:296:349,1
23RAZIM Mateus 6289ZABRZESenior II M - 30 12M 222021-07-16 14:00:5200:59:1202:38:4603:38:09.40+00:59:266:369,1
24TABER Konrad 6466ACTIVE PROSPERIABRWINÓWSenior I M - 20 8M 232021-07-16 14:00:0800:55:2302:36:3503:41:14.00+01:02:316:428,9
25BRZĄKALSKI Krzysiek 6044PŁOCKSenior II M - 30 13M 242021-07-16 14:04:1500:56:1502:38:0303:41:29.90+01:02:466:428,9
26SENTYSZ Robert 6477MYŚLENICEMasters M - 40 4M 252021-07-16 14:00:0600:54:1402:35:3703:43:02.45+01:04:196:458,9
27MASIAREK Maciej 6504PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior I M - 20 9M 262021-07-16 14:04:1500:57:5802:41:2003:44:17.90+01:05:346:478,8
28NIEDBAŁA Mateusz 6540Snowdog TrailteamMUROWANA GOŚLINAMasters M - 40 5M 272021-07-16 14:00:0801:00:0402:48:1103:45:37.25+01:06:546:508,8
29LISEK Andrzej 6112LISEKPOZNANSenior II M - 30 14M 282021-07-16 14:01:1701:00:5102:39:1103:45:39.90+01:06:566:508,8
30WOJSŁAW Bartłomiej 6230GLKS MARCINOWICEBIAŁASenior II M - 30 15M 292021-07-16 14:00:0600:53:4702:36:0803:45:58.25+01:07:156:508,8
31SIERADZKI Krzysztof 6303PRZEDWOJEWSKI TEAMWARSZAWASenior II M - 30 16M 302021-07-16 14:00:0700:55:4802:37:4503:47:39.65+01:08:566:538,7
32MIRECKI Tomasz 6362140MINUT.PLDOPIEWIECMasters M - 40 6M 312021-07-16 14:03:3101:01:3902:44:1903:50:17.90+01:11:346:588,6
33SUDOLSKI Jacek 6157GUSTAW TEŻ BIEGAOLEŚNICASenior II M - 30 17M 322021-07-16 14:00:2901:02:5402:50:1003:50:40.90+01:11:576:598,6
34BALIGA Cezary 6315OLESNOSenior I M - 20 10M 332021-07-16 14:00:0401:01:3702:50:5703:50:53.20+01:12:106:598,6
35OLEJNIK Marta 6309AKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMBOLESŁAWIECSenior I K - 201K 22021-07-16 14:00:1001:03:0402:49:0103:51:37.05+01:12:547:018,5
36BOCZEK Leszek 6391ZAŁOGA GÓRSKAWYSOKASenior II M - 30 18M 342021-07-16 14:22:0701:00:5302:49:3603:52:39.75+01:13:567:038,5
37POŻAK Grzegorz 6015LUBARTÓWMasters M - 40 7M 352021-07-16 14:01:0201:04:3502:53:5203:53:36.10+01:14:537:048,5
38SIKORA Michał 6422BLUSZCZANIEBOROWICEMasters M - 40 8M 362021-07-16 14:01:5501:02:1802:50:2503:53:49.10+01:15:067:058,5
39DESSAUER Wioletta 6100-LUBARTÓWMasters K - 401K 32021-07-16 14:01:0301:04:3602:53:5003:53:56.35+01:15:137:058,5
40PAJDOSZ Rafał 6282KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAMasters M - 40 9M 372021-07-16 14:03:3901:05:4202:50:2703:54:08.20+01:15:257:058,5
41KUTYBA Mariusz 6460WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃMasters M - 40 10M 382021-07-16 14:01:5801:02:1802:48:2503:54:44.40+01:16:017:068,4
42SZKODA Kasia 6205TATERNIKTEAMPOZNAŃSenior II K - 302K 42021-07-16 14:00:4601:04:3602:51:3600:10:0003:54:56.30+01:16:136:488,8
43MOLIK Jakub 6364STR POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 19M 392021-07-16 14:07:0801:05:2802:57:1503:57:43.40+01:19:007:128,3
44GAZDA Vítězslav 6158BENEŠOVSKÝ BĚŽECKÝ KLUB A TRENOVANIBEHU.CZDIVIŠOVMasters M - 40 11M 402021-07-16 14:00:0500:56:0402:40:3303:57:57.05+01:19:147:128,3
45ORCZYKOWSKI Bogdan 6286NAWOJOWASenior I M - 20 11M 412021-07-16 14:18:2401:04:4402:53:2903:58:54.35+01:20:117:148,3
46OWCZARZAK Tomasz 6482MUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 20M 422021-07-16 14:03:4901:06:1502:57:0203:59:30.70+01:20:477:158,3
47STACHOWIAK Łukasz 6402STR POZNAŃ / CITY TRAIL TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 21M 432021-07-16 14:00:2300:57:4802:50:0903:59:38.10+01:20:557:158,3
48DZIETCZYK Sylwia 6310AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOMasters K - 402K 52021-07-16 14:06:5301:09:5902:59:2404:00:09.35+01:21:267:168,2
49WINIARCZYK-JADACH Beata 6496TG SOKÓŁ ZAKOPANEKRAKÓWMasters K - 403K 62021-07-16 14:00:0901:05:2002:56:4204:00:45.15+01:22:027:178,2
50RASZKOWSKI Piotr 6269ŚLĘZAK TEAM | PIOTRBIEGACZ.PLGDAŃSKSenior II M - 30 22M 442021-07-16 14:00:2501:01:3102:47:2804:00:59.80+01:22:167:188,2
51BUŁACZ Jacek 6268DZIEWIĘĆ SIŁ STRONIE ŚLĄSKIELĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 12M 452021-07-16 14:00:2000:57:5802:51:1904:01:13.40+01:22:307:188,2
52PACEK Tomasz 6390FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 23M 462021-07-16 14:00:5201:04:1702:55:5204:02:11.30+01:23:287:208,2
53NOWACKI Mateusz 6068PRZEDWOJEWSKI TEAMSTRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 24M 472021-07-16 14:00:3101:01:0002:52:0804:02:48.15+01:24:057:218,2
54GUZIK Joanna 6537NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II K - 303K 72021-07-16 14:03:1801:02:5702:54:3104:04:27.80+01:25:447:248,1
55MOSIOŁEK Przemysław 6442SKARŻYSKO-KAMIENNASenior II M - 30 25M 482021-07-16 14:03:5101:04:0602:57:0004:05:07.55+01:26:247:258,1
56RESZKA Marek 6064#NIBYBIEGACZLUBLINSenior II M - 30 26M 492021-07-16 14:06:2201:06:0302:54:0004:05:13.15+01:26:307:258,1
57- - 6171WARSZAWAWeteran I M - 50 1M 502021-07-16 14:09:2701:05:5303:03:0904:05:35.65+01:26:527:268,1
58WEYNA Bartosz 6126GDANSMasters M - 40 13M 512021-07-16 14:01:5601:05:1702:58:4204:06:13.15+01:27:307:278,0
59LULIS Anna 6420SOBAS TEAMWROCŁAWMasters K - 404K 82021-07-16 14:00:1001:04:2802:58:4204:08:24.35+01:29:417:318,0
60CHODOROWSKI Krzysztof 6270PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 27M 522021-07-16 14:00:3101:05:5403:05:4204:08:30.35+01:29:477:318,0
61GLANOWSKI Marek 6098BYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 28M 532021-07-16 14:00:1801:00:5603:02:4404:10:25.00+01:31:427:357,9
62DEJNECKA Martyna 6103LUBARTÓWSenior II K - 304K 92021-07-16 14:00:4501:14:1203:06:3304:11:17.50+01:32:347:367,9
63KORONA-SIERADZKA Bogusława 6318WARSZAWASenior II K - 305K 102021-07-16 14:00:4301:09:4203:03:5204:11:30.50+01:32:477:377,9
64OWCZAREK Szymon 6039WROCŁAWMasters M - 40 14M 542021-07-16 14:03:2101:05:5503:01:3804:11:42.90+01:32:597:377,9
65URBAŃCZAK Kacper 6360WROCŁAWSenior I M - 20 12M 552021-07-16 14:24:4801:04:5603:02:4304:12:38.75+01:33:557:397,8
66ŚMIECHOWSKI Michał 6444PANTHERS WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 29M 562021-07-16 14:00:3501:04:0503:05:0304:12:39.65+01:33:567:397,8
67WOJNAROWICZ Paweł 6135WILKSZYNSenior II M - 30 30M 572021-07-16 14:04:1101:05:1603:00:0604:13:01.30+01:34:187:407,8
68TOMASZKIEWICZ Wojciech 6161RUN FORESTSTRACHOCINSenior II M - 30 31M 582021-07-16 14:14:5701:07:4102:59:3604:13:15.60+01:34:327:407,8
69SŁOCIAK Rafał 6285RAJSPORT ACTIVE/PRZEDWOJEWSKI TEAMOPOLESenior II M - 30 32M 592021-07-16 14:58:1701:06:2203:01:2404:13:58.70+01:35:157:417,8
70DROGOŚ Kajetan 6457WROCŁAWSenior I M - 20 13M 602021-07-16 14:09:0801:06:3802:59:4804:14:13.20+01:35:307:427,8
71SZUKAŁA Michał 6316KRAKÓWSenior I M - 20 14M 612021-07-16 14:00:2502:50:5504:14:16.30+01:35:337:427,8
72DĘBEK Łukasz 6280RYKISenior II M - 30 33M 622021-07-16 14:03:2401:06:5002:59:1004:14:46.30+01:36:037:437,8
73ŁOMNICKA Barbara 6484MKS SIECHNICEWROCŁAWMasters K - 405K 112021-07-16 14:00:2001:09:2103:06:0204:15:43.00+01:37:007:447,7
74MIKULSKI Tomasz 6036UKS FILIPIDES TERESINKAMPINOSSenior I M - 20 15M 632021-07-16 14:00:1000:54:5202:34:1304:16:29.80+01:37:467:467,7
