GRAND PRIX DFBG - CLASSIC
Organizator : Fundacja Maratony Górskie
Data : 2024-01-20
Miejsce : Lądek Zdrój
Dystans : 84 km
Zgłoszonych : 436
Wystartowało : 436
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 436
Na trasie : 0
Regulamin:
Wyniki PDF :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: ZPGS 21KM | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MZPGS 21KMSuma
punktów
Różn.
    
Niesklasyfikowani
DNCPAPROCKA Urszula 1OPEN K100010000
DNCJUREK Michał 140MILMET / SALOMON / SUUNTOOPEN M100010000
DNCKULIK-GAWĘDA Iwona 2KUDOWIANKA RUNOPEN K9709700
DNCPAWLAK Bartosz 141TEAM PAWLAKOPEN M9709700
DNCKMEŤOVÁ Kristína 3OPEN K9509500
DNCPASIK Tomasz 142EDENRUN/WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYOPEN M9509500
DNCFERENC-SZMUC Edyta 4KUDOWIANKA RUNOPEN K9409400
DNCŻUCHOWSKI Daniel 143OPEN M9409400
DNCKRAWCZYK Adriana 5OPEN K9309300
DNCSMOLIŃSKI Marcin 144STAJNIAK TEAMOPEN M9309300
DNCGORCZYCA Maria 6KS HADESOPEN K9209200
DNCBADOWSKI Aleksander 145AW - SZYBCIEJ - TEAMOPEN M9209200
DNCKOLANO Agnieszka 7BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOPEN K9109100
DNCKOTARSKI Jarosław 146TRAIL IS OUR WAYOPEN M9109100
DNCBUDREWICZ Katarzyna 8BUDRYSYOPEN K9059050
DNCBORZYSTOWSKI Patryk 147OPEN M9059050
DNCSWORNOWSKA Anna 9OPEN K9039030
DNCBIELIŃSKI Maciek 148OPEN M9039030
DNCSZYMANSKA Joanna 10OPEN K9009000
DNCBUCHERT Filip 149JUVENIA GŁUCHOŁAZYOPEN M9009000
DNCWOŹNIAK Karolina 11TRAIL IS OUR WAYOPEN K8998990
DNCSZCZĘŚNIAK Piotr 150WPUNKT TEAMOPEN M8998990
DNCGRUDZIEN-JURKOWSKA Malgorzata 12OPEN K8988980
DNCDUTKOWSKI Mikołaj 151CX-80 POLSKAOPEN M8988980
DNCMATYBA Anna 13OPEN K8978970
DNCSOCHA Seweryn 152SII RUNNING TEAM/DZIKIE BOBRYOPEN M8978970
DNCPILARSKA Magdalena 14WKTJ POZNANOPEN K8968960
DNCSZCZEPANIAK Witold 153OPEN M8968960
DNCMAZUR Monika 15OPEN K8958950
DNCGÓRAL Grzegorz 154HEJ HEJ GÓRALUOPEN M8958950
DNCŁUSIAK Katarzyna 16GOOD MOVEOPEN K8948940
DNCGRUND Marek 155MAFIA TEAM LUBLINIECOPEN M8948940
DNCSMOTER Ania 17SMOLECKA ZADYSZKAOPEN K8938930
DNCHERCOG Jakub 156OPEN M8938930
DNCCIBIS Anna 18OPEN K8928920
DNCSTACHOWIAK Łukasz 157KAMIL LEŚNIAK TEAM / CITY TRAIL TEAMOPEN M8928920
DNCPUTOWSKA Beata 19FEHLAU RUN TEAMOPEN K8918910
DNCSOŁTYSIK Kamil 158OPEN M8918910
DNCJAWORSKA Wioleta 20OPEN K8908900
DNCMAJCHRZAK Maciej 159AW - SZYBCIEJ - TEAMOPEN M8908900
DNCGRZYBOWSKA Karolina 21LEKKOATLETYKA STAL PLESZEWOPEN K8898890
DNCLINKOWSKI Michał 160ILOVEZIEMEKOPEN M8898890
DNCWOJTKOWIAK Renata 22PIĄTKOWO NA BIEGOWOOPEN K8888880
DNCWRZESIŃSKI Michał 161KSG DIRETAOPEN M8888880
DNCZDUŃCZYK Paulina 23AKADEMIABIEGACZA.PLOPEN K8878870
