GRAND PRIX DFBG - LONG
Organizator : Fundacja Maratony Górskie
Data : 2024-01-20
Miejsce : Lądek Zdrój
Dystans : 401 km
Zgłoszonych : 186
Wystartowało : 186
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 186
Na trasie : 0
Regulamin:
Wyniki PDF :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: ZPGS 31KM | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MZPGS 31KMSuma
punktów
Różn.
    
Niesklasyfikowani
DNCLIPNICKA Marta 1ULTRAKOTLINAOPEN K100010000
DNCBRÝDL Pavel 47SALOMON CZOPEN M100010000
DNCMAJEWSKA Agata 2OPEN K9709700
DNCMAŁYGA Grzegorz 48RMT TEAM PROOPEN M9709700
DNCKARCZEWSKA Joanna 3OPEN K9509500
DNCIWAŃSKI Bartłomiej 49TEAM KOLARZ POLANICAOPEN M9509500
DNCBONIEC-RZEPSKA Gabriela 4AW-SZYBCIEJ-TEAMOPEN K9409400
DNCPILARSKI Tomasz 50MARCIN ŚWIERC TEAMOPEN M9409400
DNCGÓRSKA Agnieszka 5ŻARY ULTRA SPAMOPEN K9309300
DNCSARNOWSKI Paweł 51BUDIO.PLOPEN M9309300
DNCKRUŻOŁEK Monika 6TURBOPTYSIEOPEN K9209200
DNCJUDA Witold 52OPEN M9209200
DNCMARZEC Karolina 7DZIKIE DZIKI GORZÓWOPEN K9109100
DNCKOŁODZIEJ Roman 53MARCIN ŚWIERC TEAMOPEN M9109100
DNCGRUND Justyna 8MAFIA TEAM LUBLINIECOPEN K9059050
DNCPAROL Piotr 54WWW.INSTALACJE-ST.COM.PLOPEN M9059050
DNCBOGUCKA Emilia 9BROWAR FORTUNA TEAM/ WLKP MOUNTAIS ULTRAOPEN K9039030
DNCRINK Jan 55OPEN M9039030
DNCSZEPCZYŃSKA Anna 10ŻARY RUUNERS TEAMOPEN K9009000
DNCKRUPA Marcin 56AKTYWNA NOWA RUDAOPEN M9009000
DNCKRYM Katarzyna 11GOOD MOVEOPEN K8998990
DNCADAMCZYK Maciej 57SKS OBORNIKIOPEN M8998990
DNCŚLIŻ Sylwia 12OPEN K8988980
DNCMARCINIAK Jakub 58TLENOWA RADOŚĆ TEAMOPEN M8988980
DNCPIECUCH Karolina 13OPEN K8978970
DNCŚWIĄTEK Paweł 59HRWOPEN M8978970
DNCCHOJNACKA Marta 14OWOCBIEGA TEAMOPEN K8968960
DNCHOŁYST Andrzej 60TRIMPOPEN M8968960
DNCPYZIK Ewa 15MATNER RUNNING TEAMOPEN K8958950
DNCSZCZENIOWSKI Jacek 61GOPR SUDETYOPEN M8958950
DNCPACZKOWSKA Katarzyna 16WLKP MOUNTAINS ULTRAOPEN K8948940
DNCBEDNARZ Sebastian 62OTM.BOPEN M8948940
DNCRYBARCZYK Ilona 17KOŁO BIEGA/GRUNTOPEN K8938930
DNCFRANKIEWICZ Artur 63OPEN M8938930
DNCDUBAS Anna 18SPRAWDZAMY-NIERUCHOMOSCI.PLOPEN K8928920
DNCWYRODEK Jakub 64TURBOPTYSIEOPEN M8928920
DNCGRĄCKA Agnieszka 19COMMERZBANKOPEN K8918910
DNCKUŹMIAK Stanisław 65ULTRA SPAM ŻARYOPEN M8918910
DNCPROMIŃSKA Karolina 20PĘDZĄCE ŻELKIOPEN K8908900
DNCSZOPA Marek 66DZIKIE DZIKI GORZÓWOPEN M8908900