75ZARZYCKI Maciej 6191DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPODKOWA LEŚNASenior II M - 30 34M 642021-07-16 14:00:0500:49:2002:24:2204:16:35.10+01:37:527:467,7
76MAT Kamil 6433ZĄBKISenior II M - 30 35M 652021-07-16 14:09:3901:09:0102:59:4704:16:35.55+01:37:527:467,7
77STOŃ Wojciech 6432KORZONEKSenior II M - 30 36M 662021-07-16 14:09:3901:09:0302:59:4704:16:36.55+01:37:537:467,7
78WALCZAK Patryk 6306KONINSenior II M - 30 37M 672021-07-16 14:00:3001:00:1403:00:3004:17:20.00+01:38:377:477,7
79LACHOWSKI Robert 6172ŁÓDŹSenior II M - 30 38M 682021-07-16 14:26:1801:07:4803:06:5004:17:29.80+01:38:467:487,7
80BRYCKA Anna 6330SPORTOWY UMYSŁSADKÓWSenior II K - 306K 122021-07-16 14:06:4201:12:1503:06:5204:17:38.25+01:38:557:487,7
81ANTONOWICZ Wojciech 6388SZCZECINWeteran I M - 50 2M 692021-07-16 14:03:2601:09:0703:14:0504:19:52.15+01:41:097:527,6
82KULAS Łukasz 6499SOLOBIERUŃMasters M - 40 15M 702021-07-16 14:01:4101:10:5303:16:4404:21:17.20+01:42:347:557,6
83APANOV Andrey 6292WROCLAWSenior II M - 30 39M 712021-07-16 14:10:0501:14:4003:18:2304:21:38.40+01:42:557:557,6
84CZERWINSKI Dominik 6397ALVO RACING TEAMKOMORNIKIMasters M - 40 16M 722021-07-16 14:04:4001:10:3903:10:2904:22:05.80+01:43:227:567,6
85STRUK Maciej 6429ĄĘ TRI CLUBPIASECZNOMasters M - 40 17M 732021-07-16 14:10:5101:05:3903:01:5604:22:08.90+01:43:257:567,6
86KNEBLOCH Kasper 6085DZIK KOMANDOŁÓDŹSenior II M - 30 40M 742021-07-16 14:03:5801:11:1303:09:4504:22:13.90+01:43:307:567,6
87ANTOSIAK Tomasz 6148FUNTRIWROCŁAWMasters M - 40 18M 752021-07-16 14:01:3801:11:4103:13:1804:22:16.50+01:43:337:567,5
88WALCZAK Adela 6086CURLING ŁÓDŹŁÓDŹSenior II K - 307K 132021-07-16 14:03:5401:14:3303:14:1704:22:17.95+01:43:357:567,5
89PARZYCH Katarzyna 6217RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters K - 406K 142021-07-16 14:01:5201:16:0503:12:5304:22:28.55+01:43:457:577,5
90GEZELA Robert 6032EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAMasters M - 40 19M 762021-07-16 14:00:0601:07:0503:08:3404:23:40.15+01:44:577:597,5
91MADOŃ Rafał 6075POZNAŃSenior II M - 30 41M 772021-07-16 14:01:0901:04:2403:03:0704:24:08.40+01:45:258:007,5
92MĘŻYKOWSKI Michał 6456FORMA NA SZCZYTWARSZAWAMasters M - 40 20M 782021-07-16 14:35:0601:05:2803:06:1104:24:22.95+01:45:408:007,5
93PRZYSIWEK Patryk 6356POZNAŃSenior II M - 30 42M 792021-07-16 14:36:0001:09:3903:17:3804:24:33.15+01:45:508:017,5
94HASSAK Maciej 6027GKC GORLICEGORLICEMasters M - 40 21M 802021-07-16 14:00:5401:08:4703:11:1404:25:57.35+01:47:148:037,4
95KARGUL Tomasz 6164ŚWOWROCŁAWSenior II M - 30 43M 812021-07-16 14:00:0701:04:2903:04:3004:26:04.45+01:47:218:037,4
96GĄSIOROWSKI Jarosław 6414ŚWIEBODZINSenior I M - 20 16M 822021-07-16 14:00:3501:08:5703:20:1804:26:07.50+01:47:248:037,4
97JASZCZUK Robert 6251GYMCITY BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters M - 40 22M 832021-07-16 14:04:3901:09:4003:11:2204:26:09.65+01:47:268:037,4
98DEMKOWSKI Marcin 6384WROCLAWSenior II M - 30 44M 842021-07-16 14:04:1701:09:2603:07:5504:27:00.35+01:48:178:057,4
99KRZACZKOWSKA Iwona 6284DZIKI WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 308K 152021-07-16 14:06:2801:11:3803:09:3804:27:25.10+01:48:428:067,4
100CZAPIGA Grzegorz 6150TECE INDUSTRIALBORÓWSenior II M - 30 45M 852021-07-16 14:04:3201:05:4203:07:0204:27:43.50+01:49:008:067,4
101MADERA Andrzej 6329WROCŁAWMasters M - 40 23M 862021-07-16 14:06:3901:08:1903:04:5304:28:41.00+01:49:588:087,4
102SITEK Arkadiusz 6215AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWMasters M - 40 24M 872021-07-16 14:01:2601:08:3603:13:3604:28:41.15+01:49:588:087,4
103SPECHT Mikołaj 6513WARSZAWAMasters M - 40 25M 882021-07-16 14:06:4201:09:5503:12:4104:29:04.70+01:50:218:097,4
104RUDNY Rafał 6524RUDNYRUNNINGTEAMROPCZYCEMasters M - 40 26M 892021-07-16 14:00:5900:47:1903:14:1204:29:37.10+01:50:548:107,3
105GDULA Jakub 6070KAMIL LEŚNIAK FANPAGE TEAMPOZNAŃSenior I M - 20 17M 902021-07-16 14:00:2301:07:4203:11:1904:29:45.70+01:51:028:107,3
106KOTYRBA Tomasz 6236KATOWICESenior II M - 30 46M 912021-07-16 14:41:5201:08:4303:13:5504:29:54.70+01:51:118:107,3
107MICHALEWSKI Paweł 6421OPOLESenior II M - 30 47M 922021-07-16 14:00:1301:10:1103:16:4504:30:14.65+01:51:318:117,3
108WANAT Mateusz 6178PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 48M 932021-07-16 14:03:3801:05:1003:12:1004:30:37.10+01:51:548:127,3
109GAŁECKI Robert 6352KIEŁCZÓWSenior II M - 30 49M 942021-07-16 14:09:5001:06:1503:13:1904:30:52.30+01:52:098:127,3
110HEJZNER Arek 6152GDAŃSKSenior II M - 30 50M 952021-07-16 14:28:3101:07:4103:16:5404:31:47.40+01:53:048:147,3
111KOMAR Krystian 6273POZNAŃSenior II M - 30 51M 962021-07-16 14:07:0201:16:4403:21:0504:32:57.35+01:54:148:167,3
112ANDRZEJCZAK Anna 6081NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II K - 309K 162021-07-16 14:03:1901:12:0803:18:2004:33:12.60+01:54:298:167,2
113NOWAK Sebastian 6510ŚWIĘTA KATARZYNAMasters M - 40 27M 972021-07-16 14:06:5901:16:3803:31:5704:33:41.30+01:54:588:177,2
114BURA Krystian 6248#BIEGAJLESZNOLESZNOSenior II M - 30 52M 982021-07-16 14:03:3501:12:3803:14:5604:33:58.00+01:55:158:187,2
115CHRZANOWSKI Paweł 6458LĄDEK-ZDRÓJMasters M - 40 28M 992021-07-16 14:01:1501:09:2803:23:1404:34:28.00+01:55:458:197,2
116KOPECKI Michał 6450WARSZAWASenior I M - 20 18M 1002021-07-16 14:03:5201:07:3303:17:1504:35:19.50+01:56:368:207,2
117MAKOWSKI Jarosław 6184STAY INSANELUBLINSenior II M - 30 53M 1012021-07-16 14:03:2001:10:2003:11:4504:35:33.10+01:56:508:217,2
118MITUŚ Wojtek 6521WROCŁAWMasters M - 40 29M 1022021-07-16 14:10:0001:36:3604:04:0304:36:39.00+01:57:568:237,2
119BEDNAREK Bartłomiej 6041MKS SIECHNICERADWANICESenior II M - 30 54M 1032021-07-16 14:10:5901:04:1703:11:3504:37:41.60+01:58:588:247,1
120BUŁAWA Szczepan 6525NOWY WIŚNICZSenior II M - 30 55M 1042021-07-16 14:00:2301:06:5403:16:3304:38:44.55+02:00:018:267,1
121CZAJKOWSKI Adam 6454WARSZAWAMasters M - 40 30M 1052021-07-16 14:09:1201:11:5603:26:2904:39:47.70+02:01:048:287,1
122MIROSHNYCHENKO Ruslan 6264WROCŁAWSenior II M - 30 56M 1062021-07-16 14:36:3301:10:3003:24:5504:40:07.75+02:01:248:297,1
123BŁASZCZAK Łukasz 6486WROCŁAWSenior II M - 30 57M 1072021-07-16 14:09:5901:15:5703:21:3604:40:15.15+02:01:328:297,1
124FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 6167WROCŁAWMasters K - 407K 172021-07-16 14:20:4801:10:4803:23:0504:40:59.05+02:02:168:307,0
125ŚLĄSKI Bartosz 6378DZIK KOMANDOŁÓDŹSenior I M - 20 19M 1082021-07-16 14:03:5901:10:2103:15:1404:41:23.80+02:02:408:317,0
126ŁYSIAK Bartek 6245DĄBRÓWKASenior II M - 30 58M 1092021-07-16 14:04:0801:11:1603:20:1804:41:33.05+02:02:508:317,0
127KOCIUMBAS Bartosz 6007KB SOBÓTKASOBÓTKAMasters M - 40 31M 1102021-07-16 14:00:5001:07:4103:23:3204:42:48.55+02:04:058:347,0
128KABAŁA Bartosz 6211#TEAMBIEGIWLKPPOZNAŃSenior I M - 20 20M 1112021-07-16 14:04:5001:08:1003:19:4004:43:29.05+02:04:468:357,0
129KOŁODZIEJ Roman 6503PERFEKTA KARLOWICEKARŁOWICEMasters M - 40 32M 1122021-07-16 14:04:1001:08:3403:27:3004:44:32.50+02:05:498:377,0
130NOWAK Łukasz 6300STĘSZEWMasters M - 40 33M 1132021-07-16 14:00:2101:11:2403:26:1804:44:35.90+02:05:528:377,0