DNCGRACZ Paweł 162ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAOPEN M8878870
DNCKARDAS Agata 24KALENICA JUGÓWOPEN K8868860
DNCSZYCH Robert 163RAZ SZCZECINOPEN M8868860
DNCMICHALSKA Marta 25OPEN K8858850
DNCBOSAKIEWICZ Tomasz 164AW SZYBCIEJ TEAMOPEN M8858850
DNCSOSNOWSKA-SMYK Joanna 26AUTOLIV RUN TEAMOPEN K8848840
DNCBEDNARZ Krzysztof 165PRZEDWOJEWSKI TEAMOPEN M8848840
DNCPIĘKOŚ Monika 27HUNTERS OCR TEAMOPEN K8838830
DNCSŁYSZ Szymon 166NSK RUNSOPEN M8838830
DNCWOJEWODA Marta 28ORTOPEN K8828820
DNCRUTKOWSKI Maciej 167ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAOPEN M8828820
DNCSIKORA Malwina 29OPEN K8818810
DNCSZUKALSKI Krzysztof 168OPEN M8818810
DNCWOŹNIAK Gaba 30UPRANE.PLOPEN K8808800
DNCŁUKOMSKI Maciej 169ŁÓDZKI KLUB WYSOKOGÓRSKIOPEN M8808800
DNCPLUTA Kinga 31OPEN K8798790
DNCROJEWSKI Paweł 170EVERRUNOPEN M8798790
DNCSZAMOCKA Paulina 32TRAIL IS OUR WAYOPEN K8788780
DNCWOJTKOWIAK Stefan 171PIĄTKOWO NA BIEGOWOOPEN M8788780
DNCBERG Elwira 33OPEN K8778770
DNCMARSZAŁEK Kazimierz 172ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKOOPEN M8778770
DNCFIAŁKOWSKA Bożena 34ING BANK ŚLĄSKIOPEN K8768760
DNCBIENIEK Patryk 173TREC TEAMOPEN M8768760
DNCODOLCZYK Joanna 35OPEN K8758750
DNCŁUSIAK Łukasz 174KB SOBÓTKAOPEN M8758750
DNCTRZEPACZ Dorota 36KB LUPUS OLEŚNICAOPEN K8748740
DNCKMIECIK Tomasz 175GOPR SUDETYOPEN M8748740
DNCWIECZOREK Agnieszka 37NSK RUNSOPEN K8738730
DNCKUCHARSKI Robert 176BIEGAM NA STABŁOWICACHOPEN M8738730
DNCWACHOWIAK Anna 38OPEN K8728720
DNCMARCINOWSKI Paweł 177KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAOPEN M8728720
DNCSZEWCZYK Joanna 39SKARMAT TORUŃOPEN K8718710
DNCRODRIGO PEREIRA Oswald 178THE NORTH FACE POLSKAOPEN M8718710
DNCGRUSZCZYŃSKA Ola 40OPEN K8708700
DNCMATUS Robert 179500 MILESOPEN M8708700
DNCNOWAK Marta 41OPEN K8698690
DNCCIELOCH Tomasz 180KLUB BIEGACZA SUPERMARATOŃCZYKOPEN M8698690
DNCBENTKOWSKA Magdalena 42DIRTY SPARROWSOPEN K8688680
DNCBERG Aleksander 181OPEN M8688680
DNCŚLEBODA Joanna 43KOBIETY BIEGAJĄOPEN K8678670
DNCCHRESCIAK Bartosz 182OPEN M8678670
DNCMAKOWSKA Anna 44OPEN K8668660
DNCHOJAN Łukasz 183FEHLAU RUN TEAMOPEN M8668660
DNCSTASIŃSKA-KOSTOWSKA Wiktoria 45OPEN K8658650
DNCSANKOWSKI Paweł 184OPEN M8658650
DNCNAWROCKA Sylwia 46MAMA W BIEGUOPEN K8648640
DNCPAJĄK Alan 185OPEN M8648640
DNCJÓZEFCZYK Justyna 47OPEN K8638630
DNCPALACZ Marcin 186OPEN M8638630
DNCKITOWSKA Małgorzata 48OPEN K8628620
DNCKURAŚ Szymon 187OPEN M8628620
DNCKUNA Aleksandra 49SII RUNNING TEAMOPEN K8618610
DNCLEMISIEWICZ Tomasz 188OPEN M8618610
DNCŁAMPIKA Kinga 50GOOD MOVEOPEN K8608600
DNCWIŚNIEWSKI Artur 189OPEN M8608600