DNCMICHALSKA Bogna 21OPEN K8898890
DNCSTACHOWIAK Grzegorz 67HULTAJ TEAMOPEN M8898890
DNCWOJCIECHOWSKA Małgorzata 22OPEN K8888880
DNCKARPOWICZ Rafal 68OPEN M8888880
DNCTOMYŚLAK Magdalena 23TAKECONTROLOPEN K8878870
DNCSANKOWSKI Jacek 69PLACKI TEAMOPEN M8878870
DNCKUSZTELSKA Lucyna 24WLKP MOUNTAINS ULTRAOPEN K8868860
DNCMICHAŁKIEWICZ Wojciech 70AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHOPEN M8868860
DNCWALASIK Urszula 25BLACKDEVILSOPEN K8858850
DNCWILK Jacek 71OPEN M8858850
DNCRAJEWSKA Magdalena 27ULTRA BANICI / NIGHT RUNNERSOPEN K8848840
DNCCIURASZKIEWICZ Andrzej 72OPEN M8848840
DNCKAMELA-KRÓL Iwona 26ULTRA BANICI/NIGHT RUNNERSOPEN K8848840
DNCFIJAŁKOWSKI Sebastian 73OPEN M8838830
DNCSZAROWAR Alicja 28KW ZIELONA GÓRAOPEN K8828820
DNCPAŻUCHA Wojciech 74OPEN M8828820
DNCWUJDA Marta 29ULTRA SPAM ŻARYOPEN K8818810
DNCOSTROWSKI Sławomir 75BIEGAJĄCE KREJZOLEOPEN M8818810
DNCFORYŚ Agnieszka 30OPEN K8808800
DNCWITKOWSKI Kornel 76OPEN M8808800
DNCWESOŁOWSKA Iwona 31OPEN K8798790
DNCTYŚ Radek 77NOWA RUDA BIEGAOPEN M8798790
DNCNADOBNIK Beata 32SPORTOWY KAŹMIERZOPEN K8788780
DNCNOWAKOWSKI Paweł 78ULTRA SPAM ŻARYOPEN M8788780
DNCKACZMAREK Marta 33SPORTOWY KAŹMIERZOPEN K8778770
DNCKARCZEWSKI Sławomir 79OPEN M8778770
DNCŁOBASIUK Iwona 34OPEN K8768760
DNCOPOWICZ Rafał 80P-M-AOPEN M8768760
DNCPYZIO Magda 35OPEN K8758750
DNCSTRZYGOCKI Maciej 81BLACKDEVILSOPEN M8758750
DNCWALIŃSKA Agata 36WWW.SPRAWDZAMY-NIERUCHOMOSCI.PLOPEN K8758750
DNCHRAB Wojciech 82NIGHT RUNNERS / BIEGAJĄCY KREJZOLEOPEN M8748740
DNCBIRECKA Kamilla 37OPEN K8738730
DNCMROCZKOWSKI Piotr 83MASZERUJ ALBO GIŃOPEN M8738730
DNCKWIATKOWSKA Zuzanna 38RNB TEAM POLANICA ZDRÓJOPEN K8728720
DNCNIEDZIELAK Łukasz 84BHT PETRA PŁOCKOPEN M8728720
DNCGAJEWSKA Joanna 39OPEN K8718710
DNCNAGLAK Łukasz 85KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERS / TLENOWA RADOŚĆ TEAMOPEN M8718710
DNCSURDEL Aleksandra 40OPEN K8708700
DNCKRÓL Marcin 86OPEN M8708700
DNCSZWARGOT Marta 41SPORTOWY KAŹMIERZOPEN K8698690
DNCSZKÓDLIŃSKI Bartosz 87NARAMOWICE BIEGAJĄOPEN M8698690
DNCMILLER Agnieszka 42BIEGAM BO LUBIĘ LASY BOGDANIECOPEN K8688680
DNCNADOBNIK Bartek 88SPORTOWY KAŹMIERZOPEN M8688680
DNCCZEKALSKA Magdalena 43NARAMOWICE BIEGAJĄOPEN K8678670
DNCSZCZERBAKOWICZ Kamil 89OPEN M8678670