131SCHUBERT Valdemar 6547BK LudgeroviceLUDGEROVICEMasters M - 40 34M 1142021-07-16 14:41:1801:08:3703:23:5904:44:46.50+02:06:038:377,0
132POŁEĆ Leszek 6176SBRT WROCŁAWBISKUPICESenior II M - 30 59M 1152021-07-16 14:09:4801:14:5103:31:1404:44:49.25+02:06:068:377,0
133KRZEPKOWSKI Radosław 6494ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAMasters M - 40 35M 1162021-07-16 14:09:3101:17:5703:30:3404:45:02.05+02:06:198:386,9
134MIELCUCH Kamila 6073GRUNWALDPOZNAŃSenior I K - 202K 182021-07-16 14:06:3801:19:0903:33:2704:45:07.00+02:06:248:386,9
135PILAREK Wojciech 6319WROCŁAWSenior II M - 30 60M 1172021-07-16 14:29:4501:13:4003:21:1404:45:09.45+02:06:268:386,9
136MRUGAŁA Monika 6346EUROVENT ATHLETICSWĘGRYMasters K - 408K 192021-07-16 14:00:4901:11:5403:24:5504:45:18.10+02:06:358:386,9
137MARCHWICKI Maciej 6195POZNANSenior I M - 20 21M 1182021-07-16 14:06:3301:10:3603:18:5204:45:19.55+02:06:368:386,9
138WITKOWSKI Wojciech 6059NIEMODLINSenior I M - 20 22M 1192021-07-16 14:20:5401:08:4903:21:2904:45:51.95+02:07:098:396,9
139MARGASIŃSKI Michał 6114KAMIENIEC ZĄBKOWICKISenior II M - 30 61M 1202021-07-16 14:00:1301:05:5103:18:1504:46:06.85+02:07:238:406,9
140JASZCZAK Bogna 6272LESZNOSenior I K - 203K 202021-07-16 14:09:0701:15:3803:26:1304:47:02.65+02:08:198:416,9
141NOGANOWICZ Agata 6118PRO-RUN WROCŁAWDOMASZCZYNWeteran K - 501K 212021-07-16 14:07:3401:19:0203:29:2904:47:02.85+02:08:198:416,9
142BUDYNEK Tadeusz 6478ALVO RACING TEAMDĄBROWASenior II M - 30 62M 1212021-07-16 14:04:4001:13:1803:27:4604:47:28.70+02:08:458:426,9
143STEBEL Bartosz 6512MEBLE SARBBZABRZEMasters M - 40 36M 1222021-07-16 14:06:3101:12:0303:28:0304:47:43.70+02:09:008:436,9
144KOKOTT Marcin 6332140MINUT.PLSMOLECSenior II M - 30 63M 1232021-07-16 14:00:5901:08:4203:25:1804:48:03.15+02:09:208:436,9
145NIKOLAJUK Robert 6014OLSZTYNSenior II M - 30 64M 1242021-07-16 14:04:2301:25:4603:47:1404:48:22.15+02:09:398:446,9
146TKACZYK-CAŁKA Anna 6030#ZALINIAMETYTEAMPOZNAŃSenior II K - 3010K 222021-07-16 14:07:0201:17:1203:30:3704:49:55.45+02:11:128:476,8
147ZIEWIEC Marcin 6122WROCŁAWSenior II M - 30 65M 1252021-07-16 14:26:4701:12:5103:33:1104:50:16.45+02:11:338:476,8
148RAJTAR Robert 6472BRYGADA RR ROBERT RAJTARGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 37M 1262021-07-16 14:01:3201:40:2304:50:27.10+02:11:448:486,8
149MOREVA Daria 6063TRAILRUNNINGSCHOOL.COMWROCLAWSenior II K - 3011K 232021-07-16 14:09:1601:21:4403:36:1804:51:21.75+02:12:388:496,8
150MAŃKOWSKI Tomasz 6125WOJOWNICY WÓDYWITASZYCESenior II M - 30 66M 1272021-07-16 14:07:0901:15:5003:32:2504:51:51.55+02:13:088:506,8
151SIELIWONIK Anita 6115WARSZAWAMasters K - 409K 242021-07-16 14:13:5601:20:2203:37:3104:53:25.40+02:14:428:536,7
152MADERA Michał 6276LECIMY TUTAJWROCŁAWSenior II M - 30 67M 1282021-07-16 14:06:4001:11:5203:33:0304:53:35.00+02:14:528:536,7
153KUCHARSKI Tomasz 6487ALVO RACING TEAMŚMIGIELMasters M - 40 38M 1292021-07-16 14:04:4101:13:2003:18:1004:53:57.75+02:15:148:546,7
154MADEJ Anna 6351VEGE RUNNERSKATOWICEMasters K - 4010K 252021-07-16 14:03:2101:19:4303:33:5804:54:16.00+02:15:338:556,7
155DRAŃKO Piotr 6326KRAKÓWSenior II M - 30 68M 1302021-07-16 14:09:2801:16:2703:35:2004:54:51.60+02:16:088:566,7
156KAMIŃSKI Arkadiusz 60291ON1 TEAMŁÓDŹMasters M - 40 39M 1312021-07-16 14:04:2701:19:2603:36:4204:55:09.00+02:16:268:566,7
157JARZĄBEK Michał 6155MRUNNERSWROCŁAWSenior II M - 30 69M 1322021-07-16 14:01:4001:13:5103:38:4604:55:42.55+02:16:598:576,7
158BIELECKI Tomasz 6449FAST BIKE GNIEZNOSZCZYTNIKI DUCHOWNESenior I M - 20 23M 1332021-07-16 14:09:2201:22:4203:40:4504:55:43.80+02:17:008:576,7
159KONICA Karina 6301ZDZIESZOWICESenior I K - 204K 262021-07-16 14:09:0901:20:5703:37:3104:55:44.55+02:17:018:576,7
160PIĄTKIEWICZ Łukasz 6079MARCIN ŚWIERC TEAMRADZISZÓWSenior II M - 30 70M 1342021-07-16 14:04:2301:18:0503:34:0704:56:00.70+02:17:178:586,7
161MAJCHER Marcin 6514ROKIETNICAMasters M - 40 40M 1352021-07-16 14:07:1601:16:3303:38:5004:56:40.85+02:17:578:596,7
162GIL Maciej 6013VEGE RUNNERSWARSZAWASenior II M - 30 71M 1362021-07-16 14:10:1101:14:3803:32:1804:56:42.35+02:17:598:596,7
163TOMASZYK Elzbieta 6298POZNAŃSenior II K - 3012K 272021-07-16 14:09:2101:20:1803:42:1104:56:48.60+02:18:058:596,7
164ŁATWIŃSKI Łukasz 6349MOCNA GRUPA CEZARAPIETRZYKOWICESenior I M - 20 24M 1372021-07-16 14:09:4801:20:0203:39:4704:57:15.10+02:18:329:006,7
165CHWAŁA Przemysław 6265POWOLNYWOLICEMasters M - 40 41M 1382021-07-16 14:09:1101:19:2003:40:3904:58:08.45+02:19:259:026,6
166MOKRZYŃSKI Marcin 6121KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters M - 40 42M 1392021-07-16 14:03:3801:12:5503:34:5704:58:10.00+02:19:279:026,6
167SKRZYŃSKI Andrzej 6434KS STASZEWSCYWARSZAWAWeteran I M - 50 3M 1402021-07-16 14:23:5801:14:4603:30:2104:58:13.55+02:19:309:026,6
168GARCZYŃSKA Ania 6133KATOWICEMasters K - 4011K 282021-07-16 14:04:2901:20:4303:36:4504:58:21.45+02:19:389:026,6
169WRÓBLEWSKI Wojciech 6491WROCŁAWSenior II M - 30 72M 1412021-07-16 14:24:0801:11:5703:35:3104:58:35.90+02:19:529:026,6
170GUZY Radosław 6197JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior I M - 20 25M 1422021-07-16 14:14:1401:19:1103:39:3704:59:10.15+02:20:279:036,6
171NOGA-GUZY Marta 6198JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior I K - 205K 292021-07-16 14:14:1401:19:0903:39:3604:59:10.65+02:20:279:036,6
172BYLINA Bartosz 6377POZNANMasters M - 40 43M 1432021-07-16 14:00:3301:13:0203:35:1204:59:20.45+02:20:379:046,6
173SŁOMIAN Mikołaj 6493POZNAŃSenior I M - 20 26M 1442021-07-16 14:09:1701:22:5103:42:5504:59:28.60+02:20:459:046,6
174ŚMICHURSKI Krzysztof 6099FIZJOTERAPIA BIEGACZAROKIETNICASenior II M - 30 73M 1452021-07-16 14:01:1001:15:3603:43:5304:59:28.90+02:20:459:046,6
175FELEDZIAK Wojciech 6202GOSTYŃSenior II M - 30 74M 1462021-07-16 14:20:5901:15:4003:41:0004:59:29.20+02:20:469:046,6
176STĘPNOWSKI Jakub 6365MEDIDESKLEGIONOWOSenior II M - 30 75M 1472021-07-16 14:09:1501:22:5703:42:2204:59:31.30+02:20:489:046,6
177JANCZAK Piotr 6511ŻERNIKI WROCŁAWSKIEMasters M - 40 44M 1482021-07-16 14:06:5901:16:3303:31:5704:59:39.80+02:20:569:046,6
178ARENDT Michał 6492GDYNIASenior II M - 30 76M 1492021-07-16 14:03:2901:15:1803:33:3804:59:53.00+02:21:109:056,6
179BORKOWSKA Justyna 6485SĘDZISŁAWSenior II K - 3013K 302021-07-16 14:00:4501:15:4003:44:2505:00:13.40+02:21:309:056,6
180IZDEBSKI Tomasz 6339WARSZAWAMasters M - 40 45M 1502021-07-16 14:03:3101:14:2203:32:0705:00:28.85+02:21:459:066,6
181ŁUCZAK Maciej 6321BANDA RYCHAMROWINOMasters M - 40 46M 1512021-07-16 14:50:1301:19:4603:43:0405:00:31.75+02:21:489:066,6
182KUŚMIREK Grzegorz 6506ŁÓDŹMasters M - 40 47M 1522021-07-16 14:06:4601:24:3803:40:3005:00:50.90+02:22:079:066,6
183PEDYNKOWSKI Radek 6163BIEGAM U KOLESIGRODZICZNOMasters M - 40 48M 1532021-07-16 14:01:2301:18:1103:35:1405:00:54.15+02:22:119:076,6
184MAKAREWICZ Wiktor Makarewicz 6010WARSZAWASenior II M - 30 77M 1542021-07-16 14:18:4701:20:1703:41:1905:01:41.20+02:22:589:086,6
185JAKUSZEK Krzysztof 6241CEGIELNIA PIASKIPIASKIMasters M - 40 49M 1552021-07-16 14:03:2401:25:0003:43:5605:01:52.00+02:23:099:086,6