DNCŁAZUKA Klaudia 51ING BANK ŚLĄSKIOPEN K8598590
DNCMAZIK Wojciech 190KW KRAKOWOPEN M8598590
DNCAUGUSTOWSKA Izabela 52BELLAMAR TEAMOPEN K8588580
DNCGAWCZYŃSKI Jakub 191TJ!OPEN M8588580
DNCFĄFARA Agnieszka 53PIETRZYK RUNNING TEAMOPEN K8578570
DNCWITKOWSKI Wojciech 192OPEN M8578570
DNCTARCZYŃSKA Halina 54OPEN K8568560
DNCTADUS Marcin 193DOMER SPORT TEAMOPEN M8568560
DNCKUPKA Martyna 55SWAT TEAMOPEN K8558550
DNCORACZ Mateusz 194BEZ LITOŚCIOPEN M8558550
DNCSMOTER Ewa 56OPEN K8548540
DNCPILETSKI Maksim 195BIEGACZE STU MOSTÓWOPEN M8548540
DNCWALCZAK Emilia 57KB MANIAC POZNAŃOPEN K8538530
DNCBAL Bartosz 196OPEN M8538530
DNCKUCHTA Monika 58#HAPPYRUNNERSOPEN K8528520
DNCRUSOŁ Tomasz 197OPEN M8528520
DNCPOTOCKA Małgorzata 59OPEN K8518510
DNCPODGÓRNY Mariusz 198TEAM OZIMEK / ULTRANIEPODLEGŁAOPEN M8518510
DNCWÓJKOWSKA-DURYS Monika 60OPEN K8508500
DNCANIOŁ Radosław 199OPEN M8508500
DNCKOWACZ Agata 61SPEEDBAROPEN K8498490
DNCSKALSKI Radosław 200KB AKTYWNI KONINOPEN M8498490
DNCKUKOBNIKAVA Vitaliya 62BIEGACZE STU MOSTÓWOPEN K8488480
DNCCZUB Piotr 201GRUPA BIEGOWA BEZ GRANICOPEN M8488480
DNCLUBAŃSKA Alicja 63DTR BIEGA / MARIO TEAMOPEN K8478470
DNCPURCZYŃSKI Grzegorz 202DRZONKOWIANKAOPEN M8478470
DNCSYNOWIEC-JUDA Agata 64OPEN K8468460
DNCMÓLL Kacper 203OPEN M8468460
DNCWACHOWSKA Katarzyna 65SMOK TRÓJGŁOWYOPEN K8458450
DNCGALINSKI Kamil 204OPEN M8458450
DNCKOWALSKA Małgorzata 66OPEN K8448440
DNCKRZYWDZIŃSKI Bartłomiej 205OPEN M8448440
DNCWRZESZCZ Marta 67GOOD MOVE TEAMOPEN K8438430
DNCCEBULSKI Łukasz 206CEBULA TEAMOPEN M8438430
DNCCZARNOTA Dorota 68WYBIEGAJ SIEBIEOPEN K8428420
DNCPUTOWSKI Maciej 207NIGHT RUNNERSOPEN M8428420
DNCHOFFMANN Barbara 69KS HADES POZNAŃOPEN K8418410
DNCPAWLICKI Paweł 208KPPSP JAROCINOPEN M8418410
DNCPALIŃSKA Zuzanna 70WIELKOPOLSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGOOPEN K8408400
DNCMITIS Marek 209OPEN M8408400
DNCSZYDŁO Klaudia 71OPEN K8398390
DNCGULCZYŃSKI Tomasz 210OPEN M8398390
DNCORZECHOWSKA Agnieszka 72OPEN K8388380
DNCDUNAJ Paweł 211OPEN M8388380
DNCPABIAN Agnieszka 73HUNTERS OCR TEMOPEN K8378370
DNCSTUDNIAREK Tomasz 212BORN TO RUN CHOJNICKIOPEN M8378370
DNCBARAN Paulina 74OSPRO OCROPEN K8368360
DNCBOHAREWICZ Paweł 213BOHAR PALETY TRANSPORTOPEN M8368360
DNCPIECUCH Małgorzata 75OPEN K8358350
DNCGĘDŁEK Łukasz 214TRIWISE TRIATHLON TEAMOPEN M8358350
DNCCZUCHAJ Anna 76ING BANK ŚLĄSKIOPEN K8348340
DNCJAKUBCZAK Konrad 215OPEN M8348340
DNCWIĘCEK Małgorzata 77ING BANK ŚLĄSKIOPEN K8338330
DNCSTEC Adam 216OPEN M8338330
DNCJURECZKO Agnieszka 78DZIK KOMANDOOPEN K8328320
DNCGORZELANY Rafał 217OPEN M8328320
DNCRUDA Kamila 79KURACJUSZEOPEN K8318310