DNCNOWAK Marta 44NARAMOWICE BIEGAJĄOPEN K8668660
DNCMAGDA Łukasz 90DRUŻYNA ORZECHAOPEN M8668660
DNCDUNOWSKA Ilona 45BBL LASY BOGDANIECOPEN K8658650
DNCWINIARSKI Jarosław 91S.C. REP ARVATOOPEN M8658650
DNCSOWIŃSKA Anetta 46OPEN K865 DNF DNF
DNCWALASIK Damian 92BLACKDEVILSOPEN M8648640
DNCKONSTANCIUK Dariusz 93JAZDA Z KURAMIOPEN M8638630
DNCSAWCZYN Tomasz 94DBSOPEN M8628620
DNCKONIECZNY Zenon 95TS OPATRUNKI TORUŃOPEN M8618610
DNCZARODA Zbigniew 96TRITON KONINOPEN M8608600
DNCKOWALCZYK Krzysztof 97OPEN M8598590
DNCTOŚ Sebastian 98OPEN M8588580
DNCKOWALSKI Andrzej 99OPEN M8578570
DNCBOGUCKI Sławomir 100OPEN M8568560
DNCBASTER Krzysztof 101MATNER RUNNIG TEAMOPEN M8558550
DNCBRONISZEWSKI Łukasz 102OPEN M8548540
DNCSIEMIEŃCZUK Robert 103BLACK HAT ULTRAOPEN M8538530
DNCFIJOŁEK Tomek 104FIZJOTRAIL HDOPEN M8528520
DNCPARUCKI Michał 105VEGE RUNNERS / MJP DRUKOPEN M8518510
DNCJARUS Andrzej 106POLISH_WINGSOPEN M8508500
DNCCHRZANOWSKI Paweł 107OPEN M8498490
DNCDRABIK Dawid 108OPEN M8488480
DNCKRYSINSKI Maciej 109OPEN M8478470
DNCROZMIAREK Przemysław 110BIEGAJĄCE KREJZOLEOPEN M8468460
DNCJESIONOWSKI Piotr 111OPEN M8458450
DNCREBIAŁKOWSKI Jakub 112RNB TEAM POLANICA ZDROJOPEN M8448440
DNCPARWA Michał 113MAGAZYN NA SZCZYCIEOPEN M8438430
DNCSIKORSKI Dariusz 114INSERT TEAMOPEN M8428420
DNCBUGAJ Alan 115OPEN M8418410
DNCLUBELSKI Adam 116JOGIBABUUOPEN M8408400
DNCWRZESIŃSKI Łukasz 117POWER&PAKEROPEN M8398390
DNCRUDZKI Martin 118PIAST LUTYNIAOPEN M8388380
DNCSOBCZYK Grzegorz 119WIELUŃ BIEGAOPEN M8378370
DNCBUGAJ Krzysztof 120NIENAŻARTE MISIEOPEN M8368360
DNCBIECHOŃSKI Jarek 121OPEN M8358350
DNCGRZYWACZ Rafał 122NIGHT RUNNERSOPEN M8348340
DNCLUBELCZYK Grzegorz 123SPELEOCLUB WROCŁAWOPEN M8338330
DNCCHADUŁA Adrian 124NIENAŻARTE MISIEOPEN M8328320
DNCLASKOWSKI Lukasz 125SZYBKIE PEDAŁYOPEN M8318310
DNCJASIOROWSKI Michał 126PĘDZĄCE ŻELKIOPEN M8308300
DNCLEJA Wojciech 127ŚLĘZAK TEAMOPEN M8298290
DNCCZECH Marcin 128OPEN M8288280
DNCKIERZKOWSKI Piotr 129OPEN M8278270
DNCCIEPŁY Kamil 130AW - SZYBCIEJ - TEAMOPEN M8268260
DNCSZAMBELAN Arkadiusz 131OPEN M8258250
DNCCHLUDZIŃSKI Patryk 132ARVATO S.C. REPOPEN M8248240
DNCLEŚNIAK Grzegorz 133DIRTY SPARROWSOPEN M8238230
DNCGÓRECKI Marcin 134ALETEAMOPEN M8228220
DNCLIGUS Maciej 135OPEN M8218210
DNCRADWANSKI Tomasz 136OPEN M8208200
DNCCHŁAP Ireneusz 137HUSARIA SUDETYOPEN M8198190