186DŁUGOSZ-STĘPNIAK Agnieszka 6271STAY INSANE, BIEGJEMLUBLINSenior II K - 3014K 312021-07-16 14:03:2001:21:4003:29:3105:02:08.00+02:23:259:096,6
187ANDRZEJCZAK Łukasz 6082NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 78M 1562021-07-16 14:03:1901:13:5003:35:5405:02:34.85+02:23:519:106,5
188MAJKOWSKI Jacek 6084WROCŁAWSenior II M - 30 79M 1572021-07-16 14:01:3901:21:1603:35:2105:02:41.30+02:23:589:106,5
189KOBYŁECKI Bartosz 6546WROCŁAWMasters M - 40 50M 1582021-07-16 14:17:0101:13:1903:41:5005:02:58.85+02:24:159:106,5
190SZUMIATO Jakub 6177PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 80M 1592021-07-16 14:16:5901:19:1703:44:1805:03:08.85+02:24:259:116,5
191BURA Tomasz 6275KRZYCKO WIELKIESenior II M - 30 81M 1602021-07-16 14:10:1501:15:2603:37:5605:03:10.15+02:24:279:116,5
192GIEŁAŻYS Tomek 6274KONESERZY WADOWICKICH KREMÓWEK - SEKCJA 2137KRAKÓWSenior II M - 30 82M 1612021-07-16 14:33:0801:23:0503:50:1505:03:18.95+02:24:369:116,5
193KOZŁOWSKI Wojciech 6488LISOWICEWeteran I M - 50 4M 1622021-07-16 14:00:4201:15:5603:40:2705:03:39.85+02:24:569:126,5
194KUCHARCZYK Kamil 6465TRI NOT TO DIEPOZNAŃSenior II M - 30 83M 1632021-07-16 14:27:1001:19:5403:44:3705:03:48.05+02:25:059:126,5
195CEBULSKI Łukasz 6237OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 84M 1642021-07-16 14:09:3001:16:3303:40:0105:04:01.10+02:25:189:126,5
196MIĄSKO Wojciech 619012TRI.PLWARSZAWAWeteran I M - 50 5M 1652021-07-16 14:04:4701:18:1003:30:5505:04:06.25+02:25:239:126,5
197GONET Grzegorz 6527ZRĘCINMasters M - 40 51M 1662021-07-16 14:01:1101:17:2803:40:3205:05:32.65+02:26:499:156,5
198RELEWICZ Maciej 6455WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃMasters M - 40 52M 1672021-07-16 14:02:0001:23:3203:44:2105:05:46.45+02:27:039:156,5
199STASIAK Łukasz 6074WATAHA ‐ ŁĄCZY NAS BIEGANIELUBINSenior II M - 30 85M 1682021-07-16 14:09:3801:19:4403:40:0905:06:00.05+02:27:179:166,5
200NESTEREWICZ Ryszard 6473LKS ISKRA JASZKOWAKŁODZKOWeteran II M - 601M 1692021-07-16 14:00:5801:11:3503:39:1805:06:16.10+02:27:339:166,5
201SAMBORSKI Bartosz 6037WARSZAWAMasters M - 40 53M 1702021-07-16 14:12:3501:18:1703:41:3005:06:33.45+02:27:509:176,5
202SZARSKI Jacek 6452KAPCIOCHYWROCŁAWSenior I M - 20 27M 1712021-07-16 14:13:5701:13:5803:40:5005:06:59.20+02:28:169:186,4
203GERSZEWSKA Marina 6462NIEWYCHOWANI FIZYCZNIEWALENDÓWSenior I K - 206K 322021-07-16 14:09:4301:19:0403:45:4405:06:59.35+02:28:169:186,4
204BUBICZ Krzysztof 6061BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMasters M - 40 54M 1722021-07-16 14:06:3901:25:3103:54:1005:07:32.35+02:28:499:196,4
205LIPIŃSKI Oskar 6128WARSZAWASenior II M - 30 86M 1732021-07-16 14:18:2701:14:5203:45:3905:08:17.80+02:29:349:206,4
206MRÓWKA Małgorzata 6257ŁÓDŹSenior II K - 3015K 332021-07-16 14:03:5501:28:4303:50:3605:09:32.85+02:30:499:226,4
207GRĘBA Damian 6256NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior II M - 30 87M 1742021-07-16 14:06:3401:24:5103:55:5005:10:16.65+02:31:339:246,4
208SZYMAŃSKI Łukasz 6213WROCŁAWMasters M - 40 55M 1752021-07-16 14:32:1601:17:1603:46:1805:10:25.65+02:31:429:246,4
209BÍBRLÍK David 6528BKLUDGEŘOVICELUDGEŘOVICEMasters M - 40 56M 1762021-07-16 14:41:1701:15:0203:43:0405:10:54.40+02:32:119:256,4
210PILC Anna 6519TARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3016K 342021-07-16 14:07:1501:18:0103:42:1405:10:55.40+02:32:129:256,4
211WICHROWSKI Michal 6431CZARNASenior I M - 20 28M 1772021-07-16 14:14:2401:16:4503:40:4305:11:13.55+02:32:309:256,4
212JANOSZ Ada 6026LĄDEK ZDRÓJSenior I K - 207K 352021-07-16 14:09:4101:19:3503:45:0705:11:15.00+02:32:329:256,4
213ROJEK Mateusz 6354KRAKÓWSenior II M - 30 88M 1782021-07-16 14:04:3401:18:0803:39:4905:11:59.05+02:33:169:276,3
214DENYSENKO Lech 6023BDB TEAM KATOWICEKATOWICEWeteran II M - 602M 1792021-07-16 14:10:4401:22:4603:46:1105:12:07.20+02:33:249:276,3
215SUCHANEK Aleksandra 6096NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICESenior II K - 3017K 362021-07-16 14:35:5901:21:1003:49:5705:12:13.35+02:33:309:276,3
216WÓJCIK Karol 6463NIEWYCHOWANI FIZYCZNIEWALENDÓWSenior I M - 20 29M 1802021-07-16 14:09:4301:19:0303:45:4405:12:18.10+02:33:359:276,3
217LAZAROWICZ Krzysztof 6294PACZKÓWSenior II M - 30 89M 1812021-07-16 14:45:3501:17:2203:48:0205:12:33.15+02:33:509:286,3
218KUTSKO Oksana 6481SIECHNICESenior I K - 208K 372021-07-16 14:04:4201:14:4403:39:3205:12:34.70+02:33:519:286,3
219NALEPKA Grzegorz 6355KRAKÓWSenior II M - 30 90M 1822021-07-16 14:04:3401:18:1803:35:3605:12:41.20+02:33:589:286,3
220DUROWICZ Natalia 6399NIEPRUSZEWOSenior II K - 3018K 382021-07-16 14:58:1601:21:0103:49:1205:13:29.80+02:34:469:296,3
221WAWRZYNIAK Krystian 6279OKB ODRA OPOLEOPOLESenior II M - 30 91M 1832021-07-16 14:04:0101:21:4603:55:0405:13:42.25+02:34:599:306,3
222SZAL Małgorzata 6387TENIS CENTRUM ASPOLANICA- ZDRÓJSenior II K - 3019K 392021-07-16 14:23:0801:21:5603:54:4505:13:50.95+02:35:089:306,3
223BESTRZYŃSKA Joanna 6373CZŁAPAK ROBAKOWOROBAKOWOWeteran K - 502K 402021-07-16 14:05:0001:19:5103:56:2505:14:26.00+02:35:439:316,3
224BLACHA Krzysztof 6532TRASY-BIEGOWE.PLZIELONA GÓRASenior II M - 30 92M 1842021-07-16 14:04:0701:15:0603:44:0805:14:52.20+02:36:099:326,3
225KUBISIAK Dariusz 6132OSTRÓW WLKP.Weteran I M - 50 6M 1852021-07-16 14:00:4101:16:1003:51:0805:15:13.00+02:36:309:336,3
226SKŁADANOWSKI Marek 6166WŁOCŁAWEKSenior II M - 30 93M 1862021-07-16 14:07:2401:22:0103:53:1305:15:44.50+02:37:019:346,3
227DOKUPIL Kinga 6062NOWA WIEŚSenior I K - 209K 412021-07-16 14:07:4001:19:2903:50:3105:15:46.05+02:37:039:346,3
228BAJERLEIN Sylwia 6502POZNAŃSenior II K - 3020K 422021-07-16 14:12:0801:21:2403:46:4205:15:55.90+02:37:129:346,3
229WIERZBIŃSKA Edyta 6470ULTRADZICZKI I ULTRALISICZKIPIASECZNOMasters K - 4012K 432021-07-16 14:09:1401:24:5003:50:1505:16:01.85+02:37:189:346,3
230POJDA Grzegorz 6231RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters M - 40 57M 1872021-07-16 14:01:5401:22:2103:53:4305:16:06.55+02:37:239:346,3
231BYSTŘIČAN Jiří 6545BKLUDGEŘOVICEOSTRAVAWeteran I M - 50 7M 1882021-07-16 14:41:1801:15:1003:50:2405:17:00.35+02:38:179:366,2
232MITIS Marek 6022KRAKÓW (KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE)Senior II M - 30 94M 1892021-07-16 14:18:2801:24:4303:49:5705:17:50.65+02:39:079:376,2
233SYCHOWSKI Dawid 6129TOMASZÓW BOLESŁAWIECKISenior II M - 30 95M 1902021-07-16 14:10:4701:20:5103:50:3005:18:03.40+02:39:209:386,2
234GIDASZEWSKA Jolanta 6501NESSILESZNOMasters K - 4013K 442021-07-16 14:03:3601:28:5303:55:4005:18:14.10+02:39:319:386,2
235RYCHLEWICZ Tomasz 6170WROCŁAWSenior II M - 30 96M 1912021-07-16 14:13:5401:17:2303:54:3405:19:07.35+02:40:249:406,2
236WOJTKOWSKI Ireneusz 6260ASSECO ACTIVE TEAMWARSZAWAWeteran II M - 603M 1922021-07-16 14:03:2801:19:3303:48:2405:19:11.15+02:40:289:406,2
237DOLIWKA Paweł 6361LUBAWA KOCHA BIEGAĆ/BIEGAM UKOLESILUBAWAMasters M - 40 58M 1932021-07-16 14:01:2101:15:1603:46:5105:19:36.05+02:40:539:416,2
238JASIŃSKI Daniel 6226ŁÓDŹSenior II M - 30 97M 1942021-07-16 14:06:4401:14:2003:55:5705:19:42.55+02:40:599:416,2