DNCKARWACKI Grzegorz 218KATCROS WALBRZYCHOPEN M8318310
DNCPERECZKOWSKA Agnieszka 80OPEN K8308300
DNCPAJOR Bartosz 219GVTOPEN M8308300
DNCZIĘBA Monika 81NSK RUNSOPEN K8298290
DNCPRETORIUS Ruan 220OPEN M8298290
DNCKACZMAREK Monika 82NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLOPEN K8288280
DNCPONIATOWSKI Seweryn 221TEBIA RUNNERSOPEN M8288280
DNCCZECH Dorota 83ASICS FRONTRUNNER POLANDOPEN K8278270
DNCSŁAWIK Andrzej 222OPEN M8278270
DNCSTACHOWIAK Magda 84RUN TEAM RYDZYNAOPEN K8268260
DNCBUDREWICZ Dominik 223BUDRYSYOPEN M8268260
DNCKOTKO Małgorzata 85OPEN K8258250
DNCJANOWSKI Michał 224OPEN M8258250
DNCSTACIWO Justyna 86KURACJUSZEOPEN K8248240
DNCGOLEC Paweł 225OPEN M8248240
DNCTYLKA Gosia 87OPEN K8238230
DNCWRÓBLEWSKI Adrian 226STAJNIA CROSSFITOPEN M8238230
DNCRUSNAK Iwona 88OPEN K8228220
DNCPOŁCZYŃSKI Paweł 227STALOWA ŁYDAOPEN M8228220
DNCKRÓL-PIDANTY Marzena 89OPEN K8218210
DNCPRZERWANEK Marek 228OPEN M8218210
DNCBOROŃ Izabela 90OPEN K8208200
DNCADAMEK Maciek 229BIEGACZE STU MOSTÓWOPEN M8208200
DNCILNICKA Monika 91WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPEN K8198190
DNCKOCJAN Paweł 230KIDS RUN TEAMOPEN M8198190
DNCKOSNIEWSKA-NOWAK Joanna 92WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPEN K8188180
DNCHAJDUGA Łukasz 231WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU / TRAIL IS OUR WAYOPEN M8188180
DNCPAŁUCKA Marta 93PROJEKT ULTRAOPEN K8178170
DNCBARAŃSKI Kacper 232TOMICA COACHINGOPEN M8178170
DNCKAMIŃSKA Krystyna 94OPEN K8168160
DNCCHUDY Artur 233OPEN M8168160
DNCPIĘKNIEWSKA Agata 95WKTJOPEN K8158150
DNCHAJNCE Lech 234OPEN M8158150
DNCPIERZCHAŁA Magdalena 96NSK RUNSOPEN K8148140
DNCTRZPIOLA Tycjan 235KURACJUSZEOPEN M8148140
DNCMILEWSKA Agnieszka 97NIGHT RUNNERSOPEN K8138130
DNCANTECKI Jacek 236OPEN M8138130
DNCPOCHCIAŁ Magdalena 98BIEGOWE ŚRODY 20OPEN K8128120
DNCKRZESIMOWSKI Damian 237ENERGENT POLSKAOPEN M8128120
DNCPIETRASZ Dagmara 99OPEN K8118110
DNCKUCIAK Bartosz 238OPEN M8118110
DNCMARCINIAK Agata 100ŁODZIANKA TEAMOPEN K8108100
DNCROŚLICKI Jarosław 239DTR BIEGA / MARIO TEAM / UBEZPIECZENIA DLA AKTYWNYCHOPEN M8108100
DNCMINIAK Lidia 101WYBIEGAJ SIEBIEOPEN K8098090
DNCFEICHTINGER Marek 240OPEN M8098090
DNCFIERKOWICZ Teresa 102ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKOOPEN K8088080
DNCJASIŃSKI Marcin 241ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAOPEN M8088080
DNCOPASKA Kasia 103BIEGACZE Z PRZYLESIAOPEN K8078070
DNCLEWANDOWSKI Igor 242CTS / ENVOLSWIMRUNOPEN M8078070
DNCSARNA Beata 104WERONIKA ZIELIŃSKA-TRENEROPEN K8068060
DNCBLUMENFELD Jacek 243OPEN M8068060
DNCCHOŁUJ Małgorzata 105OPEN K8058050
