HERKULES KIDS - 600 M

Wydarzenie:
Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-08-11
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
0.6 km
Zgłoszonych:
32
Wystartowało:
32
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
32
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczęta | Chłopcy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
0.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1STĘPNIEWSKI Karol 212KOSZALINChłopcy1M 100:02:24.88 4:0015
2WEILAND Cyprian 217NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKChłopcy2M 200:02:31.26+00:00:064:1114.3
3BIALKOWSKI Jacob 191Kanada TeamTORONTOChłopcy3M 300:02:35.97+00:00:114:1813.9
4WIECHOWSKA Zuzanna 218SP nr 5 KoszalinKOSZALINDziewczęta1K 100:02:37.03+00:00:124:2113.8
5ZAWISTOWSKA Weronika 190KOSZALINDziewczęta2K 200:02:41.13+00:00:164:2813.4
6KALISZ Tymoteusz 196STARE BIELICEChłopcy4M 400:02:43.09+00:00:184:3113.3
7KOCHOWSKA Wiktoria 199GLIWICEDziewczęta3K 300:02:43.26+00:00:184:3113.3
8POLETAJEW Andrzej 209JUDO GWARDIA KOSZALINKOSZALINChłopcy5M 500:02:43.61+00:00:184:3113.3
9SEEWALD Julia 211ZakwasKOSZALINDziewczęta4K 400:02:46.49+00:00:214:3613
10KASZUBIAK Julia 197Szkoła Sportowa Nr 1KOSZALINDziewczęta5K 500:02:47.99+00:00:234:3812.9
11MATŁOCH Adam 204SARBINOWOChłopcy6M 600:02:48.60+00:00:234:4012.9
12JABŁOŃSKA Marta 247SŁAWNODziewczęta6K 600:02:51.62+00:00:264:4512.6
13STRZYŻ Lidia 213www.Arte-IT.plSTATE BIELICEDziewczęta7K 700:02:55.29+00:00:304:5112.3
14HARASYM Michał 142KOSZALINChłopcy7M 700:02:56.73+00:00:314:5312.3
15WIŚNIEWSKI Wiktor 219SZCZECINChłopcy8M 800:02:59.02+00:00:344:5812.1
16SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 214KMKL Sztorm KołobrzegUSTRONIE MORSKIEChłopcy9M 900:02:59.25+00:00:344:5812.1
17KOSOWSKA Alicja 229KOSZALINDziewczęta8K 800:03:01.42+00:00:365:0111.9
18FRĄTCZAK Maksymilian 1944funSZADEKChłopcy10M 1000:03:03.14+00:00:385:0511.8
19STRZELEC Kasjan 230KOSZALINChłopcy11M 1100:03:07.48+00:00:425:1111.6
20DROZD Alicja 243JEZIERZYCEDziewczęta9K 900:03:13.30+00:00:485:2111.2
21MARCZAK Pola 202LUBINDziewczęta10K 1000:03:14.97+00:00:505:2311.1
22MATŁOCH Dominik 203SARBINOWOChłopcy12M 1200:03:16.39+00:00:515:2611
23SEWERYN Zuzanna 242BUKÓWKADziewczęta11K 1100:03:17.99+00:00:535:2811
24CAŁA Dawid 192Cała TeamBYTÓWChłopcy13M 1300:03:24.80+00:00:595:4010.6
25MAZURKIEWICZ Malwina 205KOSZALINDziewczęta12K 1200:03:26.50+00:01:015:4310.5
26CAŁA Lena 193Cała TeamBYTÓWDziewczęta13K 1300:03:30.61+00:01:055:5010.3
27KIJENKA Lena 244KARLINODziewczęta14K 1400:03:33.98+00:01:095:5510.1
28RZEPECKI Filip 189KOSZALINChłopcy14M 1400:03:39.86+00:01:146:059.9
29KLESZCZYŃSKA Blanka 198SŁUPSKDziewczęta15K 1500:03:50.53+00:01:256:239.4
30HARASYM Mateusz 147ZASTOPUJKOSZALINChłopcy15M 1500:03:53.74+00:01:286:289.3
31MICHALCZYK Szymon 206KOSZALINChłopcy16M 1600:03:57.76+00:01:326:359.1
32TARASIEWICZ Hanna 216BrakKOSZALINDziewczęta16K 1600:04:20.21+00:01:557:138.3
Znaleziono 32 wynik(ów)