239GOŁĄB Aleksandra 6045TEN CO MARCIN G.STARA BYSTRZYCASenior II K - 3021K 452021-07-16 14:13:5401:23:0903:53:2705:19:43.20+02:41:009:416,2
240WIATER Tomasz 6012CHORZÓWMasters M - 40 59M 1952021-07-16 14:03:5301:09:3503:44:1705:19:55.45+02:41:129:416,2
241WILCZEK Rafał 6538Klub Biegacza JurandSZCZYTNOSenior II M - 30 98M 1962021-07-16 14:12:1101:16:0103:49:1005:20:41.15+02:41:589:436,2
242MIKOŁAJEWSKA Zofia 6004OLEJ RUNNING TEAMWARSZAWASenior I K - 2010K 462021-07-16 14:10:1001:22:4103:49:5805:20:49.25+02:42:069:436,2
243GRABARCZYK Ilona 6035LESZNOMasters K - 4014K 472021-07-16 14:01:3001:24:3903:56:2305:20:49.90+02:42:069:436,2
244LECH Grzegorz 6033KB ODRA OPOLEOPOLESenior II M - 30 99M 1972021-07-16 14:04:0101:21:4503:56:1205:21:01.00+02:42:189:436,2
245MICHALSKI Grzegorz 6229CAFFEDELMONDO.PLWROCŁAWMasters M - 40 60M 1982021-07-16 14:09:4701:20:0003:49:2805:22:19.45+02:43:369:466,1
246MIŚTALSKI Damian 6249BYTOMSenior II M - 30 100M 1992021-07-16 14:03:4801:18:3403:52:0505:22:25.45+02:43:429:466,1
247WÓJCIAK Łukasz 6090UMAWIANIENABIEGANIETEAMWROCŁAWSenior II M - 30 101M 2002021-07-16 14:24:2401:19:1503:50:1505:22:26.40+02:43:439:466,1
248OLEJNIK Marcin 6520DZINKOWY DZIABĄG TEAMŻERNIKI WROCŁAWSKIESenior II M - 30 102M 2012021-07-16 14:06:4301:19:1703:52:2305:22:50.15+02:44:079:466,1
249SAJEWICZ Piotr 6194TURBINA BAŁAKOWOWROCŁAWSenior II M - 30 103M 2022021-07-16 14:03:3301:18:5303:50:4605:23:03.50+02:44:209:476,1
250CHUDA Aneta 6017WROCLAWMasters K - 4015K 482021-07-16 14:06:2801:29:1604:01:3405:23:05.85+02:44:229:476,1
251WOLEK Jerzy 6459TYCHYWeteran II M - 604M 2032021-07-16 14:00:5701:20:0903:56:0605:24:04.30+02:45:219:496,1
252ZAHORODNIA Hanna 6189WROCŁAWSenior I K - 2011K 492021-07-16 14:34:5001:19:5603:49:2905:24:26.00+02:45:439:496,1
253STACHOWIAK Marek 6058ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAMasters M - 40 61M 2042021-07-16 14:07:1701:18:0903:55:3905:25:05.35+02:46:229:516,1
254NOWAK Marta 6183DŁUGOŁĘKAMasters K - 4016K 502021-07-16 14:06:4901:25:5103:56:4105:25:24.85+02:46:419:516,1
255WIĘCKOWSKI Tomasz 6516KB ORANGE POLSKA/OBORYGENIOBORNIKI SLĄSKIEWeteran I M - 50 8M 2052021-07-16 14:09:5501:11:5003:56:4805:25:33.30+02:46:509:516,1
256ŻEŁOBOWSKI Przemysław 6350BUŁKA Z PASZTETEM I KAKAŁOKĄTY WROCŁAWSKIESenior II M - 30 104M 2062021-07-16 14:01:2501:17:1303:51:4605:25:55.10+02:47:129:526,1
257DUDA Dariusz 6102MIRAZ RACE TEAMPYSKOWICESenior II M - 30 105M 2072021-07-16 14:00:1401:19:4203:53:0605:25:58.55+02:47:159:526,1
258BALCZYŃSKA Anna 6020PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃSenior II K - 3022K 512021-07-16 14:14:5101:27:1203:57:1205:26:43.05+02:48:009:546,1
259LESIŃSKI Piotr 6417ATOS RACING TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 106M 2082021-07-16 14:06:5101:27:1203:56:4005:28:32.20+02:49:499:576,0
260PORZYCKI Tomasz 6353KRAKOWSenior II M - 30 107M 2092021-07-16 14:04:2401:21:4903:52:0305:29:21.65+02:50:389:586,0
261KUBIAK Marta 6018BIEDRUSKOSenior II K - 3023K 522021-07-16 14:03:5001:28:3804:01:1205:29:28.40+02:50:459:596,0
262OWCZARZAK Katarzyna 6011MUROWANA GOŚLINASenior II K - 3024K 532021-07-16 14:03:5001:28:3704:01:1105:29:28.60+02:50:459:596,0
263KONIECZNY Przemysław 6327POZNAŃSenior II M - 30 108M 2102021-07-16 14:27:0601:19:5203:56:2505:30:22.90+02:51:3910:006,0
264DOLECKA Elżbieta 6380NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters K - 4017K 542021-07-16 14:03:2101:25:0304:02:3205:30:50.45+02:52:0710:016,0
265MISIAK Patryk 6101CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOMasters M - 40 62M 2112021-07-16 14:12:0601:28:2204:11:4305:31:05.30+02:52:2210:016,0
266MAZAN Wojciech 6069NYSASenior II M - 30 109M 2122021-07-16 14:10:1301:27:4704:03:1605:31:27.50+02:52:4410:026,0
267RADOMSKI Bartosz 6398POZNAŃSenior II M - 30 110M 2132021-07-16 14:58:1601:21:0304:01:2905:31:28.60+02:52:4510:026,0
268JURSKI Szymon 6181KAZIKIWARSZAWASenior II M - 30 111M 2142021-07-16 14:38:3701:26:2304:05:4705:32:19.45+02:53:3610:046,0
269GRUNTOWSKI Mateusz 6536NIEMO ADVENTURENIEMODLINSenior II M - 30 112M 2152021-07-16 14:09:1001:27:1604:02:4705:32:50.50+02:54:0710:055,9
270ZNAMIEC Marcin 6451ULTRA KSPWARSZAWAMasters M - 40 63M 2162021-07-16 14:06:2001:24:5503:51:1905:33:03.80+02:54:2010:055,9
271KUBIAK Dariusz 6299KKKLEGNICALEGNICAWeteran II M - 605M 2172021-07-16 14:07:0401:17:3704:00:2405:33:24.15+02:54:4110:065,9
272ODZIMKOWSKI Marcin 6199MROWINYSenior II M - 30 113M 2182021-07-16 14:29:3301:25:2604:07:2905:34:42.70+02:55:5910:085,9
273LEWANDOWSKI Leszek 6201POWSTAŃCY Z KANAPYBRZEZINAMasters M - 40 64M 2192021-07-16 14:07:0301:25:4504:01:2905:35:11.40+02:56:2810:095,9
274JAKUBOWSKA Renata 6418NIEZRZESZONA AMATORKABIELSKO -BIAŁAWeteran II K - 601K 552021-07-16 14:00:4301:25:1804:02:0805:36:00.90+02:57:1710:105,9
275SOBOLEWSKI Bartłomiej 6252MILANÓWEKWeteran II M - 606M 2202021-07-16 14:29:4101:20:2203:55:3405:37:14.30+02:58:3110:135,9
276STEFANOWSKI Marcin 6324***** ***ŻARÓWMasters M - 40 65M 2212021-07-16 14:04:0601:25:2404:03:1405:37:37.50+02:58:5410:135,9
277STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 6515TIM JEST TIMOZIMEKMasters K - 4018K 562021-07-16 14:00:5101:24:0304:07:1405:38:50.25+03:00:0710:165,8
278MSZYCA Maciej 6222WOLA GOŁKOWSKASenior II M - 30 114M 2222021-07-16 14:38:2901:26:3204:05:5605:38:54.20+03:00:1110:165,8
279KOPROWSKA Agnieszka 6160BIEGAM U KOLESILUBAWASenior II K - 3025K 572021-07-16 14:01:2001:23:1403:58:2005:39:19.05+03:00:3610:165,8
280NOZDRYN-PŁOTNICKI Bolesław 6127GŁUBCZYCEMasters M - 40 66M 2232021-07-16 14:26:2901:24:4604:12:5005:40:58.90+03:02:1510:195,8
281PONIATOWSKI Seweryn 6065TROPEM ULTRAWROCŁAWSenior II M - 30 115M 2242021-07-16 14:17:1401:22:5204:01:0205:42:06.10+03:03:2310:225,8
282GACH Marcin 6382DELTAKOMANDO HARDCOROWEGO BOBRABYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 116M 2252021-07-16 14:13:5501:17:4803:50:4505:42:24.15+03:03:4110:225,8
283KRAWCZYK Miroslaw 6106MJMETAL OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMWeteran II M - 607M 2262021-07-16 14:06:3601:32:3404:12:1005:42:50.30+03:04:0710:235,8
284TOCZEWSKA Anna 6448JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAWeteran K - 503K 582021-07-16 14:07:3701:26:2504:12:0105:43:04.40+03:04:2110:235,8
285SZCZEPKOWSKI Paweł 6340ARTEQUIPMENT.WARSZAWAWeteran II M - 608M 2272021-07-16 14:07:0701:32:1604:16:1005:43:05.75+03:04:2210:235,8
286GAWRON Monika 6411MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters K - 4019K 592021-07-16 14:00:1701:25:3404:16:0605:43:13.75+03:04:3010:245,8
287STACHAK Krzysztof 6410MIRAZ RACE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEMasters M - 40 67M 2282021-07-16 14:00:1701:25:3104:16:2105:43:14.00+03:04:3110:245,8
288MACIEJEWSKI Robert 6526BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHMasters M - 40 68M 2292021-07-16 14:01:4301:28:0504:08:4605:44:30.30+03:05:4710:265,7
289SAŁEK Agata 6307BIAŁOGARDSenior II K - 3026K 602021-07-16 14:01:2401:28:1404:14:0305:45:26.20+03:06:4310:285,7