DNCPIEKARZ Damian 244NSK RUNSOPEN M8058050
DNCKRZYSZKOWSKA Agnieszka 106ING BANK ŚLĄSKIOPEN K8048040
DNCLUBIK Adam 245CENTRUM RATOWNICTWA/ BIAŁOBRZESKI TEAMOPEN M8048040
DNCKWIATKOWSKA Katarzyna 107ING BANK ŚLĄSKIOPEN K8038030
DNCHETMAŃSKI Arkadiusz 246LOVELASYOPEN M8038030
DNCMARCZAK Ola 108KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOPEN K8028020
DNCPOMIANOWSKI Szymon 247OPEN M8028020
DNCPEPŁOWSKA Sylwia 109OPEN K8018010
DNCPAWLAK Maciej 2483 TEAM KONIN/MPEC KONINOPEN M8018010
DNCDOBRZYŃSKA Małgorzata 110SPCOPEN K8008000
DNCPRZYBYLSKI Rafał 249SCORPIONOPEN M8008000
DNCMASALSKA Anna 111OPEN K7997990
DNCWOJCIECHOWSKI Tadeusz 250LULINEKOPEN M7997990
DNCBIEDAK Adrianna 112NIGHT RUNNERSOPEN K7987980
DNCKAJSTURA Michał 251OPEN M7987980
DNCSUJECKA Sylwia 113OPEN K7977970
DNCŚLIWKA Radosław 252OPEN M7977970
DNCBANASZEWSKA Joanna 114OPEN K7967960
DNCOLSZAK Maksymilian 253OPEN M7967960
DNCOCHOCKA Ewa 115OPEN K7957950
DNCŁAPAWA Tomasz 254JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZYOPEN M7957950
DNCDOMBROWSKI Catherine 116SKS OBORNIKIOPEN K7947940
DNCWÓJCICKI Piotr 255WIERZBICKI RUNNING PROJECTOPEN M7947940
DNCKACZMARCZYK Anna 117OPEN K7937930
DNCMAJCHRZAK Filip 256MAKE.SOMETHING.MOREOPEN M7937930
DNCGREŃ Agata 118NSK RUNSOPEN K7927920
DNCMARKIEWICZ Mariusz 257DZIKIE DZIKI GORZÓWOPEN M7927920
DNCINOROWICZ Joanna 119OPEN K7917910
DNCNAPIERALSKI Krzysztof 258DZIKIE DZIKI GORZÓWOPEN M7917910
DNCDOROŻAŁA Natalia 120OPEN K7907900
DNCLEDNICKI Michał 259ARVATO S.C. REPOPEN M7907900
DNCMARCINKIEWICZ Marta 121OPEN K7897890
DNCWIDŁAK Krzysztof 260BIEGAM BEZ KLUBUOPEN M7897890
DNCCICHOCKA Anna 122OPEN K7887880
DNCBRUKWICKI Michał 261OPEN M7887880
DNCMALICKA Katarzyna 123OPEN K7877870
DNCGRZEGORZEWSKI Adrian 262MATNER RUNNING TEAMOPEN M7877870
DNCJANKOWSKA Marzena 124FU FU FU TEAMOPEN K7867860
DNCJAMROZ Bartosz 263OPEN M7867860
DNCZAWADZKA Kinga 125OPEN K7857850
DNCKRAKOWSKI Krzysztof 264OPEN M7857850
DNCMANDYCZ Bożena 126OPEN K7847840
DNCZJAWIONY Tomasz 265ARTURO TEAMOPEN M7847840
DNCGRUSZKA Martyna 127WKTJOPEN K7837830
DNCSTACHURSKI Daniel 266KARAŚ TRI&SWIM TEAMOPEN M7837830
DNCKACZMARCZYK Katarzyna 128OPEN K7837830
DNCWŁODARCZYK Krzysztof 2673 TEAMOPEN M7827820
DNCSZARPAK Anna 129WEEKENDOWA GRUPA BIEGOWAOPEN K7817810
DNCJAZ Ernest 268ENDORFINY WĄSOSZOPEN M7817810
DNCKOWAŃSKA Aleksandra 130WEEKENDOWA GRUPA BIEGOWAOPEN K7807800
DNCZAGROBELNY Radosław 269MONKO COFFEEOPEN M7807800
DNCSTĘPIEŃ Maria 131OPALENICKI KLUB BIEGACZAOPEN K7797790
DNCMAZUR Patryk 270AKADEMIA RUCHUOPEN M7797790
DNCMAGOCSY Justyna 132ASICS FRONTRUNNEROPEN K7787780