DNCBYLINA Bartosz 138TRI FOR MEOPEN M8188180
DNCBARANOWSKI Robert 139OPEN M8178170
DNCGAJDOWSKI Przemysław 140ANIA & PRZEMO TEAMOPEN M8168160
DNCGODLEWSKI Tomasz 141SŁYNNI KENIJCZYCYOPEN M8158150
DNCWĘGLARZ Sławowir 142OPEN M8148140
DNCJOHNA Adam 143PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/ SPORT AND SUPPORTOPEN M8138130
DNCTURNIAK Miłosz 144OPEN M8128120
DNCBĄKOWSKI Adam 145OPEN M8128120
DNCROGUZ Łukasz 146OPEN M8108100
DNCSZYMKOWIAK Mariusz 147OPEN M8098090
DNCSZPAŁA Jakub 148BUTTONS TEAMOPEN M8088080
DNCPOŁCZYŃSKI Maciej 149STALOWA ŁYDAOPEN M8078070
DNCPIGŁA Michał 150SPORTOWY KAŹMIERZOPEN M8068060
DNCCZERKAWSKI Paweł 151AWESOMENOMADOPEN M8058050
DNCOCHOCKI Marcin 152WIROPEN M8048040
DNCBŁAŻEWICZ Paweł 153WMKS WYDRY OLSZTYNOPEN M8038030
DNCKONIECZNY Wojciech 154SII RUNNING TEAMOPEN M8028020
DNCKOZŁOWSKI Wojciech 155OPEN M8018010
DNCFURS Wiktor 156OPEN M8008000
DNCPIOTRKOWSKI Rafael 157OPEN M7997990
DNCGMYREK Jacek 158OPEN M7987980
DNCMELNYK Ivan 159OPEN M7977970
DNCKRACZOWSKI Mirosław 160OPEN M7967960
DNCBUSZKOWSKI Filip 161SPORTOWY KAZMIERZOPEN M7957950
DNCKACZMAREK Tomasz 162SPORTOWY KAŹMIERZOPEN M7947940
DNCLEWANDOWSKI Janusz 163OPEN M7937930
DNCBAZYLEWICZ Wojciech 164BLACKDEVILSOPEN M7927920
DNCMONIAKOWSKI Adam 165BUTTON TEAMOPEN M7917910
DNCSTAMM Tomasz 166OPEN M7907900
DNCTREGUB Igor 167KUKURUDZAOPEN M7897890
DNCTOKARZ Robert 168OPEN M7887880
DNCPODLASZEWSKI Jacek 169SPCOPEN M7877870
DNCFRĄCKOWIAK Dominik 170OPEN M7867860
DNCŻURAWSKI Arkadiusz 171OPEN M7857850
DNCBAKA Marcin 172OPEN M7847840
DNCMORAWSKI Marcin 173OPEN M7837830
DNCSTOŁOWSKI Robert 174OPEN M7827820
DNCJURKIEWICZ Dominik 175OPEN M7817810
DNCWIDERA Adrian 176CHOOSE YOURSELF JAWORZNOOPEN M7807800
DNCŻEBRACKI Wojtek 177ILE SIĘ MOGŁO TYLE SIĘ BIEGŁO :)OPEN M7797790
DNCFRĄCZEK Michał 178BRONOWICE TEŻ BIEGAJĄOPEN M7787780
DNCDYMOWSKI Piotr 179OPEN M7777770
DNCCZEKALSKI Tomasz 180NARAMOWICE BIEGAJĄOPEN M7767760
DNCZAJĄC Krzysztof 181BEZULTRADZIKI/ZAJĄCEHASAJĄCE/WKURW_TEAMOPEN M7757750
DNCWIECZOREK Sławomir 182OPEN M7747740
DNCSALSKI Jaroslaw 183OPEN M7737730
DNCBASTA Grzegorz 184BIEGAM BO LUBIĘ LASY BOGDANIEC, BASTA TEAMOPEN M7727720
DNCMICHAŁKIEWICZ Marek 185OPEN M7717710
DNCDUNOWSKI Przemysław 186BBL LASY BOGDANIECOPEN M7707700
Znaleziono 186 wynik(ów)