290STAŃCZAK Paweł 6443BEAUTYSPORTŁÓDŹWeteran I M - 50 9M 2302021-07-16 14:04:2201:24:0704:07:1705:45:37.30+03:06:5410:285,7
291BIADAŁA Paulina 6445POZNAŃMasters K - 4020K 612021-07-16 14:04:0601:28:1704:17:2305:46:08.65+03:07:2510:295,7
292BŁASZKIEWICZ Klaudia 6372POZNAŃSenior I K - 2012K 622021-07-16 14:07:3201:29:2104:13:5905:46:13.95+03:07:3110:295,7
293ZBOROWSKI Norbert 6394GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 117M 2312021-07-16 14:04:5101:20:3204:22:4105:46:34.45+03:07:5110:305,7
294KULCZYKOWSKA Julita 6089CHOMIKI Z KOPYTEMJEZIERZYCE KOŚCIELNEMasters K - 4021K 632021-07-16 14:12:0701:30:0004:16:2605:47:10.60+03:08:2710:315,7
295WOZNIAK Damian 6034CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOMasters M - 40 69M 2322021-07-16 14:12:0701:29:3904:16:2505:47:10.90+03:08:2710:315,7
296WISZNIEWICZ Agnieszka 6259RUDA ŚLĄSKASenior II K - 3027K 642021-07-16 14:06:5401:27:4804:14:5305:49:06.25+03:10:2310:345,7
297RYCZYŃSKI Jacek 6108OLEŚNICAMasters M - 40 70M 2332021-07-16 14:03:4701:29:1304:27:3505:49:12.85+03:10:2910:345,7
298WITKOWSKI Witold 6436BYTOMMasters M - 40 71M 2342021-07-16 14:04:4501:18:4303:57:5805:51:11.55+03:12:2810:385,6
299STEFANIAK Marcin 6111STR/PREFAWAABDĄBRÓWKAMasters M - 40 72M 2352021-07-16 14:07:3301:21:4304:09:3505:51:33.40+03:12:5010:395,6
300ZYCHOWICZ Zbigniew 6149SBRT WROCŁAWSIECHNICEMasters M - 40 73M 2362021-07-16 14:06:4401:22:0504:14:5805:52:03.10+03:13:2010:405,6
301MATUSZCZYK Marek 6214RYBNICKA GRUPA BIEGOWARYBNIKMasters M - 40 74M 2372021-07-16 14:01:5301:27:5704:18:0305:53:40.05+03:14:5710:435,6
302PARZYCH Wojciech 6216RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters M - 40 75M 2382021-07-16 14:01:5201:27:5704:18:0305:53:41.40+03:14:5810:435,6
303TYMBOROWSKA - WIEDRO Małgorzata 6531WKURW_TEAMZAGNANSKMasters K - 4022K 652021-07-16 14:00:3001:30:3404:17:1605:55:22.70+03:16:3910:465,6
304PIETRZAK Krzysztof 6266BIEGAMBOLUBIĘ GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 118M 2392021-07-16 14:12:0201:37:5304:28:0505:56:19.15+03:17:3610:475,6
305KOPYRA Tomasz 6320OBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 76M 2402021-07-16 14:10:5701:29:1404:10:5505:56:27.80+03:17:4410:485,6
306BUJALSKA Agata 6151WARSZAWASenior II K - 3028K 662021-07-16 14:13:5301:26:0504:29:4405:57:19.90+03:18:3610:495,5
307KOŁACZ Mariusz 6296LAFIRYNDY I GAMONIEŁÓDŹWeteran I M - 50 10M 2412021-07-16 14:04:3701:35:1004:25:1005:57:30.75+03:18:4710:505,5
308JOPA Maciej 6097KRAKÓWSenior II M - 30 119M 2422021-07-16 14:26:3201:22:5604:09:5905:57:50.45+03:19:0710:505,5
309KRZESZEWSKA Dorota 6223PIŁAMasters K - 4023K 672021-07-16 14:01:5501:29:3904:29:4005:58:48.45+03:20:0510:525,5
310KUKLA-KOWALSKA Alicja 6057BIEGAM BO NIE LUBIELUSÓWKOMasters K - 4024K 682021-07-16 14:06:5201:30:1204:24:5005:58:57.25+03:20:1410:525,5
311SMORAWSKA Lidia 6244TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3029K 692021-07-16 14:07:2301:25:4504:21:1705:58:57.30+03:20:1410:525,5
312BURMISTRZ Bartosz 6246TARNOWO PODGÓRNE BIEGASIEROSŁAWSenior II M - 30 120M 2432021-07-16 14:07:2301:25:4604:21:1705:58:57.40+03:20:1410:525,5
313KOWALCZYK Marcin 6317WROCŁAWSenior II M - 30 121M 2442021-07-16 14:19:3901:36:1504:25:3905:59:47.30+03:21:0410:545,5
314RATKOWSKA Izabela 6261WARSZAWASenior II K - 3030K 702021-07-16 14:19:3801:36:1204:25:3805:59:47.70+03:21:0410:545,5
315KWIATKOWSKA Agnieszka 6224LIPIARYPOZNAŃSenior II K - 3031K 712021-07-16 14:09:3001:42:0104:35:0005:59:57.95+03:21:1510:545,5
316CZAJKA Elżbieta 6225LIPIARYPOZNAŃSenior II K - 3032K 722021-07-16 14:09:2901:42:0504:35:0405:59:59.40+03:21:1610:545,5
317MARCINIAK Anna 6467LEGNICAMasters K - 4025K 732021-07-16 14:06:2301:34:3004:23:2506:00:49.50+03:22:0610:565,5
318PAWELEC Radosław 6305GRÓJECWeteran II M - 609M 2452021-07-16 14:06:2201:29:5904:23:3806:00:55.30+03:22:1210:565,5
319GRANECKA Monika 6543DZIK KOMANDOŁÓDŹMasters K - 4026K 742021-07-16 14:04:0001:25:2904:25:2906:01:36.25+03:22:5310:575,5
320JAGODZIŃSKI Hubert 6255DZIK KOMANDOMOSZCZENICASenior II M - 30 122M 2462021-07-16 14:03:5701:21:0504:25:3106:01:39.30+03:22:5610:575,5
321KACZMAREK Łukasz 6379DZIK KOMANDOŁÓDŹSenior II M - 30 123M 2472021-07-16 14:03:5601:10:2404:25:3406:01:40.45+03:22:5710:575,5
322ŚMIECHOWSKA Małgorzata 6539RZECZMasters K - 4027K 752021-07-16 14:03:4501:30:1704:19:2606:01:53.85+03:23:1010:575,5
323KASZUBSKI Marek 6137ŻARYMasters M - 40 77M 2482021-07-16 14:10:0001:20:0706:02:16.05+03:23:3310:585,5
324CZESKA Karolina 6247LAMPART TRENINGMOSINASenior II K - 3033K 762021-07-16 14:27:2001:34:3804:29:1806:02:21.35+03:23:3810:585,5
325WRÓBLEWSKI Witold 6483ZŁOTORYJASenior II M - 30 124M 2492021-07-16 14:24:0901:17:0304:18:5506:02:55.60+03:24:1210:595,5
326WORONOWICZ Karol 6312POZNAŃSenior II M - 30 125M 2502021-07-16 14:19:0901:32:2904:30:5006:03:29.80+03:24:4611:005,4
327MAZUR Marek 6385WAŁBRZYCHMasters M - 40 78M 2512021-07-16 14:04:0201:21:5304:19:5706:04:27.70+03:25:4411:025,4
328PACIOREK Paweł 6440THE ONE AND LONELYMARKIMasters M - 40 79M 2522021-07-16 14:09:0701:27:2404:17:2506:05:14.80+03:26:3111:045,4
329BOŻKIEWICZ Patrycja 6233PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAMasters K - 4028K 772021-07-16 14:07:3101:33:4104:28:2606:05:38.35+03:26:5511:045,4
330KOŃ Aleksandra 6407EKIPA LIPALIPAMasters K - 4029K 782021-07-16 14:09:0901:37:1204:41:4706:06:17.25+03:27:3411:055,4
331KONCA Mariusz 6005KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIMasters M - 40 80M 2532021-07-16 14:10:0201:32:3604:32:1506:06:21.30+03:27:3811:065,4
332DOWNAR-ZAPOLSKA Laura 6141WROCŁAWSenior I K - 2013K 792021-07-16 14:04:1601:37:0604:37:5006:06:47.30+03:28:0411:065,4
333GRZELKA Tomasz 6001RUNNER'S POWERŚREMMasters M - 40 81M 2542021-07-16 14:03:2301:25:0604:29:2506:07:25.40+03:28:4211:085,4
334SKORUPSKI Szymon 6110KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 126M 2552021-07-16 14:25:4001:22:4904:35:4306:07:29.65+03:28:4611:085,4
335PTASZYŃSKI Marcin 6311POZNAŃSenior II M - 30 127M 2562021-07-16 14:19:0801:27:4104:23:5806:07:47.80+03:29:0411:085,4
336BRONIEWSKA Anna 6088WARSZAWAWeteran K - 504K 802021-07-16 14:06:3201:26:1104:23:2006:08:12.10+03:29:2911:095,4
337GŁOWACKA Renata 6262LULARUNPIOTRKÓW TRYBUNALSKIWeteran K - 505K 812021-07-16 14:03:3701:28:4904:31:1506:08:25.20+03:29:4211:095,4
338KOTULA Weronika 6409CHORZÓWSenior II K - 3034K 822021-07-16 14:10:0401:33:0904:33:3406:08:50.85+03:30:0711:105,4
339ZIEMKOWSKA Monika 6323ŻARÓWMasters K - 4030K 832021-07-16 14:04:0501:38:2104:38:3506:10:00.05+03:31:1711:125,4
340KACZMAREK Maciej 6091TEAM BEROTUNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 128M 2572021-07-16 14:06:2701:27:4904:24:3706:10:40.55+03:31:5711:135,3
341KLYSZCZ Monika 6505IZBICKO W BIEGUOTMICESenior II K - 3035K 842021-07-16 14:12:0801:30:2904:36:1806:10:52.40+03:32:0911:145,3
342OCHNIO Ewa 6021DALEKA DROGABOLESŁAWIECMasters K - 4031K 852021-07-16 14:01:0901:37:0304:24:4506:11:11.55+03:32:2811:145,3