DNCBRYLL Łukasz 271SAGITTA TEAMOPEN M7787780
DNCMAGOCSY Helena 133OPEN K7777770
DNCPIETRZYKOWSKI Maciej 272KARAŚ TRI&SWIM TEAMOPEN M7777770
DNCKWAPIŃSKA Anna 134OPEN K7767760
DNCTURLEJ Dariusz 273BEZ KONDYCJIOPEN M7767760
DNCCISŁAK Anna 135OPEN K7757750
DNCJAGODZIŃSKI Paweł 2743 TEAM KONIN/VIKMEDOPEN M7757750
DNCSTANIAK Agnieszka 136OPEN K7747740
DNCKACZMAREK Łukasz 275ORTOPEN M7747740
DNCKLAJA Agnieszka 137KBŻOPEN K774 DNF DNF
DNCKOSTRUBIEC Maciej 276OPEN M7737730
DNCPAWŁOWSKA Barbara 138OPEN K774 DNF DNF
DNCWITEK Tomasz 277OPEN M7727720
DNCDURZYNSKA Bozena 139OPEN K774 DNF DNF
DNCDIERING Tomasz 278ROWERY MAŁGOŚKAOPEN M7717710
DNCPODOLUK Marek 279OPEN M7707700
DNCKORNASZEWSKI Maciej 280MERITUMOPEN M7697690
DNCADACH Dariusz 281MEKASTOOPEN M7687680
DNCWOJTCZAK Michał 282OPEN M7677670
DNCNIEWIADOMSKI Marek 283CROSS KRAPKOWICEOPEN M7667660
DNCPIETROŃ Jerzy 284ULTRA DZIADYOPEN M7657650
DNCOSKWAREK Bogdan 285ZESPÓŁ SZKÓŁ KOWALEWO POMORSKIEOPEN M7647640
DNCDZICZEK Ireneusz 286RAZ SZCZECINOPEN M7637630
DNCSIEPIELSKI Damian 287OPEN M7627620
DNCSYCHOWSKI Dawid 288OPEN M7617610
DNCANDRZEJEWSKI Lukasz 289HIPOPOTAM FAST RUNOPEN M7607600
DNCNYCZ Łukasz 290OPEN M7597590
DNCWINKOWSKI Marek 291OPEN M7587580
DNCZIEMKIEWICZ Jarek 292UKS RUNNING TEAMOPEN M7577570
DNCWENDT Krystian 293OPEN M7567560
DNCŁUSIAK Przemysław 294OPEN M7557550
DNCBURAKOWSKI Sebastian 295OPEN M7547540
DNCGAŁKA Jacek 296VEGE RUNNERS / PURA VIDA TEAM / ULTRA DZIADYOPEN M7537530
DNCSTAWIŃSKI Michał 297OPEN M7527520
DNCKUZNETSOV Sergei 298HEPEXTAOPEN M7517510
DNCRADECKI Wojciech 299OPEN M7507500
DNCSAWOŚCIANIK Adam 300OPEN M7497490
DNCLIS Paweł 301CENTRUM FORMY 58100OPEN M7487480
DNCGRUDNIEWSKI Jakub 302OPEN M7477470
DNCSMYK Sylwester 303AUTOLIV RUN TEAMOPEN M7467460
DNCZARZECZNY Radosław 304OPEN M7457450
DNCBEKAS Jedrzej 305NIGHT RUNNERS POZNAŃOPEN M7447440
DNCKARWOWSKI Maciej 306OPEN M7437430
DNCMŁYNARCZYK Krzysztof 307OPEN M7427420
DNCPANZ Krzysztof 308OPEN M7417410
DNCBARAN Zenon 309HOMOKOMANDOOPEN M7407400
DNCRUKS Jaroslaw 310OPEN M7397390
DNCNOWAK Jarosław 311SPCOPEN M7387380
DNCADAMCZYK Rafał 312OPEN M7377370
DNCKOWAŃSKI Tomasz 313OPEN M7367360
DNCWIĘCEK Michał 314OPEN M7357350
DNCRUTKOWSKI Tomasz 316SKS OBORNIKIOPEN M7337330
DNCRZYHA Hubert 317RUNNER'S POWER/BANICI ULTRAOPEN M7327320
DNCKOSTOWSKI Roman 318OPEN M7317310
DNCGINTER Grzegorz 319AZS COLLEGIUM MEDICUM UJOPEN M7307300
DNCWIĘCKOWSKI Wiktor 320SII RUNNING TEAMOPEN M7297290
DNCRATAJCZAK Łukasz 321NIGHT RUNNERSOPEN M7287280
DNCANDRYSZCZAK Łukasz 322BMW KLUB POZNAŃOPEN M7277270
DNCJANKOWSKI Adam 323ULTRAWAY.PL RUNNING TEAMOPEN M7267260
DNCSTEFAŃSKI Mikołaj 324OPEN M7257250
DNCMÓLL Janusz 325OPEN M7247240
DNCMANISZEWSKI Mateusz 326ING BANK ŚLĄSKIOPEN M7237230
DNCZELICH Łukasz 327OPEN M7227220
DNCHAIDA Marcin 328OPEN M7217210
DNCLAGUTKO Nikolay 329OPEN M7207200
DNCPLUCHRAT Marcin 330OPEN M7197190
DNCPIECHOTA Marcin 331DRUŻYNA SZPIKUOPEN M7187180
DNCTOMASZEWSKI Mirosław 332PERŁAOPEN M7177170
DNCPACIULON Krzysztof 333OKI OKI TEAMOPEN M7167160
DNCNARECKI Jarosław 334OPEN M7157150
DNCSERWATKIEWICZ Grzegorz 335OPEN M7147140
DNCJASIŃSKI Maciej 336SII RUNNING TEAMOPEN M7137130
DNCKRUSZEWSKI Jacek 337MARKOWI BIEGACZEOPEN M7127120
DNCMIGDAŁ Adrian 338OPEN M7117110
DNCDĄBROWIECKI Sławomir 339OPEN M7107100
DNCTYMUL Jakub 340#TYMTRITEAMOPEN M7097090
DNCKWIATKOWSKI Grzegorz 341OPEN M7087080
DNCOLIŃSKI Paweł 342OPEN M7077070
DNCBORYSIONEK Jarosław 343OPEN M7067060
DNCJACHYMSKI Jacek 344AKG ŁÓDŹOPEN M7057050
DNCROMANOWSKI Krystian 345OPEN M7047040
DNCNYCZ Bartłomiej 346OPEN M7037030
DNCKURIATA Bartłomiej 347OPEN M7027020
DNCPOTOCKI Jan 348OPEN M7017010
DNCSKORUPSKI Szymon 349KURACJUSZEOPEN M7007000
DNCMIEDZIŃSKI Michał 350JKS SALAMANDRAOPEN M6996990
DNCWIECZOREK Artur 351BIEGACZE Z PRZYLESIAOPEN M6986980
DNCKIEŁBASA Paweł 352GT RATOPEN M6976970
DNCSOWIŃSKI Robert 353OPEN M6966960
DNCCHOJNACKI Mikolaj 354WARSAW RUN CLUBOPEN M6956950
DNCRAJKOWSKI Łukasz 355SCORPION KICKBOXING MMAOPEN M6946940
DNCMARKISZ Kazimierz 356SCORPION KICKBOXING MMAOPEN M6936930
DNCODOLCZYK Jerzy 357OPEN M6926920
DNCDUDZIŃSKI Wojciech 358OPEN M6916910
DNCMAĆKOWSKI Mateusz 359NATURAL BORN COFFEE LOVERSOPEN M6906900
DNCKWIATKOWSKI Przemyslaw 360OPEN M6896890
DNCBIAŁEK Marcin 361OPEN M6886880
DNCSZYGENDA Sebastian 362OPEN M6876870
DNCURBANIAK Jozef 363ULKS CZARNA GORAOPEN M6866860
DNCGIBOWSKI Lukasz 364OPEN M6856850
DNCGRATKOWSKI Rafał 365MIKRORAPHAOPEN M6846840
DNCKRUZEL Rafał 366BIEGOWE MISIEOPEN M6836830
DNCZASOWSKI Rafal 367OPEN M6826820
DNCLIS Mirosław 368OPEN M6816810
DNCSIEMIENIUK Andrzej 369RATUJMY CO SIĘ DA ❤️❤️❤️OPEN M6806800
DNCKULA Krzysztof 370ING BANK ŚLĄSKIOPEN M6796790
DNCKOWALCZUK Adam 371NSK RUNSOPEN M6786780
DNCKOWALSKI Bogusław 372KLUB WYSOKOGÓRSKI W TORUNIUOPEN M6776770
DNCWRZESZCZ Jakub 373OPEN M6766760
DNCŚCIPIEŃ Krzysztof 374ING BANK ŚLĄSKIOPEN M6756750
DNCFIGUŁA Sławomir 375OPEN M6746740
DNCPAKIET Waldemar 376ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKOOPEN M6736730
DNCTANAŚ Adam 377KLUB BIEGACZA SUPERMARATOŃCZYKOPEN M6726720
DNCSŁOMCZYŃSKI Klaudiusz 378MIEROSZOWSKI DZIKOPEN M6716710
DNCCZUBIEL Konrad 379OPEN M6706700
DNCWARA-WĄSOWSKI Maciej 380SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹOPEN M6696690