343GAJEWSKI Paweł 6290BEAUTY SPORTŁÓDŹWeteran I M - 50 11M 2582021-07-16 14:04:1901:38:4904:39:0706:12:13.10+03:33:3011:165,3
344GAJEWSKI Magdalena Gajewska 6291L&GŁÓDŹWeteran K - 506K 862021-07-16 14:04:1901:38:5104:39:0706:12:13.90+03:33:3011:165,3
345STANISZEWSKI Maciek 6040ZĄBKIMasters M - 40 82M 2592021-07-16 14:01:2801:23:0404:37:0606:13:55.60+03:35:1211:195,3
346BECHTA Bechta 6144ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWASenior I M - 20 30M 2602021-07-16 14:01:0001:30:2604:32:3106:14:19.90+03:35:3611:205,3
347BARTKOWIAK Piotr 6117M-FIT RAWICZRAWICZSenior II M - 30 129M 2612021-07-16 14:18:3001:34:1904:34:2106:14:24.05+03:35:4111:205,3
348JUSIAK Marta 6116M-FIT RAWICZRAWICZSenior II K - 3036K 872021-07-16 14:18:2901:34:1704:33:3706:14:24.70+03:35:4111:205,3
349KOWALSKA Katarzyna 6474NIEPOŁOMICE BIEGAJĄDĄBROWAWeteran K - 507K 882021-07-16 14:00:3201:36:5904:27:3106:14:52.80+03:36:0911:215,3
350LEKS-MASZKOWSKA Ryszarda 6435OBORYGENILUBNÓWMasters K - 4032K 892021-07-16 14:09:5401:32:3404:55:0106:16:14.20+03:37:3111:245,3
351HATAŁA Tomasz 6076BARCAWROCŁAWSenior II M - 30 130M 2622021-07-16 14:00:2001:27:4804:31:4806:17:04.85+03:38:2111:255,3
352GAWLAK Robert 6169MNG / RYTM CZ-DZCZECHOWICE-DZIEDZICESenior II M - 30 131M 2632021-07-16 14:46:1001:28:1104:30:2606:17:18.10+03:38:3511:265,2
353ZARZECZNY Radosław 6003JUNIOR AMATOR SUPERSTARKRAKÓWSenior II M - 30 132M 2642021-07-16 14:22:1001:35:0304:21:4106:17:37.55+03:38:5411:265,2
354WYSMOLINSKA Karolina 6430BIERNATKIMasters K - 4033K 902021-07-16 14:09:3301:36:5404:35:2006:17:42.00+03:38:5911:265,2
355HORODYŃSKA Mirosława 6541Kotwica BrzegKARŁOWICEMasters K - 4034K 912021-07-16 14:03:4501:38:2804:50:1706:18:35.80+03:39:5211:285,2
356WILGUS-KUBICA Katarzyna 6404WISŁA WIELKAMasters K - 4035K 922021-07-16 14:00:5401:36:5104:42:5306:18:45.65+03:40:0211:285,2
357KAMIŃSKI Łukasz 6162MAŁE RUDYMasters M - 40 83M 2652021-07-16 14:09:5701:31:3504:40:1806:18:53.30+03:40:1011:285,2
358KOCZOROWSKI Marcin 6426TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKMasters M - 40 84M 2662021-07-16 14:42:2401:38:2404:38:1006:19:19.30+03:40:3611:295,2
359KOCZOROWSKA Anna 6427TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKMasters K - 4036K 932021-07-16 14:42:2301:38:2304:38:1006:19:20.10+03:40:3711:295,2
360SZURKOWSKI Michał 6476GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 133M 2672021-07-16 14:50:3001:37:3004:42:4606:19:20.55+03:40:3711:295,2
361DOBOSZ Leszek 6371POZNAŃMasters M - 40 85M 2682021-07-16 14:50:2901:37:2904:42:4706:19:21.50+03:40:3811:295,2
362POPCZYK Piotr 6154ŻERNICAMasters M - 40 86M 2692021-07-16 14:04:0801:34:3404:48:1806:19:35.40+03:40:5211:305,2
363KRAWCZYK Krystian 6258SZCZAWNO ZDRÓJSenior II M - 30 134M 2702021-07-16 14:41:2301:27:0004:31:4906:20:24.10+03:41:4111:315,2
364WOŁOWIEC Bożena 6495GŁOWNOMasters K - 4037K 942021-07-16 14:01:0801:36:4104:34:2406:20:57.40+03:42:1411:325,2
365IWIŃSKI Marcin 6337WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃSenior II M - 30 135M 2712021-07-16 14:16:4001:35:2404:47:3906:21:52.40+03:43:0911:345,2
366BOŻKIEWICZ Jacek 6234MUROWANA GOŚLINA PRZEBĘDOWOMasters M - 40 87M 2722021-07-16 14:07:3101:32:4204:56:0906:22:27.05+03:43:4411:355,2
367BURDAJEWICZ Magdalena 6480MOSINAMasters K - 4038K 952021-07-16 14:04:4601:36:2404:38:0406:29:05.40+03:50:2211:475,1
368KONCA Beata 6016KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIMasters K - 4039K 962021-07-16 14:09:5101:43:4304:58:4206:29:16.75+03:50:3311:475,1
369PNIEWSKI Rafał 60471ON1 TEAMŁÓDŹWeteran I M - 50 12M 2732021-07-16 14:04:2701:37:0804:39:5006:31:22.20+03:52:3911:515,1
370MAŁECKI Kamil 6049SIEDLCESenior II M - 30 136M 2742021-07-16 14:34:2001:29:0804:58:3606:31:41.55+03:52:5811:525,1
371PATYRA Łukasz 6136GOMINDWROCLAWSenior II M - 30 137M 2752021-07-16 14:01:4801:32:1104:43:1306:31:57.70+03:53:1411:525,1
372CHYLIŃSKI Bartosz 6497ŁÓDŹSenior II M - 30 138M 2762021-07-16 14:10:0801:33:3205:02:4306:31:59.20+03:53:1611:525,1
373PAUKSZTA Aleksandra 6028POZNAŃSenior I K - 2014K 972021-07-16 14:01:1301:38:4604:49:2906:32:02.35+03:53:1911:525,1
374MATLAK Grzegorz 64133M RUNNING TEAMWROCŁAWMasters M - 40 88M 2772021-07-16 14:06:5001:27:1104:50:3106:32:28.65+03:53:4511:535,0
375WILCZEK Małgorzata 6302RAJSPORT ACTIVEPABIANICESenior II K - 3037K 982021-07-16 14:09:3501:40:1204:56:5106:33:08.80+03:54:2511:545,0
376BIAŁEK Kamila 6453ŁÓDŹMasters K - 4040K 992021-07-16 14:10:0801:33:3005:02:4306:33:10.25+03:54:2711:545,0
377ŁUSIAK Ewa 6000ŁÓDŹMasters K - 4041K 1002021-07-16 14:09:3401:40:1304:56:5406:33:29.60+03:54:4611:555,0
378KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 6471OSTROŁĘKAWeteran I M - 50 13M 2782021-07-16 14:00:4001:37:5405:01:1606:33:40.85+03:54:5711:555,0
379SAŁAMACHA Stanisław 6186BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAWeteran II M - 6010M 2792021-07-16 14:06:2901:35:4605:00:3906:35:30.15+03:56:4711:595,0
380SAŁAMACHA Izabela 6187MAMY BIEGAMYWARSZAWAMasters K - 4042K 1012021-07-16 14:06:2901:35:4505:00:4006:35:30.30+03:56:4711:595,0
381STOMPEL Ewelina 6396SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II K - 3038K 1022021-07-16 14:10:0101:35:3904:55:5506:38:41.35+03:59:5812:045,0
382LEŚNIEWSKI Tomek 6297LAFIRYNDY I GAMONIEŁÓDŹMasters M - 40 89M 2802021-07-16 14:04:3601:40:3305:08:1106:38:41.85+03:59:5812:045,0
383KURBIEL Sylwia 6395SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II K - 3039K 1032021-07-16 14:10:0001:35:3904:55:5506:38:42.05+03:59:5912:045,0
384BIS Marcin 6267GORZÓW WLKP.Senior II M - 30 139M 2812021-07-16 14:12:0201:37:5804:51:0506:38:43.05+04:00:0012:045,0
385PROCHOŃ Krzysztof 6180KATOWICEWeteran I M - 50 14M 2822021-07-16 15:07:1901:51:2604:50:2806:38:55.95+04:00:1312:055,0
386MROZIŃSKI Albert 6242ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters M - 40 90M 2832021-07-16 14:09:2601:32:5404:58:1306:39:45.85+04:01:0212:065,0
387MROZIŃSKA Renata 6240ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters K - 4043K 1042021-07-16 14:09:2301:33:0804:58:1406:39:48.45+04:01:0512:065,0
388BILCZEWSKA Basia 6325HEINEKEN KRAKÓW RUNNING CLUBKRAKOWSenior II K - 3040K 1052021-07-16 14:09:2801:40:5705:00:0106:40:25.00+04:01:4212:084,9
389ZAWIS Marek 6235PYSKOWICEWeteran I M - 50 15M 2842021-07-16 14:04:5001:33:1904:52:4706:41:36.10+04:02:5312:104,9
390MAŃKOWSKI Bartosz 6507KUCHNIAMANKOWSKIEGO.PLJASTROWIESenior II M - 30 140M 2852021-07-16 14:00:1901:37:1205:06:0806:42:25.05+04:03:4212:114,9
391MAŃKOWSKI Dariusz 6508KUCHNIAMANKOWSKIEGO.PLJASTROWIEWeteran I M - 50 16M 2862021-07-16 14:00:1901:36:5105:06:4606:42:25.60+04:03:4212:114,9
392HOFFMANN Grzegorz 6165KOŚCIAN TEAMCZEMPIŃMasters M - 40 91M 2872021-07-16 14:27:4201:35:3704:58:2606:43:01.25+04:04:1812:124,9
393RÓG Adam 6204BIEGAM BO LUBIĘ INOWROCŁAWINOWROCŁAWMasters M - 40 92M 2882021-07-16 14:04:1401:30:4604:51:5306:44:11.85+04:05:2812:144,9
394WRONISZEWSKI Łukasz 65231ON1 TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior II M - 30 141M 2892021-07-16 14:04:2501:32:1204:51:5706:44:16.75+04:05:3312:154,9
395SZYMAŃSKI Roman 6386BUKOWSKI KLUB BIEGACZABUKWeteran I M - 50 17M 2902021-07-16 14:03:3201:35:2605:04:1106:45:51.40+04:07:0812:174,9
396KROMER Ludwik 6119GDAŃSKWeteran II M - 6011M 2912021-07-16 14:01:0501:38:0305:05:2406:47:04.75+04:08:2112:204,9
397KOBIERECKA Monika 6146GRODZIECMasters K - 4044K 1062021-07-16 14:01:0701:36:0105:02:1906:47:10.40+04:08:2712:204,9
398PĘCKA Beata 6143SOSNOWIECMasters K - 4045K 1072021-07-16 14:06:5501:37:4404:50:5006:47:10.75+04:08:2712:204,9
399PLASZCZAK Bogumiła 6175PIEKIELNIE ZGRANITULCEMasters K - 4046K 1082021-07-16 14:07:3001:38:1405:06:0006:48:16.50+04:09:3312:224,8
400PLASZCZAK Jarosław 6174TULCEMasters M - 40 93M 2922021-07-16 14:07:2801:39:1205:06:0206:48:18.95+04:09:3612:224,8
401DADAŚ Elżbieta 6043BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEMasters K - 4047K 1092021-07-16 14:00:1201:44:5205:01:4906:48:52.50+04:10:0912:234,8
402DENKOWSKI Wojciech 6054BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEWeteran I M - 50 18M 2932021-07-16 14:00:1201:44:4905:01:5206:48:52.75+04:10:0912:234,8
403GRACZYK Dobrochna 6092TULCESenior I K - 2015K 1102021-07-16 14:16:4201:53:0005:19:1106:48:57.65+04:10:1412:234,8
404GRACZYK Magdalena 6094TULCEMasters K - 4048K 1112021-07-16 14:16:4201:53:0205:19:1106:48:58.00+04:10:1512:234,8
405JOŃCZYK Jerzy 6239TUP TUPLĄDEK ZDRÓJWeteran I M - 50 19M 2942021-07-16 14:09:4201:38:3405:02:1306:49:26.75+04:10:4312:244,8
406MYŚLIWIEC Andrzej 6203KRAKÓWWeteran II M - 6012M 2952021-07-16 14:00:2201:12:2405:04:3906:50:46.80+04:12:0312:264,8
407GRUDNIEWSKI Jakub 6138WROCŁAWSenior II M - 30 142M 2962021-07-16 14:25:4301:36:5405:04:1906:51:06.80+04:12:2312:274,8
408GŁUSZCZAK Jerzy 6498ŁÓDŹWeteran II M - 6013M 2972021-07-16 14:26:4401:49:3905:11:2706:54:06.50+04:15:2312:324,8
409HOLONA Bożena 6428CIESZYNWeteran K - 508K 1122021-07-16 14:09:5701:44:4305:19:4006:56:18.00+04:17:3512:364,8
410ZAGÓRSKA Beata 6367GOLESZÓWSenior II K - 3041K 1132021-07-16 14:09:5701:47:2005:19:4006:56:20.30+04:17:3712:364,8
411MUCHA-KRUCZYŃSKI Wacław 6405MUKK "QENPI"OSTRZESZÓWWeteran II M - 6014M 2982021-07-16 14:34:2701:43:5705:06:3306:57:15.35+04:18:3212:384,7
412ZGÓRSKI Maciej 6048WKURW_TEAMBYDGOSZCZMasters M - 40 94M 2992021-07-16 14:03:4101:37:5005:19:1206:57:50.85+04:19:0712:394,7
413WOLSKA Małgorzata 6366SŁUPSKWeteran K - 509K 1142021-07-16 14:00:2801:46:5305:14:2006:59:03.15+04:20:2012:414,7
414DUDA Wojciech 6253SKAWINA BIEGAKRAKÓWMasters M - 40 95M 3002021-07-16 14:01:5901:44:5505:07:2706:59:46.70+04:21:0312:434,7
415CHORĄŻY Łukasz 6179CAŁA OLEŚNICA BIEGADOBROSZYCESenior II M - 30 143M 3012021-07-16 14:12:0301:38:2405:06:0507:01:54.30+04:23:1112:474,7
416DRABARZ Jacek 6278POZNAŃMasters M - 40 96M 3022021-07-16 14:04:0901:36:4605:08:3207:01:54.80+04:23:1112:474,7
417FRANCUZ Patrycja 6400SZYCESenior II K - 3042K 1152021-07-16 14:04:3001:50:4805:15:5807:04:48.55+04:26:0512:524,7
418KACZMAREK Monika 6087NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters K - 4049K 1162021-07-16 14:06:2401:48:3105:23:3807:05:38.20+04:26:5512:534,7
419KONIECZNY Piotr 6024NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 97M 3032021-07-16 14:06:2501:48:2605:23:3907:06:47.90+04:28:0412:554,6
420BARTOSIEWICZ Dorota 6425POZNAŃSenior II K - 3043K 1172021-07-16 14:14:2101:43:0105:22:4807:12:26.50+04:33:4313:064,6
421GAWLAK Ewa 6168MNGCZECHOWICE DZIEDZICESenior II K - 3044K 1182021-07-16 14:32:1201:46:3005:24:4407:19:02.70+04:40:1913:184,5
422SZARMACH Olga 6208GDYNIASenior II K - 3045K 1192021-07-16 14:04:3301:43:2905:36:0707:24:37.75+04:45:5413:284,5
423BESTRZYŃSKI Olech 6374CZŁAPAK ROBAKOWOROBAKOWOWeteran I M - 50 20M 3042021-07-16 14:07:0001:51:4605:08:3607:33:39.00+04:54:5613:444,4
424STRZELCZYK Aleksandra 6375KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWASenior II K - 3046K 1202021-07-16 14:30:5501:59:1705:29:0407:39:25.15+05:00:4213:554,3
425STRZELCZYK Paweł 6376CC 1916WARSZAWASenior II M - 30 144M 3052021-07-16 14:30:5501:59:1705:48:3007:39:25.25+05:00:4213:554,3
426BASZCZYŃSKA Barbara 6517WKURW_TEAMBRZEGWeteran K - 5010K 1212021-07-16 14:03:4202:04:2605:50:4707:50:10.45+05:11:2714:144,2
427REGULSKA Aneta 6053DRUŻYNA SZPIKUWROCLAWSenior II K - 3047K 1222021-07-16 14:06:5702:09:5305:49:5308:18:07.65+05:39:2415:054,0
428RAJCZAKOWSKA Anna 6209LĄDEK-ZDRÓJWeteran K - 5011K 1232021-07-16 14:06:5802:09:5205:49:5208:18:09.30+05:39:2615:054,0
429KOSTULSKA Olga 6050WKURW_TEAMTORUŃSenior II K - 3048K 1242021-07-16 14:03:4402:05:5205:58:0508:21:22.30+05:42:3915:113,9
Przekroczony limit czasu: 08:30:00
430WALCZAK Sławomir 6490GAŁĄZCZYCEWeteran I M - 50 21M 3062021-07-16 14:16:4301:53:1106:04:0508:31:52.10+05:53:0915:303,9
431SZCZEPANIAK Sławomir 6415KS LENIWIECKĘPNOWeteran I M - 50 22M 3072021-07-16 14:07:4002:12:0406:12:4808:40:53.85+06:02:1015:473,8
Niesklasyfikowani
CICHY Krzysztof 6416POZNAŃWeteran I M - 50 2021-07-16 14:01:2601:08:17 DNF03:11:21 DNF DNF--
SNIEGOCKI Pawel 6083TARNOWO PODGÓRNE BIEGA/ 4TTARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 2021-07-16 14:07:1801:18:00 DNF03:53:52 DNF DNF--
KACZMAREK Dorota 6131RADZIKIWROCŁAWSenior II K - 302021-07-16 14:01:3601:22:37 DNF04:06:42 DNF DNF--
KACZMAREK Radosław 6130RADZIKIWROCŁAWWeteran I M - 50 2021-07-16 14:01:3701:22:27 DNF04:06:50 DNF DNF--
POMIANOWSKA Romana 6218WROCŁAWSenior II K - 302021-07-16 14:07:2601:54:26 DNF05:50:24 DNF DNF--
MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 6408ZBROSŁAWICEMasters K - 402021-07-16 14:04:4401:33:43 DNF19:32:41 DNF DNF--
KANTOR Martyna 6533KRAKÓWSenior II K - 302021-07-16 14:00:0500:56:55 DNF DNF DNF--
DANILUK Krzysztof 6530BREAKING3WARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:00:1600:58:39 DNF DNF DNF--
WIELOGÓRSKA Natalia 6468SIEDLCESenior II K - 302021-07-16 14:10:4901:13:58 DNF DNF DNF--
POMIANOWSKI Szymon 6219KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:4101:17:17 DNF DNF DNF--
BROŃSKI Krzysztof 6238MUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:2701:18:08 DNF DNF DNF--
DOROCIAK Wioletta 6393MISTRZOWSKI TRENINGELBLĄGWeteran K - 502021-07-16 14:00:3601:23:44 DNF DNF DNF--
SĄSIADEK Sławomir 6080FEHLAU RUN TEAMPOZNAŃWeteran I M - 50 2021-07-16 14:44:1801:29:13 DNF DNF DNF--
RAPACZ-TOPIŁKO Anna 6210MASTERS ARTŁODYGOWICEMasters K - 402021-07-16 14:12:0501:31:24 DNF DNF DNF--
GIERCZAK Piotr 6185ES TEAMSOSNOWIECMasters M - 40 2021-07-16 14:03:2601:32:18 DNF DNF DNF--
KAMIŃSKI Tomasz 6446RESTAURACJA MAKARONPOZNAŃWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:0601:35:56 DNF DNF DNF--
CZERNIK Andrzej 6401ZABRZEWeteran II M - 602021-07-16 14:33:4801:50:57 DNF DNF DNF--
JAŚKIEWICZ Martyna 6334POWAŁKISenior I K - 202021-07-16 14:09:3601:50:57 DNF DNF DNF--
GULA Tomasz 6419GBYWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:50:3402:16:04 DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKA Justyna 6412GBYWARSZAWASenior II K - 302021-07-16 14:50:3302:16:14 DNF DNF DNF--
MROWCZYNSKA Ewa 6500JAKTOROWWeteran K - 502021-07-16 14:23:14 DNF DNF DNF--
Znaleziono 452 wynik(ów)