DNCGOLEK Seweryn Golek 381OPEN M6686680
DNCKOPERSKI Jakub 382NIGHT RUNNERSOPEN M6676670
DNCSLIWA Bogumil 383OPEN M6666660
DNCWOJTCZAK Bartosz 384NIGHT RUNNERSOPEN M6656650
DNCKACZMARCZYK Wojciech 385OPEN M6646640
DNCTOMCZUK Bartosz 386OPEN M6636630
DNCOGONOWSKI Michał 387AKADEMIA SPORTU MEDYKOPEN M6626620
DNCGÓRCZYŃSKI Rafał 388OPEN M6616610
DNCSZPERNALOWSKI Grzegorz 389ING BANK ŚLĄSKIOPEN M6606600
DNCPIDANTY Grzegorz 390ZHROPEN M6596590
DNCKLIMEK Piotr 391OPEN M6586580
DNCSAMOLAK Łukasz 392POMYŁKA TEAMOPEN M6576570
DNCSAMOLAK Maciek 393NSK RUNSOPEN M6566560
DNCNOWAK Łukasz 315WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPEN M6556550
DNCNARODOWICZ Błażej 394WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPEN M6546540
DNCPOCIĘGIEL Michał 395SKAWINA BIEGAOPEN M6536530
DNCGÓRA Zbigniew 396CIORANOPEN M6526520
DNCDOMBEK Andrzej 397OPEN M6516510
DNCRYGIELSKI Rafał 398OPEN M6506500
DNCSKOWRONEK Tomasz 399OJ NIEFAJNIEOPEN M6496490
DNCNOWACKI Łukasz 400POGODNIOPEN M6486480
DNCBOROŃ Ryszard 401OPEN M6476470
DNCMOSZNY Szymon 402OPEN M6466460
DNCSKWARNECKI Damian 403ŁODZIANKA TEAMOPEN M6456450
DNCJANUĆ Wojciech 404ARKA LEŚNAOPEN M6446440
DNCPIETRZAK Tomasz 405WILD TRAIL RUNNEROPEN M6436430
DNCSZEWCZYK Adam 406ALPINPOLOPEN M6426420
DNCRUSIN Szymon 407OPEN M6416410
DNCCZERWONKA Zbigniew Czerwonka 408OPEN M6406400
DNCPOLAŃSKI Mateusz 409OPEN M6396390
DNCTOMASZEWSKI Krzysztof 410SPCOPEN M6386380
DNCHAMOT Artur 411ING BANK ŚLĄSKIOPEN M6376370
DNCADAMSKI Adam 412OPEN M6366360
DNCSZAJEK Arkadiusz 413S. C. ARVATOOPEN M6356350
DNCMINIAK Marek 414I LOVE PRZYLESIE ALPINPOLOPEN M6346340
DNCKURZAWIAK Wojciech 415ZGÒRMYSYNYOPEN M6336330
DNCPASTERNAK Wojciech 416POGODNIOPEN M6326320
DNCBIZIEL Michal 417OPEN M6316310
DNCPOKORNY Tomasz 418ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUOPEN M6306300
DNCHOFFMANN Grzegorz 419KOŚCIAN TEAMOPEN M6296290
DNCBRZEZIŃSKI Andrzej 420LANRUNSOPEN M6286280
DNCGRABARA Adam 421ING BANK ŚLĄSKIOPEN M6276270
DNCURBAN Artur 422OPEN M6266260
DNCGŁUSZCZAK Jerzy 423AKG ŁÓDŹOPEN M6256250
DNCPASTWA Grzegorz 424OPEN M6246240
DNCGŁOGOWSKI Jan 425OPEN M6236230
DNCKOZANECKI Adam 426SUPERMARATOŃCZYK KALISZOPEN M6226220
DNCCHMIELEWSKI Mateusz 427OPEN M6216210
DNCPIETRYGAŁA Robert 428-OPEN M6206200
DNCMALICKI Piotr 429OPEN M6196190
DNCJANKOWSKI Marcin 430FUFUFU TEAMOPEN M6186180
DNCLUBICKI Wojciech 431DWÓJKA BEZ SERNIKAOPEN M6176170
DNCWUJTKO Romuald 432OPEN M6166160
DNCSŁOWIŃSKI Damian 436OPEN M615 DNF DNF
DNCHOSS Jan 434OPEN M615 DNF DNF
DNCMAJERSKI Michał 433OPEN M6156150
DNCSOBALA Łukasz 435NIGHT RUNNERSOPEN M615 DNF DNF
Znaleziono 436 wynik(ów)